Головна

На підставі акту обстеження зайнятих земельних ділянок комісією з питань упорядкування розміщення об'єктів торгівлі та сфери послуг на території м. Миколаєва від 27.06.2018 №17, адміністрація Корабельного району  продовжує виконувати планові заходи щодо демонтажу пересувних тимчасових споруд, які незаконно встановлені на території Корабельного району.

Так, 22 серпня 2018 року за адресою: вул. Райдужна, 36 та вул. Знаменська, 37 було демонтовано пересувні тимчасові споруди (кіоски сірого та синього кольору). Зазначений об'єкт  перевезено на майданчик тимчасового зберігання.

IMG_6666IMG_6667

 

P80816-На підставі ст. 4 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», з метою соціального захисту дітей, забезпечення їх прав, свобод, попередження нещасних випадків з дітьми, профілактики дитячої бездоглядності та правопорушень серед дітей, своєчасної їх евакуації з місць, де загрожує небезпека службою у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради постійно вживаються заходи щодо своєчасного виявлення дітей, які залишилися без батьківського піклування і потребують захисту з боку держави, та встановлення правового статусу таким дітям.

Так, 20.08.2018 служба у справах дітей спільно з співробітниками Корабельного ВП ГУНП в Миколаївській області у вечірній час провела рейд «Діти вулиці» з метою виявлення дітей, які жебракують, бродяжать, потребують соціальної допомоги.

За результатами рейду готуються документи щодо відібрання двох малолітніх дітей де одинока мати ухиляється від належного виконання батьківських обов'язків та створює умови, які загрожують життю та здоров'ю дітей.

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради завершено роботи з капітального ремонту дорожнього покриття приватного сектору по вул. Рибній (від вул. Янтарної до вул. Торгової).

Площа асфальтування дороги – 1311 кв.м.

IMG_20180820_174218IMG_20180820_174502


 
Зустрічі - семінари з питань фінансової грамотності
для слухачів «Університету ІІІ віку»

На протязі літнього періоду відвідувачів відділення денного перебування Корабельного району запрошують взяти участь у дводенних тренінгах з питань фінансової грамотності. Дані заняття проходять на базі Центру підтримки бізнесу за адресою вул.Потьомкінська 51\2, за програмою «Фінансова освідченність для впевненого майбутнього», яку реалізує Міжнародний благодійний фонд «Український жіночий фонд».

seminar

Під час проходження тренінгів слухачів семінару ознайомлюють з такими питаннями:

- корисні фінансові звички;

- права споживачів фінансових послуг;

- основи пенсійного забезпечення;

- шляхи запобігання шахрайства в сфері фінансових послуг.

Приємна та доброзичлива атмосфера, можливість спілкування з менеджерами офісу, залучення ігрових форм навчання, а також можливість безкоштовного харчування протягом дня залишили приємні враження у слухачів цих зустрічей – семінарів. Дані навчальні тренінги сприяють розвитку соціальної адаптації у людей поважного віку  і набуттю нових корисних знань та навичок.

Представники центру запрошують всіх бажаючих слухачів «Університету ІІІ віку» відвідати зустрічі у вересні: 4 і 5 числа з 10.00 год. та 20 і 21 з 10.00 год. Телефон для довідок - 050 665 1777.

Висловлюємо слова щирої вдячності спеціалістам офісу за тісну співпрацю  в питаннях соціального захисту населення .

Заступник директора міського територіального центру Т.І. Подаєнко

 

Висловлюємо щиру вдячність ТОВ «Сандора» та Київському благодійному фонду «Фудбенк» за надану благодійну допомогу до Дня незалежності України підопічним відділення організації надання адресної допомоги Корабельного району, які напередодні свята отримали молоко,соки  в асортименті та напої.

podyzkapodyzka_

Запрошуємо громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, у яких немає дітей працездатного віку, на соціальне обслуговування у наше відділення. Тут ви зможете безоплатно отримувати послуги перукаря та прання білизни, адресну матеріальну допомогу.

Громадяни похилого віку та особи з інвалідністю, які мають дітей працездатного віку, послуги перукаря та прання білизни можуть отримувати на платній основі.

З нетерпінням чекаємо вас за адресою вул. Металургів, 8 тел. 64-59-98.

 

Зустріч з цікавою людиною - Людмила Єршова зі збіркою поезії

«Я душою познала любовь»

«Льются с неба строки, бьются о стекло,

Вечные пророки – им со мной тепло.

