Головна Сан інспекц

info_logoНа поточному тижні співробітниками відділу санітарної інспекції адміністрації району проведено чергові рейди по приватному сектору, що мають на меті контроль за дотриманням громадянами «Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві» затверджених рішенням Миколаївської міської ради від 16.05.2013 № 28/10.

В ході проведення рейду по вул. Фонтанній, Торговій, Тарле, Вітрильній та Спортивній виявлено ряд порушень вказаних Правил благоустрою, а саме несвоєчасне видалення карантинних рослин (амброзія полиниста), складування будівельних матеріалів без відповідного узгодження, незадовільне утримання прилеглих територій (сміття, несвоєчасний покіс рослинності). Мешканцям вулиць видано близько 150 інформаційних матеріалів про шкоду амброзії для здоров'я людини та заборону спалювання рослинних відходів. Також в ході рейдів видано близько 60 приписів про необхідність усунення порушень та складено 12 адміністративних протоколів, які передано на розгляд адміністративної комісії при адміністрації району.

Вкотре нагадуємо, що обов'язком кожного власника приватного домоволодіння є утримання у належному стані прилеглої території, що включає в себе прибирання сміття, ліквідацію карантинних рослин та покіс трави. Складування будівельних матеріалів дозволяється на короткий термін за умови отримання відповідного узгодження в адміністрації району. Порушники Правил благоустрою будуть притягатись до адміністративної відповідальності згідно 152 ст КУпАП.

Також інформуємо, що адміністрація району постійно веде боротьбу із карантинними рослинами, шляхом виконання покосу найбільш проблемних ділянок. Із залученням ТОВ «Миколаївзеленосп» 11.07.2019 виконано покіс джерел проростання амброзії на пустирях по вул. А. Рильського та вогнищ амброзії на пустирі за ЗОШ № 48.

Зробимо наш район чистішим та безпечнішим разом!

IMG-afeIMG-3e4IMG-933IMG_20180726_105844_-_IMG_20180730_142434

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2182
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 793444

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"