Головна Терцентр 08.11.2018

20181101_130443

З нагоди Дня працівника соціальної сфери України 1 листопада 2018 року у відділенні Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) зібрався весь колектив на урочисте святкування Дня працівника соціальної сфери.

Директор міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бондаренко Сергій Миколайович відзначив кращих працівників відділення Корабельного району та вручив подячні листи.

Народний депутат України Ільюк Артем Олександрович привітав колектив з професійним святом та вручив подяку.

Святкову музично-розважальну програму підготували та провели слухачі «Літературно – музичного» факультету «Університету третього віку» відділення денного перебування Корабельного району. Хор «Журавушка» виконав пісні: «Рідня моя – моя рідня», «Ой підемо жінка», художній керівник хору Матвєєв В.О. Чоловічий квартет у складі О.Козовякіна, М.Меркулова, М.Спиці та В.Матвєєва порадували присутніх своїм репертуаром. Надія Іванова зігріла зал гумористичними подарунками та комедійними сценками. Міла Черторигіна та Ліна Сичова подарували колективу запальні пісні з танцювальним супроводом у виконанні Мар'янко В.О.

В концертній програмі прийняли участь та привітали присутніх студенти ГО «Української академії лідерства».

Святкову програму вела та доповнювала своїми віршами та жартами волонтер, лікар-офтальмолог Лариса Валентинівна Іванченко.

Ми висловлюємо слова щирої вдячності творчому колективу відділення денного перебування та художньому керівнику Матвєєву В.О. за радість та тепло на душі, чудовий настрій отриманий на святі. Нехай ваша душа завжди буде молодою і легкою на підйом! Нехай життя принесе вам особливу радість від творчого запалу.

Заступник директора міського територіального центру Т.І.Подаєнко привітала всіх працівників з професійним святом та від імені всього колективу щиро подякувала артистам та пригостила їх солодким подарунком.

Заступник директора міського територіального центру Т.І. Подаєнко

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2067
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 802762

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"