Оголошення
дислокация
Map
Головна Звіти

Звіт про роботу спостережної комісії при адміністрації Корабельного району за 2016 рік

Спостережна комісія при адміністрації Корабельного району постійно надає допомогу у соціальної адаптації осіб, які умовно – достроково звільнилися з місць позбавлення волі.

Члени спостережної комісії сприяють в організації громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання, організовують виховну роботу з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання, та громадського контролю за їх поведінкою протягом невідбутної частини покарання.

Протягом 2016 року було проведено 12 засідань комісії , на яких вирішувалися організаційні питання, а саме:

- розгляд питання про відбування адміністративного покарання у вигляді виправних робіт та про об'єкти, на яких вони будуть проводитися;

- про стан медичного обстеження осіб, умовно-достроково звільнених, та осіб, звільнених з місць позбавлення волі;

- про стан спільної виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання, та здійснення громадського контролю за їх поведінкою та особами, звільненими згідно зі ст. 82 КК України;

- про роботу районного Центру зайнятості населення по наданню допомоги у працевлаштуванні осіб, що звільняються з місць позбавлення волі;

- про заходи щодо удосконалення роботи спостережної комісії при адміністрації Корабельного району;

- про надання допомоги особам, які звільнились з місць позбавлення волі;

- про участь громадських та благодійних організацій в наданні допомоги особам, звільнених з місць позбавлення волі;

- про вивчення змін та доповнень до деяких нормативно-правових актів щодо соціального патронажу осіб, які звільнились з місць позбавлення волі;

- про підсумки роботи спостережної комісії при адміністрації Корабельного району за 2 півріччя 2016р.;

- про обговорення пропозицій щодо плану роботи спостережної комісії при адміністрації Корабельного району на 1 півріччя 2017 р.

Протягом 2016 року спостережною комісією при адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради взято на облік за повідомленнями, що надійшли від установ виконання покарань:

- 6 осіб, умовно-достроково звільнених, з місць позбавлення волі;

- 5 осіб, що звільнені по закінченню терміну.

Спостережна комісія при адміністрації Корабельного району м. Миколаєва активно співпрацює з Миколаївським обласним громадським молодіжним рухом «Пенітенціарна ініціатива» щодо питань супроводу осіб, звільнених з місць позбавлення волі.

За інформацією Корабельного районного центру зайнятості, на обліку осіб, які на даний час звернулись та не працевлаштовані – немає.

Особи, звільнені з місць позбавлення волі, запрошувались на семінари, а саме: «Послуги служби зайнятості, права та обов'язки громадян на випадок безробіття», «Оволодій ситуацією», «Використовуй власний досвід».

На практиці, у більшості випадків роботодавці відмовляють у прийнятті на роботу особам, що повернулись з місць позбавлення волі, у зв'язку з тим, що вони не мають достатніх професійних навичок і не відповідають сучасним вимогам ринку праці. Крім того, майже 90% зареєстрованих громадян цієї категорії не звертаються до служби зайнятості.

Медичне обстеження осіб, достроково звільнених з місць позбавлення волі, організовувалося на загальних засадах. Медична допомога надавалася у разі потреби, за зверненнями.

Суттєво впливає на поліпшення криміногенної ситуації в районі громадське формування з охорони громадського порядку "Каскад", робота якого здійснюється відповідно до вимог Закону України "Про участь громадян в охороні громадського правопорядку і державного кордону". Члени громадського формування проводять перевірки за місцем проживання зазначеної категорії осіб, проводять з ними індивідуально-профілактичну роботу з метою попередження вчинення ними нових злочинів.

Секретар спостережної комісії Ю.Лисік

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3068
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 979442

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

.

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"