Головна

infoЕКСПРЕС - ІНФОРМАЦІЯ

12.03.2014

Під головуванням заступника голови адміністрації Кобилянської Т.О. відбулось навчання апарату адміністрації. На порядку денному були наступні питання:

1. Про вимоги щодо декларування майна, доходів, витрат і зобов'язань фінансового характеру, доповідач - Степаніцина І.Л. – заступник начальника відділу організаційної роботи та юридичного забезпечення.

2. Про організацію виконання документів та їх контролю в адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради, доповідач - Компанієць О.П. – начальник загального відділу.

3. Про організацію контролю за виконанням документів та роботи зі зверненнями громадян в адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради, доповідач - Антонян Т.А. – головний спеціаліст відділу організаційної роботи та юридичного забезпечення.

 

prapor0

Разом з Україною! Разом в мирі!

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради підтримала ініціативу секретаря міської ради Ю.Гранатурова «Наше єднання - найкраще зізнання в коханні нашому отчому дому - Україні»

За ініціативою керівника міста Юрія Гранатурова на будівлі Миколаївської міської ради розтягнули величезний український прапор як символ єдності нашого міста з улюбленою Україною. Жовто-блакитне полотно розміром 3м на 8 м майорить на вітрі й видно здалеку.

prapor2 

 

 

shevchenko1Заповітне значення творчості невмирущого Кобзаря

 2014 рік визначений роком вшанування творчості великого українського поета Т.Г.Шевченка. 9 березня виповнюється 200 років з дня народження українського генія, митця, філософа, художника.

З цієї нагоди 05.03.14р об 11-00 год. була організована зустріч підопічних відділення соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради з учасниками літературно-музичного гуртка «Творче слово».

докладніше...

 

5 березня 2014 року о 12 годин 15 хвилин до чергового по лінії «102» надійшло анонімне повідомлення про замінювання та загрозу вибуху суду Корабельного району. В зв'язку з тим, що в районі розташовано дві будівлі судів, карного та господарчого, за адресами: вул. Самойловича, 29 та вул. Самойловича, 20 «А», було прийнято рішення про евакуацію людей з двох установ. Загальна кількість евакуйованих склало 44 особи.

О 14 годині 30 хвилин вибухово-технічною службою НДЕКЦ при УМВС України в Миколаївській області було завершено обстеження приміщень судів, вибухонебезпечних предметів не виявлено.

 

До уваги адвокатів!

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги. Заяви для проходження конкурсу приймаються Головним управлінням юстиції у Миколаївській області, а також всіма районними, міськими (міст обласного значення), міськрайонними управліннями юстиції до 28 березня 2014 року.

З повним текстом оголошення можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Головного управління юстиції у Миколаївській області (http:www.just-mykolaiv.gov.ua)

 

«Виробничий травматизм та атестація робочих місць в м. Миколаєві за лютий 2014 р.»

докладно

 

Звітуємо до контролюючих органів в електронному вигляді

докладно

 

ccpДитячому центру - ноутбук від металургів

Команди-учасниці Новорічного марафону «Віримо в дива, творимо дива!», ініційованого компанією РУСАЛ, почали реалізацію грошових сертифікатів, отриманих з рук гендиректора МГЗ Дмитра Мирного. Витратити виграні в марафоні гроші вони могли тільки на благодійність. Команди проммайданчика МГЗ «Аlармія добра» і «Молодіжна рада» вирішили направити спільні кошти на допомогу дитячому центру Корабельного району.

Дитячий центр позашкільної роботи - це місце в Корабельному районі, де всі бажаючі можуть знайти заняття до душі. Тут функціонує більше 76 гуртків, які відвідують понад 1000 дітей .

читати далі...

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2582
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 984901

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"