Головна

Протягом 18-20 грудня 2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, відділу поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейди – обстеження 33-х об'єктів господарювання, а саме: 29-ти непродовольчих та продовольчих крамниць, закладів громадського харчування - 2, салонів краси - 2.

У ході рейду було складено 9 протоколів за статтею 44-3 (частина друга) Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»), що передбачає за собою накладення штрафу на громадян від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

А також, попереджено суб'єктів господарювання про необхідність дотримання карантинних заходів.

036037

 

ДЯКУЄМО ЗА ДОБРУ СПРАВУ

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради висловлює щирі слова подяки соціальним партнерам, які надали допомогу у встановленні новорічної ялинки в Корабельному районі м. Миколаєва – порт ТОВ «Ніка – Тера» (Алім Агакішиєв), ТОВ «Елеваторпромсервіс» (Віталій Коваленко), ТОВ «Суднобудівний завод «Океан» (Сергій Гурський), ТОВ «Сервісний центр «Металург» (Олександр Заричанський).

Бажаємо колективам підприємств міцного здоров'я та злагоди. Нехай таланить у всіх добрих справах!

 

Акція до Дня Святого Миколая

Місяць засурмив в ріжок:-
Миколай йде до діток!
У мішку несе багато
Подаруночків малятам.
Для Максимка є машинка,
Для Мар'янки мандаринка,
Миколайчик для Мартусі,
Сіра мишка для Катрусі.

День святого Миколая (Свято святого Миколая, у народі — День Миколи, Зимовий Миколай) — це день святкування та вшанування пам'яті Святого Миколая у католиків та православних.

За традицією, цієї ночі діти отримують подарунки під подушками. Тому вони вірять у диво, що здійснюється святим Миколаєм, і вчаться в святого бути милосердними. Святий Миколай опікується воїнами, водіями і тими, що подорожують, допомагає бідним у скруті, вважається покровителем дітей, студентів, моряків, торговців, і лучників.

17 грудня, напередодні свята голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов разом з начальницею відділу з гуманітарних питань Іриною Богдан привітали діток соціально-незахищеної категорії, які потребують особливої уваги та підтримки. З побажаннями міцного здоров'я, злагоди, добробуту, подарували дітям іграшки,фрукти та солодкі подарунки.

Творчі колективи Миколаївського міського Палацу культури «Корабельний» (директор Олексій Чебан) презентували для дітей театралізоване концертне шоу — «В дитинства край, поспішає Святий Миколай».

Акція відбулась із дотриманням карантинних вимог.

028029030031032033034035

 

13-15 грудня 2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, відділу поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейди – обстеження 50-ти об'єктів господарювання, а саме: 38-ми непродовольчих та продовольчих крамниць, закладів громадського харчування - 10, салонів краси - 2.

У ході рейду було складено 7 протоколів за статтею 44-3 (частина друга) Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»), що передбачає за собою накладення штрафу на громадян від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, 2 протоколи за статтею 42 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення санітарних норм»), що передбачає за собою накладення штрафу на громадян від одного до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від шести до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. А також, попереджено суб'єктів господарювання про необхідність дотримання карантинних заходів.

 

До уваги мешканців Корабельного району!

Рішенням виконавчого комітету від 08 грудня 2021 року № 1294 «Про організацію здійснення святкової торгівлі новорічними ялинками та прикрасами під час новорічних свят на території м. Миколаєва» затверджено перелік місць святкової торгівлі новорічними ялинками та прикрасами під час новорічних свят на території м. Миколаєва на термін з 13.12.2021 до 31.12.2021

Перелік місць святкової торгівлі новорічними ялинками на території Корабельного району:

• пр. Богоявленський, 311

• пр. Богоявленський ріг вул. Самойловича

• пр. Корабелів, 14

• вул. Знаменська, 37

• вул. Олега Ольжича, 3-Г

• вул. Адмірала Ушакова, 5

• вул. Глинки, 6

• пр. Корабелів, 20/3

 

Протягом 10-11 грудня 2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, відділу поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейди – обстеження 38-ми об'єктів господарювання, а саме: 32-х непродовольчих та продовольчих крамниць, закладів громадського харчування - 5.

У ході рейду було складено 4 протоколи за статтею 44-3 (частина друга) Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»), що передбачає за собою накладення штрафу на громадян від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

А також, попереджено суб'єктів господарювання про необхідність дотримання карантинних заходів.

 

vhod-bez09.12.2021з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID- 19 робочою групою у складі представників ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області, ВП №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району ММР проведено рейд-обстеження 16 об'єктів торгівлі, із них: магазинів непродовольчих товарів - 7, магазинів продовольчих товарів - 6, салонів краси - 3.

В ході рейду складено 3 протоколи за ст. 44- 3 ч.2 КУпАП.

 

025«Скажімо «НІ» - булінгу та насильству!»

09.12.2021 спеціалістками відділу з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району А. Хусаіновою та В. Гайворонською на базі ЗОШ № 43 (директорка Л. Курбакова) для учнів 4-Б класу проведено інформаційний захід «Скажімо «НІ» - булінгу та насильству!».

На жаль, в нашому суспільстві переважає думка, що проблеми жорстокого поводження із членами сім'ї є внутрішньою проблемою цієї сім'ї і не потребує втручання суспільства, а тим більше держави. Але саме право на захист від насильства над особою, особливо в сім'ї, є одним із найголовніших прав громадян та дітей зокрема.

Ще недавно в нашому суспільстві вважалося неприйнятним говорити відверто про насильство в сім'ї. Проте ця форма насильства існує давно і зустрічається досить часто: вона розповсюджена серед людей різних національностей, різного фінансового та соціального статусу, в сім'ях віруючих та атеїстів. Більше того, таке насильство ніяк не можна пояснити економічною нестабільністю, оскільки воно наявне й у відсталих, і в економічно розвинутих країнах.

Насильство дуже часто присутнє в нашому житті і ми відіграємо в ньому певну роль. Залежно від ситуації ми є свідками, жертвами або ж кривдниками. Трагічність ситуації в тому, що свідки чи жертви насильницької діяльності переносять модель кривдницької поведінки у власне життя та продовжують чинити насильство. Власне створюється коло насильства: жертви стають кривдниками.

026Найчастіше насильство проявляється в сім'ї. Це реальна дія чи погроза фізичної, сексуальної, психологічної або економічної образи та насильство з боку однієї особи щодо іншої, з якою вона має чи мала інтимні або інші значущі стосунки. Крім того, воно може здійснюватися й над іншими членами сім'ї, особливо над дітьми.

Насильство в сім'ї дуже впливає на життя дітей і підлітків. Третина дітей в Україні щороку спостерігають акти насильства в сім'і. Діти, матері яких зазнали знущань, у шість разів частіше намагаються покінчити життя самогубством, 50% з них схильні до зловживань наркотиками та алкоголем.

Двадцять відсотків студентів вищих навчальних закладів втягнуті у насильницькі стосунки, причому 66% розповідають про це другові, 26% - батькам, 25% - нікому не розповідають.

Жорстоке поводження з дітьми в подальшому формує з них соціально-дезадаптованих людей, не здатних створювати повноцінну сім'ю, бути гарними батьками, а також є поштовхом до відтворення жорстокості по відношенню до власних дітей.

Якщо Ви або Ваші знайомі потрапили до ситуації домашнього насильства або стали свідками, не залишайтесь байдужими, подбайте про свої права та безпеку, терміново телефонуйте:

Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства 0 800 500 335 або 116 123
Подбайте про свою безпеку, бережіть себе та своїх рідних!
027
 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3060
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1256297

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

.

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"