Головна

ccpRКомпанія РУСАЛ профінансує реалізацію 16 соціальних проектів-переможців грантового конкурсу «Формула майбутнього-2015»

Грантова програма «Формула майбутнього» компанії РУСАЛ спрямована на підтримку творчих і професійних ініціатив молоді, підвищення її конкурентоспроможності, залучення молоді до активної громадської діяльності, навчання молодих активістів лідерству і соціальному проектуванню, вирішення питань зайнятості.

Всього на конкурс було подано 38 заявок від громадських організацій, ініціативних груп, державних соціальних установ і багатьох інших. За підсумками експертної оцінки, переможцями стали 16 проектів.

rusal_14-05-15- Ми завжди готові підтримувати ініціативну молодь, яка прагне до самовдосконалення і розвитку, - говорить генеральний директор МГЗ Дмитро Мирний. - Приэмно, що сьогодні підростаючому поколінню небайдуже місто, в якому вони живуть, і у них є прагнення зробити його кращим.

Максимальна сума гранту в конкурсі «Формула майбутнього» становить 30 тис. грн. Сукупний внесок у реалізацію проектів склав 530 тис. грн.

Нагородження переможців пройшло в представництві Центру соціальних програм компанії РУСАЛ в Україні.

Після підписання угод, переможці взяли участь у семінарі з управління проектами. З 18 травня автори приступлять до реалізації своїх ідей.

Адміністрування та організаційний супровід програми «Формула майбутнього -2015» здійснює Центр соціальних програм РУСАЛу.

ПРОЕКТИ-ПЕРЕМОЖЦІ

 

pensionПРОПОЗИЦІЇ

до законопроектів щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій

зміст пропозицій

 

info_logoЕКСПРЕС - ІНФОРМАЦІЯ

12.05.2015

12 травня голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов взяв участь у звітно – виборній конференції районної організації Товариства Червоного Хреста.

За сприяння у роботі районної організації, активну життєву позицію та співпрацю голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов та заступник голови адміністрації Валентин Красножон були відзначені Почесною Грамотою міської організації Товариства Червоного Хреста.

kraskrest

 

«Хай не кане в забуття все, що гідне пам'яті і слави ....»

Чим далі час віддаляє нас від переможного дня над нацизмом, тим більше цінується подвиг захисників і визволителів Вітчизни, що символізує тріумф справедливості, та залишається невичерпним джерелом патріотизму й незалежної віри у свої сили.

У Корабельному районі пам'ятають всіх, хто захистив майбутні покоління ціною найдорожчого - ціною власного життя.

9 травня, центральною подією Дня Слави і Пам'яті, під звуки маршу «Перемоги», що лунав у виконанні духового оркестру, стало урочисте проходження у колоні слави ветеранів війни, керівників Корабельного району, представників підприємств і установ, політичних партій і громадських організацій, мешканців та гостей району до пам'ятника Воїну-визволителю, щоб віддати данину пам'яті тим, хто у найтяжких боях відстоювали Батьківщину.

pobeda-1

pobeda-2

pobeda-3

pobeda-4

pobeda-5

pobeda-6

Жителі і гості Корабельного району стали свідками театралізованого святкового мітингу «Далеким тим вклоняємось рокам!».

Відкриваючи урочистості голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов подякував ветеранам, які мужньо і самовіддано захищали свою землю від неволі та зла. В урочистому привітанні взяли участь голова районної ради ветеранів Віктор Олександрович Білий, директор Миколаївського тепловозоремонтного заводу В'ячеслав Сімченко.

pobeda-7

pobeda-8

pobeda-9

pobeda-10

pobeda-11

Справжнім гімном Подвигу став виступ вихованців Дитячого центру позашкільної роботи (директор Тетяна Турчак). Талановиті хлопці та дівчата своїми піснями і віршами зуміли зворушити серця загартованих війною сивочолих ветеранів, які не змогли стримати сліз.

pobeda-12

pobeda-13

pobeda-15

Нагадуючи всім, що людська пам'ять береже в собі подвиг людей, які зазнали жахливих мук, але вистояли, перемогли, учасники урочистостей вшанували загиблих воїнів хвилиною мовчання та поклали квіти до пам'ятника Воїну - визволителю. В пам'ять про тих, хто не повернувся, хто пройшов скрізь пекло війни у небо зметнулись білі голуби. А в ознаменування 70-ї весни Великої Перемоги над нацизмом в небо злетіли різнокольорові кульки і пролунав святковий салют.

pobeda-14

pobeda-16

pobeda-17

pobeda-18

pobeda-19

Після офіційної частини голова адміністрації Олександр Цуканов і фронтовики поспілкувались в неформальній обстановці: скуштували солдатської каші та згадали бойову молодість.

