Головна

«СЛАВА, СЛАВА ГЕРОЯМ! СЛАВА УКРАЇНІ!»

З метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні й тих, хто поклав своє життя на вівтар жертовності заради українського народу, творчий колектив міського палацу культури «Корабельний» (директор – Олексій Чебан) за підтримки адміністрації Корабельного району м. Миколаєва (голова – Олександр Цуканов) завітав до військової частини А3767 із тематичною програмою, присвяченою цій даті, а також в рамках надання шефської допомоги військовослужбовцям Миколаївського гарнізону та належного національно-патріотичного виховання підростаючого покоління.

Як завжди, військові прийняли наших аматорів сцени з теплом та радістю, адже мистецтво володіє всеперемагаючою силою. Ведуча заходу Ольга Ларькіна з трепетом у голосі оголошувала виступи учасників художньої самодіяльності, які своїми творчими виступами пообіцяли рівнятись на військових, завжди підтримувати їхній бойовий дух.

SDC15559SDC15561_1

За доброю традицію, що вже склалася, до всіх звернувся Євген Борисенко, заступник командира по роботі з особовим складом в/ч А3767, який вручив творчому колективу закладу культури вимпел із лозунгом «Розум перемагає силу» та солодощі на знак вдячності.

Максим КОРОВАЙ, заступник директора

з культурно-масової діяльності

ММПК «Корабельний»

 

pensПенсійний Фонд інформує!

В рамках співпраці з Інгульським об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України м. Миколаєва в Миколаївській області, на базі Корабельного районного центру зайнятості було проведено інформаційно-консультаційний захід для осіб старше 50 років.

Головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Інгульського об'єднаного управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Андрушко Оксана ознайомила присутніх із змінами в Пенсійному законодавстві, електронними сервісами Пенсійного Фонду України та висвітлила переваги їх використання.

pfy_22.02_2Поінформувала, що в стаж, який враховується при нарахування пенсії, входить і період отримання освіти (до 2003 року) і декретна відпустка (3 роки).

Під час спілкування надійшло чимало запитань від присутніх, на які вони отримали вичерпні та кваліфіковані роз'яснення.

На запитання: «Якщо було втрачено трудову книжку, чи нарахують пенсію?». Андрушко Оксана відповіла, що обов'язково треба поновлювати інформацію про трудову діяльність до 2001 року, адже система електронної персоніфікації почала працювати з 2001 року. І нагадала, що у випадку коли самого підприємства і документів по особі не має в наявності, можна підтвердити цей стаж роботи запросивши до Пенсійного Фонду двох свідків, які працювали в той час на підприємстві і в них є відповідний запис в трудовій книжці.

Корабельний районний центр зайнятості і надалі буде продовжувати активну співпрацю з представниками Пенсійного фонду.

Більш детальну інформацію про послуги Пенсійного Фонду Ви можете отримати за адресою:

м. Миколаїв, пр. Богоявленський, 55,

тел. (0512) 58-37-02,

Реєстрація на Web-порталі ПФУ: 58-22-51

сайт: portal.pfu.gov.ua

 

Програми підтримки бізнесу!

На базі Корабельного району відбувся інформаційно-консультаційний захід з ТВБВ №10014/060 філії-Миколаївського обласного управління АТ «Ощадбанк» 

oshadbank

з метою інформування про перспективи розвитку підприємництва в Корабельному районі, можливості служби зайнятості та Ощадбанку щодо підтримки в організації власного бізнесу.

Медведєва Ольга – керуючий ТВБВ №10014/060 філії-Миколаївського обласного управління АТ «Ощадбанк», розповіла про нову програму підтримки підприємництва «Будуй своє».

Поінформувала про переваги програми «Будуй своє» – це навчання, отримання консультацій від менторів та знижок від партнерів програми, спеціальних пропозицій від компанії Київстар, послуг персонального бухгалтера від компанії «mTax», інформування про правила відкриття власного бізнесу в Україні, дозволи та перевірки на онлайн-ресурсі PRO.

