Головна
З метою комфортного та безпечного проживання мешканців та на радість школярам, адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано капітальний ремонт внутрішньоквартального проїзду вздовж будинків по вул. Айвазовського, 5, 5-А, Ольжича, 3-Д (біля ЗОШ № 1). Комплекс робіт включав у себе ремонт дорожнього покриття, нанесення дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків.

Адміністрація району закликає громадян берегти цей та інші об'єкти благоустрою, не пошкоджувати та не дозволяти іншим. Нагадуємо, що усі роботи подібного характеру виконуються за бюджетні кошти, а отже їх збереження є сферою відповідальності усіх громадян міста Миколаєва.

фотозвіт

 
Під головуванням заступника голови адміністрації Валентина Красножона відбулась робоча нарада за участю представників адміністрації району, спеціалістів ГУ ДФС у Миколаївській області, представників Інгульського об'єднання управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області та Корабельного відділу ДВС ГУЮМ з питання погашення заборгованості єдиного соціального внесків підприємствами, організаціями та фізичними особами-підприємцями.

Спільно обговорено та врегульовано процедуру погашення заборгованості єдиного соціального внесків підприємствами, організаціями та фізичними особами-підприємцями, визначено напрямки взаємодії.

IMG_2018

 

Санітарне очищення району

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради інформує громаду міста про роботи із санітарного очищення, які виконувались протягом поточного тижня з 06.08.2018 по 10.08.2018.

Із залученням підрядного підприємства виконано очищення зелених зон від гілля по пр. Богоявленському, пр.Корабелів, вул. Океанівська. Ліквідовано несанкціоноване звалища сміття по вул. П. Орлика, 1 (біля річки Південний Буг).

Тривають роботи з ручного прибирання прибордюрної частини по об'їзній дорозі. Двічі виконано прибирання зупинок громадського транспорту по пр. Богоявленському, та пр. Корабелів.

Із залученням громадських працівників направлених з районного центру зайнятості та ПП «ФІБ» тривають роботи по очищенню бордюрів від трави по
пр. Богоявленському (мкр. Широка Балка, від «Жуківського кола» до вул. Торгової).

Із залученням ПП «ФІБ» виконано роботи з ліквідації самостійної порослі по пр. Корабелів (від пр. Богоявленскього до залізної дороги). Аналогічні роботи тривають по вул. Океанівській.

Із метою очищення району від карантинних рослин, житлово-комунальним підприємствам, які обслуговують житловий фонд було видано приписи про необхідність комплексного обстеження закріплених територій та ліквідації на них карантинних рослин. Співробітниками відділу санітарної інспекції проведено рейди по приватному сектору з метою виявлення джерел проростання амброзії та притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

Також із залученням ТОВ «Миколаївзеленгосп» виконується покіс виявлених джерел проростання амброзії.

Роботи з санітарного очищення тривають.

IMG_20180712_102753

Вкотре адміністрація району звертається до усіх громадян та підприємців з наполегливим проханням приєднуватись до боротьби з амброзією. Нагадуємо, що за несвоєчасне видалення карантинних рослин на прилеглих та закріплених територіях передбачено адміністративну відповідальність за ст. 152 КУпАП.

 

dfsВідкриті дані ДФС

 Набори даних у формі відкритих даних стають дедалі зручнішим способом отримання інформації, ніж надсилання письмових запитів.

Розпорядники інформації зобов'язані надавати публічну інформацію у формі відкритих даних на запит, оприлюднювати і регулярно оновлювати її на єдиному державному веб-порталі відкритих даних та на своїх веб-сайтах.

Публічна інформація у формі відкритих даних є дозволеною для її подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, у тому числі в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту, публічну інформацію у формі відкритих даних з обов'язковим посиланням на джерело отримання такої інформації

На сьогодні ДФС надає 55 наборів даних у формі відкритих даних, які постійно оновлюються на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних у розділі «Податки» (http://data.gov.ua/datasets/Податки) та на головній сторінці офіційного порталу ДФС у банері «Відкриті дані» (тестова версія) (http://sfs.gov.ua/datasets. php?q=).

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

 
1403___2Дуальне навчання –
сучасна форма професійної підготовки робітників

Система підготовки кадрів з елементами дуальної форми навчання впроваджується в рамках реалізації дослідно-експериментальної роботи Всеукраїнського рівня «Професійна підготовка кваліфікованих робітників з використанням елементів дуальної системи навчання» (наказ Міністерства освіти і науки України від 16.03.2017 р. № 298).

Дуальна форма здобуття освіти - це спосіб, що передбачає поєднання навчання осіб у закладах освіти (в інших об'єктів освітньої діяльності) з навчанням на робочих місцях на підприємствах, в установах та організаціях для набуття певної кваліфікації, як правило, на основі договору.

