Головна

dfsДержавна податкова інспекція у Корабельному районі ГУ ДФС у Миколаївській області інформує

 

докладно...

 

10«Еко-пізнайка» - в дитячих садках Корабельного району м. Миколаєва

На базі п'яти дитячих садків Корабельного району м. Миколаєва почалася реалізація проекту «Еко-пізнайка». Його ініціаторами виступили члени Молодіжної ради проммайданчика МГЗ. Протягом року вони будуть проводити різні екологічні акції, вікторини, лекції, практичні досліди, щоб привернути увагу малюків до проблем екології і виховати у них екологічну культуру.

- Учасниками нашого проекту стали п'ять дитячих садків Корабельного району: №103, № 111, №125, №134 і №139, - говорить голова Молодіжної ради проммайданчика МГЗ Олександр Кліндух. - Ми плануємо проводити для малечі різні екологічні акції, мета яких навчити їх любити природу і дбайливо до неї ставитися, поглибити їх знання в області екології. Першим заходом стала спільна акція дітей і дорослих по висадці кущів троянд, квітів, овочевих культур за зростанням яких спостерігатиме малеча.

23

- Вихованці нашого саду із задоволенням беруть участь в такому еко-проекті, - каже завідуюча дитячим дошкільним закладом №139 Людмила Голян. - Діти і молодь проммайданчика МГЗ швидко знайшли спільну мову і спільними зусиллями у нас в саду з'явився ще один мальовничий куточок, доглядати за яким будуть виключно дітки. Таким чином, ми робимо ще один крок для виховання в дітях екологічної свідомості, екологічного сприйняття, а також виховання любові до природи і до всього живого, що є на планеті Земля.

Малюки із задоволенням взяли участь у висадці рослин, посіяли насіння різних квітів. Також малюки в групах висадили квіти в горщиках, за якими будуть самостійно доглядати протягом року.

Другою частиною заходу став перегляд пізнавальних мультиків, під час яких діти дізналися, як дихають рослини, як вони харчуються, як ростуть дерева, для чого вони потрібні, і багато іншого.567

 

paska_lakomkaЩИРА ПОДЯКА ЗА ПАСХАЛЬНІ КУЛІЧІ

1 травня 2016 року все православне людство відзначало найбільше християнське свято – ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВЕ.

Це величніше православне свято наш український народ зустрічає у прагненні до миру, милосердя, співчуття, любові до ближніх.

У відділенні Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) вже стало традицією вітати цього дня одиноких громадян, які знаходяться на соціальному обслуговуванні у відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги. 150 одиноких громадян цього дня отримали пасхальні кулічі, які на благодійній основі надали наші благодійники:

- ТОВ «Лакомка» (директор Бут О.М.);

- КП «Жовтневий хліб» (директор Сердюк Н.А.)

Ваша робота непроста, але надзвичайно важлива для нашого суспільства. Щодня, щогодини Ви зігріваєте своїм душевним теплом і щирою добротою самотніх людей похилого віку та інвалідів.

Від імені всіх одиноких громадян, які отримали пасхальні кулічі, висловлюємо Вам Олено Миколаївно та Наталіє Анатоліївно щирі слова подяки за надану благодійну допомогу.

Хай Бог дарує Вам сили, доля наділяє всіма благами, Вашим рідним і близьким міцного здоров'я, родинної злагоди, творчих успіхів у роботі, мирного неба над головою, щедрого на добро року.

Велике Вам людське «СПАСИБІ».

З повагою

заступник директора міського територіального центру (надання соціальних послуг) Г.М.Громов

 

29 квітня 2016 року відбувся фінал ХI спартакіади серед дошкільних навчальних закладів Корабельного району міста Миколаєва

Виграний грант колективом дитячого садка № 125 в конкурсі РУСАЛу «Формула майбутнього - 2015» позитивно вплинув не тільки на фізичне здоров'я малюків дошкільних установ Корабельного району м. Миколаєва, а й на формування екологічної культури.

За підтримки РУСАЛу дитячий масовий спорт розвивається в районі ось уже 11 років. Активно підтримує цю ініціативу і адміністрація Корабельного району. Наш район - єдиний в місті, де проводиться спартакіада дитячих дошкільних установ. Цього разу завдяки проекту дитсадка №125 «Здорова планета - здорові діти!» вихованці дитячих садків отримали нові знання про природу.

511

29 квітня за активної підтримки Миколаївського глиноземного заводу (Дмитро Мирний), ТОВ «МСП Ніка – Тера» (Олександр Гайду), Миколаївського тепловозоремонтного заводу (В'ячеслав Сімченко) та участі адміністрації Корабельного району, міського управління освіти на базі Дитячо – юнацького спортивного оздоровчого комплексу в одинадцятий раз відбулась спартакіада серед вихованців дошкільних навчальних закладів Корабельного району міста Миколаєва. Цього року її організатором виступив педагогічний колектив дитячого садка № 125.

