Головна

pens

Про накопичувальну систему пенсійного страхування

Законопроектом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій» передбачена комплексна реформа пенсійного забезпечення, зокрема введення в дію з 1 січня 2017 року накопичувальної системи пенсійного страхування. В ній зможуть приймати участь особи до 35 років на обов'язковій основі, а з 36 до 55-річного віку - на добровільній.

Докладніше

 

Людське життя – найвища ціність!

Всім відомо, що абсолютно безпечних та нешкідливих умов праці не існує. Кожне виробництво включає технологічні операції, при виконанні яких існує ризик отримання виробничої травми або професійного захворювання.

Підвищення рівня безпеки праці можливо досягти шляхом проведення профілактичних заходів, розроблення та впровадження у діюче виробництво інноваційних технологій, нових видів засобів індивідуального та колективного захисту; підвищення рівня культури безпеки праці шляхом пропагування безпеки праці та способів запобігання виникненню ризиків виробничого травматизму та професійних захворювань, формування відповідального ставлення працівників до особистої безпеки.

Докладніше

 

VVD

 

Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Миколаїв

 

Куди подівся інстинкт самозбереження?

«Що керує людиною, яка нехтує вимогами безпеки на робочому місці? Наприклад, свідомо суне руки в працюючий механізм або виконує роботи на висоті без засобів страхування. Чому інстинкт самозбереження, як реакція на небезпеку, в таких випадках не працює? Чи може працює, але людина переборює його в собі? Зрештою, наслідком вище зазначених дій, найвірогідніше, стане травмування.

Докладніше

 

info_logo

ЕКСПРЕС- ІНФОРМАЦІЯ

06.07.2015 під головуванням першого заступника голови адміністрації О.П. Гвозденка відбулась апаратна нарада за участю заступників голови, апарату адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та керівників районних служб. На порядку денному були розглянуті такі питання:

- Про перелік, умови та порядок здійснення соціального обслуговування громадян відділенням соціально – побутової адаптац11 Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Організація соціально-педагогічної послуги «Університет третього віку» присутніх ознайомила Євпак Євгенія Олександрівна – завідувач відділенням соціально – побутової адаптації відділення Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг);

- Про стан роботи зі зверненнями громадян у КП ДЄЗ «Пілот» за підсумками І півріччя 2015 року та про хід підготовки до опалювального періоду 2015-2016 років доповів Войтасик Микола Володимирович – головний інженер КП ДЄЗ «Пілот»;

- Про хід виконання заходів щодо використання бюджетних коштів стосовно благоустрою території Корабельного району за підсумками І півріччя 2015 року доповіла Волкан Марина Михайлівна – начальник відділу комунального господарства, благоустрою та санітарного очищення адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради;

- Про організацію роботи по боротьбі з карантинними рослинами доповів Моторний Олександр Володимирович – начальник відділу біологічного захисту Державної фітосанітарної інспекції у Миколаївській області;

- Про Державну програму стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів шляхом відшкодування частини суми кредиту, залученого на придбання енергоефективного обладнання або матеріалів присутніх поінформувала В.о. заступника керуючого ТВБВ № 10014/60 Миколаївського обласного управління АТ «ОЩАДБАНК» Сударєва Надія Дмитрівна.
aparatka_1aparatka_2

 

navchannya_3

У Миколаєві шкільних психологів навчають роботі з дітьми переселенцями

У Миколаєві протягом двох днів навчали практикуючих психологів і соціальних педагогів загальноосвітніх шкіл Жовтневого району Миколаївської області та міста Миколаєва особливостям роботи з дітьми-переселенцями. Тренінги проходили в рамках пілотного соціального проекту «Інтеграція дітей переселенців до суспільства Миколаївської області». Організаторами виступила громадська організація «Інформаційно-просвітницький центр« NikAID » за підтримки ММБФ« Центр соціальних програм» в рамках конкурсу соціальних ініціатив програми «Територія РУСАЛу - 2015» та сприяння Департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської обласної державної адміністрації, Національного аграрного університету, ВГО «Жіночий консорціум України».

Як зазначають організатори, зараз на Миколаївщині зареєстровано понад 2000 дітей, які прибули разом з батьками з Донецької, Луганської областей, а також з анексованого Криму. Більшість з них - шкільного віку. Завдання шкільних психологів - допомогти цим дітям адаптуватися до нового місця проживання, нового будинку і нового колективу. Їх завдання в першу чергу - швидка психологічна допомога сім'ям із зони АТО. І так як раніше, і це відзначають самі психологи, саме з такими проблемами їм не доводилося стикатися, знадобилося додаткове навчання.

navchannya_1navchannya_2

Більшість дітей, які прибули із зони АТО, не просто пережили стрес, а отримали психологічні травми, без допомоги фахівців, їм не обійтися. Саме тому для практикуючих фахівців загальноосвітніх шкіл було проведено кілька сесій за темами: «Перша психологічна допомога дітям в кризі» і «Адаптація дітей з числа переселенців до школи».

