Головна

Порядок послуг оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки

Основними показниками ставлення держави та органів місцевого самоврядування до проблем підростаючого покоління є турбота про оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Відповідно до обласної Програми відпочинку та оздоровлення дітей Миколаївської області на 2014-2018 роки затвердженої рішенням Миколаївської обласної ради від 24.12.2013 №9, розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації від 28.02.2017 року №56-р «Про затвердження заходів щодо реалізації в 2017 році Програми відпочинку та оздоровлення дітей Миколаївської області на 2014-2018 роки», відділ з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради інформує батьків щодо оздоровлення дітей пільгових категорій у МДЦ «Артек» (м. Київ) та УДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса).

Прийом документів: каб. 307, 416 - вівторок, четвер

Додаток - Перелік документів, необхідних для отримання путівки до УДЦ «Молода гвардія» та МДЦ «Артек»

 

* * * * * * * 

 

25 квітня 2018 року начальник відділу з гуманітарних питань Ірина Богдан взяла участь в робочій нараді «Організація відпочинку та оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки у 2018 році».

narada Одними з основних питань порядку денного були:

- обговорення та пропозиції начальників відділів з гуманітарних питань адміністрацій районів до проекту рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради «Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей у 2018 році»;

- вжиті заходи щодо проведення інформаційної кампанії, забезпечення створення банку даних дітей, які мають право на отримання відпочинкових послуг у 2018 році.

Відділ з гуманітарних питань адміністрації  Корабельного району нагадує про старт літньої оздоровчої кампанії – 2018 року «Здорові діти – майбутнє нації». До таборів відпочинку направляються діти з 7 до 17 років.

Бюджетні путівки надаються дітям пільгових категорій:

діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування; діти осіб, визнаних учасниками бойових дій; діти, один із батьків яких загинув у районі проведення АТО; діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи; рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім'ї; діти, взяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах; діти-інваліди; діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; діти з багатодітних сімей; діти з малозабезпечених сімей; діти, які перебувають на диспансерному обліку.

Для отримання бюджетної путівки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (літо 2018 року)потрібно надати ксерокопію свідоцтва про народження дитини – (3 шт) та ксерокопії документів, які підтверджують належність дитини до пільгової категорії (з собою необхідно мати оригінали документів).

Документи приймаються – вівторок, четвер

з 09-00 до 12-00 та з 13-00 до 16-00

відділом з гуманітарних питань

адміністрації Корабельного району, пр. Богоявленський, 314, каб. 416, 307. 

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1999
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 781382

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"