Головна

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради розпочато роботи з капітального ремонту внутрішньоквартального проїзду від пр. Корабелів вздовж ЗОШ №54 до ЗОШ №1. Підрядна організація – ТОВ «КАЙСЕР».

_-T-_003_-T-_005

 

znak_uvaga

УВАГА!!!

В наслідок аварії на магістральному водопроводі призупинено подачу води в житлові будинки частини сьомого мікрорайону, а саме: по вул. Океанівській від № 22 до № 38.

За інформацією МКП «Миколаївводоканал» ремонтні роботи ведуться та плануються бути завершені сьогодні до 17-00.

Для забезпечення мешканців мікрорайону питною водою у дворах за вказаною адресою буде курсувати спеціальна машина для наливу води в ємкості.

 

До уваги отримувачів пільг!

Постановою КМУ від 17.04.19 № 373, затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі.

Пільги у грошовій формі (безготівковій та готівковій) надаватимуться з 01 жовтня 2019 року.

Пільги на оплату житлово-комунальних послуг, встановлених законами України, надаватимуться з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім'ї.

Для актуалізації даних Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги та реалізації механізму надання пільг у грошовій формі просимо звернутися до районного управління соціальних виплат і компенсацій.

При собі необхідно мати наступні документи: паспорт; ідентифікаційний код Ваш та членів Вашої сім'ї та обов'язково номер мобільного телефону.

Більш детальну інформацію можна отримати в управлінні соціальних виплат і компенсацій Корабельного району:

вул.Новобудівна, 1/1, каб.9, тел.60-09-05, 60-08-77

 

IMG_20190715_152525Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано встановлення контейнерних майданчиків по вул. Айвазовського, 11-б,в та пр. Богоявленському, 314/2. Підрядна організація – ФОП Петрушков А.Є.

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради завершено роботи з капітального ремонту тротуару по вул. Г. Сагайдачного від пр. Богоявленського до ЗОШ № 29. Площа укладання тротуарної плитки – 1292 кв.м. Підрядна організація – ФОП Озейчук С.М.

0102

 

info_logoНа поточному тижні співробітниками відділу санітарної інспекції адміністрації району проведено чергові рейди по приватному сектору, що мають на меті контроль за дотриманням громадянами «Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві» затверджених рішенням Миколаївської міської ради від 16.05.2013 № 28/10.

В ході проведення рейду по вул. Фонтанній, Торговій, Тарле, Вітрильній та Спортивній виявлено ряд порушень вказаних Правил благоустрою, а саме несвоєчасне видалення карантинних рослин (амброзія полиниста), складування будівельних матеріалів без відповідного узгодження, незадовільне утримання прилеглих територій (сміття, несвоєчасний покіс рослинності). Мешканцям вулиць видано близько 150 інформаційних матеріалів про шкоду амброзії для здоров'я людини та заборону спалювання рослинних відходів. Також в ході рейдів видано близько 60 приписів про необхідність усунення порушень та складено 12 адміністративних протоколів, які передано на розгляд адміністративної комісії при адміністрації району.

Вкотре нагадуємо, що обов'язком кожного власника приватного домоволодіння є утримання у належному стані прилеглої території, що включає в себе прибирання сміття, ліквідацію карантинних рослин та покіс трави. Складування будівельних матеріалів дозволяється на короткий термін за умови отримання відповідного узгодження в адміністрації району. Порушники Правил благоустрою будуть притягатись до адміністративної відповідальності згідно 152 ст КУпАП.

Також інформуємо, що адміністрація району постійно веде боротьбу із карантинними рослинами, шляхом виконання покосу найбільш проблемних ділянок. Із залученням ТОВ «Миколаївзеленосп» 11.07.2019 виконано покіс джерел проростання амброзії на пустирях по вул. А. Рильського та вогнищ амброзії на пустирі за ЗОШ № 48.

Зробимо наш район чистішим та безпечнішим разом!

IMG-afeIMG-3e4IMG-933IMG_20180726_105844_-_IMG_20180730_142434

 

dfsПродаж об'єктів нерухомого майна раз на рік і перебування у власності такого майна понад три роки не оподатковується

Головне управління ДФС у Миколаївській області повідомляє, що порядок оподаткування операцій з продажу або обміну об'єктів нерухомого майна регулюється ст.172 Податкового кодексу України.

Дохід платника податку-резидента від продажу або обміну не частіше одного разу протягом звітного року житлового будинку, квартири або їх частини, кімнати, садового чи дачного будинку (включаючи земельну ділянку, на якій розташовані такі об'єкти, а також господарсько-побутові споруди та будівлі, розташовані на такій земельній ділянці), а також земельної ділянки, що не перевищує норми безоплатної передачі, визначеної ст.121 Земельного кодексу України залежно від її призначення, та за умови перебування такого майна у власності платника податку понад три роки, не оподатковується.

Умова щодо перебування такого майна у власності платника податку понад три роки не розповсюджується на майно, отримане таким платником у спадщину.

Дохід від відчуження господарсько-побутових споруд, що розташовані на одній ділянці з житловим, садовим або дачним будинком та продаються разом з ним, для цілей оподаткування окремо не визначається.

У разі продажу більше одного з перелічених об'єктів нерухомості або іншого об'єкта нерухомості протягом звітного року, отриманий дохід підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб за ставкою 5 відс. та військовим збором у розмірі 1,5 відсотка. Сума податку визначається та самостійно сплачується через банківські установи:

особою, яка продає або обмінює з іншою фізичною особою нерухомість, - до нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу, міни;

особою, у власності якої перебував об'єкт нерухомості, відчужений за рішенням суду про зміну власника та перехід права власності на таке майно.

