Головна

Спостережна комісія

comisСпостережна комісія при адміністрації Корабельного району створена розпорядженням голови адміністрації Корабельного району від 16.09.19р, №112р відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2004 №429 "Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах".
Склад комісії

Голова комісії – Беззубенко О.П. – заступник голови адміністрації Корабельного району;

Заступник голови – Долгошея О.В. – - заступник начальника Миколаївського міського центру зайнятості - начальник відділу сприяння зайнятості в Корабельному районі Миколаївського міського центру зайнятості (за узгодженням);

Секретар комісії - Лисік Ю.В. - головний спеціаліст відділу координації торгівлі,підприємництва та оборонної й мобілізаційної роботи

Основними завданнями спостережної комісії є:
- Організація громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання.
- Сприяння органам виконання покарань у виправленні і ресоціалізації засуджених, залучення до цієї діяльності громадських організацій, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та громадян.
- Організація виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання, та громадського контролю за їх поведінкою протягом невідбутної частини покарання.
- Надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2487
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 926664

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"