Головна

ccpМолодіжна рада проммайданчика МГЗ провела уроки безпеки в трьох школах

Молодіжна рада (МР) проммайданчика Миколаївського глиноземного заводу продовжує цикл відкритих уроків, приурочених до Всесвітнього дня охорони праці. Цього року активісти побували в Прибузькій і Лиманівській загальноосвітніх школах Жовтневого району та школі №48 в Корабельному районі Миколаєва.

- Метою даних уроків є ознайомлення учнівської молоді з системою організації охорони праці на МГЗ, засобами індивідуального захисту та правилами безпечного використання приладів у побуті, - розповідає голова МР проммайданчика МГЗ Андрій Велігін. - Активісти проводять лекції в ігровій формі, тому що переконані, що так діти набагато краще сприймають важливу і серйозну інформацію, яку необхідно отримувати з юного віку.

На лекціях школярі дізналися багато цікавого про Всесвітній день охорони праці, про завод, про охорону праці, про те, які засоби індивідуального захисту використовуються при виконанні тих чи інших робіт. Учні отримали можливість приміряти спецодяг металургів і переконатися, що він захищає від різних видів травм.

- Після теорії у нас обов'язкова практика, - говорить член Молодіжної ради Євгенія Піменова. - У вигляді інтерактивної вікторини ми перевіряємо, як діти засвоїли матеріал. Найактивніші та найкращі отримали на пам'ять невеликі сувеніри.

rusal_in_school- У багатьох дітей батьки працюють на промислових підприємствах, у тому числі і на проммайданчику МГЗ. Тому вони повинні усвідомлювати, що праця їх тат і мам безпечна, - вважає член Молодіжної ради Максим Єрмаков. - Також вони повинні володіти елементарними знаннями безпечного використання побутових приладів, електроінструментів.

Подібний урок проводиться активістами МГЗ четвертий рік поспіль. За цей час його учасниками стали учні гімназії №3, шкіл села Галицинове і села Лупарево, а в цьому році і школярі сіл Прибузьке і Лимани, а також п'ятикласники Миколаївської школи №48.

Після підбиття підсумків всі учасники отримали солодкий подарунок - торт від компанії РУСАЛ. Також активісти МС передали школам інформаційні плакати з безпечного використання побутових приладів, ручних та електроінструментів.

 

25 квітня у рамках відзначення Українського Дня навколишнього середовища (18 квітня) та Міжнародного Дня Землі (22 квітня) працівники адміністрації Корабельного району ініціювали та провели весінній суботник з санітарного очищення від сміття лісового масиву уздовж вул. Новобудівної.

subotnik24-04-15-1subotnik24-04-15-2subotnik24-04-15-3subotnik24-04-15-4subotnik24-04-15-5subotnik24-04-15-6

 

pravova_osvitaПравова освіта

У зв'язку зі змінами в законодавстві, які стосуються більшості населення, особливо болюче їх сприймають пенсіонери та інваліди. Щоб розвіяти безліч сумнівів пенсіонери та інваліди мають можливість почути про всі зміни та роз'яснення до законодавчих актів у відділенні соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. Спеціалістами за фахом відповідно до напрямку роботи проводиться інформаційно – роз'яснювальна робота. Ці зустрічі проводяться за потребою.

докладно...

 

info_logoЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

23 квітня 2015 року спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з працівниками Корабельного РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області, членами громадського формування «Каскад» проведено рейд щодо припинення стихійної торгівлі на території Корабельного району за адресами: пр. Жовтневий 311, пр. Жовтнвий, 317, пр. Жовтневий, 342/2 (біля крамниці «Галактика»), вул. Артема 14/1 - 14/2 (біля ЗОШ-33), ринок «Фенікс», вул. Генерала Попеля, 170. Складено 6 протоколів за ст.160 ч. 1 та 5 протоколів ст..152 (торгівля у не відведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до Корабельного суду та адміністративної комісії для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

******

Відповідно до Порядку використання комунальним підприємством Миколаївської міської ради «Центр захисту тварин» бюджетних коштів на регулювання чисельності тварин гуманними методами у м. Миколаєві проводяться роботи з відлову безпритульних тварин для подальшої роботи з їх стерилізації та визначення стану агресивності тварини або виявлення небезпечного захворювання.

