Головна

no_feyerverkШановні громадяни, керівники підприємств, установ, мешканці та гості району!

Адміністрація Корабельного району разом з Корабельним районним відділом у м.Миколаєві Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області попереджує про дотримання безпеки під час святкування новорічних свят, недопущення загибелі та травмування населення, особливо дітей, та нагадує про заборону  застосування піротехнічних виробів на об’єктах з масовим перебуванням людей (у закладах освіти, будинках культури, на площі біля районної ялинки, у закладах ресторанного бізнесу та на об’єктах торгівлі). Сподіваємося на розуміння ситуації, здоровий глузд та законослухняність.

Адміністрація Корабельного району

Корабельний районний відділ у м.Миколаєві Головного управління

Державної служби з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області

 

rusalУ Миколаєві нагородили переможців Новорічного марафону

Цього року з ініціативи компанії РУСАЛ в Миколаєві вже вчетверте пройшов Новорічний марафон «Віримо в диво, творимо диво!». Новорічний марафон - це загальноміська масштабна акція, під час якої кожен житель міста, незалежно від віку, освіти і професії, отримав можливість самостійно або разом з однодумцями зробити безліч добрих справ і надати допомогу тим, хто цього потребує.

далі...

 

ПОРЯДОК ЗМІНИ ТА СКАСУВАННЯ ЗАПОВІТІВ

Велика кількість громадян звертаються з питань роз'яснення їм законодавства, щодо посвідченні заповітів та порядку їх зміни та скасування. Тому, щоб зрозуміти зміст вищезазначених дій, перш за все розглянемо, що ж таке заповіт?

Заповіт — це особисте розпорядження фізичної особи на випадок своєї смерті. Право на заповіт має фізична особа з повною цивільною дієздатністю. Це право тісно пов'язано з особою, а тому посвідченні заповіту через представника не допускається.

Докладніше

 

Корабельний район гідно зустрів зимові негаразди

Днями в адміністрації Корабельного району під головуванням голови адміністрації Олександра Цуканова відбулось засідання штабу по боротьбі зі сніговими заметами, ожеледдю та іншими наслідками стихійних явищ. У засіданні взяли участь члени штабу: представники від адміністрації району, відділу з питань надзвичайних ситуацій та житлово-комунальних підприємств району.

Присутні доповіли про готовність своїх підприємств до роботи при несприятливих погодних умовах. Керівники житлово-комунальних підприємств доповіли про наявність 150 тон піску, що необхідний для посипання пішохідних доріжок та тротуарів у випадках ожеледиці. Обговорили етапи взаємодії у випадках виникнення складних погодних умов.

28 грудня для ліквідації наслідків снігопаду, проведення розчистки проїзної частини доріг від снігу й забезпечення проїзду транспорту було задіяно снігоприбиральну техніку та транспортні засоби від КП «ЕЛУавтодоріг», СМП «НІКА – ТЕРА», ДП СМП «Октябрьск», ДП «НАРП», ПП «СТЕГ».

Для розчистки внутрішньоквартальних доріг та дворів будинків від снігу було задіяно всіх працівників житлово – комунальних підприємств району: КЖЕП – 24 (Присяжний В.Л.), КП ДЄЗ «Корабел» (Плєхов М.О.), КП «ДЄЗ «Океан» (Калачов Є.П.), КП ДЄЗ «Пілот» (Тітков К.Ф.)

фотозвіт

 

rusalМиколаївські металурги підтримали «Водолій»

24 грудня 2014 року Миколаївський глиноземний завод надав фінансову підтримку у розмірі 500 тис. грн. СКПБ «Водолій», який знаходиться в Корабельному районі.

- У зв'язку з скрутним фінансовим становищем керівництво спортивного комплексу звернулося за допомогою до облдержадміністрації і до великим підприємствам міста. Компанія РУСАЛ в рамках договору соціального партнерства вирішила підтримати місцевий спорт і виділила «Водолію» 500 тис. грн., - сказав генеральний директор МГЗ Дмитро Мирний. - Ми керувалися бажанням зберегти цей унікальний об'єкт для юних городян.

Унікальність спортивного комплексу полягає в тому, що він має статус бази олімпійської та паралімпійської підготовки. На базі «Водолія» функціонує 3 дитячо-юнацькі спортивні школи та відділення Миколаївського регіонального центру «Інваспорт». На «водолеевской» воді підготовлено 3 заслужених майстри спорту, 10 майстрів спорту міжнародного класу, 42 майстри спорту. Гордість Миколаєва, гордість України - заслужені майстри спорту: Ілля Кваша - семиразовий чемпіон Європи, бронзовий призер кубка світу, срібний призер чемпіонату світу, бронзовий призер Олімпійських ігор у Пекіні; Олена Федорова - багаторазовий призер чемпіонатів Європи, призер чемпіонату світу, учасниця трьох Олімпійських ігор; Христина Іщенко - неодноразовий призер чемпіонатів Європи, призер чемпіонату світу; майстра спорту міжнародного класу Олег Колодій - переможець і призер юнацького чемпіонату Європи, призер юнацького чемпіонату світу, призер чемпіонату Європи серед дорослих; Костянтин Міляєв - призер чемпіонату Європи, переможець Всесвітньої студентської Універсіади, учасник Олімпійських ігор; Алевтина Корольова - неодноразовий призер чемпіонатів Європи.

 

Новий рік – свято для всіх!

