Головна

infoДо уваги фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку

25 листопада 2020 року Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 1171 «Деякі питання виплат соціальної допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям», якою відновлено на період з 01 листопада 2020 р. до 31 грудня 2020 р. виплати на дітей до 10 років фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку.

Докладно...

 

infoДо уваги отримувачів соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та на дітей з інвалідністю

Верховною Радою України прийнято Закон України від 02.09.2020 № 851-ІХ «Про внесення змін до статті 3 Закону Українм «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю»», яким передбачається підвищення надбавки на догляд особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю.

Докладно...

 
20201210_10334620201210_104653

10.12.2020 року представниками адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради сумісно з представником управління Держпродспоживслужби проведено рейд - обстеження додержання карантинних вимог та обмежень під час дії карантину 26 об'єктів торгівлі та громадського харчування, а саме: непродовольчих магазинів – 17 од., продовольчих магазинів – 6 од., закладів громадського харчування – 3 од. за адресою пр. Корабелів, 14. В ході перевірки складено 3 протоколи за ст.42 КУпАП та 2 приписи.20201210_09221920201210_101117

 

ustenko2

6 грудня 2020 р на 68-му році пішов з життя Устенко Володимир Ілліч, голова адміністрації Корабельного району у 2002 - 2014 роках.


Устенко Володимир Ілліч народився 07 листопада 1953 року в м.Георгіу-Деж Воронізької області, Росія.
Громадянин України.

Освіта вища: в 2003 році закінчив Український державний морський технічний університет ім. адмірала Макарова за спеціальністю «Електричні системи і комплекси транспортних засобів».
Трудова діяльність: в 1972 році – помічник машиніста електровозу.
З 1976 по 1997 роки – судноскладальник, інженер з постачання, головний інженер, начальник житлово-комунального відділу заводу „Океан”.
У 1997 році - директор Житлово-комунального підприємства № 22.
З 1998 до 2002 року - заступник, І-й заступник голови Корабельного райвиконкому.

З 2002 до 2014 року - голова адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради. 

Відповідно до указу Президента України № 355/2013 від 27.06.13 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України» за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм присвоєно почесне звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»
Нагороджений Почесною відзнакою Миколаївського міського голови «За заслуги перед містом Миколаїв», відзнакою „Знак Пошани” Міністерства Оборони України.
Був обраний депутатом Миколаївської міської ради VI скликання.

Колектив адміністрації Корабельного району сумує та приносить глибокі співчуття родині Володимира Ілліча в зв'язку з тяжкою втратою.

Церемонія прощання відбудеться 8 грудня 2020 року о 10:00 у ритуальній залі на території міської лікарні № 3 з дотриманням карантинних заходів.

 

k103 грудня 2020 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних з COVID-19, та тимчасових рекомендацій суб'єктами господарювання, яким дозволено впроваджувати свою діяльність, у разі дотримання ними вимог профілактичних та протиепідемічних заходів, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд – обстеження 49-ти об'єктів по пр. Богоявленський, вул. Генерала Попеля, а саме: 18-ти непродовольчих та 27-ми продовольчих крамниць, закладів громадського харчування -2, салонів краси - 2.

У ході рейду суб'єктам господарської діяльності представниками ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області було надано 2 приписи про усунення недоліків з питань дотримання санітарно - гігієнічних норм під час дії карантину.

 

IMG_20201202_100059

Міжнародний День людей з інвалідністю

Міжнародний день людей з інвалідністю — міжнародний день, встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 14 жовтня 1992 року, який відзначається щорічно 3 грудня.

Генеральна Асамблея закликала держави проводити подальшу інтеграцію осіб із інвалідністю в життя суспільства. Міжнародний день людей із інвалідністю не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов'язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства — людей із інвалідністю, людей з особливими потребами.

