Головна

zah_vitЗ метою забезпечення поставки техніки з національної економіки району до Збройних Сил України та інших військових формувань під час мобілізації та у воєнний час, відповідно до вимог статей 6, 18, 21 Закону України від 21.10.1993 № 3443 "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 1998 №1613-056 "Про затвердження лімітів та відсоткових норм вилучення техніки у підприємств, установ і організацій для комплектування Збройних Сил та інших військових формувань під час мобілізації", постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2000 № 1921 "Про затвердження Положення про військово-транспортний обов'язок" 29 січня 2015 року під головуванням голови адміністрації Олександра Цуканова відбулась нарада за участю представників підприємств: ТОВ «Житлопромбуд-8», ТОВ «Житлопромбудмеханізація», ТОВ «Житлопромбудтранс», ПП «Висотник», ПрАТ «МСУ – 139», СМП ДП «Октябрьск», ДП «НАРП», ТОВ «Центр технологій ВІК», ТОВ «Миколаївзеленгосп»,ТОВ «Елеваторпромсервіс», ТОВ «МГЗ» , ТОВ «АЛАН- ТЕХНО». На порядку денному було розглянуто наступні питання:

- Порядок виконання покладених завдань з постачання транспортних засобів і техніки військовим формуванням по мобілізації та у воєнний час;

- Графік перевірки технічного стану транспортних засобів, які заплановані для передачі військовим формуванням за мобілізацією на 2015 рік.

За результатами наради дано відповідні рекомендації та доручення.

 

mchs29 січня – День працівників пожежної охорони України

Це свято сильних і відважних людей, які у важку хвилину першими приходять на допомогу. Представниками пожежної охорони, які працюють у надзвичайних умовах і щодня стають на двобій з небезпекою, тисячі людей вдячні за врятоване життя. Працівники пожежної охорони України не раз демонстрували зразки бездоганного виконання свого службового обов'язку, ліквідовували наслідки техногенних катастроф, повеней та пожеж, розміновували боєприпаси минулих воєн.

Щиро бажаємо всім представникам цієї мужньої професії сили духу, витримки і мужності, міцного здоров'я й добробуту.

Голова адміністрації Корабельного району О.М.Цуканов

 

23.01.2015 з метою профілактики та попередження нещасних випадків з дітьми, забезпечення їх безпеки, на виконання розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації від 13.10.2014 № 340-р організовано та проведено позачерговий профілактичний захід службою у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та Корабельним РВ у м. Миколаїв ГУ ДСНС України у Миколаївській області. В ході заходу відвідані сім'ї, які опинилися у складних життєвих обставинах. З батьками дітей проведені профілактичні бесіди про недопустимість халатного відношення з обігрівачами, електроприборами, газовими плитами тощо. Всім громадянам надані необхідні рекомендації та поради; роздані буклети.

ssd_reid1 ssd_reid3ssd_reid2

ssd_reid6 ssd_reid4ssd_reid5

 

infoЕКСПРЕС - ІНФОРМАЦІЯ

22 січня адміністрацією Корабельного району спільно з представниками Корабельного РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області та членами громадського формування "Каскад" проведено рейд щодо припинення несанкціонованої торгівлі на території Корабельного району.

За результатами рейду складено 5 протоколів за ст. 152 КУпАП; 3 протоколи за ст. 160 ч. 1 КУпАП; 2 протоколи за торгівлю у невстановлених місцях за адресами: пр. Жовтневий, 311, вул. Артема, 14 біля ЗОШ № 33, пр. Жовтневий, 342 біля магазину "Галактика" та по пр. Корабелів.

torg_reid1torg_reid2

 

zah_vitВ Україні проводиться комплекс заходів щодо відновлення та модернізації Збройних Сил України

З метою підвищення рівня боєготовності підрозділів, підготовки ефективного боєздатного резерву у 2015 році в Україні, в тому числі і на Миколаївщині, будуть проводитись заходи часткової мобілізації. Перший етап часткової мобілізації розпочнеться 20 січня і буде тривати 90 днів. До мобілізації залучатимуться офіцери і військові фахівці запасу. Вони пройдуть обов'язкову підготовку на базах навчальних центрів Збройних сил України.

докладно...

 

ІНФОРМАЦІЯ

про виконання «Програми економічного і соціального розвитку м.Миколаєва на 2011 - 2014 роки» за 2014 рік (pdf - 1005 Kb)

 

pensУправління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва повідомляє:

До бюджету управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва за 2014 рік з усіх джерел фінансування надійшло 140 840,85 тис.грн.

звіт за 2014 рік

 

pension

 

Про стан фінансування пенсійних виплат за січень 2015 року 

Управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва повідомляє, що станом на 19 січня поточного року профінансовано 29,12 млн.грн., що складає 70,9 % загальної потреби. Пенсії виплачуються вчасно.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2067
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 802773

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"