Головна

sluzhba_detiДітям в період війни важче, ніж дорослим. Тому, якщо ми можемо давати їм позитивні емоції, - варто, не роздумуючи, це робити.

Саме тому, 11.07 - 12.07.2023 року, службою у справах дітей адміністрації Корабельного району ММР разом з благодійною організацією «СОС Дитячі містечка» було видано 46 продуктових наборів для сімей, діти в яких перебувають під опікою.

Ми переконані, що кожна людина має значення, тому докладаємо всіх зусиль, щоб максимально забезпечити увагою та всім необхідним кожного з наших підопічних.

67

89

 

stop-nasulstvu-v-simyiАдміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради продовжує заходи з протидії насильству у сім'ї.

Так за липень 2023 року спеціалістами відділу з гуманітарних питань спільно з Миколаївським міським центром соціальних служб було здійснено 5 виходів в сім'ї, де було скоєно домашнє насилля.

Комісією було підтверджено один випадок і виявлено, що свідками конфлікту були діти постраждалої. З цього приводу всі матеріали були передані у службу у справах дітей для подальшої роботи. Чотири випадки було неможливо підтвердити чи спростувати із-за відсутності безпосереднього контакту з постраждалими, трьом постраждалим були надані консультації в телефонному режимі.

З усіма жертвами було проведено роз'яснювальну роботу, були запропоновані контакти безоплатної психологічної та юридичної допомоги Миколаївського міського центру соціальних служб, інтегрованого центру комплексної підтримки та Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Було повідомлено про можливість оформлення термінового заборонного припису через співробітників національної поліції та обмежувального припису через суд, а також, надано інформацію щодо механізму реагування в подібних випадках.

 

mama_nanaДО УВАГИ БАГАТОДІТНИМ БАТЬКАМ

Відділ з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради інформує.

У зв'язку із повномасштабним вторгненням Російської Федерації на територію України до відділу почастішали запити від батьків, які бажають отримати статус багатодітної сім'ї та оформити відповідні посвідчення.

докладно...

 

subsid_linkМеханізм швидкого надання житлових субсидій

13 червня 2023 року Уряд ухвалив постанову № 601 «Про реалізацію експериментального проекту щодо удосконалення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива»

докладно...

 

10-11 липня 2023 року, у рамках проєкту «СОС Діти. Програма екстреної допомоги», адміністрацією Корабельного району проведено організацій ну роботу та видано гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів 95-ти багатодітним родинам, які зараз проживають на території Корабельного району.

Допомога була надана міжнародною незалежною благодійною організацією соціального спрямування «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка».

345

 

info_logo10 липня 2023 року спеціалістами відділу координації торгівлі та підприємництву адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради здійснено черговий рейд - обстеження об'єктів торгівлі та сфери послуг з метою перевірки виконання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

 

У ході рейду перевірено 72 установи. Виявлено 18 порушень, надано 11 попереджень. З перевірених об'єктів – 12 не здійснюють діяльність (зачинені).

Підготовлено 25 Актів щодо розгляду Уповноваженим із захисту державної мови для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

Під час рейдів з підприємцями було проведено роз'яснювальні бесіди та суб'єктів господарювання попереджено про адміністративну відповідальність за порушення Закону.

 
Протягом тижня, 03.07 - 07.07.2023, спеціалістами відділу санітарної інспекції адміністрації Корабельного району був проведений рейд (мкр. Ш.Балка) щодо санітарного стану вулиць приватного сектору.

За підсумками рейду виявлено ряд порушень Правил благоустрою міста (складування будівельних матеріалів та будівельного сміття, несвоєчасне видалення карантинних рослин, відсутність покажчиків будинків, влаштування зливових ям на за межами територій приватних домоволодінь).

На порушників складено 10 адміністративних протоколів за ст. 52 КУпАП., які передано на розгляд адміністративної комісії для подальшого визначенням виду адміністративного стягнення. Надано 12 попереджень домовласникам та проведено роз'яснювальну роботу щодо обов'язкової наявності договору на вивіз ТПВ та утримання прилеглої території в задовільному санітарному стані.

1

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3223
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1133786

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"