Головна

Відділом санітарної інспекції адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради із залученням ТОВ «Миколаївзеленгосп» та ТОВ «Арники-Юг» з 12.07 по 15.07 поточного року щоденно виконуються робо боти з покосу трави, у тому числі джерел проростання карантинних рослин (амброзії). Виконано покіс: вул. Нац. Гвардії (від вул. Самойловича до будинку Океанівська, 54), вул. Океанівська, 34,36, Торгова площа, пляж «Чайка». Роботи у даному напрямку тривають.

2423

 

22

 

 

 

 

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради розпочато роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Запорізька від вул. 3 Козацька до вул. 6 Козацька.

 

21

 

 

 

 

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Космонавта Волкова від вул. Сімферопольська до вул. Рибна. Площа асфальтування дороги - 1403 кв. м.

 

09.07.2021 засяяла 21 посмішка на обличчях дітей пільгових категорій Корабельного району, адже сьогодні вони поїхали відпочивати до дитячого оздоровчого табору «Динамо», який розташовано в м. Очаків на узбережжі Чорного моря.

Відпочинкова зміна триватиме 14 днів. Путівки надано коштом місцевого бюджету.

20

 

17Протягом 05-09 липня 2021 року відділом санітарної інспекції адміністрації Корабельного району було проведено чергові санітарні рейди по вулицям приватного сектору, а саме: вул. Ольшанців, Гетьмана Сагайдачного, Торговій та Янтарній.

За підсумками рейдів виявлено ряд порушень Правил благоустрою міста (складування будівельних матеріалів та будівельного сміття, несвоєчасне видалення карантинних рослин і незадовільне утримання прилеглих територій).

На порушників складено 16 адміністративних протоколів, які передано на розгляд адміністративної комісії.

 

 

 

 

 

 

1819


 

Відділом санітарної інспекції із залученням ФОП Звіренко О.М. виконуються роботи із санітарного очищення зелених зон вздовж магістральних доріг району, а саме по вул. Океанівській, пр. Корабелів та вул. Айвазовського.

13141516

 

08 липня 2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд – обстеження 20-ти об'єктів торгівлі та сфери послуг, а саме: 10-ти непродовольчих та 7-ми продовольчих крамниць, закладів громадського харчування-2 та салонів краси - 1.

У ході рейду складено 4 протоколи за ч. 2 ст. 44-3 КУпАП, 1 протокол за ст. 42 КУпАП.

070809101112

 

06Відносини між роботодавцями та найманими працівниками не завжди відповідають нормам чинного законодавства. В той час, як легалізація праці – є завданням загальнонаціонального масштабу, виконання якого забезпечить соціальні гарантії громадян у майбутньому та сприятиме процвітанню і розвитку бізнесу.

Наявність трудового договору гарантує працівнику право на основну та додаткову відпустки, оплату лікарняного, дотримання встановленої законодавством норми тривалості робочого часу, допомогу по безробіттю, соціальні гарантії, встановлені колективним договором, соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та пенсійне забезпечення.

Для роботодавців використання легальної праці дає можливість підпорядковувати працівників правилам трудового розпорядку; проводити навчання, підвищення кваліфікації своїх працівників, щоб підвищити якість виробничого процесу та скористатися механізмом відшкодування державою витрат роботодавця на сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за кожного офіційно працевлаштованого працівника.

Звертаємо увагу, що на роботодавців, які використовують нелегальну працю, очікують фінансові санкції.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2917
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1192533

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

koradm@mkrada.gov.ua

znak

Питання "гарячої лінії"