Головна З початку року

З початку року роботодавці Миколаївщини надали близько 1000 вакансій щодо залучення безробітних на сезонні роботи

centr_zay

З початку 2019 року роботодавцями подано 997 актуальних вакансій з сезонним характером роботи, з них 768 вакансій укомплектовано за сприянням служби зайнятості.

«Враховуючи те, що Миколаївщина передусім є сільськогосподарським регіоном, найчастіше роботодавці шукають собі сезонних працівників для виконання робіт в овочівництві, садівництві, виноградарстві та птахівництві. Це зручно і вигідно як для роботодавців, так і для шукачів роботи, які отримують додатковий заробіток», - зазначив директор обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

Серед сільськогосподарських підприємств області, які наймають людей для догляду та збирання овочів і фруктів, є ТОВ "АГРО МАКС" Вітовського району; ПВТФ "АГРОСВІТ" та ТОВ "ПОНОМАР" Березнегуватського району; ПАТ "РАДСАД" Миколаївського району; ФОП Кацан В.А.Кривоозерський район. Також актуальною для Миколаївщини є сезонна зайнятість на інкубаційно-птахівничих інкубаторних станціях. Однією з таких є ПП "АП "БЛАГОДАТНЕНСЬКИЙ ПТАХОПРОМ" Арбузинського району, яка в поточному році подала 187 вакансій (19 % від загальної кількості сезонних вакансій поданих до служби зайнятості), з яких 180 було укомплектовано за сприянням служби зайнятості.

Крім того, Миколаївська область є санаторно-курортною зоною, тому найбільше пропозицій сезонної зайнятості на базах відпочинку Березанського та Очаківського районів(б/в "Зоря"-"Машпроект" (Коблево); ПДЗОВ "Алий парус" (с. Рибаківка); ТОВ "Санаторій "Борисфен" (Очаків); ТОВ «Оздоровчий комплекс санаторного типу "Ольвія" для дітей, підлітків та молоді (Очаків) та інші).Особливою популярністю під час гарячого сезону користуються вакансії офіціантів, покоївок, кухарів, рятувальників, барменів, адміністраторів, аніматорів.

Середня заробітна плата, яку пропонують роботодавці, становить від 5 до 8,5 тис. грн.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2154
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 826344

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"