Головна

Відносини між роботодавцями та найманими працівниками не завжди відповідають нормам чинного законодавства. В той час, як легалізація праці – є завданням загальнонаціонального масштабу, виконання якого забезпечить соціальні гарантії громадян у майбутньому та сприятиме процвітанню і розвитку бізнесу.

legal

Наявність трудового договору гарантує працівнику право на основну та додаткову відпустки, оплату лікарняного, дотримання встановленої законодавством норми тривалості робочого часу, допомогу по безробіттю, соціальні гарантії, встановлені колективним договором, соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та пенсійне забезпечення.

Для роботодавців використання легальної праці дає можливість підпорядковувати працівників правилам трудового розпорядку; проводити навчання, підвищення кваліфікації своїх працівників, щоб підвищити якість виробничого процесу та скористатися механізмом відшкодування державою витрат роботодавця на сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за кожного офіційно працевлаштованого працівника.

Звертаємо увагу, що на роботодавців, які використовують нелегальну працю, очікують фінансові санкції.

 

Протягом 16-18 березня 2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейди – обстеження 62-х об'єктів, а саме: 31-го непродовольчих та 22-х продовольчих крамниць, закладів громадського харчування – 6, салонів краси -3.

У ході рейду на суб'єктів господарської діяльності представниками ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області було складено 13 актів санітарно – епідемічного обстеження та 1 протокол за статтею 44-3 КУ «Про адміністративне правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»), що передбачає штраф від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

009101112


 

shahraiУвага! Податкові шахраї продовжують «полювати» на підприємців Миколаївщини

Головним управлінням ДПС у Миколаївській області знову зафіксовано спроби телефонного психологічного тиску з боку шахраїв на представників підприємницької діяльності Миколаївської області, з метою незаконного отримання грошових коштів. Цього разу зловмисники від імені працівників структурних підрозділів ГУ ДПС зверталися телефоном до підприємців з проханням зателефонувати до ніби-то в.о. начальника ГУ ДПС у Миколаївській області Дмитра Прокоф'єва. Метою телефоної розмови з псевдо очільником податкової служби Миколаївщини було обговорення можливості переведення грошових коштів на спеціально відкритий для цього рахунок в банківській установі для вирішення «проблемних питань».

Тож, шановні платники, ми ще раз наполегливо просимо вас бути пильними та уважними і не піддаватися на провокації!

Якщо ви стали свідками таких шахрайських дій, не стійте осторонь, звертайтеся до відділу з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Миколаївській області, за телефонами: 50-19-13, 50-19-17, на електронні адреси: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , або особисто, за адресою: м. Миколаїв, вул. Лягіна, 6.

Крім того, про подібні випадки шахрайства повідомте Головне управління Національної поліції в Миколаївській області за телефоном 102.

Вкотре повідомляємо, що працівники ДПС Миколаївщини при виконанні функціональних повноважень чітко дотримуються вимог чинного законодавства України і не звертаються до платників податків з подібними «вимогами».

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

15 березня 1931 року у селі Шеметиця, Лугінського району, Житомирської області народилась Ганна Миколаївна Іванченко.

Сьогодні вона відзначає свій 90-річний ювілей.

Життєвий шлях Ганни Миколаївни був не простим. Під час війни з мамою та бабусею працювала на різних роботах у колгоспі. Згодом закінчила Білоцерковський інститут іноземних мов та була направлена на роботу в якості викладача французької мови в школу № 1 Жовтневого району, Миколаївської області.

За час трудової діяльності 1952-1986 років досягла рівня заступника директора школи з виховної роботи.

У 2000 році очолила первинну ветеранську організацію вчителів.

У 2010 році обрана заступником голови районної ради ветеранів війни та праці, де і пропрацювала до 2019 року.