Отже, що дає Програма підтримки підприємців «Будуй своє»:

- Будуй своє зручно! – Інструменти для ведення бізнесу від партнерів програми на привабливих умовах;

- Отримуй гроші для твоєї справи на вигідних умовах! – Діють міжнародні програми фінансування, а також безліч кредитних пропозицій (до 5 млн. грн.);

- Вчись та розвивайся безкоштовно! – Навчання та консалтинг для підприємців та стартаперів на портал buduysvoe.com;

Як зазначила провідний економіст Поберевська Тетяна, для участі у програмі необхідно:

- Зареєструватись на порталі buduysvoe.com і пройти тест, щоб дізнатись наскільки ти розумієшься на бізнесі;

- Навчайся на онлайн-курсах;

- Безкоштовно отримай консультації від найкрутіших менторів нашого часу або вивчай бізнес-кейси на порталі;

- Отримуй знижки та акції від корпоративних гігантів для твого бізнесу.

За більш детальною інформацією Ви можете звернутись за адресою:

Адреса: м. Миколаїв, вул. Металургів 34

тел. 64-53-82

сайт: oschadbank.ua

Сайт програми: buduysvoe.com

 

ПРАВОВА ЗУСТРІЧ

Розяснення до Постанови Кабіненту Міністрів України від 06.08.14р.

№ 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері  житлово - комунального обслуговування»

sybsidii

У відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення  Миколаївської міської ради відбулась цікава зустріч з завідувачем сектору прийнятття рішень відділу соціальних виплат Управління соціальних виплат і компенсацій Корабельного району Ліщук Людмилою Анатоліївною, яка акцентувала увагу на останніх змінах до Постанови  Кабінету Міністрів України від 06.08.14р. № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування».

Виходячи з єдиних для всієї України соціальних норм житла та нормативів споживання житлово-комунальних послуг Людмила Анатоліівна розповіла про:

- норми площі житла;

- споживання природного газу;

- централізоване водопостачання та водовідведення;

- споживання електричної енергії;

- вивезення твердих побутових відходів та рідких нечистот.

Також Людмила Анатоліівна надала вичерпну інформацію  з таких питань:

- на які послуги надається субсидія;

- кому призначається субсидія;

- кому субсидія не призначається;

- хто має право на отримання субсидії.

По закінченню даної зустрічі підопічні відділення денного перебування задавали Людмилі Анатоліївні свої, особисті запитання, які їх хвилювали  та на які отримали  вичерпні, професійні відповіді.

Ми дякуємо упралінню соціальних виплат і компенсацій Корабельного району за тісну співпрацю в питаннях соціального захисту населення.

Заступник директора міського територіального центру Г.М.Громов

 

dfsПро збільшення з 1 січня 2018 року ставок рентної плати та екологічного податку

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва доводить до відома платників про збільшення з 01.01.2018 року на підставі Закону України від 07.12.2017 №2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» ставок:

- з рентної плати за спеціальне використання води та з рентної плати за  спеціальне використання лісових ресурсів – на 16,8 відсотка;

- екологічного податку – на 11,2 відсотка.

Також звертаємо увагу, що у зв'язку з набуттям чинності п. 110 Закону України від 21.12.2016 №1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» з 01.01.2018 викладено в новій редакції п. 255.1 ст. 255 Податкового кодексу України, відповідно до якого платниками рентної плати за спеціальне використання води є первинні водокористувачі, які використовують та/або передають вторинним водокористувачам воду, отриману шляхом забору води з водних об'єктів (тобто вторинні водокористувачі, які отримують воду на підставі договорів поставки, - не є платниками рентної плати за спеціальне використання води за звітні періоди починаючі з 1 січня 2018 року).

Більш детальна інформація про особливості нарахування у 2018 році рентної плати та екологічного податку викладена в листах ДФС України, розміщених на суб - сайті ГУ ДФС у Миколаївській області:

від 19.01.2018 №1579/7/99-99-12-03-04-17 «Про адміністрування у 2018 році рентної плати за спеціальне використання води», від 05.01.2018 №466/7/99-99-12-03-04-17 «Про адміністрування у 2018 році екологічного податку».

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

 

info_logoАдміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради продовжуються здійснюватись заходи щодо недопущення несанкціонованої торгівлі за адресою: пр. Богоявленський, 342 на площі біля с/м «АТБ».

13.02.2018 в приміщенні адміністрації проведено спільну нараду з представниками  Корабельного ВП ГУНП в Миколаївській області, ГФ ОГП «Каскад», управлінням з розвитку споживчого ринку Миколаївської міської ради, ДПІ Інгульського району м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області щодо посилення роботи з недопущення стихійної торгівлі на території району.

