Головна

Санітарне очищення району

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради звітує громаді міста про роботи із санітарного очищення, які виконувались протягом поточного тижня з 08.10.2018 по 12.10.2018.

Із залученням підрядного підприємства ліквідовано звалища гілля та опалого листя по пр. Богоявленському, пр. Корабелів, вул. Океанівській, вул. Глинки. Ліквідовано несанкціоновані сміттєзвалища по пр. Богоявленському, 340/2, 334, вул. Океанівській, 35, 18/1, вул. Ватутіна – ріг вул. Уральська.

Виконано ручне прибирання прибордюрної частини дороги по вул. Новобудівна. Тричі виконано прибирання зупинок громадського транспорту.

Із залученням ТОВ «Миколаївзеленгосп» виконувались роботи по санітарній обрізці та знесенню аварійних дерев по вул. Океанівська, 22, 24, пр. Богоявленському, 305, 307, Новобудівна, 8, по пр. Корабелів (район вул. Айвазовського) та на території приватного сектору.

Із залученням ПП «ФІБ» тривають роботи по видаленню самосійної порослі по пр. Корабелів – від залізної дороги до заводу «Океан». Виконано видалення порослі по вул. Г. Сагайдачного – ріг вул. Уральська (біля вечірньої школи № 1). Тривають роботи по очищенню бордюрів вздовж магістральних доріг району.

Із залученням ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» двічі виконано механізоване прибирання магістральних доріг району.

Роботи із санітарного очищення тривають.

IMG_20181009_141934IMG_20181011_083001IMG_20181010_081308IMG_20181011_121527

 

Підготовка підопічних до осінньо-зимового періоду

Сьогодні 12.10.2018 року відділенням соціальної допомоги вдома Корабельного району сумісно з провідним інспектором Корабельного РВ у м. Миколаїв ГУДСНС України у Миколаївській області Мишеніною Юлією Олександрівною було організовано та проведено рейд, щодо дотримання правил пожежної безпеки, посилення протипожежного захисту у зимовий період для підопічних відділення. Підопічні мали змогу поспілкуватися з інспектором, отримати змістовні відповіді на виникаючі питання, щодо правил користування газо та електроприладами.

В.о.заст.директора міського територіального центру Т.П. Мельник

-_-_1-_2

 

День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня в день святої Покрови Пречистої Богородиці одночасно з Днем українського козацтва.

У Корабельному районі не залишились осторонь, також святкують. У бібліотеці-філії № 8 ЦМБ для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка (завідувач І.П. Скворцова) відбувся захід - патріотична містерія «У всі віки приносять славу Україні козаки». Для козаків свято Покрови було найбільшим і найзначущим святом. В цей день у них відбувалися вибори нового отамана. Козаки вірили, що свята Покрова охороняє їх, а Пресвяту Богородицю вважали своєю заступницею і покровителькою. Саме тому в Україні свято отримало другу назву – Козацька Покрова і відзначається ще й як день українського козацтва.

За участю голови ради козацьких отаманів Миколаївської області кошового отамана Альберта Панченко відбулася посвята у козаки першачків, які навчаються в ЗОШ №48. Маленькі козачата випробували свої сили в управлінні шаблею, а всі присутні скуштували справжнього козацького куліша.

Від адміністрації Корабельного району (голова О.М. Цуканов) начальник відділу з гуманітарних питань І.І. Богдан вручила подарунки сім'ї воїна АТО Олександра Женкова , яка також була учасниками заходу.

З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України, та бажаємо успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду. Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.

IMG_6781IMG_6783IMG_6785

 

ГЕРОЇВ КРАЇНА –МОЯ КРАЇНА

Добрий день, моя Батьківщина

Щира пісня –Україна моя

Ми будуємо вільну вкраїну,

Святий Боже, дай нам вічні літа

TC-DZ2TC-DZ1

У відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради напередодні святкування 14 жовтня Дня захисника України, Дня Українського козацтва та Дня Покрови Пресвятої Богородиці був проведений інформаційно-просвітницький захід «ГЕРОЇВ КРАЇНА-МОЯ КРАЇНА».

Фахівець їз соціальної роботи Горошко Н.А. розпочала зустріч з історичної довідки про часи, коли створювалося козацтво, про те, як козаки захищали свій народ та важливість відзначення цієї дати для збереження територіальної цілісності та незалежності української держави.

На даний захід був запрошений поет Зелінський Микола Мар'янович, який прочитав вірші присвячені козакам та захисникам вітчизни.

Дякуємо Вам, шановні захисники України. Бажаємо Вам здоров'я, сімейного затишку та мирного неба. Нехай Вас обігріває сила молитви і Пресвята Богородиця.

В.о. заступника директора міського територіального центру Мельник Т.П.

 

znak_uvagaУВАГА!

Повідомлення державного підприємства «Стивідорна компанія «Ольвія» про планову діяльність

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради розпочато роботи з капітального ремонту дорожнього одягу дороги по вул. Галицинівській. Підрядна організація – ФОП Гончаренко А.А.

IMG_20181009_103915_

 

defaultВідділ з гуманітарних питань презентує:

МІФИ ПРО ДОМАШНЄ НАСИЛЬСТВО.

Частина перша.

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради розпочато роботи з капітального ремонту внутрішньоквартальних проїздів по пр. Богоявленському, 305, 307, вул. Новобудівній, 9. Підрядна організація – ФОП Гончаренко А.А.

IMG-2f4

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1999
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 781395

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"