Головна
img0
День гідності і свободи встановлений указом Президента України Петра Порошенка №872/2014 від 13 листопада 2014 «Про День гідності і свободи», з метою затвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження і донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події на Україні почала XXI століття, а також в знак належної поваги патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року і в листопаді 2013 року - лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, націона льних інтересів нашої держави і його європейського вибору.
 

Історія Корабельного краю

Кожна свідома людина має знати свою історію, історію рідного краю та видатних постатей. Пізнавати щось нове про місцевість та мешканців, особливо коли знаєш вулиці, будинки та парки, відслідковувати події в часі, передавати ці знання своїм нащадкам завжди було цікавим.

ist_

Вже традиційними стали зустрічі у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) з цікавими людьми. Цього разу до нас завітали представники бібліотеки-філії №18 для дорослих Мердух Л.З., Романаускене Н.В. та лектор-волонтер Андрейченко А.В. з лекцією-відеопоказом «Історія Богоявленського парку» та фонтану.

Всі присутні з цікавістю слухали розповідь Андрейчеко А.В. про історію Корабельного району, заселення рідного краю в кінці ХVIII століття та маєток графа Г.Потьомкіна. Лекція була доповнена відеопоказом плану Богоявленська та проектів палаців Г.Потьомкіна, О.Браницької, церкви та жіночого монастиря.

Нехай пам'ять не скінчиться у часі, передається молодому поколінну, щоб збереглося в серцях такі поняття, як любов до рідного краю та любов до своєї Батьківщини.

Ми чекаємо на нові зустрічі з новими  історіями про наш край.

Заступник директора міського територіального центру Т.І.Подаєнко

 

popelyaАдміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради завершено роботи з капітального ремонту тротуару по вул. Генерала Попеля (від вул. Лесі Українки до вул. Пшеніцина). Площа асфальтування тротуару – 753 кв.м.

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Приозерній у мкр. Причепівка (перша черга). Площа асфальтування дороги – 1295,0 кв.м. Підрядна організація – ФОП Гончаренко А.А..

IMG-d3IMG-d4


 
pensДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ТА БУХГАЛТЕРІВ ПІДПРИЄМСТВ!
НА ВЕБ-ПОРТАЛІ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ЗАПРАЦЮВАВ КАБІНЕТ РОБОТОДАВЦЯ

Пенсійний фонд України продовжує розширювати можливості веб-порталу електронних послуг. Відтепер на порталі функціонує кабінет страхувальника (роботодавця), в якому для працедавця доступна інформація щодо забезпечення соціальних прав його працівників, про правильність подання звітності тощо.

У кабінеті можна переглянути інформацію стосовно сплати єдиного соціального внеску, в тому числі - щодо заборгованості підприємства з цього виду платежу до Фонду. Якщо є порушення прав працівників, у кабінеті відображається інформація, скільки застрахованих осіб з вини роботодавця не одержали зарахування певного періоду до страхового стажу.

Окрім того, у кабінеті містяться відомості щодо звітності по сплаті єдиного соціального внеску. Зокрема, роботодавець може бачити зауваження до його звітів та рекомендації щодо усунення неточностей.

Ще одна функція, яка стає доступною для роботодавця - можливість отримати інформацію для розрахунку суми виплати за час тимчасової непрацездатності працівника (лікарняні). До цього часу первинні дані для розрахунку, страховий стаж та розмір заробітної плати, надавали самі працівники. Для цього вони звертались до управлінь Пенсійного фонду за довідками. Тепер процедура отримання необхідних відомостей значно спрощується.

Увійти до кабінету роботодавець може через електронний цифровий підпис.

Нагадуємо, раніше Пенсійний фонд України запровадив сервіс СМС-інформування для застрахованих осіб та пенсіонерів. Також через веб-портал електронних послуг стало можливим отримати довідки, достовірність яких підтверджується QR-кодом.

Телефони для довідок: (0512) 44-14-46, (0512) 44-14-89, (0512) 44-14-47, (0512) 44-14-39.

Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області.

 

dsns

У зв'язку з початком опалювального сезону 14.11.2018 року працівниками відділення соціальної допомоги вдома Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) спільно з провідним інспектором Корабельного РВ у м. Миколаїв ГУДСНС України у Миколаївській області Олійник Владиславом Олександровичем було проведено рейд з пожежної безпеки серед підопічних відділення, які проживають у приватному секторі. Такі заходи є необхідними аби запобігти загостренню пожежної ситуації. Інспектори спілкувалися з літніми людьми, провели інструктаж щодо дотримання правил пожежної безпеки, посилення протипожежного захисту.

 

ПРАВОВА ЗУСТРІЧ «КОЖЕН МАЄ ЗНАТИ»

13 листопада 2018 року у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася правова зустріч в рамках роботи громадської приймальні «Центра правової підтримки та врегулювання конфліктів» підтриманої ГО «Незалежна соціальна адвокація та правозахист».

Керівник «Центра правової підтримки та врегулювання конфліктів» юрист, медіатор Добридник Тетяна Василівна розповіла про роботу центра за звітний період (2017-2018рр.), проблеми та досягнення.zystr2

На даній зустрічі виступили:

- Начальник управління державної реєстрації нормативно-правових актів правової роботи та правової освіти головного територіального управління юстиції Ханін Артем Сергійович, який акцентував увагу присутніх на системі безоплатної допомоги та практиці звернення громадян до представників правосуддя;

- Нотаріус Дуброва Тетяна Іванівна розповіла про зміни та доповнення до діючого законодавства, про договір «Дарування» чи дієвий процес відчуження на сьогодні. Продаж житла купленого в долях, поділ майна за змінами сімейного кодексу;

- Представник міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Берсан  Анатолій Олегович розповів про зміни та доповнення в законодавстві в роботі адвокатів. Судові перспективи справ по давності за терміном (дарування );

- Адвокат Довгалюк Любов Борисівна розповіла про звернення громадян до адвоката, підготовку позовів та важливість наявності доказової бази;

- Представник національної поліції – старший інспектор відділу дільничих офіцерів поліції управління превентивної  діяльності ГУНП-капітан поліції Бешай Олена Ярославівна розповіла про види шахрайства;

- Архітектор (член союзу архітекторів України) Кобзева Ірина Павлівна розповіла  про самозабудови та шляхи законної реєстрації.

По закінченню зустрічі присутні мали змогу отримати відповіді на свої запитання та отримати інформаційні буклети.

Такі правові зустрічі правознавців дають можливість підвищення рівня інформованості відвідувачів відділення денного перебування Корабельного району щодо їх прав та обов'язків.

Ми висловлюємо слова щирої вдячності всім учасникам правової зустрічі за проведену інформаційно – роз'яснювальну роботу та запрошуємо до подальшої співпраці.

Заступник директора міського територіального центру Т.І.Подаєнко

 

На виконання рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 12.11.2018 року № 1005 «Про демонтаж 11 металевих гаражів біля житлового будинку № 12 по пр.Корабелів», 09.11.2018 року адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради проведено роботи з демонтажу 2 металевих гаражів за вищезазначеною адресою. На 10.11.2018 року демонтовано 6 гаражів, роботи з демонтажу продовжуються.

IMG_6844IMG_6846IMG_6847IMG_6850

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1999
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 781349

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"