Головна

5 жовтня 2018 року спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з представниками районного відділу поліції, членами громадського формування «Каскад» проведено рейд щодо припинення стихійної торгівлі на території Корабельного району за адресами: пр. Богоявленський, 311 - 342; вул. Океанівська, 14/1 - 14/2 (біля ЗОШ № 33). Складено 13 протоколів за ст. 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

IMG_6771IMG_6774IMG_6773IMG_6772

 

Санітарне очищення району

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради звітує громаді міста про роботи із санітарного очищення, які виконувались протягом поточного тижня з 01.10.2018 по 05.10.2018.

Із залученням підрядного підприємства ліквідовано звалища гілля та опалого листя по пр. Богоявленському, пр. Корабелів, вул. Океанівській, вул. Глинки. Ліквідовано несанкціоновані сміттєзвалища пр. Корабелів, 2-А (біля контейнерного майданчика), вул. Океанівська, 2, 31, 35.

Виконано ручне прибирання прибордюрної частини дороги по вул. Глинки та Самойловича. Двічі виконано прибирання зупинок громадського транспорту.

Із залученням ТОВ «Миколаївзеленгосп» виконано покіс карантинних рослин (амброзії) по вул. Торгова (район храму), у дворі будинку по вул. Металургів, 34-А, та вздовж тротуару від ЗОШ № 48 до вул. Багрицького. Виконувались роботи по санітарній обрізці та знесенню аварійних дерев по вул. Океанівська, 22, 24 та на території приватного сектору.

Із залученням ПП «ФІБ» виконано роботи із видалення самосійної порослі біля будинку по вул. Океанівська, 35 та на території скверу на кінцевій зупинці громадського транспорту № 17. Тривають роботи по очищенню бордюрів по пр. Богоявленському від трави.

Із залученням ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» двічі виконано механізоване прибирання магістральних доріг району.

Роботи із санітарного очищення тривають.

IMG_20181004_082950IMG_20181004_100828IMG_20181005_094804

 

miloserdya

«Милосердя»... Під такою назвою проходить Всеукраїнська благодійна акція, мета якої полягає саме в тому, щоб кожен із нас міг конкретними справами виявити цю повагу, співчуття до одиноких і немічних людей. 1 жовтня відзначався Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. Вагомість акції уже в тому, що її проведення об'єднує наше суспільство. Це свідчить про відродження славних традицій української нації, які споконвіку базувалися на милосерді, турботі до ближнього, взаємодопомозі й не обмежувалися календарними рамками, а були нормальною нормою поведінки кожного свідомого громадянина.

Ніхто з нас не застрахований від старості, хвороби, самотності. Зігріти одиноку людину увагою, підтримати добрим словом, вселити надію - цього іноді замало.

Дякуючи Київському благодійному фонду «Фудбенк» та ТОВ «Золотий колос» 263 підопічних відділення адресної допомоги Корабельного району отримали благодійну допомогу продуктами харчування.

ДОПОМОЖІМО ОДИНОКИМ ПЕНСІОНЕРАМ РАЙОНУ, ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС, БУДЕМО ТВОРИТИ ДОБРУ СПРАВУ РАЗОМ!

 

Всіх освітян Корабельного району у стінах Палацу культури «Корабельний» привітав міський голова Олександр Сєнкевич, який побажав людям нелегкої, але найпочеснішої, найсвятішої на Землі професії – здоров'я, гарного настрою, добробуту та затишку в оселях.

Голова адміністрації Корабельного району Цуканов О.М. в свою чергу висловив слова подяки, побажав щасливої, доброї долі.

Святковим подарунком для всіх був концерт відомої миколаївської групи «Radiostars».

IMG_5948IMG_6768IMG_6770

 

Привітали кращих освітян Корабельного району

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій жителів усієї країни особливо піднесений і радісний.

У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками педагогів та їх вихованців.

2 жовтня, традиційно, в адміністрації Корабельного району привітали кращих освітян району та за багаторічну плідну педагогічну діяльність, високу професійну майстерність, впровадження інноваційних форм навчання, виховання молодого покоління вручили Почесні грамоти голови адміністрації Корабельного району.

Учителю! Пораднику і друже!

Ви вибрали дорогу непросту.

Сьогодні усі дякують Вам дуже

За Вашу працю вчительську святу!

IMG_6758

 

Проекти – переможці Громадського бюджету м. Миколаєва втілюються у життя

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради ведуться роботи з улаштування спортивного майданчика на береговій зоні у мкр. Широка Балка (проект-переможець Громадського бюджету м. Миколаєва на 2018 рік «Шикарна площадка для пляжного волейболу»). Підрядна організація – ФОП Коцеруба А.І.

IMG_20180928_103901

 

dfsПодання податкового розрахунку сум доходу за формою №1ДФ

Особи, які мають статус податкових агентів, зобов'язані подавати податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку (далі — форма №1ДФ. Така форма подається лише у разі нарахування (виплати) сум зазначених доходів платнику податку податковим агентом протягом звітного періоду (пп. «б» п, 176.2 ст. 176 Кодексу).

читати далі...

 

Моя мета – працевлаштування!

В Корабельному центрі зайнятості за участю БФ «Ласка» відбувся семінар-тренінг на тему: «Психологічна мотивація до працевлаштування».

Метою тренінгу було підвищення рівня мотивації безробітних осіб до сприяння своїй зайнятості.

Бізнес-тренер Юлія Татенко в процесі роботи використовувала техніку позитивної реінтерпретації (пошук позитивного досвіду, позитивних сторін) особистих якостей і негативних установок людини, які заважають ефективному працевлаштуванню.

Протягом тренінгу, бізнес-тренер використовувала декілька блоків: міні-лекція, презентація, групова дискусія та анкетування

Така методика проведення тренінгу викликала живий відгук від учасників.

За словами безробітних - це дуже «незвично шукати і несподівано бачити у своїх мінусах плюси, адже це підвищує віру в себе, свої можливості і дає сили протистояти труднощам».

Учасники заходу охоче ділились своїми думками, а тепла атмосфера в групі сприяла глибокому аналізу себе та отриманню підтримки.

1403_21403_3

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1999
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 781334

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"