Головна

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано поточний ремонт зупинки громадського транспорту по вул. Оранжерейна. Підрядна організація ФОП Петрушков О.Є.

ostanovka

 

IMG_20180622_090236День скорботи

22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. У цей день розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу — Велика Вітчизняна, яка забрала життя кожного п'ятого співвітчизника.

День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи. Сьогодні навіть важко уявити масштаб випробувань, болю і горя, що випали на долю минулих поколінь. Ось чому в День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні ми згадуємо усіх тих, хто впав на полі брані, кого замучили у концентраційних таборах, хто жертвував найдорожчим задля того, аби наша Вітчизна була вільною від будь-якого завойовника.

Вшанувати пам'ять загиблим хвилиною мовчання та покласти квіти до пам'ятника Воїну-Визволителю прийшли перший заступник голови адміністрації Корабельного району Олександр Гвозденко, заступник голови адміністрації району Валентин Красножон, голова районної ради ветеранів Мезінов Володимир Іванович та громадскість району. Із закликом віддати шану всім українським борцям, які в час воєнного лихоліття визволяли рідну землю від фашистських загарбників, схилити голову перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна.

IMG_20180622_090257

Вічна слава загиблим на полях війни, і світла пам'ять!

 

den_skorbotiДень скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

 День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні — день пам'яті в Україні. Відзначається щорічно 22 червня. Встановлено напередодні 60-ої річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр.

День встановлено в Україні «...з метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, їх подвигу та жертовності ... на підтримку ініціативи громадських організацій ветеранів війни, праці, Збройних Сил і жертв нацистських переслідувань...» згідно з Указом Президента України від 17 листопада 2000 р.

Віддаймо шану всім борцям, які в час воєнного лихоліття визволяли рідну землю від фашистських загарбників. Схилимо голову перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна.

 

dfsПро сплату податку на нерухомість фізичними особами

Податкове зобов'язання за звітний рік з податку на нерухомість сплачується фізичними особами за місцем розташування об'єкта/об'єктів оподаткування протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення (пп. 266.10.1 п. 266.10 ст. 266 Податкового кодексу) через установи банків та поштові відділення.

У разі якщо зазначені особи проживають у сільській (селищній) місцевості, вони можуть сплачувати податки і збори через каси сільських (селищних) рад або рад об'єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, за квитанцією про прийняття податків і зборів, форма якої встановлюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики (п. 57. ст. 57 Податкового кодексу).

Крім того, для платників податків, зокрема фізичних осіб, передбачено можливість перегляду стану розрахунків з бюджетом щодо податків і зборів та сплати своїх податкових зобов'язань з використанням банківських карток за допомогою електронного сервісу «Електронний кабінет платника» за адресою: https://cabinet.sfs.gov.ua.

докладно...

 

johnny_automatic_Services_21УВАГА!!! НОВІ Тарифи!!!

Доводимо до відома мешканців Корабельного району м.Миколаєва, що на підставі рішення виконкому Миколаївської міської ради від 08.06.2018 року № 488 КП «Обрій-ДКП» підвищує тариф на послуги з вивезення твердих побутових відходів (ТПВ), який з 01.07.2018 року становить:

З контейнерного завантаження:

від населення – 67,33 грн./м³, тобто 10,10 грн./місяць з одного мешканця;

від бюджетних установ – 74,67 грн./м³;

від госпрозрахункових організацій – 101,67 грн./м³.

З ручного завантаження:

від населення – 99,15 грн./м³, тобто 29,75 грн./місяць з одного мешканця;

від бюджетних установ – 109,52 грн./м³;

від госпрозрахункових організацій – 147,13 грн./м³.

Для якісного вивезення ТПВ, просимо усіх боржників терміново погасити борги.

За довідками звертатись: (0512) 60-07-55; (0512) 71-95-56. Адреса: пр. Богоявленський, 314, к. 121.

КП «Обрій-ДКП»

 

f66

Шановні дільничні офіцери поліції !

Прийміть щирі вітання з професійним святом.

Покладена на вас місія – складна і відповідальна, але приємно відзначити, що дільничні офіцери поліції нашого району виконують свої службові обов'язки сумлінно та на високому фаховому рівні.

Від вашого професіоналізму, оперативності, вміння спілкуватися з населенням залежить, у першу чергу, рівень довіри громадян до працівників поліції.

Дільничним офіцерам поліції доводиться нести службу в умовах значних навантажень. Попри це, ви вносите вагомий внесок у вирішення основного завдання правоохоронців – розкриття злочинів.

У день професійного свята зичу вам завжди зберігати стійкість духу, виявляти притаманну вам мужність та вміння невідкладно приймати правильні рішення.

Нехай професіоналізм та справедливість будуть постійними супутниками вашої нелегкої справи.

Голова адміністрації Олександр Цуканов

IMG_656318 червня, з нагоди Дня дільничного офіцера поліції заступник голови адміністрації Корабельного району Алла Луцька привітала працівників Корабельний відділу поліції із професійним святом.

Алла Валентинівна побажала дільничним завжди зберігати стійкість духу, виявляти притаманну мужність, успіхів у службі, розуміння та підтримки від рідних і близьких, благополуччя, добра та мирного неба над головою.

За сумлінну працю, професійну майстерність та вміння невідкладно приймати правильні рішення Почесними грамотами голови адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та цінними подарунками заступник очільника району відзначила дільничних офіцерів поліції сектору превенції Корабельного відділу поліції - майора поліції Стороженка Сергія Сергійовича, капітана поліції Бінерта Олександра Сергійовича, лейтенанта поліції Антипенка Андрія Станіславовича, капітана поліції Самсонюк Вікторію Вікторівну, майора поліції Бондаренка Дмитра Миколайовича.

 

Вшанували медичних працівників

15 червня 2018 року перший заступник голови адміністрації Корабельного району м. Миколаєва Олександр Гвозденко взяв участь в урочистостях з нагоди  професійного свята Дня  медичного працівника.

За багаторічну сумлінну плідну працю в галузі охорони здоров'я,  високу професійну майстерність, впровадження сучасних методів  лікування Почесною грамотою голови адміністрації Корабельного району м. Миколаєва та пам'ятним подарунком  відзначили  3-х лікарів, 4-х медичних сестер КНП  «ЦПМСД№ 7» та  міської лікарні № 5.

IMG_6537IMG_6543IMG_6552IMG_6560

 

med

Шановні медичні працівники!

Вітаю з Вашим професійним святом.

Ви – запорука нашого здоров'я, Ви – наші рятівники та спасителі у самі найтяжчі хвилини нашого життя!

Низький уклін Вам за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з'являється віра та надія на одужання і це найголовніше.

Від усієї душі бажаю Вам здоров'я, щастя та безхмарного неба. Нехай усе у Вас буде добре!

голова адміністрації                                                                 

З повагою,

Голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1891
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 754481

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"