Головна

PODYAKAЩИРА ПОДЯКА БЛАГОДІЙНИКАМ

1 жовтня 2019 року в м.Миколаєві традиційно відзначався Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана.

Напередодні Дня людей похилого віку та Дня ветерана відділення Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) звернулось до небайдужих та щедрих душею підприємців з проханням щодо надання благодійної допомоги.

Від імені всіх підопічних, які отримали продукти харчування, висловлюємо щирі слова подяки за надану благодійну допомогу:

- Директору ТОВ «Золотой колос» (Іванова Н.В.)

- Директору ТОВ «Ківіт-Плюс» (Косой Д.М.)

- Приватному підприємцю (Колтунова Ю.Г.)

- Директору приватного підприємства (Агаєв П.З.О.)

- Приватному підприємцю (Кирилюк М.В.)

- Директору ВКП «СОЛВІ» ( Соловей Д.С.)

- Директору ТОВ «Елеваторпромсервіс» (Коваленко В.О.)

- Директору ТОВ ТД «Юг-Елеватор» (Ніколаєв О.В.)

Сьогодні Ви зігріли своїм душевним теплом і щирою добротою самотніх людей похилого віку та осіб з інвалідністю.

Хай Бог дарує Вам сили, доля наділяє всіма благами. Вашим рідним і близьким міцного здоров'я, родинної злагоди, творчих успіхів у роботі, щедрого на добро року.

З повагою заступник директора міського територіального центру
Т.І. Подаєнко
 

dfsЯк оподатковуються витрати на придбання освіти для працівника?

Відповідно до ст.2 Кодексу законів про працю України (далі - КЗпП) працівники реалізують право на працю шляхом укладення трудового договору про роботу на підприємстві, в установі, організації або з фізичною особою.

Згідно із ст.24 КЗпП при укладенні трудового договору у випадках, передбачених законодавством, громадянин зобов'язаний подати документ про освіту (спеціальність, кваліфікацію). Тобто, у разі прийняття на роботу, яка потребує спеціальних знань, громадянин подає документ про освіту, яка відповідає вимогам до освіти та кваліфікації, кваліфікаційними характеристиками професій працівників.

докладно,,,

 

Свято людей поважного віку

З нагоди відзначення 1 жовтня - Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана в м.Миколаєві найактивніші громадяни поважного віку відділень денного перебування міського територіального центру прийняли участь в першому музично-спортивному фестивалі, який розпочався 25.09.2019р. зі спартакіади «Спорт кличе всіх друзів». На протязі трьох днів учасники змагались - у командній естафеті «Веселі старти» та в змаганнях з дартсу, шахів, шашок, настільного тенісу та стрільби в електронному тирі.

10За результатами загальнокомандного балу І місце виборола команда «Ловкачі» з Корабельного району.

Відзначення переможців спартакіади та святковий концерт відбувся у міському Палаці творчості учнів. У привітанні та врученні подячних листів та подарунків взяли участь перший віцемер В.І. Криленко, директор департаменту праці та соціального захисту населення С.М.Василенко, директор міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) С.М.Бондаренко, начальник управління в справах фізичної культури та спорту О.В.Машкін, голова Миколаївської міської ради ветеранів України В.М.Ященко. Кожен район мав можливість продемонструвати свої таланти в художній самодіяльності. Від Корабельного району у заході взяли участь хор «Журавушка», квартет «Супер стар» під керівництвом В.О.Матвєєва. Міла Черторигіна з піснею «Моя Україна» закривала святковий захід під дружні та щирі аплодисменти залу. Як завжди яскравими та незабутніми стали виступи творчих колективів міського Палацу творчості учнів.

Висловлюємо слова щирої вдячності організаторам першого музично-спортивного фестивалю, його учасникам та вболівальникам.

Вітаємо команду «Ловкачі» Корабельного району з перемогою, бажаємо учасникам міцного здоров'я та довголіття!

 

kylbakino_DK

В І Т А Є М О

Адміністрація Корабельного району вітає творчий колектив Кульбакінського Будинку культури з 20 –річчям від дня заснування закладу.

