Головна Звіти

Підсумки роботи адміністративної комісії за 2014 рік

За підсумками роботи адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради, яка забезпечує своєчасне, всебічне, повне і об'єктивне з'ясування обставин кожної справи, прийняття відповідного рішення згідно вимог чинного законодавства України, забезпечення виконання прийнятої постанови, а також виявлення причин та умов, що сприяють вчиненню адміністративних правопорушень, станом на 1 січня 2015 року розглянуто 157 справ про адміністративне правопорушення. Всього надійшло 187 справ.

Відповідно до ст. 218 Кодексу України про адміністративні правопорушення адмінкомісія розглядає справи про правопорушення, передбачені 34 статтями. За 2014 року були розглянуті справи за 11 статтями, з них найбільш "актуальні" такі статті:

Стаття 150. Порушення правил користування жилими будинками і жилими приміщеннями.

Стаття 152. Порушення правил благоустрою територій міст та інших населених пунктів.

Стаття 154. Порушення правил утримання собак та котів.

Стаття 156 ч.2 . Продаж тютюнових виробів неповнолітнім.

Стаття 159. Порушення правил торгівлі на ринках.

Стаття 180. Доведення неповнолітнього до стану сп'яніння.

Стаття 181-1. Заняття проституцією та інші.

В результаті проведеної роботи накладено штрафів на 131 особу на загальну суму 31637грн.

Станом на 01.01.2015 року стягнуто штрафів на суму 16218 грн.. Закрито 22 справи. Попередження винесено 4 особам. Повернуто 30 справ.

Надіслано на примусове виконання до Корабельного відділу Державної виконавчої служби Миколаївського міського управління юстиції 77 постанов.

Найбільш актуальною у була ст.. 150 „Порушення правил користування жилими будинками і жилими приміщеннями". За цією статтею було розглянуто 55 справ.

Не менш актуальною була ст.. 152 Кодексу України „Про адміністративні правопорушення", яка передбачає відповідальність за порушення державних стандарті, норм і правил благоустрою населених пунктів. Нагадуємо, що відповідно до п. 2.5 Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві, затверджених рішенням Миколаївської міської ради від 15 травня 2013 року № 28/10, мешканці міста (громадяни – власники будинків) зобов'язані забезпечити належний стан прилеглих територій до будинків незалежно від проживання, а пункт 12.2.8 передбачає адміністративну відповідальність за порушення вищезазначених Правил (відсутність у суб'єкта договору на вивіз твердих побутових відходів зі спеціалізованими організаціями), що є порушенням ст. 152 Кодексу України „Про адміністративні правопорушення". За 2014 рік розглянуто 56 справ за цією статтею та винні особи у встановленому діючим законодавством порядку були притягнути до відповідальності. Треба відзначити, що сума штрафу становить від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 – 1360 грн., а на посадових осіб та громадян, суб'єктів підприємницької діяльності – від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів (850 – 1700 грн.).

Адміністрація Корабельного району нагадує, що громадянин, на якого складено протокол про адміністративне правопорушення повинен з'явитись на засідання адміністративної комісії в термін зазначений в повістці. При собі необхідно мати документ, що підтверджує його особу та документи, які вказані повноваженою особою, що складала протокол про адміністративне правопорушення.

Особа, що притягується до адміністративної відповідальності, має право:

- Ознайомитись з матеріалами справи;

- Давати пояснення;

- Пред'являти докази;

- Користуватися консультацією адвоката.

Засідання адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району проводяться щосереди (кабінет 114). Час засідання з 10.00 до 12.00.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2503
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 930022

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"