Головна

pensionУправління Пенсійного фонду України в Корабельному районі повідомляє

З 1 квітня запроваджено 0,5-відсотковий збір на обов’язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі іноземної валюти.

Законом України від 27.03.2014 № 1166 «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» внесено зміни до Закону України «Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування», якими встановлено, що юридичні та фізичні особи, які здійснюють операції з купівлі іноземної валюти в безготівковій та/або готівковій формі, сплачують збір на обов’язкове державне пенсійне страхування у розмірі 0,5 відсотка від суми операції з купівлі іноземної валюти в безготівковій та/або готівковій формі.

Читати далі...

 

ОК РУСАЛ оголосила новий грантовий конкурс в рамках програми «Територія РУСАЛу»

15 квітня стартував конкурс для бюджетних, освітніх та соціальних установ, некомерційних організацій та організацій малого та середнього бізнесу в рамках соціальної програми «Територія РУСАЛу».

У 2014 році програма буде реалізована в 10 регіонах присутності Компанії РУСАЛ в Росії і в Україні.

По словам генерального директора МГЗ Дмитра Мирного, - проекти, що одержують гранти в рамках програми «Територія РУСАЛу», мають бути спрямовані на розвиток соціальної інфраструктури - реконструкцію, ремонт і оснащення об'єктів у сфері освіти, фізкультури і спорту. Також компанія готова підтримати проекти, метою яких буде підтримка і розвиток громадських і молодіжних ініціатив в професійній самореалізації, проведення добровольчих акцій, екологічних заходів, розвиток науково-технічної творчості.

У 2013 році в Миколаївському регіоні на конкурс була подана 101 заявка. З них 14 проектів успішно пройшли експертну комісію і були профінансовані компанією РУСАЛ. Сукупний внесок соціальних інвестицій компанії в реалізацію проектів склав в регіоні 1,2 млн. грн.

- За час реалізації проектів було проведено 28 дитячих свят, 18 театралізованих вистав з навчання дітей основам безпечної життєдіяльності, 26 навчальних тренінгів та лекцій, 31 спортивний захід. В рамках проектів створені навчальні відеофільми та книги на краєзнавчу тематику, - розповідає головний адміністратор програм ЦСП Анастасія Євдокимова. - Для дітей та молоді в регіоні створені і працюють 16 гуртків та секцій. Завдяки фінансуванню компанією РУСАЛ інфраструктурних проектів, в Миколаєві з'явився мотузковий парк пригод «Драйв», в Корабельному районі побудоване спортивне містечко, найближчим часом завершаться будівельні роботи зі створення планетарію в дитячому містечку «Казка». Загальне охоплення учасників проектів склало в регіоні понад 20 тис. чоловік.

- При відборі проектів компанія РУСАЛ цього року планує враховувати думку городян, - каже директор представництва ЦСП компанії РУСАЛ в Україні Олена Ожема. - Також ми хочемо, щоб підтримані нами проекти приносили користь жителям якомога довше, тому навіть після закінчення фінансування будемо продовжувати співпрацю з усіма переможцями.

Цього року географія програми "Територія РУСАЛу - 2014» включає м. Миколаїв і Жовтневий район Миколаївської області. На реалізацію соціальних проектів передбачається сума гранту до 25 тис. грн., інфраструктурних - до 500 тис. грн.

Адміністрування та організаційний супровід програми здійснює Центр соціальних програм РУСАЛу. Заявки на участь приймаються до 30 травня 2014 року. Отримати аплікаційну форму, а також додаткову інформацію про конкурс можна на сайті ЦСП компанії РУСАЛ в Україні csp-nikolaev.com.ua або за адресою: 54052, м. Миколаїв, пр. Жовтневий, 325/1, тел.: (0512) 63-66-96.

 

rusalСуботнім ранком - на шламосховище

Активісти молодіжної ради проммайданчика МГЗ разом із інженерно-технічними працівниками дирекції з виробництва провели суботник на території, прилеглій до шламосховища № 1 .

докладно

 

Благочинні справи

Прекрасна традиція — збиратися гуртом та наводити лад у школі — і вона успішно відроджується. День видався гарним. Весняний вітер і тепло сприяли загальному настрою учасників суботника. Всі учні, вчителі та обслуговуючий персонал ЗОШ № 49 в рамках суботника, 11.04.2014 р., очистили від сміття узбіччя доріг, упорядкували територію шкільного подвір’я, висадили квіти та кущі.

subbotnik-school49-1subbotnik-school49-2

subbotnik-school49-3subbotnik-school49-4

 

infoЕКСПРЕС - ІНФОРМАЦІЯ

11.04.2014

Під головуванням голови адміністрації Корабельного району Олександра Цуканова відбулась робоча нарада щодо стану матеріально – технічного забезпечення виборчих дільниць та підготовку позачергових виборів Президента України та Миколаївського міського голови 25.05.2014за участю заступників голови, апарату адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та керівників установ і організацій району, у приміщеннях яких передбачається розташування виборчих дільниць.

За результатами наради дано конкретні доручення та встановлено строки їх виконання.

 

pensionУправління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва інформує

Про стан контрольно-перевірочної роботи "Відділу надходження, прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб та контрольно – перевірочній роботи" за І квартал 2014 року

За І квартал 2014 року проведено 46 документальних позапланових перевірок, (1 - юридичній особі, 9 – фізичних осібам з найманими працівниками та 36 фізичних осіб без найманих працівників).

Докладно

 

Майбутні пенсіонери!

Більшість людей заздалегідь не цікавиться ні розміром майбутньої пенсії, ні потрібним переліком документів та термінами подачі їх до пенсійної служби. А коли настає пора йти на заслужений відпочинок, тоді й виникають проблеми: то записи у трудовій книжці зроблено з порушеннями, а то й, аби не втратити страховий стаж, потрібно донести додаткові довідки. Часом буває навіть, що підприємство, на якому людина чимало пропрацювала, давно ліквідували, тож на розшук його слідів в архіві потрібен буде певний час. Аби прискорити терміни призначення пенсій, і водночас спростити процес, пенсійники розпочали роботу з "кандидатами" у пенсіонери.

Докладно

 

Звіт спостережної комісії при адміністрації Корабельного району

за I півріччя 2013 року

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2534
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 946432

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"