Головна

Море! Сонце! Відпочинок!

05 липня 2021 року 42 дитини пільгових категорій з Корабельного району, які потребують особливої уваги та підтримки, було відправлено на відпочинок до дитячого табору «Маяк», с.Рибаківка.

02030405

 

01Що вважається відокремленим підрозділом юридичної особи?

Головне управління ДПС у Миколаївській області повідомляє,що відповідно до п.п. 14.1.30 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) поняття відокремлені підрозділи, з метою оподаткування, вживається у значенні, визначеному Цивільним кодексом України від 16 січня 2003 року № 435-IV зі змінами та доповненнями (далі – ЦКУ). Для розд. IV ПКУ вживається у визначенні Господарського кодексу України від 16 січня 2003 року № 436-IV зі змінами та доповненнями (далі – ГКУ).

Згідно з ст. 95 ЦКУ філією є відокремлений підрозділ юридичної особи, що розташований поза її місцезнаходженням та здійснює всі або частину її функцій (п. 1 ст.95 ЦКУ).

Представництвом є відокремлений підрозділ юридичної особи, що розташований поза її місцезнаходженням та здійснює представництво і захист інтересів юридичної особи (п. 2 ст. 95 ЦКУ).

Філії та представництва не є юридичними особами. Вони наділяються майном юридичної особи, що їх створила, і діють на підставі затвердженого нею положення (п. 3 ст. 95 ЦКУ).

Керівники філій та представництв призначаються юридичною особою і діють на підставі виданої нею довіреності (п.4 ст. 95 ЦКУ).

Відомості про філії та представництва юридичної особи включаються до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР) (п.5 ст. 95 ЦКУ).

Для цілей розд. IV ПКУ слід враховувати вимоги ст. 64 ГКУ, згідно з якою підприємство має право створювати філії, представництва, відділення та інші відокремлені підрозділи, погоджуючи питання про розміщення таких підрозділів підприємства з відповідними органами місцевого самоврядування в установленому законодавством порядку. Такі відокремлені підрозділи не мають статусу юридичної особи і діють на основі положення про них, затвердженого підприємством. Підприємства можуть відкривати рахунки в установах банків через свої відокремлені підрозділи відповідно до закону (п. 4 ст. 64 ГКУ).

Відповідно до ст. 9 Закону України від 15 травня 2003 року № 755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» із змінами та доповненнями в ЄДР містяться відомості щодо юридичної особи, зокрема, дані про відокремлені підрозділи юридичної особи.

Відомості, що містяться в ЄДР, використовуються для ідентифікації юридичної особи або її відокремленого підрозділу, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, фізичної особи - підприємця, у тому числі під час провадження ними господарської діяльності та відкриття рахунків у банках та інших фінансових установах (п. 4 ст. 10 Закону № 755).

Отже, відокремлений підрозділ – це підрозділ юридичної особи, що знаходиться поза її місцезнаходженням, здійснює всі або частину її функцій, виконує роботи або операції, надає послуги від імені юридичної особи, або здійснює представництво і захист інтересів юридичної особи.

Відокремлений підрозділ не є юридичною особою. Такий підрозділ наділяється майном юридичної особи, що його створила, і діє на підставі затвердженого нею положення.

Підприємства можуть відкривати рахунки в установах банків через свої відокремлені підрозділи відповідно до закону.

Відомості про відокремлені підрозділи юридичних осіб містяться в ЄДР.

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

Адміністрація Корабельного району інформує про шкоду завдану громаді у зв'язку з буревієм, який відбувся у ніч з 29.06 на 30.06.2021.

Внаслідок ураганних поривів вітру повалено та пошкоджено близько 45-ти дерев, обірвано електродроти, пошкоджено дахи будинків та ряд об'єктів інфраструктури.

Адміністрація району із самого ранку проводить оцінку завданих збитків та організовує відновлювальні роботи. Із залученням підрядних підприємств ТОВ "Укрбіорост", ФОП Звіренко О.М., ТОВ "Арника-ЮГ" виконуються роботи по прибиранню повалених дерев та вивезення зламаного гілля.

Просимо з розумінням віднестися до тимчасових незручностей спричинених негодою.

