Головна

Вивчаємо Закон України № 466: оподаткування податком на доходи фізичних осіб відшкодування моральної шкоди

Головне управління ДПС у Миколаївській області повідомляє, що Законом України від 16 січня 2020 року № 466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» внесено зміни до Податкового кодексу щодо звільнення від оподаткування податком на доходи фізичних осіб сум відшкодування моральної шкоди.

Зокрема, з 23 травня 2020 року звільняється від оподаткування податком на доходи фізичних осіб відшкодування моральної шкоди в розмірі, визначеному рішенням суду, але не вище чотирикратного розміру мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного (податкового) року.

Отже, з цієї дати до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається дохід у вигляді сум, що за рішенням суду спрямовуються на відшкодування збитків, завданих платнику податку внаслідок заподіяння йому матеріальної шкоди, шкоди життю та здоров'ю, а також відшкодування моральної шкоди в розмірі, визначеному рішенням суду, але не вище чотирикратного розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, у 2020 році – 18892 гривень, або у розмірі, визначеному законом.

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

ДПС Миколаївщини нагадує: програмні РРО, що встановлені на гаджети, вже працюють

З 01 серпня 2020 суб'єкти господарювання розпочали застосовувати програмні РРО під час здійснення розрахункових операцій. Відтепер, як альтернативу касовим апаратам, можна застосовувати програмні РРО, які встановлені на гаджети.

Наразі ДПС пропонує бізнесу безкоштовні програмні РРО, які розміщені на вебпорталі ДПС у відповідному розділі банеру «Програмні РРО» за посиланнями:

https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/programniy-reestrator-rozrahunkovih-operatsiy/programniy-reestrator-rozrahunkovih-operatsiy-/

https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/programniy-reestrator-rozrahunkovih-operatsiy/fiskalniy-dodatok-prrosto/

Нагадуємо, що передача даних від програмних РРО до фіскального сервера здійснюється засобами комунікацій з використанням кваліфікованого електронного підпису або печатки. Безкоштовно електронні підписи та печатки можна отримати у кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС.

Роз'яснення щодо отримання кваліфікованих сертифікатів електронних підписів та печаток для програмних РРО розміщені у відповідному розділі банеру «Програмні РРО» за посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/elektronni-dovirchi-poslugi/.

У разі виникнення технічних чи методологічних запитань звертайтесь до Контакт-центру ДПС, роботу якого подовжено до 20-00, за телефоном 0 800 501 007. Зауваження/пропозиції щодо функціоналу Фіскального сервера, його АРІ та безкоштовних ПРРО можна направляти на адресу: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

centr_probaciy

Якщо ти зможеш хоч допомогти хоча б одній людині - ти живеш не даремно!

На території Корабельного району функціонує Корабельний районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області, метою якого є:

* забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених,

* запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень

* забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинувачених, з метою прийняття судом рішення про міру їхньої відповідальності.

Відділ пробації чекає на відкритих, небайдужих людей, які є соціально свідомими, хочуть жити у безпечному суспільстві, та допомогти у проваджені наших ідей.

Ми чекаємо саме на тебе.

Знайти нас можна за адресою: м. Миколаїв, вул. Океанівська, 1/3, або за телефоном. +380637852796.

 

b011e428fcf1af8c3329f95c78b8cfe0Шановні мешканці, керівники підприємств, організацій та установ Корабельного району!

Кожен рік з приходом осені та проведенням робіт з очищення подвір'я та прилеглих територій частішають випадки спалювання опалого листя, сухої трави та гілок дерев. Екологи застерігають, що під час згоряння опалого листя та рослинних залишків у повітря потрапляє велика кількість отруйних речовин: окиси азоту, важкі метали, діоксини, вуглекислий газ. Вдихання отруйного диму спричиняє: зниження імунітету, загострення хронічних захворювань, алергію, хвороби дихальних шляхів, онкологічні проблеми.

Спалювати опале листя дуже небезпечно для здоров'я.

В зв'язку з цим, адміністрація Корабельного району звертається до мешканців району, особливо до власників приватних домоволодінь, керівників підприємств, організацій, установ, лікувальних, навчальних і дошкільних закладів з проханням не допускати на власних та прилеглих територіях спалювання опалого листя, рослинних залишків та гілок дерев.

