Головна

ranec_ssdПерший раз у перший клас!

Завтра зранку в перший раз

Я іду у перший клас!

Але я іще ніколи

Не збирав портфель до школи.

Наближається 1 вересня - день Знань! Ця подія важлива в житті кожного школяра, особливо першокласника. Батьки прагнуть зробити все можливе для гарного навчання, виховання та всебічного розвитку дітей, прагнуть придбати для школи все найкраще. Нажаль, не всі діти оточені увагою батьків, тому держава дбає про дітей, які позбавлені батьківської уваги.

20 серпня 2015 року, у Палаці творчості учнів, міський голова Юрій Гранатуров вручив маленьким миколаївцям - першокласникам (дітям - сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування) портфелі, шкільну та спортивну форму.

Не залишилися осторонь і дітки з Корабельного району. В цьому році їх було двоє. Очі дітей сяяли радістю, а опікуни виразили подяку керівництву міста за турботу.

 

Маленькі миколаївці отримала чудовий об'єкт для відпочинку

18 серпня у рамках реалізації заходів міського проекту «Миколаївській двір» адміністрація Корабельного району та мерія м. Миколаєва презентували відремонтований двір та реконструйований дитячо – ігровий майданчик, що розташовано по вулиці Артема, 40Б, 40В та 58А.

У відкритті оновленого двору та дитячо – ігрового майданчику взяли участь міський голова Юрій Гранатуров, голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов та генеральний директор ТОВ «МГЗ» Дмитро Мирний.

Адміністрацією району було організовано та залучено до процесу оновлення двору наступні підприємства: КЖЕП 24, КП ДЄЗ «Океан», ТОВ «Дорлідер», КП ХУМС, ФОП Бучко, ФОП Гойда, ПАТ «Миколаївобленерго», ТОВ «Миколаївзеленгосп», ОКП «НОТЕ», КП «Обрій – ДКП», силами яких виконано роботи з благоустрою території двору, а саме: відремонтовано та пофарбовано трансформаторну підстанцію, відремонтовано козирки над під'їздами, пофарбовано двері під'їздів, встановлено контейнерний майданчик для побутових відходів, проведено ремонт асфальтового покриття двору, відремонтовано мережу зовнішнього освітлення, здійснено ремонт покриття даху будинків та кронування, знесення дерев, встановлено лави та урни для сміття на території дитячого майданчику.

Приємним сюрпризом для мешканців двору стала нова спортивна площадка, на якій встановлено 5 спортивних об'єктів - турнік, бруси, верстат і шведська стінка.

Певний внесок у відтворення ігрового майданчику для дітей молодшого віку належить ініціативній групі мешканців будинків. Вони взяли участь в грантовому конкурсі від компанії РУСАЛ «Територія РУСАЛу - 2015» і опинилася в числі переможців. Автор, поданого на конкурс проекту, Олександр Кліндух працює на Миколаївському глиноземному заводі і є активістом молодіжної ради проммайданчика. Тому на прохання допомогти у підготовці двору для майбутніх робіт відгукнулись не тільки місцеві жителі, а й члени молодіжної ради проммайданчика МГЗ та спецпорту «Октябрьск».

Для дітей влаштували конкурсно – ігрову програму за участю клоунів та казкових персонажів (Палац культури «Корабельний»). Молодіжна рада МГЗ та спецпорту «Октябрьск» організувала для дітей конкурси малюнку на асфальті, велосипедні змагання та лотерею. Малеча раділа подарункам та призам. У цей день не забули і про солодощі. З великим задоволенням всі смакували морозиво. Дійсно, це варто дитячого захвату і задоволення дорослих.

Мешканці цього двору впевнені, що якщо є бажання поліпшити умови життя, то кошти, можливості і помічники завжди знайдуться.

DSC_0229DSC_0231DSC_0241DSC_0265DSC_0303DSC_0323DSC_0343DSC_0328DSC_0346DSC_0354IMG_3730DSC_0373DSC_0382

 

info_logo17.08.2015 під головуванням першого заступника голови адміністрації О.П. Гвозденкаа відбулась апаратна нарада за участю заступників голови, апарату адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та керівників районних служб. На порядку денному були розглянуті такі питання:

 - Про основні засади Постанови Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 № 207 «Про затвердження Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентноспроможності осіб на ринку праці» присутніх ознайомила Алпєєва Людмила Григорівна – директор Корабельного районного центру зайнятості;

- Про особливості плати за землю фізичним особам доповіла Медведєва Анастасія Валеріївна – в.о. начальника відділу оподаткування фізичних осіб;

- Про стан роботи із зверненнями громадян в КЖЕП-24 та про хід підготовки до опалювального періоду 2015-2016 рр. доповів Присяжний Василь Львович – директор КЖЕП-24.

 

Адміністрація Корабельного району втілює у життя заходи міського проекту «Миколаївський двір».

 У межах реалізації Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства м. Миколаєва на 2015-2019 роки, адміністрація Корабельного району втілює у життя заходи міського проекту «Миколаївський двір».

