03.02.2016 3 лютого в адміністрації Корабельного району проведено нараду щодо виконання заходів цивільного захисту Корабельного району м. Миколаєва за підсумками 2015 року. Нарада відбулась під головуванням голови адміністрації Корабельного району, керівника з питань цивільного захисту населення Олександра Цуканова. На порядку денному були розглянуті такі питання:
28.01.2016 В Корабельному районі м. Миколаєва триває робота з очищення від снігу території району. За участю Миколаївського будівельного управління № 8 виконано очищення 13-ти вулиць та провулків приватного сектору у мікрорайоні Широка Балка, а саме: вул. Чехова; пров. Чехова; вул. Братська; пров. 1, 2, 3 Братський; вул. Квіткова; вул. Генерала Шепетова; вул. Шефська; вул. Чернишевського; пров. Добролюбова; вул. Вільна; вул. Танкістів. Роботи з очищення зупинок громадського транспорту та розширення підходів до пішохідних переходів по пр. Жовтневому та пр. Корабелів продовжено силами осіб, що залучені на громадських роботах. Роботи по пр. Жовтневому закінчено.
м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області інформує
В Корабельному районі м. Миколаєва триває робота з очищення від снігу території району. Протягом доби 27 січня проведено наступні роботи, а саме: - проведено роботи з очищення тротуарів та міжквартальних проїздів у 7-го мікрорайоні та у дворах будинків по вул. Станіславського, 80, 80А, вул. О. Вишні, 91, 93, 93А, 93/1; - продовжено роботи з очищення від снігу та посипка зупинок громадського транспорту по пр. Жовтневому (мкр. Балабанівка); Силами осіб, що залучені на громадських роботах, продовжено роботи з очищення зупинок громадського транспорту та розширення підходів до пішохідних переходів по пр. Жовтневому та пр. Корабелів. |
|
|
Наші контакти:
54050, Україна, м.Миколаїв,
проспект Богоявленський, 314