Головна

pensУправління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва повідомляє:

Про випадки некоректного подання страхувальниками звітів

та

Про стан контрольно-перевірочної роботи відділу надходження, прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб та контрольно – перевірочній роботи управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва за І півріччя 2014 року

 

докладно...

 

КОРАБЕЛЬНИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ у м. МИКОЛАЄВІ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

інформує

За поточний період 2014 року в Корабельному районі виникло 68 пожеж (за аналогічний період 2013 року - 66 пожеж - збільшення на 3,03 % ), з них «пожежі у житловому секторі» – 22 (2013 рік 22 пожежі 0,0 % ) пожежі на об'єктах - 2 (2013 рік 5 пожеж зменшення на 40 %) пожеж на транспорті - 6 (2013-5 збільшення на 20 %) та на відкритих територіях – 30 (2013 рік 34 зменшення на 11,76%).

далі

 

ДЯКУЄМО ЗА ДОБРУ СПРАВУ

Кажуть, найвища наука життя - мудрість, а найвища мудрість - бути доброчинним.

11 липня трьом сім'ям з м. Славянськ та м. Краматорськ (Сава, Радченко, Лагода), які тимчасово мешкають у Корабельному районі та потребують соціальної підтримки й уваги, було вручено Сертифікати на адресну грошову допомогу (по 500 грн. кожній сім'ї).

Доброчинцем у цій добрій справі став керівник підприємства, у якого серце завжди відкрите для добра. Акцію соціального напрямку адміністрації фінансово підтримав директор ТОВ «Миколаївський тепловозоремонтний завод» Симченка В'ячеслава Валентиновича.

Адміністрація Корабельного району висловлює подяку В'ячеславу Валентиновичу та його колективу за співпрацю і взаєморозуміння на благо громади району.

 pereselenz_11-07-14

 

info_logoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

10.07.2014

Комісія з питань легалізації зайнятості населення провела черговий рейд. В ході рейдової перевірки за участю фахівців адміністрації районі, департаменту праці та соціального захисту населення, районного центру зайнятості, ДПІ району, управління ПФУ та інших установ району було перевірено 11 фізичних осіб підприємців. Всього було виявлено 4 порушень, які стосуються питання реєстрації трудових відносин з найманими працівниками.

******

 10 липня 2014 року відбувся другий етап соціальний проект «ПОМОГИ ВЕТЕРАНУ» підприємства ТОВ «Миколаївський тепловозоремонтний завод» (Симченко В'ячеслав Валентинович).

16 ветеранів Великої Вітчизняної війни отримали Сертифікати на адресну грошову допомогу.

sertifikat1sertifikat2sertifikat3

 

pensionУправління Пенсійного фонду України в Корабельному районі повідомляє:

через необхідність економного та раціонального використання державних коштів Верховною Радою був прийнятий Закон «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» № 1166-VII від 27.03.2014 р.

З поміж багатьох заходів нормативний документ також передбачає введення змін до Податкового кодексу України стосовно податку на доходи фізичних осіб, які набрали чинності з 1 липня 2014 року. Статтю 164 розділу IV Податкового кодексу доповнено підпунктом 164.2.19: «Суми пенсій (включаючи суму їх індексації, нараховану відповідно до закону) або щомісячного довічного грошового утримання, отримуваних платником податку з Пенсійного фонду України чи бюджету згідно із законом, якщо їх розмір перевищує десять тисяч гривень на місяць, – у частині такого перевищення, а також пенсій з іноземних джерел, якщо згідно з міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, такі пенсії підлягають оподаткуванню чи не оподатковуються в країні їх виплати».

Отже, з 1 липня 2014 року, з суми нарахованої пенсії разом з індексацією, що перевищує 10 тисяч гривень на місяць, органи Пенсійного фонду, як податкові агенти, утримують податок на доходи фізичних осіб.

Ставка податку становить 15 % бази оподаткування, якщо досягає 10 мінімальних заробітних плат на 1 січня звітного року (у 2014 році 1218,00*10=12180,00) то застосовується ставка 17 % для суми що перевищує 10 мінімальних заробітних плат.

Одноразові виплати, такі як допомога на поховання, грошова допомога відповідно до п.7-1 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» не підлягають оподаткуванню.

Від запровадження цієї норми бюджет буде отримувати щомісяця додаткові надходження.

 

info_logoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

Під головуванням голови адміністрації Цуканова О.М. відбулась апаратна нарада за участю заступників голови, апарату адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та керівників районних служб. На порядку денному були розглянуті такі питання:

-Про роботу адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради щодо виконання нормативних актів з питань розгляду звернень громадян за I півріччя 2014 року. Контроль та виконавча дисципліна щодо їх виконання доповіла Антонян Т.А. – головний спеціаліст відділу організаційної роботи та юридичного забезпечення

-Про стан роботи адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району за підсумками першого півріччя 2014 року (реалізація законодавства про адміністративні правопорушення) присутніх поінформувала Юхова Н.О. – головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців, секретар адміністративної комісії

-Про проект змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади доповіла Попова О.А. - начальник відділу організаційної роботи та юридичного забезпечення

-Про стан роботи комісії з питань легалізації зайнятості населення Корабельного району за перше півріччя 2014 року ознайомив присутніх представник Державної податкової інспекції в Корабельному районі м. Миколаєва.

******

Силами громадських працівників виконано санітарне очищення та ліквідація бур'янів по пр. Корабелів від (пр. Корабелів до пр. Жовтневого).

*******

Закінчено виконання поточного ремонту ділянки дороги по вул. Братській на перехресті з пр. Жовтневим. Розпочато підготовчі роботи з капітального ремонту доріг по вул. Рильського від вул. М.Ульянової до вул. Терешкової, по вул. Ударній від вул. Терешкової до будинку № 2.

 

kynala6 липня у парку «Богоявленськ» Бузьке козацтво за сприянням адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради, міські бібліотеки для дорослих №№ 10,14,17,18, гімназія №3, ММГО «Спадщина» та «Вітовське українське товариство», студія краси Олени Березнікової, ТОВ «МСП «Ніка-Тера», Кульбакинський Будинок культури, ДЮСШ №5, ТОВ «Електра», Профспілка «Самозахист», Поні-клуб «Сонечко», ПП «Чиста вода» відродили традиції наших предків та організували етнографічне свято Івана Купала.

Мешканці Корабельного району стали учасниками театралізованого дійства: цікавих народних конкурсів, костюмованих сценок, козацьких забав та звитяжних поєдинків, конкурсу вінкоплетіння. Всі змогли приєднатись до народних пісень та розваг. Учасників свята пригощали козацьким кулешем та смачним узваром.

Наприкінці святкового дійства - стрибки через величезну ватру – вогнище та пускання святкових віночків на воду.

фото

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1661
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 673007

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"