Головна

ukr-NATOЗа підтримки програми НАТО українські військовослужбовці отримали цивільні спеціальності.

У навчальному центрі громадської організації «Ліга офіцерів» відбулася урочиста церемонія, присвячена випуску слухачів курсів перепідготовки військовослужбовців, які навчалися за напрямом «Менеджмент перевезень» у мікрорайоні Кульбакіне міста Миколаєва.

докладно...

 

Корабельний район готується до зустрічі Нового 2018 року.

Адміністрацією району здійснюються заходи щодо встановлення Новорічної ялинки на традиційному для Корабельного району місці, біля бізнес-центру «Металург-Півдня» (колишній ДК «Металург»). Цього року до проведення робіт та прикрашання Новорічної красуні долучилася Молодіжна Рада проммайданчика Миколаївського глиноземного заводу. Відкриття ялинки - 21 грудня о 12.30

elka2017-2elka2017elka2017-3

 

1403___11Юні таланти

У стінах Миколаївської ЗОШ №47 гостинно зустріли представників Корабельного районного центру зайнятості на справжньому святі пісні – вокальному конкурсі «Х-Фактор».

Організований і проведений лідерами учнівського самоврядування, конкурс мав на меті розкриття творчої особистості та творчого потенціалу учнів. Діти натхненно виконували пісні, серед яких були українські народні пісні та твори українських композиторів. Конкурсанти продемонстрували високий рівень виконавської майстерності, оригінальну подачу музичного твору та артистичність.

По завершенню виступу журі конкурсу оголосили імена переможців:

гран-прі - Цой Аміна (10 кл.) з піснею «Варто чи ні?» О. Пономарьова, приз глядацьких симпатій отримала Горновська Софія (8-Б кл.) з чарівною піснею «Здається», а приз за оригінальність здобула Горбунко Вікторія (8-Б кл.) за виконання румунської пісні про кохання.

Директор школи Моторна Зінаїда Володимирівна привітала всіх учасників конкурсу та вручила заохочуючі призи, а переможці отримали подарунки та сувеніри.

Цей конкурс дитячої творчості став для всіх святом приємних вражень. Ми щиро вітаємо переможців, бажаємо кожному учаснику здійснення всіх заповітних мрій, а творчість Ваша нехай досягає великих перемог!

1403___201403___121403___61403___9
 

tugden_pravaПопереджений означає озброєний

06.12.2017р. у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулась зустріч з дільничним інспектором  Корабельного відділення поліції ГУНП в Миколаївській області  Олександром Сергійовичем Бінарт з лекцією до Всеукраїнського тижня права під назвою «Мої права – моя фортеця». Він зосередив свою увагу на питаннях шахрайства, які вчиняють злодії. Зосередив увагу на випадках коли шахраї представляються працівниками  соціальної сфери та інших сфер обслуговування. Як приклад, він навів випадки перевірки лічильників, а також продаж засобів медтехніки, багато випадків телефонного шахрайства з вимаганням коштів. При виникненні таких ситуацій інспектор пропонував негайно звертатися за номером 102 та до дільничих інспекторів.

Присутні задавали  питання, які виникали у ході зустрічі та  отримували  відповіді і настанови, у яких випадках  писати заяву та як звертатися у районний відділок поліції.

Також 07.12.2017р. працівниками відділення денного перебування організована та проведена для підопічних година спілкування «Як не стати жертвою насильства» до Всеукраїнського тижня права.

Кожна така зустріч для підлеглих відділення денного перебування  Корабельного району є джерелом нових знань.

 

Нове обличчя кордону!

На базі Корабельного РЦЗ 04 грудня 2017 року був проведений семінар з орієнтації на службу в Прикордонній службі України.

1403__3

Начальник групи з добору по Миколаївській області, підполковник Вахницький Вадим поінформував присутніх про мету самої служби - здійснення прикордонного контролю та охорони державного кордону. Реалізація цього завдання  покладена на підрозділи прикордонної служби та загони морської охорони.

Особливу цікавість присутніх викликав новий  проект підготовки прикордонників «Нове обличчя кордону», який розвивається щороку у рамках інтеграції України в Європу, а саме:

- Особи, які виявили бажання прийняти участь, складають заліки з української та англійської мов.

- Прийняті курсанти проходять навчання згідно європейських стандартів.

