Головна

06.04.2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, та з метою недопущення стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, відділу поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд – обстеження 21-го об'єкта, а саме: 9-ти непродовольчих та 8-ми продовольчих крамниць, закладів громадського харчування – 3, салонів краси -1.

У ході рейду на суб'єктів господарської діяльності було складено 3 протоколи за статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу) та надано 1 попередження щодо усунення порушень Правил благоустрою в м. Миколаєві.

08091011


 

shtrafuЧи застосовуються штрафні санкції, передбачені п. 120.1 ст. 120 ПКУ, за неподання або несвоєчасне подання платниками податків податкової звітності за податкові (звітні) періоди, граничні терміни подання яких припадали на період проведення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)?

Головне управління ДПС у Миколаївській області нагадує, що відповідно до п. 120.1 ст. 120 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) неподання (крім випадків, якщо податкова декларація не подається відповідно до п. 49.2 ст. 49 ПКУ) або несвоєчасне подання платником податків або іншими особами, зобов'язаними нараховувати і сплачувати податки та збори, платежі, контроль за сплатою яких покладено на контролюючі органи, податкових декларацій (розрахунків), а також іншої звітності, обов'язок подання якої до контролюючих органів передбачено ПКУ, – тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 340 грн., за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.

Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке порушення, – тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020 грн. за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.

Поряд з цим, п. 52 прим. 1 підрозд. 10 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ визначено, що за порушення податкового законодавства, вчинені протягом періоду з 01 березня 2020 року по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), крім санкцій за:

порушення вимог до договорів довгострокового страхування життя чи договорів страхування в межах недержавного пенсійного забезпечення, зокрема страхування додаткової пенсії;

відчуження майна, що перебуває у податковій заставі, без згоди контролюючого органу;

порушення вимог законодавства в частині:

обліку, виробництва, зберігання та транспортування пального, спирту етилового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів;

цільового використання пального, спирту етилового платниками податків;

обладнання акцизних складів витратомірами-лічильниками та/або рівномірами-лічильниками;

здійснення функцій, визначених законодавством у сфері виробництва і обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, пального;

здійснення суб'єктами господарювання операцій з реалізації пального або спирту етилового без реєстрації таких суб'єктів платниками акцизного податку;

порушення нарахування, декларування та сплати податку на додану вартість, акцизного податку, рентної плати.

Отже, до платників податків, які протягом періоду з 01 березня 2020 року по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), подавали податкову звітність (крім податку на додану вартість, акцизного податку, рентної плати) за податкові (звітні) періоди, але після граничного терміну подання, штрафні санкції, передбачені п. 120.1 ст. 120 ПКУ не застосовуються.

Крім того, в період з 01 березня 2020 року по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19) не застосовуються штрафні санкції, передбачені п. 120.1 ст. 120 ПКУ у разі неподання платниками податків податкової звітності (крім податку на додану вартість, акцизного податку, рентної плати) за податкові (звітні) періоди, граничні терміни подання яких припадали на цей період.

У разі неподання або несвоєчасного подання в період карантину податкової звітності з податку на додану вартість, акцизного податку, рентної плати до платників податків застосовуються штрафні санкції передбачені п. 120.1 ст. 120 ПКУ.

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

Протягом 03-04.04.2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, відділу поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейди – обстеження 98-ми об'єктів, а саме: 60-ти непродовольчих та 19-ти продовольчих крамниць, закладів громадського харчування – 17, салонів краси -2.

У ході рейдів на суб'єктів господарської діяльності представниками ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області було складено 2 протоколи за статтею 42 КУ «Про адміністративне правопорушення» («Порушення санітарних норм») та 3 протоколи за статтею 44-3 КУ «Про адміністративне правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»), що передбачає штраф від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

04050607

 

yvagaУВАГА!

Відповідно до протоколу позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій м. Миколаєва від 02.04.2021 (протокол № 7) через складну епідемічну ситуацію, пов'язану із зростанням захворюваності на коронавірус, з 03 квітня 2021 року:

перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, в електричному (трамвай, тролейбус), у міському сполученні здійснюється з 06.00 до 09.00 години та 16.30 до 19.30 години на підставі перепусток електронної системи створення і перевірки пропусків на основі QR-кодів на 2021 рік.

 

01 квітня 2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд – обстеження 13-ти об'єктів, а саме: 5-ти непродовольчих та 4-х продовольчих крамниць, закладів громадського харчування – 4.

У ході рейду на суб'єктів господарської діяльності представниками ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області було складено 4 протоколи за статтею 42 КУ «Про адміністративне правопорушення» («Порушення санітарних норм») та надано 2 попередження суб'єктам господарювання щодо усунення порушень Правил благоустрою в м. Миколаєві.

0203

 

01Проведено санітарні рейди

Протягом 30.03 - 01.04.2021 року відділом санітарної інспекції адміністрації Корабельного району проведено санітарні рейди по вулицях: Родинна, Андрія Антонюка, Гагаріна, Рибна, Костя Гордієнка, Адмірала Нахімова, Січових Стрільців, Галицинівська, Олега Ольжича, Автомобільна, Молодіжна, Зої Космодемянської, 295-ї Стрілецької Дивізії.

За підсумками проведення рейдів видано 43 приписи про необхідність усунення порушень Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві.

Складено 16 адміністративних протоколів за ст. 152 КУпАП.

 

uvagaЗ 01 квітня 2021 року змінено порядок виплати допомоги на поховання та недоотриманої пенсії

Відповідно до Порядку виплат пенсій та грошової допомоги через поточні рахунки в банках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 1999 року № 1596 (із змінами, які набирають чинності з 01 квітня 2021 року) визначено механізм виплати, зокрема, допомоги на поховання і сум пенсій, грошової допомоги, недоотриманих у зв'язку із смертю одержувача, шляхом зарахування на поточні рахунки осіб, які мають право на отримання таких виплат, в уповноважених банках.

Уповноваженими банками є банки, визначені відповідно до Порядку відбору банків, через які здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги, виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням та заробітної плати працівникам бюджетних установ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2001 р. № 1231(із змінами).

Таким чином, починаючи з 01 квітня 2021 року, вищевказані виплати будуть здійснюватися виключно через банківські установи. Тому, при звернені для отримання допомоги на поховання або недоотриманої пенсії до документів, що ідентифікують особу, та документів про смерть в обов'язковому порядку необхідно надавати реквізити банківського рахунку в форматі IBAN відкритого на особу, що звернулася за отриманням послуги.

Перелік банків, які уповноважені на здійснення відповідних операцій можна переглянути на інформаційній сторінці Пенсійного фонду України в розділі «Бюджет/Перелік банків, уповноважених на виплату пенсій» за посиланням : https://www.pfu.gov.ua/

Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївські області

 

31 березня 2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд – обстеження 27-ми об'єктів, а саме: 5-ти непродовольчих та 14-ти продовольчих крамниць, закладів громадського харчування – 6, салонів краси -2.

У ході рейду на суб'єктів господарської діяльності представниками ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області було складено 1 протокол за статтею 44-3 КУ «Про адміністративне правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»), що передбачає штраф від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, складено 2 акти санітарно - епідемічного обстеження об'єктів та надано 3 попередження суб'єктам господарювання щодо усунення порушень Правил благоустрою м. Миколаєва.

3031

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Пользователи : 2
Статьи : 3526
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1368221

 

 

 

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

 

 

 

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"