Оголошення
дислокация
Map
Головна

my-tax

«Моя податкова» - простий і зручний інструмент для отримання електронних сервісів податкової служби для громадян

Від сьогодні мобільний застосунок «Моя податкова» від ДПС доступний користувачам. Застосунок можна завантажити на телефони як на платформі Android, так і iOS!

«Моя податкова» - простий і зручний інструмент для отримання електронних сервісів податкової служби для громадян, а також сплати податків з використанням платіжних систем.

У розділі «Мої дані» застосунку можна отримати інформацію про:

- адресу реєстрації та фактичне місце проживання;

- обʼєкти оподаткування;

- обовʼязок сплатити суму грошового зобовʼязання (ППР);

- стан розрахунків з бюджетом.

У розділі «Послуги» доступно:

- направлення запиту на отримання відомостей про суми виплачених доходів;

- подання Податкової декларації про майновий стан і доходи (податкова знижка).

У розділі «Повідомлення» доступні:

- квитанції;

- відомості з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків;

- інформація з ДРФО про джерела/суми нарахованого доходу, утриманого та сплаченого податку та військового збору;

- листи контролюючого органу.

Мобільний застосунок доповнюватиметься новими можливостями відповідно до потреб платників податків.

З метою вдосконалення роботи та сервісів мобільного застосунку, запрошуємо активно брати участь у тестуванні. У разі виникнення будь-яких запитань щодо роботи застосунку та наявності пропозицій щодо вдосконалення сервісів, просимо їх надсилати за адресою Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript або звертатися за телефоном 0 800 501 007.

«Моя податкова» - ще один крок до цифрової податкової у цифровій державі!

 

info_logoАдміністрації Корабельного району

Миколаївської міської ради інформує

Триває перевірка об'єктів торгівлі та сфери послуг щодо дотримання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». 04.11 - 08.12.2023 року спеціалістами відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради проведено рейди - обстеження об'єктів торгівлі та сфери послуг з метою перевірки виконання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». У ході рейду на території Корабельного району було перевірено 36 установ. Виявлено 2 порушення, надано 2 попередження. Під час перевірки не здійснювали господарську діяльність – 1.

*******

З метою перевірки щодо утримання території Корабельного району у належному санітарного стані протягом тижня, 04.12 - 08.12.2023, спеціалістами відділу санітарної інспекції адміністрації району було проведено рейди щодо перевірки санітарного стану вулиць приватного сектору (вулиці Остапа Вишні, вулиці Уральська, вулиці Балтійська, вулиці Станіславського, вулиці Генерала Цвєтаєва, вулиці Новобудівна).

За підсумками рейдів виявлено ряд порушень Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві (складування будівельних матеріалів та будівельного сміття, відсутність покажчиків будинків). На порушників складено 15 адміністративних протоколів за ст. 152 КУпАП, які передано на розгляд адміністративної комісії для подальшого визначенням виду адміністративного стягнення. Надано 49 попередження домовласникам та проведено роз'яснювальну роботу щодо обов'язкової наявності договору на вивіз ТПВ та утримання прилеглої території в задовільному санітарному стані.

*******

На відпрацюванні в комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об'єкти нерухомого майна на території Корабельного району (програма «є Відновлення») внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України перебуває 401 звернення від громадян (163- приватні будинки, 238 – квартири). На тепер відпрацьовано 263 Акти (будинків - 125, квартир – 138). 138 Актів знаходяться в роботі (38- будинків, 100- квартир). Протягом тижня комісією обстежено 18 об'єктів.

*******

Станом на 08.12.2023 спеціалісти Служба у справах дітей адміністрації Корабельного району здійснили особистий прийом 1050-ти громадян щодо отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. На тепер статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, отримали 92 особи. Організаційна робота триває.

 

008Підводимо підсумки оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки

З метою реалізації конституційного права кожної дитини, яка потребує особливої соціальної уваги та підтримки, починаючи з червня 2023 року, відділ з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району розпочав інформування місцевого населення та прийом документів на оздоровлення дітей пільгових категорій.

Незважаючи на військовий час і те, що багато мешканців Миколаєва були вимушені покинути свої домівки, адміністрації Корабельного району вдалось провести організаційну роботу щодо відпочинку та оздоровлення дітей. У період з серпня по грудень 2023 року було оздоровлено 116 дітей Корабельного району, які належать до таких пільгових категорій: дитина, яка має статус сироти; дитина, позбавлена батьківського піклування; діти з будинку сімейного типу; дитина учасника бойових дій; дитина загиблого або зниклого безвісти військовослужбовця; дитина, яка має інвалідність; дитина, яка зареєстрована як внутрішньо переміщена особа; дитина, один з батьків якої має інвалідність ІІ групи; дитина з багатодітної сім'ї; дитина з малозабезпеченої сім'ї; дитина, яка знаходиться на диспансерному обліку; талановита дитина або відмінник у навчанні.

Всі заклади оздоровлення та відпочинку, в які були направлені діти, оснащені сучасним обладнанням та меблями, мають гарну територію та розташовані у мальовничих куточках нашої країни, а також, що дуже важливо у наш час, мають свої укриття.

Діти були направлені в такі табори відпочинку: «Соколята», Львівська область, м. Хирів; «Водограй», Івано-Франківська область та «Синевирське озеро», Закарпатська область, с. Синевирська поляна. Також 8 дітей з дитячого будинку сімейного типу відпочили в оздоровчому закладі «Артек», м. Київ, Пуща-Водиця.

