Головна

Творчі здобутки талановитих людей українського південного краю.

27.09.2014р. підопічні відділення соціально – побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відвідали виставку робіт талановитої майстрині української вишивки з поетичною душею Ганни Шаховал, мешканки Корабельного району м. Миколаєва, яку розміщено у приміщенні філіалу № 18 бібліотеки ім. М.Кропивницького (для дорослих) за адресою: пр.Корабелів,12.

Святково прикрашена вітальня вишитими картинами, вишиванками, рушниками, виробами з природного матеріалу, на столі калинові гілки та вишитий портрет Т.Г. Шевченка. На захід прийшли знайомі, рідні, а також шанувальники таланту Ганни Шаховал.

Зі словами привітання розпочала зустріч директор бібліотеки - Ольга Ясько. Вона згадала історичні витоки виникнення вишивки, майстрів, які їх створювали. Розповіла про роботи подружжя Ганни та Анатолія Шаховалів. Багато робіт Ганни Степанівни живуть в інших країнах світу – вона роздарувала більше восьми десятків вишитих рушників. Три роботи рукодільниці помандрували до далекої Америки. Гарно вишитий герб України є в одного з німецьких муніципалітетів. Його вручила делегація учнів та вчителів школи №1. Залишились твори майстрині і в німецьких сім'ях, де проживали діти. Декілька вишиванок прикрашають домівки і в Росії.

Програму презентації творчості талановитої майстрині представила її знайома Кукуровська Г.П. Разом вони заспівали українські пісні, а потім ведуча представила увазі присутніх вірші Г.Шаховал, які прочитала Іванченко Л.В. Виступили зі словами привітання організатор Миколаївської міської громадської організації «Вітовського українського товариства» Матіюк О.Г. та інші.

По закінченню урочистої частини зустрічі присутні більш детально ознайомилися з роботами, ділилися своїми враженнями, цікавилися задумками та історією виготовлення робіт.

Бажаємо Ганні Степанівні та Анатолію Романовичу творчого натхнення, здоров'я, злагоди, добра та довгих років життя.

Запрошуємо всіх бажаючих на цю виставку – справжнє свято творчого натхнення та краси !

Заступник директора міського територіального центру Г.М. Громов

vistavkaTC1vistavkaTC2

 

info_logoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

1.10.2014

1 жовтня 2014 року з нагоди Дня ветерана відбувся наступний етап соціального проекту «ПОМОГИ ВЕТЕРАНУ», який ініціювало підприємство ТОВ «Миколаївський тепловозоремонтний завод» (директор - В'ячеслав Сімченко) за підтримки адміністрації Корабельного району (Олександр Цуканов) .

15 ветеранів Великої Вітчизняної війни, учасників бойових дій отримали Сертифікати на адресну грошову допомогу (200 грн. кожному).

 

info_logoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

30.09.2014

Спеціалістами комунального відділу адміністрації району у ході проведення організаційної роботи із залученням підрядної організації ТОВ «Миколаївдорсервіс» ліквідовано звалище сміття по пр. Жовтневому, 309.

Підрядною організацією КП «Обрій-ДКП» виконано покіс уздовж дороги по вул. Самойловича.

******

Відділом ведення Державного реєстру виборців адміністрації Корабельного району проведено «гарячу телефонну лінію» з питань уточнення персональних даних виборців у Державному реєстрі та тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси. Звернулось 2 особи. Начальником відділу надано роз'яснення.

 

Перелік підвальних приміщень будинків, що розташовані на території Корабельного району м. Миколаєва, та які можливо використовувати для укриття населення

 

27 вересня, у День 77-ї рiчницi заснування Миколаївської областi,в Корабельному районї відбувся ярмарок сiльськогосподарчої продукції  – « З хлібом і добром!». Представники сільськогосподарських і переробних підприємств, фермерських господарств, а також приватні підприємці представили миколаївцям свою продукцію: ковбасні і м'ясні вироби, молочну продукцію, яйця, мед, круп'яні і хлібобулочні вироби, напої, олію, фрукти, овочі за цінами виробника.

