Оголошення
дислокация
Map
Головна

dfsЗдійснюєш діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг – застосовуй

РРО/ПРРО!

Головне управління ДПС у Миколаївській області повідомляє про відновлення з 01 жовтня 2023 року відповідальності суб'єктів господарювання за порушення вимог Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265).

Відповідно до положень чинного законодавства України, починаючи із 01.01.2022 втратили дію пільги щодо незастосування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) або програмних РРО, а тому фізичні особи-підприємці (крім платників єдиного податку першої групи) при здійснені розрахунків за товари (послуги) зобов'язані застосовувати РРО або програмні РРО на загальних підставах.

докладно...

 

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради продовжує заходи з протидії насильства у сім'ї

Так за вересень-жовтень 2023 року спеціалістом відділу з гуманітарних питань спільно з фахівцями Миколаївського міського центру соціальних служб було здійснено 69 виходів до сімей, де було скоєно домашнє насилля. 24 факти домашнього насилля комісійно було підтверджено.

За цей період до відділу з гуманітарних питань надійшло 2 повідомлення від патрульної поліції та громадської організації з протидії домашньому насильству «Ла Страда – Україна» про скоєння насильства відносно дітей. Під час комісійних виходів було виявлено 10 випадках, в яких неповнолітні діти були свідками домашнього насильства. З цього приводу всі матеріали було передано до служби у справах дітей для подальшої роботи.

1

 

imagesВ адміністрації Корабельного району триває організаційна робота щодо оздоровлення дітей, які потребують соціальної підтримки та уваги.

23 дитини пільгової категорії, а саме: діти учасників бойових дій, внутрішньо переміщені особи, діти з багатодітних сімей, талановиті діти, дитина, мати якої має інвалідність ІІ групи, та дитина, яка перебуває на диспансерному обліку, мали змоги отримати путівки за кошти міського бюджету до таборів відпочинку «Синевирське озеро» в Закарпатській області та «Водограй» в Івано-Франківської області.

Табори мають цікаві активні програми та професійні команди, що в поєднанні з дивовижними краєвидами є ідеальним місцем відпочинку, оздоровлення та перезавантаження психологічного стану дітей.

 

З метою створення безпечних та комфортних умов для мешканців адміністрацією Корабельного району виконано роботи з поточного ремонту зупинок громадського транспорту по Об'їзній дорозі.

3z4z6z

 

2z

5z

 

Триває робота комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об'єкти нерухомого майна внаслідокinfo бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України (програма «є Відновлення») на території Корабельного району.

На відпрацюванні перебуває 304 звернення від громадян. На тепер 138 Актів направлено до ДАБК, 21 чек - лист направлено до ДЖКГ, 145 Актів знаходяться в роботі (139 – обстежено комісією, 6- в роботі). Протягом 16.10-20.10.2023 року комісією обстежено 12 об'єктів.

 

info_logoАдміністрація Корабельного району інформує:

Триває перевірка об'єктів торгівлі та сфери послуг щодо дотримання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

16.10- 20.10.2023 року спеціалістами відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради проведено рейди - обстеження об'єктів торгівлі та сфери послуг з метою перевірки виконання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

У ході рейдів на території Корабельного району було перевірено 47 установ. Виявлено 5 порушень, надано 4 попередження. Не здійснюють господарську діяльність – 6.

 

Протягом тижня, 16.10 - 20.10.2023, спеціалістами відділу санітарної інспекції адміністрації Корабельного району були проведені чергові рейди щодо перевірки санітарного стану вулиць приватного сектору (вул. Олега Ольжича, вул. Генерала Попеля, пров. Камінського, вул. Сагайдачного, вул. Леваневського, вул. Ольшанців, вул. Національної Гвардії).

За підсумками рейдів виявлено ряд порушень Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві, а саме: складування будівельних матеріалів та будівельного сміття.

На порушників складено 17 адміністративних протоколів за ст. 152 КУпАП, які передано на розгляд адміністративної комісії для подальшого визначенням виду адміністративного стягнення.

Надано 64 попередження домовласникам та проведено роз'яснювальну роботу щодо обов'язкової наявності договору на вивіз ТПВ та утримання прилеглої території в задовільному санітарному стані.

1k2k


 

Шановні мешканці мкр. Балабанівка Корабельного району!uvaga

У зв'язку з виконанням ремонтних робіт зливової каналізації, буде перекрито дорогу по вул. Лесі Українки перед перехрестям з пр.Богоявленським із західної сторони.

Роботи будуть здійснюватись протягом 20 жовтня 2023 року.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3312
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1136812

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"