Головна

07042015-veterНа боротьбі зі стихією

7 квітня адміністрацією Корабельного району було організовано заходи за участю представників ТОВ «Миколаївзеленгосп», КП ДЕЗ «Океан», КП ДЕЗ «Корабел», КЖЕП 24 щодо ліквідації наслідків стихії у зв'язку із погіршенням погодних умов, а саме - було прибрано 7 дерев з вулиць та тротуарів району, що могло призвести до загибелі людей.

Робота щодо ліквідації наслідків стихії триває.

 

Спадщина для майбутніх поколінь

4 квітня, з метою благоустрою та озеленення території Корабельного району міста Миколаєва, відбулась акція з деревонасадження – «Зробимо наш Корабельний район зеленим!».

Висаджено більше сотень саджанців тополь по Об'їзній дорозі працівниками ДП «СМП «Октябрьск» та ТОВ «МСП Ніка – Тера».

Працівники адміністрації Корабельного району висадили 13 дерев біля будинку по пр. Жовтневому 316 та 27 дерев, а це – верба, платан, акація, у парку «Богоявленський».

Як зазначив голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов, що така участь в безкорисливій роботі на благо району обов'язково залишить гарний спомин, і незабаром ми зможемо приводити сюди дітей і говорити їм: «Це дерево посадив я!»

subbotnik-04-04-15-1subbotnik-04-04-15-2subbotnik-04-04-15-3subbotnik-04-04-15-4

 

info_logoЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

03.04.2015

Адміністрацією району проведено організаційну роботу та розпочато роботи з поточного ремонту мереж зовнішнього освітлення по пров. Металургів (довжина 511 п.м, встановлення 13 світлоточок), по пров. 5 Прибузькому (довжина 424,5 п.м, встановлення 14 світлоточек).

 

*********

На виконання вимог розпорядження тимчасово виконуючого обов'язки начальника штабу - першого заступника командувача Сухопутних військ Збройних Сил України від 31.03.2015 року №116/2/2/5027 щодо виконання заходів формування загонів оборони 3 квітня 2015 року в приміщенні адміністрації Корабельного району відбулась координаційна нарада за участю керівництва адміністрації району, представників районного військкомату та підприємств і організацій району.

За результатами наради дано протокольні доручення керівникам підприємств району щодо ретельного розрахунку сил і засобів з визначення загонів оборони.

 

Міська військово-спортивна гра «Ну- мо, хлопці!»

a_ny-ka_parni5a_ny-ka_parni4

З метою військово-патріотичного виховання майбутніх захисників Вітчизни в Корабельному районі на базі Дитячого юнацького спортивно-оздоровчого комплексу відбулась фінальна міська військово-спортивна гра «Ну- мо, хлопці!».

Найкращих п'ять команд загальноосвітніх шкіл м. Миколаєва взяли участь в яскравих і незабутніх змаганнях. На шляху до перемоги - різноманітні і захоплюючі військово-спортивні змагання та естафети.

Переможцями стали: 3-е місце - команда школи № 24, 2-е місце - команда школи № 44, а почесне перше місце посіла команда школи № 42.

Треба відзначити, що у конкурсі капітанів перемогу отримав капітан команди загальноосвітньої школи № 44 – Костомаров Валерій, у змаганнях – підтягування на перекладині – Платонов Дмитро, учень цієї ж школи. Молодці!

Активну участь у змаганнях взяли команди загальноосвітньої школи № 51 та економічного ліцею № 2.

Команди - переможці отримали грамоти та кубки, а учасники і уболівальники - посмішки і гарний настрій.

 

info_logoЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

2 ківтня 2015 року спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з працівниками Корабельного РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області, членами громадського формування «Каскад» проведено рейд щодо припинення стихійної торгівлі на території Корабельного району за адресами: пр. Жовтневий 311, пр. Жовтневий, 342/2 (біля крамниці «Галактика»), вул. Артема 14/1 - 14/2 (біля ЗОШ-33), ринок «Фенікс», вул. Генерала Попеля, 160 - 164. Складено 7 протоколів за ст.160 ч. 1 та 5 протоколів ст..152 (торгівля у не відведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до Корабельного суду та адміністративної комісії для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

 

profsouz27 березня 2015 року у зв'язку із закінченням терміну повноважень профспілкового комітету первинної профспілкової організації адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради, у первинній профспілковій організації адміністрації Корабельного району відбулись звітно – виборні збори членів профспілкової організації, під час яких профком виборного органу звітував про свою діяльність за попередні звітні п'ять років.

На порядок денний виносились питання оцінки діяльності профкому профспілкової організації, вибори голови профспілкової організації та профспілкового комітету.

Голова профкому первинній профспілковій організації Попова О.А. доповіла про роботу профкому щодо соціального захисту працівників установи, про інформаційно - правову діяльність профкому, про активну співпрацю з керівництвом адміністрації. У своїй доповіді вона зазначила, що основними напрямками роботи для профкому залишаються питання: підвищення мотивації профспілкового членства, популяризація профспілкового руху, захист гідних умов праці та соціальний захист працівників адміністрації.

Збори відбулись на відповідному організаційному рівні.

Профспілкові збори первинної профспілкової організації адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради поставовили обрати головою первинної профспілкової організації адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради Попову Ольгу Анатоліївну та профспілковий комітет у кількості 6 осіб терміном на 5 років, згідно із Статутом профспілки працівників державних установ.

 

calcПенсійний калькулятор

Управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва повідомляє, що для підвищення прозорості діяльності Пенсійного фонду України розроблено програму «Пенсійний калькулятор», яка призначена для надання громадськості інформаційних послуг в частині визначення розміру пенсії за віком на загальних підставах у солідарній системі відповідно до статей 27 та 28 Закону України № 1058-ІV від 09.07.2003 «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».

На сайті http://www.pfu.gov.ua за допомогою «Пенсійного калькулятора» будь-який бажаючий зможе самостійно здійснити розрахунок розміру майбутньої трудової пенсії за віком на загальних підставах у солідарній системі згідно Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» відповідно до введених Вами даних за допомогою розроблених у Програмі інтерфейсів.

Адміністрація управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2154
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 826332

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"