Вымучены днями, тихо спят в ночи,

Сердцем и устами истина звучит».

Людина, що цікавиться мистецтвом чи культурою, сама є носієм духовних надбань та знань людства. Саме з такою людиною, яка випромінює світло та любов до життя, ми познайомилися на зустрічі у відділенні денного перебування Корабельного району  15.08.2018р.

zystrichЄршова Людмила принесла на зустріч збірку віршів «Я душою познала любовь», в якій через слово доносить нам мову кохання, розкриває тонкий світ відчуттів та переживань, які наповнюють її душу та розум. Духовну суть віршів допомагають відчути і малюнки, створені рукою автора віршів. Вони незвичні, енергетично наповнені і несуть у собі  позитивний заряд.

Присутні з задоволенням слухали поезію, розпитували про те, звідки черпає натхнення поетеса. Зустріч пройшла в приємній, теплій атмосфері. Такі люди, як наша гостя, справляють приємне враження  та несуть спокій і гармонію у світ.

Дякуємо за  можливість відчути світло і яскраві кольори життя, якими наповнена поезія Людмили Єршової.

Запрошуємо осіб похилого віку та осіб з інвалідністю до відділення денного перебування Корабельного району, де вони зможуть не тільки цікаво та змістовно провести свій вільний час, а й прийняти участь в оздоровчих заходах.

Адреса відділення: пр.Богоявленський,301/2, тел. 64-50-61, 64-61-49.

 

dfsЗміни до Порядку обліку платників

У Мін'юсті України 23.07.2018 р. за №851/32303 зареєстровано наказ Мінфіну України від 27.06.2018р. №589, яким за­тверджено Зміни до Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого власним нака­зом від 09.12.2011 р. № 1588.

Зокрема, встановлено, що облік іноземних юридичних осіб — виконавців проектів (програм) міжнародної технічної допомоги/представництв донорських установ в Україні, зареєстрованих Мінекономрозвитку України, здійснюється шля­хом внесення відповідних записів та позначок до Єдиного банку даних юридичних осіб та реєстру платників податків — нерезидентів.

Взяття на облік виконавця/представництва до­норської установи в Україні здійснюється контро­люючим органом за адресою виконавця/пред­ставництва донорської установи в Україні із при­своєнням податкового номера. Підставою для взяття на облік є:

· лист-звернення та копія свідоцтва про акре­дитацію виконавця (юридичної особи — нере­зидента) проекту (програми) міжнародної тех­нічної допомоги, подані виконавцем, або відо­мості про державну реєстрацію проекту (про­грами) міжнародної технічної допомоги та/або копія реєстраційної картки проекту (програ­ми) міжнародної технічної допомоги, отрима­ні від Мінекономрозвитку України відповідно до Порядку залучення, використання та моні­торингу міжнародної технічної допомоги, за­твердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 р. № 153, - для вико­навця;

· копія посвідчення про реєстрацію представ­ництва донорської установи в Україні, отри­мана від Мінекономрозвитку України відпо­відно до постанови № 153, або лист-звернення, в якому зазначається адреса представництва в Україні, та копія посвідчення про реєстра­цію представництва донорської установи в Україні, подані представництвом, — для пред­ставництва донорської установи в Україні.

Наказ набирає чинності через 10 днів з дня опублікування.

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

 

З метою запобігання бездоглядності та безпритульності серед дітей, виявлення малолітніх та неповнолітніх, які опинились у складних життєвих обставинах 16.08.2018 службою у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради проведено профілактичний рейд «Діти вулиці» в складі заступника голови адміністрації Луцької А.В.. начальника служби у справах дітей Мамонтової О.Є., головного спеціаліста служби у  справах дітей Кабацюри О.Л.

В ході рейду охоплено та перевірено умови проживання у 6 сім'ях, де утримується 11 дітей. З усіма законними представниками проведені бесіди профілактичного характеру з метою попередження соціального сирітства, запобігання нещасних випадків з дітьми та скоєння ними правопорушень. Законним представникам роз'яснено про адміністративну відповідальність, яку несуть батьки за неналежне виконання батьківських обов'язків. За результатами рейду до Миколаївського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді направлено клопотання щодо взяття 2 сімей під соціальний супровід.

P80816-100441P80816-100513P80816-100603P80816-114808


 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1948
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 767934

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"