Культурні досягнення аматорів народного мистецтва Вашого Будинку культури є не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги.

Щиро вдячні Вам за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.

Бажаємо Вашому колективу теплоти у серці, міцного здоров'я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог!

 

dfsНовий навчальний рік триває: нагадуємо про порядок отримання податкової знижки на навчання

Головне управління ДПС у Миколаївській області повідомляє, що відповідно до п.п.166.3.3 п.166.3 ст.166 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п.164.6 ст.164 ПКУ, фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати у вигляді суми коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника податку або члена його сім'ї І ступеня споріднення. Членами сім'ї фізичної особи І ступеня споріднення для цілей застосування податкової знижки вважаються її батьки, її чоловік або дружина, діти такої фізичної особи, у тому числі усиновлені.

27.09

докладно,,,

 

dfsУвага! Нові реквізити бюджетних рахунків для сплати податків та зборів

Головне управління Державної податкової служби у Миколаївській області повідомляє, що на виконання п.3 Постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (IBAN) в Україні» Державною казначейською службою України здійснено заміну діючих рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту IBAN (29 літерно-цифрових символів) із збереженням довжини номера рахунку аналітичного обліку – не більше 14 цифрових символів.

Звертаємо увагу, що перехід на міжнародні номери рахунків при обслуговуванні бюджетів за доходами буде здійснено Казначейством з 01 жовтня 2018 року.

Таким чином, починаючи з 01 жовтня 2019 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів, відкритих відповідно до вимог стандарту IBAN.

Ознайомитись з новими реквізитами бюджетних рахунків можна на суб-сайті ГУ ДПС у Миколаївській області, за посиланням: http://mk.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/.

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

Миколаївський ОЦЗ розробив електронний «Кластер професій»

Миколаївський обласний центр зайнятості розробив електронний «Кластер професій» для тих, хто вперше обирає або планує змінити свою професію.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав директор ОЦЗ Дмитро Оборонько.

«Обіцяно – зроблено!

Правильно обрана у молодому віці професія – запорука успіху в житті. Однак, щоб визначитися необхідно познайомитися з специфікою фаху. Важливо на первинному етапі дати дітям доступну інформацію. Впевнений, з молоддю потрібно розмовляти їхньою мовою. Тому ми прикладаємо максимально зусилля, щоб дати актуальну та зрозумілу інформацію поколінню Y та Z. Папки з описом професій містять багато цікавої інформації про світ професій, але доступні тільки у приміщеннях служби зайнятості, а сучасних школярів дуже важко відірвати від смартфонів. Тому ми створили «Кластер професій», який функціонує онлайн.

«Кластер професій» складається з фахів, які є затребуваними на ринку праці. Кожна професія містить інформацію про тип професійної діяльності, історію виникнення, цікаві факти, вимоги до працівника та чим він займається на робочому місці.

У форматі інтерактивної карти представлено навчальні заклади Миколаївщини та Державної служби зайнятості, які дозволяють здобути фах. На сьогоднішній день представлено 20 професій, які є найбільш затребуваними в Миколаївській області.

Оновлення триватиме й надалі.

Звертаю увагу, «Кластер професій» розроблено Миколаївською обласною службою зайнятості для покращення дистанційного інформаційного простору служби зайнятості. Якщо обираєте професію, або змінюєте її – скористайтеся новим дистанційним ресурсом за посиланням https://mik.dcz.gov.ua/publikaciya/klaster-profesiy»

 

yvagaОголошення

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу координації торгівлі, підприємництва та оборонної й мобілізаційної роботи.

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України, повна вища освіта, вміння роботи на комп'ютері з електронними базами даних, вільне володіння державною мовою.

Заяви подавати до адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради: м. Миколаїв, пр. Богоявленський, 314 протягом 30 календарних днів з дня публікації в ЗМІ даного оголошення.

Додаткова інформація за телефоном: 60-02-35

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2305
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 826175

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"