Головна
yamaАдміністрація Корабельного району просить мешканців не висловлюватися негативно щодо утворення ями на міжквартальному проїзді по пр. Богоявленському, 340/1. Причини утворення ями встановлюються та роботи з відновлення покриття буде виконано.
 

IMG_20170802_171217ЕКСПРЕС - ІНФОРМАЦІЯ

03.08.2017

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради розпочато роботи з капітального ремонту тротуару по вул. Торговій на ділянці від вул. Львівської до Об'їзної дороги. Підрядна організація – ТОВ «АБЗ-М».

 

"Маяк" знову зустрічає дітлахів

У понеділок, 31 липня, на відпочинок за рахунок міського бюджету м. Миколаєва з Корабельного району відправили 35 дітей соціально-незахищеної категорії до табору відпочинку та оздоровлення «Маяк», с.Рибаківка. Протягом двох тижнів діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, будуть відпочивати на узбережжі Чорного моря.

Станом на 31.07.2017 року всього оздоровлено 219 дітей соціально-незахищеної категорії, які проживають в Корабельному районі м. Миколаєва.

IMG_5066

 
day_torg
31 липня 2017 року за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм,  особистий внесок у розвиток сфери торговельного обслуговування та у зв'язку із Днем працівників торгівлі Почесною грамотою голови адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради було нагороджено:

- Букіна Олега Олексійовича - фізичну особу - підприємця;

- Джафарова Шагін Гасан Огли -  фізичну особу -підприємця;

- Зозулю Світлану Анатоліївну - фізичну особу - підприємця;

- Кучеренка Анатолія Петровича - фізичну особу - підприємця;

- Орешник Вікторію Степанівну - директора торгівельного будинку «Геникс – Юг»;

- Полякову Наталю Григорівну-  директора ринку «Фенікс»;

- Талагаєву Ніну Володимирівну - фізичну особу - підприємця;

- Флягу Тетяну Казимирівну - фізичну особу –підприємця;

- Шевченко Тетяну Іванівну - заступника директора КП «Жовтневий ринок».
 

Emblem_of_the_Pension_Fund_of_UkraineДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ!

Верховна Рада України в першому читанні підтримала законопроект № 6614 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» (далі - законопроект), який входить до пакету пенсійної реформи.

докладно...

 

Добре слово

Важливою ланкою психологічної допомоги колишнім учасникам АТО є психологічна підтримка.

Так, в рамках Дня учасника АТО та орієнтації на службу за контрактом, 27.07.2017 на базі Корабельного РЦЗ, були проведені індивідуальні психологічні консультації для трьох зареєстрованих безробітних - демобілізовані учасники АТО.

Психолог Вітовського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ляховець Віталіна систематично надає психологічну підтримку колишнім учасникам АТО.

ЇЇ допомога спрямована на зняття психологічної напруги, роботу із переживаннями, знайдення шляхів і способів подолання проблем особистості.

Корабельний районний центр зайнятості і надалі буде продовжувати активно співпрацювати з психологами державних установ та громадських організацій в напрямку надання психологічної підтримки колишнім учасникам АТО.

ato

 

robotodavci226 липня 2017 року Корабельним районним центром зайнятості було організовано та проведено інформаційно-роз'яснювальний семінар для роботодавців за участю представників Управління Держпраці в Миколаївській області.

В ході проведення заходу, головними державними інспекторами Передрієм Олександром та Пшеничною Оленою було висвітлено наступні питання:

* суттєві зміни у «Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю»;

* права інспекторів праці при проведенні перевірок та обов'язки роботодавців;

* процедура оформлення трудових відносин працівників на підприємствах, установах, організаціях та наголошено на відповідальності у разі невиконання вимог чинного законодавства.

Увагу присутніх привернув перелік основних помилок роботодавців, з якими інспектори Управління зіштовхуються при проведені перевірок.

У семінарі прийняли участь 15 роботодавців Корабельного району м. Миколаєва.

В ході вільного спілкування роботодавці мали змогу отримати відповіді на поставлені питання, роз'яснення та консультації, щодо вирішення спірних питань, які найчастіше виникають в роботі.

 

Стань військовослужбовцем сьогодні!

На базі Корабельного РЦЗ 27 липня 2017 року був проведений семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

Старший офіцер відділення офіцерів запасу і кадрів Корабельного РВК – старший лейтенант Прокопишен Іван Миколайович поінформував присутніх про актуальні вакансії в військових частинах м. Миколаєва, а саме:

viuskomat- стрільців;

- водіїв;

- гранатометників;

- помічників гранатометника;

- операторів пульту;

- медичних сестер;

- кухарів;

- командирів відділення, взводу і т.д.

Розповів про переваги служби за контрактом, а саме:

- можливість отримання військової або цивільної спеціальності під час служби;

- отримання офіцерськрого звання для осіб з вищої освітою;

- безкоштовне вивчення іноземної мови в ВНЗ і за кордоном.

Особливу цікавість присутніх викликало працевлаштування за невійськовими професіями та можливість працевлаштування молоді до 19 років на військову контракту службу.

Корабельний районний центр зайнятості і надалі буде продовжувати активно співпрацювати з представниками Корабельного РВК в рамках затвердженого спільного рішення.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1539
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 646474

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"