Людське життя – найвища ціність! Всім відомо, що абсолютно безпечних та нешкідливих умов праці не існує. Кожне виробництво включає технологічні операції, при виконанні яких існує ризик отримання виробничої травми або професійного захворювання. Підвищення рівня безпеки праці можливо досягти шляхом проведення профілактичних заходів, розроблення та впровадження у діюче виробництво інноваційних технологій, нових видів засобів індивідуального та колективного захисту; підвищення рівня культури безпеки праці шляхом пропагування безпеки праці та способів запобігання виникненню ризиків виробничого травматизму та професійних захворювань, формування відповідального ставлення працівників до особистої безпеки.
Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Миколаїв
Куди подівся інстинкт самозбереження? «Що керує людиною, яка нехтує вимогами безпеки на робочому місці? Наприклад, свідомо суне руки в працюючий механізм або виконує роботи на висоті без засобів страхування. Чому інстинкт самозбереження, як реакція на небезпеку, в таких випадках не працює? Чи може працює, але людина переборює його в собі? Зрештою, наслідком вище зазначених дій, найвірогідніше, стане травмування.
ЕКСПРЕС- ІНФОРМАЦІЯ 06.07.2015 під головуванням першого заступника голови адміністрації О.П. Гвозденка відбулась апаратна нарада за участю заступників голови, апарату адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та керівників районних служб. На порядку денному були розглянуті такі питання: - Про перелік, умови та порядок здійснення соціального обслуговування громадян відділенням соціально – побутової адаптац11 Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Організація соціально-педагогічної послуги «Університет третього віку» присутніх ознайомила Євпак Євгенія Олександрівна – завідувач відділенням соціально – побутової адаптації відділення Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг); - Про стан роботи зі зверненнями громадян у КП ДЄЗ «Пілот» за підсумками І півріччя 2015 року та про хід підготовки до опалювального періоду 2015-2016 років доповів Войтасик Микола Володимирович – головний інженер КП ДЄЗ «Пілот»; - Про хід виконання заходів щодо використання бюджетних коштів стосовно благоустрою території Корабельного району за підсумками І півріччя 2015 року доповіла Волкан Марина Михайлівна – начальник відділу комунального господарства, благоустрою та санітарного очищення адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради; - Про організацію роботи по боротьбі з карантинними рослинами доповів Моторний Олександр Володимирович – начальник відділу біологічного захисту Державної фітосанітарної інспекції у Миколаївській області; - Про Державну програму стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів шляхом відшкодування частини суми кредиту, залученого на придбання енергоефективного обладнання або матеріалів присутніх поінформувала В.о. заступника керуючого ТВБВ № 10014/60 Миколаївського обласного управління АТ «ОЩАДБАНК» Сударєва Надія Дмитрівна.
У Миколаєві шкільних психологів навчають роботі з дітьми переселенцями У Миколаєві протягом двох днів навчали практикуючих психологів і соціальних педагогів загальноосвітніх шкіл Жовтневого району Миколаївської області та міста Миколаєва особливостям роботи з дітьми-переселенцями. Тренінги проходили в рамках пілотного соціального проекту «Інтеграція дітей переселенців до суспільства Миколаївської області». Організаторами виступила громадська організація «Інформаційно-просвітницький центр« NikAID » за підтримки ММБФ« Центр соціальних програм» в рамках конкурсу соціальних ініціатив програми «Територія РУСАЛу - 2015» та сприяння Департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської обласної державної адміністрації, Національного аграрного університету, ВГО «Жіночий консорціум України». Як зазначають організатори, зараз на Миколаївщині зареєстровано понад 2000 дітей, які прибули разом з батьками з Донецької, Луганської областей, а також з анексованого Криму. Більшість з них - шкільного віку. Завдання шкільних психологів - допомогти цим дітям адаптуватися до нового місця проживання, нового будинку і нового колективу. Їх завдання в першу чергу - швидка психологічна допомога сім'ям із зони АТО. І так як раніше, і це відзначають самі психологи, саме з такими проблемами їм не доводилося стикатися, знадобилося додаткове навчання.
Більшість дітей, які прибули із зони АТО, не просто пережили стрес, а отримали психологічні травми, без допомоги фахівців, їм не обійтися. Саме тому для практикуючих фахівців загальноосвітніх шкіл було проведено кілька сесій за темами: «Перша психологічна допомога дітям в кризі» і «Адаптація дітей з числа переселенців до школи». Були представлені нові техніки і методики, розроблені відповідно до міжнародного досвіду із урахуванням українських реалій. По завершенню тренінгу кожному з учасників були надіслані інформаційні кейси з методиками та допоміжною інформацією: відео, рекомендації вчителям і батькам, презентаційні наочні матеріали, техніки. Другим етапом стане створення комунікаційної платформи, завдяки якій психологічні служби загальноосвітніх шкіл області зможуть обмінюватися досвідом, накопичувати необхідну інформацію для удосконалення професійних навичок відповідно до викликів сучасності. Також, обіцяють організатори, проект продовжиться і вже восени за підтримки ММБФ «Центр соціальних програм» буде проведена ще одна оптимізована програма, яка буде відповідати соціальному запиту, як цих фахівців, так і тих людей, яким необхідна допомога. |
|
|
Наші контакти:
54050, Україна, м.Миколаїв,
проспект Богоявленський, 314