009010

 

zah_vitШановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України!

Щиро вітаю Вас з Днем Збройних Сил України. Військова служба завжди була долею мужніх і сильних людей, для яких любов до Вітчизни означає непохитну вірність військовому обов'язку та солдатському братерству.

Нині вартові Вітчизни сумлінно виконують свій військовий обов'язок, захищаючи незалежність та територіальну цілісність нашої Батьківщини.

Бажаю Вам міцного здоров'я, надійної боєздатності та успіхів у нелегкий праці в ім'я миру і спокою нашого народу.

Хай буде невичерпною сила вашого духу і відданість українському народу!

Голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов

 

З метою утримання належного санітарного стану території Корабельного району міста Миколаєва спеціалістами відділу комунального господарства адміністрації району проведено організаційну роботу та протягом листопада поточного року виконано:

ліквідацію несанкціонованих звалищ сміття загальним обсягом – 986 м3.

регулярне механізоване вакуумне прибирання магістральних доріг району, а саме: проспекту Корабелів, вулиці Океанівська, вулиці Металургів, Об'їзна дорога, вулиці Рибна, вулиці Гагаріна та проспекту Богоявленський (на ділянках, що не охоплені капітальним ремонтом). Загальний обсяг прибирання – 241 800 п.м.

прибирання другорядних доріг району ручним способом загальним обсягом – 91795 м2.

вивезення гілок та листя з території району загальним обсягом 1755 м3.

Щоденно виконувались роботи щодо згрібання та вивезення опалого листя вздовж проїзної частини магістральних доріг району.

Під час ускладнення погодних умов (буревій, снігопад) виконано ряд першочергових робіт із забезпечення сталої життєдіяльності мешканців району (розчищення підходів до пішохідних переходів, прибрано зламані гілки, тощо).

003004005006007

 

5 грудня 2023 року у бібліотеці-філіалі №18 ЦБС для дорослих за ініціативи адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та спільно з інтегрованим центром комплексної підтримки був проведений захід у рамках акції «16 днів проти насильства», на якому були розглянуті важливі питання,такі як: що варто пам'ятати у випадку домашнього та гендерно зумовленого насильства; що робити, якщо ви стали свідком насильства; як себе поводити у стресовій ситуації; куди звертатись у випадках насильства.

Під час проведення акції було роздано інформаційний матеріал у вигляді буклетів та листівок з контактами психологів та юристів інтегрованого центру комплексної підтримки.

002

 

4 грудня 2023 року в бібліотеці-філії №8 центральної міської бібліотеки для дітей імені Ш.Кобера та В.Хоменка за ініціативи адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та спільно з інспекторами відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Миколаївській області був проведений захід присвячений щорічній всеукраїнській акції «16 днів проти насильства», спрямований на висвітлення такої актуальної проблеми, як насильство у сім'ї.

У заході взяли участь мешканці району, для яких була проведена інформаційно-пізнавальна програма з інтерактивними завданнями. Всім присутнім було роздано тематичні буклети з контактами та гарячими лініями психологічної допомоги та підтримки.

001

 
info_logo
Адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради інформує

28.11 - 01.12.2023 року спеціалістами відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради проведено рейди - обстеження об'єктів торгівлі та сфери послуг з метою перевірки виконання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

У ході рейду на території Корабельного району було перевірено 68 установ. Виявлено 3 порушення, надано 3 попередження. Під час перевірки не здійснювали господарську діяльність – 2.

******

28.11 - 01.12.2023 року спеціалістами відділу санітарної інспекції адміністрації району було проведено рейди щодо перевірки санітарного стану вулиць приватного сектору (вулиці Космонавта Волкова, провулка Боплана, вулиці Академіка Рильського, вулиці Єсеніна, вулиці Приозерної, вулиці Фонтанної, вулиці Львівської, вулиці Бригадної, вулиці Ударної, вулиці Литовченка).

За підсумками рейдів виявлено ряд порушень Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві (складування будівельних матеріалів та будівельного сміття, відсутність покажчиків будинків).

На порушників складено 14 адміністративних протоколів за ст. 152 КУпАП, які передано на розгляд адміністративної комісії для подальшого визначенням виду адміністративного стягнення. Надано 41 попередження домовласникам та проведено роз'яснювальну роботу щодо обов'язкової наявності договору на вивіз ТПВ та утримання прилеглої території в задовільному санітарному стані.

******

Спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району спільно з представниками відділу поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області провели рейд - відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва з метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: вулиця Самойловича, 24; вулиця Металургів, 28-36; вулиця Океанівська, 31; проспект Богоявленський, 311; проспект Богоявленський, 342:

Складено 4 протоколи за статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів).

Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

******

Станом на 01.12.2023 року на відпрацюванні в комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об'єкти нерухомого майна на території Корабельного району (програма «є Відновлення») внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України перебуває 392 звернення від громадян (159- приватні будинки, 233 – квартири).

На тепер відпрацьовано 245 Актів (будинків - 117, квартир – 128). 147 Актів знаходяться в роботі (42- будинки, 105- квартири). Протягом тижня комісією обстежено 9 об'єктів.

******

Станом на 01.12.2023 спеціалісти Служба у справах дітей адміністрації Корабельного району здійснили особистий прийом 844-х громадян щодо отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

На тепер статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, отримали 92 особи. Організаційна робота триває.
 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3331
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1153684

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"