Головна

info_logoЕкспрес-інформація

6 серпня перший заступник голови адміністрації Корабельного району Олександр Гвозденко провів особистий прийом громадян.

Звернулось 11 мешканців району. У зверненнях порушувалися наступні питання щодо:

- ремонту дороги та тротуару по вул. Остапа Вишні;

- встановлення майданчика для сміття за адресою: вул. Самойловича, 30-Б;

- допомоги в улаштуванні дитячих майданчиків за адресами: пр. Корабелів, 11 та вул. Самойловича, 30 –Б;

- вирішення питання щодо заборгованості за газопостачання у приватному домоволодінні;

- ремонту даху за адресами: вул. Артема, 60 та вул. Металургів, 6;

- вуличного освітлення за адресою: провулок 2-й Прибузький;

- відводу дощової води від приватного домоволодіння;

- стихійного звалища сміття в мкр. Широка Балка Корабельного району.

Всі питання Гвозденко О.П. взяв під особистий контроль.

gvozdenko-priyom

 

info_logoЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

5 серпня 2015 року спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з представниками РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області, членами громадського формування «Каскад», первинної профспілкової організації підприємців Корабельного району м. Миколаєва «Самозахист» проведено рейд щодо припинення стихійної торгівлі на території Корабельного району за адресами: пр. Жовтневий, 311 - 342; вул. Артема 14/1 - 14/2 (біля ЗОШ № 33). Складено 11 протоколів за ст.ст.152, 164, 160 частина перша Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району та районного суду для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

torg_reid5torg_reid6

 

gazАдміністрація Корабельного району повідомляє.

За інформацією ПАТ «Миколаївгаз», згідно «Правил технічної експлуатації систем газопостачання України» у серпні 2015 року службою ВБСГ будуть виконуватися роботи по технічному обслуговуванню газового обладнання за адресами:

пр. Корабелів, 12Б, 16А, 8, 12В

пр. Жовтневий, 327/2

вул. Попеля, 170, 162

вул. Артема, 46, 30а, 30, 56а, 56, 38, 38а, 50, 32а, 26, 40а

вул. Ленінградська, 3д

вул. Самойловича, 5а

Для оперативного виконання робіт, просимо забезпечити доступ у квартири для виконання робіт. У противному разі відновлення газопостачання житлового дому неможливо.

 

info_logoЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

03.08.2015

3 серпня у приміщенні адміністрації Корабельного району відбулась зустріч апарату адміністрації та керівників районних служб району з експертом Офісу реформ Дудюком Олександром Леонідовичем, в ході якої він надав роз'яснення змісту Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад», а також окреслив перед учасниками зустрічі основні завдання, перспективи та очікувані результати від реалізації реформи децентралізації влади в Україні.

apparatka-03-08-2015Дудюк О.Л. звернув увагу на три важливі складові у реформуванні місцевого самоврядування, а саме: використання ресурсів, відповідні повноваження та відповідальність.

Офіс з питань впровадження реформ місцевого самоврядування, децентралізації повноважень органів виконавчої влади розташовано за адресою: вул. Адміральська, 22 кім.701 тел. 37-02-22


*********

Під головуванням голови адміністрації О.М. Цуканова відбулась апаратна нарада за участю заступників голови, апарату адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та керівників районних служб.

На порядку денному були розглянуті такі питання:

- Про посилення охорони лісових масивів на території Корабельного району доповів Криворучко Андрій Сергійович – начальник Корабельного районного відділу у м. Миколаїв головного управління ДСНС України в Миколаївській області;

- Про стан роботи зі зверненнями громадян в КП ДЄЗ «Корабел» та про хід підготовки до опалювального періоду 2015 – 2016 рр. присутніх ознайомив Плєхов Микола Олександрович – директор КП ДЄЗ «Корабел»;

- Про стан криміногенної ситуації на території Корабельного району та про проведення роботи з попередження, розкриття та розслідування кримінальних правопорушень присутніх поінформував Даніч Віталій Леонідович – заступник начальника з громадської безпеки Корабельного РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області.

 

dup2012«Зробимо життя безпечним»

Літо саме у розпалі. Спекотна погода спонукає дорослих та дітей відправитися на відпочинок до води та лісу. Тим паче, що в цей період діти перебувають на канікулах, а у дорослих триває сезон відпусток. За статистикою, в Миколаївській області загибель дітей складає майже 10 відсотків від загальної кількості показника по Україні, що викликає велику занепокоєність дорослого населення.