23 грудня 2014 року напередодні Нового року відбулося традиційне новорічне свято для дітей із соціально незахищених сімей Корабельного району.

Барвисте театралізоване дійство за участю Діда Мороза і Снігуроньки, пані Зими та казкових персонажів подарували дітям творчі колективи районного дитячого Центр позашкільної роботи (директор Тетяна Турчак) за активної участі відділу сім'ї, молоді, культури і спорту адміністрації району.

Зі святом дітей та їх батьків привітав голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов.

Кожен учасник новорічної казки отримав солодкий подарунок, потужний заряд позитивної енергії і незабутні враження від безпосередньої участі у святі.

new-year2015-1new-year2015-2

new-year2015-3new-year2015-4

Адміністрація та ДЦ позашкільної роботи Корабельного району зробили все, щоб дітки почувалися найщасливішими та найголовнішими на цьому святі

23 грудня у нашому Дитячому Центрі (ДЦ) Корабельного району, де до нас, вихованців, ставляться з повагою та любов'ю, розпочалися свята приурочені зустрічі Нового 2015 року. І не дивно, що перша вистава була адресована дітям із соціально незахищених родин.

- Саме цим хлопчикам та дівчаткам потрібно

приділити особливу увагу. Таке рішення педагогічного колективу ДЦ, - пояснює Т.Г.Турчак, директор закладу. – Щиро підтримала нас у цьому прагненні Адміністрація Корабельного району.

І дійсно так. Голова Адміністрації Корабельного району Олександр Миколайович Цуканов не тільки привітав дітей з прийдешнім святом, але й від імені державного керівного органу району передав кожному учаснику новорічного свята солодкий подарунок та призи за участь у веселих конкурсах і змаганнях. А таких було багато. І кожен дотепний, веселий, захоплюючий. Діти щиро відгукувались на запрошення Снігурочки (М.О.Сащенко, керівник гуртка «Організатори дозвілля») брати участь у веселих стартах. Охоче допомагали їй вихованці гуртка, котрі завзято виконували ролі улюблених персонажів з дитячих мультиплікаційних фільмів.

Взагалі свято проходило у формі цікавої казки. Як водиться добрим, Снігуроньці, Дідові Морозові, фіксикам, ляльці Барбі (вихованці гуртка) протистояли сили зла у образі тітоньки Зими (С.С.Москалюк, керівник гуртка «Організатори дозвілля»), Інспектора Північних послуг та Крижинок (вихованці гуртка). Всі разом вони виявилися вдалим акторським ансамблем, що подарував дітям чудову новорічну виставу з безліччю, пісень (вокального колективу «Відлуння», керівник Ант.М. Шевченко, Шевченко Адр. М.), танців (гурток сучасного естрадного танцю, кер. К.В.Шестакова, Білявська І.А.) та інших незабутніх моментів. Окремо потрібно наголосити на тому, що організатори дійства все продумали до подробиць. Свято сприймалось феєрією завдяки якісному сценарію, ошатним костюмам персонажів та відповідному освітленню кожної мізансцени.

Та не тільки учасники сценічного дійства були у яскравих костюмах. Глядацька зала теж рясніла різними костюмами. Там були: і Машенька з відомого усім мультфільму про «Машу та Ведмідя», і Вінні-Пух, і сніжинки, і янголятка, і бджілки з принцесами. Загалом, діти, запрошені на свято, серйозно підготувалися до участі у новорічному святі.

Адміністрація Корабельного району та ДЦ позашкільної роботи Корабельного району зробили все, щоб ці дітки почувалися найщасливішими та найголовнішими на цьому святі і тому всі вони пішли зі свята не тільки з подарунками а і з добрими, позитивними емоціями.

Яна Абдрафікова, вихованка гуртка «Школа журналістики», учениця школи №43.

 

goroschenkoДПІ у Корабельному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області очолив Дмитро Горощенко

На виконання постанови Кабінету Міністрів від 6 серпня 2014 року №311 "Про утворення територіальних органів фіскальної служби та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України" 17 грудня 2014 року в Єдиному державному реєстрі зареєстровано ДПІ у Корабельному районі м. Миколаїв Головного управління ДФС у Миколаївській області. Наказом Державної фіскальної служби України від 10 грудня 2014 року №18034-о, Горощенка Дмитра Володимировича призначено начальником ДПІ у Корабельному районі м. Миколаїв Головного управління ДФС у Миколаївській області. Новоствореній податковій інспекції присвоєно податковий номер (код ЄДРПОУ): 39551947.

Отже, в ДПІ у Корабельному районі розпочалась процедура реорганізації Міндоходів в органи Державної фіскальної служби.

Для довідки:

Горощенко Дмитро Володимирович – начальник ДПІ у Корабельному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області. Народився і виріс у Миколаєві. Випускник Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова. За фахом інженер-економіст.

Трудову діяльність у податкових органах розпочав з жовтня 2006 року. Пройшов шлях від інспектора до начальника інспекції. Працював на різних посадах у ДПІ у Заводському районі м. Миколаєва, СДПІ ВПП у м. Миколаєві, Головного управління Міндоходів у Миколаївській області.

З червня 2014 року Дмитро Горощенко очолював Жовтневу ОДПІ ГУ Міндоходів у Миколаївській області.

З 11 грудня 2014 року призначений на посаду начальника ДПІ у Корабельному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області.

ДПІ у Корабельному районі м.Миколаєва ГУ Міндоходів у Миколаївській області

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1976
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 774981

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"