Головна

IMG_521927.09.2017 року у малій залі адміністрації Корабельного району відбулося нагородження працівників освіти та бібліотечних філій. Голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов привітав присутніх зі святом, подякував всім за віддану працю, любов до роботи, професіоналізм та побажав нових перемог, натхнення, сімейного благополуччя.

За багаторічну плідну педагогічну діяльність, високу професійну майстерність, впровадження інноваційних форм навчання, та з нагоди Дня працівників освіти нагородити Почесною грамотою голови адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради:

ЗОШ № 1 ім. О. Ольжича – Собченко Тетяну Станіславівну

ЗОШ № 40 – Могилевець Оксану Володимирівну

Економічний ліцей № 1 – Хлистову Ольгу Ростиславівну

Гімназія № 3 – Литовченко Ольгу Михайлівну

ЗОШ-інтернат № 6 – Байтемірову Наталю Георгіївну

За багаторічну самовіддану педагогічну працю, виховання дітей дошкільного віку та з нагоди Дня працівників освіти нагородити Почесною грамотою голови адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради:

ДНЗ № 132 – Саватєєву Тетяну Георгіївну

ДНЗ № 134 – Мельник Ларису Григорівну

За багаторічну самовіддану працю у вихованні молоді на засадах духовності і гуманізму, значні професійні здобутки нагородити Почесною грамотою голови адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради:

Дитячий центр позашкільної роботи – Івашкіну Анастасію Миколаївну

За багаторічну самовіддану працю, професійну майстерність, запровадження інноваційних форм масової роботи, вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи та з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек нагородити Почесною грамотою голови адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради:

Колектив бібліотеки - філіалу № 8 ЦМБ для дітей ім. Ш. Кобера і В.Хоменка

Колектив бібліотеки - філіалу № 10 ЦБС для дорослих

Колектив бібліотеки - філіалу № 14 ЦБС для дорослих

Колектив бібліотеки - філіалу № 17 ЦБС для дорослих

Колектив бібліотеки - філіалу № 18 ЦБС для дорослих

IMG_5229IMG_5231IMG_5246

 

Нехай життя квітує буйним цвітом!

І свято освітян приходить знов і знов,

А доля хай дарує з кожним роком

Здоров'я, щастя, радість і любов!

IMG_5198Такими щирими словами привітали з Днем працівників освіти всіх присутніх гостей в Миколаївському міському палаці культури «Корабельний» ведучі свята, яке відбулося за ініціативи адміністрації Корабельного району.

Освітяни отримали привітання від першого заступника голови адміністрації Корабельного району Олександра Павловича Гвозденко, заступника голови адміністрації Корабельного району Валентина Леонідовича Красножона, радника начальника «Морського спеціалізованого порту «Ніка-Тера» Сергія Миколайовича Трифонова.

Студенти та викладачі Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв подарували святковий настрій та гарні емоції своїми яскравими номерами: Антон Ладний та Анна Товстенко, Діана Лященко, гурт «Лауд Войс» - вокальні номери; кафедра хореографії, ансамбль танцю «Південне сяйво» - запальні танці; квартет гітаристів «ClassicGuitar» та ансамбль народних інструментів «Бис – квартет» - творчий подарунок.

Тепла та  затишку в ваших оселях, шановні наші освітяни!

IMG_5194IMG_5206IMG_5211IMG_5217


 

MykolaevOblEnergoФілія «Південна» ПАТ «Миколаївобленерго» інформує та застерігає населення!

З настанням осіннього періоду значно збільшується рівень травмування сторонніх осіб на обладнанні енергопостачальних підприємств України.

докладно...

