Головна

2Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано роботи з капітального ремонту огорожі спортивного майданчика по вул. Океанівська, 34. Підрядна організація – ФОП Петрушков А.Є.

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано роботи з улаштування спортивного майданчика по вул. Приозерній (мкр. Причепівка). Підрядна організація –ТОВ «ГИНГАРС».

2020-05-27_10-40-542020-05-27_15-55-06

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано роботи з улаштування дитячого майданчика по вул. Прибузькій біля будинку № 102. Підрядна організація –ТОВ «ГИНГАРС».

2020-05-27_10-41-562020-05-27_10-41-58

 

IMG_20200526_105107ПОВАЖНИЙ ЮВІЛЕЙ

25 травня 2020 року заступник директора апарату Корабельного району міського територіального центру Подаєнко Тетяна Іллівна та соціальний працівник відділення організації надання адресної допомоги Албул Л.Б. , з нагоди поважного Ювілею, завітали до довгожительки Корабельного району Колесніченко Марії Денисівни, яка відзначила свій 100- річний Ювілей.

Колесніченко Марія Денисівна народилася в 1920 році у селі Антонівські хутори Скадовського району Херсонської області у багатодітній (8 дітей) родині, була наймолодшою в сім'ї. Багато поневірянь випало на її долю, пережила трагічний голод 1933 року в якому помер її батько та двоє братів. Була наполегливою, закінчила учительські курси, а після війни педагогічний інститут в Миколаєві, працювала вчителем початкових класів на Тернопільщині, де і зустріла свою долю – чоловіка Колесніченка Івана Максимовича. В сім'ї народилися 3 синів.

IMG_20200526_110744В 34 роки Марія Денисівна залишилася вдовою з трьома маленькими дітьми на руках і повернулася в Миколаївську область с. Жовтневе, продовжувала працювати вчителем, дітей піднімала сама, всі трьом синам дала вищу освіту. У ювілярки дружна велика родина, 5 онуків та 6 праонуків, котрі шанують, люблять і бережуть свою матір, бабусю, прабабусю. «Наша свята порадниця» - так з любов'ю називають її рідні.

Марія Денисівна має 44 роки стажу, нагороджена медаллю «Ветеран праці», грамотами районного та обласного відділу освіти.

Ювілярка отримала вітальні листи від Голови ОДА Стадніка О.В. та міського голови Сєнкевича О.Ф., подарунок, квіти та святковий торт. Звертаючись до неї, Тетяна Іллівна висловила вдячність за її добросовісну, невтомну працю, виховання дітей та онуків, за яскравий приклад людяності та порядності, побажала міцного здоров'я, миру, поваги та турботи від рідних.

Марія Денисівна, в свою чергу, висловила щиру вдячність за увагу і теплі вітання.

Відділення Корабельного району міського територіального центру висловлює слова щирої вдячності директору ТОВ «Лакомка» Бут Олені Миколаївні за святковий торт та приватному підприємцю Юношевій Олені Олександрівні за надані квіти.

 

26 травня 2020 року з метою дотримання вимог постанови КМУ від 04.05.2020 року № 343 щодо послаблення карантинних обмежень, робочою групою у складі представників Держпродспоживслужби та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено обстеження 4-х продовольчих крамниць. З власниками закладів проведено бесіду щодо дотримання встановлених обмежень під час дії карантину та 2-х власників крамниць попереджено про передбачену адміністративну відповідальність за ст. 44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей».

А також, спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району спільно з представниками районного відділу поліції та громадського формування «Каскад» провели відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєваз метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: пр. Богоявленський, 311; пр. Богоявленський, 342 (маркет «АТБ»), вул. Океанівська, 31, вул. Самойловича, 24.

Складено один протокол за статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

IMG-08IMG-09

 
dpsДПС Миколаївщини за легальні трудові відносини!

Головне управління ДПС у Миколаївській області інформує роботодавців та найманих працівників про важливість укладання трудового договору. А саме, відповідно до ст. 21 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП) трудовий договір – це угода між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою.

Працівник зобов'язується виконувати роботу, визначену цією угодою, та дотримуватись внутрішнього трудового розпорядку, а власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган чи фізична особа зобов'язується виплачувати працівникові заробітну плату й забезпечувати умови праці, передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін.

Трудовий договір відповідно до ст. 23 КЗпП може бути безстроковим, що укладається на невизначений термін. Може укладатись на визначений термін, встановлений за погодженням сторін, або укладатись на час виконання певної роботи. Тобто норми зазначеної статті визначають терміни трудового договору.

