Головна Відкриття дитячого майданчику

detskie-ploschadki

Подарунок малечі

6 червня з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей адміністрація Корабельного району та мерія м. Миколаєва презентували новий дитячий ігровий майданчик, який розташовано у жилому мікрорайоні по проспекту Жовтневий, 289.

Ініціатива створення майданчику для дітей молодшого віку належить активній групі мешканців району на чолі з Олександром Муравським, який на початку травня поточного року звернувся з цією ідеєю до секретаря Миколаївської міської ради Юрія Гранатурова. На сьогодні звернення мешканців району втілено у життя. Комплекс ігрових споруд придбано за бюджетні кошти.

Адміністрація Корабельного району на чолі з Олександром Цукановим надали допомогу в організації робіт для влаштування майданчика. Комунальне підприємство ДЕЗ «Корабел» (Плєхов М.О.) виконали роботи з благоустрою території біля житлового будинку.

Дитячий ігровий майданчик у супроводі дітей урочисто відкрив голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов.

В урочистостях взяли участь перший заступник голови адміністрації Ігор Копійка та заступник голови адміністрації Олександр Гвозденко.

Маленькі миколаївці отримала чудовий об’єкт для відпочинку.

Ініціативною групою мешканців району за підтримки розважальної мережі «ВВВ» (Василенко В.В) для дітей було влаштовано конкурсно–ігрову програму за участю клоунів та казкових персонажів. Вихованці Дитячого Центру позашкільної роботи подарували всіх учасникам заходу чудову концертну програму. Малеча раділа подарункам та призам.

У цей день не забули і про солодощі, які організувала адміністрація Корабельного району. З великим задоволенням всі смакували морожене, яке презентував приватний підприємець Дмитро Новосьолов та тіточка від ТОВ «Лакомка» (Бут О.М.)

Дійсно, це варто дитячого захвату і задоволення дорослих.

DZD2014-60

DZD2014-61

DZD2014-7

DZD2014-8

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2237
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 805329

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"