Були представлені нові техніки і методики, розроблені відповідно до міжнародного досвіду із урахуванням українських реалій.

По завершенню тренінгу кожному з учасників були надіслані інформаційні кейси з методиками та допоміжною інформацією: відео, рекомендації вчителям і батькам, презентаційні наочні матеріали, техніки. Другим етапом стане створення комунікаційної платформи, завдяки якій психологічні служби загальноосвітніх шкіл області зможуть обмінюватися досвідом, накопичувати необхідну інформацію для удосконалення професійних навичок відповідно до викликів сучасності.

Також, обіцяють організатори, проект продовжиться і вже восени за підтримки ММБФ «Центр соціальних програм» буде проведена ще одна оптимізована програма, яка буде відповідати соціальному запиту, як цих фахівців, так і тих людей, яким необхідна допомога.

 

З 1 липня набувають чинності зміни до податкового законодавства

ДПІ у Корабельному районі ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує платникам податків, що з 1 липня 2015 року набуває чинності ряд змін до податкового законодавства.

Це запровадження обов'язкового використання реєстратора розрахункових операцій (РРО) платниками єдиного податку другої та третьої груп, зарахування пива до ряду алкогольних напоїв та введення системи електронного адміністрування ПДВ.

Окрім того, з 1 липня 2015 року пиво з вмістом етилового спирту від 0,5% відноситься до алкогольних напоїв. Відповідні зміни внесені Законом №71-VIII до Закону України «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного i плодового, алкогольними напоями та тютюновими виробами». Отже, продавцям пива необхідно подбати про ліцензію на роздрібну торгівлю. При відсутності у суб'єкта господарювання ліцензії на реалізацію алкогольних напоїв передбачено штраф у розмірі 17 тис. грн.

Ще одне нововведення стосується електронного адміністрування ПДВ. Електронне адміністрування ПДВ запроваджується поетапно: – до 1 липня 2015 року – у тестовому режимі, щоб надати змогу платникам податку та контролюючим органам адаптуватись до нових правил адміністрування податку, а з 1 липня 2015 року – запрацює на постійній основі.

Назавершення наголосимо, що система електронного адміністрування ПДВ має на меті знизити ризики формування фіктивного кредиту та отримання неправомірного відшкодування ПДВ з бюджету, зменшить вплив людського фактору та сприятиме зменшенню рівня корупції.

 

ДПІ у Корабельному районі м.Миколаєва
ГУ ДФС у Миколаївській області 
 

ssdЗахистимо разом наших дітей

Службою у справах дітей Миколаївської міської ради організовано профілактичний захід «Діти вулиці» по відпрацюванню Корабельного району міста. Учасниками заходу: головним спеціалістом служби у справах дітей Миколаївської міської ради Ларенковою Тетяною Валеріївною, завідувачем сектору захисту прав, свобод та законних інтересів дітей служби у справах дітей адміністрації Корабельного району Таворською Лілією Володимирівною, оперуповноваженим кримінальної міліції у справах дітей Миколаївського міського управління Міністерства Внутрішніх Справ України в Миколаївській області майором міліції Бойко Наталією Северинівною, оперуповноваженим кримінальної міліції у справах дітей Корабельного районного відділу Миколаївського міського управління Міністерства Внутрішніх Справ України в Миколаївській області лейтенантом міліції Щербиною Костянтином Васильовичем, проведено перевірка умов проживання дітей в сім'ях, які опинилися в складних життєвих обставинах. Відвідані 6 родин, в яких утримується 16 малолітніх дітей. З законними представниками проведені профілактично-роз'яснювальні бесіди, запропоновано оздоровити дітей в літній період, та попереджені про адміністративну відповідальність.

З оточення, яке загрожує життю та здоров'ю, діти не вилучалися, протоколи на батьків не складалися.

 

info_logoЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

26 червня 2015 року спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з працівниками Корабельного РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області, членами громадського формування «Каскад» проведено рейд щодо припинення стихійної торгівлі на території Корабельного району за адресами: пр. Жовтневий 311, пр. Жовтневий, 342/2 (біля крамниці «Галактика»), вул. Артема 14/1 - 14/2 (біля ЗОШ-33), вул. Металургів, 32 -36. Складено 5 протоколsd за ст.160 частина 1 та 1 протокол за ст.152 (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до Корабельного суду та адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

*******

За період з 22.06.2015 по 26.06.2015 року відділом комунального господарства, благоустрою та санітарного очищення адміністрації Корабельного району спільно з працівниками Корабельного РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області було проведено рейди щодо перевірки дотримання мешканцями району Правил благоустрою м. Миколаєва за адресами вул. Ватутіна, вул. Остапа Вишні, вул. Станіславського.

Складено 9 протоколів про адміністративне правопорушення, матеріали справ направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до відповідальності.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2208
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 795057

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"