Головна
sluzba_zaynВ Миколаївській області на одну вакансію
претендувало 11 осіб в першому півріччі 2020 року

У січні-червні 2020 року за сприяння Миколаївської обласної служби зайнятості отримали роботу 12195 громадян, з яких 5888 у сільській місцевості. Про це повідомив директор обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

«Цього року в динаміку ринку праці втрутився карантин, тому статистика півріччя показує зниження кількості вакансій і збільшення кількості безробітних. Протягом першого півріччя на одну вакансію в середньому претендували 11 безробітних, тоді як за аналогічний період минулого року - 5. Вакансій з початку року роботодавці подали на 25% менше у порівнянні з першим півріччям 2019-го – 14227 одиниць», – зазначив Д.Оборонько.

За його словами, найбільша конкуренція була серед організацій державного управління та оборони – на одне вільне робоче місце претендував 21 безробітний. На 1 липня жодної вакансії не було для виноградаря, дояра, охоронця, при цьому безробітних фахівців, які могли б зайняти ці посади, було 80, 57 та 44 відповідно. Найлегше було знайти роботу сімейним лікарям, фельдшерам, електрослюсарям, де на одну особу – близько 10 вакансій.

Загалом протягом першого півріччя 2020 року у службі зайнятості було зареєстровано 30614 безробітних. Це на 3379 більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

Станом на 1 липня 2020 року кількість зареєстрованих безробітних в Миколаївській області становила 18140 осіб, з яких 13175 отримували допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю становив 3114 гривень.

Нагадаємо, мінімальна допомога по безробіттю на період карантину становить одну тисячу гривень.

 

09 липня 2020 року спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району спільно з представниками районного відділу поліції та громадського формування «Каскад» провели відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва з метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: вул. Самойловича, 24, вул. Океанівська, 14/1 - 14/2 (біля ЗОШ № 33), вул. Океанівська, 31;пр. Богоявленський, 311, пр. Богоявленський, 342.

Складено 2 протоколи за статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.IMG-6

 

info_logoШановні відпочиваючі!

Державна установа «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України» проінформувала органи виконавої влади про результати лабораторних досліджень проб річкової води, відібраних в районі зони відпочинку «Чайка», за період 22.06.2020 по 26.06.2020.

За мікробіологічними показниками встановлено, що показник індексу ЛКП (лактозопозитивних кишкових паличок) перевищує санітарно-гігієнічні нормативи і складає (при нормі 5 000 в дм³) – в районі зони відпочинку «Чайка» - 70 000.

Патогенні мікроорганізми не виявлені.

Рекомендовано тимчасово утриматися від купання до покращення результатів санітарно-мікробіологічного дослідження річкової води в даній акваторії.

Адміністрація Корабельного району ММР

 

07 липня 2020 року відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 02.06.2020 року № 32 спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району спільно з представником управління Держпродспоживслужби у Миколаївській області провели рейд - обстеження щодо організації та виконання протиепідемічних заходів під час дії карантину торгових об'єктів мкр. Кульбакино.

В ході рейду перевірено 4 заклади громадського харчування та 2 продовольчих магазини. Складено 3 протоколи за ст. 42 КУпАП «Порушення санітарних норм».

0506


 

IMG_20200706_150852_HHTАдміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради розпочато роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Волгоградська від пр. Богоявленського до вул. Рибної (2 пусковий комплекс).

 

Санітарне очищення району

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради інформує громаду міста про роботи із санітарного очищення, які виконувались протягом поточного тижня з 30.06.2020 по 03.07.2020.

Із залученням підрядного підприємства виконано прибирання гілок, побутового та будівельного сміття за такими адресами: вул. Національної Гвардії (від вул. Самойловича до будинку по вул. Океанівська, 62), пр. Корабелів, пр. Богоявленського (мкр. Широка Балка), вул. Новобудівної та на території багатоповерхової забудови (вул. Океанівська, 40-В, 30, 28).

Виконано ручне прибирання зупинок громадського транспорту вздовж магістральних доріг району, також виконано прибирання прибордюрної частини дороги по вул. Новобудівній та вул. Знаменській (від ЗОШ № 44 до кінцевої зупинки громадського транспорту).

Виконано роботи із санітарного очищення, вирізання порослі та очищення стовбурів дерев на території скверу по вул. Новобудівній (перехрестя з вул. Рибною).

Із залученням підрядного підприємства виконано покіс трави у сквері біля ЗОШ № 47, вул. Рильського (від Торгової Площі до вул. Металургів), Торговій Площі, вул. Металургів (від пр. Богявленського до ЗОШ № 40), вул. Рибній (від вул. Металургів до вул. Новобудівної) та на території багатоповерхової забудови (вул. Металургів, 8, 34-А, пр. Богоявленськоий, 287, 289).

Із залученням підрядного підприємства виконано роботи із санітарної обрізки дерев по пр. Богоявленськогму, 314/2.

Двічі виконано механізоване прибирання магістральних доріг району (пр. Богоявленський, пр. Корабелів, вул. Океанівська, вул. Металургів, об'їзна дорога).

01020304

 

info_logo01 липня 2020 року спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району спільно з представниками громадського формування «Каскад» провели відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва з метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: вул. Металургів, 28-36, пр. Богоявленський, 311; вул. Самойловича, 24.

Складено 3 протоколи за статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

 

rem_dorАдміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Адмірала Ушакова від вул. Кобзарська до житлового будинку № 8А.

Площа асфальтування дороги – 1846 кв.м. Підрядна організація – ФОП Гончаренко А.А.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2597
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 998997

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"