На сьогодні активно триває робота з ремонту та благоустрою раніше визначених адміністрацією району дворів. Станом на 17 серпня 2015 року завершуються всі планові заходи щодо благоустрою двору за адресою вул. Артема 40б, 40в, 58а.

nikdvor1nikdvor2 

У дворі за адресою вул. Артема, 24, 26 виконано наступні роботи: відремонтовано та пофарбовано трансформаторну підстанцію, відремонтовано козирки над під'їздами, пофарбовано двері під'їздів, встановлено контейнерний майданчик для побутових відходів, здійснено ремонт колодязю, встановлено лави та урни для сміття на території дитячого майданчику, проведено кронування та знесення дерев, відремонтовано мережу зовнішнього освітлення, здійснено ремонт покрівлі даху будинку №26 по вул. Артема. На території двору оновлено дитячий ігровий та спортивний майданчики.

У дворі по вул. Глинки, 5, 7, 9 на теперішній час відремонтовано козирки над під'їздами, пофарбовано двері під'їздів, встановлено контейнерний майданчик для побутових відходів, пофарбовано труби газопроводу, проведено кронування та знесення дерев, відремонтовано мережу зовнішнього освітлення, проведено скління вікон будинку по вул. Глинки, 7 та здійснено ремонт покрівлі даху будинку №№ 5, 7 по вул. Глинки.

 

info_logoЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

17.08.2015

Адміністрацією Корабельного району проведено відповідну організаційну роботу та підрядною організацією ТОВ «Миколаївавтодор» закінчено ремонт доріг по вул. Молодіжний на ділянці від буд. № 29 до вул. 295 Стрілецької Дивізії загальною площею 1662м2, по вул. Литовченка площею 1851 м2 , вул. Єсеніна площею 1851 м2 на ділянці від вул. Рильського до вул. Ударної, по вул. Супутників на ділянці від вул. Молодіжної до будинку №6 по пер. Молодіжному загальною площею 441 м2.

esenina *******

На території Корабельного району силами підрядної організації ФОП Петрушкова А.Є. встановлено 36 од. урн на зупинках громадського транспорту.

 

pensionУправління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва повідомляє що, з 1 вересня 2015 року набуває чинності Закон України "Про внесення зміни до статті 164 Податкового кодексу України щодо оподаткування пенсій інвалідів війни та деяких інших категорій осіб". Законом передбачено, що розмір пенсії осіб, які належать до учасників бойових дій у період Другої світової війни, інвалідів війни та осіб, на яких поширюється чинність статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (далі - Закон), не включається до загального місячного оподатковуваного доходу платника податку. Таким чином, з 01.09.2015 з пенсій зазначених осіб не справлятиметься податок на доходи фізичних осіб та військовий збір. Адміністрація управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва

 

atoЗвернення бійця АТО

Зазвичай літо для людей означає сонце, сміх, зустрічі із друзями під чистим, безхмарним небом, сповненим яскравими зорями та мріями. Нажаль, зараз не всі ми маємо на це шанс. Для багатьох у нашій країні тепле сонце вкрили хмари диму та попелу. Для багатьох у нашій країні слово «війна» перестало бути лише словом, а чисте небо залишилося лише у найсміливіших мріях. Вибухи і постріли замінили собою сміх дружніх зустрічей. Наші обличчя давно охопила втома, тому зараз я промовляю ці слова, звертаючись до всіх наших співвітчизників.

читати далі...

 

zah_vitШановні громадяни.

В Україні проводиться комплекс заходів по відновленню та модернізації Збройних Сил України. З метою підвищення рівня боєготовності підрозділів, підготовки ефективного боєздатного резерву у 2015 році в Україні, в тому числі і на Миколаївщині, проводяться заходи часткової мобілізації. Шостий етап часткової мобілізації розпочався 22 червня і буде тривати 60 днів.

Відмобілізовані військовослужбовці будуть повністю забезпечені всім необхідним та займатимуться бойовою підготовкою — від початкової військової до бойового злагодження підрозділів.

Для мобілізованих громадян відповідно до законодавства України передбачається надання соціальних гарантій на період проходження ними військової служби:

виплачується грошове забезпечення в повному обсязі, з урахуванням всіх надбавок і премій, на рівні військовослужбовців контрактної служби (в даний час розмір грошового забезпечення в середньому складає: старший офіцерський склад – 5 тисяч гривень, молодший офіцерський склад – 4 тисяч гривень, рядовий і сержантський склад – 3 тисячі гривень, у разі виконання завдання в зоні АТО старший офіцерський склад – 10 тисяч гривень, молодший офіцерський склад – 8 тисяч гривень, рядовий і сержантський склад – 6 тисячі гривень

поширюється весь комплекс гарантій соціального та правового захисту, встановлених законодавством для військовослужбовців;

зберігається місце роботи, посада, середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, незалежно від підпорядкування та форм власності (при одночасному отриманні грошового забезпечення в якості військовослужбовців);

нараховується одноразова грошова допомога, яка буде виплачуватися в день демобілізації;

зберігається право на підприємницьку діяльність для приватних підприємців;

продовжується виплата пенсій пенсіонерам, у разі призову їх на військову службу під час мобілізації, на особливий період на час такої служби;

військовослужбовець, призваний по мобілізації звільняється від процентної ставки по кредиту.

Миколаївський обласний військовий комісаріат закликає мешканців Миколаївщини не залишатися байдужими до проблем Збройних Сил України, проявити високий рівень свідомості та виконати свій громадський обов'язок у цей складний для країни час.

Крім того, інформуємо вас, що районними військовими комісаріатами міста Миколаєва та області здійснюється набір всіх бажаючих для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України та інших військових формуваннях.

За додатковою інформацією звертатися за адресою: м. Миколаїв, вул. Спаська, 33. Телефон для довідок: (0512) 37-54-54.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2237
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 805387

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"