Головна Русал 06.03.2015

ccpУ Миколаєві відбувся тренінг з соціального проектування

У Центрі соціальних програм компанії РУСАЛ пройшов тренінг з соціального проектування. Його учасникам розповіли про особливості двох грантових конкурсів, які оголосила компанія РУСАЛ. Поговорили про особливості написання заявки, про вміння правильно ставити цілі, завдання соціальних проектів, навчилися правильно формувати бюджет.

- У компанії РУСАЛ цього року стартувало вже два грантових конкурси: «Територія РУСАЛу-2015» і «Формула майбутнього», - розповідає директор представництва ЦСП компанії РУСАЛ в Україні Олена Ожема. - Його учасниками цього разу можуть стати не тільки соціальні установи, а й ініціативні групи людей, ініціативна молодь. У зв'язку з цим ми отримали багато заявок на участь у тренінгах і вже провели перший з них. Надалі подібні тренінги будуть проходити по мірі наповнення груп.

trening1trening3

- Грантові програми надають можливість громадським та молодіжним організаціям, освітнім і муніципальним установам реалізувати проекти, спрямовані на вирішення соціально значущих проблем міста та області, - вважає керівник програм представництва ЦСП компанії РУСАЛ в Україні Наталія Шаль. - В ході тренінгу ми вчимо аналізувати і формувати проблему, виявляти потреби своїх цільових груп, правильно ставити досяжні цілі і завдання, планувати заходи.

Фахівці ЦСП готові надати консультаційну допомогу кожному, хто вирішив брати участь у грантових конкурсах по телефону 63-66-96 або в особистій бесіді за адресою: пр. Жовтневий, 325/1 в будні дні з 9.00 до 18.00.

Прийом заявок на грантовий конкурс «Формула майбутнього» здійснюється до 2 квітня 2015 року.

Заявки на конкурс «Територія РУСАЛу-2015» прийматимуться 10 квітня 2015.

Географія обох програм включає місто Миколаїв і Жовтневий район Миколаївської області.

Отримати аплікаційну форму, ознайомитися з положенням конкурсів, а також дізнатися додаткову інформацію про них можна на сайті Центру соціальних програм www.csp-nikolaev.com.ua.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2237
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 805378

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"