Головна

info_logo

ЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

4 листопада, адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради в особі заступника голови адміністрації Олександра Гвозденка привітала військовослужбовців 299 бригади тактичної авіації з нагоди Дня її створення.

За сумлінне виконання службових обов'язків, високі показники в бойовій підготовці, зразкову військову дисципліну Почесною грамотою голови адміністрації Корабельного району були відзначні:

- капітан СТРОМИЛО Максим Геннадійович - старший авіаційний технік групи регламенту, ремонту, діагностики і регулювальних робіт ТЕЧ АТ військової частини - п/п В2137;

- лейтенант ЗАЇКА Сергій Володимирович - начальник відділення автоматизованої обробки інформації центру інформаційних систем батальйону зв'язку та радіотехнічного забезпечення військової частини - п/п В2137;

- старший прапорщик ЗАБЄЛЄНКОВ Дмитро Олександрович - головний старшина військової частини - п/п В2137;

- сержант ПОЛОВИНКО Олексій Федорович - начальник газо-зарядної станції електрогазового взводу технічної роти батальйону аеродромно-технічного забезпечення військової частини - п/п В2137.

gram1gram2 

А також, у рамках здійснення шефської допомоги для обладнання кімнати відвідувачів у військовій частині, адміністрація району презентувала масляний обігрівач. Благодійником у добрій справі та підтримки підшефних військових частин стало підприємство «Елеваторпромсервіс» (директор Коваленко В.О.).

 

Попередження, штраф, конфіскація – адміністративні стягнення

за порушення митних правил

Відповідно до ст.ст. 461-466 Митного кодексу України за порушення митних правил можуть бути накладені такі адміністративні стягнення:

1) попередження – офіційне попередження правопорушника стосовно недопустимості таких діянь у майбутньому;

2) штраф – полягає у покладенні на особу, яка притягується до адміністративної відповідальності за таке правопорушення, обов'язку сплатити до державного бюджету грошові кошти у сумі, яка визначається цим Кодексом залежно від виду та характеру вчиненого правопорушення;

3) конфіскація полягає у примусовому вилученні товарів, транспортних засобів, визначених у пункті 3 статті 461 Митного кодексу України, і безоплатній передачі їх у власність держави. При цьому моторні транспортні засоби та несамохідні транспортні засоби, що буксируюються ними, розглядаються як самостійні об'єкти конфіскації. Конфіскація може бути застосована виключно за рішенням суду у випадках, обсязі та порядку, що визначаються Митним кодексом України та іншими Законами України.

Також, слід зазначити, що конфіскація товарів, транспортних засобів, зазначених у пункті 3 статті 461 Митного кодексу України, застосовується незалежно від того, чи є ці товари, транспортні засоби власністю особи, яка вчинила правопорушення.

Попередження та штраф можуть застосовуватись тільки як основні адміністративні стягнення.

ДПІ у Корабельному районі м.Миколаєва ГУ Міндоходів у Миколаївській області 

 

Розпочався другий тур вікторини «Національний вернісаж» від 

Миколаївського краєзнавчого музею.

2

В рамках реалізації проекту «Ми - одна сім'я», підтриманого ОК РУСАЛ, з вересня 2014 року в Миколаївському обласному краєзнавчому музеї стартувала вікторина «Національний вернісаж». Згідно з положенням вікторини, термін проведення I тура- з 10 вересня по10 жовтня, форма проведення - заочна. Завдання виконувалися колективно. Учасники повинні були до 10 жовтня відповісти на питання з історії краю, які були опубліковані на сайті музею, і відправити відповіді за адресою: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

Вже підведені підсумки першого туру. За їх результатами, у другий тур пройшли 28 шкільних команд міста та області. Оцінювалася правильність і повнота відповідей. Команди, що набрали більше 50% від максимальної кількості балів, пройшли в II тур. Інформацію про проходження до II туру учасники отримали електронною поштою. Капітани команд будуть запрошені в музей на презентацію віртуального туру для вручення дипломів та пам'ятних сувенірів.34

Другий тур вікторини очно-заочний. Для того щоб відповісти на запитання цього туру, розроблена віртуальна екскурсія по залах Миколаївського обласного краєзнавчого музею. Вона розташована на сайті http://virtualmuseum.mk.ua/. Також можна самостійно відвідати музей і відповісти на питання вікторини. Всі завдання цього туру вікторини зашифровані в музейних експонатах. Відповіді на питання надсилаються на електронну адресу музею. Вони будуть оброблені експертною комісією, що складається із співробітників музею. Дев'ять команд-переможців будуть запрошені в третій тур вікторини, щоб визначити знавців історії рідного краю.

