Головна

info_logoЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

2 червня 2015 року спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з працівниками Корабельного РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області проведено рейд з ліквідації несанкціонованої торгівлі на території Корабельного району за адресами: пр. Жовтневий 311, пр. Жовтневий, 342/2 (біля крамниці «Галактика»), вул. Артема 14/1 - 14/2 (біля ЗОШ-33). Складено 1 протокол за ст.160 ч. 1 та 4 протоколи за ст.152 (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до Корабельного суду та адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

torg_reid3torg_reid4


 

den_zahisty_deti1 червня – Міжнародний день захисту дітей

2 червня об 11.00 у Будинку культури Кульбакине за підтримки адміністрації Корабельного району відбулася святкова програма до Міжнародного дня захисту дітей. Розпочалося свято з конкурсу малюнків на асфальті "Розмалюй моє місто". Після завершення конкурсу, свято продовжилося конкурсно-розважальною ігровою програмою "Діти — наше майбутнє". Активні учасники заходу отримали призи та подарунки від адміністрації Корабельного району. Наприкінці свята дітлахів запросили до перегляду мультфільмів. Всі учасники заходу отримали смачне морозиво.

 

Фестиваль фізичної культури та спорту «Крок до здоров'я»

Першого червня 2015 року в ДЮСШ №5 відбувся Фестиваль фізичної культури та спорту «Крок до здоров'я», який був присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

den_zah_dit-1

Урочисте відкриття Фестивалю розпочалося на стадіоні ДЮСШ №5 о 9 год. 30 хв. До учасників та гостей заходу з привітальними словами звернулися голова адміністрації Корабельного району Цуканов Олександр Миколайович, директор ДЮСШ №5 Бардовський Микола Володимирович та старший матрос першого окремого батальйону морської піхоти учасник АТО Бойчук Олександр Вікторович. Олександр Цуканов вручив найкращим спортсменам ДЮСШ №5 з відділення кікбоксингу (старший тренер Ірина Олександрівна Бондаренко), з відділення волейболу (старший тренер Зануда Ірина Іванівна), з відділення футболу (старший тренер Сморкалов Сергій Леонідович), з відділення легкої атлетики (старший тренер Маринець Лілія Вадимівна) цінні подарунки. За вагомі досягнення в спорті дирекція ДЮСШ №5 нагородила дванадцять своїх вихованців грамотами.

den_zah_dit-2

Перед учасниками та гостями заходу виступили творчий колектив загальносвітнього навчального закладу №47 та вихованці спортивної школи. За доброю традицією вихованці дитячої спортивної школи вшанували пам'ять загиблих воїнів в Другій світовій війні покладанням квітів до пам'ятного знаку висадки десанту К. Ф. Ольшанського (по вул. Андреєва — берег).

den_zah_dit-4

Об 11 годині розпочалось змагання з волейболу, футболу та легкої атлетики. В змаганнях прийняло участь близько 300 спортсменів. Після закінчення Фестивалю всім переможцям та призерам від адміністрації Корабельного району було вручено грамоти, медалі, торти та морозиво.

den_zah_dit-3

 

pensionШановні пенсіонери!

Управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва звертає Вашу увагу на те, що у разі Вашого працевлаштування (реєстрації підприємницької діяльності) обов'язково повідомляйте про це органи Пенсійного фонду України. Це стосується й зміни місця проживання та інших обставин, що можуть вплинути на розмір та своєчасність виплати Вашої пенсії.

читати далі...

 

info_logoЕКСПРЕС - ІНФОРМАЦІЯ

28.05.02015

Відбулось правове навчання апарату адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради з питань поглибленого вивчення антикорупційного законодавства України.

На порядку денному розглядались такі питання:

- Про порядок декларування у 2016 році згідно вимог Закону України «Про запобігання корупції»;

- Про застосування основних засад Закону України «Про очищення влади»

 

spartakiada_2015-4Спартакіада серед загальноосвітніх навчальних закладів Корабельного району

28 травня підвела свої підсумки Спартакіада серед загальноосвітніх навчальних закладів Корабельного району. Змагання проводилися протягом 2014-2015 навчального року в на базі Дитячо-юнацького спортивно-оздоровчого комплексу за підтримки адміністрації Корабельного району та ТОВ "МСП "Ніка-Тера"

Перший заступник голови адміністрації Корабельного району Гвозденко Олександр Павлович, заступник голови адміністрації Красножон Валентин Леонідович та заступник начальника порту "МСП "Ніка-Тера" Петров Анатолій Георгійович звернулися до учасників та гостей заходу з привітальними словами та провели нагородження переможців і призерів.

spartakiada_2015-2spartakiada_2015-3

Переможці розподілили місця так:

1 група:

Перше місце — ЗОШ №54

Друге місце — ЗОШ №33

Третє місце — ЗОШ №1

2 група:

Перше місце — ЗОШ №14

Друге місце — ЗОШ №44

Третє місце — ЗОШ №43

spartakiada_2015-1

 

На виконання рішення міськвиконкому від 24 квітня 2015 року №334 "Про демонтаж рекламних засобів" адміністрацією Корабельного району демонтовано незаконну рекламну конструкцію за адресами:

проспект Жовтневий ріг вулиці Янтарної, 

bigboard-1-1bigboard-1-2

проспект Жовтневий навпроти супермаркету "Таврія-В"

bigboard-2-1bigboard-2-2

проспект Жовтневий  біля супермаркету "АТБ"

bigboard-3-1bigboard-3-2

 

«Волонтерський квест «Місія здійсненна»

Молодіжна рада Миколаєва, до складу якої входить робоча молодь Об'єднаної компанії РУСАЛ та Спеціалізованого морського порту «Октябрьск» та учнівська молодь Корабельного району, за підтримки Адміністрації Корабельного району та у рамках грантового конкурсу компанії РУСАЛ «Формула майбутнього» розпочинає реалізацію на території Корабельного району м. Миколаєва проект «Волонтерський квест «Місія здійсненна».

Головною метою проекту є залучення міської молоді та мешканців району до активної волонтерської та соціально значущої діяльності, направленої на покращення життя у Корабельному районі, виховання небайдужості та допомоги соціально незахищеним верствам населення. Захід реалізовується у форматі квесту (пригодницької гри) – інтерактивної історії, ключове місце в якій займають різноманітні завдання – «місії», які повинні виконати учасники, використовуючи всі свої вміння та навички: від знань, здобутих у школі, до особистих талантів. У результаті планується залучення до активної волонтерської діяльності молоді та мешканців району не менше 250 осіб. Проект дасть змогу надалі створювати волонтерські гуртки у Корабельному районі, виявити активну та небайдужу до оточуючих молодь, яка буде залучатися до подальшого проведення заходів, буде служити гарним прикладом іншим громадам та дасть поштовх до створення Колегії молодих фахівців при голові адміністрації Корабельного району, яка об'єднає молодь для створення ідей, спрямованих на покращення умов життя у Корабельному районі м. Миколаєва.

Квест стартував 23 травня 2015 року о 10 годині на території Балабанівського лісу у Корабельному районі. Взяли участь - 3 команди. До програми урочистого відкриття входили: презентація команд учасників, танцювальний флеш-моб, спортивно-розважальні змагання. Голова адміністрації Олександр Цуканов привітав з початком квесту.

На завершення учасники квесту взяли участь у акції "Зробимо наш ліс чистим!".

Давайте разом об'єднуватись та творити благо, тому що: «Скільки в людині доброти, стільки в ній і життя».volonter_kvest

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2167
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 830018

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"