Головна Комісії Ради, робочі групи та комітети

Порядок послуг оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки

Основними показниками ставлення держави та органів місцевого самоврядування до проблем підростаючого покоління є турбота про оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Відповідно до обласної Програми відпочинку та оздоровлення дітей Миколаївської області на 2014-2018 роки затвердженої рішенням Миколаївської обласної ради від 24.12.2013 №9, розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації від 28.02.2017 року №56-р «Про затвердження заходів щодо реалізації в 2017 році Програми відпочинку та оздоровлення дітей Миколаївської області на 2014-2018 роки», відділ з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради інформує батьків щодо оздоровлення дітей пільгових категорій у МДЦ «Артек» (м. Київ) та УДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса).

Прийом документів: каб. 307, 416 - вівторок, четвер

Додаток - Перелік документів, необхідних для отримання путівки до УДЦ «Молода гвардія» та МДЦ «Артек»

 

* * * * * * * 

 

25 квітня 2018 року начальник відділу з гуманітарних питань Ірина Богдан взяла участь в робочій нараді «Організація відпочинку та оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки у 2018 році».

narada Одними з основних питань порядку денного були:

- обговорення та пропозиції начальників відділів з гуманітарних питань адміністрацій районів до проекту рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради «Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей у 2018 році»;

- вжиті заходи щодо проведення інформаційної кампанії, забезпечення створення банку даних дітей, які мають право на отримання відпочинкових послуг у 2018 році.

Відділ з гуманітарних питань адміністрації  Корабельного району нагадує про старт літньої оздоровчої кампанії – 2018 року «Здорові діти – майбутнє нації». До таборів відпочинку направляються діти з 7 до 17 років.

Бюджетні путівки надаються дітям пільгових категорій:

діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування; діти осіб, визнаних учасниками бойових дій; діти, один із батьків яких загинув у районі проведення АТО; діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи; рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім'ї; діти, взяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах; діти-інваліди; діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; діти з багатодітних сімей; діти з малозабезпечених сімей; діти, які перебувають на диспансерному обліку.

Для отримання бюджетної путівки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (літо 2018 року)потрібно надати ксерокопію свідоцтва про народження дитини – (3 шт) та ксерокопії документів, які підтверджують належність дитини до пільгової категорії (з собою необхідно мати оригінали документів).

Документи приймаються – вівторок, четвер

з 09-00 до 12-00 та з 13-00 до 16-00

відділом з гуманітарних питань

адміністрації Корабельного району, пр. Богоявленський, 314, каб. 416, 307. 

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1999
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 781391

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"