Всім учасникам свята творчий колектив Миколаївської обласної філармонії презентував концертну програму «З Днем Перемоги!». Зазвучали мелодії військових років, кілька миттєвостей... і ветерани підхоплюють знайомі рядки з пісень. Всі починають співати «У лісі прифронтовому».

Всі запам'ятали по - особливому радісний блиск в очах ветеранів, що незвично перекликався з блиском їхніх фронтових і ювілейних нагород.

pobeda-20

pobeda-21

pobeda-22

Урочистості відбулись за підтримки ТОВ «МСП Ніка –Тера» (Гайду О.В.), ДП СМП «Октябрьск» (Басюк О.Г.) філії «Октябрьск» ДП «Адміністрація морських портів України» (Єгоров А.Ю.), ТОВ "Миколаївський тепловозоремонтний завод" (Сімченко В.В.), ТОВ "Миколаївський глиноземний завод" (Мирний Д.С.), первинної профспілкової спілки підприємців Корабельного району «Самозахист» та приватних підприємців району, Кульбакинського Будинку культури (Чвіль З.О.), обласного Палацу культури (Добкіна М. М.), Дитячої юнацької спортивної школи (Бардовський М.В.), загальноосвітньої школи № 43 ім. К. Ольшанського (Курбакова Л.В.)

Ми славимо Вас, ветерани! Ви жива історія тих великих і трагічних подій.

Зі Святом Слави, святом Честі, святом Перемоги! Ніхто не забутий, і ніщо не забуте...

 

Добра новина.....

До адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради надійшов лист від генерального директора ТОВ «Металург Півдня» Дмитра Романенка, який висловив слова вдячності за небайдужість керівників району, підтримку та надану допомогу у складний для підприємства час.

Треба відзначити, що до структури підприємства входить комплекс плавальних басейнів «Водолій», який відновлює свою роботу з 8 травня 2015 року.

Запрошуємо всіх бажаючих та небайдужих до свого здоров'я до плавбасейну.

 

Спасибі, солдати Перемоги!

7 травня, напередодні Дня Перемоги та 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, за підтримки ТОВ «Миколаївський глиноземний завод», заступник голови адміністрації Корабельного району Алла Луцька і директор Фонду "Центр соціальних програм РУСАЛа в Україні" Олена Ожема відвідали 15 учасників бойових дій та інвалідів війни. Про кожного з них можна б було написати захоплюючий роман. Вони бачили смерть в обличчя та знають сучасну ціну життя.

У ході зустрічі з ветеранами Алла Луцька та Олена Ожема висловили слова подяки за подарований мир, стійкість, мужність та нездоланність духу, а також вручили ветеранам святкові продовольчі набори.

- Боляче усвідомлювати, але з кожним днем цих чудових людей стає усе менше, - говорить директор представництва Центру соціальних програм компанії РУСАЛ в Україні Альона Ожема. - Ми низько кланяємося їм за їх мужність, відвагу, проявлений героїзм. Бажаємо здоров'я і довгих років життя. Окрім продуктових наборів, компанія РУСАЛ також сплатила виготовлення 50-ти ювілейних медалей "До 70-річчя Дня Перемоги", які під час вшановування ветеранів війни були ним урочисто вручені в Дитячому центрі позашкільної роботи Корабельного району.

Низький уклін, Вам, ветерани за ПОДВИГ, за МИР, за ЖИТТЯ!

den_pobedi_07-05_1den_pobedi_07-05_2den_pobedi_07-05_3
 
8_travnya
8 травня – День пам'яті та примирення

Україна разом з багатьма державами Європи, а також США, Канадою, Австралією і іншими країнами колишньої Антигітлерівської коаліції відзначає 8 травня як День пам'яті і примирення.