- Після закінчення навчальної частини нові прикордонники несуть служби у міжнародних пунктах пропуску.

За більш детальною інформацією звертайтесь за адресою:

м. Миколаїв, вул. Космонавтів 1-Д, тел. 096-239-80-05, сайт kontakt-pdru.at.ua, kordon-ua@ukr.net.

 

ВОЛОНТЕРИ – ЦЕ ТІ,  ХТО ПЕРШІ,  І ТІ,  ХТО ТАМ,  ДЕ НАЙВАЖЧЕ

«Волонтером быть не просто

Надо сердцем понимать,

Ощущать душою остро,

Чтобы людям помогать»

О. Белошапкин

5 грудня – Міжнародний день волонтера. В Україні волонтерство  з'явилося на початку 90-х років минулого століття, а офіційно його визнано Постановою Кабінену Міністрів України від 10.12.2003р. та затверджено «Положення про волонтерську діяльність у сфері надання соціальних послуг».

_171117_004

05.12.2017 року у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулась цікава зустріч з Мельник Тетяною Павлівною, яка очолює волнтерський рух при раді ветеранів Корабельного району  за покликанням свого серця. Тетяна Павлівна розповіла, що волонтери – багатство народів, яке засновується на добровільності, співчутті, а також глибокій повазі до всіх людей. Свій вільний час волонтери присвячують суспільним справам, беручи участь у програмах соціальної  взаємодопомоги, культурного просвітництва.

Згідно статистичних даних, оприлюднених Організацією Об'єднаних Націй, по всьому світі нараховується близько 140 мільйонів волонтерів. Волонтерська діяльність, як прояв милосердя, буде існувати доти, доки існує потреба людей у допомозі.

На даному заході свої вірші про поклик серця та доброту душі читали Зелинський Микола Мар'янович та Олександр Білошапкін. Дєнькович Семен

Давидович  подарував слухачам заходу чарівні мелодії, які виконав на сопілці.

По закінченню даного заходу всі присутні пригощалися пирогом і запашним чаєм та слухали ще довго вірші про поклик  та милосердя душі.

Заступник директора міського територіального центру Г.М.Громов

 

1403__33_1Профорієнтаційний урок в Миколаївській загальноосвітній школі №33

В рамках профорієнтаційної акції для молоді «Палітра професій», на базі Миколаївської загальноосвітньої школи №33 була проведена презентація Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського.

Під час зустрічі представник університету – викладач факультету іноземної філології Шевченко Ірина – презентувала навчальний заклад.

Учням була представлена загальна інформація про університет, її викладачів та розглянута специфіка майбутнього навчання за напрямками – бакалавр та магістр факультету іноземної філології:

Середня освіта (Англійська мова та література);

Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно)):

- Філологія: Переклад;

- Філологія: Мова і література (німецька).

На всіх освітніх ступенях вивчається французька/іспанська мова як третя іноземна.

Переваги навчання:

- Фундаментальна підготовка з англійської та німецької мов;

- Комбіновані заняття з викладачами зі США, Великобританії, Німеччини, Австрії.

- Участь у міжнародних програмах обміну TEMPUS, FullbrightProgram, MaskieProgram, DAAD, OeAD.

- Участь у студентських програмах Work and Travel, Camp America, Au-Pair.

- Додаткове вивчення французької, іспанської, грецької мов та слов'янських мов.

- Подвійні дипломи.

За більш детальною інформацією Ви можете звернутись:

Адреса: 54030, м.Миколаїв, вул. Нікольська, 24, каб. 01.501 (5 поверх)

Деканат: (0512) 37-88-07

Сайт факультету: www.fif.at.ua

 

zah_vitШановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України!

Щиро вітаю Вас з Днем Збройних Сил України. Військова служба завжди була долею мужніх і сильних людей, для яких любов до Вітчизни означає непохитну вірність військовому обов'язку та солдатському братерству.

Нині вартові Вітчизни сумлінно виконують свій військовий обов'язок, захищаючи незалежність та територіальну цілісність нашої Батьківщини.

Бажаю Вам міцного здоров'я, надійної боєздатності та успіхів у нелегкий праці в ім'я миру і спокою нашого народу.

Хай буде невичерпною сила вашого духу і відданість українському народу!

Голова адміністрації Корабельного району О.М.Цуканов

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1661
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 672960

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"