Головна

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради продовжуються роботи з капітального ремонту внутрішньоквартальних проїздів по вул. Океанівській, 18, 18/1, 18/2, 20, 20/1 і пр. Богоявленському, 317, 319.

IMG_20190612_190300IMG_20190612_190538IMG_20190612_190631IMG_20190612_190646

 

В Корабельному районі відзначили День медичного працівника

День медичного працівника – це професійне свято всіх без винятку працівників галузі охорони здоров'я в Україні.

Не залишилися осторонь і медики Корабельного району.

13 червня, у Миколаївському міському палаці культури «Корабельний», відбувся святковий концерт на їх честь.

Адміністрація Корабельного району в особі голови Олександра Цуканова привітала медиків району, нагородила почесними грамотами та подарунками.

На заході були присутні почесні гості: мер міста, начальник управління охорони здоров'я, депутат Верховної Ради України, депутати міської ради, заступник начальника МСП «Ніка-Тера».

Висловлюємо найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії, тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя. Адже здоров'я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя. Прийміть побажання міцного здоров'я і благополуччя Вам, Вашим рідним і близьким. Нехай збудяться всі Ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами!

IMG_9532IMG_9587IMG_9618IMG_9636

 

IMG_20190612_191812Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради ведуться роботи з улаштування дитячого майданчику по пр. Богоявленському, 323/2 (проект-переможець Громадського бюджету м. Миколаєва на 2019 рік «Дитяче містечко «Джунглі»). Підрядні організації – ПП «ТІГЕРОН», ТОВ «НІКОВІТА СЕРВІС».

 

IMG_20190612_194430Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради із залученням підрядної організації КП «ГДМБ» виконано поточний ремонт мережі вуличного освітлення по пров. Лесі Українки від вул. Лесі Українки до вул. Пшеницина довжиною 478 п.м. з улаштуванням 20 світлоточок.

 

12 червня 2019 року голова адміністрації Корабельного району м. Миколаєва Олександр Цуканов провів виїзний прийом громадян в мікрорайоні Балабанівка (приміщенні ЗЗСО № 49, вул. Кобзарська, 15).

Під час прийому було порушено питання щодо: капітального ремонту доріг по вулицям – Костя Гордієнка (Бела Куна), Адмірала Ушакова, Кобзарська (Командарма Уборевича), Січових Стрільців (від вул. Л. Україники до вул. Кобзарська), пров. Колективний; улаштування зупинки громадського транспорту по пр. Богоявленський (кінцева зупинка маршрутного таксі № 91), сприяння у відкритті нового транспортного маршруту від вул. Л. Українки до вул. Космонавтів.

Олександр Цуканов уважно вислухав кожного мешканця та всі питання взяв під особистий контроль.6232438964375106

 
yvaga_- ІНФОРМАЦІЯ щодо загального інформаційного забезпечення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року

- МОЖЛИВІСТЬ ТА ПРОЦЕДУРИ ПЕРЕВІРКИ ВКЛЮЧЕННЯ СЕБЕТА ІНШИХ ВИБОРЦІВ ДО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВІ СПИСКІВ ВИБОРЦІВ НА ВИБОРЧИХ ДІЛЬНИЦЯХ

- МОЖЛИВІСТЬ ТА ПОРЯДОК ЗМІНИ ВИБОРЦЮ МІСЦЯ ГОЛОСУВАННЯ (ВИБОРЧОЇ ДІЛЬНИЦІ) БЕЗ ЗМІНИ ВИБОРЧОЇ АДРЕСИ

- ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ВИБОРИ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ

 

art_terapАрт-терапія: лікування мистецтвом

Мистецтво - невидимий місток, що поєднує два протилежні світи: світ фантазії та реальності. Часто таємні бажання, підсвідомі почуття та емоції легше викласти у творчості, ніж виразити у словесній формі. Тому останнім часом великої популярності набуває метод лікування за допомогою художньої творчості, або арт-терапії.

Сьогодні на заняттях арт-терапії отримувачі соціальних послуг відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) почали малювати троянду з натури квітки. Наші підопічні з великою цікавістю та захопленням приходять на ці заняття, які проводить волонтер Коваленко Марія Григорівна.

Арт-терапія - це не стільки лікування, скільки розвиток у людини властивої їй креативності, гармонізація та розвиток особистості, що допомагає при вирішенні проблем. Якщо ви теж бажаєте зняти накопичену напругу, заспокоїтись, зосередитись, або просто помалювати, тоді вам до нас.

Наша адреса пр.Богоявленський, 301/2 тел.64-50-61

Заступник директора апарату Корабельного району міського територіального центру

Т.І. Подаєнко

 

З початку року роботодавці Миколаївщини надали близько 1000 вакансій щодо залучення безробітних на сезонні роботи

centr_zay

З початку 2019 року роботодавцями подано 997 актуальних вакансій з сезонним характером роботи, з них 768 вакансій укомплектовано за сприянням служби зайнятості.

«Враховуючи те, що Миколаївщина передусім є сільськогосподарським регіоном, найчастіше роботодавці шукають собі сезонних працівників для виконання робіт в овочівництві, садівництві, виноградарстві та птахівництві. Це зручно і вигідно як для роботодавців, так і для шукачів роботи, які отримують додатковий заробіток», - зазначив директор обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

Серед сільськогосподарських підприємств області, які наймають людей для догляду та збирання овочів і фруктів, є ТОВ "АГРО МАКС" Вітовського району; ПВТФ "АГРОСВІТ" та ТОВ "ПОНОМАР" Березнегуватського району; ПАТ "РАДСАД" Миколаївського району; ФОП Кацан В.А.Кривоозерський район. Також актуальною для Миколаївщини є сезонна зайнятість на інкубаційно-птахівничих інкубаторних станціях. Однією з таких є ПП "АП "БЛАГОДАТНЕНСЬКИЙ ПТАХОПРОМ" Арбузинського району, яка в поточному році подала 187 вакансій (19 % від загальної кількості сезонних вакансій поданих до служби зайнятості), з яких 180 було укомплектовано за сприянням служби зайнятості.

Крім того, Миколаївська область є санаторно-курортною зоною, тому найбільше пропозицій сезонної зайнятості на базах відпочинку Березанського та Очаківського районів(б/в "Зоря"-"Машпроект" (Коблево); ПДЗОВ "Алий парус" (с. Рибаківка); ТОВ "Санаторій "Борисфен" (Очаків); ТОВ «Оздоровчий комплекс санаторного типу "Ольвія" для дітей, підлітків та молоді (Очаків) та інші).Особливою популярністю під час гарячого сезону користуються вакансії офіціантів, покоївок, кухарів, рятувальників, барменів, адміністраторів, аніматорів.

Середня заробітна плата, яку пропонують роботодавці, становить від 5 до 8,5 тис. грн.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2208
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 795082

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"