Відповідно до розпорядження адміністрації Корабельного району від 18.08.2017 № 136р «Про заходи щодо ліквідації стихійних ринків та припинення несанкціонованої торгівлі живими тваринами та харчовими продуктами тваринного походження» та згідно із затвердженим графіком робочою групою  протягом  січня-лютого 2018  року проведено 12 рейдів, складено 16 протоколів: за ст.152 КУпАП – 13 та за ст.160 КУпАП - 3; у підприємця Ісмаілової Н.М. вилучено товар на тимчасове зберігання до отримання рішення суду.

З 19.02.2018 по 23.02.2018 здійснюється відпрацювання місць незаконної торгівлі за даною адресою. Проведено роз'яснювальну роботу з підприємцями, які мають договори оренди нерухомого майна- замощення з ТОВ «Асканія-Центр» щодо дотримання місць торгівлі, відповідно схем. На даний час, на вказаній території розміщено 14  торгівельних палаток.

21

Проведено повторну зустріч з представниками ТОВ «Асканія-Центр» з питання утримання території в належному санітарному стані та благоустрою території загального користування, а саме:  облаштування зелених газонів.

 

bydgetУВАГА!

Шановні мешканці Корабельного районну!

8 лютого 2018 року розпочинається голосування за проекти у рамках громадського бюджету м. Миколаєва.

Кожен мешканець міста може проголосувати за 2 проекти – один великий (до 1 млн. грн.) і один малий (до 200 тис. грн.). Мешканці міста, які внаслідок фізичних вад не мають можливості самостійно заповнити бланк для голосування та (або) особисто проголосувати в пунктах для голосування, мають право скористатись допомогою своїх рідних, близьких та інших осіб, доручивши їм подати заповнений бланк для голосування. При подачі бланку для голосування довіреною особою має бути пред'явлено паспорт, відповідне посвідчення особи, яка доручила їм подати бланк для голосування.

ПУНКТИ ДЛЯ ГОЛОСУВАННЯ:

- хол  департаменту з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради.

Адреса пункту: вул. Адміральська, 20, (3 під'їзд).

Режим роботи: понеділок-четвер 09:00 -  17:00; п'ятниця-субота 09:00 – 16:00; працює без перерви.

Проголосувати в електронному вигляді (Інструкція для голосування в системі Громадський бюджет) можна в бібліотеках  Корабельного району м. Миколаєва :

- бібліотека – філіал № 18 ЦБС для дорослих

Адреса пункту: пр. Корабелів, 12.

Режим роботи: понеділок-четвер 11:00 -  19:00; субота, неділя – 10:00 до 18:00,

вихідний - п'ятниця.

- бібліотека – філіал № 10 ЦБС для дорослих ім. Почесного громадянина м. Миколаєва Крісенка В.І.

Адреса пункту: пров. 4-й Прибузький, 35 (мкр. Ш.Балка)

Режим роботи: вівторок-п'ятниця 10:00 -  19:00; субота 10:00 -  18:00,

вихідний-  неділя, понеділок.

- бібліотека – філіал № 17 ЦБС для дорослих

Адреса пункту: пр. Богоявленський, 448 (мкр. Балабанівка)

Режим роботи: понеділок-четвер 11:00 -  19:00; неділя – 11:00 до 18:00,

вихідний – п'ятниця, субота.

- бібліотека – філіал № 14 ЦБС для дорослих

Адреса пункту: вул. Знаменська, 33(мкр. Кульбакине)

Режим роботи: вівторок-субота 12:00 -  18:00

Проголосувати онлайн можна на офіційному сайті Громадського бюджету м.Миколаєва:

http://mykolaiv-budget.e-dem.in.ua/#/

Деталі та перелік проектів, які допущені для голосування, розміщено на офіційному інтернет-порталі Миколаївської міської ради у розділі "Громадянам - Громадський бюджет" https://mkrada.gov.ua/.

Переможцями голосування є проекти, які набрали найбільшу кількість голосів за рейтинговою системою. Якщо в результаті голосування два або декілька проектів отримали однакову кількість балів, пріоритетність  проектної пропозиції визначається жеребкуванням, яке проводить координаційна рада за присутності авторів.

Кількість переможців проекту обмежується обсягом бюджетних асигнувань, передбачених Програмою на відповідний період для фінансування проектів за рахунок коштів Громадського бюджету м. Миколаєва.

Інформація про проекти-переможці буде опубліковано на офіційному сайті Громадського бюджету м. Миколаєва.

Голосування триватиме до 21 лютого 2018 року.

 

nebesna_sotnya_denДень Героїв Небесної Сотні – пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Цей пам'ятний день встановлено Указом Президента України 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1736
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 682922

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"