Оголошення
дислокация
Map
Головна тренинг от Русала

rusalБатьки дітей-інвалідів «боролися» зі страхами в Центрі соціальних програм компанії РУСАЛ

У січні, на базі ЦСП відкрилася група взаємодопомоги для батьків дітей-інвалідів. За цей час, завдяки роботі психологів, батьки успішно пройшли такі тематичні заняття: «Способи зняття емоційної напруги», «Покажи мені любов», «Впевненість у собі». Цього разу відбувся черговий тренінг «Боротьба зі страхами».

Коли в сім'ї дитина-інвалід страх дуже часто відчувають його батьки, - каже куратор групи взаємодопомоги, психолог Наталія Кудрявцева. - Тому, мета даного тренінгу- допомогти батькам усвідомити свої страхи і фобії. А найголовніше, знайти ефективні методи боротьби з ними. Батьки, попрацювавши зі своїми страхами, навчаться, краще розуміти себе, свої почуття і емоції, на шляху подолання складних життєвих завдань. Всі наші рекомендації допоможуть батькам налагодити з дітьми більш «теплі» стосунки.

- На сьогоднішній день тільки в Корабельному районі проживає понад 200 дітей -інвалідів. Адаптація їх у соціумі вимагає від батьків уваги і терпіння, специфічних знань і навичок, - вважає директор ЦСП компанії РУСАЛ Олена Ожема. - Ми намагаємося допомогти батькам та їх діткам. У нас, в рамках програми «Підтримка дітей-інвалідів Корабельного району», функціонують групи арт-терапії, лікувальної фізкультури.

- Я вже не перший рік ходжу в Центр соціальних програм зі своєю дитиною на спортивні заняття і в групу з розвитку творчих здібностей, - ділиться Вікторія Шпадерук. - Так як їздити в центр реабілітації, у центр міста, нам дуже далеко. Головне, що я бачу користь від таких уроків. Дитина вчиться спілкуватися в колективі, у неї розвивається моторика, координація рухів.

- Окреме дякую хочеться сказати за роботу групи-взаємодопомоги для дорослих, під час тренінгів я отримую дуже багато корисної інформації, - каже Вікторія Пустовойтова. - Я навчилася справлятися зі стресами, з почуттям провини, зі страхами. Під час спілкування з іншими батьками ми ділимося досвідом, підтримуємо одне одного. Завдяки роботі з фахівцями я отримала відповіді на питання, які мене хвилювали.

Тренінги для дітей-інвалідів і для батьків проходять щоп'ятниці в Центрі соціальних програм на безоплатній основі. Бажаючі взяти в них участь можуть телефонувати 63-66-96.

deti-invalid

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3331
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1153668

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"