Головна

info_logoЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

26 червня 2015 року спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з працівниками Корабельного РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області, членами громадського формування «Каскад» проведено рейд щодо припинення стихійної торгівлі на території Корабельного району за адресами: пр. Жовтневий 311, пр. Жовтневий, 342/2 (біля крамниці «Галактика»), вул. Артема 14/1 - 14/2 (біля ЗОШ-33), вул. Металургів, 32 -36. Складено 5 протоколsd за ст.160 частина 1 та 1 протокол за ст.152 (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до Корабельного суду та адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

*******

За період з 22.06.2015 по 26.06.2015 року відділом комунального господарства, благоустрою та санітарного очищення адміністрації Корабельного району спільно з працівниками Корабельного РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області було проведено рейди щодо перевірки дотримання мешканцями району Правил благоустрою м. Миколаєва за адресами вул. Ватутіна, вул. Остапа Вишні, вул. Станіславського.

Складено 9 протоколів про адміністративне правопорушення, матеріали справ направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до відповідальності.

 

25 червня 2015 року в Корабельному районному центрі зайнятості відбулося засідання круглого столу на тему: «Соціальна адаптація учасників АТО до мирного життя».

seminar_ATO

В цьому заході взяли участь: заступник голови адміністрації Корабельного району Луцька А.В., голова обласної громадської організації волонтерів Редька В.І., представник громадської організації «Оберіг» О.Малярчук, а також представники підприємств Корабельного району: ДП «НАРП», ДП СМП «Октябрьск», Жовтневої ЦРЛ, ТОВ «МГЗ», ТОВ "Сервісний центр "Металург", ТОВ «Завод Океан», ТОВ «НТРЗ», ПрАТ «Житлопромбуд-8», Філія ПАТ «Миколаївобленерго «Південна».

Розпочинаючи захід, директор Алпєєва Л.Г., проінформувала присутніх про комплекс соціальних послуг, які надає демобілізованим учасникам АТО служба зайнятості та про ситуацію в цілому на ринку праці, що склалась на даний час. Вона розповіла про активну роботу, яку проводить Корабельний РЦЗ в цьому напрямку та досягнуті результати. Звертаючись до присутніх Людмила Григорівна наголосила на тому, що проблемних питань та труднощів у військових багато, і головне місце серед них займає пошук роботи, тому тільки завдяки спільній та плідні співпраці міської влади, соціальних служб, роботодавців районів міста можливе їх позитивне вирішення.

Заступник голови адміністрації Корабельного району Луцька А.В. розповіла про діяльність адміністрації Корабельного району щодо допомоги переселенцям та учасникам АТО. Вона звернула увагу присутніх на «Довідник демобілізованих учасників АТО», який містить корисну інформацію для такої категорії громадян. Висловила сподівання щодо залучення підприємств району до цієї корисної справи.

Представники громадських організацій розповіли про свою діяльність та допомогу учасникам АТО, їх сім'ям та внутрішньо переміщеним особам.

Під час заходу були обговорені проблемні питання, пов'язані з працевлаштуванням учасників АТО, наголошено на тому що усім безробітним, у тому числі і демобілізованим із зони АТО, хто має потребу в зміні виду діяльності спеціалісти центру зайнятості пропонують перенавчання за актуальними професіями в регіоні.

Кожен з присутніх мав можливість розповісти про свій досвід щодо надання допомоги як внутрішньо переміщеним особам, так і учасникам АТО. Присутні обмінялись думками, а також активно обговорювали реальні проблеми та потреби таких громадян. Представник Корабельного РВК розповіла про досвід спілкування з бійцями АТО і про створення на базі Корабельного військкомату громадської організації «Союз учасників і ветеранів АТО», який працює безпосередньо з учасниками АТО в напрямку допомоги та консультування з різних актуальних питань. Як виявилось, усі підприємства, присутні на заході приймають активну участь допомозі нашим військовим, деякі організовують волонтерські рухи, цікавляться долею своїх мобілізованих працівників, їх потребами та всіляко намагаються допомогти. Всі учасники круглого столу взяли активну участь в обговоренні проблемних питань та дійшли висновку, що тільки спільними зусиллями можна подолати усі труднощі, що виникають в нашому сьогоденні.

 

info_logoЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

25 червня 2015 року спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з працівниками Корабельного РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області, членами громадського формування «Каскад» проведено рейд щодо припинення стихійної торгівлі на території Корабельного району за адресами: пр. Жовтневий 311, пр. Жовтневий, 342/2 (біля крамниці «Галактика»), вул. Артема 14/1 - 14/2 (біля ЗОШ-33), вул. Металургів, 32 -36. Складено 3 протоколу за ст.160 частина 1 та 3 протоколу за ст.152 (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до Корабельного суду та адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

 

baner_energo

Енергозбереження в побуті

Енергозбереження – шлях раціонального використання енергоресурсів.

В умовах зростання тарифів на електроенергію, газ, воду, питання їх економії, впровадження енергозберігаючих практик у повсякденному житті набуває дедалі більшої актуальності.

Усі заходи, які може здійснити громадянин для покращення власного побуту за нових умов, можна розділити на чотири напрями:

1. Заощадження ресурсів: води, газу, тепла тощо. Для цього потрібно просто відкоригувати побутові звички та здійснити прості заходи, наприклад, налагодити крани та встановити тепловідбивні екрани за радіаторами.

2. Утеплення приміщення. Наприклад, заміна чи заклеювання вікон, проведення теплоізоляції даху, модернізація системи вентиляції тощо.

3. Встановлення приладів обліку. Це дозволить платити лише за спожиті ресурси.

4. Перехід на більш сучасні, енергозберігаючі та альтернативні джерела енергії та системи комунікацій. Наприклад, заміна газового котла твердопаливним за допомогою програми державного кредитування, і встановлення вітрогенераторів.

докладно про напрями

 

23.06.2015 року відбувся виїзний прийом у голови адміністрації Корабельного району Цуканова О.М. у приміщенні ДНЗ «Вищого професійного училища № 7» по вул. Ватутіна, 275.

На прийомі до голови адміністрації звернулося 7 громадян з питаннями :

- щодо графіку роботи маршрутного таксі №18

- щодо розміщення аптеки в районі об'їзної дороги

- щодо освітлення вулиць Ходирєва та Жукова

- щодо ремонту доріг по вул. Ольшанців, Львівській та провулку Металургів

- щодо облаштування дитячого майданчика

Всі питання були розглянуті та передані до розгляду згідно законодавства.

viezdnoy1viezdnoy2

 

infoДО УВАГИ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ ГРОМАДЯН!

З 1 липня 2015 року пільги на житлово-комунальні послуги, абонентну плату за користування квартирним телефоном відповідно до Порядку, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України № 389 від 04.06.2015р будуть надаватись за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім'ї пільговика в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу (1710,00 грн.)

перелік пільгових категорій...

 

Про тимчасову заборону (на період проведення АТО) продажу у торговельних об'єктах міста, закладах ресторанного господарства та дозвілля алкогольних та слабоалкогольних напоїв особам, які належать до числа ЗС України та при наявності військової форми одягу і зброї

 

info_logoЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

23 червня 2015 року спеціалістами адміністрації Корабельного району проведено рейд з ліквідації несанкціонованої торгівлі на території Корабельного району за адресами: пр. Жовтневий 311, пр. Жовтневий, 342/2 (біля крамниці «Галактика»), вул. Артема 14/1 - 14/2 (біля ЗОШ-33). Складено 2 протоколи за ст.152 (без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до Корабельного суду та адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2237
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 805419

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"