Головна

Адміністрацією Корабельного району із залученням підрядної організації ФОП Стеценко О.М. виконано роботи з поточного ремонту внутрішньо квартального проїзду по пр. Богоявленському, 334, на площі 175 кв.м

За рахунок бюджетних коштів адміністрацією Корабельного району виготовлено 40 од. лавок, які будуть передані житлово-комунальним підприємствам району, КДЮСШ «Олімп» та ОСББ «Океан-4»(вул. Олега Ольжича, 7а) для встановлено їх на території району.

okean_2_2okean_4okean_4_1bogoyvl_334_

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради із залученням підрядної організації ФОП Стеценко О.М. виконано поточний ремонт дорожнього покриття дороги:

- по вул. Ольшанців – на площі 426 кв.м;

- по вул. Гетьмана Сагайдачного (Ватутіна) від будинку №121 до будинку №269 – на площі 420 кв.м.

23

 

dfsЗміни в застосуванні реєстраторів розрахункових операцій

у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг

Наказом Міністерства фінансів України від 19 лютого 2018 року №288, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14.03.2018 за №293/31745 (далі - Наказ №288), внесено зміни до Положення про форму та зміст розрахункових документів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 21 січня 2016 року №13, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 11 лютого 2016 року за №220/28350 (далі - Положення №13).

докладно...

 

dfsРеалізація права громадян на доступ до публічної інформації

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області забезпечує реалізацію права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень.

Доступ до інформації забезпечується шляхом:

- оприлюднення інформації на інформаційних стендах;

- надання інформації за запитами на інформацію.

Запит на інформацію – це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні. Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача. Письмовий запит подається в довільній формі.

докладно...

 

Миття зупиночних комплексів

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради інформує мешканців міста, що із залученням громадських працівників, направлених з районного центру зайнятості, у черговий раз виконано миття нових зупиночних комплексів за адресами:

IMG_20180426_080503

- Зупинка «Універсам»;

- Зупинка «Казка»;- Зупинка «Ринок»;

- Зупинка «Універмаг».

Адміністрація району повторно звертається до громадян із закликом не псувати об'єкти благоустрою, не обклеювати їх об'явами, афішами та листівками, не обмальовувати фарбою. Зазначені дії є порушенням
ст. 152 КУпАП та тягнуть за собою адміністративну відповідальність.

У разі виявлення осіб, які займаються псуванням зупиночних комплексів, адміністрація району закликає усіх громадян телефонувати на гарячу лінію «102».

 

ambroziaДо уваги громадян, керівників підприємств, організацій та установ Корабельного району!

У зв'язку з початком вегетаційного періоду амброзії полинолистої адміністрація Корабельного району звертається до громадян, керівників підприємств, організацій та установ з роз'ясненням щодо необхідності боротьби з амброзією на території, а саме.

Амброзія полинолиста – це однорічний карантинний бур'ян, схожий на коноплі, заввишки до 250 см, з міцною корнєвою системою, яка проникає в грунт до 4 метрів. Стебло у рослини прямостояче, розгалужене, розмір і форма листків нагадує полин гіркий. Амброзія не має природних ворогів і відзначається великою біологічною активністю. З кожним роком вогнища амброзії поширюються на нові території, утворюючи при цьому велику надземну масу, витісняючи і пригнічуючи інші бур'яни та культурні рослини Сходить амброзія з середини квітня до початку травня. Цвіте з середини липня до кінця жовтня. Розмножується амброзія насінням, яке у великій кількості (до 80-100 тисяч насіння) дозріває у вересні-листопаді.

Шкідливим для людини є квітковий пилок амброзії, що здатен переноситись вітром на відстань до 50 км. У період цвітіння серед населення спостерігається алергійне захворювання амброзійний поліноз, симптомами якого є підвищення температури, сльозотеча, кон'юктивіт, погіршення зору, запалення слизових оболонок верхніх дихальних шляхів. Для боротьби з амброзією, рослини знищують до початку цвітіння: скошують, виривають (починаючи з ранньої весни) і компостують, не даючи можливості цвісти та плодоносити.

В зв'язку з цим, адміністрація району переконливо звертається до вас з закликом щодо необхідності постійно проводити обстеження прибудинкових та прилеглих територій на предмет виявлення та своєчасної ліквідації карантинного бур'яну – амброзії.

За несвоєчасне видалення амброзії полинолистої з посадових осіб та громадян стягується штраф, згідно ст. 105 Кодексу України про адміністративні правопорушення (для фізичних осіб – у розмірі від 51до 170 грн., для юридичних осіб – у розмірі від 136 до 255 грн), згідно ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення  (для фізичних осіб – у розмірі від 340 до 1360 грн., для юридичних осіб – у розмірі від 850  до 1700 грн.)

 

25 квітня 2018 року начальник відділу з гуманітарних питань Ірина Богдан взяла участь в робочій нараді «Організація відпочинку та оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки у 2018 році».

narada

Одними з основних питань порядку денного були:

- обговорення та пропозиції начальників відділів з гуманітарних питань адміністрацій районів до проекту рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради «Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей у 2018 році»;

- вжиті заходи щодо проведення інформаційної кампанії, забезпечення створення банку даних дітей, які мають право на отримання відпочинкових послуг у 2018 році.

Відділ з гуманітарних питань адміністрації  Корабельного району нагадує про старт літньої оздоровчої кампанії – 2018 року «Здорові діти – майбутнє нації». До таборів відпочинку направляються діти з 7 до 17 років.

Бюджетні путівки надаються дітям пільгових категорій:

діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування; діти осіб, визнаних учасниками бойових дій; діти, один із батьків яких загинув у районі проведення АТО; діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи; рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім'ї; діти, взяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах; діти-інваліди; діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; діти з багатодітних сімей; діти з малозабезпечених сімей; діти, які перебувають на диспансерному обліку.

Для отримання бюджетної путівки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (літо 2018 року)потрібно надати ксерокопію свідоцтва про народження дитини – (3 шт) та ксерокопії документів, які підтверджують належність дитини до пільгової категорії (з собою необхідно мати оригінали документів).

Документи приймаються – вівторок, четвер

з 09-00 до 12-00 та з 13-00 до 16-00

відділом з гуманітарних питань

адміністрації Корабельного району, пр. Богоявленський, 314, каб. 416, 307.

 

Відбувся виїзний прийом

громадян головою адміністрації Корабельного район м. Миколаєва

Відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів 25 квітня 2018 року голова адміністрації Олександр Цуканов провів виїзний прийом громадян у приміщенні Вищого професійного училища суднобудування м. Миколаєва (вул. Айвазовського, 6-А), із залученням керівників служб району та посадовців адміністрації Корабельного району.

В ході прийому жителями піднімалося ряд важливих питань життєдіяльності, зокрема: встановлення газового лічильника в будинку по вул. Айвазовського, 11б без згоди мешканців; отримання субсидії; забруднення території кінцевої зупинки маршрутного таксі №17; ремонт ганку 4-го під'їзду житлового будинку по вул. Олега Ольжича, 5а; прийняття мір до сусідів, що захаращують коридор загального користування.

Всі питання взяті під особистий контроль головою адміністрації та надано відповідні доручення.

31337836_1933735126701376_560531135214387200_n31369782_1933735600034662_8746869991166443520_n

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1831
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 696453

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"