Ганна Миколаївна нагороджена медалями «За сумлінну багаторічну працю», «Ветеран праці», «Захисник Вітчизни» та багатьма ювілейними медалями і грамотами Міністерства освіти України, обласного, міського, районного виконкомів і відділів освіти, Ради ветеранів.

У цей день Ганну Миколаївну привітали гості – голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов та начальник відділу з гуманітарних питань Ірина Богдан.

09

Низький уклін Вам, Ганно Миколаївно, за ту складну життєву дорогу, по якій Ви пройшли гідно, бувши учасником історичних подій і працюючи на благо майбутнього покоління. Бажаємо Вам міцного здоров'я, розуміння близьких, більше радості та задоволень, які Ви так заслужили. З ювілеєм!

 

0811 березня 2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд – обстеження 22-х об'єктів, а саме: 7-ми непродовольчих та 14-ти продовольчих крамниць, закладів громадського харчування - 1.

У ході рейду на суб'єктів господарської діяльності представниками ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області було складено 1 протокол за статтею 44-3 КУ «Про адміністративне правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»), що передбачає штраф від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 
Сім'я без насильства – майбутнє України
«Всі через це проходять...»
«Б'є - значить любить...»
«Це нічого не змінить...»
«Мені соромно...»
«Я боюся...»

Розірви коло!

Безкоштовна національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства: 0 800 500 335 (зі стаціонарного) або 116 123 (з мобільного)

Якщо ситуація критична телефонуй до поліції за номером 102

Не мовчи - і тобі допоможуть

Насильство в сім'ї є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. У більшості випадків протиправні дії проти когось із членів родини супроводжуються актами агресії, приниження та жорстокої поведінки. Подібні дії з боку насильника приводять до негативного фізичного, психічного та соціального стану здоров'я постраждалої особи чи кількох осіб, членів цієї родини. Насильство й жорстокість у сім'ї не лише руйнують гармонію і злагоду в ній, а й виступають однією з передумов злочинності в суспільстві загалом.

Ти маєш право на особисті почуття, друзів, думки, секрети, повагу, власну думку. Ці права є в Тебе від народження, отже, неважливо, скільки Тобі років – Ти ЛЮДИНА.

Забезпечити їжею, одягом, навчити доглядати за собою, піклуватися про Тебе в разі хвороби – обов'язок дорослих. На твою любов до батьків мають зважати, навіть якщо родина неповна чи Ти живеш із вітчимом (мачухою). Ніхто не має права Тебе гнобити – ні рідні батьки, ні опікуни.

Насильство в сім'ї – це будь-які навмисні дії, що завдають шкоди фізичному, психічному, моральному здоров'ю та порушують закон; це система поведінки, а не окремий випадок. Хочеться зайвий раз наголосити, що діти - це наше майбутнє, діти – це наша радість, діти – це наша гордість. Наше основне завдання - робити життя дітей прекрасним, безтурботним, безхмарним. Ми не повинні позбавляти дитину найпрекраснішого періоду в її житті - дитинства. Побороти насильство в сім'ї можна, але ми не зможемо цього зробити, поки не змінимося самі, доки не змінимо свого ставлення до цього явища.

 

info_logoФакти про сучасну работоргівлю

• Приблизно 75-80% жертв работоргівлі використовуються в сексуальній індустрії.

• Дослідники відзначають, що сексуальне рабство відіграє значну роль у поширенні ВІЛ.

• Сьогодні в рабстві знаходиться більша кількість людей, ніж будь-коли в історії.

• За оцінками фахівців жертвами работоргівлі у світі є приблизно 27 мільйонів дорослих і 13 мільйонів дітей.

• Торгівля людьми відбувається не тільки в сексуальне або трудове рабство, людей продають також і на органи.

• Работорговці часто вживають у мові суданську фразу «використовувати раба, щоб зловити рабів», що означає, що торговці можуть посилати «прироблених дівчаток», щоб набирати більш молодих дівчат у сексуальне рабство. Торговці часто самі тренують дівчат, гвалтуючи їх і навчаючи сексуальному ремеслу.

