Головна

1403_7_5Практика – це найголовніше!

Вибір професії - це важливо!

Вибір професії є одним з найскладніших питань, з якими стикається кожна людина на своєму життєвому шляху. Легковажне ставлення до цього процесу й сподівання на те, що «все складеться якось само собою», у майбутньому можуть стати причиною особистої незадоволеності й нереалізованості. Робота до душі, що відповідає покликанням і схильностям людини, дає відчуття щастя й наповненості життя.

Саме відповідаючи на таке запитання був розпочатий другий етап профорієнтаційного проекту «PROF-TEST» вже у Корабельному районі.

1403__7_26.02_3

Участь у профорієнтаційному проекті «PROF-TEST» – це важливий крок на шляху сприяння формуванню в учнів нової ментальності у побудові свого майбутнього. Сподіваємось, що досвід набутий під час практики допоможе нашим старшокласникам визначитись легко і без суттєвих проблем впевнено крокувати до мети.

Вище професійне училище №7 м. Миколаєва долучилася до профорієнтаційного проекту «PROF-TEST», запросивши старшокласників середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №47 спочатку на презентацію професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» 02 лютого 2018 року, а потім 26 лютого 2018 року провівши майстер-клас з технологій обробки інформації у відповідному програмному середовищу, у тому числі CorelDraw.

На цих заходах  фахівець Корабельного центру зайнятості Салько Ольга розповідала про важливість профорієнтації, можливість проходження психодіагностичного тестування на базі центру зайнятості разом з переглядом відео-презентацій старшокласникам.

Для більшої поінформованості про майбутню професію, яку обрали учні 10 класу, був проведений перегляд анімаційного відеоролику профорієнтаційного спрямування: програміст.

На старшокласників протягом березня 2018 року чекають цікаві лекції, майстер-класи, консультації тощо.

 

Професіографічна екскурсія за професією «Зварник»!

Вибір професії є одним з найскладніших питань, з якими стикається кожна людина на своєму життєвому шляху. Саме відповідаючи на таке запитання був розпочатий другий етап профорієнтаційного проекту «PROF-TEST» вже у Корабельному районі.

ТОВ "ЕЛЕВАТОРПРОМСЕРВІС" долучилося до профорієнтаційного проекту «PROF-TEST», запросивши старшокласників середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №47 на професіографічну екскурсію з метою презентації професії «Зварник».

Мета проведення даного заходу - ознайомлення старшокласників із специфікою роботи підприємства, її матеріально технічною базою,умовами праці,оплатою праці, інформування присутніх про особливості проходження стажування на виробництві.

Розпочала захід та радо зустріла гостей інспектор з кадрів Молчан Ілона Борисівна, яка ознайомила з історією та діяльністю підприємства, переліком професій, які використовуються на даному виробництві, розповіла про перспективи розвитку та створення нових робочих місць, висвітлила питання оплати та умов праці, поінформувала про вимоги до претендентів на вільні робочі місця.

Фахівець Корабельного центру зайнятості Салько Ольга доповнила виступ Ілони Борисівни і розповіла про важливість профорієнтації, можливість проходження психодіагностичного тестування на базі центру зайнятості.

На території заводу й у цехах учнів супроводжував начальник бюро технічного контролю Глинський Єгеній, який пояснював особливості технологічного процесу, роботи технологічного обладнання, специфіку праці на підприємстві тощо.

Старшокласники зацікавлено спостерігали за роботою зварників та мали можливість задати запитання, які виникли під час екскурсії.

Сподіваємось, що досвід набутий під час практики допоможе нашим старшокласникам визначитись легко і без суттєвих проблем впевнено крокувати до мети.

1403__31403__51403__61403__7

 

Ліквідація наслідків снігопаду 01.03.2018

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради звітує про хід виконання робіт з ліквідації наслідків снігопаду.

Житлово-комунальними підприємствами району виконується очищення сходів, тротуарних доріжок та підхідних шляхів до під'їздів на території багатоповерхової забудови.

Із залученням ФОП «Кущ Є.В.» та громадських працівників, направлених з районного центру зайнятості, виконується очищення зупинок громадського транспорту по пр. Богоявленському та пр. Корабелів.

КП «Обрій-ДКП» виконує очищення внутрішньоквартальних проїздів та підходів до контейнерних майданчиків. Також у другій половині доби на очищення тротуарів вийде трактор малої механізації.

