Головна Терцентр на 9 травня 2

«День Перемоги – свято світлих душ»

20190508_131318

 

 

«Давним-давно скінчилася війна,

лишила обеліски та кургани.

Під кулями ворожими сповна,

за тишу заплатили ветерани».

 

 

У відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулась літературно-музична програма «День Перемоги – свято світлих душ». На свято були запрошенні ветерани великої перемоги, інваліди війни: Нєстеров М.І, Погорєлов О.П, Середа Л.С. Директор міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бондаренко С.М., перший заступник директора Самерханова Л.І. та заступник директора по Корабельному району Подаєнко Т.І привітали наших ветеранів квітами та подарунками. Слово для виступу було надано учаснику бойових дій та інваліду війни Нестерову М.І.. Наші артисти художньої самодіяльності привітали ветеранів віршами та піснями. Зустріч пройшла в дружній та зворушливій атмосфері.

Ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю героїв, які захистили нас в ті страшні часи. Скільки б не минуло часу, а День Перемоги завжди буде світлим днем зі сльозами на очах. Ця дата житиме в наших серцях. А у пам'яті назавжди залишаться святі імена тих, хто віддав своє життя за рідну країну.

Ця пам'ять - непідвладна часу, вона вічна. В наших душах і серцях сьогодні - гордість і радість наполовину зі святою скорботою.

Заступник директора апарату Корабельного району міського територіального центру Т.І. Подаєнко

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2237
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 805392

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"