Ця дата встановлена указом Президента України "Про заходи по святкуванню в 2015 році 70-ої річниці Перемоги над нацизмом в Європі і 70-ої річниці закінчення Другої світової війни".

Верховна Рада України збирається в п'ятницю на урочисте засідання, щоб ушанувати усіх, хто боровся з нацизмом. У засіданні візьмуть участь ветерани, що воювали в рядах Червоної армії, національно-визвольного руху, зокрема УПА, арміях країн-членів антигітлерівської коаліції.

Україна зазнала значних втрат в результаті війни. Під час бойових дій і в полоні загинули від трьох до чотирьох мільйонів військових, підпільників і цивільних, від чотирьох до п'яти мільйонів цивільних загинули внаслідок окупаційного терору та голоду в тилу, близько п'яти мільйонів жителів було евакуйовано або примусово вивезено в Росію і Германію, частина з них не повернулась на батьківщину. Символом Дня пам'яті і примирення і Дня Перемоги став червоний мак, як і у багатьох країнах Європи.

Данину пам'яті усіх жертв Другої світової війни віддають у всьому світі. Генеральна Асамблея ООН в 2004 році ухвалила резолюцію, в якій проголосила 8 і 9 травня Днями пам'яті і примирення.

Державам-членам ООН, неурядовим організаціям, окрім святкування своїх Днів Перемоги або Звільнення, рекомендується також щорічно відмічати один або два дні як данину пам'яті по усіх жертвах Другої світової війни.
 

70-а річниця Великої Перемоги

TC_svyato_peremogi_087І живуть у пам'яті народу

Його вірні дочки і сини,

Ті, що не вернулися з походів

Грізної, великої війни.

Їх життя, їх помисли високі,

Котрим не судилось розцвісти,

Закликають мир ясний і спокій,

Як зіницю ока, берегти.

Щороку у травні ми відзначаємо День Перемоги. Подвиг воїнів-переможців непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність всім, хто відстояв Батьківщину, виявив нездоланну мужність та незламність духу. Саме Вам, ветерани, ми завдячуємо свободою та мирним небом, тим, що сьогодні можемо ростити дітей, обробляти лани, посміхатися сонцю.

Не щезне в памяті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над нацизмом. Не можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших.

06.05.2015 року у приміщенні відділення соціально – побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради було організовано та проведено святкову програму присвячену 70 –й – річниці Перемоги. На свято завітали учасники бойових дій та учасники війни, ветерани праці та пенсіонери. У святковій програмі взяли участь: Г.Шаховал, В.Матвєєв, С.Денькович, І.Каламурза, Л.Артеменко, М.Черторигіна, Г.Арутюнова, Л.Іванченко, М.Зелинський, Р.Суханова, В.Рожкіна, Т.Сокол у музичному супроводі С.Тимонової. У програмі цього колективу були виконані фронтові пісні: «Ех, дороги», «Седина», «Письмо сыну», «Над курганом», «Эхо», «Смуглянка», «Синий платочек» та інші пісні, а також гуморески та вірші присвячені Великій Перемозі.

Під час святкової програми учасникам бойових дій та війни були вручені квіти, які надав на благодійній основі магазин «Донна Роза» (директор Юношев В.Л.)

До Дня Перемоги 98 ветеранам війни, які знаходяться на соціальному обслуговуванні у відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги були надані продуктові набори, придбані за спонсорські кошти.

Шановні ветерани, солдатські вдови, всі ті, хто вніс свій вклад у наближення Дня Перемоги сердечно і щиро вітаємо Вас із 70 –ю річницею Перемоги. Довгих Вам років життя, щастя, здоров'я, оптимізму та активного довголіття! Нехай у Ваших родинах завжди панує злагода і спокій, а оселя повниться достатком! Низький Вам уклін.

TC_svyato_peremogi_105

Відділення Корабельного району міського територіального соціального обслуговування (надання соціальних послуг) дякують всім учасникам заходу за активну участь та запрошують до активної співпраці мешканців району.

Заступник директора міського територіального центру Г.М. Громов

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2165
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 828989

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"