Оголошення
дислокация
Map
Головна Звіти

Робота спостережної комісії Корабельного району за підсумками I півріччя 2017 року

Члени спостережної комісії в ході своєї роботи постійно надають допомогу у соціальної адаптації осіб, які умовно – достроково звільнилися з місць позбавлення волі, сприяють в організації громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання, організовують виховну роботу з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання, та громадського контролю за їх поведінкою протягом невідбутої частини покарання.

Протягом І півріччя 2017 року було проведено 6 засідань комісії, на яких вирішувалися організаційні питання, а саме:

- про стан медичного обстеження осіб, умовно-достроково звільнених, та осіб, звільнених з місць позбавлення волі;

- про стан спільної виховної роботи з особами умовно-достроково звільненими від відбування покарання та здійснення громадського контролю за їх поведінкою, а також з особами, звільненими в порядку ст. 82 КК України;

- про роботу районного центру зайнятості населення щодо надання допомоги у працевлаштуванні особам, що звільняються з місць позбавлення волі;

- про надання допомоги особам, які звільнились з місць позбавлення волі;

- про участь громадських та благодійних організацій у наданні допомоги особам, звільнених з місць позбавлення волі. Протягом 1 півріччя 2017 року спостережною комісією при адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради поставлено на облік за повідомленнями, що надійшли від установ виконання покарань одну особу, умовно-достроково звільнену від відбування покарання, якій було запропоновано послуги служби зайнятості в межах чинного законодавства, а саме:

- пошук роботи та сприяння у працевлаштуванні в т.ч. на громадські роботи;

- проходження професійного навчання;

- отримання профорієнтаційних та профконсультаційних послуг. За інформацією Корабельного районного центру зайнятості населення станом на 01.07.2017 року на обліку у Центрі осіб, звільнених з установ, що відбували покарання, немає.

Медична допомога даної категорії громадян надавалась у міру потреби за зверненнями громадян. Суттєво впливає на поліпшення криміногенної ситуації в районі робота громадського формування з охорони громадського порядку "Каскад", яке відповідає вимогам Закону України "Про участь громадян в охороні громадського правопорядку і державного кордону". Члени громадського формування проводили перевірки за місцем проживання зазначеної категорії осіб, здійснив індивідуально-профілактичну роботу з метою попередження вчинення ними нових злочинів.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3068
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 979429

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

.

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"