Головна

uvagaУВАГА!znak_uvaga

Шановні мешканці Корабельного району м.Миколаєва!

 ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО РІЗКЕ ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

storm_11-12-2018 Будьте уважні!

Звертаємося до власників автомобілів з проханням без потреби не виїжджати, не паркувати автомобілі уздовж узбіч доріг, щоб дорожні служби могли безперешкодно виконувати снігоочисні роботи.

 

zah_vitШановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України!

Щиро вітаю Вас з Днем Збройних Сил України. Військова служба завжди була долею мужніх і сильних людей, для яких любов до Вітчизни означає непохитну вірність військовому обов'язку та солдатському братерству.

Нині вартові Вітчизни сумлінно виконують свій військовий обов'язок, захищаючи незалежність та територіальну цілісність нашої Батьківщини.

Бажаю Вам міцного здоров'я, надійної боєздатності та успіхів у нелегкий праці в ім'я миру і спокою нашого народу.

Хай буде невичерпною сила вашого духу і відданість українському народу!

Голова адміністрації Корабельного району О.М.Цуканов

 

ny2019

 

В Україні щорічно 3 грудня відзначається Міжнародний день осіб з інвалідністю. Міжнародний день осіб з інвалідністю привертає увагу до проблем людей з особливими потребами, захисту їх гідності, прав і благополуччя, акцентує увагу суспільства на переваги, які воно отримує від участі осіб з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов'язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з обмеженими фізичними можливостями.

podyaka1

Зігріти таких людей увагою, підтримати добрим словом, вселити надію – цього іноді замало. І тут суттєво допомогли кошти наших благодійників. За рахунок цих коштів були сформовані продовольчі набори та вручені 106 підопічним відділення організації надання адресної допомоги Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Від імені всіх підопічних та колективу відділень Корабельного району висловлюємо щирі слова вдячності:

- Директору ТОВ «Золотой колос»  Івановій Н.В.

- Директору ДП «НАРП» Кирницькому В.П.

- Директору ТОВ «Елеваторпромсервіс» Коваленко В.О.

- Директору ТОВ «Ківіт-Плюс» Косому Д.М.

- Директору ПП «Солві» Соловей С.А.

- Директору ТОВ «НТВ» Терещенко Ю.В.

за розуміння та надану грошову і натуральну допомогу.

Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких благ, здоров'я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху.

 

den_inv1НЕ ВТРАЧАЙ НАДІЮ

Під цим девізом пройшла зустріч у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) з нагоди відзначення Міжнародного Дня людей з інвалідністю. На захід було запрошено 45 осіб з інвалідністю, які перебувають на соціальному обслуговуванні у відділенні організації надання адресної допомоги Корабельного району.

В холі приміщення була організована виставка-показ творчих робіт слухачів «Університету третього віку», де були представлені роботи Шаховал А. та Макаревич М.

Доброта людини у її погляді, лагідних очах, щирій усмішці. А ще у доброму привітному слові. Заступник директора міського територіального центру Подаєнко Тетяна Іллівна привітала всіх присутніх.

den_invКультурно-мистецька програма, яку  підготували слухачі «Літературно-музичного» факультету «Університету третього віку» відділення денного перебування зігріла душі присутніх. Лунали пісні у виконанні хору «Журавушка», солістів Л.Сичової,  М.Меркулова, М.Черторигіної та Л.Сибіги. У виконанні В.Матвєєва прозвучав «Французький вальс». Подарував свої чарівні мелодії на сопілці С.Денькович. Веселими гуморесками порадували присутніх М.Меркулов та Н.Іванова. Наприкінці заходу особи з інвалідністю отримали продовольчі набори.

ДОБРОТА – це уміння співчувати іншій людині, відгукнутися на її горе, а милосердя по відношенню до тих, хто потребує допомоги, це добре ставлення до всіх людей. Нехай всіх людей єднає добро.

Заступник директора міського територіального центру Подаєнко Т.І.

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради завершено роботи з капітального ремонту внутрішньоквартальних проїздів по пр. Богоявленському, 305, 307, вул. Новобудівній, 9. Площа асфальтування дороги – 1666 кв.м, асфальтування тротуарів – 714 кв.м, укладання тротуарної плитки – 308 кв.м. Підрядна організація – ФОП Гончаренко А.А.

IMG_20181130_103851_HHTIMG_20181130_103855_HHTIMG_20181130_103901_HHT

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради завершено роботи з улаштування волейбольного майданчика на береговій зоні у мкр. Широка Балка (проект-переможець Громадського бюджету м. Миколаєва на 2018 рік «Шикарна площадка для пляжного волейболу»). Підрядна організація – ФОП Коцеруба А.І.

16

 

fond_soc_strah«З турботою про інвалідів праці»

Міжнародне співтовариство, згідно рішення Організації Об'єднаних націй, 3 грудня щорічно вшановує людей, які волею долі, по різним причинам втратили здоров'я та стали інвалідами. Ці люди потребують особливих умов проживання та обслуговування, які б дозволили їм відчути себе повноцінними членами нашого суспільства.

Вітовське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України опікується проблемами та потребами інвалідів внаслідок трудового каліцтва, що проживають у Вітовському та Снігурівському районах Миколаївської області, Корабельному районі м. Миколаєва.

читати далі...

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2047
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 795521

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"