Головна

dfsГрафіки особистого прийому громадян керівним складом, а також керівниками  структурних підрозділів ДПІ в Інгульському районі (що обслуговує Інгульський та Корабельний райони) міста Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області.

Для забезпечення конституційних прав громадян на звернення, вирішення проблемних питань, які виникають у платників податків у ДПІ в Інгульському районі міста Миколаєва за адресою: вул. В'ячеслава Чорновола, 1/1  діє приймальня  громадян, де згідно затвердженого графіку в установлені дні та години проводяться особисті прийоми громадян посадовими особами ДПІ в Інгульському районі міста Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області по питанням, що входять до компетенції органів державної податкової служби.

ГРАФІК

особистого прийому громадян керівним складом

ДПІ в Інгульському районі  м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

Дні прийому

Прізвище, імя та по батькові,

посада

Часи прийому

Четвер

Тацій Ірина Вікторівна

перший заступник начальника 

900 – 1300

П’ятниця

Петровська Олена Євгеніївна

заступник начальника 

1400 – 1645

ГРАФІК

особистого прийому громадян керівниками структурних підрозділів

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва  ГУ ДФС у Миколаївській області

Дні прийому

Найменування структурного підрозділу

Часи прийому

Понеділок

Головний державний інспектор

з юридичних питань

900 – 1300

Вівторок

Управління обслуговування платників

900 – 1300 

Середа

Відділ податків і зборів з фізичних осіб 

900 – 1300 

При відсутності одного з керівників прийом проводять інші  посадові особи, на яких покладені обов'язки по заміщенню, згідно з розподілом обов'язків.

 

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

 

dfs

 

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області повідомляє

докладно...

 

IMG_20171002_100403Ручне прибирання Об'їзної дороги

З другого жовтня 2017 року з метою забезпечення комфортного проживання мешканців міста, дотримання «Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві» адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради із залученням підрядного підприємства ФОП «Кущ Є.В.» виконуються роботи із ручного прибирання прибордюрної частини на Об'їзній дорозі.

Комплекс робіт також включає у себе ліквідацію трави на бордюрних каменях.

Роботи у даному напрямі тривають.

 

den_vchitelyaШановні освітяни Корабельного району!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників освіти!

Це радісне та хвилююче свято вчителів, учнів, батьків – усіх, хто не байдужий до майбутнього України.

Низький уклін Вам за професіоналізм, терпіння, доброзичливість і сердечне тепло, яке Ви віддаєте своїм вихованцям.

Нехай свято принесе Вам віру у власні сили та подарує надію на щасливий завтрашній день.

Хай добро, посіяне в дитячих душах, повернеться до Вас сторицею, заслуженою вдячністю учнів і батьків.

Голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов

 

den_bibliotek30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек – свято духовного єднання людей.

Сьогодні бібліотеки є центрами забезпечення громадян України інформацією на основі сучасних передових технологій.

Щиро вітаю бібліотечних працівників та читачів із святом. Бажаю добра і благополуччя, оптимізму та нових творчих злетів!

Голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов

 

Свято ветеранів

Похилий вік –це драгоційний період життя, коли людинні притаманна ясність розуму, все вирішується життєвим досвідом, якому немає ціни.

__27.09.2017 року у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних пільг ) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради  відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та дня ветерана, який був проведений творчим колективом ММПК « Корабельний ».

Творчий колетив подарував присутнім в залі свою вдячність за любов та ласку і тепло. В концертій програмі брали участь :

- вокальна студія «Звезда »

- солісти зразкового ансамблю бальниго танцю «Улибка»

- молодша група народного ансамблю циганської пісні і танцю «Бахтеле».

Лунали пісні,  нестримані  циганські мелодії  та яскрава енергетика запальних танців.

___1___2Людська осінь, як і природа, буває різною. В одних вона палахкотить розмаїттям барв, у інших – тихим бабиним літом, у третіх –суцільним присмарком, а то й нудьгою. Не сумуйте. Але перш ніж настане осінь, як золота пора, у кожного ще буває весна і літо життя.

Ми дякуємо Вам, людям похилого віку, за все добре, що посіяли у наших душах, за тепло, що даруєте кожну мить і за те, що навчили нас любити, мріяти і радіти. Саме завдяки Вам, людям похилого віку, нашим матерям та бабусям, ми зараз такі, які є !

На завершення святкової зустрічі, зігрітою осіннім теплом добрих сердець, пролунали слова побажання:

Хай в житті вам радість буде

І звучать в серцях пісні

Дай вам БОЖЕ, любі наші,

Многих, добрих, славних літ!

 

spogaduСпогади старожилів Корабельного району

У відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг ) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради  27.09.2017 року пройшла лекція - спогад сторожила Корабельного району Іванченко Ганни Миколаївни, яка запропонувала всім присутнім подорож в історію рідного краю – Корабельного району.

Всі присутні з цікавістю слухали розповідь Ганни Миколаївни про історію рідного краю, минулі часи та події  -  як розвивався  наш Корабельний район, як будувались заводи, шкільні заклади, лікарня та дороги. Присутні висловлювали свої думки  та свою особисту історію життя в ті далекі часи. Людська пам´ять не стерлась, хоть пройшло багато часу від подій, коли 02.12.1973 року був утворений Корабельний район у місті Миколаєві.

Нехай пам´ять не скінчиться у часі, передається молодому поколінню, щоб вони зберегли у своїх серцях такі поняття, як любов до рідного краю, та любов до своєї Батьківщини.

Ми вдячні  Іванченко Ганні Миколаївні за те, що знайшла час для  цікавої зустрічі. Лекція сподобалась нашим слухачам, атмосфера була невимушена. Ще довго після закінчення зустрічі відвідувачі ділилися враженнями та згадували своє минуле.

Заступник директора міського територіального центру Г.М.Громов

 

Початок занять на факультеті: «Англійській для початківців»

Кожен новий навчальний рік приносить нові  знання, нові можливості для розвитку особистості та реалізації своїх потреб. Актуальною зараз є потреба у вивченні  іноземної мови, що дає можливість тренувати пам'ять, спілкуватися у колі однодумців, пізнавати нове та незвичне.

angl

У відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради на прохання слухачів «Університету третього віку» у цьому році  почалися заняття з вивчення англійської мови та початкові розмовні  навики спілкування на побутовому рівні.

У  пошуках викладача допомогу надала депутат Миколаївської  міської ради  Горбенко Наталія Олексіївна. І вже 5 вересня наші слухачі познайомилися з викладачем Глінкою Валерією Юріївною, отримали домашнє завдання на наступну зустріч та обмінялися думками і  враженнями.

Працівники відділення  підготували для занять учбову дошку, крейду та наочний роздавальний матеріал.

Ми висловлюємо подяку депутату Миколаївської міської ради Горбенко Наталії Олексіївні за надану практичну допомогу, бо відчуваємо небайдуже ставлення до потреб наших відвідувачів. А заняття на факультативі дають можливість нашим слухачам відчути себе потрібними та зайнятими корисною справою.

Ці зустрічі позитивно впливають на емоційний та психологічний стан людини, дають нові можливості при спілкуванні з підростаючим поколінням та йти в ногу з часом.

Заступник директора міського територіального центру Г.М.Громов

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1589
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 664065

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"