Оголошення
дислокация
Map
Головна насилля в сім'ї

stop-nasulstvu-v-simyiНасильство в сім'ї та його наслідки

За офіційною статистикою, щороку в Україні близько мільйона жінок потерпають від насильства.

Дуже часто жінки замовчують факт насильства, звинувачуючи себе або виправдовуючи кривдника, а іноді вони відмовляються розуміти, що стосовно них чиниться насильство.

Так, за даними Українського інституту соціальних досліджень, лише 27% жінок вважають образи проявом насильства і тільки 32% подібним чином оцінюють приниження. Для 49% жінок насильство – це побої, а 56% вважають насильством зґвалтування.

Щодо чоловіків, то насильство має інше природу. Але вони теж страждають від принижень, побоїв та погроз. Частіше на гарячу лінію звертаються чоловіки старшого віку, які зазнають насильства від своїх дітей або онуків. Це часто економічне насильство – неблагополучні члени родини забирають пенсію для своїх розваг. Чоловікам дуже складно, адже вони навіть бояться ідентифікувати себе, як жертв насильства. Але проблема існує.

У суспільстві про психологічне насильство кажуть, що «це просто сварка», «це просто ревнощі» і «це нормально»...

Кожна людина має усвідомлювати, що факт приниження честі та гідності особи - це і є насильство.

Відділом з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району постійно проводиться просвітницька та роз'яснювальна робота серед членів сімей, де виникає реальна загроза вчинення насильства в сім'ї або де було вчинено насильство в сім'ї, під час комісійного відвідування постраждалого від насильства в сім'ї або особи, стосовно якої існує реальна загроза вчинення насильства, за місцем проживання представниками відділу з гуманітарних питань, служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та відповідних підрозділів органів внутрішніх справ до сімей проводиться роз'яснювальна робота, щодо представлення служб та допомоги, яку вони можуть надати з цього випадку.

Протягом поточного року до адміністрації Корабельного району надійшло 44 повідомлення про вчинення домашнього насильства (4 надійшло від чоловіків, 40 – від жінок), 17 випадків підтверджено.

Наголошуємо!

Не мовчіть, якщо ви стали свідками насильства в сім'ї, або якщо його вчиняють відносно вас.

Телефонуйте за номером 102 або 60-02-23, 60-02-93.

Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації 0-800-500-335 або 116 123

Пам'ятайте про те, що - Кожна людина заслуговує бути щасливою!

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3316
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1140230

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"