Власне сам віртуальний тур з'явився в Миколаївському обласному краєзнавчому музеї, завдяки перемозі в конкурсі «Територія РУСАЛа- 2014».

Віртуальні тури - один з найефективніших і переконливих на даний момент способів надання заочної інформації, оскільки вони дозволяють здійснювати захоплюючі екскурсії і створюють у глядача повну ілюзію присутності. Справа в тому, що на відміну від відео або звичайної серії фотографій, віртуальний тур володіє інтерактивністю. Так, в ході подорожі можна наблизити або віддалити будь-який об'єкт, оглянутися навколо, детально розглянути окремі деталі інтер'єру, оглянути панораму здалеку, подивитися вгору-вниз, через активні зони переміститися з однієї панорами на іншу, наприклад, погуляти по окремих приміщеннях і т.п. І все це можна робити в потрібному темпі і в порядку, зручному відвідувачу.

Таким чином, можна обійти весь музей і навіть оглянути його зовні, - розповідає керівник проекту Марія Камінська. - Можна здійснити віртуальну подорож залами давньогрецької Ольвії, побачити інтер'єр української хати кінця ХІХ століття, помилуватися науково-дослідним судном «Академік Сергій Корольов», не покидаючи власної квартири.

 

«Поспішайте робити добро......»

Вячеслав Валентинович Симченко - директор ООО "Николаевский Тепловозоремонтный Завод", о проблеме Саши Кухаренко узнал из всемирной сети. Да, просто в поисковике задал слово сирота и выяснил, что девушке нужна помощь в обустройстве жилья. Уж очень убедительным был видеоролик доставшихся ей от бабушки апартаментов из разряда «жилкоп» - две небольшие комнаты с удобствами в общем дворе.

Докладніше

 

4

 Пять триумфаторов из Корабельного

Как сообщил Николай Семенович Ильин - Заслужннный тренер Украины (СКПБ "Водолей") пять воспитанников его и Татьяны Анатольевны Ильной - тренера высшей категории, в составе сборной Украины стали триумфаторами чемпионата Европы по плаванию среди паралимпийцев, что проходил с 4 по 10 августа в Эйндховене (Нидерланды).

Паралимпийская сборная Украины привезла 94 медали. Завоевав 37 золотых, 29 серебряных и 28 бронзовых наград, сборная Украины уверенно заняла первое место в общекомандном медальном зачете. На второй позиции расположилась команда России (34 золотых, 32 серебряных и 29 бронзовых медалей). Третье место у Великобритании (30 золотых, 27 серебряных и 16 бронзовых наград).

Комментируя то, как выступили спортсмены Корабельного района, Ильин отметил, что

Геннадий Бойко (олимпийский чемпион в Лондоне, 2012) привез из Голландии три золотых медали (100 метров вольным стилем, 50 метров на спине, 50 метров вольным стилем).

123 

Сергей Паламарчук завоевал две золотых (100 метров вольным стилем, 50 метров на спине) и 3 серебряных (100 метров на спине, 200 метров вольным стилем, 50 метров вольным стилем) медали.

У Богдана Гриненко две серебряных (100 метров брассом и эстафета 4 по 50 метров вольным стилем) и одна бронзовая (50 метров вольным стилем) медали.

Андрей Козленко привез одну серебряную медаль (50 метров баттерфляем).

Финалистом стал и Евгений Панибратец, но не поднялся на пьедестал почета.

Надо сказать, что августовскому успешному выступлению предшествовало июньское не менее результативное. Тогда Виктор Конкин стал бронзовым призером Чемпионата Европы среди глухих в Саранске.

 

ЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯinfo_logo  

03.11.2014

Під головуванням голови адміністрації Цуканова О.М. відбулась апаратна нарада за участю заступників голови, апарату адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та керівників районних служб. На порядку денному були розглянуті такі питання:

Про стан виконання міської цільової Програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки поінформувала Власова Олена Миколаївна – головний лікар КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 7»

Про підсумки роботи Дитячо-юнацького спортивного оздоровчого комплексу у рамках виконання міської комплексної Програми «Фізична культура та спорт на 2013-2017 роки» доповіла Кірова Людмила Іванівна – заступник директора з навчально-тренувальної роботи Дитячо-юнацького спортивного комплексу

Про державні закупівлі – зміни у законодавстві ознайомила Юхова Надія Олексіївна – головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців

* * * * * * *

Спеціалістами адміністрації Корабельного району проведено обстеження дренажних систем за адресами:

- пр. Жовтневий – вул. Лесі Українки;

- вул. Ленінградська ріг вул. Попеля;

- територія за ТОВ «Металург Півдня» на предмет організації підрядних робіт з їх очистки.

