Головна Турбота про дітей

Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя.

У листопаді 1949 року рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок засновано День захисту дітей, який відзначається щорічно, 1 червня.

Це не тільки галасливі і веселі святкування дітвори, але й нагадування суспільству про необхідність дотримання і пошани прав дитини, як необхідної умови для формування гуманного та благополучного суспільства.

Не залишилися осторонь і діти незахищених категорій Корабельного району м. Миколаєва. Так, 27.05.2019 до Міжнародного Дня захисту дітей, за ініціативи адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та фінансової підтримки благодійного фонду країни Норвегії 23 сім'ї, багатодітні та які опинилися в складних життєвих обставинах, отримали продуктові набори, які включали в себе як солодощі так і продукти харчування першої необхідності.

Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любов"ю до дітей.

IMG-2IMG-9eIMG-e4IMG-e6

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2154
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 826347

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"