Головна

Корабельний район вшанував пам'ять ветеранів війни в Афганістані

15 лютого Україна вшановує пам'ять учасників бойових дій в Афганістані та військових конфліктах в інших країнах. Саме в цей день, у 1989 році відбулось виведення тодішніх радянських військ з Афганістану. Чимало українців загинули на чужій землі. Покладання квітів до пам'ятного знаку учасників бойових дій в Афганістані та військових конфліктах в інших країнах пройшло за підтримки ветеранів війни в Афганістані та адміністрації Корабельного району. У день пам'яті до присутніх звернулись заступники голови адміністрації Корабельного району Алла Луцька та Олександр Беззубенко, голова Миколаївської міської спілки ветеранів Афганістану Сергій Паливода, голова районної ради ветеранів війни та праці Володимир Мезенов.

Ветерани війни, товариші по службі, рідні та мешканці району згадали в цей день воїнів, які загинули в Афганістані, хвилиною мовчання.

19202122

 

Ліквідація наслідків снігопаду

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради з залученням підрядних підприємств ФОП Звіренко О.М., КП «Обрій-ДКП», ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» 12.02.2021 виконує роботи із очищення та посипання зупинок громадського транспорту, доріг приватного сектору, внутрішньоквартальних проїздів та тротуарів.

Загалом адміністрацією Корабельного району залучено до розчищення 15 працівників підрядних підприємств, 1 великий трактор, 1 трактор малої механізації (посипка та очищення тротуарів та внутрішньоквартальних проїздів), по 1 машині марки «ЗІЛ» та «КАМАЗ» (посипання зупинок громадськоготранспорту та підходів до пішохідних переходів), 1 машина марки «МАЗ» (посипання доріг приватного сектору).

161718

 

11 лютого 2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, та тимчасових рекомендацій суб'єктами господарювання, яким дозволено впроваджувати свою діяльність, у разі дотримання ними вимог профілактичних та протиепідемічних заходів, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд – обстеження 14-ти об'єктів по вул. Океанівська, а саме: 5-ти непродовольчих та 6-ти продовольчих крамниць, закладів громадського харчування -1, салонів краси -2.

У ході рейду на суб'єктів господарської діяльності представниками ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області було складено 1 протокол за статтею 42 КУ «Про адміністративне правопорушення» («Порушення санітарних норм»), та 1 протокол за статтею 44-3 КУ «Про адміністративне правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»), що передбачає штраф від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

12131415

 

Санітарне очищення

Адміністрація Корабельного району із залученням підрядного підприємства ФОП Звіренко О.М. виконує роботи із санітарного очищення зеленої зони вздовж вул. Самойловича (від пр. Богоявленського до ТЦ «ЕКО-Маркет»).

Комплекс робіт включає в себе вигрібання опалого листя, вирізання самосійної порослі та прибирання сміття із подальшим вивезенням.

08091011

 

10 лютого 2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, та тимчасових рекомендацій суб'єктами господарювання, яким дозволено впроваджувати свою діяльність, у разі дотримання ними вимог профілактичних та протиепідемічних заходів, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд – обстеження 15-ти об'єктів (вул. Океанівська), а саме: 7-ми непродовольчих та 6-ти продовольчих крамниць, салонів краси – 1, закладів громадського харчування -1.

У ході рейду порушень не виявлено.

 

0710 лютого 2021 року спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району спільно з представниками відділу поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області провели рейд - відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва з метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: вул. Металргів, 32; вул. Генерала Попеля, 164; вул. Самойловича, 24, вул. Океанівська, 31; пр. Богоявленський, 311, пр. Богоявленський, 342.

Складено 8 протоколів за статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

 

0609 лютого 2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, та тимчасових рекомендацій суб'єктами господарювання, яким дозволено впроваджувати свою діяльність, у разі дотримання ними вимог профілактичних та протиепідемічних заходів, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд – обстеження 17-ти об'єктів (мкр. Ш. Балка та мкр. Кульбакино), а саме: 6-ти непродовольчих та 10-ти продовольчих крамниць, закладів громадського харчування -1.

У ході рейду на суб'єктів господарської діяльності представниками ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області було складено 2 протоколи за статтею 42 КУ «Про адміністративне правопорушення» («Порушення санітарних норм»).

 

Санітарне очищення

Адміністрація Корабельного району із залученням підрядного підприємства ФОП Звіренка О.М. регулярно виконує роботи із ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ на території району.

Протягом останнього тижня виконано зачищення території 28-го та 6-го мікрорайонів.

Вкотре закликаємо мешканців Корабельного району берегти чистоту та не утворювати звалищ у невідведених для цього місцях!

s11s1s22s2s333s33s4

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2774
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1065011

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"