Головна

den_metalyrgov

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради

щиро вітає трудовий колектив Миколаївського глиноземного заводу з 35 – річчям від дня заснування одного з провідних підприємств кольорової металургії в Україні.

Провідне, потужне і широко розгалужене виробництво представляють мужні та професійні люди, які нелегкою працею щоденно забезпечують розвиток металургійного комплексу.

Упевнені, Ваш професіоналізм, досвід та наполегливість і надалі сприятимуть продуктивному розвитку металургійної промисловості, впровадженню прогресивних технологій, поліпшенню добробуту українців.

Зичимо Вам міцного здоров'я, невичерпної життєвої енергії, нових трудових звершень. Миру, щастя, добра і благополуччя Вам та Вашим родинам!

 
Голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов
 

rusal

НГЗ: стабильность и развитие 

Николаев, 28 июля 2015 года. Днем рождения Николаевского глиноземного завода принято считать 28 июля 1980 года, поскольку именно в тот день в 6 часов утра был получен первый глинозем.

НГЗ – одно из крупнейших в Европе предприятий цветной металлургии, одно из немногих предприятий в Украине, уже на протяжении 15 лет показывающее стабильный рост производства. На НГЗ выпускается каждая 5 тонна глинозема компании РУСАЛ. Успех завода – это многофакторная работа, это четкие, амбициозные цели и умение спланировать свои действия так, чтобы эти цели были достигнуты. И, конечно, люди – команда настоящих профессионалов.

За 35 лет НГЗ выпустили около 40 млн тонн глинозема, а это означает, что проектная мощность перекрыта в 1,6 раза. Проведена масштабная реконструкция и модернизация производства. На это потрачено 325 млн. долларов. Построено 23 новых производственных объекта, завершен перевод топливоиспользующего оборудования на газообразное топливо. В 2018 году будет завершена достройка объектов проекта расширения производственных мощностей до 1,7 млн. тонн.

НГЗ – единственное предприятие в РУСАЛе и на Украине, на котором выпускается галлий. Объем его производства – более 13 тонн в год (около 10 % общемирового производства этого металла).

Докладніше

 

Ліквідація карантинного бур'яну – амброзії

На виконання доручення Робочої групи при Миколаївській облдержадміністрації із сприяння організації карантинних заходів на території Миколаївської області від 14.07.2015 про проведення міського суботника із знищення амброзії полинолистної, адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради взяла активну участь у проведенні 25.07.2015 суботника на території парку «Богоявленський». Під час проведеної роботи працівниками адміністрації та державної фітоінспекції очищено від трави та амброзії площу зі сторони центрального входу до парку (орієнтовно 200 кв.м), у районі «Турецького» фонтану та уздовж алеї на площі 4700 кв.м, працівниками ДЮСШ № 5 знищено амброзію на площі орієнтовно 120 кв.м.

Акцію зі знищення амброзії адміністрація району розпочала з 21.07.2015. Здійснено покіс трави на територіях з виявленими вогнищами амброзії на площі близько 15570, а саме: Торгова площа, пр. Жовтневий від вул. Приміської до вул. Менделєєва, вул. Самойловича ріг вул. О.Вишні в районі зупинки навпроти хлібзаводу. Знищено амброзію в районі скидних та дренажних каналів по пр. Жовтневому, 404-406, пр. Жовтневому ріг вул. Л.Українки, вул. М.Ульянової ріг вул. Фонтанної, а також на покинутих ділянках по пр. Жовтневому, 259, вул. Янтарній, 63-65.

Також активну участь у міському суботнику взяли участь навчальні заклади, організації та підприємства району – 1300 чоловік, а саме : ДНЗ №№ 140, 111, 144, 134, 121, 139, 101, 104, 132, ЗОШ №№ 47, 44, 33, 40, 48, вечірня школа, економічний ліцей №1, ВПУ №7, КП СКП «Гуртожиток», КП ДЄЗ «Пілот», КП ДЄЗ «Океан», ТОВ «Алан-Техно», служба експлуатації та газопостачання Жовтневого району, відділення Корабельного районного міського територіального центру соціального обслуговування, ТОВ «Морський спеціалізований порт «Ніка-Тера», податкова інспекція Корабельного району, КП «Жовтневий хліб», КП ММР «Миколаївська ритуальна служба», Корабельний РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області, ТОВ «Миколаївський тепловозоремонтний завод», ТОВ «МГЗ», ДЮСШ № 5, ДЮСОК, ТОВ «Металлург-ЮГ», силами яких знищено амброзію на площі орієнтовно 6200 кв.м. 
sybbotnik_4sybbotnik_1sybbotnik_2sybbotnik_3

 

info_logo

ЕКСПРЕС- ІНФОРМАЦІЯ

23 липня 2015 року спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з працівниками Корабельного РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області та представниками громадськості проведено перевірку незаконної торгівельної діяльності тютюновими виробами у кіоску за адресою: вул. Металургів, 34.

У ході перевірки складено протокол за ст.156 Закону України «Про адміністративні правопорушення». Контрофактні тютюнові вибори вилучено.
perevirka_1perevirka_2

 
У межах реалізації Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства м. Миколаєва на 2015-2019 роки, адміністрація Корабельного району втілює у життя заходи міського проекту «Миколаївський двір».

