Головна

info_logoЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

18.05.2015

Під головуванням голови адміністрації О.М. Цуканова відбулась апаратна нарада за участю заступників голови, апарату адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та керівників районних служб.

На порядку денному були розглянуті такі питання:

- Про Стан онкологічної захворюваності населення Корабельного району м. Миколаєва присутніх наради ознайомила Власова Олена Миколаївна – головний лікар КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 7;

- Про Порядок реалізації арештованого майна боржників присутніх поінформував Заболотній Роман Миколайович - державний виконавець Корабельного відділу Державної виконавчої служби.

У ході проведення наради Олександр Цуканов за активну співпрацю, особистий внесок у підготовку та проведення районних заходів з нагоди Дня Перемоги відзначив Подячним листом голови адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради:

Бардовського Миколу Володимировича - директора Дитячо – юнацької спортивної школи № 5;

Жупанова Ігоря Петровича – художнього керівника Кульбакінського Будинку культури;

Москалюк Світлану Станіславівну – культорганізатора Дитячого Центру позашкільної роботи Корабельного району м. Миколаєва;

Мордовцева Романа Вікторовича – керівника зразкового художнього колективу духового оркестру Дитячого Центру позашкільної роботи Корабельного району м. Миколаєва;

Майстренко Наталю Вікторівну – головного спеціаліста відділу у справах сім'ї, молоді, культури та спорту адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради.

*******

Адміністрацією Корабельного району проведено відповідну організаційну роботу та підрядною організацією ТОВ «Миколаївавтодор» розпочато капітальний ремонт дороги по вул. Генерала Попеля на ділянці від пр.Жовтневого до № 162 (загальною площею 2100 м2)


 

narada_plyazh

15 травня 2015 року у малій залі засідань адміністрації Корабельного району, під головуванням голови адміністрації Корабельного району Олександра Цуканова, відбулась робоча нарада щодо організації роботи пляжу «Чайка» у літній період.

У нараді взяли участь перший заступник голови адміністрації - Гвозденко О.П., заступник голови адміністрації – Красножон В.Л., заступник голови адміністрації – Луцька А.В., начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради – Герасименя О.А., начальник управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради – Роздобудько М.Л., начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення у Корабельному районі – Курепін В.М., начальник яхт–клубу - Кульбачук О.В., заступник директора ДЮСОК з адміністративно–господарчої роботи – Павлов О.М., головний інспектор Корабельного РВ у м. Миколаєві ГУДСНС України у Миколаївській області – Круліковський І.О. та приватний підприємець Василенко В.В.

В ході наради обговорювались питання щодо облаштування пляжу «Чайка» відповідно правил та вимог безпеки до пляжів, місць масового відпочинку людей на водних об'єктах.

За результатами наради прийнято відповідні рішення.

 

infoДеякі роз'яснення щодо проекту Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад»

Закон спрямований на децентралізацію публічної влади з реальним забезпеченням загальновизнаних європейських принципів організаційної, правової та фінансової самостійності органів місцевого самоврядування, передбачених Конституцією України засад справедливого і неупередженого розподілу суспільного багатства між громадянами і територіальними громадами.

докладно...

 

Управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва повідомляє про відкриття електронної поштової скриньки Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

TC_den-materiСвято матері та родини

Серед державних свят України День матері заслуговує на особливу увагу. Це – наша національна традиція, історія, зв'язок із міжнародною спільнотою й відчуття нашого народу її частиною; це – буденність і святковість родинного побуту; це – молитва до Пресвятої Богородиці за долю дитини, народу та держави.

докладно...

 

Шановні жителі Миколаєва та області!

В разі виявлення реалізації підакцизних товарів без марок акцизного податку, реалізації продукції «з рук», а також недотримання індикативних показників реалізації лікеро-горілчаної продукції просимо інформувати Головне управління Державної фіскальної служби за телефоном (0512)37-06-10. Приймаються анонімні дзвінки.

Головне управління Державної фіскальної служби у Миколаївській області

 

info_logoЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

14 травня 2015 року спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з працівниками Корабельного РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області, членами громадського формування «Каскад» проведено рейд щодо припинення стихійної торгівлі на території Корабельного району за адресами: пр. Жовтневий 311, пр. Жовтневий, 342/2 (біля крамниці «Галактика»), вул. Артема 14/1 - 14/2 (біля ЗОШ-33), ринок «Фенікс», вул. Генерала Попеля, 160 - 164. Складено 4 протокола за ст.160 ч. 1 та 11 протоколів за ст..152 (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу).

Матеріали направлено до Корабельного суду та адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

 

ssd2Шановні мешканці та гості Корабельного району!

Щиро вітаю з Міжнародним днем сім'ї!

Щаслива і дружна родина є запорукою міцної держави. На сім'ї тримається добробут і благополуччя нашого суспільства.

Саме родина була і залишається осередком збереження і примноження родинних звичаїв, де формується атмосфера високої духовності і моральності.

Від щирого серця бажаю кожній родині сімейного затишку, взаємоповаги, розуміння, щасливої долі та впевненості у завтрашньому дні!

З повагою

голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2165
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 828987

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"