• Приблизно 30 000 жертв сексуального рабства помирають щороку від насильства, захворювань, тортур і зневаги. Вісімдесят відсотків продаваних у сексуальне рабство молодше 24 років, а деякі ледь досягли шести років.

• Работорговець може заробити на дівчині в 20 разів більше, ніж заплатив за неї. Якщо з дівчиною не обходитися фізично грубо до такої міри, що вона втрачає свою красу, сутенер може продати її за більшу ціну, так як він натренував її і зломив її дух, що позбавляє майбутніх покупців від зайвих клопотів. Голландські дослідження в 2003 році показали, що, в середньому, одна сексуальна рабиня заробляє своєму сутенеру, принаймні, 250 000 доларів на рік. Хоча торгівля людьми — часто таємний злочин і складно привести точну статистику, оцінки дослідників показують, що понад 80% жертв работоргівлі — жінки. Більше 50% жертв торгівлі людьми — неповнолітні.

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт №5134 щодо посилення кримінальної відповідальності за торгівлю людьми.

Як передає Укрінформ, про це інформує пресслужба МВС.

«22 лютого цього року у Верховній Раді зареєстрували Проєкт Закону №5134 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення кримінальної відповідальності за торгівлю людьми». Участь у його розробці взяли представники Міністерства внутрішніх справ та Департаменту міграційної поліції Національної поліції», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що наразі ч. 2 ст. 149 (Торгівля людьми) ККУ передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 12 років.

Уточнюється, що при цьому суди при розгляді справ про торгівлю людьми, попри тяжкість кримінальних правопорушень, часто ухвалюють вироки, які передбачають до 5 років позбавлення волі, що дає можливість застосування випробувального терміну відповідно до ст. 75 ККУ

Тож збільшення мінімального строку позбавлення волі з 5 до 6 років дозволить виключити підстави для звільнення від відбування покарання з випробуванням без призначення покарання, а отже – завадить зловмисникам уникнути реального ув'язнення, зазначають у МВС.

Законопроєкт №5134, зокрема, передбачає посилення кримінальної відповідальності за торгівлю людьми у статті 149 ККУ: збільшення мінімального строку позбавлення волі у ч. 2 ст. 149 до 6 років; і відповідальність за вербування, переміщення, переховування, передачу або одержання людини незалежно від наявності згоди цієї людини на експлуатацію, якщо до неї було використано примус, викрадення, обман, шантаж, матеріальна чи інша залежність потерпілого, його уразливий стан або підкуп третьої особи, яка контролює потерпілого, для отримання згоди на його експлуатацію.

Також цим законопроєктом передбачається включення у ст. 149 ККУ такої форми злочинного діяння, як «здійснення іншої незаконної угоди, об'єктом якої є людина». Йдеться про дії, направлені на передачу або отримання людини без мети її експлуатації: дарування, оренда, надання у безоплатне користування, передача людини в рахунок погашення боргу, зокрема – продаж новонародженої дитини.

У МВС поінформували, що прийняття цього документу як Закону дозволить посилити кримінальну відповідальність за торгівлю людьми та привести ККУ у відповідність до міжнародного законодавства.

Будьте обережні, поважайте себе!

Якщо Ви або Ваші знайомі потрапили до схожої ситуації або стали свідками, не залишайтесь байдужими, подбайте про свої права та безпеку, терміново телефонуйте:

Національна «гаряча лінія» з питань протидії торгівлі людьми 0 800 505 501 або 527

 

10 березня 2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд – обстеження 16-ти об'єктів, а саме: 8-ми продовольчих крамниць, непродовольчих магазинів – 3, закладів громадського харчування -3 салонів краси -2.

У ході рейду порушень не виявлено.

0607

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Пользователи : 2
Статьи : 3526
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1368225

 

 

 

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

 

 

 

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"