Головна

Санітарне очищення району

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради інформує громаду міста про роботи із санітарного очищення, які виконувались протягом поточного тижня з 26.11.2018 по 30.11.2018.

Із залученням підрядного підприємства ліквідовано звалища гілля та опалого листя по пр. Богоявленському, пр. Корабелів, вул. Самойловича, вул. Океанівській та у дворах будинків по пр. Корабелів, 12, 12А, 12Б, 12В, 18А, 10Б.

Двічі виконано ручне прибирання зупинок громадського транспорту.

Із залученням ТОВ «Миколаївзеленгосп» виконані роботи із знесення, санітарної обрізки та кронування дерев за адресами: вул. Океанівська, 45, пр. Богоявленський, 315.

Із залученням громадських працівників та ПП «ФІБ» виконано прибирання зелених зон від випадкового сміття та опалого листя по пр. Богоявленському (від вул. Самойловича до зупинки «Риф»), пр. Корабелів, та на території спортивного містечка «Корабельний».

Із залученням ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» двічі виконано механізоване прибирання магістральних доріг району.

Роботи із санітарного очищення тривають.

IMG-20181129-VIMG_20181127_100108IMG_20181129_094714IMG_20181129_095531

 

IMG_6863Цінуй сьогодення заради свого майбутнього»

29 листопада 2017 року Дитячий Центр позашкільної роботи сумісно з відділом з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району провів районний захід, присвячений Всесвітньому Дню боротьби зі СНІДом – «Цінуй сьогодення заради свого майбутнього».

На захід були запрошені гості: лікар-педіатр центру первинної медико-санітарної допомоги №7 Галина Миколаївна Дмитрієва, яка провела інформаційну бесіду, відповіла на запитання присутніх.

 

Від адміністрації Корабельного району Богдан Ірина Іванівна начальник відділу з гуманітарних питань нагородила призами та подарунками учасників акції, а також надала присутнім дітям консультації щодо дій під час ситуації, якщо скоєне насилля чи жорстоке поводження в сім'ї. Поінформувала про роботу «гарячих ліній», служб та організацій, які вповноважені швидко реагувати на сигнал тривоги. Роздала дітям брошури, буклети, інформаційні матеріали щодо профілактики насильства в сім'ї, торгівлі людьми, тощо.

IMG_6862Вихованці Дитячого Центру підготували яскраві номери художньої самодіяльності, аплодисменти від гостей були щирими та тривалими.

Кожна людина має право жити в цьому світі і бути щасливою. СНІД не передається через обійми, дотики, знаки уваги та добрі слова. Давайте ж підтримаємо людей, які так потребують нашої турботи і допомоги. Надихаючими словами, фінансово і просто солідарністю. І якщо кожен з нас внесе хоча б крихітну лепту у справу допомоги іншим, світ обов'язково стане кращим!

 

Захід, присвячений Всесвітньому Дню боротьби зі СНІДом пройшов бібліотеці-філії №8 для дітей Корабельного району м. Миколаєва

Здоров’я людини – одна за найбільших цінностей. З метою покращення знань в області проблеми ВІЛ-СНІД, а також підтримки культурних і моральних цінностей молоді, 27 листопада 2018 року бібліотека-філія №8 для дітей сумісно з відділом з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району провели районний захід "Як жити у світі, в якому є ВІЛ".

На заході були присутні учні загальноосвітньої школи №1 Корабельного району. Начальник відділу з гуманітарних питань Богдан І.І. від адміністрації Корабельного району нагородила призами та подарунками учасників акції.

Такі заходи для учнів – це поглиблення знань молоді про виникнення і природу вірусу ВІЛ, пропаганду знань про можливі шляхи зараження ВІЛ та профілактиці СНІДу.

IMG_6853IMG_6857

 

uvaga

ОБЕРЕЖНО!!!

АФРИКАНСЬКА ЧУМА СВИНЕЙ (АЧС)

АЧС - вірусна, високо контагіозна хвороба свійських та диких свиней різних вікових груп та порід.

Хвороба характеризується швидким протіканням та смертністю 98-100%

Зараження тварин проходить шляхом прямого їх контакту з хворими тваринами або через інфіковані корми, воду, продукти забою тварин, відходи ресторанів, столових, ковбасних цехів. Переносниками вірусу можуть бути собаки, коти, лисиці, вовки, дрібні гризуни та хижі птахи.

Одними із характерних для хвороби ознак є крововиливи в товщу шкіри через що на шкірі вушних раковин, п'ятачка, живота, хвоста, внутрішніх поверхонь ніг з'являються видимі плями різної величини синюшного кольору, підняття температури до 41-42°C, проноси, інколи з домішками крові. Смерть настає частіше через 1-2 доби після появи вище перерахованих клінічних ознак хвороби.

