Головна

street_name

До уваги мешканців будинків приватного сектору Корабельного району м.Миколаєва!

Відповідно до п.1 статті 41 Закону України від 25.04.2019 № 2704-VIII «Про забезпечення функціонування української мови як державної», адресні покажчики на Ваших будинках (назва проспекту, вулиці, провулку тощо) мають бути державною мовою (українською).

Адміністрація Корабельного району рекомендує домовласникам замінити адресні покажчики, які не відповідають вимогам Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» відповідно до Реєстру топонімів міста Миколаєва

 

drc-logo06 березня 2024 року представники Данської ради у справах біженців (DANISH REFUGEE COUNCIL) провели для апарату адміністрації Корабельного району інформаційну навчальну годину щодо ризиків, пов'язаних з мінами та вибухонебезпечними залишками війни.

17097234438621709723443869

 

Адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради інформує

 

info_logo28-29.02.2024 року спеціалістами відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради проведено рейди - обстеження об'єктів торгівлі та сфери послуг з метою перевірки виконання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

У ході рейдів на території Корабельного району було перевірено 76 установ. Виявлено 5 порушення, надано 4 попередження. Не здійснюють господарську діяльність – 3 установи.

*-*-*-*-*-*-

27-29.02.2024, спеціалістами відділу санітарної інспекції адміністрації району було проведено рейди щодо перевірки санітарного стану вулиць приватного сектору (вулиця Галицинівська, вулиця Адмірала Ушакова, провулок Рибальченка, вулиця Пшеницина, вулиця Кубинська, вулиця Сахарова, вулиця Просвіти).

За підсумками рейдів виявлено ряд порушень Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві (складування будівельних матеріалів та будівельного сміття, відсутність покажчиків будинків). На порушників складено 14 адміністративних протоколів за ст. 152 КУпАП, які передано на розгляд адміністративної комісії для подальшого визначенням виду адміністративного стягнення. Надано 26 попереджень домовласникам та проведено роз'яснювальну роботу щодо обов'язкової наявності договору на вивіз ТПВ та утримання прилеглої території в задовільному санітарному стані.

*-*-*-*-*-*-

На відпрацюванні в комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об'єкти нерухомого майна (на території Корабельного району) внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України перебуває 524 звернення від громадян. На тепер відпрацьовано 425 Актів (будинків - 187, квартир – 238). 90 Актів знаходяться в роботі (49- будинки, 41- квартири).

Протягом тижня обстежено 8 об'єктів.

*-*-*-*-*-*-

Спеціалісти Служба у справах дітей адміністрації Корабельного району станом на 01.03.2024 року здійснили особистий прийом 1213-ти громадян щодо отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Станом на 01.03.2024 статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, отримали 336 осіб. Підготовлено проектів рішень виконавчого комітету – 163.Організаційна робота триває.

*-*-*-*-*-*-

Протягом 01.02-01.03.2024 року комісія з питань перевірки факту та місця розміщення внутрішньо переміщених осіб (ВПО) здійснила перевірку факту та місця розміщення ВПО, що пов'язане з перевіркою достовірності наведеної у 152 заявах інформації, щодо отримання компенсації витрат за розміщення внутрішньо переміщених осіб. Порушень не виявлено.

 

SOS_found_logo

Допомога в оздоровленні дітям війни

На жаль нашим дітям випала не найкраща доля і вони вимушені рости та розвиватись в умовах воєнного стану та постійного ризику. В нашому місті, щоб убезпечити життя учнів школи поки ще не мають змогу перейти на очне навчання. По цій причині більшість часу дітлахи проводять вдома.

Постійні тривоги, відсутність нормального процесу навчання, переїзди, зміна кола спілкування і взагалі напружена ситуація у країні – все це негативно впливає на і без того нестабільну дитячу психіку.

У зв'язку з вищезазначеним, відділ з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради доводить до відома, що благодійна організація «Благодійного фонду «СОС Штаб громадянської оборони» створила благодійний партнерський проєкт «Дітям війни», який направлений на стабілізацію психічного стану, соціалізацію та оздоровлення дітей з прифронтових та деокупованих територій України.

Реабілітація проходить у тиловому Кам'янці-Подільському, під постійним наглядом вихователів, які супроводжують дітей протягом усього терміну перебування. Вихованці проживають у комфортних номерах зі зручностями, отримують 4-х разове харчування, з дітьми постійно працюють психологи як на групових заняттях так і на індивідуальних, проводяться психосоціальні заняття, різноманітні майстер-класи та екскурсії. Під час навчального року діти продовжують навчання онлайн в обладнаному для цього приміщенні з безперебійним інтернетом.

Волонтери благодійного фонду розуміють скрутне становище громадян і постійно працюють над можливістю цілковито безкоштовної участі кожної дитини у проекті, але наразі їм вдається покрити лише дві третини витрат на перебування у проекті, вартість одного дня якого вартує 1430 гривень. Тож батькам пропонується взяти на себе витрати у розмірі 350 гривень за один день перебування у проекті.

SOS_found
 

Подолаємо рабство крок за кроком

З початком війни все більше людей почало потерпати від такого виду насильства, як торгівля людьми. З початку повномасштабного вторгнення кількість фактів цього злочину перевищує 250 випадків. А вже за 2024 рік Національною соціальної сервісною службою України було встановлено 15 статусів для осіб, які постраждали від торгівлі людьми. Але ці показники далеко не точна статистика, так як більшість жертв просто замовчує те, що з ними сталось по різним причинам, таким, як сором або страх осудження.

