Головна Русал 13.03.2014

rusalМГЗ використовує досвід західних колег

На експериментальній ділянці другого шламового поля МГЗ почалися випробування спринклерної системи пилоподавлення. Надалі ця система буде поширена на всю територію другого шламполя.

Головною характеристикою нової системи є розташування розвідних трубопроводів з зрошувачами по всьому шламполю, а не тільки по його периметру. Раніше центральна частина залишалася важко доступною для обробки водяними гарматами. Тепер же 4 нитки трубопроводів розміщуються безпосередньо по всій поверхні досвідченого ділянки на відстані 75 метрів один від одного. В результаті спринклери швейцарської фірми «Komet» з радіусом розпилу 50 метрів дозволяють накривати всю площу експериментального ділянки.

Кожна нитка буде управлятися окремо за допомогою системи wi-fi. Це підвищить оперативність управління системою при різних погодних умов і стану поверхні шламу.

Зараз вже змонтовано дві нитки трубопроводів, вони проходять гідровипробування. Персонал займається налагодженням системи, підбіркою різних режимів в залежності від швидкості та напрямку вітру.

Витрати на проект склали 2 млн грн. Завершення монтажу системи на експериментальній ділянці планується на середину березня, після чого робота продовжиться поетапно на всій території другого шламполя.

ngz-21-03-2014_11

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2237
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 805367

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"