Строковий трудовий договір укладається у випадках, коли трудові відносини не можуть бути встановленими на невизначений термін з урахуванням характеру наступної роботи, умов її виконання або інтересів працівника та в інших випадках, передбачених законодавчими актами.

Згідно з частиною 2 ст. 23 КЗпП можливість встановлення законодавчими актами випадків, коли допускається укладення строкових трудових договорів, не обмежена. Так, відповідно до ст. 7 КЗпП передбачена можливість укладення строкового трудового договору з тимчасовими та сезонними працівниками; суддями, сільським, селищним, міським головою тощо.

Статтею 23 КЗпП визначено також випадок укладення трудового договору на термін, що пов'язаний з інтересами працівника. В заяві про прийняття на роботу бажано вказати обставини, що спонукають працівника найматись на роботу за строковим трудовим договором.

Нормами статті 391 КЗпП визначено, якщо після закінчення строку трудового договору (пункти 2 і 3 ст. 23 КЗпП) трудові відносини фактично тривають і жодна із сторін не вимагає їх припинення, дія цього договору вважається продовженою на невизначений строк.

Крім того, якщо трудові договори були переукладені один чи декілька разів, за винятком випадків, передбачених частиною другою ст. 23 КЗпП, то ці договори вважаються такими, що укладені на невизначений строк.

 

До місцевих бюджетів Миколаївщини забезпечено 35,8 млн грн податку на нерухомість

Завдяки постійній цілеспрямованій роботі щодо визначення об'єкта оподаткування податком на нерухоме майно, відмінним від земельної ділянки (так званий «податок на нерухомість») та суми податку до сплати, у січні - квітні 2020 року Головним управлінням ДПС у Миколаївській області до місцевих бюджетів мобілізовано 35,8 млн грн податку на нерухомість, що майже на 1,1 млн грн більше, ніж у відповідному періоді 2019 року.

Як повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Миколаївській області Дмитро Прокоф'єв, лідерами у сплаті податку на нерухомість є власники об'єктів нерухомості – юридичні особи, внесок яких у місцеві бюджети Миколаївщини за 4 місяці 2020 року становить майже 33 млн гривень. Фізичні особи – власники майна перерахували до місцевих скарбниць області 2,8 млн грн податку на нерухомість.

«В умовах децентралізації влади сплачені до бюджетів місцевих громад податки є джерелом фінансування соціальної сфери, можливістю використовувати бюджетні надходження на розвиток інфраструктури та впровадження ефективних проектів розвитку регіону», - зазначив Дмитро Прокоф'єв.

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

На Миколаївщині вже 1573 тисячі працівників малого та середнього бізнесу отримали 1,7 млн гривень допомоги по частковому безробіттю на період карантину

Обласною службою зайнятості вже перераховано понад 1,7 мільйонів гривень допомоги по частковому безробіттю на рахунки 178 підприємств малого та середнього бізнесу Миколаївщини. Ці кошти роботодавці виплатили 1573 своїм працівникам.

Про це повідомив директор обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

Найбільша кількість роботодавців, які скористалися державною програмою, зареєстровані у Вознесенському, Первомайському, Южноукраїнському, Очаківському, Снігурівському, Баштанському, Новобузькому районах та місті Миколаєві.

Нагадаємо: право на отримання допомоги по частковому безробіттю мають роботодавці з числа суб'єктів малого та середнього бізнесу. Для подання документів на отримання допомоги по частковому безробіттю роботодавцям необхідно звертатися до філії/центру зайнятості за місцем сплати єдиного внеску.

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефонами філій/центрів зайнятості https://cutt.ly/lygfS1q

 

IMG-01121 травня 2020 року з метою дотримання вимог постанови КМУ від 04.05.2020 року № 343 щодо послаблення карантинних обмежень, робочою групою у складі представників відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва та громадського формування «Каскад» проведено обстеження 2-х літніх майданчиків. З власниками закладів проведено бесіду щодо дотримання встановлених обмежень під час дії карантину та попереджено про передбачену адміністративну відповідальність за ст. 44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей».

А також, спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району спільно з представниками районного відділу поліції та громадського формування «Каскад» провели відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва з метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: пр. Богоявленський, 311; пр. Богоявленський, 342 (маркет «АТБ»), вул. Океанівська, 31, вул. Самойловича, 24.

Складено 2 протоколи за статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2556
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 965120

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"