Головна

Управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва повідомляє про відкриття електронної поштової скриньки Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

TC_den-materiСвято матері та родини

Серед державних свят України День матері заслуговує на особливу увагу. Це – наша національна традиція, історія, зв'язок із міжнародною спільнотою й відчуття нашого народу її частиною; це – буденність і святковість родинного побуту; це – молитва до Пресвятої Богородиці за долю дитини, народу та держави.

докладно...

 

Шановні жителі Миколаєва та області!

В разі виявлення реалізації підакцизних товарів без марок акцизного податку, реалізації продукції «з рук», а також недотримання індикативних показників реалізації лікеро-горілчаної продукції просимо інформувати Головне управління Державної фіскальної служби за телефоном (0512)37-06-10. Приймаються анонімні дзвінки.

Головне управління Державної фіскальної служби у Миколаївській області

 

info_logoЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

14 травня 2015 року спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з працівниками Корабельного РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області, членами громадського формування «Каскад» проведено рейд щодо припинення стихійної торгівлі на території Корабельного району за адресами: пр. Жовтневий 311, пр. Жовтневий, 342/2 (біля крамниці «Галактика»), вул. Артема 14/1 - 14/2 (біля ЗОШ-33), ринок «Фенікс», вул. Генерала Попеля, 160 - 164. Складено 4 протокола за ст.160 ч. 1 та 11 протоколів за ст..152 (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу).

Матеріали направлено до Корабельного суду та адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

 

ssd2Шановні мешканці та гості Корабельного району!

Щиро вітаю з Міжнародним днем сім'ї!

Щаслива і дружна родина є запорукою міцної держави. На сім'ї тримається добробут і благополуччя нашого суспільства.

Саме родина була і залишається осередком збереження і примноження родинних звичаїв, де формується атмосфера високої духовності і моральності.

Від щирого серця бажаю кожній родині сімейного затишку, взаємоповаги, розуміння, щасливої долі та впевненості у завтрашньому дні!

З повагою

голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов

 

ccpRКомпанія РУСАЛ профінансує реалізацію 16 соціальних проектів-переможців грантового конкурсу «Формула майбутнього-2015»

Грантова програма «Формула майбутнього» компанії РУСАЛ спрямована на підтримку творчих і професійних ініціатив молоді, підвищення її конкурентоспроможності, залучення молоді до активної громадської діяльності, навчання молодих активістів лідерству і соціальному проектуванню, вирішення питань зайнятості.

Всього на конкурс було подано 38 заявок від громадських організацій, ініціативних груп, державних соціальних установ і багатьох інших. За підсумками експертної оцінки, переможцями стали 16 проектів.

rusal_14-05-15- Ми завжди готові підтримувати ініціативну молодь, яка прагне до самовдосконалення і розвитку, - говорить генеральний директор МГЗ Дмитро Мирний. - Приэмно, що сьогодні підростаючому поколінню небайдуже місто, в якому вони живуть, і у них є прагнення зробити його кращим.

Максимальна сума гранту в конкурсі «Формула майбутнього» становить 30 тис. грн. Сукупний внесок у реалізацію проектів склав 530 тис. грн.

Нагородження переможців пройшло в представництві Центру соціальних програм компанії РУСАЛ в Україні.

Після підписання угод, переможці взяли участь у семінарі з управління проектами. З 18 травня автори приступлять до реалізації своїх ідей.

Адміністрування та організаційний супровід програми «Формула майбутнього -2015» здійснює Центр соціальних програм РУСАЛу.

ПРОЕКТИ-ПЕРЕМОЖЦІ

 

pensionПРОПОЗИЦІЇ

до законопроектів щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій

зміст пропозицій

 

info_logoЕКСПРЕС - ІНФОРМАЦІЯ

12.05.2015

12 травня голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов взяв участь у звітно – виборній конференції районної організації Товариства Червоного Хреста.

За сприяння у роботі районної організації, активну життєву позицію та співпрацю голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов та заступник голови адміністрації Валентин Красножон були відзначені Почесною Грамотою міської організації Товариства Червоного Хреста.

kraskrest

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2154
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 826315

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"