Головна

01 червня 2020 року за клопотанням адміністрації Корабельного району особовим складом 10-го взводу Державного воєнізованого гірничорятувального (аварійно-рятувального) загону ДСНС України проведено водолазне обстеження та усунення перешкод з дна акваторії пляжу «Чайка» по вул. Новобудівна, 1-Б з оформленням документів відповідно до діючого законодавства.

Підготовка до відкриття пляжу триває.

01

0203

 

01-06

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаю вас з прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей!

Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини.

Діти – наше майбутнє, а значить саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

Тому наше головне завдання – виховати своїх дітей розумними, порядними, добрими, з щедрою душею та впевненими в собі.

Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми.

Щастя вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров'я та удачі на життєвих дорогах!

З повагою

голова адміністрації

Корабельного району м. Миколаєва

Олександр Цуканов

 

sluzba_zaynФОП зможуть отримувати допомогу по частковому безробіттю

На сьогоднішній день Миколаївська обласна служба зайнятості перерахувала роботодавцям регіону понад 3 млн.646 тис. грн. допомоги по частковому безробіттю на період карантину. Про це повідомив директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько на своїй сторінці у Фейсбук.

«Ці кошти роботодавці виплачують 2364 своїм працівникам за вимушене скорочення або припинення діяльності підприємств через загрозу пандемії. Наразі обласним центром зайнятості прийнято 236 позитивних рішень на надання такої допомоги», – написав Дмитро Оборонько.

За більш детальною інформацією та консультаціями керівник обласного центру зайнятості радить звертатися до центрів зайнятості та філій за місцем сплати ЄСВ https://cutt.ly/lygfS1q

Нагадаємо, що з 29.05.2020 набув чинності Закон № 591-ІХ «Про внесення змін до податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню короно вірусної хвороби (COVID-19).

Зокрема, цим Законом передбачена можливість надання допомоги по частковому безробіттю не лише працівникам малого та середнього бізнесу, а й фізичним особам-підприємцям, які є застрахованими особами. Також подовжено термін звернення до служби зайнятості за отриманням такої допомоги – з 30 до 90 днів після припинення або скорочення діяльності підприємства. Крім того, допомогу по частковому безробіттю звільняють від оподаткування ПДФО та військового збору.

 

IMG-59d886960567e2470ce6c8483d5f840c-VСанітарне очищення району

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради інформує громаду міста про роботи із санітарного очищення, які виконувались протягом поточного тижня з 22.05.2020 по 29.05.2020.

Із залученням підрядного підприємства виконано прибирання гілок, побутового та будівельного сміття за такими адресами: вул. Самойловича, вул. 295 Стрілецької Дивізії, вул. Національної Гвардії,

пр. Богоявленському та на території багатоповерхової забудови (вул. Океанівська, 30, 30-А, 32-А, 38, 40-А, 40-Б, 58, 64).

Виконано роботи із санітарного очищення, вирізання порослі та очищення стовбурів дерев на території зони відпочинку «Чайка».

Із залученням підрядного підприємства та спецтехніки (автовишка, автокран) виконано роботи із кронування пірамідальних тополь за адресами: вул. Ольжича, 7-А, пр. Богоявленський, 327/2, пр. Корабелів, 10-А, вул. Коротка, 24-А.

Виконано покіс трави вздовж об'їзної дороги та вул. Новобудівної.

Тричі виконано механізоване прибирання магістральних доріг району (пр. Богоявленський, пр. Корабелів, вул. Океанівська, вул. Металургів, об'їзна дорога).

 

__28__170Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради розпочато роботи з улаштування тротуарів біля будинків по вул. Океанівська, 28, вул. Генерала Попеля, 170. Підрядна організація – ФОП Озейчук С.М.

 

_viber_2020-05-29_10-47-28Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано роботи з улаштування дитячого спортивно-ігрового майданчика по вул. Генерала Попеля, 162 (проект-переможець Громадського бюджету м. Миколаєва на 2020 рік №15 «Дитячий оздоровчо-спортивний майданчик «Сонечко»). Підрядна організація –ТОВ «ГИНГАРС».

 

_viber_2020-05-29_10-52-24Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано роботи з капітального ремонту тротуару по вул. Рибній від вул. О. Вишні вздовж дитячого садка №110 та ЗОШ №43. Площа укладання тротуарної плитки – 1127 кв.м. Підрядна організація – ФОП Озейчук С.М.

 

001В Миколаєві організували випускний екзамен онлайн для безробітних, які навчалися за направленням обласної служби зайнятості

У середу, 27 травня, Миколаївський обласний центр зайнятості та Національний університеті ім. адмірала Макарова організували захист випускних робіт у дистанційному форматі для 16 безробітних, які навчались в університеті за направленням служби зайнятості. На замовлення роботодавців або для самозайнятості безробітні опанували програму «Практичний вебдизайн, проектування, створення та супроводження вебвузла». Про це на своїй сторінці у Фейсбук розповів Директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

IMG_1026У зв'язку з введенням карантину заклади освіти не мають можливості забезпечити очний процес. Тому Миколаївська служба зайнятості почала активно використовувати навчання з елементами дистанційної форми. З початку 2020 року майже 700 зареєстрованих безробітних підвищили свою кваліфікацію таким чином.

«З Національним університетом імені адмірала Макарова у нас такий формат роботи вперше. Сучасні виклики ринку праці вимагають постійного вдосконалення методів навчання. Впевнений, що запровадження дистанційних технологій професійного навчання допоможе службі зайнятості оперативніше та якісніше сприяти безробітним у поверненні до продуктивної зайнятості. Вдячний викладачам навчального закладу, які безпосередньо забезпечили процес навчання 16 безробітних, та сподіваюсь на подальшу плідну співпрацю з університетом у цьому напрямі», - зазначив директор ОЦЗ Дмитро Оборонько.

Слухачам, які успішно склали залік та отримали свідоцтво про підвищення кваліфікації за програмою «Практичний ВЕБдизайн, проектування, створення та супроводження Вебвузла», Дмитро Оборонько побажав якнайшвидшого працевлаштування на високооплачувану роботу.

Миколаївська обласна служба зайнятості ще з минулого року організовувала підвищення кваліфікації безробітних в дистанційному форматі. У2019 році за цією формою навчалось 92 особи.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2556
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 965139

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"