Головна

01 грудня 2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, відділу поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд – обстеження 15-ти об'єктів господарювання, а саме: 5-ти непродовольчих та продовольчих крамниць, закладів громадського харчування - 5.

У ході рейду було складено 3 протоколи за статтею 44-3 (частина друга) Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»), що передбачає за собою накладення штрафу на громадян від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, 2 протоколи за статтею 42 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення санітарних норм»), що передбачає за собою накладення штрафу на громадян від одного до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від шести до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. А також, попереджено суб'єктів господарювання про необхідність вакцинування та дотримання карантинних заходів.

013014

 

У рамках Всесвітньої акції «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства» 01 грудня 2021 року у Дитячому Центрі позашкільної роботи було проведено тематичний захід «Червона стрічка» до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

Даний конкурс проходить щорічно за підтримки адміністрації Корабельного району. Цьогоріч призи та грамоти від адміністрації вручили - заступник голови адміністрації Олександр Беззубенко, начальниця відділу з гуманітарних питань Ірина Богдан, директорка Дитячого Центру Тетяна Турчак.

Конкурс проведено у трьох номінаціях:

-Плакат

-Вірш

-Відеоролик.

У конкурсі брали участь такі заклади загальної середньої освіти: 14, 44, 48, 29, 54, 43 та МГ № 49, МГ № 3 та Дитячий Центр Корабельного району.

Визначено переможців:

Номінація «ПЛАКАТ»

ІІІ місце

Поліна Лампіга, учениця Миколаївської гімназії № 3, кл. керівник Никифорова Оксана Валеріївна

ІІ місце

Світлана Лемешева, вихованка «Зразкового художнього колективу» гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Натхнення», кер. Радченко Олена Миколаївна

Данило Мельник, учень 9-Г класу, школи № 54, кл. кер. Малашевська Вікторія Вікторівна

І місце

Аглая Добрякова, учениця 9-Б класу школи № 54 кл. керівник Блага-Мініна Дар'я Олександрівна

Єлизавета Тягушева, учениця 11-Б класу школи № 54 кл. кер Юдіна Ольга Федорівна)

Номінація «ВІРШ»

За участь у конкурсі у номінації «ВІРШ»

Вікторія Ждовану, учениця 8-В класу, школи № 54

ІІІ місце

Богдан Климчук, учень 6-А класу школи № 54

Діана Балябіна учениця 5-В класу школи № 54 (кл. керівник Тарасенко Яна Сергіївна)

ІІ місце

Кіра Волянська, вихованка гуртка літературної творчості «Альтанка» Дитячого Центру позашкільної роботи, керівниця - Ніна Миколаївна Паламарчук

І місце

Аліна Чепурна, вихованка гуртка літературної творчості «Альтанка» Дитячого Центру позашкільної роботи, керівниця - Ніна Миколаївна Паламарчук.

Номінація «ВІДЕОРОЛИК»

ІІІ місце

Колектив учнів 9-А класу Миколаївської гімназії № 3, кл. керівник Карпенко Анна Яківна

ІІ місце

Колектив учнів 10-Б класу школи № 54, кл. керівник Карпенко Анна Яківна

І місце

Колектив учнів 7-Б класу школи № 43

Адміністрація Корабельного району вітає переможців та бажає натхнення і нових досягнень!

009010011012

 

Адміністрацією Корабельного району із залученням підрядника ФОП Звіренко О.М. протягом поточного тижня виконуються роботи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ та куп опалого листя за адресами: пр. Корабелів (зелена зона); вул. Океанівська (зелена зона; вул. Океанівська, 4, 22, 30-а, 30, 50, 40-а, 28, 28-а, 24, 60, 54, 32-а, 32-б, 32-в, 38-а, 34; пр. Корабелів, 10 (біля гімназії №3); вул. Глинки, 2, 3; вул. Рибна, 5, 7; вул. Генерала Попеля, 162; вул. Металургів, 26-а; вул. Новобудівна, 1; вул. Олега Ольжича, 3-а, 1-а, б, в; вул. Айвазовского, 13; вул. Національної Гвардії (від вул. Самойловича до вул. Океанівської); пр. Богоявленський, 321.

Роботи у даному напрямку тривають.

003004005006007008

 

01 грудня 2021 року спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району спільно з представниками відділу поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області, ГФ «Каскад» провели рейд - відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва з метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: вул. Самойловича, 24, вул. Металургів, 28-36; вул. Океанівська, 31; вул. Генерала Попеля, 164 -224, пр. Богоявленський, 311, пр. Богоявленський, 342:

Складено 2 протоколи за статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів), 3 протоколи за статтею 160 (частина перша) Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (Торгівля з рук у невстановлених місцях) та 1 протокол за статтею 44-3 (частина перша) Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»)

Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району та районного суду для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

001002

 

yvaga_До уваги виборців Корабельного району!

З метою забезпечення реалізації громадянами України виборчих прав, встановлених Конституцією та законами України, відповідно до рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 27.10.2021 року №1037 «Про внесення змін до переліку виборчих дільниць, утворених на постійній основі», постановою Центральної виборчої комісії від 24 листопада 2021 року № 469 «Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 25 червня 2020 року № 117» було ліквідовано виборчі дільниці 480791 та 480794, які існували на постійній основі, із розподілом виборців на інші виборчі дільниці та перенесено приміщення для голосування виборчої дільниці 480790.

докладно...

 

29 листопада 2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, відділу поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд – обстеження 15-ти об'єктів господарювання, а саме: 14-ти непродовольчих та продовольчих крамниць, закладів громадського харчування - 1.

У ході рейду було складено 4 протоколи за статтею 44-3 (частина друга) Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»), що передбачає за собою накладення штрафу на громадян від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

056057

 

26-28 листопада 2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, відділу поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейди – обстеження 33-х об'єктів господарювання, а саме: 28-ми непродовольчих та продовольчих крамниць, закладів громадського харчування -4, салонів краси -1.

У ході рейду було складено 5 протоколів за статтею 44-3 (частина друга) Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»), що передбачає за собою накладення штрафу на громадян від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, 2 протоколи за статтею 42 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення санітарних норм»), що передбачає за собою накладення штрафу на громадян від одного до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від шести до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. А також, попереджено суб'єктів господарювання про необхідність вакцинування та дотримання карантинних заходів.

052053054055

 

050В країні проводиться Всеукраїнська акція

«16 днів проти насильства»

25 листопада - Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. Символічно, що цього ж дня розпочалася Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», метою якої є привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім'ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

25 листопада в Каштановому сквері відбулася акція зі створення унікального маніфесту проти домашнього насильства. Головна спеціалістка відділу з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району А. Хусаінова взяла участь у акції і залишила своє послання на банері : «Тільки не мовчи!!! Зупини насилля!!!», «Не бійся піти від аб'юзера!».

051

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3052
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1238788

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

.

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

koradm@mkrada.gov.ua

znak

Питання "гарячої лінії"