Головна

info_logoЕКСПРЕС- ІНФОРМАЦІЯ

16 липня 2015 року спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з членами громадського формування «Каскад» проведено рейд щодо припинення стихійної торгівлі на території Корабельного району за адресами: пр. Жовтневий, 311; вул. Артема 14/1 - 14/2 (біля ЗОШ-33); вул. Генерала Попеля, 223. Складено 3 протоколи за ст.152 (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

 
Підприємці – «cпрощенці» Корабельного району м. Миколаєва
сплатили до бюджету майже 4 781, 4 тис. грн. єдиного податку

ДПІ у Корабельному районі ГУ ДФС у Миколаївській області повідомляє, що протягом січня – червня 2015 року до місцевого бюджету надійшло 4 781,4 тис. грн. єдиного податку від суб'єктів господарювання - фізичних осіб. Це на 478 тис. грн. або на 19,7 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

На початок липня поточного року спрощену систему оподаткування у своїй діяльності застосовують 1923 підприємців району.

Нагадуємо, ставки єдиного податку для підприємців першої та другої групи залишились на рівні минулого року, а для «єдинників» третьої групи, яка об'єднала в себе всі інші групи, ставка знизилась з 5% до 4% доходу за умови включення ПДВ до складу єдиного податку та з 3 % до 2 % доходу за умови окремої сплати ПДВ.

читати далі

 

info

ЕКСПРЕС- ІНФОРМАЦІЯ

Адміністрацією Корабельного району проведено відповідну організаційну роботу та підрядною організацією ТОВ «Миколаївавтодор» розпочато капітальний ремонт дороги по вул. М.Ульянової на ділянці від Об'їзної дороги до будинку № 86 та капітальний ремонт тротуару по вул. О.Вишні від пр.Жовтневого до вул.Рибної.
marii_1marii_2

 

ЕКСПРЕС- ІНФОРМАЦІЯ

9 липня 2015 в адміністрації Корабельного району відбувся "круглий стіл" за участю представників Корабельного РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області, Корабельного відділу державної виконавчої служби, ДПІ у Корабельному районі м. Миколаєва, депутатів міської ради, адміністрації Корабельного району, підприємців профспілки "Самозахист" з питання ліквідації несанкціонованої торгівлі на території району.
krugluy_stol_1krugluy_stol_2

За «круглим столом» обговорювалися питання:

- патрулювання місць скупчення несанкціонованої торгівлі робочою групою у складі представників Корабельного РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області, громадських організацій "Каскад", "Спас", "Кордон";

- виділення соціальних місць на ринках району для малозабезпечених верств населення для реалізації власної продукції;

- проведення інвентаризації тимчасових споруд на території Корабельного району;

- встановлення табличок з написом "Торгівля заборонена" у місцях несанкціонованої торгівлі.

 

 До уваги отримувачів пільг!

З 1 липня 2015 року вступила в дію постанова КМУ від 04.06.15 № 389, якою затверджено Порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім'ї.

Пільги на оплату житлово-комунальних послуг учасникам війни, дітям війни, пенсіонерам міліції, податкової міліції, кримінально-виконавчої служби, служби цивільного захисту, багатодітним сім'ям, членам сім"ї загиблого(померлого) ветерана війни надаватимуться з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім'ї.

Пільговик має право на отримання пільг протягом шести місяців з місяця визначення відповідного права, у разі коли середньомісячний сукупний дохід сім'ї в розрахунку на одну особу не перевищує 1710 гри.

Якщо Ви або члени Вашої сім'ї, які користуються пільгами, маєте крім пенсії та державної допомоги додаткові доходи, або є непрацюючими працездатними особами, з метою визначення права на отримання пільг Вам необхідно звернутися до районного управління соціальних виплат і компенсацій за місцем проживання для заповнення Декларації про доходи сім'ї пільговика.

При собі необхідно мати наступні документи: паспорт; ідентифікаційний код Ваш та членів Вашої сім'ї; довідки про доходи Ваші та членів Вашої сім'ї (крім довідок про розмір пенсії та соціальної допомоги) за 6 місяців, що передують місяцю звернення.

Більш детальну інформацію можна отримати в районних управліннях соціальних виплат і компенсацій департаменту праці та соціального захисту населення:

Назва

Адреса

Телефон

УСВіК

Центрального району

вул. Декабристів, 25

т.47-79-05

УСВіК

Заводського району

вул. Моррехідна, 9

т. 34-60-28

УСВіК

Ленінського району

вул. Миколаївська, 17

т.21-61-67

УСВіК

Корабельного району

вул.Новобудівна, 1

т.60-09-05

 

УВАГА!

Шановні мешканці Корабельного району!

Центральний округ філія «Південна» ПАТ «Миколаївобленерго» попереджає.

Відповідно до затвердженого ДП НЕК "Укренерго" плану ремонтів обладнання на липень 2015 року та листа Відокремленого підрозділу "Південна електроенергетична система" ДП "НЕК "Укренерго" від 26.06.2015 №07/11-2914 до 31.07.2015 відбудуться ремонтні роботи на ПЛ-35 кВ "Каховська-Херсонська"

У зв'язку з вищезазначеним на час проведення реконструкції можливі відключення подачі електроенергії споживачам електроенергії.

 

Основні питання оформлення документів на виїзд дитини за кордон

 

info

ЕКСПРЕС- ІНФОРМАЦІЯ

7 липня у приміщенні адміністрації Корабельного району під головуванням першого заступника голови адміністрації Олександра Гвозденка відбулась координаційна нарада за участю керівників підприємств району та прокурора Корабельного району Андрія Шрамка.

На порядку денному розглядались такі питання:

1. Про забезпечення виконання гарантованого, планомірного та своєчасного виконання заходів з проведення 6-ї хвилі часткової мобілізації людських та транспортних ресурсів на підприємствах, в організаціях та установах Корабельного району;

2. Про організацію та здійснення практичного оповіщення військовозобов'язаних, їх виклику до військового комісаріату та проходження медичного огляду.

У ході наради виступаючи наголосили, що необхідно не допустити зриву 6-ї черги часткової мобілізації та вжити всі необхідні заходи для гарантованого призову військовозобов'язаних.

За результатами наради дано протокольні доручення.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2237
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 805390

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"