Із залученням 14-ти одиниць техніки ТОВ «КАРС КЛІНІНГ», «МСП Ніка-Тера», НАРП, ПП «СТЕГ», «ВІК», «МТРЗ», КП ДЕЗ «Корабел», КЖЕП 24  виконується очищення доріг у приватному секторі району.

КП «ЕЛУ автодоріг» виконує очищення магістральних доріг району.

IMG_20180206_094809IMG_20180206_095631IMG_20180301_082402IMG_20180301_105812IMG_20180301_152149IMG_20180301_150805

Роботи тривають.

Адміністрація району вкотре нагадує про обов'язок підприємців та мешканців приватних домоволодінь очищати власну прилеглу територію від снігу. За невиконання зазначеного передбачено адміністративну відповідальність.

 

dfsЗмінено строки сплати податку на нерухомість

Звертаємо увагу, що п. 266.10 ст. 266 Податкового кодексу доповнено новими підпунктами, відповідно до яких у разі якщо контролюючий орган не надіслав (не вручив) податкове/податкові повідомлення-рішення у строки, встановлені пп. 266.7.2 п. 266.7 цієї статті, фізичні особи звільняються від відповідальності, передбаченої зазначеним Кодексом за несвоєчасну сплату податкового зобов'язання.

Відповідно до пп. 266.7.2 п. 266.7 ст. 266 Кодексу податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та відповідні платіжні реквізити, зокрема органів місцевого самоврядування за місцезнаходженням кожного з об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня року, що настає за базовим податковим (звітним) періодом (роком).

Щодо новоствореного (нововведеного) об'єкта житлової та/або нежитлової нерухомості податок сплачується фізичною особою — платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об'єкт.

Фізичні особи сплачують податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Також відповідно до внесених до п. 266.10 ст. 266 Податкового кодексу змін податкове зобов'язання з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, може бути нараховано за податкові (звітні) періоди (роки) в межах строків, визначених п. 102.1 ст. 102 Кодексу (не пізніше закінчення 1095 дня).

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

 

sluzhba_detiСлужба у справах дітей адміністрації Корабельного району м. Миколаєва інформує

З метою соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, застосування ефективних форм їх соціальної підтримки, профілактики правопорушень серед осіб, які не досягли вісімнадцятирічного віку, запобігання дитячій бездоглядності і безпритульності, а також з метою  профілактики та попередження нещасних випадків з дітьми

28 лютого 2018 року службою у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради спільно з сектором превенції Корабельного відділу поліції ГУНП в Миколаївській області та Корабельним РВ у м. Миколаїв ГУДСНС України у Миколаївській області проведений черговий профілактичний рейд "Діти вулиці".

Під час проведення рейду обстежено 4 сім'ї, які опинилися у складних життєвих обставинах. Законних представників попереджено про адміністративну відповідальність за неналежне виконання своїх батьківських обов'язків та зобов'язано створити належні умови для проживання дітей.  Батькам надані відповідні рекомендації та вказано на шляхи вирішення негараздів.

IMG_20180228_113153IMG_20180228_122416

Служба у справах дітей адміністрації Корабельного району і надалі проводитиме роботу, спрямовану на запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, соціальний захист дітей, які потрапили в складні життєві обставини.

 

pension

 

Хочеш дізнатися про свій страховий стаж? А про розмір офіційної заробітної плати, з якої сплачені внески? Немає часу завітати до Пенсійного фонду, але є запитання? Запрошуємо скористатися послугами Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду -

https://sites.google.com/view/vebportal
 

Внесено зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю і державної соціальної допомоги на догляд

З 15 лютого 2018 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 25.01.2018 № 64 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 4 березня 2002 р. № 256 і від 2 квітня 2005 р. № 261», якою внесено зміни до пункту 5 «Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам, які не мають права  на пенсію, та особам з інвалідністю і державної соціальної допомоги на догляд».

докладно...

 

Боротьба зі сніговими заметами

IMG_20180227_095808

Адміністрація Корабельного району звітує про роботи з ліквідації наслідків снігопаду 27.02.2018.

Із залученням КП «Обрій-ДКП» (трактора малої механізації) відбувається очищення тротуарної частини вздовж магістральних доріг.

Із залученням ФОП «Кущ Є.В.» виконується очищення зупинок громадського транспорту по пр. Богоявленському.

Житлово-комунальні підприємства району виконують очищення сходів та тротуарних доріжок на території багатоповерхової забудови.

ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» виконує посипання доріг у приватному секторі району.

КП «ЕЛУ автодоріг» виконує очищення магістральних доріг.

Роботи тривають.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1736
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 682924

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"