Головна

kynala6 липня у парку «Богоявленськ» Бузьке козацтво за сприянням адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради, міські бібліотеки для дорослих №№ 10,14,17,18, гімназія №3, ММГО «Спадщина» та «Вітовське українське товариство», студія краси Олени Березнікової, ТОВ «МСП «Ніка-Тера», Кульбакинський Будинок культури, ДЮСШ №5, ТОВ «Електра», Профспілка «Самозахист», Поні-клуб «Сонечко», ПП «Чиста вода» відродили традиції наших предків та організували етнографічне свято Івана Купала.

Мешканці Корабельного району стали учасниками театралізованого дійства: цікавих народних конкурсів, костюмованих сценок, козацьких забав та звитяжних поєдинків, конкурсу вінкоплетіння. Всі змогли приєднатись до народних пісень та розваг. Учасників свята пригощали козацьким кулешем та смачним узваром.

Наприкінці святкового дійства - стрибки через величезну ватру – вогнище та пускання святкових віночків на воду.

фото

 

dczІнформація для громадян, які прибувають з Криму та східних областей України

 Шановні кримчани, мешканці східних областей України!

Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню!

докладна інформація

 

Комплексна програма розвитку приватного сектору Корабельного району в дії

В Корабельному районі 187 вулиць та провулків приватного сектору є ґрунтовими, що додає мешканцям району багато незручностей: в дощову погоду неможливо пройти, випадає сніг – неможливо проїхати.

Сучасне життя вимагає від міської влади асфальтованих вулиць приватного сектору.

У зв'язку з цим адміністрацією Корабельного району була розроблена комплексна програма розвитку приватного сектору Корабельного району на 2011-2015 рр., затверджена рішенням сесії міської ради від 30.12.2010 № 2/10. Ця Програма передбачає капітальний ремонт з облаштуванням асфальто-бетонного покриття проїзної частини 187 вулиць та провулків району, облаштування тротуарів на 60 вулицях, капітальний ремонт вуличного освітлення на 88 вулицях та інші роботи на території мікрорайонів з індивідуальною забудовою.

ribna1ribna2

Нажаль ліміти бюджетного фінансування протягом вказаних років не дають можливості виконати заплановані роботи. Але в поточному році адміністрацією району будуть виконані роботи капітального характеру на 7 дорогах та на 1 тротуарі.

 На сьогоднішній день закінчені роботи по капітальному ремонту дороги по вулиці Рибній на ділянці від вул. Колонтай до вул. Литовченко. Продовження робіт на наступних кварталах вулиці Рибної адміністрація району планує в 2015 році. 

ribna3ribna4

Мешканці вулиці, які проживають в даному районі (сім я Ляшенко - Валентина Олексіївна та Олексій Андрійович, сім я Коновалових - Володимир Васильович та Наталя Іванівна, Войхевич Марія Федорівна та інші) дякують адміністрацію Корабельного району за ремонт дороги, якої вони очікували десятки років.

Адміністрація Корабельного району зусиллями підрядної організації ТОВ «Миколаївавтодор» продовжує роботи по капітальному ремонту доріг: на даний час ведуться ремонтні роботи на вулиці Терешковій (на ділянці від пр. Жовтневого до вул. Ударної).
 

LagerDC-close«Зоряний шанс»! До зустрічі!

Легкая, светлая грустинка - основной лейтмотив праздничного мероприятия, посвященного закрытию лагерной смены «Зоряний шанс» ДЦ Корабельного района, состоявшегося 20 июня. Справедливости ради надо сказать, что и дети, и вожатые, и воспитатели, и администрация лагеря за три недели не только стали одной семьей, но и смогли полезно провести время. И если ребятня качественно отдохнула, то взрослые сдали на «отлично» еще один экзамен на умение заботиться о мальчишках и девчонках. Поэтому заключительный праздник стал ярким, логическим завершением трехнедельной прелюдии лета.

далі...

 

ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ І ДЕНЬ МОЛОДІ відзначили у Дитячо – юнацькому спортивному оздоровчому комплексі

27 і 28 червня відбулись змагання із загально-фізичної підготовки секцій веслування, дзюдо , атлетичної гімнастики ДЮСОКа.

dusok_den_molod2014-1dusok_den_molod2014-2

 

infoЕКСПРЕС –ІНФОРМАЦІЯ

01.07.2014

Адміністрацією Корабельного району продовжуються роботи з поточного ремонту тротуару по вул. Командарма Уборевича від пр. Жовтневому в бік Балабанівського лісового масиву та завершується проведення капітального ремонту дороги по вул. Рибній.

Проведено роботи з покосу трави по вул. 295-ї Стрілецької дивізії.

Адміністрацією Корабельного району розпочато підготовчі роботи капітальному ремонту дороги по вул. Терешкової від пр. Жовтневого до вул. Ударної.

 

З нагоди святкування 18 –ї річниці від дня прийняття Конституції України у дитячій бібліотеці № 8 відбулась інтерактивна гра – подорож для дітей – «Юристом можеш ти не стати, але Закон повинен знати».

biblos2biblos1

 

Рішення Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі 

щодо деяких комп’ютерних ігор

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1736
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 682901

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"