- Дуже добре, що дитячий сад № 125 виграні в конкурсі РУСАЛу кошти витратив на захід, що об'єднав колективи дитсадків району, - зазначив гендиректор МГЗ Дмитро Мирний. - За активну роботу ми заохотили цю установу сертифікатом на дитячий майданчик. Правильно, що навчання дітей любити і дбайливо ставитися до природи педагоги почали в тому віці, коли дітям особливо цікавий навколишній світ. Важливо в цьому «ніжному віці» не упустити момент і дати початок розвитку здорового погляду на природу. РУСАЛ завжди готовий надавати посильну допомогу в здійсненні ініціатив такого роду.

- Спартакіада і екологічні заходи здружили і фізично розвинули дітлахів. Захід став масовим, об'єднавши і педагогічні колективи, і діточок, і батьків, - зазначив голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов.

Те, що цей яскравий і захоплюючий захід викликав радість, єднання дітей та вихователів, волю до перемоги, було очевидно з перших хвилин старту і до останнього змагання. Діти разом з педагогами танцювали, показували спортивні номери. Але найголовнішим для них був успішний виступ у різних спортивних змаганнях. Юні чемпіони продемонстрували витривалість, сміливість, організованість, командний дух у стрибках, бігу та естафеті. Участь у фінальних змаганнях взяли команди 13 дошкільних установ району.

Екологічна спартакіада фінішувала. У ній не було переможців і переможених, панувала атмосфера дружби і веселощів. Радість і гордість викликали у дітлахів дипломи та подарунки, які вручили Олександр Цуканов і керівники «Ніка-Тери» та Миколаївського тепловозоремонтного заводу.

Головний прапор спартакіади урочисто передали дитячому садку № 101, який стане організатором вже XII спартакіади у наступному році.

612

 

infoЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради у період з 25 по 29 квітня 2016 року організовано виконання наступних робіт:

- організоване прибирання прибордюрної частини дороги по пр. Богоявленському (мкр. Кульбакино) та пр. Богоявленському від вул. М.Ульянової до вул. Торгової силами підрядної організації;

reyd__

- прибирання на території району несанкціонованих звалищ побутового сміття (17 м3), гілок (25 м3) та опалого листя (8 м3);

- санітарне очищення району по пр. Богоявленському (пр. Жовтневому), пр. Корабелів, вул. Металургів (від пр. Богоявленського (пр. Жовтневого) до вул. Рильського), у т.ч. сквер «Ливанова»,  вул. Океанівська (вул. Артема), пр. Корабелів, сквери: «Біла Акація», «Вітовський», сквер «Водолій»; вул. Самойловича, вул. Ленінградська силами осіб, які працюють на громадських засадах;

- організовано роботи з покосу трави по пр. Богоявлеському та у скверах.

Крім того, працівниками адміністрації району проведено рейд по перевірці санітарного стану прибудинкових територій приватного сектору по вул. Ольшанців, вул. Торговій, вул. Клечової балки (вул. М.Ульянової). За результатами рейду попереджено 47 власників домогосподарств щодо дотримання Правил благоустрою м. Миколаєва та усунення  порушень. Складено 10 адміністративних протоколів за ст. 152 КУпАП на власників домогосподарств за порушення Правил  благоустрою  м. Миколаєва.

 

viezd_priem_2Голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканова

провів виїзний прийом громадян у мікрорайоні Кульбакино

Метою проведення виїзного прийому громадян є вивчення громадської думки про роботу органів виконавчої влади та вирішення злободенних питань життєдіяльності територіальної громади району, надання консультативної допомоги мешканцям  району.

Так, відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів 28 квітня 2016 року голова адміністрації Олександр  Цуканов провів виїзний прийом громадян  у приміщенні Кульбакінського Будинку культури  із залученням керівників  районних служб та посадових осіб місцевого самоврядування в адміністрації Корабельного району.

viezd_priem_1В ході прийому мешканцями мкр. Кульбакино було порушено  ряд важливих питань життєдіяльності мікрорайону,  а саме:

– благоустрою двору по вул. Вокзальна, будинки №№51, 53, та вул. Вокзальній, 55;

– щодо створення ОСББ; питання занедбаної сусідньої квартири, що заважає своїм антисанітарним станом іншим мешканцям будинку;

– вирішення питання з покращення житлових умов для багатодітної сім'ї.

Більшість  питань, які порушувались на виїзному прийомі громадян, вирішувались безпосередньо на місці, а решту -  взято під особистий контроль головою адміністрації та надано відповідні  доручення щодо їх вирішення.

 

Перелік поштових скриньок головного та підвідомчих управлінь Пенсійного фонду України в Миколаївській області у поштовому сервісі Пенсійного фонду України (у піддомені mk.pfu.gov.ua)

 

pensionУправління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва повідомляє

Подробнее...

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2534
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 946667

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"