На сьогодні активно триває робота з ремонту та благоустрою раніше визначених адміністрацією району дворів. Станом на 23 липня 2015 року виконано санітарну обрізку дерев по вул. Артема, 2, 4, 24, 26, 40б, 40в; вул. Глинки, 2, 2а, 4, 5, 7, 9; вул. Рибна, 5, 7.

Відремонтовані та пофарбовані трансформаторні підстанції у дворах по вул. Артема, 24, 26 та вул. Артема, 40б, 40в.

Пофарбовано газопровід по вул. Глинки, 5, 7, 9 та вул. Артема, 2, 4. Відремонтовано козирки над під'їздами та пофарбовано цоколь по вул. Артема, 40б, 40в. Очищено та підготовлено під фарбування двері під'їздів за адресами: вул. Глинки, 2; вул. Рибна, 5, 7 та вул. Артема, 24, 26.

Встановлено контейнерні майданчики для побутових відходів по вул. Рибній, 5, 7 та вул. Артема, 40б, 40в.

Відремонтована мережа зовнішнього освітлення по вул. Глинки, 5, 7, 9.

remont_1remont_2remont_3remont_4remont_5remont_6

 

rusal

В Николаеве отметили День металлурга

Николаевские металлурги отметили свой профессиональный праздник. Николаевский глиноземный завод вносит заметный вклад в экономику области и государства. Отличительные качества коллектива промплощадки НГЗ - мастерство, высокая квалификация, стремление к развитию и совершенствованию. Здесь руководствуются самыми передовыми методами управления, используют современные подходы к обеспечению надежности работы оборудования, модернизации действующих мощностей, производству новых видов оборудования.

Сотрудники промплощадки принимали поздравления и чествовали победителей и призеров конкурса профессионального мастерства. В этом году соревновались рабочие 17 специальностей с НГЗ и СЦ «Металлург». 226 участников сначала демонстрировали свои теоретические знания, а затем - практические навыки. Впервые победители вместе с дипломом и премией получили фирменный значок РУСАЛа, изготовленный в честь 15-летия Компании.

den_metalurgov_1den_metalurgov_2

Чествовали в этот день и победителей конкурса новаторов «Улучшения года» в номинациях «Качество», «Безопасность», «Производительность», «Экономичность», прошедших на НГЗ и в СЦ «Металлург», а также активистов Молодежного совета.

В зале не было свободных мест, потому что металлурги дружно и работают, и отмечают праздники. Хорошее настроение создали выступления участницы талант-шоу «Голос країни» Катерины Тихоновой, коллективов «Відлуння», «Fresh Time».

 

info

Шановний споживач!

Повідомляємо, що з 01.07.2015 року згідно Постанови НКРЕКП №1642 від 28.05.2015 року новий постачальник газу є ТОВ « МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ», у зв'язку з чим необхідно укласти новий трьохсторонній договір про надання населенню послуг з газопостачання, тобто: споживач, постачальник (ТОВ «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ»), розподільча організація (ПАТ « Миколаївгаз»).

ТОВ «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ» та ПАТ «Миколаївгаз», для зручності споживачів та організації планомірної роботи по укладанню договорів було розроблено примірні графіки відпрацювання певних районів, мікрорайонів, вулиць та багатоповерхових будинків представниками газопостачального та газорозподільного підприємств з метою підписання договорів.

З графіком укладення договорів Ви можете ознайомитися на сайті mk.104.ua, або за телефонами абонентських служб та за телефоном гарячої лінії 67-49-49, а також безпосередньо на дошках оголошень абонентських дільниць та в приміщеннях Ваших ЖЕКів.

З даним графіком Вам необхідно ознайомитись для того, щоб Ви мали змогу заповнити заяву-анкету та підготувати наступні документи до того часу, коли до Вас завітає контролер для підписання договору.

Для укладення договору необхідно надати такі документи:

1. Документ, що посвідчує особу споживача (для громадян України - паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, недавно прийнятих до громадянства України); для іноземців та осіб без громадянства - національний паспорт або документ, що його замінює);

2. Довідка про присвоєння ідентифікаційного коду (за наявності);

3. Технічний паспорт на будівлю;

4. Довідка про зареєстрованих осіб у квартирі, приватному будинку (довідка про склад сім'ї) або будинкова книга;

5. Документ, що підтверджує право власності на квартиру, приватний будинок або користування ними (свідоцтво про право власності, договір купівлі – продажу, обміну, дарування, свідоцтво про право на спадщину тощо).

Дякуємо Вам за співпрацю та вчасну оплату за надані послуги.

 

Шановний споживач!

ТОВ «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ» та ПАТ «Миколаївгаз» вважає за необхідне повідомити споживачів м. Миколаєва та Миколаївської області, що згідно ст. 16 Закону України «Про засади функціонування ринку природного газу» з 01.07.2015 року було розділено функції з постачання, розподілу, транспортування та видобутку природного газу.

Тому, з метою забезпечення постачання природного газу за регульованим тарифом споживачам Миколаївської області у відповідності до вимог чинного законодавства було створено нове підприємство ТОВ «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ».

Дане підприємство, в установленому законом порядку звернулось до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг для отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу за регульованим тарифом.

Докладніше

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2237
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 805389

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"