Головна

79-6«Україно – мати, ми твої сини...»

Під таким девізом, 19 березня, у актовій залі Жовтневої районної центральної лікарні відбулася зустріч колективу комунального закладу Центра первинної медико – соціальної допомоги № 7 з бійцями Миколаївської 79-ї окремої аеромобільної бригади та Житомирської 95-ї аеромобільної бригади - Зозулею Юрієм Вікторовичем і Гордєєвим Юрієм Георгійовичем., які мужньо виконували свій громадянській обов'язок в зоні Антитерористичної операції на сході України.

Під час бесіди військовослужбовці розповіли про те, як захищали дуже небезпечні дільниці фронту неоголошеної війни, як розносили ворожі колони і зміцнення, як, ризикуючи життям, виходили з оточення, нарешті, як протягом декількох місяців разом з іншими частинами Збройних Сил України обороняли Донецький аеропорт.

Присутні у залі висловили слова глибокої подяки захисникам Вітчизни, та стоячи, аплодували Героям АТО.

 

znak1Шановні Ветерани Великої Вітчизняної війни, героїчні визволителі міста Миколаєва, жителі та гості Корабельного району!

З весною прийшла 71-ша річниця визволення Корабельного району та міста Миколаєва від німецько – фашистських загарбників.

У ці радісні дні ми маємо щасливу нагоду сказати слова сердечної вдячності живим ветеранам – фронтовикам, схилити голови у скорботі перед пам'яттю тих, хто загинув, наближаючи нас до цих світлих днів. Подвиг батьків та дідів – безсмертний, зв'язок поколінь нерозривний.

Адміністрація Корабельного району запрошує всіх на урочистий мітинг та покладання квітів до пам'ятного знаку висадки десанту під командуванням К. Ольшанського (вул. Андреєва, берег річки Південний Буг), який відбудеться 24.03.2015 о 12-00

Адміністрація Корабельного району

 

infoІНФОРМАЦІЯ

щодо планування заходів для демобілізованих військовослужбовців

Президент України Петро Порошенко наголошує на важливості підтримки демобілізованих військовослужбовців-учасників АТО, після їх повернення до мирного життя.

«Маємо створити всі умови для українських героїв», - сказав Глава держави під час наради з главами обласних державних адміністрацій.

докладно...

 

infoІНФОРМАЦІЯ

щодо Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад»

Закон спрямований на децентралізацію публічної влади з реальним забезпеченням загальновизнаних європейських принципів організаційної, правової та фінансової самостійності органів місцевого самоврядування, передбачених Конституцією України засад справедливого і неупередженого розподілу суспільного багатства між громадянами і територіальними громадами.

докладно...

 

ccpЦентр соціальних програм РУСАЛу в Україні визнаний одним з кращих регіональних благодійних фондів України

Миколаївський благодійний фонд «Центр соціальних програм РУСАЛу в Україні» посів друге місце в Національному конкурсі «Благодійна Україна - 2014» в номінації «Регіональний благодійний фонд».

Ініціатором конкурсу є Асоціація благодійників України.

- Конкурс проводиться Асоціацією благодійників України вже втретє, - розповідає генеральний директор МГЗ Дмитро Мирний. - Приємно, що кожного року експерти на рівні всієї України високо оцінюють роботу нашого фонду. Цього разу Центр соціальних програм РУСАЛу посів друге місце. Ми бачимо підтвердження того, що системне впровадження наших соціальних програм є ефективним інструментом у покращенні життя людей. Звичайно, ми будемо продовжувати реалізовувати соціальні проекти в нашому регіоні. Тільки цього року на здійснення різних соціальних ініціатив компанією РУСАЛ заплановано близько 6 млн. грн.

diploma5- Цього року благодійники з усіх куточків України представили на конкурс 312 благодійних програм і проектів, масштабних акцій та особистих добрих вчинків, - розповіла директор представництва ЦСП компанії РУСАЛ в Україні Алена Ожема. - Бути одними з кращих не просто, адже потрібно довести експертам, що ми працюємо прозоро, системно, ефективно на благо жителів нашої громади. Нам це вдалося! Важлива заслуга в цьому чуйних городян, активної молоді, ініціативних партнерів. Адже тільки разом з ними нам вдається будувати нові об'єкти, впроваджувати цікаві ідеї та допомагати тим, хто так потребує нашої допомоги.

Церемонія нагородження конкурсу проходила в Національному культурно-мистецькому музейному комплексі «Мистецький арсенал». Відомі громадські діячі, політики, бізнесмени, зірки спорту та шоу-бізнесу оголосили переможців та лауреатів та вручили їм нагороди - дипломи та унікальні статуетки «Ангел добра».

 

info_logoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

16.03.2015

«Честь маю»

16 березня, трудовий колектив відділення Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради зустрівся з бійцем 79–ї окремої аеромобільної бригади Сюрченком Віктором Миколайовичем, який разом із іншими хлопцями нашого міста мужньо боронив територіальну цілісність України під час виконання громадянського обов'язку в зоні Антитерористичної операції на сході країни.. У ході зустрічі він розповів, що добровольцем відправився на захист Вітчизни, що разом із своїми бойовими побратимами обороняв небезпечні дільниці фронту, що волею долі долав всі труднощі заради майбутнього своїх співвітчизників. Мир обов'язково прийде до рідного дому. Так буде не завжди...

79-5

«Україно – мати, ти у нас одна!»

Організатор зустрічі – адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради

******

Під головуванням голови адміністрації О.М.Цуканова відбулась апаратна нарада за участю заступників голови, апарату адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та керівників районних служб.

У ході проведення наради обговорювались такі питання:

- Про Порядок надання адресної грошової допомоги та допомоги на поховання деяких категорій осіб, виконання волевиявлення померлого або особі, яка зобов'язалася поховати померлого у 2015 році присутніх поінформувала Попова Ольга Анатоліївна – начальник відділу організаційної роботи та юридичного забезпечення

- Про Порядок виконання рішень про стягнення аліментів доповіла Погорелюк Марина Анатоліївна – начальник Корабельного відділу Державної виконавчої служби

 

infoДо відома громадян

"Про надання пільг на проїзд дітям з багатодітних сімей"

Законом України "Про охорону дитинства", листом Міністерства соціальної політики України від 29.10.2014 №12637/0/14-14/59, листом Міністерства соціальної політики України від 30.12.2014 №15722/0/14-14/59 визначено, що діти з багатодітних сімей користуються правом безоплатного проїзду усіма видами міського пасажирського транспорту (крім таксі), автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських та міських маршрутів, у тому числі внутрішньорайонних, внутршньо- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання.

докладно...

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2067
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 802762

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"