Оголошення
дислокация
Map
Головна

info_logoЕкспрес - інформація

Адміністрацією Корабельного району протягом липня 2014 року виконано ремонт мереж вуличного освітлення по наступним вулицям:

Вул. Латиських Стрільців:

довжина мережі – 774 пог. м;

кількість світильників – 22 од.

Вул. Ушакова:

довжина мережі – 410 пог. м;

кількість світильників – 12 од.

Вул. Лазарева:

довжина мережі – 1204 пог. м;

кількість світильників – 37 од.

 

6 серпня 2014 року ТОВ "Зеленгосп" здійснено покіс трави уздовж проспекту Жовтневого від вулиці Торгової до вулиці Маршала Жукова.

nokoc1nokoc2

 

Адміністрація Корабельного району надає роз'яснення щодо інформації викладеної на веб-сайті «Корабелов-инфо» .

На адресу адміністрації Корабельного району надійшло повідомлення від мешканців району щодо реалізації неякісної продукції без сертифікатів в кіоску за адресою: вул. Ленінградська, 3Г. Представниками адміністрації було здійснено перевірку, в ході якої встановлено, що у ФОП Кирилюк М.В. є сертифікати якості на реалізацію продукції та договір про встановлення особистого строкового сервітуту строком на 1 рік, який на даний час знаходиться на пролонгуванні в Миколаївській міській раді.

За результатами перевірки адміністрацією Корабельного району було прийнято рішення щодо припинення з 04.08.2014 торгівельної діяльності ФОП Кирилюк М.В. за вищезазначеною адресою до прийняття позитивного рішення Миколаївської міської ради на надання строкового сервітуту.

 

info_logoЕкспрес-інформація

05.08.2014

Адміністрацією Корабельного району організовано покіс трави вздовж пр. Корабелів від пр. Жовтневого до вул. Айвазовського силами підрядного підприємства КП «Обрій-ДКП». Організовано роботи з санітарного очищення берегової зони від вул. Новобудівної до вул. Ватутіна силами громадських працівників.

***

Завершений капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.Литовченко від проспекту Жовтневого до вулиці Академіка Рильського.

litovchenko1Litovchenko2

 

info_logoЕКСПРЕС –ІНФОРМАЦІЯ

31.07.2014

Адміністрацією Корабельного району організовано влаштування водоприймального колодязю по вул. Уральській для збору дощової води з подвір'я № 18.

******

Спеціалісти відділу комунального господарства адміністрації району спільно з представником Державної фітосанітарної інспекції Миколаївської області провели рейд по вул. Ватутіна на предмет виявлення амброзії на території навколо приватних будинків. Під час проведення рейду попереджено 15 власників житлових будинків про необхідність виконання робіт з покосу трави та знищення амброзії.

ambroziaЗ липня місяця розпочалася пора цвітіння амброзії полинолистої – небезпечного алергена, пилок якого негативно впливає на стан здоров'я людини, визиває алергію та бронхіальну астму. Ефективний метод боротьби з амброзією це виривати її з коренем або скошувати на протязі розвитку рослини та не допускати цвітіння.

Адміністрація Корабельного району закликає громадян, керівників підприємств, організацій та установ району, незалежно від форм власності, перейнятися даною проблемою та приложити усі зусилля на знищення амброзії не тільки на своїх територіях, а в інших місцях загального користування. Адже спільна щоденна роботи по виявленню карантинної рослини та її знищення приведе до зменшення кількості алергічних захворювань та очищення землі від «зеленого агресора».

 

pensЗвіт – справа не другорядна

У відповідності до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» у 2011 році на базі авторизованої системи персоніфікованого обліку відомостей, яка діяла в Україні з середини 2000 року, створений Державний реєстр загальнообов'язкового державного соціального страхування. З 1 жовтня 2013 року функції ведення Реєстру застрахованих осіб у складі цього Державного реєстру покладені на органи Пенсійного фонду України.

докладно

 

info_logoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

29.07.2014

Спеціалістами відділу комунального господарства адміністрації Корабельного району організовано покіс трави на Торговій площі (підрядна організація КП «Обрій-ДКП»).

******

Районна комісія з питань легалізації зайнятості населення провела черговий рейд. В ході проведення рейду за участю фахівців адміністрації району, департаменту праці та соціального захисту населення, районного центру зайнятості, Державної податкової інспекції, управління Пенсійного Фонду України в Корабельному районі та інших установ району перевірено 16 фізичних осіб - підприємців у сьомому мікрорайоні (вул. Артема та інші.).

Всього було виявлено 1 порушення, яке стосується питання реєстрації трудових відносин з найманими працівниками. Порушнику видано припис. У разі не виконання припису, порушник буде притягнуто до відповідальності згідно чинного законодавства.

******

Проведено засідання районної комісії щодо розгляду звернень громадян стосовно надання адресної матеріальної допомоги. Розглянуто 12 звернень. Вирішено внести пропозицію Департаменту праці та соціального захисту населення для підготовки проекту рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради про надання грошової допомоги 8 громадянам на загальну суму 1000 грн.

 

pensionЗвіт про роботу управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва за 6 місяців 2014 року

Управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва повідомляє, що станом на 01.07.2014 в управлінні Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва стоїть на обліку 23 340 пенсіонерів. Загальний обсяг видатків на пенсійні виплати склав близько 1 460 333 грн. Середній розмір пенсії за звітний період склав 1648 грн., проти 1 598 грн. - на 01.07.2013.

Повний звіт

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3337
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1159284

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"