Оголошення
дислокация
Map
Головна

01701 лютого 2022 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд – обстеження 22-х об'єктів господарювання, а саме: 19-ти непродовольчих та продовольчих крамниць, закладів громадського харчування -2, салонів краси - 1.

У ході рейду було складено 1 протоколів за статтею 44-3 (частина друга) Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»), що передбачає за собою накладення штрафу на громадян від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, 2 протоколи за статтею 42 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення санітарних норм»), що передбачає за собою накладення штрафу на громадян від одного до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від шести до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. А також, попереджено суб'єктів господарювання про необхідність дотримання карантинних заходів.

 

Відділом санітарної інспекції адміністрації Корабельного району із залученням підрядника ФОП Намазової Е.В. виконуються роботи із ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ за адресами: вул. Новобудівна, 1, 5; пр. Богоявленський, 305; вул. Океанівська, 18/2; пр. Корабелів, 2а; Айвазовського, 13 та у мкр. Кульбакино.

Також, виконуються роботи із вивезення гілок та ялинок за адресами: вул. Металургів, 26а, 32; вул. Океанівська, 28; Айвазовського, 11а.

Роботи у даному напрямі тривають.

016015

 
014
 

dfsЗакон № 1525: Запроваджені нововведення, які набрали чинності з 01.01.2022

Головне управління ДПС у Миколаївській області звертає увагу, що Законом України від 03.06.2021 № 1525-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо скасування оподаткування доходів, отриманих нерезидентами у вигляді виплати за виробництво та/або розповсюдження реклами, та удосконалення порядку оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання нерезидентами електронних послуг фізичним особам» доповнено Податковий кодекс України нормами, згідно з якими з 01.01.2022 скасовується положення щодо оподаткування доходів, отриманих нерезидентами у вигляді виплати за виробництво та/або розповсюдження реклами, та нормами щодо удосконалення порядку оподаткування ПДВ операцій з постачання нерезидентами електронних послуг фізичним особам, у тому числі фізичним особам – підприємцям, зокрема:

читати далі...

 

dfsЧи необхідно ОСББ подавати до контролюючого органу повідомлення за формою № 20-ОПП з інформацією щодо багатоквартирного будинку, відносно якого таке ОСББ здійснює управлінські функції?

Головне управління ДПС у Миколаївській області пояснює, що об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку (далі – ОСББ) необхідно подавати до контролюючих органів за основним місцем обліку платника податків повідомлення про об'єкти оподаткування або об'єкти, пов'язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою № 20-ОПП (далі – Повідомлення за ф. № 20-ОПП), оскільки воно віднесено до неприбуткових організацій і як неприбуткова організація має бути включене до Реєстру неприбуткових установ та організацій.

докладно...

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради в 4 кварталі 2021 року виконано капітальні ремонтні роботи:

– внутрішньоквартального проїзду по вул. 295-ї Стрілецької Дивізії вздовж будинків № 91А, 91Б, 91В (об'єкт реалізовувався протягом 2020-2021 років). Площа асфальтування дороги та тротуарів – 4007 кв.м.

295cd-1295cd-2

– внутрішньоквартальних проїздів по пр. Богоявленському 320, 324, 326. Площа асфальтування дороги та тротуарів - 1218 кв.м.

b326-1b326-2

– дорожнього покриття по вулиці Космонавта Беляєва від вулиці Рибної до будинку №35 та провулках Сіверсів і Космонавта Беляєва. Площа асфальтування дороги - 2042 кв. м.

belyaeva

– дорожнього покриття по пров. 1-й Прибузький від житлового будинку №24 до житлового будинку №40 та від житлового будинку №10 до житлового будинку №20. Площа асфальтування дороги - 887 кв. м.

