Головна

family1Адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради інформує....

Отримання посвідчень батьків та дітей з багатодітної сім'ї

Сьогодні сміливо можна сказати, що значення інституту сім'ї в Україні має вагоме значення. По-перше, сім'я – це єдина соціальна група, яка збільшується не завдяки прийому нових членів ззовні, а завдяки народженню дітей, тобто це група, яка підтримує біологічну безперервність суспільства. По-друге, одна з її основних функцій полягає в передачі культурної спадщини суспільства, що наразі є дуже важливим для українського народу.

В цьому контексті сім'ї з великою кількістю дітей, тобто багатодітні, відіграють неабияку роль, адже в майбутньому кожен з дітей буде будувати свою власну сім'ю, передаючи досвід та історичну мудрість, яку отримали від батьків.

Оформлення статусу та отримання посвідчень батьків та дітей з багатодітної сім'ї є доказом, що родина належить до такої важливої категорії. Наприклад, наразі у відділі з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради на обліку стоять 420 сімей, в яких виховуються 1384 дитини.

Для оформлення відповідного статусу батьки мають надати певний пакет документів, визначений Постановою Кабінету міністрів №209 від 02.03.2010 року «Деякі питання виготовлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім'ї та дитини з багатодітної сім'ї» (зі змінами та доповненнями).

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ

 

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради інформує

Станом на 21 липня 2023 року тривають роботи з капітального ремонту дорожнього покриття пров. Боплана (від вул. Рильського до вул. Литовченка).

1112

 

Сьогодні, 21 липня 2023 року, о 14:00 в Департаменті житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради відбудеться зустріч з першим заступником директора департаменту, Ігорем Набатовим, щодо державної програми "єВідновлення".

запрошуємо всіх охочих в актову залу департаменту житлово-комунального господарства за адресою Адмірала Макарова, 7

На цій зустрічі будуть обговорюватися питання, пов'язані з відновленням пошкоджених будинків, а також можливості, які надає програма "єВідновлення".

000

 

Нагадуємо алгоритм дій у випадку пошкодження майна внаслідок обстрілів

Інформація для громадян, чиє майно постраждало внаслідок ворожих обстрілів!

1_n

1_n

1_n

1_n

1_n

1_n

1_n

1_n

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради розпочато роботи з капітального ремонту внутрішньоквартальних проїздів по вул. Глинки №№ 4, 2, 2А, та вул. Рибній №№5, 7.

10

 

info_logoТриває перевірка об'єктів торгівлі та сфери послуг щодо дотримання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

17 липня 2023 року спеціалістами відділу координації торгівлі та підприємництву адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради здійснено черговий рейд - обстеження об'єктів торгівлі та сфери послуг з метою перевірки виконання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

У ході рейдів перевірено 69 установ. Виявлено всього 7 порушень, надано 6 попереджень. З перевірених об'єктів – 5 не здійснюють діяльність (зачинені).

Треба зазначити, що суб'єкти господарювання Корабельного району відповідально поставились до виконання вимог ст. 30 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», а саме - надання інформації про товари і послуги українською мовою.

 

DNAP

З 18 липня у Миколаєві поновлюють роботу всі центри з надання адміністративних послуг.

Нагадаємо їх адреси та перелік послуг, які можливо там отримати:

вул. Адміральська, 20

- послуги у сфері нерухомості (державна реєстрація речових прав, надання інформації з державного реєстра);

- послуги у сфері реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців;

- послуги у сфері реєстрації місця проживання, у тому числі надання інформації з реєстру;

- паспортні послуги;

- послуги, суб'єктом надання яких є органи міської ради (земельні та архітектурні питання, питання обліку житла, комунального майна тощо).

просп. Богоявленський, 1

- послуги у сфері нерухомості (державна реєстрація речових прав, надання інформації з державного реєстра);

- послуги у сфері реєстрації місця проживання, у тому числі надання інформації з реєстру;

- паспортні послуги;

- послуги, суб'єктом надання яких є Державні органи влади (з питань: Екології, Держпраці, Патрульної поліції, ДСНС, Держгеокадастру тощо).

просп. Богоявленський, 314

- послуги у сфері реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців;

- послуги у сфері реєстрації місця проживання, у тому числі надання інформації з реєстру;

- паспортні послуги.

Окрім того, за адресою: вул. Інженерна, 1 відбувається прийом військовослужбовців на послугу «4.5.0» Детальніше про послугу за посиланням.

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївськоїміської ради виконано капітальний ремонт внутрішньоквартального проїзду по пр. Богоявленському, 316.

Площа асфальтування дороги та укладання тротуарної плитки становить 2045,1 кв.м.

B316

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3223
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1133841

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"