Головна

dpsПодаткова служба запускає свій Telegram-канал

Державна податкова служба України запускає свій Telegram-канал.

Про податки і не тільки – відтепер у більш зручному та мобільному форматі.

Що ж цікавого запропонуємо ми? Це – ексклюзивні матеріали, інфографіки, все про сервіси податкової, анонси, роз'яснення та коментарі фахівців.

Підписуйся на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua.

 

До уваги платників транспортного податку, які набули права власності на авто протягом звітного року!

Головне управління ДПС у Миколаївській області нагадує, що підпунктом 267.6.4 пункту 267.6 статті 267 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) встановлено, що платники транспортного податку – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і не пізніше 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцем реєстрації об'єкта оподаткування декларацію з транспортного податку (далі – Декларація) за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 ПКУ, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Щодо об'єктів оподаткування, придбаних протягом року, декларація юридичною особою – платником транспортного податку подається протягом місяця з дня виникнення права власності на такий об'єкт, а транспортний податок сплачується починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об'єкт.

У разі переходу права власності на об'єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом звітного року транспортний податок обчислюється попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об'єкт оподаткування, а новим власником – починаючи з місяця, в якому він набув право власності на цей об'єкт (п.п. 267.6.5 п. 267.6 ст. 267 ПКУ).

Нагадуємо, що форма Декларації затверджена наказом Міністерства фінансів України від 10.04.2015 № 415 «Про затвердження форми декларації з транспортного податку».

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

socalniy-zahistНове в законодавстві! Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі

25 вересня поточного року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 23.09.2020 № 859, якою затверджено Порядок подання та оформлення документів, призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі.

докладно...

 

01Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради розпочато роботи з капітального ремонту внутрішньоквартальних проїздів вздовж будинків по пр. Богоявленському, 318, 318/1, 322.

 

rozmova_babin_yar

 

Благодійний фонд «Меморіал Голокосту «Бабин Яр» інформує щодо створення документального онлайн-проєкту «Розмова». В ньому буде показано інтерв'ю з жителями України із кожного її куточка.

Через персональні історії створюється лінія пам'яті між поколіннями та зв'язується сучасне і минуле українців із різних частин України через спільні та вічні цінності. Завдяки широкому охопленню, буде змога вивчити, як персональне знання історії передається від покоління до покоління та як формує погляди сучасної людини та її мрії щодо майбутнього.

Із запитаннями проєкту попередньо можна ознайомитись на сайті rozmova.io.

Запрошуємо всіх повнолітніх мешканців Корабельного району (професія, переконання та стать не мають значення) взяти участь в проєкті.

Записатись на розмову можна - https://bit.ly/2Mi5YLk

Ознайомитись з запитаннями – https://bit.ly/3gMbovU

 

den_vchitelyaШановні освітяни Корабельного району!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників освіти!

Це радісне та хвилююче свято вчителів, учнів, батьків – усіх, хто не байдужий до майбутнього України.

Низький уклін Вам за професіоналізм, терпіння, доброзичливість і сердечне тепло, яке Ви віддаєте своїм вихованцям.

Нехай свято принесе Вам віру у власні сили та подарує надію на щасливий завтрашній день.

Хай добро, посіяне в дитячих душах, повернеться до Вас сторицею, заслуженою вдячністю учнів і батьків.

Голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов

 

Санітарне очищення району

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради інформує громаду міста про роботи із санітарного очищення, які виконувались протягом поточного тижня з 28.09.2020 по 02.10.2020.

IMG_20201002_081233Із залученням підрядних підприємств виконувалась ліквідація куп опалого листя та гілля по пр. Корабелів (зелена зона),

пр. Богоявленському (біля будинків № 283, 226), вул. Національної Гвардії, вул. Самойловича, вул. Гетьмана Сагайдачного – ріг вул. Уральська та на території багатоповерхової забудови (пр. Корабелів, 2-А, 2, вул. Океанівська, 30).

Змушені констатувати, що деякі несвідомі громадяни утворюють звалища побутового, будівельного та негабаритного сміття на прямо на території багатоповерхової забудови. Майже біля кожного третього контейнерного майданчика наразі утворено звалища сміття. Повна відсутність громадського контролю та свідомості призводить до того, що двори будинків перетворюються на смітники.

У зв'язку з початком активної фази падіння листя, зусилля адміністрації Корабельного району буде сконцентровано на вивезенні листя із узбіч магістральних доріг району.

Вкотре закликаємо, берегти чистоту рідного міста, поважати працю людей, що виконують роботи із санітарного очищенн, та виховувати у собі громадянську свідомість.

Якщо виникає потреба вивезти будівельне чи негабаритне сміття необхідно звернутись до спеціалізованого підприємства КП «Обрій-ДКП» та укласти відповідну угоду на його вивезення.

Також, вкотре попереджаємо, що викидання сміття у невідведених для цього місцях є порушенням ст. 152 КУпАП та тягне за собою накладення штрафу до 1300 грн для фізичних та до 1700 грн для юридичних осіб.

 

До місцевих бюджетів Миколаївщини забезпечено 82 млн грн податку на нерухомість

Завдяки постійній цілеспрямованій роботі щодо визначення об'єкта оподаткування податком на нерухоме майно, відмінним від земельної ділянки (так званий «податок на нерухомість») та суми податку до сплати, Головним управлінням ДПС у Миколаївській області, за січень - серпень 2020 року, до місцевих бюджетів мобілізовано 82 млн грн податку на нерухомість, що на 9,5 млн грн більше, ніж за відповідний період 2019 року.

Лідерами у сплаті податку на нерухомість є власники об'єктів нерухомості – юридичні особи, внесок яких у місцеві бюджети Миколаївщини становить 57,3 млн гривень. Фізичні особи – власники майна перерахували до місцевих скарбниць області 24,7 млн грн податку на нерухомість.

Слід зазначити, що в умовах децентралізації влади сплачені до бюджетів місцевих громад податки є джерелом фінансування соціальної сфери, фінансовим підґрунтям для розвитку інфраструктури та впровадження ефективних проектів розвитку регіону.

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2668
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1030935

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"