Поняття торгівлі людьми передбачає собою різні види та форми експлуатації людини, які наводяться як міжнародними нормативно-правовими документами, так і законодавством України. Жертвами шахраїв може стати будь-яка людина, незалежно від віку та статі.

Основними уразливими категоріями осіб, які відносяться до групи ризику потрапити до торгівців людьми є: незаміжні жінки, самотні матері, розлучені особи; молодь, діти вулиці, діти-сироти, вихідці з неблагополучних сімей; сільське населення; внутрішньо переміщені особи; іноземні громадяни – трудові мігранти; особи, які зазнали насильства, у тому числі сексуального; бідні, малозабезпечені особи; особи з проблемами психічного здоров'я.

З метою запобігання та протидії торгівлі людьми спеціалістом відділу з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради було проведено інформаційно-просвітницький захід, в якому прийняло участь 9 жінок, серед яких були присутні працівники та відвідувачі жіночої консультації міської лікарні №5. Було надано консультацію з приводу основних форм та ознак експлуатації, видів допомоги, яку можуть отримати постраждалі та попереджено про ризики та наслідки цього жахливого злочину. Також у коридорі закладу було оформлено інформаційний куточок, який містить буклети для вільного користування серед відвідувачів з контактними номерами допомоги у випадках, якщо ви зіткнулись з будь-якою формою торгівлі людьми.

Якщо вами скористались або ви стали свідком будь-якого незаконного діяння, пов'язаного з обмеженням волі, то не зволікайте та дзвоніть:

527 – гаряча лінія з протидії торгівлі людьми

001

 

info_logoАдміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради інформує:

Спеціалістами відділу санітарної інспекції адміністрації району було проведено рейди щодо перевірки санітарного стану вулиць приватного сектору (вулиця Ушакова, провулок Марії Рибальченко, вулиця Соснова, вулиця Літня, вулиця Лесі Українки, вулиця Кубинська, провулок Херсонський, вулиця Тернопільська, вулиця Костя Гордієнка). За підсумками рейдів виявлено ряд порушень Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві (складування будівельних матеріалів та будівельного сміття, відсутність покажчиків будинків). На порушників складено 15 адміністративних протоколів за ст. 152 КУпАП, які передано на розгляд адміністративної комісії для подальшого визначенням виду адміністративного стягнення. Надано 26 попереджень домовласникам та проведено роз'яснювальну роботу щодо обов'язкової наявності договору на вивіз ТПВ та утримання прилеглої території в задовільному санітарному стані.

*******

На відпрацюванні в комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об'єкти нерухомого майна (на території Корабельного району) внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України перебуває 501 звернення від громадян. На тепер відпрацьовано 402 Акти (будинків - 177, квартир – 225). 99 Актів знаходяться в роботі (41- будинки, 58- квартири). Протягом тижня обстежено 10 об'єктів.

*******

Спеціалісти Служба у справах дітей адміністрації Корабельного району протягом січня здійснили особистий прийом 136-ти громадян щодо отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Станом на 16.02.2024 статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, отримали 243 особи. Підготовлено 93 проєкти рішень виконавчого комітету щодо статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Організаційна робота триває.

 

4

06 лютого 2024 року на базі відділення соціальної допомоги Корабельного району м. Миколаїв (вулиця Металургів, 8) починає працювати соціальна пральня.

Обслуговування безоплатне.

Графік роботи: понеділок – субота, з 9:00 до 17:00.

Старт останнього прання ­– 15:00.

Додаткову інформацію можна отримати за номером телефону гарячої лінії:

0 800 337 846.

Соціальну пральню створив Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» в межах проєкту «Швидка невідкладна допомога постраждалому населенню Херсонської та Миколаївської областей на півдні України, ліквідація наслідків підтоплення (RRM)» за підтримки міжнародної гуманітарної організації CARE.

 

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради продовжує заходи з протидії насильству у сім'ї

За січень 2024 року спеціалістами відділу з гуманітарних питань спільно з Миколаївським міським центром соціальних служб та відділом зв'язку з громадськістю Департаменту патрульної поліції було здійснено 26 виходів у сім'ї, де було скоєно домашнє насилля.

Комісійно було підтверджено 14 випадків. В 4-х випадках виявлено, що свідками конфлікту були діти постраждалих осіб. З цього приводу всі матеріали були передані службі у справах дітей для подальшої роботи.

Неможливо було підтвердити чи спростувати 10 випадків із-за відсутності безпосереднього контакту з постраждалими, 7 з яких було надано консультацію в телефонному режимі. З усіма жертвами було проведено роз'яснювальну роботу, запропоновано контакти безоплатної психологічної та юридичної допомоги Миколаївського міського центру соціальних служб, інтегрованого центру комплексної підтримки та Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. А також повідомлено про можливість оформлення термінового заборонного припису через співробітників Національної поліції та обмежувального припису через суд. Надано інформацію щодо механізму реагування в подібних випадках.

23

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Пользователи : 2
Статьи : 3456
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1309859

 

 

 

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

 

 

 

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"