Триває щоденна робота щодо підготовки та передачі актів комісійного обстеження пошкоджених об'єктів на території Корабельного району міста Миколаєва внаслідок збройної агресії рф з пакетом документів до управління Державного архітектурно-будівельного контролю. На відпрацюванні в комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об'єкти нерухомого майна (на території Корабельного району) внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України перебуває 304 звернення від громадян. На тепер 126 актів направлено до ДАБК, 19 чек - листів направлено до ДЖКГ, 159 актів знаходяться в роботі (139 – обстежено комісією, 20 - в роботі). Протягом 02.10-06.10.2023 року комісією обстежено 9 об'єктів. Протягом тижня, 09.10 - 12.10.2023, спеціалістами відділу санітарної інспекції адміністрації району було проведено рейди щодо перевірки санітарного стану вулиць приватного сектору (вулиця О. Ольжича, вулиця Генерала Попеля, вулиця Адмірала Лазарєва, вулиця Нахімова, вулиця Гордієнка, вулиця Гетьмана Мазепи, вулиця Січових Стрельців, вулиця Княжа). За підсумками рейдів виявлено ряд порушень Правил благоустрою міста (складування будівельних матеріалів та будівельного сміття, відсутність покажчиків будинків). На порушників складено 16 адміністративних протоколів за ст. 152 КУпАП, які передано на розгляд адміністративної комісії для подальшого визначенням виду адміністративного стягнення. Надано 89 попереджень домовласникам та проведено роз'яснювальну роботу щодо обов'язкової наявності договору на вивіз ТПВ та утримання прилеглої території в задовільному санітарному стані.
09.10-13.10.2023 року спеціалістами відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради проведено рейди - обстеження об'єктів торгівлі та сфери послуг з метою перевірки виконання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» У ході рейдів на території Корабельного району було перевірено 32 установ. Виявлено 4 порушень, надано 3 попереджень. Не здійснюють господарську діяльність – 7. Під час рейдів з підприємцями було проведено роз'яснювальні бесіди, а саме: «згідно з законом, зовнішня реклама, оголошення, вказівники, вивіски та інша публічно розміщена текстова, візуальна і звукова інформація, що використовується для інформування про товари, роботи, послуги мають подаватися державною мовою. Мовою обслуговування споживачів в Україні є державна мова, та суб'єктів господарювання попереджено про адміністративну відповідальність за порушення Закону. Суб'єкти господарювання, які відмовлятимуться привести свою діяльність у відповідність до його вимог та продовжуватимуть порушувати права громадян, Уповноважений із захисту державної мови відповідно до ст. 57 Закону може оголосити суб'єкту господарювання попередження або застосувати штрафні санкції. Треба зазначити, що відповідно до ст. 188-52 КУАП передбачено попередження або штраф від 3400 грн. до 8500 грн., якщо порушення вчинено вперше, та штраф за повторне протягом року порушення – від 8500 до 11900 грн.
Головне управління ДПС у Миколаївській області зазначає, що вимоги законодавства сфери розрахунків, пов'язані, зокрема, і з відображенням реквізитів електронних платіжних засобів – платіжних карток (далі – ЕПЗ) у чеках, які формуються реєстраторами розрахункових операцій/програмними реєстраторами розрахункових операцій.
|
|
|
Наші контакти:
54050, Україна, м.Миколаїв,
проспект Богоявленський, 314