Головна

info_logoЕКСПРЕС - ІНФОРМАЦІЯ

28.05.02015

Відбулось правове навчання апарату адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради з питань поглибленого вивчення антикорупційного законодавства України.

На порядку денному розглядались такі питання:

- Про порядок декларування у 2016 році згідно вимог Закону України «Про запобігання корупції»;

- Про застосування основних засад Закону України «Про очищення влади»

 

spartakiada_2015-4Спартакіада серед загальноосвітніх навчальних закладів Корабельного району

28 травня підвела свої підсумки Спартакіада серед загальноосвітніх навчальних закладів Корабельного району. Змагання проводилися протягом 2014-2015 навчального року в на базі Дитячо-юнацького спортивно-оздоровчого комплексу за підтримки адміністрації Корабельного району та ТОВ "МСП "Ніка-Тера"

Перший заступник голови адміністрації Корабельного району Гвозденко Олександр Павлович, заступник голови адміністрації Красножон Валентин Леонідович та заступник начальника порту "МСП "Ніка-Тера" Петров Анатолій Георгійович звернулися до учасників та гостей заходу з привітальними словами та провели нагородження переможців і призерів.

spartakiada_2015-2spartakiada_2015-3

Переможці розподілили місця так:

1 група:

Перше місце — ЗОШ №54

Друге місце — ЗОШ №33

Третє місце — ЗОШ №1

2 група:

Перше місце — ЗОШ №14

Друге місце — ЗОШ №44

Третє місце — ЗОШ №43

spartakiada_2015-1

 

На виконання рішення міськвиконкому від 24 квітня 2015 року №334 "Про демонтаж рекламних засобів" адміністрацією Корабельного району демонтовано незаконну рекламну конструкцію за адресами:

проспект Жовтневий ріг вулиці Янтарної, 

bigboard-1-1bigboard-1-2

проспект Жовтневий навпроти супермаркету "Таврія-В"

bigboard-2-1bigboard-2-2

проспект Жовтневий  біля супермаркету "АТБ"

bigboard-3-1bigboard-3-2

 

«Волонтерський квест «Місія здійсненна»

Молодіжна рада Миколаєва, до складу якої входить робоча молодь Об'єднаної компанії РУСАЛ та Спеціалізованого морського порту «Октябрьск» та учнівська молодь Корабельного району, за підтримки Адміністрації Корабельного району та у рамках грантового конкурсу компанії РУСАЛ «Формула майбутнього» розпочинає реалізацію на території Корабельного району м. Миколаєва проект «Волонтерський квест «Місія здійсненна».

Головною метою проекту є залучення міської молоді та мешканців району до активної волонтерської та соціально значущої діяльності, направленої на покращення життя у Корабельному районі, виховання небайдужості та допомоги соціально незахищеним верствам населення. Захід реалізовується у форматі квесту (пригодницької гри) – інтерактивної історії, ключове місце в якій займають різноманітні завдання – «місії», які повинні виконати учасники, використовуючи всі свої вміння та навички: від знань, здобутих у школі, до особистих талантів. У результаті планується залучення до активної волонтерської діяльності молоді та мешканців району не менше 250 осіб. Проект дасть змогу надалі створювати волонтерські гуртки у Корабельному районі, виявити активну та небайдужу до оточуючих молодь, яка буде залучатися до подальшого проведення заходів, буде служити гарним прикладом іншим громадам та дасть поштовх до створення Колегії молодих фахівців при голові адміністрації Корабельного району, яка об'єднає молодь для створення ідей, спрямованих на покращення умов життя у Корабельному районі м. Миколаєва.

Квест стартував 23 травня 2015 року о 10 годині на території Балабанівського лісу у Корабельному районі. Взяли участь - 3 команди. До програми урочистого відкриття входили: презентація команд учасників, танцювальний флеш-моб, спортивно-розважальні змагання. Голова адміністрації Олександр Цуканов привітав з початком квесту.

На завершення учасники квесту взяли участь у акції "Зробимо наш ліс чистим!".

Давайте разом об'єднуватись та творити благо, тому що: «Скільки в людині доброти, стільки в ній і життя».volonter_kvest

 

«Подвір'я дитячої мрії» з'явиться Корабельному районі г. Миколаєва

Взяти благоустрій подвір'я в свої руки вирішила ініціативна група мешканців будинків 58-А, 40-Б і 40-В в Корабельному районі м. Миколаєва по вулиці Артема. Вони взяли участь в грантовому конкурсі від компанії РУСАЛ «Територія РУСАЛу - 2015» і опинилася в числі переможців. Здійснення мрії вирішили не відкладати і організували у себе суботник. Один з авторів поданого на конкурс проекту Олександр Кліндух працює на Миколаївському глиноземному заводі, є активістом молодіжної ради проммайданчика. Тому на прохання допомогти в підготовці подвір'я для подальших робіт відгукнулися не тільки місцеві жителі, але і члени молодіжної ради металургійного підприємства і дружня молодь із спецпорту "Октябрськ".