Організація навчально-виробничого процесу з елементами дуальної форми навчання базується на співпраці підприємств, установ, організацій та професійно-технічних навчальних закладів, що мають взаємні права і  обов'язки, які регулюються тристороннім договором між підприємством, професійно-технічним навчальним закладом та здобувачем професійно-технічної освіти.

Дуальна форма навчання необхідна:

—- для роботодавців - це можливість підготовки кадрів під своє виробництво, виробничі технології та обладнання, економії часу та коштів на пошук робітників, їх перенавчання та адаптацію до умов конкретного підприємства;

—- для держави - це зменшення витрат на утримання навчального закладу (економія на обладнанні та енергоносіях);

—- для учнів - набуття професійних прийомів на виробництві, безболісна адаптація до умов виробництва та гарантоване працевлаштування.


Переваги дуальної форми навчання:

1403___1

- усунення розриву між теорією і практикою;

—- створення високої мотивації здобуття майбутніми робітниками знань та набуття ними професійних навичок, адже якість знань учнів прямо пов'язана із виконанням службових обов'язків на робочому місці;

—- зацікавленість роботодавців у практичному навчанні свого майбутнього робітника з урахуванням власних вимог;

—- скорочення витрат ПТНЗ на енергоносії, сировину, обладнання;

—- позитивний вплив на учнів робітників виробництва із великим досвідом роботи, передача досвіду, традицій трудового колективу.

Перелік професійно-технічних закладів м. Миколаєва

(дуальна форма навчання)

—- ДНЗ «Вище професійне училище № 7» (електромонтер з ремонту та обслуговування  електроустаткування, молодша медична сестра з догляду за хворими);

—-  ДНЗ «Вище професійне училище № 21» (електромеханік з ремонту та обслуговування   лічильно - обчислювальних машин);

—- ДНЗ «Миколаївське вище професійне училище технологій  та дизайну» (кравець).

Більш детальну інформацію про організацію навчально-виробничого процесу з елементами дуальної форми навчання можна безоплатно отримати у Корабельному районному центрі зайнятості за адресою: м. Миколаїв, вул. Торгова 61, або за тел. (0512) 64-48-55, 64-48-56 та будь-якому іншому центрі зайнятості Державної служби зайнятості України.

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради організовано роботу з капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Єсеніна від будинку № 77 до вул. Фруктової.

Підрядна організація – ТОВ «Миколаївавтодор».

IMG_20180807_133756IMG_20180807_133809

 

З метою перевірки житлово-побутових умов проживання і утримання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та подолання сімейного неблагополуччя, 03.08.2018 року робочою групою у складі заступника голови адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради Луцької А.В., начальника служби у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради Мамонтової О.Є., головного спеціаліста служби у справах дітей Кабацюри О.Л. та співробітника Корабельного ВП ГУНП в Миколаївській області Соколенка Д.В. проведений профілактичний рейд  „Діти вулиці".

Під час рейду обстежено та перевірено житлово-побутові умови проживання 5-х дітей, які по недбалості батьків перебувають у складних життєвих обставинах.

За результатам рейдового заходу складено акти обстеження житлово-побутових умов, з батьками проведено індивідуально-профілактичні бесіди про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов'язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей.

Відносно одного законного представника направлено клопотання щодо притягнення до адміністративної відповідальності за ст.184 КУпАП за неналежне виконання батьківських обов'язків.

P80803-094607P80803-094623

 

dfsПри зміні прізвища та місця проживання фізична особа зобов'язана впродовж місяця повідомити фіскальну службу

Згідно зі ст.67 Конституції України кожен громадянин зобов'язаний сплачувати податки і збори у порядку і розмірах, встановлених законом.

Відповідно до п.70.7 ст.70 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) фізичні особи - платники податків зобов'язані подавати до контролюючих органів відомості про зміну даних, які вносяться до облікової картки платника податків або повідомлення. Відомості про зміну даних подаються платником податку протягом місяця з дня  виникнення  таких змін шляхом подання відповідної заяви за формою 5-ДР до контролюючого органу  за своєю податковою адресою, а  фізична особа, яка не має постійного місця проживання в Україні, – до контролюючого органу за місцем отримання доходів або за місцезнаходженням  іншого об'єкта оподаткування.

Пунктом п.45.1 ст.45 ПКУ передбачено, що платник податків зобов'язаний визначити свою податкову адресу. Податковою адресою платника податків - фізичної особи визнається місце її проживання, за яким вона береться на облік як платник податків у контролюючому органі. Платник податків - фізична особа може мати одну податкову адресу.

Шановні громадяни! Не відкладайте свій візит до контролюючого органу – приведіть свої документи у відповідність до чинного податкового законодавства.

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1948
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 767862

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"