При даній хворобі відсутня імунопрофілактика та лікування.

Усіх свиней, які перебувають в епізоотичному вогнищі, знищують безкровним методом* Трупи вбитих і загиблих свиней, гризунів, птахів та інших тварин, а також дерев'яний матеріал, гній, залишки кормів, тару та інвентар спалюють. Будь-яку рослинність (траву, кущі тощо), що довкола приміщень ферми, скошують і теж спалюють.

З ціллю попередження занесення вірусу африканської чуми свиней в автогосподарства, керівникам підприємств усіх форм власності з розведення, утримання свиней перевести свиноферми на «закритий режим» утримання свиней.

05.11.2018 запроваджено карантин по африканській чумі свиней в с.Івано-Кепіне Снігурівського району Миколаївської області та здійснені профілактичні заходи.

У разі якщо Вам відомі факти масового захворювання чи загибелі свиней у присадибних господарствах населення або приватних господарствах по розведенню, вирощуванню свиней, негайно інформуйте Миколаївське міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за телефонами гарячої лінії: 55-30-42, 24-63-76, 096-544-49-034; 063-255-14-05

 

Emblem_of_the_Pension_Fund_of_UkraineШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ! МАЄМО ПРИЄМНУ НАГОДУ ПОВІДОМИТИ ВАМ ПРО НОВІ МОЖЛИВОСТІ ВЕБ-ПОРТАЛУ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

З огляду на зміни в законодавстві щодо розрахунку та виплати лікарняних на веб-порталі відкрито можливість отримувати відомості про страховий стаж ваших працівників (форма довідки відповідно до додатку 9 Положення про реєстр застрахованих осіб). Перевага такої можливості полягає в тому, що ви можете отримати зазначену довідку самостійно. Тобто, ні вам, ні вашому працівнику не треба особисто відвідувати управління Фонду.

докладно...

 

z_korust

Вихідні дні з користю

Підопічні відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відвідали такі культурно-мистецькі заходи:

- 17.11.2018р.- Конкурс хореографічного мистецтва «Перлина Прибужжя» ( Миколаївський  палац культури «Корабельний»)

- 18.11.2018р.- Перегляд  вистави «Продавець дощю» (Николаевский художественный русский драматический театр)

- 20.11.2018р.- Театральний бенефіс (Миколаївський палац культури «Корабельний»)

z_korust_Творчі колективи, які організовували ці заходи продемонстрували високий професіоналізм та чудовий рівень виконавської майстерності.

Організували та супроводжували підопічних на ці заходи фахівці відділення денного перебування Корабельного району.

Фахівці відділення намагаються огорнути своєю увагою підопічних та роблять все можливе для того, щоб вони отримали як найбільше позитивних емоцій та з користю провели своє дозвілля.

До нових зустрічей.

 

Заступник
 директора міського
територіального центру Т.І.Подаєнко
 

zvykАНГЕЛИ ЗВУКУ

Підопічні відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради завжди з нетерпінням чекають зустрічі з колективом «АНГЕЛИ ЗВУКА». Сухановою Раїсою Фомінічною та Швець Павлом дарують людям оздоровчо-музичні сеанси гри на кришталевих чашах.

Кришталь, це природний матеріал – кремній, тому чаші виготовлені з нього, як музичні інструменти, видають оригінальні звуки та настроєні на одну частоту з природною вібрацією Землі. Такі сеанси дають можливість людині налаштуватись на гармонізацію всіх своїх систем та органів і як результат - оздоровлення та позитивні емоції.

Гра на чашах виконувалась під музику класиків. А десять хвилин слухання музики та звуків кришталевих чаш здатні гармонізувати та заспокоїти стан людини, подарувавши при цьому естетичну насолоду.

В умовах міського життя звукотерапія дає прекрасну можливість відпочити від метушні та швидкості мегаполісу.

Ми вдячні колективу «Ангели звуку» за хвилини радості.

Запрошуємо відвідувачів відділення денного перебування Корабельного району на наступну зустріч з колективом «АНГЕЛИ ЗВУКУ» 06.12.2018 року о 10-00 годині.

ЧЕКАЄМО НА ВАС. 

Заступник директора міського територіального центру Т.І.Подаєнко

 
img0
День гідності і свободи встановлений указом Президента України Петра Порошенка №872/2014 від 13 листопада 2014 «Про День гідності і свободи», з метою затвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження і донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події на Україні почала XXI століття, а також в знак належної поваги патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року і в листопаді 2013 року - лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, націона льних інтересів нашої держави і його європейського вибору.
 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2047
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 795456

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"