Головна

info_logoЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

11 червня 2015 року спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з працівниками Корабельного РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області проведено рейд з ліквідації несанкціонованої торгівлі на території Корабельного району за адресами: пр. Жовтневий 311, пр. Жовтневий, 342/2 (біля крамниці «Галактика»), вул. Артема 14/1 - 14/2 (біля ЗОШ-33). Складено 5 протоколів за ст.160 ч. 1, 3 протоколи за ст.152 та 1 за ст. 164 (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до Корабельного суду та адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

 

ssd10.06.2015 року службою у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради з метою захисту прав, свобод та законних інтересів дітей відвідано п'ять сімей за адресами : вул. Металургів, б. 8, вул. Глінки, б.3, вул. Глінки, б.6, вул. Янтарна, б. 166, вул. А.Рильського, 101. Спеціалісти служби з батьками провели профілактичні бесіди та перевірили умови проживання дітей, про що складено акти житло – побутових умов проживання. За результатами перевірки надано інформацію до служби у справах дітей Миколаївської міської ради, Центру первинної медико – санітарної допомоги №7 та Миколаївського міського центру соціальних служб сім'ї, дітей та молоді.

 

Адміністрацією Корабельного району та департаментом ЖКГ протягом травня-червня поточного року активно виконуються роботи з ремонту доріг на території району.

На теперішній час закінчено ремонт дороги по вул. Рильського на ділянці від вул.Литовченко до вул.Терешкової (1890 м2)

rilskogo

та по вул. Г. Попеля на ділянці від пр.Жовтневого до № 162 (2600 м2)

popelya2

Розпочато роботи з капітального ремонту дороги по вул.Липовій на ділянці від №85 до №31 (3140 м2).

lipova

Розпочато капітальний ремонт тротуару по вул. Фонтанній на ділянці від пр.Жовтневого до вул.Рибної (650 м2)

fontanna

Розпочато капітальний ремонт дороги по вул. Ватутина на ділянці від №68а до вул. Рибної (1205 м2)

vatytina

Крім того департаментом житлово-комунального господарства на території Корабельного району розпочато ремонт магістральних доріг, зокрема по вул. Артема (3750 м2) та по вул. Новобудівна (3750 м2).

artemanovobud

 

info

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

09.06.2015

09 червня 2015 року спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з працівниками Корабельного РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області проведено рейд з ліквідації несанкціонованої торгівлі на території Корабельного району за адресами: пр. Жовтневий 311, пр. Жовтневий, 342/2 (біля крамниці «Галактика»), вул. Артема 14/1 - 14/2 (біля ЗОШ-33). Складено 4 протокол за ст.160 ч. 1 та 6 протоколи за ст.152 (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до Корабельного суду та адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

 

velorusal0Спортивні змагання пройшли на скейт-майданчику в Корабельному районі м.Миколаєва

Молодіжна організація «Альтер-спорт» провела для любителів активного відпочинку змагання на базі скейт-майданчика у Корабельному районі м. Миколаєва.

- У 2013 році організація «Альтер-спорт» виграла грант у конкурсі «Територія РУСАЛу» на будівництво самого скейт-парку, - розповідає директор представництва Центру соціальних програм компанії РУСАЛ в Україні Олена Ожема. - Цього року молоді люди знову стали переможцями, але вже в іншому грантовому конкурсі - «Формула майбутнього», який проводився компанією РУСАЛ вперше. Мета їхнього проекту - якісна організація дозвілля молоді в літньо-осінній період.

Змагання проходили в таких номінаціях:

скейтбординг - роликова дошка;

ВМХ park - трюки на велосипедах ВМХ;

AIS - екстремальне катання на роликових ковзанах;

інлайн-слалом - фігурне катання на роликових ковзанах.

velorusal2velorusal3velorusal4velorusal1

- З моменту відкриття скейт-майданчик в Корабельному користується великою популярністю у молоді району, - говорить керівник молодіжної організації «Альтер-спорт» Роланд Байрозян. - Проведення різноманітних змагань протягом літа буде стимулом для професійного зростання тих, хто вже займається вуличними видами спорту, а також приверне нових учасників до активного та здорового способу життя.

Учасники змагань у різних вікових номінаціях та категоріях демонстрували свої досягнення членам журі, до складу якого увійшли їхні старші досвідчені товариші. Незважаючи на дружню атмосферу та активну підтримку з боку вболівальників, тут як в будь-яких змаганнях виявилися як переможці, так і переможені. Хлопці, які посіли призові місця у кожній з номінацій, отримали цінні подарунки. Ті, хто не увійшов до трійки кращих, обіцяли з головою зануритися в тренування, щоб під час наступних змагань здивувати всіх своєю майстерністю і спритністю.

 

info_logoЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

08.06.2015

8 червня о 10-00 у парковій зоні Жовтневого районного будинку культури (пр. Жовтневий, 328) відбулася розважально-пізнавальна програма "Зробимо життя безпечним" для дітей пришкільних таборів відпочинку загальноосвітніх шкіл та дошкільних навчально-виховних закладів Корабельного району.

В програмі взяли участь колективи художньої самодіяльності Жовтневого будинку культури та клоун "Юрко", який провів для дітлахів тематичні конкурси. Представники громадської спілки "Миколаївський дитячий союз дружин юних пожежних" продемонстрував показове бойове розгортання пожежної техніки, яку представила Державна служба надзвичайних ситуацій України в Миколаївській області.

Дітям переможцям пізнавальних конкурсів клоун "Юрко" вручив призи та подарунки. Свято пройшло за підтримкою Голови адміністрації Корабельного району Олександра Цуканова.

Зараз літні канікули, тому дорослі дуже хочуть, щоб дозвілля дітей було не тільки захоплюючим, веселим, але й корисним.

bezpeka_ditey1bezpeka_ditey2

 

info_logoЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

05.06.2015

Відділом комунального господарства, благоустрою та санітарного очищення адміністрації Корабельного району регулярно проводяться рейди по перевірці дотримання мешканцями району Правил благоустрою м. Миколаєва, утримання у належному санітарному стані прибудинкових територій приватних домоволодінь.

Станом на 05.06.2015 року складено 25 протоколів про адміністративне правопорушення та матеріали справ направлені до адміністративної комісії адміністрації Корабельного району для подальшого розгляду.
025027

 

pensionУвага! Зміни в законодавстві.

Управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва повідомляє, що відповідно до п. 5 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» від 02.03.2015 № 213 та в зв'язку з тим, що до 1 червня 2015 року не прийнято закон щодо призначення всіх пенсій, у тому числі спеціальних, на загальних підставах, з 1 червня 2015 року скасовуються норми щодо пенсійного забезпечення осіб, яким пенсії/щомісячне довічне грошове утримання призначаються відповідно до законів України «Про державну службу», «Про прокуратуру», «Про судоустрій і статус суддів», «Про статус народного депутата України», «Про Кабінет Міністрів України», «Про судову експертизу», «Про Національний банк України», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про дипломатичну службу», Податкового та Митного кодексів України, Положення про помічника-консультанта народного депутата України.

У зв'язку з викладеним з 1 червня 2015 року пенсії в порядку та на умовах, визначених вищезазначеними законами, не призначаються, раніше призначені пенсії не перераховуються.

Адміністрація управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2208
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 795076

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"