- У нашого двору - вдале місце розташування, - розповідає автор проекту «Подвір'я дитячої мрії» Олександр Кліндух. - Він знаходиться неподалік від школи і дитячого садка. У нас молодіжне подвір'я. Молоді сім'ї зіткнулися з проблемою, що з дітьми ніде гуляти. Тому був написаний проект, який і виграв грант. Тепер, завдяки компанії РУСАЛ, в нашому дворі з'явиться новий дитячий ігровий комплекс. Крім того, надати допомогу в благоустрої нашого двору обіцяла й адміністрація Корабельного району, її голова Олександр Цуканов планує сприяти у встановленні спортивний дитячих елементів для наших малюків.

68

Установку дитячого комплексу жителі двору планують здійснити своїми силами. Вже приступили до справи. Дівчата зайнялися більш легкою роботою - фарбуванням, збиранням сміття. Чоловіки перекопували клумби, косили траву, а головне - готували місце під майбутній ігровий комплекс. Його запланували встановити на колишньому майданчику для сушіння білизни. Для цього демонтували залишки прогнилих білизняних стійок, зняли старий нерівний асфальт.

- Молодь глиноземного заводу запросила нас взяти участь у цій акції, - говорить керівник молодіжної ради спецпорту «Октябрськ» Ольга Кателіна. - Ми з радістю відгукнулися допомогти їм і жителям двору, адже люди в міру можливості завжди повинні допомагати один одному. Сьогодні колективними силами вдалося упорядкувати один двір, завтра - інший, а післязавтра нашому прикладу послідує все місто.

- Приємно, що допомогти нам прийшло стільки незнайомих людей, які просто прочитали оголошення про суботник, - говорить мешканка двору Анастасія Авраменко. - Це згуртовує людей. У мене росте донька Софія, і я сподіваюся, що вона буде проводити час на цьому, незабаром найкращому в районі дитячому майданчику.

Жителі цього двору впевнені, що якщо є бажання поліпшити умови життя, то кошти, можливості і помічники завжди знайдуться. Вони хочуть, щоб їх дітям було затишно, комфортно, безпечно і цікаво грати на свіжому повітрі. І вони зроблять все, щоб їхні мрії втілилися в життя найближчим часом.

121

 

bigboard1На виконання рішення міськвиконкому від 24 квітня 2015 року №334 "Про демонтаж рекламних засобів" адміністрацією Корабельного району демонтовано незаконну рекламну конструкцію за адресою проспект Жовтневий 198 ріг вулиці 295-ї Стрілецької дивізії

 

zaborg-21-05-2015З метою контролю питань за дотриманням зобов'язань по своєчасності та повноти сплати податків, погашення заборгованості із заробітної плати та інших соціальних виплат 21 травня районна комісія з питань забезпечення своєчасної та повної сплати податків, погашення заборгованості заробітної плати, пенсій, стипендій та ін. виплат під головуванням заступника голови адміністрації Валентина Красножона провела своє чергове засідання.

В ході роботи комісії розглядалися результати фінансово-господарчої діяльності та сплати єдиного соціального внеску 5 фізичних осіб-підприємців та 1 підприємства-боржника. За результатами засідання комісії прийнято рішення, а саме:

1. Рекомендувати керівникам управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва, Корабельного районного центру зайнятості, Державної податкової інспекції у Корабельному районі м. Миколаєва надати на наступне засідання комісії інформацію про боржників, які мають найбільш високий показник по заборгованості з соціальних внесків.

2. Направити до прокуратури Корабельного району м. Миколаєва список підприємств та фізичних осіб-підприємців, які мають заборгованість зі сплати єдиного внеску і не з'являються на засідання комісії.

3.Рекомендувати фізичним особам-підприємцям боржникам зробити звірку у Державній податковій інспекції у Корабельному районі м. Миколаєва та в управлінні Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва щодо заборгованості зі сплати страхових внесків, та до 25.05.2015 скласти графіки погашення заборгованості.


 

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ


priem-21-05-201521 травня голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов провів особистий прийом громадян.

Надійшло 6 звернень, 2 з них – колективні. У зверненнях порушувалися наступні питання щодо:

- ремонту у квартирі пільгової категорії громадян;

- сприяння у встановленні теплового лічильника у багатоповерховому будинку;

- сприяння у ремонті даху у багатоповерховому будинку;

- конфлікту з сусідом через земельну межу;

- підтоплення сусідами підвалу заявниці;

- накриття плитою колодязя «ливневки» за адресою вул. Космонавта Волкова;

- озеленення Корабельного району.

*************

21 травня 2015 року спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з працівниками Корабельного РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області, членами громадського формування «Каскад» проведено рейд щодо припинення стихійної торгівлі на території Корабельного району за адресами: пр. Жовтневий 311, пр. Жовтневий, 342/2 (біля крамниці «Галактика»), вул. Артема 14/1 - 14/2 (біля ЗОШ-33), ринок «Фенікс». Складено 7 протоколів за ст.160 ч. 1 та 5 протоколів за ст.152 (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до Корабельного суду та адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

reid-21-05-2015-1reid-21-05-2015-2reid-21-05-2015-3reid-21-05-2015-4reid-21-05-2015-5reid-21-05-2015-6

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2208
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 795070

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"