Головна

DSC_4621Військово-патріотичний турнір відбувся у Корабельному районі м. Миколаєва

15 травня, у парку «Богоявленський», козацькою громадою Корабельного району м. Миколаєва (Сергій Параскун) за активної підтримки адміністрації Корабельного району м. Миколаєва (Олександр Цуканов) та міського управління освіти (Ганна Деркач), а також участі: ДЮСШ №5 (Майя Рудаковська), міського управління культури в особі Кульбакінского ДК (Зоя Чвіль), Жовтневого спортивно-технічного клубу ТСОУ (Віктор Шевченко), навчального центру військово-морських сил, центру дресирування собак «Золотий Легіон», представників Національної гвардії України та міської організації ветеранів та інвалідів АТО, центру підготовки морських піхотинців та військкомату, військовослужбовців 79-ї Миколаївської окремої аеромобільної бригади та в/ч А-3767 було проведено перший військово-патріотичний турнір з тактико-спеціальної підготовки серед навчальних закладів Корабельного району м. Миколаєва та запрошених команд.

У турнірі взяли участь юнаки та дівчата 14- 16 років, які представляли команди: ВПУС №1; школа №47; «Права молоді» («Правий сектор»); «Рись» (школа №33); школа №40; «Полум'я» (школа №1); школа №15; школа №15/1; Будинок творчості Заводського району; школа №13; Дитячий спецназ міста Миколаєва «Фенікс»; школа №43; школа №54.

Команди змагалися у силі, спритності, винахідливості та кмітливості. Між випробуваннями учасники турніру змогли по достоїнству оцінити показові виступи дресированих собак під керівництвом фахівців Центру «Золотий Легіон» (Олександр Неверовський).

Переможцями стали: команда учнів ВПУС зайняла I місце, II місце у команди Миколаївської загальноосвітньої школи ім. О.Ольжича № 1 та команда учнів Миколаївської загальноосвітньої школи № 15 посіла почесне III місце. Їм вручили кубки – переможців.

За активну участь та надання допомоги у підготовці турніру Почесною грамотою голови адміністрації Корабельного району були відзначені художній керівник Кульбакінського будинку культури Ігор Жупанов, директор ДЮСШ № 5 Майя Рудаковська, керівник Центру дресирування собак «Золотий Легіон» Олександр Неверовський.

Фото надані козацькою громадою Корабельного району https://drive.google.com/folderview?id=0B8Cj-RginVrNaWVBTU9yNFB6enc&usp=sharing

 

ДО  ВІДОМА  ГРОМАДЯН КОРАБЕЛЬНОГО РАЙОНУ

Управління соціальних виплат і компенсацій Корабельного району департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради повідомляє, що Житомирське вище професійне училище-інтернат Житомирської обласної ради оголошує набір на 2016-2017 навчальний рік за денною формою навчання (безкоштовно) юнаків та дівчат віком від 15 до 40 років, що мають інвалідність,  за спеціальностями:

На базі 9 класів:

*  Оператор комп'ютерного набору. Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин (термін навчання – 3 роки)

*  Оператор комп'ютерного набору. Секретар керівника (термін навчання – 3 роки)

*  Кухар. Кондитер (термін навчання - 2,5 роки).

На базі 11 класів:

* Оператор комп'ютерного набору. Конторський (офісний) службовець (бухгалтерія) (термін навчання – 1,5 роки)

* Оператор комп'ютерного набору. Соціальний робітник (термін навчання – 1,5 роки)

* Оператор комп'ютерного набору. Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин (термін навчання – 1,5 роки)

* Кухар. Кондитер  (термін навчання – 1,5 роки)

* Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування. Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин (термін навчання – 1,5 роки)

* Взуттьовик з індивідуального пошиття взуття. Взуттьовик з пошиття ортопедичного взуття (термін навчання – 1,5 роки)

На базі спеціалізованих загальноосвітніх шкіл для дітей зі зниженим слухом:

* Взуттьовик з індивідуального пошиття взуття. Взуттьовик з пошиття ортопедичного взуття (термін навчання – 1,5 роки)

* Кухар. Кондитер (термін навчання 1,5 роки)

Учні одержують стипендію. Забезпечуються 4-разовим харчуванням, послугами лікарів, проживанням у гуртожитку. Випускникам видається диплом про набуту професію.

