Оголошення
дислокация
Map
Головна

info_logoТриває перевірка об'єктів торгівлі та сфери послуг щодо дотримання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

09.10-13.10.2023 року спеціалістами відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради проведено рейди - обстеження об'єктів торгівлі та сфери послуг з метою перевірки виконання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

У ході рейдів на території Корабельного району було перевірено 32 установ. Виявлено 4 порушень, надано 3 попереджень. Не здійснюють господарську діяльність – 7.

Під час рейдів з підприємцями було проведено роз'яснювальні бесіди, а саме: «згідно з законом, зовнішня реклама, оголошення, вказівники, вивіски та інша публічно розміщена текстова, візуальна і звукова інформація, що використовується для інформування про товари, роботи, послуги мають подаватися державною мовою. Мовою обслуговування споживачів в Україні є державна мова, та суб'єктів господарювання попереджено про адміністративну відповідальність за порушення Закону.

Суб'єкти господарювання, які відмовлятимуться привести свою діяльність у відповідність до його вимог та продовжуватимуть порушувати права громадян, Уповноважений із захисту державної мови відповідно до ст. 57 Закону може оголосити суб'єкту господарювання попередження або застосувати штрафні санкції.

Треба зазначити, що відповідно до ст. 188-52 КУАП передбачено попередження або штраф від 3400 грн. до 8500 грн., якщо порушення вчинено вперше, та штраф за повторне протягом року порушення – від 8500 до 11900 грн.

 

dfsДПС Миколаївщини: Щодо відображення реквізитів електронних платіжних засобів (платіжних карток) у розрахункових документах РРО/ПРРО

Головне управління ДПС у Миколаївській області зазначає, що вимоги законодавства сфери розрахунків, пов'язані, зокрема, і з відображенням реквізитів електронних платіжних засобів – платіжних карток (далі – ЕПЗ) у чеках, які формуються реєстраторами розрахункових операцій/програмними реєстраторами розрахункових операцій.

докладно...

 

est_rada_bizhentsiУкраїнці, які постраждали від війни, можуть отримати виплати у розмірі 3600 гривень на одну людину.

Програму грошової допомоги реалізує Естонська рада у справах біженців.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ?

 

UNICEF_Logo

З 9 жовтня, в Миколаєві розпочнуть безкоштовно видавати зимовий одяг дітям до 6 років.

Гуманітарну допомогу від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) можуть отримати родини з дітьми, які зареєстровані в місті, у тому числі, сімʼї ВПО.

За підтримки Миколаївської міської ради видачу одягу організовано в районних відділеннях міського територіального центру соціального обслуговування.

Адреси:

Заводський район - вул. Кузнецька, 83.

Інгульський район - вул. 12 Поздовжня, 50-А.

Корабельний район - вул. Металургів, 8/4.

Центральний район - вул. Шевченка, 19-А.

Графік роботи: з понеділка до пʼятниці, з 9 до 16 години.

З собою мати оригінали документів:

- документ, що посвідчує особу (паспорт)

- податковий номер

- свідоцтво про народження дитини.

 

info_logoАдміністрація Корабельного району інформує:

Протягом тижня, 02.10 - 06.10.2023, спеціалістами відділу санітарної інспекції адміністрації Корабельного району було проведено рейди щодо перевірки санітарного стану вулиць приватного сектору (мікрорайоні Широка Балка та Об'їзна дорога).

За підсумками рейдів виявлено ряд порушень Правил благоустрою міста (складування будівельних матеріалів та будівельного сміття, відсутність покажчиків будинків).

На порушників складено 15 адміністративних протоколів за ст. 152 КУпАП, які передано на розгляд адміністративної комісії для подальшого визначенням виду адміністративного стягнення. Надано 75 попереджень домовласникам та проведено роз'яснювальну роботу щодо обов'язкової наявності договору на вивіз ТПВ та утримання прилеглої території в задовільному санітарному стані.

***

На відпрацюванні в комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об'єкти нерухомого майна (на території Корабельного району) внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України перебуває 304 звернення від громадян. На тепер 123 акти направлено до ДАБК, 19 чек - листів направлено до ДЖКГ, 162 Акта знаходяться в роботі (131 – обстежено комісією, 31 - в роботі). Протягом 02.10-06.10.2023 року комісією обстежено 9 об'єктів.