Мешканців та гостей району у цей день привітали голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов, голова Жовтневої райдержадміністрації Вікторія Москаленко.

Святковий ярмарок запропонував велике розмаїття товарів на любий смак.

Гарний настрій відвідувачам дарували танцювальний ансамбль бального танцю під керівництвом Ю.Крижановського, колектив української народної пісні «Океаночка»

yarmarka_27_09_14-1yarmarka_27_09_14-2yarmarka_27_09_14-4yarmarka_27_09_14-6yarmarka_27_09_14-8yarmarka_27_09_14-3yarmarka_27_09_14-9yarmarka_27_09_14-10


yarmarka_27_09_14-11yarmarka_27_09_14-12yarmarka_27_09_14-13yarmarka_27_09_14-14yarmarka_27_09_14-15

Волонтери наповнивши свій прилавок патріотичним різноманіттям пропонували відвідувачам обереги, прикраси, аутентичний посуд та предмети декору. Всі зібрані кошти підуть на допомогу вимушеним переселенцям та дітям, які перебувають на Миколаївщині без батьків.

yarmarka_27_09_14-5yarmarka_27_09_14-55

 
ogolosh_yarmarok
 

Правильно «вколоти» суперника тепер можуть учні Миколаївської школи № 33

Їм провели майстер-клас з фехтування.

Тренер з фехтування, майстер спорту України, багаторазова призерка чемпіонатів, першостей кубків України Анна Калачова стала переможцем грантового конкурсу «Територія РУСАЛу - 2014». Реалізуючи свій соціальний проект «Фехтування - мистецтво і засіб виховання», вона відвідує школи Корабельного району, де проводить дітям майстер-класи з фехтування для популяризації цього виду спорту.

- «Фехтування мистецтво наносити удари, не отримуючи їх», - говорив Мольєр. - Фехтування - надзвичайно гарний, витончений і романтичний вид спорту, - запевняє тренер з фехтування Анна Калачова. - У середні віки воно було неодмінним елементом виховання будь-якого лицаря і дворянина. Забуте на початку двадцятого століття, зараз це мистецтво переживає друге народження. Воно стало видом спорту, зацікавленість до якого неухильно зростає як з боку хлопчиків, так і дівчат. Адже в процесі поєдинку і на тренуваннях у спортсмена задіяні всі групи м'язів, розвиваються гнучкість, граціозність, підвищується фізична витривалість організму. Сьогодні наші юні спортсмени успішно виступають на міжрегіональних змаганнях, а досягнення вже досвідчених Ольги Харлан і Олени Хомрової відомі всьому світу.

- Фехтувальний поєдинок подібний до шахів, - вважає директор представництва Центру соціальних програм компанії РУСАЛ в Україні Олена Ожема. - Діти вчаться прогнозувати поведінку суперника, прораховувати варіанти найкращого удару. Спортивне фехтування допомагає розвинути здібності до аналізу ситуації у дитини, готовність швидко приймати рішення і діяти в екстремальних ситуаціях. Саме тому компанія РУСАЛ вирішила підтримати даний проект. Ми виділили кошти для придбання чотирьох костюмів, масок, електрокурток, а також електрофіксатора «уколів».

feh_1feh_2

Під час майстер-класів юні спортсмени показали свою майстерність, продемонстрували роботу системи захисту і нападу в цьому унікальному виді спорту, довели, що результатом фехтувальних тренувань стає спритне, скоординоване, пластичне тіло, кероване розумом, що здатен швидко мислити і приймати вірні рішення.

В свою чергу, учні змогли приміряти на себе форму фехтувальника, спробувати себе в ролі д'Артаньяна і, звичайно, записатися на уроки фехтування, які в Корабельному районі проходять на базі школи №1.

Адміністрування соціальної програми «Територія РУСАЛа - 2014» здійснює представництво Центру соціальних програм компанії РУСАЛ в Україні.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2022
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 789829

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"