Головна

Допомога переселенцям

До Корабельного району прибувають сім'ї переселенців зі сходу - зони проведення антитерористичної операції, які звертаються до адміністрації Корабельного району за допомогою.

13.08.14 представники адміністрації Корабельного району спільно з фізичною особою підприємцем Кємаловою А.В. відвідали та вручили продуктові набори багатодітній сім'ї, яка прибула з м. Сніжне Донецької області, та 2 сім'ям з м. Донецька. Сім'ї з м. Донецька прийняла багатодітна родина Корабельного району Блащуків, яка небайдужа до проблем переселенців.

nepecel1nepecel2 


 

info_logoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

 13.08.2014

Сумісно з представником Державної фітосанітарної інспекції Миколаївської області проведено рейд на території району в межах вулиць Ватутіна, Академіка Рильського та вулиці О.Вишні на предмет виявлення амброзії на прибудинкових територіях. Під час проведення рейду попереджено 7 власників житлових будинків та керівництво БК Жовтневої райдержадміністрації про необхідність виконання робіт з покосу трави та знищення амброзії. Підрядною організацією ТОВ «Миколаївдорсервіс» ліквідовано звалище сміття по вул. Ватутіна ріг вул. Уральської. Підрядною організацією КП «Обрій-ДКП» виконано покіс трави скверу по вул. Айвазовського між вул. Артема та пр. Корабелів.

***********

Районна комісія з питань легалізації зайнятості населення провела черговий рейд. В ході проведення рейду за участю фахівців адміністрації районі, Державної податкової інспекції, управління Пенсійного Фонду України в Корабельному районі та інших установ району перевірено 8 фізичних осіб - підприємців у п'ятому мікрорайоні (пр. Жовтневий та інші.).

Порушень не виявлено.

**********

Адміністрацією Корабельного району демонтовано незаконно встановлену тимчасову споруду за адресою: пр. Жовтневий, 340

 

Рішенням виконавчого комітету Миколаївської міської ради на території м.Миколаєва заборонено влаштування феєрверків, салютів та використання петард.

Рішення виконкому «Про заборону застосування піротехнічних виробів побутового призначення на території м.Миколаєва» підписано Миколаївським міським головою і  вступило в силу.

Текст рішення виконкому «Про заборону застосування піротехнічних виробів побутового призначення на території м.Миколаєва» 

 

info_logoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

 12.08.2014

09 - 10 серпня відділ у справах сім'ї, молоді, культури та спорту адміністрації Корабельного району забезпечив відвідування дітьми соціально-незахищеної категорії (діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти-сироти, діти-інваліди) в кількості 100 осіб циркової вистави цирку-Шапіто "Каліостро".

***********

Протягом серпня поточного року відділ у справах сім'ї, молоді, культури та спорту адміністрації Корабельного району надав безкоштовні путівки в кількості 15 осіб до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку ПДЗОВ "Дельфін" дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітям-сиротам, дітям-інвалідам, дітям, які постраждали від Чорнобильської катастрофи, талановитим дітям.

 

info_logoЕкспрес-інформація

Адміністрацією Корабельного району розпочато підготовчі роботи щодо ремонту дороги по вул. Пшеніцина від вул. Тернопільської до вул. Червоносільської.

Силами громадських робітників виконано санітарне очищення зеленої зони за ТОВ «Лакомка».

 

НЕБАЙДУЖІСТЬ МИКОЛАЇВЦІВ

Департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради звертався до всіх миколаївців щодо надання гуманітарної і фінансової допомоги сім'ям, які опинилися в складних життєвих обставинах у зв'язку з бойовими діями на території Донецької і Луганської областей.

Мешканці Корабельного району не зостались байдужими до прибулих сімей, допомагають всім чим можуть.

Станом на 11.08.2014 року до відділення міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в Корабельному районі надійшла благодійна допомога одягом в кількості 533 одиниць.

TC_cnaciboTC_cnacibo1

Висловлюємо всім громадянам, які надають для таких сімей допомогу слова великої вдячності. Миру і злагоди всім, здоров'я, чистого безхмарного неба, хай Бог дарує Вам сили, а Доля наділяє Вас всіма благами.

Пам'ятайте! Коли до Українців приходила біда та скрута, то вони завжди були єдині та допомагали один одному.

Заступник директора міського територіального центру Г.М. Громов

 

Допомога від медиків.

8 серпня в приміщенні актового залу Жовтневої центральної районної лікарні відбулася зустріч медичного колективу з воїнами 79-ї аеромобільної бригади. Медики передали десантникам 7 бронежилетів, які придбали за кошти, зібрані працівниками лікарні. У відповідь, виконувач обов'язків командира бригади підполковник Савка І.І. щиро подякував медикам та розповів про стан справ у зоні антитерористичної операції, поділився враженнями від побаченого на сході України.

bronik1bronik2bronik3

 

У рамках соціального проекту "Помоги ветерану" 50 з 143 учасників Великої Вітчизняної війни Корабельного району отримали адресну допомогу від ТОВ "Миколаївський тепловозоремонтный завод".

Проект "Помоги ветерану" здійснюється з червня поточного року за підтримки ТОВ "Миколаївський тепловозоремонтный завод". Перші сертифікати були видані заводом напередодні 73-ої річниці початку Великої Вітчизняної війни.

7 серпня представники заводу передали працівникам адміністрації чергові 15 сертифікатів для вручення учасникам Великої вітчизняної війни

sertifikat4

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1801
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 689658

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"