Обов'язок платника податку щодо подання податкової декларації вважається виконаним і податкова декларація не подається, якщо платник податку, який отримав дохід від продажу або обміну об'єкта нерухомого майна, сплатив податок до нотаріального оформлення такого об'єкта нерухомого майна.

Головне управління ДФС у Миколаївській області

 

Вітовське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області інформує

Наша завдання- попередити виробничий травматизм

На сьогоднішній день державна політика в галузі охорони праці базується на принципах пріоритету життя і здоров'я працівників, повної відповідальності роботодавця за створення належних безпечних і здорових умов праці.

Питання створення безпечних умов праці, профілактика виробничого травматизму та профзахворювань на виробництві були, є і повинні залишатися одними з найважлевіших та актуальних на будь-якому підприємстві. Підвищена увага до проблем безпеки праці пояснюється тим, що, незважаючи на заходи, які вживаються роботодавцями, рівень виробничого травматизму на даний час залишається на досить високому рівні, набув тенденцію до зростання.

Успішна привентивна діяльність по попередженню виробничого травматизму потребує глибокого знання виробничої ситуації на кожному підприємстві, всебічно-го аналізу умов праці, ретельного вивчення видів і причин нещасних випадків.

Протягом І півріччя 2019 року на підриємствах, організаціях та установах Вітовського , Снігурівського районів, Корабельного району м. Миколаєва сталося 10 нещасних випадків, що пов'язані з виробництвом, в результаті яких 14 працівників отримали травми.

За аналогічний період 2018року сталося 7 нещасних випадків, в результаті яких постраждало 7 працівників.

Нещасні випадки в поточному році сталися на 8 підприємствах, серед яких найбільш травмонебезпечнм є підприємство ТОВ «Миколаївський глиноземний завод», де в поточному році сталося 3 нещасні випадки.

В Корабельному районі нещасні випадки сталися на підприємствах: ТОВ «Вік Технології», ТОВ МСП «Ніка Тера», ДП «Стивідорна компанія «Ольвія».

По видам подій нещасних випадків, основними є: падіння, обрушення, обвалення предметів, матеріалів(3н/в); падіння потерпілих (2н/в).

По причинам нещасних випадків - Основними є організаційні причини - порушення трудової і виробничої дисципліни: невиконання вимог інструкцій з охорони праці, невиконання посадових обов'язків. Вони складають 6 нещасних випадків, або 60% від загальної їх кількості. По два нещасних випадків сталися через технічні та психофізіологічні причини.

Аналіз стану травматизму вказує на недостатній контроль керівників підприємств за станом охорони праці.

Згідно статті 13 Закону України «Про охорону праці» роботодавець зобов'язаний створити на робочому місці в кожному структурному підрозділі умови праці відповідно до вимог нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці.

Організація робочого місця полягає у виконанні низки заходів, що забезпечують раціональний і безпечний трудовий процес та ефективне використання знарядь і предметів праці, що підвищує продуктивність праці.

Там, де ще не усунені шкідливі умови праці, чинне законодавство передбачає систему компенсацій (додаткова відпустка, підвищення тарифів заробітної плати, забезпечення безкоштовним лікувально-профілактичним харчуванням).

Роботодавець також зобов'язаний проводити за рахунок власних коштів медичні обстеження працівників: попередні - при прийомі на роботу, періодичні - впродовж виробничої діяльності та не допускати працівників до виконання ними трудових обов'язків у випадку медичних протипоказань.

Значну роль в профілактиці виробничого травматизму відіграє якісне навчання працівників з охорони праці, поскільки кожен кожен робітник повинен добре знати і виконувати вимоги нормативно - правових актів з охорони праці, вміти правильно користуватися інструментом, знаряддям на робочому місці, правильно використовувати засоби індивідуального захисту. Не навчений працівник не повинен бути допущений до роботи.

Однак перевірки підприємств показують, що в цьому питанню не все так добре. Є підприємства, де навчання з охорони праці не організоване, керівники та спеціалісти з охорони праці не пройшли навчання в спеціалізованих навчальних закладах, формально проводяться інструктажі з охорони праці.

В поточному році більшість нещасних випадків на виробництві сталися через людський фактор, коли працівники травмуються внаслідок ігнорування ними вимог нормативно-правових актів з охорони праці, грубо порушуючи інструкції з охорони праці, легковажно поводяться в ситуаціях, що вимагають обережності та уваги.

Стаття 14 Закону України «Про охорону праці» зобов'язує працівника дбати про особисту безпеку і здоров'я, а також про безпеку і здоров'я оточуючих людей в процесі виконання будь-яких робіт чи під час перебування на території підприємства; знати і виконувати вимоги нормативно-правових актів з охорони праці, правила поводження з машинами, механізмами, устаткуванням та іншими засобами виробництва, користуватися засобами колективного та індивідуального захисту. Працівник несе безпосередню відповідальність за порушення зазначених вимог.

Зважаючи на вище зазначене, варто наголосити, що ніколи не варто нехтувати вимогами безпеки. Роботодавець зобов'язаний належно організувати роботу з охорони праці на підприємстві, а працівник – дотримуватися вимог нормативних актів з охорони праці. В інтересах останнього має бути не лише отримання заробітку, а й турбота за власне життя і здоров'я. На жаль, дехто починає розуміти це лише тоді, коли вже пізно.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3388
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1211252

 

 

 

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

 

 

 

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"