 

001

schiro_vdyachni

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради висловлює щиру подяку підприємствам, установам, організаціям району за активну участь у міському заході з нагоди 228-ї річниці Дня міста Миколаєва, які гідно представили Корабельний район у презентаційному майданчику на Соборній площі 16 вересня 2017 року, а саме: ТОВ «Лакомка» (Бут О.М.), ТОВ «МТРЗ» (Сімченко В.В.), ДП «НАРП» (Кирницький В.П.), ДП «Стивідорна компанія «Ольвія» (Олейник Р.М.), ТОВ «Епіцентр», ТОВ «1001 мелочь» (Щурко С.Є.), рекламне виробничий комбінат «Башня», ДЮСШ№ 5 (Рудницька М.В.), спортивний комплекс плавальних басейнів «Водолій», санаторій – профілакторій «Перемога», представники «університету третього віку», профспілка підприємців Корабельного району м. Миколаєва «Самозахист» (Тонконогова М.Д.), вищі професійні училища району, школа – інтернат № 6 (Байтемірова Н.Г.), Молодіжна рада м. Миколаєва, громадська організація «Територіальна козацька громада Корабельного району м. Миколаєва» (Параскун С.М.)., Дитячий Центр позашкільної роботи Корабельного району (Турчак Т.Г.), міський Палац культури «Корабельний (Чебан.О.О.), Кульбакінський Будинок культури (Чвіль З.О.), бібліотека – філія для дорослих № 18 (Ясько О.І.).

olviantrzepicentrkozakbiblos-1biblos-2vistavintern1001lacom-1lacom-2lacom-3kulbakkulba

 
IMG_20170919_140203

19 вересня 2017 року за дорученням адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради із залученням працівників, направлених з районного центру зайнятості,  розпочато роботи із миття нових зупиночних комплексів громадського транспорту. Роботи у даному напрямі тривають.

Адміністрація району звертається до усіх громадян та підприємців з проханням не клеїти афіші, об'яви та листівки на конструкціях зупинок, а, чекаючи транспорт, викидати сміття виключно в урни.

Нагадуємо, що за порушення зазначених правил передбачено адміністративну відповідальність за ст. 152 КУпАП.

 

Наведення санітарного ладу

З метою забезпечення комфортного проживання мешканців міста, 18 та 19 вересня 2017 року адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради із залученням підрядних підприємств ФОП Кущ Є.В., КП «Обрій ДКП» та працівників, що залучаються до громадських робіт, направлених з Корабельного районного центру зайнятості проведено роботи із наведення належного санітарного стану на перехресті вулиць Глинки та Новобудівна. Комплекс робіт включав у себе санітарну обрізку дерев, покіс газонів, видалення порості та прибирання випадкового сміття.

IMG_20170918_151802IMG_20170918_152111

 

dfs

 

ДПІ в Інгульському районі м.Миколаєва інформує про основні напрямки обслуговування платників та номери телефонів для отримання додаткової інформації

докладно...

 

mchsКорабельний районний відділ ГУ ДСНС у Миколаївській області інформує

З початку поточного року на території Миколаївської області зареєстровано 6 надзвичайних ситуацій природного характеру, що на 14% менше ніж за аналогічний період минулого року, постраждало 1 1 осіб зменшення на 91% (2016 - 7 НС, загинуло 12 осіб, постраждало 122 осіб). Збитки від НС попередньо складають понад 53 млн. гри.

В Корабельному районі з початку року зареєстровано 8 подій, постраждало 3 особи, загибелі не зареєстровано (2016 рік 12 подій, постраждала 1 особа, загинуло 3 осіб).

Всього з початку 2017 року внаслідок надзвичайних ситуацій, подій та пожеж у Миколаївській області загинуло 72 особи (2016 рік - 72 особи), показник на рівні.

За поточний період 2017 року в Корабельному районі виникло 189 пожеж (за аналогічний період 2016 току - 209 пожеж, зменшення на 10%), з них:

- в житловому секторі 51 пожежі (2016 рік 32, збільшення на 59%);

- на транспорті 5 пожеж (2016 рік 2, збільшення на 150%);

- на відкритій території 129 пожеж (2016 рік 174, зменшення на 23%);

- на об'єктах 4 пожежі (2016 рік 1, збільшення на 300%).

В Корабельному районі м. Миколаїв за поточний період загинуло дві людини (за аналогічний період 2016 року загибелі не було допущено).

Крім того, з початку року 13 пожеж виникло у лісовому урочищі «Балабанівка», ДП «Миколаївлісгосп».

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1589
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 664066

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"