Головна

info_logoЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

2 ківтня 2015 року спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з працівниками Корабельного РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області, членами громадського формування «Каскад» проведено рейд щодо припинення стихійної торгівлі на території Корабельного району за адресами: пр. Жовтневий 311, пр. Жовтневий, 342/2 (біля крамниці «Галактика»), вул. Артема 14/1 - 14/2 (біля ЗОШ-33), ринок «Фенікс», вул. Генерала Попеля, 160 - 164. Складено 7 протоколів за ст.160 ч. 1 та 5 протоколів ст..152 (торгівля у не відведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до Корабельного суду та адміністративної комісії для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

 

profsouz27 березня 2015 року у зв'язку із закінченням терміну повноважень профспілкового комітету первинної профспілкової організації адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради, у первинній профспілковій організації адміністрації Корабельного району відбулись звітно – виборні збори членів профспілкової організації, під час яких профком виборного органу звітував про свою діяльність за попередні звітні п'ять років.

На порядок денний виносились питання оцінки діяльності профкому профспілкової організації, вибори голови профспілкової організації та профспілкового комітету.

Голова профкому первинній профспілковій організації Попова О.А. доповіла про роботу профкому щодо соціального захисту працівників установи, про інформаційно - правову діяльність профкому, про активну співпрацю з керівництвом адміністрації. У своїй доповіді вона зазначила, що основними напрямками роботи для профкому залишаються питання: підвищення мотивації профспілкового членства, популяризація профспілкового руху, захист гідних умов праці та соціальний захист працівників адміністрації.

Збори відбулись на відповідному організаційному рівні.

Профспілкові збори первинної профспілкової організації адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради поставовили обрати головою первинної профспілкової організації адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради Попову Ольгу Анатоліївну та профспілковий комітет у кількості 6 осіб терміном на 5 років, згідно із Статутом профспілки працівників державних установ.

 

calcПенсійний калькулятор

Управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва повідомляє, що для підвищення прозорості діяльності Пенсійного фонду України розроблено програму «Пенсійний калькулятор», яка призначена для надання громадськості інформаційних послуг в частині визначення розміру пенсії за віком на загальних підставах у солідарній системі відповідно до статей 27 та 28 Закону України № 1058-ІV від 09.07.2003 «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».

На сайті http://www.pfu.gov.ua за допомогою «Пенсійного калькулятора» будь-який бажаючий зможе самостійно здійснити розрахунок розміру майбутньої трудової пенсії за віком на загальних підставах у солідарній системі згідно Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» відповідно до введених Вами даних за допомогою розроблених у Програмі інтерфейсів.

Адміністрація управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва

 

Управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва інформує:

В якому порядку буде проводитись сплата податку на доходи фізичних осіб і військового збору по пенсіях працюючих пенсіонерів з 1 квітня 2015 року?

Базою для оподаткування є розмір пенсій та щомісячного довічного грошового утримання, який після визначення 85 відсотків призначеного розміру пенсії працюючих пенсіонерів перевищує 3654,00 грн. на місяць – у частині такого перевищення.

приклад розрахунку

 

pensДо уваги осіб, які переміщені з тимчасово окупованої території!

Управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва повідомляє.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.03.2015 №79 «Деякі питання оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції» передбачено проставлення на зворотному боці довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції позначки про реєстрацію місця проживання переселенця.

читати далі...

 

infoАКТУАЛЬНО

До уваги громадян Корабельного району!

Відповідно до Порядку використання комунальним підприємством Миколаївської міської ради «Центр захисту тварин» бюджетних коштів на регулювання чисельності тварин гуманними методами у м. Миколаєві розпочато роботи з відлову безпритульних тварин для подальшого робіт з їх стерилізації та визначення стану агресивності тварини або виявлення небезпечного захворювання.

Зазначені роботи на території Корабельного району виконувалися протягом робочої неділі з 16 по 20 березня 2015 року. Під час проведення робіт було виловлено 28 безпритульних собак, а саме за наступними адресами:

- пр. Жовтневий, 314 -7 собак;

- вул. Металургів, 8 - 7 собак;

- вул. Ленінградська, 3В, пр. Корабелів, 20/3 - 5 собак;

- ЗОШ № 43, пр. Жовтневий, 285 - 5 собак;

- ЗОШ № 14 - 5 собак.

 

Подвиг народу безсмертний

26.03.2015р. о 13-30 год. у приміщеннї філії №18 бібліотеки для дорослих ім..М.Кропивницького (пр.Корабелів,12) відбулася зустріч, пов'язана з визначною подією – 71-ю річницею визволення м. Миколаєва від фашистських загарбників. Працівники закладу запросили на захід мешканців Корабельного району та підопічних відділення соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, щоб згадати військові окупаційні роки та героїв-визволителів нашого міста. У фойє була представлена виставка книг, присвячена цій темі та фото-матеріали про героїв - ольшанців, що першими вступили в бій за визволення нашої землі. Зробивши загальне фото, присутні пройшли до зали, де мали змогу переглянути документальний відео-матеріал про визволення Миколаївщини та героїв-визволителів, що поклали свої життя на олтар перемоги.

«Щоб пам'ятати, треба знати ..» - цей вислів прийнятний, щоб згадувати і знати свою історію, своїх героїв, бо не знаючи історії, народом легко маніпулювати та вводити в оману. І тому ми, присутні в залі, з цікавістю слухали очевидців тих подій. Захоплюючу, емоційну розповідь нам повідала мешканка району, вчитель за фахом, дитина війни Гайдукова Ю.І. Хоч була маленькою, але вона чітко пам'ятає ті дні та події, коли окупаційні війська залишали наше місто, як реагували на це дорослі та діти. Всі слухали з цікавістю і задавали питання, вийшов цікавий діалог – дискусія.

Потім працівники бібліотеки представили слухачам електронний банк документів, даних про людей та їх нагороди, рубрику під назвою «Люди і нагороди». Всіх зацікавила ця інформація і присутні знаходили за даними своїх рідних та близьких у пошуковій базі.

vizvolennya_mikolayevabibl18_058vizvolennya_mikolayevabibl18_060

У кінці зустрічі запропонували згадати пісні воєнних років, попурі – пісні заспівали під карооке. У цій затишній, привітній атмосфері ми провели дві години. Та час пролетів якось швидко, непомітно. Всім було цікаво почути та взнати щось нове, згадуючи ті події і роки, всіх, хто зі зброєю в руках, в партизанських загонах чи підпільних організаціях звільняв нашу землю та народ України від нацистських окупантів.

Відділення Корабельного району міського територіального центру дякує всім учасникам заходу за участь у програмі і запрошує до співпраці мешканців району.

Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни для нас Ви - символ стійкості й оптимізму, любові до рідної землі й служіння народу.

Бажаємо Вам міцного здоров'я, добра, невичерпного оптимізму, а всім нам мирного неба над головою.

Заступник директора міського територіального центру Г.М. Громов

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2165
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 829000

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"