Головна

diya-osvitaНа виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом - освітні серіали. Наразі, на платформі доступний онлайн-курс «Оплата комуналки онлайн. Залишайся вдома» (https://osvita.diia.gov.ua/courses/komunalka-online). Освітній серіал допоможе громадянам, особливо людям поважного віку, навчитися різним способам оплати комунальних платежів, не виходячи з дому. Теми серій охоплюють оплату комунальних платежів: на сайтах комунальних підприємств, за допомогою платіжного сервісу, на сайтах банків, у мобільних застосунках банків.

 

22 квітня 2020 року на виконання пункту 2 протоколу № 5 від 20.03.2020 позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Миколаївській облдержадміністрації робочою групою у складі представників адміністрації Корабельного району, Держпродспоживслужби та Корабельного райвідділу поліції проведено рейд- обстеження ринків, розташованих на території району, а саме: ринок «Фенікс», ТД «Генікс Юг», ринок «Корабельний». ТОВ «Жовтневий- 1».

На всіх ринках роботу призупинено.

У ході перевірки 14- ти об'єктів мережі торгових закладів мкр. Широка Балка з питань дотримання карантинних вимог та обмежень, грубих порушень не виявлено, незначні недоліки усунуто в ході рейду - обстеження.

Представникам торгових закладів надано інформаційні матеріали щодо проведення карантинних обмежень та заходів з попередження та розповсюдження коронавірусної хвороби COVID- 19.

IMG-254502767d7652e28b7e391512a75abf-VIMG-aaacd78265bb85a2e2019a4691eea891-VIMG-be89bb14dc3f001545fda233efd5fc50-V

 

citylight_12_1Відділ з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради інформує:

Основні чинники, через які підлітки та молодь можуть бути залучені в торгівлю людьми:

-бідність та необхідність заробляти на життя, щоб допомогти сім'ї;

-прагнення до легкого «кращого життя»;

-нерозуміння дітьми, батьками або особами, які ними опікуються негативних наслідків, які можуть виникнути для дітей, що залишають сім'ю заради роботи;

-соціальне сирітство, безпритульність чи бездоглядність;

-невідвідування навчального закладу або неможливість оплатити навчання;

-недооцінка дітьми або батьками цінності освіти;

-насильство в сім'ї;

-політичні конфлікти або природні катастрофи, що призвели до розрухи в національній економіці або до втрати батьків;

-міграція в пошуках роботи;

-традиція переселення сільських дітей до міських родичів;

-гендерна дискримінація.

Основні засоби, що використовуються торгівцями людьми для залякування та контролю своїх жертв:

1.Боргова кабала – фінансові зобов'язання, де праця жертви використовується для того, щоб виплатити борг, який було видано на невизначений термін;

2.Ізоляція – жертв часто ізолюють для того, щоб вони не могли попросити чи отримати допомогу;

3.Конфіскація паспортів чи документів, які встановлюють особистість жертви;

4.Використання погроз насильства по відношенню до жертви чи членів її родини;

5.Контроль фінансів жертви – вилучання зароблених грошей для їхнього зберігання;

6.Вживання алкогольних та наркотичних засобів – жертв змушують приймати алкогольні та наркотичні засоби для контролю їхньої свідомості.

Національна «гаряча лінія» з питань запобігання

торгівлі людьми 0 800 505 501

Також Ви можете звернутись до районного відділу поліції

40-20-02

До відділу з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району

60-02-93

60-02-23

 

school_43Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради розпочато роботи з улаштування тротуару по вул. Рибній (від вул. О. Вишні вздовж дитячого садка №110 та ЗОШ №43). Підрядна організація – ФОП Озейчук С.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dor6

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по провулку Марії Рибальченко (пров. Піонерський) від вул. Кобзарської до будинку №2.

Площа асфальтування дороги – 1598 кв.м. Підрядна організація – ФОП Басиста Т.А.

 

Санітарне очищення району

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради інформує громаду міста про роботи із санітарного очищення, які виконувались протягом поточного тижня з 13.04.2020 по 17.04.2020.

Із залученням підрядного підприємства виконано прибирання опалого листя, гілок, побутового та будівельного сміття за такими адресами: пр. Корабелів (зелена зона), вул. Океанівська (зелена зона), пр. Корабелів та на території багатоповерхової забудови (пр. Корабелів, 15, пр. Богоявленський, 320, 324, 314/2, вул. Океанівська, 1-А, 38, вул. Знаменська (район АГК «Сокіл»), вул. Металургів, 72).

IMG_20200324_103000Тривають роботи з ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища в районі провулку 3-й Прибузький. Ліквідовано сміттєзвалище по вул. Гагаріна, 2. Наразі за вказаною адресою тривають роботи із планування ґрунту.

Виконано ручне прибирання зупинок громадського транспорту по пр. Богоявленському, пр. Корабелів, вул. Прибузька, вул. 295-ї Стрілецької Дивізії, Об'їзній дорозі. Також виконано прибирання прибордюрної частини дороги по вул. Г. Сагайдачного та вул. Ольшанців.

Із залученням громадських працівників, направлених з міського центру зайнятості, та підрядного підприємства виконано роботи із прибирання території вздовж кладовища (вул. А. Антонюка (вул. Жукова) – вул. Гагаріна).

Із залученням ТОВ «Миколаївзеленгосп» тривають роботи із санітарної обрізки зелених насаджень за адресами: вул. Металургів, 34, пр. Корабелів, 12-В, пр. Корабелів, 2-А.

Із залученням ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» двічі виконано санітарну обробку дезінфікуючим засобом зупинок громадського транспорту вздовж магістральних доріг району.

Із залученням КП «ЕЛУ автодоріг» тривають роботи із корчування та вивезення пнів, які залишились після виконання аварійних робіт з прибирання повалених негодою дерев.