 

Свято працівників соціальної сфери

«Наш поклик – множити добро.

Завдання – захист соціальний.

А зброя – серце і закон.

Оцінка – це людське признання».

Як швидко плине час... Здається неначе це було вчора: Указ Президента про встановлення в Україні професійного свята – Дня працівника соціальної сфери, і перше його святкування в Україні. Це професійне свято по - праву вважає своїм кожен, хто проявляє милосердя, творить добро не лише за службовим обов'язком, а й за велінням совісті та покликом душі. Соціальна сфера – особлива галузь нашої держави, своєрідний барометр соціального спокою і суспільної злагоди.

Вірно підмічено в народі, що не місце красить людину... Особливо, якщо її серце щедре на добро, здатне щиро поділитись і приязним теплом, і мудрістю життєвого досвіду, і перевірених практикою професійних знань – ці чудові слова про наших соціальних робітників. З притаманним ентузіазмом та оптимізмом вони беруться до своєї справи. Бо, здавалося б, знаючи в усіх деталях особливості роботи, відкривають все нові грані – необхідність дбати про своїх підопічних, які вкрай потребують захисту. В їх душах постійно звучать мелодії добра, спроможності в одноманітності буднів розбудити у людських взаєминах кришталево чисті й казкові ніжні ноти, даруючи людям світлу магію сподівань – на кращу долю.

Напередодні професійного свята до відділення Корабельного району міського територіального центру надійшло безліч листівок з подяками за їх працю, які зачитав у своєму привітання заступник директора міського територіального центру Георгій Михайлович Громов на заході, присвяченому цій даті.

socpracivniki_027socpracivniki_028socpracivniki_030

Привітати працівників соціальної сфери прийшли слухачі «Університету третього віку» факультету «Музичний» з програмою під назвою «Українська народна пісня - найцінніший духовний скарб», яку і подарували присутнім на цьому заході. Розпочали програму ведучі – Тетяна Сокол та Лариса Іванченко. В програмі були: вірші присвячені ненці –Україні, написані Ганною Шаховал, які читала Лариса Іванченко; народні пісні у виконані Людмили Артеменко, Івана Каламурзи, Валентини Рожкіної, Меланії Черторигіної, Лариси Іванченко, Тетяни Сокол, Наталії Головченко. Музичний супровід програми виконувався Світланою Тимоновою. Світлана Тимонова на піаніно, а Семен Денькович на сопілці виконали чарівні мелодії – «Вечірня мелодія»; «Ой, лопнув обруч»; «Закарпатська українська мелодія», «Гуцульська мелодія».. У виконанні інваліда Великої Вітчизняної війни, ветерана праці Василя Телеганенка прозвучали мелодії українських пісень – «Несе Галя воду», «А мій милий вареничків хоче», «Ти ж мене підманула».

Кожний музичний номер працівники вітали оплесками, а по закінченню програми довго дякували своїм підопічним за святковий настрій, за українські пісні.

Шановні колеги сердечно і щиро вітаємо Вас із професійним святом. Великого щастя, здоров'я, оптимізму. Нехай у Ваших родинах завжди панує злагода і спокій, а оселя повниться достатком! Низький Вам уклін.

Що на долі написано кожному – треба пройти.

Бо життя – Божий дар,

То ж, бери його, гріх нарікати,

І шукати причини, чому і навіщо,

Бо почуєш – життя тебе кличе

Добрі справи робити й купатись в душевнім добрі !

То ж стремління робити добро на Землі - хай же буде,

І любов до людей в своїм серці по світу неси,

Зберігати це життя – і нащадок тебе не забуде,

Збережи і примнож – та у вічність добро понеси.

Заступник директора міського територіального центру Г.М. Громов

 

pensionПро роботу з «майбутніми - пенсіонерами»

В управлінні Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва повсякчас вдосконалюють роботу щодо опрацювання документів, необхідних для призначення пенсії, до настання пенсійного віку. Недарма говорять в народі: «Що більше знаєш - то більше маєш!». Це прислів'я налаштовує кожного спеціаліста доступно, компетентно та оперативно інформувати керівників підприємств – роботодавців про стан пенсійного забезпечення та наслідки його реформування. Однією із сучасних форм підвищення якості й ефективності надання соціальних послуг є робота не тільки з пенсіонерами, але й з майбутніми одержувачами пенсій та допомог.

докладно...

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1976
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 774986

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"