Головна

01 квітня 2020 року на виконання пункту 3 протоколу № 2 засідання робочої групи з координації проведення заходів щодо попередження виникнення та розповсюдження короновірусної хвороби серед населення, спеціалістами адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради спільно з представниками районного відділу поліції, Держпродспоживслужби проведено рейд - обстеження закладів роздрібної торгівлі продуктами харчування (незалежно від форм власності та підпорядкування) з питань санітарної обробки закладів, наявності дезінфікуючих засобів, засобів індивідуального захисту (вул. Океанівська, 41 – ЕКО-маркет; вул. Океанівська, 28 -32 В). У ході рейду порушень не зафіксовано.

З метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: пр. Корабелів, 14; пр. Богоявлекнський, 311, складено 2 протоколи за ст.152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

01020304

 

dfsЗміни у застосуванні штрафних санкцій на час карантину

Головне управління ДПС у Миколаївській області повідомляє, що відповідно до змін, внесених Законом України від 17 березня 2020 року №533 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», з 1 березня по 31 травня 2020 року не застосовуються штрафні санкції за порушення податкового законодавства, крім санкцій за:

- порушення вимог до договорів довгострокового страхування життя чи договорів страхування в межах недержавного пенсійного забезпечення, зокрема, страхування додаткової пенсії;

- відчуження майна, яке перебуває у податковій заставі, без згоди контролюючого органу;

- порушення правил обліку, виробництва та обігу пального або спирту етилового на акцизних складах, які застосовуються на загальних підставах;

- порушення нарахування, декларування та сплати ПДВ, акцизного податку, рентної плати.

Також, на період з 1 березня по 31 травня 2020 року платникам податків не нараховується пеня, а нарахована, але не сплачена за цей період пеня підлягає списанню.

Штрафні санкції з 1 по 31 березня 2020 року та з 1 по 30 квітня 2020 року тимчасово не застосовуються за наступні порушення:

- несвоєчасна сплата (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску;

- неповна сплата або несвоєчасна сплата суми єдиного внеску одночасно з видачею сум виплат, на які нараховується єдиний внесок (авансових платежів);

- несвоєчасне подання звітності до податкових органів.

Поряд з цим, з 1 по 31 березня 2020 року та з 1 по 30 квітня 2020 року платникам єдиного внеску не нараховується пеня, а нарахована пеня за ці періоди підлягає списанню.

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 
dfsДля отримання адміністративних послуг – використовуйте
Електронний кабінет!

Головне управління ДПС у Миколаївській області з метою запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом (COVID – 19), звертається з проханням, за можливості, обмежити відвідування Центрів обслуговування платників Миколаївщини та користуватись засобами електронного зв'язку, а саме Електронним кабінетом.

Через приватну частину Електронного кабінету (особистий кабінет), вхід до якої здійснюється після ідентифікації особи, відкрито доступи до сервісів:

- стан розрахунків із бюджетом;

- листування з органами ДПС;

- облікові дані;

- пошук інформації в реєстрах ДПС;

- подання заяв/запитів;

- подання декларації про майновий стан і доходи в електронному вигляді;

- сплата податків;

- перегляд даних СЕА ПДВ;

- інші електронні сервіси.

У приватній частині Електронного кабінету платники можуть отримати інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків з ДРФО.

Також можна скористатись сервісами:

- дані про взяття на облік платників;

- реєстр страхувальників;

- дані реєстру платників ПДВ;

- реєстр платників єдиного податку;

- інформація про РРО;

- дані реєстру платників акцизного податку з реалізації пального та спирту етилового;

- реєстр осіб, які здійснюють операції з товарами.

Перевірити бізнес-партнера дозволяє сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера».

Повідомити про неправомірні дії працівників ДПС допоможе сервіс «Пульс».

Електронну звітність можна подати через Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності».

Крім того, отримання послуг кваліфікованого електронного підпису (КЕП) можливе не лише через АЦСК ІДД ДПС України, а й звернувшись до будь-яких інших кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг, перелік яких розміщено на сайті центрального засвідчувального органу Міністерства цифрової трансформації України (czo.gov.ua) у розділі «Довірчі послуги».

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

31 березня 2020 року на виконання розпорядження міського голови від 16.03.2020 № 65р «Про тимчасове зупинення роботи об'єктів загального користування, розташованих у м. Миколаєві, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19», спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з представниками районного відділу поліції проведено рейд -обстеження установ, організацій та закладів загального користування незалежно від форм власності та підпорядкування. У ході рейду порушень не зафіксовано.

З метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: пр. Корабелів, 14; вул. Океанівська 14/1 - 14/2 (біля ЗОШ № 33); вул. Океанівська, 31; вул. Самойловича, 24, складено 2 протоколи за ст.152 та один протокол за ст. 160-1 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району та районного суду для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

DSC_0865DSC_0866DSC_0871DSC_0872

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано:

поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Лесі Українки (площа ремонтних робіт – 247 кв.м; підрядна організація – ФОП Гурко А.М.) та по вул. Олега Ольжича ріг вул. Тернопільської (площа ремонтних робіт – 250 кв.м; підрядна організація – ФОП Стеценко О.М.).

улаштування тротуару по вул. Кобзарська. Площа асфальтування тротуару – 200 кв.м. Підрядна організація – ФОП Гончаренко А.А.

dortrot

 

yvagaУВАГА!

Заплановані публічні заходи на 27.03.2020 щодо громадських слухань проекту містобудівної документації: «Детальний план території частини мкр. Балабанівка в Корабельному районі м. Миколаєва» перенесено

Про дату та час проведення публічних заходів буде повідомлено додатково.

 

27 березня 2020 року на виконання розпорядження міського голови від 16.03.2020 № 65р «Про тимчасове зупинення роботи об'єктів загального користування, розташованих у м. Миколаєві, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19», спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з представниками районного відділу поліції, фахівцями управління з розвитку споживчого ринку департаменту економічного розвитку Миколаївської міської ради проведено рейд - обстеження 5-ти супермаркетів та крамниць продовольчих та господарчих товарів.

У ході рейду порушень не зафіксовано.

 

IMG-f43b_Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано роботи з улаштування тротуарів по пр. Богоявленському біля перехрестя з вул. 295-ї Стрілецької Дивізії та по вул. 295-ї Стрілецької Дивізії, 75-а.

Площа укладання тротуарної плитки – 186 кв.м та 61,5 кв.м відповідно. Підрядна організація – ФОП Озейчук С.М.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2497
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 928973

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"