Головна

Корабельний район вшанував пам'ять героїв Афганістану.

15 лютого Україна вшановує пам'ять учасників бойових дій в Афганістані та військових конфліктах в інших країнах. Саме в цей день, у 1989 році було виведено війська з Афганістану, чимало українців загинули на чужій землі, виконуючи свій інтернаціональний обов'язок. Покладання квітів до пам'ятного знаку «Во славу Вітчизни» пройшло за підтримкою воїнів - інтернаціоналістів та адміністрації Корабельного району. Присутніх з пам'ятною датою привітали голова адміністрації Корабельного району О.М. Цуканов, голова міської ради воїнів-інтернаціоналістів С.М. Паливода, голова районної ради ветеранів війни та праці В.І. Мезинов.

Згадали в цей день воїнів, які загинули в Афганістані хвилиною мовчання товариші по службі, рідні та мешканці району.

IMG_20190215_091607_1CS

 

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

afgan0Прийміть щирі вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Щорічно український народ віддає глибоку шану всім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій у Республіці Афганістана та інших «гарячих» точках планети.

Час і досі не загоїв рани учасників тієї жорстокої війни, ніколи не забуваючи про біль, про загиблих на чужій землі.

Ми схиляємо голови перед світлою памяттю загиблих. А всім, хто пройшов через горнила жорстоких воєн, бажаємо міцного здоровя, сили духу, родинного щастя та благополуччя.

Голова адміністрації Корабельного району О.М.Цуканов

 

14 лютого 2019 року спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з представниками районного відділення поліції та ГФ «Каскад» проведено рейд щодо припинення стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва за адресами: пр. Богоявленський, 311; вул. Океанівська, 14/1 - 14/2 (біля ЗОШ № 33), пр. Корабелів, 11, пр. Богоявленський, 340. Складено 15 протоколів з конфіскацією майна за ст.152, 160 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). 25 осіб попереджено про порушення правил торгівлі у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу. Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району м. Миколаєва та районного суду для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

IMG_7032IMG_7033IMG_7034

 

13 лютого 2019 року за адресою: пр. Богоявленський ріг вул. Самайловича було демонтовано пересувну тимчасову споруду. Зазначений об'єкт перевезено на майданчик тимчасового зберігання.

IMG_7027IMG_7031

 

12.02.2019 року працівниками відділення соціальної допомоги вдома Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) спільно з провідним інспектором Корабельного РВ у м. Миколаїв ГУДСНС України у Миколаївській області Олійник Владиславом Олександровичем було проведено позачерговий рейд з пожежної безпеки серед підопічних відділення, які проживають  у багатоповерхових будинках мкр.Кульбакіно. Такі заходи є необхідними аби запобігти загостренню пожежної ситуації. Інспектор спілкувався з літніми людьми, провів інструктаж щодо дотримання правил пожежної безпеки, посилення протипожежного захисту.

0102

 

vibor-2015

До уваги виборців Корабельного району!

З метою забезпечення реалізації громадянами України виборчих прав, встановлених Конституцією та законами України, постановою Центральної виборчої комісії від 4 грудня 2018 року № 238 «Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 12 квітня 2012 року № 66» було ліквідовано виборчу дільницю №480802, яка існує на постійній основі, із розподілом виборців на інші виборчі дільниці.

Ліквідація дільниці відбулася у зв'язку з реформуванням сфери надання житлово-комунальних послуг у м.Миколаєві, яка передбачає ліквідацію житлово-комунальних підприємств, припиненням фінансування комунального житлово-експлуатаційного підприємства № 24 та подальшу консервацію приміщення диспетчерської КЖЕП № 24, в якому розміщені приміщення для голосування та приміщення дільничної виборчої комісії, відключенням даної будівлі від системи життєзабезпечення (опалення, електропостачання та стаціонарного телефонного зв'язку), що унеможливлює проведення в цій будівлі голосування виборців;

- відсутністю альтернативної будівлі з необхідною кількістю приміщень відповідної площі;

- можливістю віднесення виборців до суміжних виборчих дільниць № 480798, 480799, 480808 та незначною відстанню до них. Детальніше про дислокацію виборчих дільниць ви можете дізнатися ТУТ

480802

 

grom_sluh

 

 

 

УВАГА!

Громадські слухання!

 

Екскурсія до «Старофлотських казарм»

У кожної щасливої людини є своє улюблене місто. У нашому місті багато чудових пам'ятників давнини. Одним з таких місць є музейний комплекс «Старофлотські казарми».

05 лютого 2019 року слухачі «Університету третього віку» відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) були учасниками екскурсії «Природа та археологія». В музеї створена експозиція, яка відображає природно-екологічні особливості нашого улюбленого краю та історію північно-причорноморських земель від кам'яної доби до сьогодення.

Під час екскурсії підопічні відділення денного перебування отримали корисну, розвиваючу та змістовну інформацію про рідний край та чудове задоволення від відвідування музею. Участь у такому заході дає відчуття гордості за своє місто та відповідальності за подальшу його долю.

Ми вдячні колективу музейного комплексу «Старофлотські казарми» за екскурсію, позитивні емоції та сподіваємось на нові зустрічі.

Заступник директора апарату Корабельного району міського територіального центру Подаєнко Т.І.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2100
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 811931

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"