На порушників Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві складається протокол про адміністративне правопорушення та накладається штраф у розмірі від 340 до 1360 гр. для фізичних осіб та від 850 до 1700 гр. для юридичних осіб (ст.152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення»).

 

diya

Як безробітному зареєструватися в службі зайнятості відповідно до епідемічної ситуації

Зареєструватися у службі зайнятості можна у два способи – безпосередньо під час відвідування центру зайнятості (філії) або через портал державних послуг «Дія» за наявності кваліфікованого електронного підпису. Про це повідомив директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

За його словами, від початку роботи порталу державних послуг «Дія» 237 осіб зареєструвалися в обласній службі зайнятості як безробітні. Це полегшує та убезпечує комунікацію між працівниками та клієнтами служби зайнятості.

«Після відновлення звичного режиму роботи центру зайнятості та філій наші фахівці вже не приймають заяви про надання/поновлення статусу безробітного через спеціальні скриньки та електронну пошту. Приймають тільки особисто або через портал «Дія». Консультації, пов'язані з працевлаштуванням, можуть здійснюватися дистанційно – телефоном, через месенджери тощо, це як буде зручно клієнтові та кар'єрному раднику», – зазначив керівник ОЦЗ.

У випадку, коли людина має намір зареєструватися безпосередньо у центрі зайнятості, повинна мати при собі паспорт (або інший документ, що підтверджує громадянство України), посвідку на проживання (для іноземців), документ про освіту, документ, що підтверджує припинення зайнятості та інші (за потреби). У випадку, коли клієнт реєструється через портал «Дія», він має долучити ці документи до заяви в електронному вигляді.

Про особливості реєстрації у службі зайнятості можна дізнатися на офіційному сайті ДСЗ.

 

Кращий досвід роботи

ngz_hospital

Робота ТОВ «Миколаївський глиноземний завод» по попередженню зараження інфекційним захворюванням COVID-19

Спалах коронавірусної інфекції COVID-19, яка охопила весь світ, змусив ухвалити на законодавчому рівні та запровадити масштабні карантинні заходи в нашій країні. Ці заходи спрямовані передусім на протидію поширенню небезпечної хвороби, передбачають введення певних обмежень в діяльності підприємств, житті кожного громадянина нашого суспільства.

Головна їх мета - зберегти життя та здоров'я людей і, як показує час, зазначені рішення, безумовно, є правильними та потрібними.

Запровадження карантинних заходів змусило підприємства переглянути ставлення до ймовірного зараження працівників новою маловивченою формою інфекції. Життя і здоров'я найманих працівників напряму залежить від ставлення роботодавців до своїх кадрів, до створення безпечних, здорових умов праці.

читати далі...

 

201_n

Легальна праця - це соціальна захищеність працівників та можливості для розвитку бізнесу.

Сьогодні, все більше громадян надають перевагу офіційному працевлаштуванню. Адже, уклавши трудовий договір з роботодавцем, працівник має право на:

отримання лікарняного та допомоги по безробіттю;

оплату в період зупинки чи скорочення діяльності;

доплату за надурочні й нічні роботи, а також за роботу у вихідні;

захист від раптового звільнення;

стягнення коштів за період затримки розрахунку або видачі трудової книжки у день звільнення.

Роботодавець, який уклав офіційний трудовий договір отримує можливості:

підтримання трудової дисципліни;

гарантія матеріальної відповідальності працівника, праця якого передбачає обслуговування грошових, товарно-матеріальних цінностей;

проводити навчання, підвищення кваліфікації своїх працівників, щоб підвищити якість виробничого процесу;

скористатися механізмом відшкодування державою витрат роботодавця на сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за кожного офіційно працевлаштованого працівника.

Звертаємо увагу, що на роботодавців, які використовують нелегальну працю, очікують фінансові санкції.

Тож, цінуйте свою працю – працюйте легально!

 

20200922_11264524 вересня 2020 року з метою дотримання вимог постанови КМУ від 22.07.2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», робочою групою у складі представників Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд - обстеження по пр. Корабелів: 8-ми продовольчих та 7-ми непродовольчих крамниць, 5-ти об'єктів громадського харчування (вул. Океанівська, 32-А-Б-В та пр. Богоявленський, 319 -319-А)

Порушень не виявлено.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3388
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1210991

 

 

 

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

 

 

 

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"