Головна

Зміни в пенсійному законодавстві

В рамках співпраці з Інгульським об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України м. Миколаєва в Миколаївській області, 24 липня 2017 року на базі Корабельного РЦЗ, був проведений інформаційно-консультаційний захід.

Головний спеціаліст відділу з питань призначення перерахунку та виплати пенсій №2 ПФУ Цимбал Тетяна поінформувала присутніх про майбутні зміни в пенсійному законодавстві, а також ознайомила присутніх із електронними сервісами Пенсійного Фонду України, розповіла про переваги їх використання.

Зазначила, що за допомогою веб-порталу Пенсійного фонду України кожна особа може перевірити надання роботодавцем звітності та сплати ним єдиного соціального внеску.

Під час спілкування надійшло чимало запитань від присутніх, на які вони отримали вичерпні та кваліфіковані роз'яснення.

Безробітні цікавились питаннями:

- отримання довідок про підтвердження стажу роботи до 1991 року на небезпечній посаді у випадку знаходження підприємства в іншій країні;

- зміни у розмірі пенсії у випадку призначення її до 2001 року;

- можливість самостійно вирахувати пенсію через електронний калькулятор пенсій.

Корабельний районний центр зайнятості і надалі буде продовжувати активну співпрацю з представниками Пенсійного фонду.seminar_PFU

 

videorezumeВІДЕОРЕЗЮМЕ

Одним з найнеобхідніших документів при пошуку роботи є резюме. Саме ним Ви можете зацікавити потенційного роботодавця

Корабельний районний центр зайнятості надає допомогу в написанні резюме та запису відео резюме.

Відеорезюме – це сучасний вид самопрезентації, який активно набирає популярність. Зазвичай представлений в форматі відеоролика, в якому здобувач розповідає про себе. На відміну від всіх інших типів резюме дозволяє бачити і чути живу людину, а не читати про неї.

докладно...

 

ECPВикористання електронного підпису

З 14.07.2017 р. набрала чинності постанова Правління Нацбанку України від 11.07.2017р. №62, якою затверджено зміни до Інструкції про ведення касових операцій банками в Україні.

докладніше...

 

IMG_1890Зустрічі з цікавими людьми на факультеті  « Рукоділля»

Вже традиційними стали зустрічі з цікавими людьми у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. І знову  27.07.2017р  для відвідувачів відділення працівники підготували та провели творчу зустріч з талановитою людиною, майстринею С. Пітушенко, яка захоплюється популярним нині видом  рукоділля -  плетіння нитками та має назву «мандала». Це своєрідна гра кольорів різного відтінку, яка захоплює і заспокоює водночас. Слово «мандала» в перекладі означає «коло» і в духовних традиціях це цілісна модель світосприйняття, де панує гармонія та примирення зі світом. Декоративні ручної роботи «мандали» є відображенням внутрішнього світу майстра, передають його настрій та стан душі на момент їх плетіння. Тож ця зустріч видалася цікавою, наповненою позитивом та піднесеною атмосферою. На початку всі присутні  допомагали підготувати необхідне обладнання: нитки різного кольору, бажано яскравого, бамбукові палички або шпажки, ножиці, клей .

І розпочався захоплюючий процес, в якому ведуче місце  належало майстрині, яка навчала цій техніці та розповідала послідовність її виконання. Всі присутні були захоплені процесом та швидко опанували  новий вид рукоділля. В залі панувала творча атмосфера і всі, хто приймав участь, залишилися задоволеними.

Ці обереги, що сплетені своїми руками, принесли учасникам зустрічі радість та приємні хвилини у колі друзів, у подальшому домовилися ще продовжити цю захоплюючу творчу роботу.

В.о. заступника директора міського територіального центру   Т.П.Мельник

 

dfsДПІ в Інгульському районі м.Миколаєва звертає увагу на належне оформлення трудових відносин

Сьогодні в Україні значно поширене таке явище, як використання найманої праці громадян без оформлення трудових відносин або виплата нелегальної заробітної плати.

докладно...

 

IMG_181424.07.2017 р. у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулась цікава зустріч з начальником відділу соціальних виплат управління соціальних виплат і компенсацій Корабельного району Чигрецькою Оленою Іванівною, яка зосередила увагу на змінах до порядку надання субсидії у відповідності до постанови КМУ від 26.04.2017 р. № 300 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України », саме :

- стосовно періоду врахування доходів для призначення субсидій та порядку отримання інформації про доходи;

- монетизації залишків невикористаних коштів субсидії на опалення;

- стосовно обрахування доходу для призначення субсидії;

- стосовно призначення субсидії за наявності заборгованості з оплати послуг;

- щодо повернення залишків невикористаних сум субсидій;

- про повідомлення про призначення субсидій ;

- стосовно термінів опалювального періоду для індивідуального опалення.

Також Олена Іванівна зупинилась на змінах до соціальних нормативів, а саме:

- постановою внесено зміни до постанови КМ України від 06.08.2014 № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» в частині встановлення соціальної норми житла для домогосподарств, що складають з однієї-двох непрацездатних осіб у розмірі 75 кв.м. на домогосподарство. При цьому комісії матимуть право, як і раніше, призначати субсидію на понаднормову площу;

- зміни до постанови КМ України від 23.08.2016р. № 534 « Деякі питання надання субсидій для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання) та послуг газо- та електропостачання для індивідуального опалення».

По закінченню даної зустрічі Чигрецька О.І. надала відповіді на всі запитання, які цікавили присутніх.

Кожна така зустріч залишає у підопічних відділення денного перебування багаж знань в питаннях, які їх постійно хвилюють.

В.О. Заступника директора міського територіального центру Т.П.Мельник

 

dfsНова довідка про подану «майнову» декларацію

У Мін'юсті України 10.07.2017р. за № 839/30707 зареєстровано наказ Мінфіну України від 13.06.2017р. № 568, яким затверджено форму довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи (про сплату або відсутність податкових зобов'язань) (далі — Довідка) та Порядок її оформлення і видачі.

докладно...

 

Дбаймо разом про чистоту у лісі

Фахівцями адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради 25 липня 2017 року було проведено обстеження Балабанівського лісу. Виявлено, що невідомі особи проводять скидання сміття біля лісової смуги по вул. Кобзарська, Адмірала Ушакова (перехрестя з вулицями Кубинська, Херсонська, Пшеницина), а також виявлено локальні сміттєзвалища на території самого лісу.

Працівниками, що залучаються до громадських робіт за  направленням районного центру зайнятості,  на території лісу було встановлено три інформаційні стенди, які попереджають громадян про заборону скидання сміття та відповідальність за такі дії.

Адміністрація Корабельного району м. Миколаєва звертається до усіх громадян з проханням берегти ліси, не утворювати сміттєзвалищ на їх території, дбати про протипожежну безпеку, відпочиваючи на природі.

У разі виявлення фактів скидання сміття на території лісу просимо обов'язково запам'ятовувати номери машин порушників та терміново повідомляти на гарячу лінію «102».

IMG_20170725_112736IMG_20170725_115842

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1539
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 646491

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"