Зарахування  на навчання проводиться без вступних іспитів, без результатів ЗНО, після співбесіди та тестування в приймальній комісії, на підставі поданих документів.

За довідками звертатись:

управління соціальних виплат і компенсацій Корабельного району

вул. Новобудівна, 1 телефон  60-08-78

 

info_logoЕКСПРЕС - ІНФОРМАЦІЯ

16 травня під головуванням    голови адміністрації  Олександра Цуканова відбулась апаратна нарада за участю заступників голови, апарату адміністрації Корабельного району та  керівників районних служб.

На порядку денному були   розглянуті такі питання:

- Про стан роботи сектору по роботі з інвалідами управління соціальних виплат та компенсацій Корабельного району м. Миколаєва у рамках виконання міської комплексної програми «Соціальний захист» на 2016-2018 роки;

- Про Порядок реалізації арештованого майна боржників через систему електронних торгів арештованим майном;

- Про заходи щодо запобігання гибелі людей на водних об'єктах у весняно-літній період;

- Про виконання делегованих повноважень службою у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради;

- Про зміни  у пенсійному законодавстві з 1 травня 2016року.

 

Українському роду - нема переводу

15 травня весь світ відзначає Міжнародний день сім'ї. Для кожної людини родина – це місце, куди ведуть всі життєві дороги. Саме в колі найближчих людей ми знаходимо опору і підтримку, дякуємо батькам за подароване життя і намагаємося побудувати свою власну сім'ю. Відзначаючи цей день, кожна людина намагається задуматися, що може зробити, щоб поліпшити сімейне благополуччя.

докладно...

 

invalidДержавна соціальна допомога інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам буде проводитись у підвищених розмірах

Законом України „Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам" визначено право на матеріальне забезпечення за рахунок коштів Державного бюджету України та соціальний захист інвалідів з дитинства та дітей-інвалідів шляхом встановлення державної соціальної допомоги у відсотках від прожиткового мінімуму.

докладно...

 

Благоустрій території Корабельного району м. Миколаєва

Адміністрацією Корабельного району розпочато роботи з поточного ремонту тротуару у мкр.Широка Балка по пр.Богоявленському на ділянці від будинку №198 до вул.Літньої, загальною площею 350 м2.

12

Крім цього, розпочато улаштування тротуару по Об'їзній дорозі на ділянці від вул.Фруктової до вул.Космонавта Волкова, загальною площею 781 м2.

3

Розпочато роботи з поточного ремонту мереж вуличного освітлення на території приватного сектору Корабельного району, а саме:

- вул.Генерала Попеля - на ділянці від вул.Лесі Українки до вул.Тінистої;

- вул.Національної гвардії (вул. Радянської Армії) - на ділянці від вул.Ольшанців до вул.Металургів;

- вул. Каштанова.

Закінчено роботи з поточного ремонту мережі вуличного освітлення по вул.Пшеніцина - на ділянці від вул.Січових Стрільців (вул.Латиських Стрільців) до вул.Гетьмана Мазепи (вул.Пархоменко).

Крім того, працівниками відділу комунального господарства та благоустрою проведено рейд по перевірці санітарного стану прибудинкових територій приватного сектору по вул.Янтарній, вул.Ударній, вул.Новобудівній. За результатами рейду складено 3 адміністративних протокола за ст.152 КУпАП .

 

Адміністрація Корабельного району продовжує виконувати планові заходи щодо демонтажу тимчасових споруд, які незаконно встановлені на території Корабельного району.

13 травня 2016 року за адресами: вул. Океанівська (вул. Артема), 32В, пр. Богоявленський (біля торгового центру DEPOt) та вул. Металургів, 36 було демонтовано 3 тимчасових споруди. Зазначені об'єкти перевезено на майданчик тимчасового зберігання.

2016-04-25-12016-04-25-22016-05-13-2

 

y4eba12 травня під головуванням заступника голови адміністрації Корабельного району Алли Луцької відбулось навчання апарату адміністрації району з питань правового напрямку.

Посадових осіб місцевого самоврядування ознайомили з Порядком розгляду усних звернень до органів місцевого самоврядування.

Звернули увагу учасників навчання на нові повноваження органів місцевого самоврядування з надання адміністративних послуг.

Зупинились на Правилах етичної поведінки державних службовців та надали практичні рекомендації з етики ділового спілкування телефоном.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2534
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 946676

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"