За період з 16 по 22 квітня 2015 року на території Корабельного району було виловлено 28 безпритульних собак, за наступними адресами:

- вул. Артема, 1а, 1б - 11 собак;

- вул. Новобудівна, 5 - 5 собак;

- вул. Рибна, 22 - 3 собаки;

- вул. Ленінградська, 5а - 4 собаки;

- вул. Зенітників (кладовище у мкр. Ш.Балка) - 3 собаки;

вул. Глинки, 5, 7 - 1 собака;

- вул. Новобудівна, 48 (АГК «Луч») – 1 собака.

 

info_logoЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

20.04.2015

Під головуванням голови адміністрації О.М. Цуканова відбулась апаратна нарада за участю заступників голови, апарату адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та керівників районних служб. На порядку денному були розглянуті такі питання:

- З Порядоком призначення субсидій на житлово-комунальні послуги присутніх на нараді ознайомила Коба Тамара Вікторівна – начальник управління соціальних виплат та компенсацій Корабельного району ДПСЗН Миколаївської міської ради;

- Про основні засади Постанови Кабінету Міністрів України від 20.03.2013р. № 198 «Про затвердження Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, що шукають роботу» зі змінами доповіла Алпєєва Людмила Григорівна – директор Корабельного районного Центру зайнятості;

- Про підсумки роботи Корабельного районного відділу міліції щодо дотримання законодавства України у сфері адміністративно-штрафної практики присутніх поінформував Ліснічук Євген Ігоревич – начальник дільничних інспекторів міліції Корабельного РВ;

- Про стан протипожежного водопостачання на території Корабельного району доповів Криворучко Андрій Сергійович – начальник районного відділу у м. Миколаєві головного управління ДСНС України у Миколаївській області.

 

pensionУвага!

Управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва доводить до відома страхувальників, що оновлено програмний комплекс «M.E.Doc IS» (My Electronic Document International Standard).

За додатковою інформацією звертатись за адресою: вул. Артема, 1-Б, каб. 16, або за телефоном: 63-50-41.

 

ccp38 соціальних проектів претендують на грант від РУСАЛу.

Представництво Центру соціальних програм компанії РУСАЛ в Україні завершило прийом заявок на грантовий конкурс соціальних проектів «Формула майбутнього».

Програма «Формула майбутнього» спрямована на підтримку творчих і професійних ініціатив, підвищення конкурентоспроможності молодих людей, залучення їх до активної громадської діяльності, навчання молодих активістів лідерству та соціальному проектуванню, вирішенню питань зайнятості.

У Миколаєві на конкурс «Формула майбутнього» подано 38 заявок від представників громадських, благодійних та молодіжних організацій, працівників бібліотечної системи, освітніх шкільних, дошкільних установ, просто ініціативних груп людей.

28 заявок подано в номінації «Покоління майбутнього», 10 заявок у номінації «Технології майбутнього». Максимальна сума гранту в обох номінаціях -30 тис. грн.

rusal-17-04-2015Географія програми «Формула майбутнього» включає м. Миколаїв і Жовтневий район Миколаївської області.

- Це новий конкурс, який вперше реалізується компанією РУСАЛ на території Миколаєва та області, - розповідає директор представництва ЦСП компанії РУСАЛ в Україні Олена Ожема. - Відмінна риса цієї програми - обов'язкове залучення молоді. У проектах молодь повинна бути або цільовою групою, або ініціатором і автором ідей. Крім того при подачі заявок було не обов'язково вказувати співфінансування. Відсутність своїх коштів не стане для заявників перепоною для отримання гранту. Зараз вже почався етап оцінки поданих проектів експертною радою. До 11 травня ми плануємо визначити переможців, які отримають фінансування. З 18 травня автори кращих проектів зможуть приступити до втілення в життя своїх ідей.

Адміністрування та організаційний супровід програми «Формула майбутнього» здійснює Центр соціальних програм РУСАЛу в Україні.

 

infoЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

16 квітня, у приміщенні бібліотеки – філії для дорослих № 18 напередодні Дня Перемоги відбулась презентація книги «Ради жизни на земле», яку представив колектив авторів – О.В.Білий (Почесний громадянин м. Миколаєва, голова ради ветеранів війни та праці Корабельного району), учасники бойових дій - А.П.Поннац, І.І., Ліщина та учасник війни, ветеран праці - О.К. Білошапкін.

Книга «Ради жизни на земле» складається з трьох частин: 1- «Николаев в огне боев 1941-1944 годов», 2 - «Помнит мир спасенный», 3 - «Они освобождали Украину»

В урочистій презентації книги взяв участь заступник голови адміністрації Валентин Красножон.

prezent_16-04-2015

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2154
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 826342

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"