424341

 

30 червня 2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд – обстеження 21-го об'єкта, а саме: 5-ти непродовольчих та 10-ти продовольчих крамниць, закладів громадського харчування – 3, салонів краси – 3.

У ході рейду було складено 3 протоколи за статтею 44-3 (частина друга) Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»), що передбачає штраф від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

3940

 

Тут не важливий диплом і квіточок з зарплатою:

Всім дано стати батьком, але не кожному - татом!

Тож усім тим з батьків, хто дітьми гордий і славний,

Даруємо море віршів, поздоровлень цунамі!

Щороку кожної третьої неділі червня Україна офіційно відзначає День батька. Це миле свято створене для того, аби ви змогли сказати найкращі, найбільш щирі та емоційні слова своїм татусям.

Безумовно тато залишається справжнім супергероєм, особливо важливим чоловіком в житті кожної дівчинки і кожного мужчини. Тому не соромтесь проявити усі свої почуття, любов та повагу цього дня.

Стало гарною традицією вітати сім'ї, в яких проживають діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, та діти, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Із нагоди святкування Дня батька службою у справах дітей адміністрації Корабельного району відзначено 5 батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу, прийомної сім'ї, 8 опікунів, піклувальників та 17 батьків, сім'ї яких перебувають у складних життєвих обставинах. Цього разу всі отримали домашній текстиль, який стане в нагоді та зігріє в довгі зимові вечори.

IMG3VIMG2VIMG1V

 

e-likarnyaniЗ червня розпочався перехідний період запровадження е-лікарняних

У червні розпочався перехідний період запровадження електронних листків непрацездатності, який триватиме до кінця серпня 2021 року. Протягом цього часу громадяни мають можливість отримати як електронний, так і паперовий листок непрацездатності.

Згідно з чинним законодавством Електронний реєстр листків непрацездатності формує та веде Пенсійний фонд України.

Електронний лікарняний формується в Електронному реєстрі листків непрацездатності на підставі медичного висновку про тимчасову непрацездатність.

В особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua) роботодавець має доступ до інформації щодо електронних листків непрацездатності по співробітниках, які працюють за основним місцем роботи, зокрема, номер лікарняного, дата його відкриття, закриття.

Роботодавець автоматично отримує необхідну інформацію для нарахування коштів, зокрема, щодо тривалості страхового стажу працівників, формує заяву-розрахунок та здійснює виплату.

Запровадження е-лікарняних:

- спрощує оформлення тимчасової непрацездатності;

- скорочує час від оформлення до нарахування допомоги;

-унеможливлює зловживання під час обігу листків непрацездатності;

-мінімізує застосування штрафних санкцій через імовірні помилки в

оформленні листків непрацездатності.

Новий порядок видачі електронних листків непрацездатності регулюється:

-постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 328 «Деякі питання організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності та надання інформації з нього»;

-постановою Верховної Ради України від 03.02.2021 № 1192-ІХ «Про заходи щодо запровадження Електронного реєстру листків непрацездатності»;

-наказом Міністерства охорони здоров'я України від 01.06.2021 № 1066, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 02.06.2021 за № 728/36350 «Деякі питання формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність та проведення їхньої перевірки».

 

25-29 червня 2021 року відділом санітарної інспекції адміністрації Корабельного району із залученням підрядника ФОП Звіренко О. М. здійснено роботи із ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ на території багатоповерхової забудови у мкр. Кульбакине. Також, тривають роботи із очищення від звалищ пустиря вздовж пр. Богоявленського (між вул. Приміська та мкр. Причепівка).

Вкотре закликаємо громаду міста до культури поводження із відходами та категоричній забороні утворювати несанкціоновані сміттєзвалища, адже, на їх ліквідацію щорічно витрачаються мільйони бюджетних коштів.38

3637

 

Відділом санітарної інспекції адміністрації Корабельного району м.Миколаєва із залученням КП "Обрій-ДКП" продовжуються роботи із наповнення дитячих пісочниць.

Виконано наповнення пісочниць за адресами: пр. Богоявленський, 314, 326; вул. Металургів, 28, 8; вул. Океанівська, 22, 24; вул. Генерала Попеля, 162, 170.

Роботи у даному напрямі тривають.

32333435

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2917
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1192461

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

koradm@mkrada.gov.ua

znak

Питання "гарячої лінії"