Головна

dfsРеалізація товарів через мережу Інтернет

ДФС України повідомлено, що у разі якщо споживач, використовуючи мережу Інтернет, замовив товар і розрахунок за нього було здійснено із застосуванням платіжних систем, суб'єкт господарювання зобов'язаний видати розрахунковий документ встановленої форми (чек РРО) та відповідним чином оформлений гарантійний талон.

Також зазначено, що суб'єкти господарювання, що використовують рекламні інтернет-сторінки для продажу товарів, робіт (послуг), реєструють РРО на загальних підставах за адресою розміщення таких магазинів, а у разі доставки власною кур'єрською службою можуть зареєструвати РРО на транспортний засіб, яким здійснюється доставка (Лист ДФС від 23.05.2016р. №5295/К/99-99-22-07-03-14).

ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

 

pensionПенсійний фонд інформує про зміни в Пенсійному законодавстві!

Управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва повідомляє Закон України «Про внесення змін до статті 1 Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці» щодо працівників калієво-магнієвих та озокеритних копалень» від 31.03.2016 № 1066-VIII, який набирає чинності з 01.01.2017.

докладно...

 

17-06-2016

ЕКСПРЕС - ІНФОРМАЦІЯ

17.06.2016

З 13 по 17 червня працівниками відділу комунального господарства та благоустрою адміністрації Корабельного району проведено рейд по перевірці санітарного стану прибудинкових територій приватного сектору по просп.Богоявленському, вул.Ватутина, пров.Л.Українки, вул.Оранжерейної.

За результатами рейду складено 9 адміністративних протоколів за ст. 152 КУпАП за порушення Правил благоустрою м.Миколаєва.

 

Огляд-конкурс "Зелені оазиси весни 2016" у Корабельному районі м. Миколаєва

15 червня 2016 року члени журі провели обговорення та шляхом голосування визначили переможців конкурсу "Зелені оазиси весни 2016".

За номінацією кращий стаціонарний об'єкт торгівлі та сфери послуг визначено переможцями: більярдний клуб "Classik" по пр. Богоявленський, 326 (1 місце) та кафе "Сонячна поляна" по пр. Корабелів, 14 (2 місце).

klassik1klassik2polyana1polyana2

Різноманітність критеріїв оцінювання, невелика кількість заяв, наданих для участі у конкурсі, не дало змогу журі визначитись з переможцем 3-ого місця у даній номінації, адже такий конкурс на території Корабельного району проводиться вперше, оскільки всі учасники конкурсу заслуговують подяки та шани.

У номінації кращий об'єкт малої архітектурної форми визначено переможцями: зупиночний комплекс "Лакомка", розташований на вул. Ленінградська, 3 (1 місце), торговий павільйон "Мрія" по пр. Корабелів, 12а (2 місце) та торговий павільйон "Кошик" по пр. Богоявленський, 287 (3 місце).

lakomka1lakomka2mriya1mriya2koshik1koshik2

Урочисте нагородження переможців у номінації кращий стаціонарний об'єкт торгівлі та сфери послуг відбудеться 22.06.2016 року об 11.00 у приміщенні більярдного клубу "Classik" по пр. Богоявленський, 326, а у номінації кращий об'єкт малої архітектурної форми об 11.30 біля торгівельного павільйону "Лакомка" за адресою: вул. Ленінградська, 3 г.,

 

Підрядною організацією адміністрації Корабельного району закінчені роботи з капітального ремонту доріг по вул. Рибній - від вул. Зорге до  вул. Клечова балка (вул. Марії Ульянової) та пров. Командарма Смирнова.

ribnasmirnova2

Також закінчені роботи з поточного ремонту тротуару по  вул. Тернопільській від № 79б до ЗОШ № 48.

trotuar_tern

Крім цього, силами громадських працівників проведено роботи з вирубки бур'янів на зеленій зоні вздовж Об'їзної дороги.

trava1trava2

 

prokyratyraЗвернення Головної військової прокуратури до військовослужбовців, які самовільно залишили місце служби

Останнім часом у засобах масової інформації розповсюджуються недостовірні відомості про переслідування значної кількості військовослужбовців, які приймали участь у проведенні АТО.

роз’яснення Головної військової прокуратури

 

Огляд-конкурс "Зелені оазиси весни - 2016"

10 червня 2016 року члени журі взяли участь у об'їзді об'єктів малих архітектурних форм та стаціонарних об'єктів торгівлі, власники яких надали заявку на участь у районному огляді - конкурсі "Зелені оазиси весни 2016", який відбувається за ініціативою адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та активної підтримки ТОВ "Морський спеціалізований порт "НІКА-ТЕРА" та ТОВ "Миколаївський тепловозоремонтний завод".

DSC_0172

докладно...

 

teatrТЕАТР «Без Кордонів» запрошує

Театр «Без Кордонів» є єдиним у своєму жанрі на території України, театром дії, який невпинно розвивається, розширює репертуарну політику та кордони діяльності.

(Обласний палац культури, площа Суднобудівників, 3)

14 червня о 17:00 відбудеться вистава-казка «Малюк і Карлсон» для дітей та їх батьків;

15 червня о 19:00 шанувальників комедійного жанру, запрошуємо на ексцентричну виставу «Мартівські коти».

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2534
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 946640

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"