Головна податкова 07ю08ю2019

dfsГоловне управління ДФС у Миколаївській області інформує

До уваги платників податків!

З податку на нерухомість можна провести звірку

Головне управління ДФС у Миколаївській області повідомляє, що порядок нарахування та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, визначено статтею 266 Податкового кодексу України (далі - ПКУ). База оподаткування об'єктів житлової та нежитлової нерухомості, у тому числі їх часток, які перебувають у власності фізичних осіб, обчислюється контролюючим органом на підставі даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що безоплатно надаються органами державної реєстрації прав на нерухоме майно та/або на підставі оригіналів відповідних документів платника податків, зокрема документів на право власності.

Слід заначити, що відповідно до п.п.266.7.3 ст.266 ПКУ платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо:

- об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, у тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку;

- розміру загальної площі об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку;

- права на користування пільгою із сплати податку;

- розміру ставки податку;

- нарахованої суми податку.

У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема документів на право власності, контролюючий орган за місцем проживання (реєстрації) платника податку проводить перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним).

*******

Шановні громадяни, якщо вам стали відомі факти порушення трудового законодавства звертайтеся до ГУ ДФС у Миколаївській області

Головне управління ДФС у Миколаївській області повідомляє, що заробітна плата «у конвертах» є серйозною проблемою у наповненні державного, місцевого бюджетів та державних соціальних фондів, а також позбавляє працівників гідної пенсії у майбутньому. Намагаючись отримати прибуток з найменшими витратами та користуючись напруженістю на ринку праці, деякі з підприємців використовують працю найманих працівників і «забувають» належним чином оформити трудові угоди. При цьому, наймані працівники, що погоджуються на такі умови оплати праці усвідомлено позбавляють себе соціальних гарантій.

Таким чином роботодавці позбавляють робітників права на оплату за тимчасову непрацездатність, допомогу по вагітності та пологах, виплату допомоги по безробіттю у випадку втрати роботи, одержання гідної пенсії тощо.

Шановні громадяни, влаштовуючись на роботу, необхідно цікавитись не лише розміром зарплати, але й коштами, які будуть перераховуватись до бюджету. Погодившись на «компроміс» щодо виплати зарплати «у конвертах» ви сприяєте розвитку тіньових схем та позбавляєте себе соціального захисту.

Головне управління ДФС у Миколаївській області звертається з проханням до громадян повідомляти про факти виплати заробітної плати «у конвертах». Адже, подолання цього ганебного явища сприятиме виходу бізнесу з «тіні», додатковому фінансуванню бюджетної сфери та соціальних програм.

*******

До місцевих бюджетів Миколаївщини забезпечено понад 3,6 млрд грн податків

Головним управлінням ДФС у Миколаївській області у січні-липні 2019 року мобілізовано до місцевих бюджетів понад 3,6 млрд грн податкових платежів, що на 610 млн грн більше надходжень відповідного періоду 2018 року.

За словами начальника Головного управління ДФС у Миколаївській області Володимира Копіци, завдяки вжитим заходам щодо детінізації економіки, руйнування тіньових схем, легалізації ринку праці, конструктивному діалогу з бізнесом, за сім місяців 2019 року ДФС Миколаївщини забезпечено значні бюджетні надходження до місцевих скарбниць.

Бюджетоутворюючим для місцевих громад Миколаївщини є податок на доходи фізичних осіб, питома вага якого у загальній сумі надходжень до місцевих бюджетів складає 67,7 відсотка. У січні-липні 2019 року Головним управлінням ДФС у Миколаївській області до місцевих бюджетів мобілізовано майже 2,5 млрд грн податку на доходи з фізичних осіб, що майже на 430 млн грн більше, ніж за відповідний період 2018 року.

Крім того, Головним управлінням ДФС у Миколаївській області до місцевих бюджетів забезпечені надходження з плати за землю у сумі 449 млн грн, єдиного податку - 439,3 млн грн, акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 87,9 млн грн, податку на прибуток – 75,4 млн грн., податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 62,3 млн грн, рентної плати за спеціальне використання води, надр та лісових ресурсів – 28,5 млн грн, екологічного податку – 13,9 млн грн, плати за ліцензії – 14 млн гривень.

*******

Отримання для дітей картки платника податків з реєстраційним номером

Головне управління ДФС у Миколаївській області повідомляє, що традиційно найпопулярнішою з адміністративних послуг, наданих органами ДФС у Миколаївській області залишається послуга видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.

Відповідно до п.70.5 ст.70 Податкового кодексу України та п.1 розд.VII Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 29 вересня 2017 року №822 (далі – Положення №822), фізична особа незалежно від віку (як резидент, так і нерезидент), яка не включена до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (далі – Державний реєстр), зобов'язана особисто або через представника подати до відповідного контролюючого органу облікову картку фізичної особи – платника податків за формою №1ДР (далі – Облікова картка №1ДР) (додаток 2 до Положення №822), яка є водночас заявою для реєстрації у Державному реєстрі, та пред'явити документ, що посвідчує особу, який містить необхідні для реєстрації реквізити (прізвище, ім'я, по батькові (за наявності), дату народження, місце народження, місце проживання, громадянство).

Відповідно до п.4 розд.VII Положення №822 облікові картки №1ДР малолітніх осіб (до 14 років) подаються одним із батьків (усиновителем, опікуном, піклувальником) за наявності свідоцтва про народження дитини та документа, що посвідчує особу одного із батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника).

Подати документи для проведення реєстрації у Державному реєстрі, отримати картку платника податків, отримати консультацію щодо переліку необхідних документів або заповнення Облікової картки №1ДР можна у Центрах обслуговування платників Миколаївської області. Інформацію про Центри обслуговування платників розміщено у банері «Центри обслуговування» на суб-сайті Головного управління ДФС у Миколаївській області, за посиланням: http://mk.sfs.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/

*******

Головним управлінням ДФС у Миколаївській області забезпечено на потреби армії майже 230 млн грн

У січні-липні 2019 року Головним управлінням ДФС у Миколаївській області мобілізовано до бюджету 229,6 млн грн військового збору, що на 42,4 млн грн більше, ніж за відповідний період 2018 року.

Платниками військового збору є фізичні особи - громадяни України та іноземці, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Ставка військового збору становить 1,5 відс від об'єкта оподаткування.

Військовим збором оподатковуються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв'язку з трудовими відносинами. Відповідальними за нарахування збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків.

Військовий збір у повному обсязі перераховується до державного бюджету.

Головне управління ДФС у Миколаївській області

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2296
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 824745

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"