Головна Квітуча гілка мигдалю

Квітуча гілка мигдалю

Ой, весно-весно красна,

Що ти нам, весно, принесла?

Весна завжди надихає людей на нові почуття та допомагає створити настрій веселого, сонячного дня.

Арт-терапія - це засіб вільного самовираження і самопізнання. Художня творчість завжди допомагає зрозуміти й оцінити свої почуття, спогади, знайти час для відновлення життєвих сил і спосіб спілкування із собою.

art_terapiyaДля слухачів  факультативу Арт-терапія «Університету третього віку» відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) це ще одна можливість зібратись разом та передати свої весняні та сонячні відчуття на папері.

Спільна роботи «Квітуча гілка мигдалю» радує око глядача яскравими рожевими барвами весни. Узагалі слухачі факультативу арт-терапія використали небагато кольорів: рожевий, зелений, голубий та білий, але вжили багато проміжних барвів.

А допомагає розкрити свої таланти керівник факультету Коваленко Марина Григорівна - людина з великим серцем та добра душею.

Дивлячись на картину, що чарує гармонією кольорів і форм, ніби відчуваєш подих весни. Спільна творча робота радує та наповнює наші будні теплотою своїх сердець.

Запрошуємо всіх бажаючих завітати на заняття факультативу Арт-терапія та можливість проявити свої творчі здібності за допомогою олівця, пензля та акварелю, а саме головне - гарного настрою.

Заступник директора аппарату Корабельного району міського територіального центру

Подаєнко Т.І.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2534
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 946671

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"