Головна

dfsДержавна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

Порядок держреєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців установлено Законом від 15.05.2003 № 755-IV "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців", згідно з яким держреєстрація проводиться незалежно від місця знаходження юридичної особи чи фізичної особи в межах АР Крим, області, міст Києва та Севастополя.

Статтями 17 та 18 цього Закону визначено перелік документів, які подаються заявником для держреєстрації юридичної особи та ФОП.

Форми заяв у сфері держреєстрації юридичних осіб та ФОП затверджено наказом №3268/5, зокрема: форму 1 «Заява про державну реєстрацію створення юридичної особи» та форму 10 «Заява про державну реєстрацію фізичної особи підприємцем». Документи можуть бути подані особисто або надіслані поштовим відправленням з описом вкладення, або в електронній формі. Державна реєстрація юридичної особи здійснюється у день надходження документів.

докладно...

 

pensІнгульське об'єднане управління Пенсійного фонду України м.Миколаєва Миколаївської області інформує про відеоматеріали щодо роботи електронних послуг Пенсійного фонду України та умов діючого пенсійного забезпечення

Нова серверна система. Анімаційне відео
Веб-портал інструкція для користувачів
Веб-портал - електронний сервіс
Електронний інформаційний довідник
 
IMG_20180503_132301_HHT

Адміністрацією Корабельного району м. Миколаєва у квітні – травні 2018 року із залученням підрядної організації ФОП Стеценко О.М. виконано роботи з поточного ремонту внутрішньо квартального проїзду по вул. Океанівська, 56, 56а.

 
_298_302_1

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради у травні 2018 року із залученням підрядної організації ТОВ «Укрспецобладнання» розпочато поточний ремонт зливової каналізації в районі будинків №298 і 303 по пр. Богоявленському та по вул. Торговій, 72

_72_3


 

Порядок організації оздоровлення та відпочинку на базах відпочинку, в санаторно-курортних закладах учасників антитерористичної операції та членів їх сімей

Комплексною програмою соціального захисту населення «Турбота» на період до 2020 року, яка затверджена рішенням Миколаївської обласної ради, затверджено Порядок оздоровлення на базах відпочинку Миколаївської області учасників антитерористичної операції та членів їх сімей за рахунок коштів обласного бюджету.

Відповідно до Порядку право на оздоровлення та відпочинок мають:

- демобілізовані учасники антитерористичної операції на сході України, їх дружини (чоловіки) та їх діти (віком до 18 років);

- сім'ї загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, а саме: дружини (чоловіки) та їх діти (віком до 18 років) або батьки загиблого (померлого) учасника антитерористичної операції та їх діти (віком до 18 років);

- дружини (чоловіки) та їх діти (віком до 18 років) учасників антитерористичної операції з числа військовослужбовців, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і беруть безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах проведення антитерористичної операції, та які зареєстровані і проживають на території Миколаївської області.

Вищезазначені категорії громадян, які бажають відпочити та оздоровитися на базах відпочинку, повинні звернутися до органу соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання та надати такі документи:

- документ, що підтверджує перебування в зоні проведення АТО та безпосередню участь в антитерористичній операції на сході України;

- копію паспорта та ідентифікаційного коду учасника антитерористичної операції;

- копію паспорта та ідентифікаційного коду дружини (чоловіка);

- копію свідоцтва про шлюб;

- копію свідоцтва про народження дитини;

- копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;

- копію посвідчення члена сім'ї загиблого (померлого) ветерана війни;

- копію паспорта та ідентифікаційного коду члена сім'ї загиблого (померлого) учасника антитерористичної операції;

- інші документи, підтверджуючі родинні зв'язки.

Строк перебування учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на базі відпочинку становить 12 календарних днів. Вартість 1 дня оздоровлення та відпочинку становить 350,00 грн. з розрахунку на одну особу. Послуги з відпочинку надаються на підставі укладених договорів.

За довідками  просимо звертатися:

УСВіК Корабельного району – вул. Новобудівна, 1  (каб.11) тел. 60-08-78

УСВіК Інгульського  району – вул. Миколаївська, 26  (каб.2) тел. 58-61-23

УСВіК Заводського району – вул. Морехідна 9 (каб.8) тел. 34-61-59

УСВіК Центрального  району – вул. Декабристів, 25  (каб.3) тел. 47-59-29

 

sluzhba_detiДитячій бездоглядності – НІ!

Одним із завдань служби у справах дітей є координація діяльності органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств у вирішенні питань соціального захисту дітей та організації роботи із запобігання дитячій бездоглядності.

27 квітня 2018 року службою у справах дітей Корабельного району Миколаївської міської ради з метою активізації роботи щодо виявлення дітей, які залишились без піклування батьків, самовільно залишили місце постійного проживання, опинилися в середовищі поширення негативних проявів проведено рейди «Діти вулиці».

Під час рейду відвідано:

– сім'ю, де батьки неналежним чином виконують свої батьківські обов'язки по відношенню до малолітнього сина. У помешканні відсутнє опалення та світло. З батьками проведена профілактична робота, дитина поставлена на профілактичний облік, відносно законних представників ініційоване клопотання про притягнення їх до адміністративної відповідальності згідно ст.. 184 КУпАП

–за повідомленням Миколаївської ЗОШ № 14 відвідана ще одна родина, де діти фактично залишилися без батьківського піклування (місце знаходження матері невідоме, а батько прикутий до ліжка). Умови для проживання малолітніх у помешканні відсутні. Четверо малолітніх дітей влаштовані до КЗ «Миколаївський центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Миколаївської обласної ради. Проводиться робота по вирішенню подальшої долі дітей.

Відносно обох сімей направлені клопотання до Миколаївського міського центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді про взяття родин під соціальний супровід.

sl_1sl_2sl_3sl_4

 

Санітарне очищення району

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради звітує громаді міста про роботи із санітарного очищення, які виконувались протягом поточного тижня з 23 по 27 квітня 2018 року.

IMG_20180424_092616

Із залученням ФОП «Кущ Є.В.» ліквідовувались стихійні сміттєзвалища по вул. Айвазовського, Океанівській, пр. Богоявленському, пр. Корабелів,
вул. Національної Гвардії, зоні відпочинку «Чайка», парку «Богоявленський».

Загалом вивезено 140 м³ сміття.

Виконано ручне прибирання прибордюрної частини доріг міжквартального проїзду вздовж будинків по вул. Океанівська 40-А, 40-Б,
40-В, другорядної дороги по вул. Айвазовського. Також двічі за тиждень виконано прибирання зупинок громадського транспорту по пр. Богоявленському та пр. Корабелів.

Із  залученням громадських працівників, направлених з районного центру зайнятості, виконано прибирання зелених зон по пр. Богоявленському (перегін), Об'їзній дорозі, пр. Корабелів, вул. Океанівська, Самойловича, Новобудівна. Виконано миття нових зупиночних комплексів по
пр. Богоявленському та пр. Корабелів.

ФОП «Дьомич М.Г» виконувалась обрізка та знесення аварійних дерев на території багатоповерхової забудови за адресами: вул. Металургів, 34, 36, пр. Богоявленський, 314/2, 332.

Із залученням ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» тричі виконано механізоване (вакуумне та вологе) прибирання магістральних  доріг району.

Роботи тривають.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1831
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 696453

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"