Оголошення
дислокация
Map
Головна громадські обговорення щодо перейменування миколаївських топонімів

debut

Тривають громадські обговорення щодо перейменування миколаївських топонімів.

Від 24 квітня у місті Миколаєві тривають громадські обговорення щодо найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів та інших споруд, розташованих на території Миколаївської міської територіальної громади, які будуть проводитися у формі консультацій з громадськістю.

Встановлений період проведення консультацій з громадськістю по вказаному питанню завершується 24.06.2024 включно.

Консультації з громадськістю з питання перейменування топонімів, розміщених на території Миколаївської міської територіальної громади, визначених для перейменування, проводяться шляхом:

- електронних консультацій на платформі e-DEM;

- голосування у туристично-інформаційному центрі;

- подання пропозицій щодо перейменування на електронну пошту Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

ПЕРЕЛІК ВУЛИЦЬ ЗАПРОПОНОВАНИХ ДО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ

 

Як проголосувати на платформі е-DEM:

За цим посиланням е-DEM оберіть топонім та натисніть на нього. Вас буде перенаправлено на відповідне опитування на платформі е-DEM. На сторінці опитування оберіть варіант назви, за який бажаєте проголосувати, та натисніть «Проголосувати». Якщо ви не зареєстровані на платформі е-DEM, то зареєструйтесь у будь-який доступний, зручний для вас спосіб. Після авторизації натисніть ще раз «Проголосувати» за обраний варіант відповіді.

Зі способами авторизації можна ознайомитись за наступними посиланнями:

1. YOUTUBE

2. PDF - інструкція

 

Як проголосувати в туристично-інформаційному центрі:

Для голосування в туристично-інформаційному центрі громадяни, зареєстровані на території міста Миколаєва та внутрішньо переміщені особи, можуть прийти особисто в центр за адресою: вул. Адміральська, 20, м. Миколаїв, І під'їзд будівлі Миколаївської міської ради.

Для голосування необхідно звернутися до особи, яка веде супровід голосування, взяти бланк для голосування та проголосувати за перейменування топоніма із вказаного переліку.

Особа, що має намір проголосувати особисто у пункті голосування надає паспорт громадянина України та довідку про місце проживання в місті (ID - картка). Особи, які мають статус внутрішньо переміщеної особи мають пред'явити довідку ВПО, в якій зазначена адреса проживання в межах Миколаївської міської територіальної громади.

Режим роботи пункту: понеділок-четвер 09:00 – 17:00; п'ятниця 09:00 – 16:00; працює без перерви. У випадку оголошення повітряної тривоги пункт для голосування припиняє свою роботу.

 

Як проголосувати на електронну пошту:

Для голосування на електронну пошту Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript необхідно вказати свої дані, вибрати із списку назву топоніма, який підлягає перейменуванню, вказати свою версію назви із поясненням.

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3319
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1143117

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"