Роботи тривають.

 
sluzhba_zaynПід час карантину служба зайнятості продовжує допомагати клієнтам

Станом на 1 квітня 2020 року в Миколаївській обласній службі зайнятості було зареєстровано 15,8 тис. безробітних, це на 1,3% більше порівняно з 1 квітня 2019 року. Про це повідомив директор обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

«З 1 квітня ми почали фіксувати збільшення зареєстрованих безробітних по області майже у 2 рази, по місту Миколаєву – майже у 3 рази порівняно з аналогічним періодом минулого року. За два тижні (з 1 по 14 квітня) до нас надійшло 1647 заяв на надання статусу безробітного, з них 626 – по місту Миколаєву. Переважно заяви надходять у паперовому вигляді через скриньки для кореспонденції, що встановлені в приміщеннях центрів зайнятості та філіях», - зазначив Дмитро Оборонько.

Квітень можна назвати бумовим періодом працевлаштування в сфері сільського господарства та підготовки до курортного сезону. Втім, якщо в попередні роки, починаючи з 1 квітня, служба зайнятості працевлаштовувала щодня по 240-250 шукачів роботи, то цього року в середньому - по 140.

В умовах карантину людей здебільшого турбує не пошук роботи, а питання виплати допомоги по безробіттю.

30 березня був прийнятий комплексний закон на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби, який дозволив врегулювати ці питання.

Таким чином, клієнту призначається допомога по безробіттю з першого дня, а не на восьмий як було раніше. При цьому, якщо є підходяща робота, фахівці центру зайнятості пропонують її.

Наприклад, на даний час є потреба у водіях автотранспортних засобів, трактористах-машиністах сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, інженерах, лікарях та інших медичних працівниках різної спеціалізації, швачках, юрисконсультах, продавцях продовольчих товарів, слюсарях різної спеціалізації, підсобних робітниках. Є також керівні посади: начальника, директора, завідувача та багато інших.

Нагадуємо, що на період карантину з 10 квітня змінився порядок реєстрації у службі зайнятості. Відтепер непотрібно надавати копії документів, а лише заповнити дві заяви – про надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю (https://is.gd/6wW4ph, https://is.gd/o8O5Cg) та надіслати їх на електронну пошту або подати через скриньку для кореспонденції безпосередньо в центрі зайнятості/філії, в якій маєте намір обслуговуватись.

 
dpsКарантинні нововведення для бізнесу.
Практичні особливості застосування звільнення від ПДВ

ДПС продовжує роз'яснювати положення податкового законодавства, запроваджені Законом України від 30 березня 2020 року № 540-IX.

У десятому випуску ви знайдете пояснення практичних аспектів виконання вимог пункту 71 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України, яким, зокрема, передбачено звільнення від оподаткування ПДВ операцій з постачання на митній території України товарів (в тому числі лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання), необхідних для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19). Серед іншого, розглянуто особливості складання податкових накладних та відображення у податковій звітності операцій, здійснених у періоді з 17 березня по 2 квітня 2020 року.

Інформаційний лист можна скачати за посиланням:

https://tax.gov.ua/data/material/000/325/415669/Informaciyniy_list_10.pdf

ДПС також підготувала Інформаційні листи, які доступні за посиланнями:

Інформаційний лист №9. Карантинні нововведення для бізнесу. Частина 2. Податок на доходи фізичних осіб, місцеві податки, ЄСВ, адміністрування:

https://www.tax.gov.ua/podatki-ta-zbori/informatsiyni-listi/414816.html

Інформаційний лист № 8. Карантинні нововведення для бізнесу. Частина І. Податок на прибуток, обіг підакцизних товарів, ПДВ:

https://www.tax.gov.ua/podatki-ta-zbori/informatsiyni-listi/414205.html

Інформаційний лист № 7. Карантинні нововведення для бізнесу. Які нюанси треба знати?

https://www.tax.gov.ua/podatki-ta-zbori/informatsiyni-listi/412720.html

Інформаційний лист № 6. Земельний податок. Які нюанси треба знати?

https://www.tax.gov.ua/podatki-ta-zbori/informatsiyni-listi/411141.html

Інформаційний лист № 5. Реєстрація ПН/РК. Що робити, якщо реєстрацію ПН/РК зупинено?

https://www.tax.gov.ua/podatki-ta-zbori/informatsiyni-listi/410034.html

Інформаційний лист № 4. Багатостороння конвенція MLI – наслідки для українських платників податків:

https://www.tax.gov.ua/podatki-ta-zbori/informatsiyni-listi/409367.html

Інформаційний лист № 3. Все про програмні РРО:

https://www.tax.gov.ua/podatki-ta-zbori/informatsiyni-listi/408152.html

Інформаційний лист № 2. Податкові рішення на користь платників:

https://www.tax.gov.ua/podatki-ta-zbori/informatsiyni-listi/407286.html

Інформаційний лист № 1. ДПС відповідає на запити платників податків:

https://www.tax.gov.ua/podatki-ta-zbori/informatsiyni-listi/405764.html

 

15 квітня 2020 року на виконання пункту 2 протоколу № 5 від 20.03.2020 позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Миколаївській облдержадміністрації робочою групою у складі спеціалістів адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради спільно з представниками районного відділу поліції та за участі членів громадського формування «Каскад» проведено рейд - обстеження 4-х продовольчих ринків, розташованих на території Корабельного району, а саме: ринок «Фенікс», ТД «Генікс Юг», ринок «Корабельний» - порушень не виявлено. На продовольчому ринку ТОВ «Жовтневий- 1» роботу повністю призупинено.

DSC_0914DSC_0922DSC_0921

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2531
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 942656

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"