Головна

__Гра на кришталевих чашах - це чудовий помічник, який допомагає працювати як з тілом, так і з емоціями. Будь-яка людина відчуває в своєму житті стреси, тривоги, страхи, болі і печалі. Однак дуже важливо те, як швидко ми виходимо з цього стану.

Наші підопічні завжди з нетерпінням чекають зустрічі з колективом «АНГЕЛИ ЗВУКА». Керівники – Суханова Раїса Фомінічна та Швець Павло. Цей колектив дарує людям оздоровчо-музичний сеанс гри на кришталевих чашах.

Як що ви бажаєте відчути очищення, наповнення і гармонізацію, приєднуйтесь до нас. Тільки особиста участь дасть повноту відчуттів.

Ми чекаємо Вас за адресою пр.Богоявленський 301/2 (тел. 64-50-61)

В.о.заступника директора апарату Корабельного району

міського територіального центру Т.П. Мельник

 

3«ДИВО ПИСАНКОВЕ»

Свято Пасхи (ВЕЛИКДЕНЬ) - одне з найбільш важливих, найочікуваніших та улюблених свят християн усього світу.

За переказами православних віруючих, Великдень пов'язаний з воскресінням Ісуса Христа, а отже символізує перемогу добра над злом і світла над пітьмою. З цим святом пов'язано багато звичаїв.

Українська писанка – найунікальнійший витвір української культури. Писанка - одна із стародавніх форм українського народного розпису, в якому наші пращури втілювали свої прагнення, віру та надію на кращу долю. За народними традиціями найкращий час для розпису писанок - чистий четвер.

Кожного року напередодні Великодня слухачі «Університету третього віку» відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) зустрічаються в бібліотеці-філії №18 Централізованої бібліотечної системи для дорослих м.Миколаєва.

Так, 25 квітня 2019 року, в приємній та доброзичливій атмосфері для підопічних відділення денного перебування був проведений майстер-клас по розпису писанок бібліотекарем І-ї кат. бібліотеки-філії для дорослих №5 ЦБС Мірян Надією В'ячеславівною, яка розповіла про чарівний світ писанок та запросила всіх до творчого процесу. А головною умовою написання писанки є гарний настрій.

Всі присутні мали змогу втілити в розписі писанок свої бажання, а досвід розпису вони зможуть передати своїм нащадкам.

В.о. заступника директора апарату Корабельного району міського

територіального центру Т.П.Мельник

 
Домашніх кривдників поставлятьна профілактичний облік в поліції
Консультує начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк
_

Міністерством внутрішніх справ установлено процедуру взяття на профілактичний облік, проведення профілактичної роботи та зняття з профілактичного обліку кривдника уповноваженим підрозділом органу Нацполіції для недопущення повторного вчинення домашнього насильства, забезпечення контролю за дотриманням кривдником тимчасових обмежень його прав і виконанням обов'язків, покладених на нього у зв'язку з учиненням домашнього насильства.

Відповідний наказ 25 лютого 2019 року № 124 «Про затвердження Порядку взяття на профілактичний облік, проведення профілактичної роботи та зняття з профілактичного обліку кривдника уповноваженим підрозділом органу Національної поліції України», зареєстрований у Мін'юсті, набрав чинності 16 квітня.

докладно...

 

Ліквідація звалищ у Корабельному районі

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради постійно проводить роз'яснювальну роботу з порушниками Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві. Робота з ліквідації несанкціонованих звалищ сміття виконується в межах фінансування.

На замовлення адміністрації Корабельного району виконано роботи із ліквідації стихійних сміттєзвалищ на пустирі за АГК «Лада» та мкр. Кульбакино (вул. Знаменська – поворот до військового летовища). Аналогічні роботи розпочато в мкр. Балабанівка (між вул. Лесі Українки та вул. Пшеницина (курган)).

З метою запобігання порушення Правил благоустрою та утворення стихійних звалищ сміття, адміністрація району звертається до мешканців Корабельного та Вітовського районів та переконливо наполягає укладати договори на вивіз ТПВ із спеціалізованими підприємствами.

Кожна людина повинна відповідальне відноситись до місця свого проживання, адже - це є її обов'язком перед майбутнім поколінням.

IMG_20190423_095943

 

Актуально......

З метою посилення безпеки дорожнього руху адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано роботи з встановлення огорож по пр. Богоявленському від залізничного переїзду до буд. № 311 та в районі перехрестя з вул. Гагаріна. Підрядна організація – ФОП Петрушков А.Є.

IMG-ca-V

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради розпочато роботи з капітального ремонту тротуарної частини по пр. Богоявленському від вул. Новобудівної до вул. Остапа Вишні (парна сторона). Підрядна організація – ТОВ «ІНЖИНІРИНГ-ГРУП».

IMG_20190422_171917_HHTIMG_20190422_171922_HHT

 

100_let_KKВ Україні стартує Всеукраїнська акція «Місяць Червоного Хреста»

З 8 квітня по 9 травня під гаслом «100 років милосердя» відбудеться традиційна Всеукраїнська акція «Місяць Червоного Хреста».

докладно...

 

1В якому випадку дитина, яка досягла повноліття має право на аліменти?

Роз'яснює Міністр юстиції Павло Петренко

докладно...

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2165
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 829873

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"