Головна

P71219-10111719 грудня служба у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради завітала із солодкими гостинцям та привітала вихованців КЗ «Миколаївського центру соціально - психологічної реабілітації дітей» Миколаївської обласної ради з найулюбленішим святом малечі. На сьогоднішній день в цьому закладі перебуває 96 дітей, які залишилися без батьківського піклування, 5 дітей із Корабельного району м.Миколаєва.

Діти радо зустріли гостей. Вони грали в різноманітні рухливі ігри, брали участь у конкурсах, декламували вірші та охоче розповідали про свої щоденні справи, ділилися планами на майбутнє.

Представники адміністрації побажали малечі рости здоровими, щасливими, розумними та успішними.

 

19 грудня, День Святого Миколая – улюблене свято дітей

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Чарівний святковий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая.

Цього дня заступник голови адміністрації Корабельного району Алла Луцька завітала до Миколаївських спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів № 6 та № 2 з подарунками від адміністрації району.

Артисти Палацу культури «Корабельний» та святий Миколай подарували святкову концертно-розважальну програму дітям інтернату № 6, а вихованці інтернату №2 з нагоди свята презентували справжню виставу з казковими персонажами.

Наприкінці зустрічі – всім солодощі і фото на пам'ять.

IMG_5720

IMG_5682IMG_5689

IMG_5726
 

Зустрічі на факультеті «Здорового способу життя» «Університету третього віку»

Кожного вівторка працівники відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради готують цікаві підбірки та статті про значення здорового способу життя для людей, а також запрошують спеціалістів медицини для  розкриття актуальних тем.

sv_mukolay

Цього разу до слухачів завітав  завідуючий фізіотерапевтичним відділенням Вітовської ЦРЛ Корнєєв Геннадій Сергійович з темою: «Оздоровчий та лікувальний ефект фізіопроцедур на стан здоров'я людини».

Всім відомий оздоровчий та лікувальний вплив фізіопрепаратів та фізіопроцедур. І на цій зустрічі лікар лише підтвердив цю істину та розповів, якими можливостями володіє їх відділення, режим роботи закладу  та як отримати процедури. Він назвав напрями роботи відділення: це і лазеротерапія, інгаляційна терапія, парафіно та озокеритолікування, лікувальна фізкультура та масаж, магнітотерапія, грязелікування, ультразвукове випромінювання, кварцотерапія. Розповів про протизапальні та цілющі властивості цих процедур, які природні матеріали використовують, наголосив на ефективності і користі цих процедур. Допомогти вибрати правильно лікування зможе сімейний лікар та завідуючий фізіотерапевтичним відділенням.

Присутні на зустрічі  уважно слухали лектора та задавали багато запитань  по цій темі, а також про майбутні зміни у медичній сфері. Зустріч пройшла у привітній та теплій атмосфері. Дякуємо за співпрацю та цікаву пізнавальну інформацію.

 

dfsПільги з податку на нерухомість для фізичних осіб

Сільські, селищні, міські ради та ради об'єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, встановлюють пільги з податку, що сплачується на відповідній території, з об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, громадських об'єднань, благодійних організацій, релігійних організацій України, статути (положення) яких зареєстровані у встановленому законом порядку.

докладно...

 

1403_atoПсихологічна підтримка «Добре слово»

Важливим напрямком роботи Корабельного районного центру занятості - є надання психологічної допомоги колишнім учасникам АТО.

Психологічне здоров'я – це стан благополуччя, в якому людина реалізує свої здібності, може протистояти стресам, продуктивно працювати та привносити свій вклад у суспільство.

Успішне ж подолання несприятливих наслідків стресової ситуації безробітними особами та учасниками бойових дій сьогодні – це успішне вирішення проблеми зайнятості у майбутньому

В рамках Дня учасника АТО та орієнтації на службу за контрактом, на базі Корабельного РЦЗ, був проведений інформаційно-консультаційний захід для одинадцяти зареєстрованих безробітних - демобілізованих учасників АТО.

Психолог Вітовського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ляховець Віталіна надала кваліфіковану психологічну допомогу колишнім учасникам АТО.

ЇЇ допомога спрямована на зняття психологічної напруги, роботу із переживаннями, знайдення шляхів і способів подолання проблем особистості.

Корабельний районний центр зайнятості і надалі буде продовжувати активно співпрацювати з психологами державних установ та громадських організацій в напрямі надання психологічної підтримки колишнім учасникам АТО.

 

1403___1Консультації зі змін в пенсійному законодавстві

В рамках співпраці з Інгульським об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України м. Миколаєва в Миколаївській області, на базі Корабельного РЦЗ було проведено інформаційно-консультаційний захід.

Заступник начальника відділу обслуговування громадян Інгульського об'єднаного управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Підхамутна Наталія ознайомила присутніх із електронними сервісами Пенсійного Фонду України та висвітлила переваги їх використання.

Зазначила, що за допомогою веб-порталу Пенсійного фонду України кожна особа може перевірити надання роботодавцем звітності та сплати ним єдиного соціального внеску.

Під час спілкування надійшло чимало запитань від присутніх, на які вони отримали вичерпні та кваліфіковані роз'яснення.

Безробітні цікавились питаннями:

- отримання довідок про підтвердження страхового стажу та заробітну плату у випадку працевлаштування в іншій країні;

- врахування в страховий стаж періоду перебування на обліку в службі зайнятості та декретній відпустці.

Корабельний районний центр зайнятості і надалі буде продовжувати активну співпрацю з представниками Пенсійного фонду.

Більш детальну інформацію про послуги Пенсійного Фонду Ви можете отримати за адресою:

м. Миколаїв, пр. Богоявленський, 55,

тел. (0512) 58-37-02,

Реєстрація на Web-порталі ПФУ: 58-22-51

сайт: portal.pfu.gov.ua

 

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Чарівний святковий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая.

Голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов  разом з начальником відділу з гуманітарних питань Іриною Богдан  завітав до діток, які потребують особливої соціальної підтримки.

Шановні гості подарували дітям іграшки (гарні ляльки, настільні ігри), солодкі подарунки, цитруси та побажали міцного здоров'я, добробуту й  злагоди.

IMG_5648

 

logo-ualА ти вже написав листа Святому Миколаю?

Якщо вам бракує новорічного настрою, або ж ви бажаєте відпочити, попити гарячого чаю, провести час з дитиною, то саме для вас відкривається Резиденція Святого Миколая. Ми ділимось живим, теплим спілкуванням у  новорічній атмосфері, де ваші дітки зможуть побавитись. Резиденція відкривається 16 грудня й працює з 11:00 до 17:00 на вихідних, з 13:00 до 17:00 у  будні дні за адресою проспект Богоявленськй 319А, готель Металург.

докладно...

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1661
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 672957

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"