***

Протягом тижня (02.10-06.10.2023 року) спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району спільно з представниками відділу поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області здійснювали рейди - відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва з метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: вулиця Самойловича, 24, вулиця Металургів, 28-36; вулиця Океанівська, 31; проспект Богоявленський, 311, проспект Богоявленський, 342:

Складено 7 протоколів за статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів).

Для притягнення порушників до адміністративної відповідальності матеріали направлено до адміністративних комісій за місцем проживання осіб.

***

За підсумками 9-ти місяців 2023 року (станом на 01.10.2023 року) надійшло та було розглянуто 490 звернень від мешканців Корабельного району м. Миколаєва.

- Письмових звернень – 282, з них 42 - колективних;

- Від інших органів, установ, організацій – 20;

- Електронною поштою – 19;

- «Урядова Гаряча лінія» – 24;

- «Гаряча лінія» ( міський «Колцентр 1588») - 140;

- Запити на публічну інформацію -5.

За результатами розгляду :

- вирішено позитивно –323;

- дано роз'яснення – 132;

- на розгляді -35.

 

Триває перевірка об'єктів торгівлі та сфери послуг щодо дотримання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

Протягом тижня, 02.10- 06.10.2023 року, спеціалістами відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради проведено рейди - обстеження об'єктів торгівлі та сфери послуг з метою перевірки виконання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

У ході рейдів на території Корабельного району було перевірено 59 установ. Виявлено 6 порушень, надано 5 попереджень. Не здійснюють господарську діяльність – 3 (зачинені).

Треба зазначити, що суб'єкти господарювання Корабельного району відповідально поставились до виконання вимог ст. 30 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», а саме - надання інформації про товари і послуги українською мовою.

008009

010011

 

Осінній відпочинок в Карпатах

Відділ з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради продовжує організаційну роботу щодо оздоровлення дітей пільгових категорій. На жовтень поточного року Корабельному району було виділено 24 путівки до табору відпочинку «Водограй» в Івано-Франківській області, санаторій «Карпатські зорі».

Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Водограй» знаходиться в мальовничому куточку гірської місцевості поблизу підніжжя Покутсько-Буковинських Карпат на березі річки Рибниця, далеко від промислових, інфраструктурних об'єктів та активних трас. Табір «Водограй», який функціонує на базі ТОВ Санаторій «Карпатські зорі», внесений до державного реєстру майнових об'єктів оздоровлення та відпочинку пройшов державну атестацію за результатом якої йому було присвоєно вищу категорію.

pansionat-kosiv-zori_result

 

З метою утримання належного санітарного стану території Корабельного району міста Миколаєва спеціалістами відділу санітарної інспекції адміністрації району проведено організаційну роботу та протягом вересня поточного року виконане:

ліквідацію несанкціонованих звалищ сміття загальним обсягом – 9845 м3.

регулярне механізоване вакуумне прибирання магістральних доріг району, а саме: проспекту Корабелів, вулиці Океанівської, вулиці Металургів, об'їзної дороги, вулиці Рибної, вулиці Гагаріна та проспекту Богоявленського (на ділянках, що не охоплені капітальним ремонтом). Загальний обсяг прибирання – 241800 п.м.

щотижневе механізоване вологе прибирання магістральних доріг району, а саме: проспекту Богоявленського (на ділянках, що не охоплені капітальним ремонтом) проспекту Корабелів, вулиці Океанівської та вулиці Металургів. Загальний обсяг прибирання – 61300 п.м.

прибирання другорядних доріг району ручним способом загальним обсягом –101100 м2.

вивезення гілок та листя з території району загальним обсягом 1515 м3.

Проведено 14 рейдів з перевірки Правил благоустрою м. Миколаєва на території приватного сектору району, за підсумками яких складено 58 адміністративних протоколів за ст. 52 КУпАП., які передано на розгляд адміністративної комісії для подальшого визначенням виду адміністративного стягнення.

005006

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3292
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1125030

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"