1prib-11prib-2

– дорожнього покриття по вул. Ударна від вул. Литовченка до вул. Родинної. Площа асфальтування дороги - 1800 кв. м.

udarna

–тротуарної частини з благоустроєм зеленої зони по вул. Океанівська, 36 (завершення першої черги будівництва)

ocean36-1ocean36-2

 

GBMАдміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради звітує

У 2021 році реалізовано проекти, які стали переможцями у Громадському бюджеті м. Миколаєва - 2021:


Капітальний ремонт підходів до джерела у парку «Богоявленський» (проєкт № 11 «Джерело»)

11

Капітальний ремонт тротуарів з елементами благоустрою на території парку «Богоявленський» (проєкт № 12 «Джерело та чисте суспільство»)

1212_1

Капітальний ремонт спортивного майданчика для занять йогою на території парку «Богоявленський» (проєкт № 13 «Чисте суспільство»)

13

Капітальний ремонт ігрового майданчика у сквері біля ЗОШ № 14 (проєкт № 29 «МИКОЛАЇВ – МІСТО - МРІЙ» - об'ємна конструкція у вигляді мотузкового лабіринту»)

29

Капітальний ремонт спортивно-ігрового майданчика по пр. Богоявленському, 285 (проєкт № 94 «Майданчик безпеки та екології, інклюзивний проєкт для дітей та дорослих «ЕКОБЕЗПЕЧНА МРІЯ»)

94

Капітальний ремонт спортивно-ігрового майданчика по пр. Корабелів, 20/3 (проєкт № 39 «Спортивно-ігрова площадка під назвою «Олімпійські надії»)

39

Капітальний ремонт спортивно-ігрового майданчика по вул. Океанівській, 56 (проєкт №7 «Спортивний та дитячий майданчик нашого двору. Перший благоустрій»)

7

Капітальний ремонт тротуарної частини по вул. Знаменській від ЗОШ № 44 до ДНЗ № 130 (проєкт№ 67 «Безпечний шлях до школи»)

67

 

Витрати на лікування від COVID-19: чи можна отримати податкову знижку?

Головне управління ДПС у Миколаївській області інформує, що відповідно до п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку – резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати та/або у вигляді дивідендів, у випадках, визначених ПКУ.

Пунктом 20 підрозд. І розд ХХ «Перехідні положення» ПКУ установлено, що за результатами 2021 та 2022 років при реалізації права на податкову знижку відповідно до положень ст. 166 ПКУ до податкової знижки платника податку на доходи фізичних осіб у звітному податковому році в повному обсязі включаються витрати на лікування гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, придбання лікарських засобів та/або виробів медичного призначення, необхідних для лікування гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, відповідно до виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого або витягу з Реєстру медичних записів, записів про направлення та рецептів в електронній системі охорони здоров'я, витрати на вакцинування для профілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, а також витрати на сплату страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), сплачених страховику-резиденту за договорами страхування на випадок захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, такого платника податку та членів його сім'ї першого ступеня споріднення.

Відповідно до п.п. 166.1.1 п. 166.1 ст. 166 ПКУ платник податку має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.

Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації про майновий стан і доходи, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року (п.п. 166.1.1 п. 166.1 ст. 166 ПКУ).

До податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема, квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і особу, яка звертається за податковою знижкою (їх покупця (отримувача), а також копіями договорів за їх наявності в яких обов'язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк оплати за такі товари (роботи, послуги) (п.п. 166.2.1 п. 166.2 ст. 166 ПКУ).

Копії зазначених у п.п. 166.2.1 п. 166.2 ст. 166 ПКУ документів (крім електронних розрахункових документів) надаються разом з податковою декларацією, а оригінали цих документів не надсилаються контролюючому органу, але підлягають зберіганню платником податку протягом строку давності, встановленого ПКУ (п.п. 166.2.2 п. 166.2 ст. 166 ПКУ).

У разі якщо відповідні витрати підтверджені електронним розрахунковим документом, платник податків зазначає в податковій декларації лише реквізити електронного розрахункового документа.

Для документального підтвердження витрат, що включаються до податкової знижки, контролюючий орган не має права вимагати від платника податку надання інформації, документів та/або їх копій, які містяться в автоматизованих інформаційних і довідкових системах, реєстрах, банках (базах) даних органів державної влади, інформація з яких безоплатно отримується контролюючими органами відповідно до ПКУ (п.п. 166.2.3 п. 166.2 ст. 166 ПКУ).

Нагадуємо, що спілкуватися з Податковою службою та отримувати більше цікавої інформації можна дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX», на сторінках у мережі Facebook – www.facebook.com/TaxUkraine (сторінка ДПС України) та www.facebook.com/tax.mykolaiv (сторінка ГУ ДПС у Миколаївській області).

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3068
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 979407

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

.

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"