Головна служба зайнятості

Миколаївська обласна служба зайнятості організовує дистанційне навчання безробітних під замовлення роботодавців

sl_zayn

За допомогою дистанційної форми навчання з початку року 58 клієнтів Миколаївської обласної служби зайнятості підвищили свою кваліфікацію під замовлення роботодавців – ФГ «ОРГАНІК СІСТЕМС», ФГ «Аргумент», ФГ «Владам» та ПСП Агрофірма «Роднічок». Про це розповів директор ОЦЗ Дмитро Оборонько.

«Дистанційне навчання – це сучасна форма набуття нових компетенцій в онлайн-режимі. Кожен з шукачів роботи, не виїжджаючи за межі місця проживання, зміг підвищити свій рівень знань, умінь та навичок у сільськогосподарській сфері, які відповідають вимогам роботодавців та гарантовано отримають бажану роботу», – пояснив директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

Навчання проводилося за напрямами «Агротехнічні заходи щодо вирощування та збирання овочів» та «Виконання весняно-польових робіт у фермерському господарстві».

Загалом з початку року професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації на замовлення роботодавців проходили майже 3000  безробітних. Найпопулярніші професії – кухар, лицювальник-плиточник,  водій тролейбусу, трамвая, електрогазозварник, машиніст-оператор дощувальних машин та агрегатів, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, перукар, манікюрник, бармен, адміністратор та інші.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2534
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 946617

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"