Основною причиною такої загрозливої ситуації є незнання або зневага батьками і дітьми елементарними правилами безпеки. Отже, гостро постає потреба провести належну масово - роз'яснювальну і навчальну роботу серед дітей щодо отримання знань правилам поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій різного характеру та їх попередження: як не потрапити в надзвичайну ситуацію, як діяти, коли вона виникла.

2 серпня, на території пляжу «Чайка» Корабельного району юні рятувальники (громадська організація «Блискавка») при готували дітлахам та провели шоу «Зробимо життя безпечним» з цікавими вокальними виступами, цирковими номерами, тематичними сценками, конкурсами, загадками та рухливими іграми на березі річки. Захід відбувся за підтримки районного відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту Миколаївської міської ради, адміністрації Корабельного району, соціального центру компанії «РУСАЛ», Палацу культури «Корабельний», ФОП В.В. Василенка та підприємства «Сандора».

DUP1DUP2DUP3DUP4

Діти із задоволенням брали участь у конкурсах та отримали подарунки, солодощі, листівки і кульки, а на завершення голосно повторили номер телефону Служби порятунку. Підсумовуючи результати заходу, можна з впевненістю сказати, що від проведення подібних свят і приємні враження, і навички спілкування із старшими товаришами, і отримання необхідних знань, що, в свою чергу, підкреслює користь та необхідність їх проведення в подальшому.

DUP5DUP6

Загалом, в шоу взяло участь понад сотні відпочиваючих: і дорослих, і дітей, яким на згадку про зустріч юні пожежники-рятувальники подарували інформаційні листівки із зазначенням основних правил безпечної поведінки та кульки з екстреним номером Служби порятунку: «101»!

DUP7DUP8


 

Всі діти мають право на любов і піклування

«Галас на річці, галас у дворі,

Дітвора радіє чудовій цій порі,

Як же не радіти, як не веселитись,

Невже можна літом хоч хвильку журитись»

Літо прийшло! З ним ми пов'язуємо свої мрії про відпочинок, про виїзд на природу чи на море. Особливо хочеться порадувати літнім відпочинком дітей. Прагнення батьків оздоровити своїх дітей - мабуть, сьогодні єдина сила, яка здатна це реалізувати.

Отже, літнє оздоровлення дітей - справа батьків. Однак, не всі діти отримують достатню увагу і піклування від свої рідних батьків, і тому служба у справах дітей тримає під пильним контролем такі сім'ї.

reyd_30_07_1

29.07.2015 року спеціалісти служби у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради Кабацюра О.Л. та Миронова О.О. на чолі з начальником служби Мамонтовою О.Є., разом з начальником кримінальної міліції у справах дітей Корабельного РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області Гончаруком І.М. та спеціалістом Миколаївського міського центру сім'ї дітей та молоді Шихальовою А.Л. з метою захисту прав, свобод та законних інтересів дітей та профілактичної роботи відвідали чотири сім'ї за адресами: пр. Корабелів, б. 16А, вул. Фонтана, вул. Айвазовського, б.4, вул. Фруктова. Комісія з батьками провела профілактично – роз'яснювальні бесіди та перевірили умови проживання дітей, про що складено акти житло – побутових умов проживання. За результатами перевірки відносно одної матері складено адміністративний протокол за ст.184 КУпАП України.

reyd_30_07_2reyd_30_07_3

 

info_logo

ЕКСПРЕС- ІНФОРМАЦІЯ

28 липня 2015 року у приміщенні адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради під головуванням голови адміністрації Цуканова Олександра Миколайовича відбулась спільна нарада за участю представників Корабельного районного військового комісаріату, Корабельного районного відділу ММУ УМВС України в Миколаївській області, прокуратури Корабельного району, керівників підприємств, установ та організацій району з питань організації взаємодії у проведенні заходів часткової мобілізації людських та транспортних ресурсів на території Корабельного району м. Миколаєва.

За результатами наради дано протокольні доручення.

 

den_metalyrgov

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради

щиро вітає трудовий колектив Миколаївського глиноземного заводу з 35 – річчям від дня заснування одного з провідних підприємств кольорової металургії в Україні.

Провідне, потужне і широко розгалужене виробництво представляють мужні та професійні люди, які нелегкою працею щоденно забезпечують розвиток металургійного комплексу.

Упевнені, Ваш професіоналізм, досвід та наполегливість і надалі сприятимуть продуктивному розвитку металургійної промисловості, впровадженню прогресивних технологій, поліпшенню добробуту українців.

Зичимо Вам міцного здоров'я, невичерпної життєвої енергії, нових трудових звершень. Миру, щастя, добра і благополуччя Вам та Вашим родинам!

 
Голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов
 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2208
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 795040

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"