Від того, як суспільство ставиться до тих, кому з тих чи інших причин важко або не можливо самостійно подбати про себе залежить рівень цивілізованості цього суспільства.

У цей День адміністрація Корабельного району приєднується до міжнародної ініціативи. Багатодітним сім'ям в яких є діти з особливими потребами та сім'ї в якій виховується дитина-сирота з особливими потребами - вручено подарунки.

Бажаємо всім, хто не байдужий цій проблемі, сил і здоров'я, засобів і успіху.

Інвалідність - це не вирок. Практика показує, що люди з особливими потребами можуть бути і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями і навіть політиками, економістами, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства.

Не залишайтесь байдужими!

 

1

Перше грудня.

Перший день зими.

Це День боротьби зі СНІДом та толерантності до ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД.

Дитячий Центр позашкільної роботи щороку проводить заходи, щоби нагадати: ці хвороби не живуть на далеких островах, вони поряд з нами і стосуються кожного.

В цьому році листопад став місяцем конкурсу "Червона стрічка", присвяченому питанню ВІЛ та СНІД. Діти з різних гуртків малювали плакати, писали вірші і навіть знімали відео, що могли би познайомити їх з проблемою СНІДу, розширити знання та підтримати ВІЛ-інфікованих.

Переможцями конкурсу плакатів стали:

Марія Ворона, ("Народний художній колектив" вокальне об'єднання "Відлуння", керівниця А.М. Шевченко) - І місце з роботою "СНІД - проблема кожного";

Ауріка Гаргалік (гурток ДУМ "Clever", керівниця Ю.Ю. Колесніченко) - ІІ місце з роботою "СНІДу - ні! Здоров'ю - так!";

Катерина Бойчук, ("Зразковий художній колектив" гурток ДУМ "Родзинка", керівниця А. М. Івашкіна) - ІІІ місце з роботою "Два серця".

Переможцями конкурсу віршів стали:

Катерина Семенова (гурток самоврядування "Юніор", керівниця Н.М.Паламарчук) та Варвара Соколова (гурток літературної творчості "Альтанка", керівниця Н.М.Паламарчук).

Приз за креативність отримує гурток баяністів та аккордионістів (Ілля Гарєєв, Нікіта Кліменко, Вікторія Бунь, керівниця Н.В.Підрушняк) з відео "I will survive" (відеозйомка та монтаж вихованця гуртка самоврядування "Юніор" Олександра Григорьєва).

Вітаємо переможців та нагадуємо, що життя - це нескінченність можливостей, які хочеться встигнути. То ж бережіть своє здоров'я та здоров'я інших.

Clever12

 

legal_praciОфіційне оформлення трудових відносин з найманими працівниками потрібне, перш за все, самим працівникам і їх роботодавцям.

Наявність трудового договору гарантує працівнику право на основну та додаткову відпустки, оплату лікарняного, дотримання встановленої законодавством норми тривалості робочого часу, допомогу по безробіттю, соціальні гарантії, встановлені колективним договором, соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та пенсійне забезпечення.

Для роботодавців використання легальної праці дає можливість підпорядковувати працівників правилам трудового розпорядку; проводити навчання, підвищення кваліфікації своїх працівників, щоб підвищити якість виробничого процесу та скористатися механізмом відшкодування державою витрат роботодавця на сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за кожного офіційно працевлаштованого працівника.

Важливість легального працевлаштування особливо актуальною виявилась під час карантину у зв'язку з поширенням коронавірусу. І роботодавці, і працівники, які ухилялись від офіційного оформлення трудових відносин і сплати податків, опинились сам на сам перед загрозою зубожіння. Крім цього, чинне законодавство передбачає кримінальну, адміністративну та фінансову відповідальність за порушення законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин із найманими працівниками.

Легалізація праці – є завданням загальнонаціонального масштабу, виконання якого забезпечить соціальні гарантії громадян у майбутньому та сприятиме процвітанню і розвитку бізнесу.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2668
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1030996

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"