Головна

1_001

 

psuhЛІКАРІ ЛЮДСЬКИХ ДУШ

Життя іноді підносить людині несподіванки та повороти, і все треба пережити. І в цьому слухачам «Університету третього віку» відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) допомагає психолог.

Мацова Наталія Михайлівна навчає підлеглих налаштувати образ мислення, який приносить кожному мир та щастя в повсякденному житті, аналізувати та вирішувати проблемні питання, як утриматись від смути та турботи та бути уважнішими один до одного, чуйними і терплячими.

Доброта людини не тільки у її погляді та щирій усмішці, а ще й в доброму привітному слові. Часом нам так не вистачає його.

Всі ці заняття та тренінги, які постійно проводить щопонеділка Наталія Михайлівна дають можливість людям елегантного віку наповнити своє життя гармонією та взаємопорозумінням з рідними, друзями та знайомими. А день завжди буде сонячним, коли людські серця будуть зігріті добром та теплотою сердець.

В.о. заступника директора апарату Корабельного району міського територіального центру

Мельник Т.П.

 

Шановні жителі та гості Корабельного району, миколаївці!

Дорогі любителі вокального мистецтва!

Запрошуємо вас 19 квітня о 10:00 до міського палацу культури «Корабельний» (проспект Богоявленський, 328) відвідати міський відбірковий етап (відбірковий тур) Обласного фестивалю дитячої творчості «Art-mix» та підтримати виступи учасників.

У номінації «Вокальне мистецтво» за право участі у заключному етапі фестивалю, що відбудеться у м. Миколаєві, змагатимуться солісти-вокалісти та малі форми (до 5 осіб) з різною манерою виконання (естрадна, народна, академічна) – діти від 6 до 18 років – у напрямках: естрадний вокал, академічний вокал, народний вокал, фольк-поп, народна пісня в оригінальній обробці (допускається a capella), джаз, блюз, рок, хіп-хоп, ритм-н-блюз, рок-н-рол, авторська пісня.

Тематика представлених пісенних творів буде різноманітною, що дозволить у повній мірі розкрити творчий потенціал виконавця.

Тож чекаємо вас 19 квітня о 10:00 у міському палаці культури «Корабельний» (проспект Богоявленський, 328).

569

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано роботи з встановлення дорожнього огородження по пр. Богоявленському в районі перехрестя з вул. 295-ї Стрілецької Дивізії. Підрядна організація – ФОП Петрушков А.Є.

_295-_

 

Санітарне очищення району

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради інформує громаду міста про роботи із санітарного очищення, які виконувались протягом поточного тижня з 08.04.2019 по 12.04.2019.

Із залученням підрядного підприємства ліквідовано звалища гілля та опалого листя по пр. Богоявленському, пр. Корабелів та на території багатоповерхової забудови (вул. Океанівська, 40, 40-А).

Тривають роботі із ліквідації масштабних несанкціонованих сміттєзвалищ на пустирі за АГК «Лада» та по вул. Знаменська (поворот до військового летовища).

Виконано ручне прибирання зупинок громадського транспорту по пр. Богоявленському, пр. Корабелів вул. Прибузька, вул. 295 Стрілецької дивізії, Об'їзній дорозі. Виконано роботи із прибирання прибордюрної частини дороги по вул. 295 стрілецької Дивізії.

Із залученням підрядного підприємства виконувались роботи по обрізці та знесенню аварійних дерев по пр. Корабелів, 13 та на території зони відпочинку «Чайка».

Із залученням підрядного підприємства ТОВ «Миколаївзеленгосп» та громадських працівників виконано прибирання випадкового сміття по
пр. Богоявленському від вул. Самойловича до спортивного містечка «Корабельний» та пр. Корабелів. Виконано роботи із прибирання узбіччя вздовж об'їзної дороги та вздовж внутрішньоквартального проїзду по маршруту руху громадського транспорту № 76 від пр. Богоявленського до будинку по вул. О. Ольжича, 5-Б (зливоприймач).

Із залученням підрядного підприємства ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» двічі виконано механізоване прибирання магістральних доріг району (пр. Корабелів, пр. Богоявленський, вул. Океанівська, вул. Металургів, Об'їзна дорога).

Роботи із санітарного очищення тривають.

IMG-763a452843b8d1efc20f83c2fc3fab71-VIMG-adb6adb09668704070ad0ce59ca80ba2-VIMG_20190411_153304IMG_20190411_153314

 

З метою поліпшення санітарного стану району, підвищення рівня його благоустрою та керуючись Правилами благоустрою м.Миколаєва працівниками управління комунального господарства, благоустрою та санітарного очищення спільно з працівниками відділу координації торгівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської 11.04.2019 проведено рейд-перевірку  об'єктів торгівлі по пр.Богоявленському на предмет утримання прилеглої території у належному санітарному стані.

За результатами проведеного рейду видано 3 попередження.

Невиконання або неналежне виконання Правил благоустрою м.Миколаєва є порушенням статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка передбачає накладення штрафу на ФОП від 850 до 1700 грн.

Примітка* прилегла територія – територія, що безпосередньо примикає до меж будинку, у тому числі індивідуальної забудови, спорудження, огородження будівельного майданчика, автогаражного кооперативу, АЗС, об'єктів торгівлі, реклами й інших об'єктів по всьому периметру до проїзної частини, включаючи тротуари, зелену зону, паркувальний карман, а також 0,5 м частини дороги від бордюру, крім магістральних вулиць.

 

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

Указом Президента України від 18 серпня 2006 року в нашій державі офіційно встановлено День охорони праці, що має відзначатися щорічно 28 квітня у Всесвітній день охорони праці.

Мета заходу – привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб'єктів господарювання та громадських організацій до вирішення питань охорони праці, забезпечення реалізації конституційних прав громадян на належні, здорові та безпечні умови праці, надання всебічної підтримки потерпілим на виробництві працівникам, вшанування пам'яті загиблих.

У 2019році Всесвітній день охорони праці за рекомендацією МОП відзначатиметься під девізом: «Безпечне та здорове майбутнє праці».

докладно...

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2165
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 829816

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"