Оголошення
дислокация
Map
Головна

4 грудня 2023 року в бібліотеці-філії №8 центральної міської бібліотеки для дітей імені Ш.Кобера та В.Хоменка за ініціативи адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та спільно з інспекторами відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Миколаївській області був проведений захід присвячений щорічній всеукраїнській акції «16 днів проти насильства», спрямований на висвітлення такої актуальної проблеми, як насильство у сім'ї.

У заході взяли участь мешканці району, для яких була проведена інформаційно-пізнавальна програма з інтерактивними завданнями. Всім присутнім було роздано тематичні буклети з контактами та гарячими лініями психологічної допомоги та підтримки.

001

 
info_logo
Адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради інформує

28.11 - 01.12.2023 року спеціалістами відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради проведено рейди - обстеження об'єктів торгівлі та сфери послуг з метою перевірки виконання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

У ході рейду на території Корабельного району було перевірено 68 установ. Виявлено 3 порушення, надано 3 попередження. Під час перевірки не здійснювали господарську діяльність – 2.

******

28.11 - 01.12.2023 року спеціалістами відділу санітарної інспекції адміністрації району було проведено рейди щодо перевірки санітарного стану вулиць приватного сектору (вулиці Космонавта Волкова, провулка Боплана, вулиці Академіка Рильського, вулиці Єсеніна, вулиці Приозерної, вулиці Фонтанної, вулиці Львівської, вулиці Бригадної, вулиці Ударної, вулиці Литовченка).

За підсумками рейдів виявлено ряд порушень Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві (складування будівельних матеріалів та будівельного сміття, відсутність покажчиків будинків).

На порушників складено 14 адміністративних протоколів за ст. 152 КУпАП, які передано на розгляд адміністративної комісії для подальшого визначенням виду адміністративного стягнення. Надано 41 попередження домовласникам та проведено роз'яснювальну роботу щодо обов'язкової наявності договору на вивіз ТПВ та утримання прилеглої території в задовільному санітарному стані.

******

Спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району спільно з представниками відділу поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області провели рейд - відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва з метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: вулиця Самойловича, 24; вулиця Металургів, 28-36; вулиця Океанівська, 31; проспект Богоявленський, 311; проспект Богоявленський, 342:

Складено 4 протоколи за статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів).

Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

******

Станом на 01.12.2023 року на відпрацюванні в комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об'єкти нерухомого майна на території Корабельного району (програма «є Відновлення») внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України перебуває 392 звернення від громадян (159- приватні будинки, 233 – квартири).

На тепер відпрацьовано 245 Актів (будинків - 117, квартир – 128). 147 Актів знаходяться в роботі (42- будинки, 105- квартири). Протягом тижня комісією обстежено 9 об'єктів.

******

Станом на 01.12.2023 спеціалісти Служба у справах дітей адміністрації Корабельного району здійснили особистий прийом 844-х громадян щодо отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

На тепер статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, отримали 92 особи. Організаційна робота триває.
 

nasyllya

Ми проти насильства!

30 листопада 2023 року у рамках акції «16 днів проти насильства» відділом з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради проведено онлайн флешмоб у мережі Фейсбук з протидії домашньому насильству, метою якого було залучити якомога більше людей до проблем насильства у сім'ї. У акції взяли участь 21 жінка. Усім учасникам було передано інформаційні буклети з контактами допомоги у разі вчинення домашнього насильства та проведено бесіди з приводу алгоритму дій на випадок, якщо в сім'ї сталось насильство.

 

stopnasyllyaВсеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

28 листопада 2023 року у рамках акції «16 днів проти насильства» спеціалістом відділу з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради Світланою Журавльовою спільно з начальницею та інспекторами відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Миколаївській області Юлією Рябокінь, Анною Хитько і Оленою Зіньковою, фахівцем Миколаївського міського центру соціальних служб Наталією Сулицею було проведено рейд по сім'ях, в яких було скоєно домашнє насильство або насильство за ознакою статі. Всім членам сімей, в яких було виявлено факт насильства було надано консультації, як протидіяти гендерно зумовленому насильству або насильству за ознакою статі та як себе поводити у випадках повторного насилля. Справи, в яких діти були свідками домашнього насильства були передані службі у справах дітей адміністрації Корабельного району.

Були проведені профілактичні бесіди з кривдниками стосовно відповідальності у випадках скоєння домашнього насильства, а постраждалим було надано необхідну психологічну допомогу.


011010

 

info_logoАдміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради інформує:

 

Триває перевірка об'єктів торгівлі та сфери послуг щодо дотримання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

21 - 23.11.2023 року спеціалістами відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради проведено рейди - обстеження об'єктів торгівлі та сфери послуг з метою перевірки виконання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

У ході рейду на території Корабельного району було перевірено 54 установи. Виявлено 4 порушення, надано 3 попередження. Під час перевірки не здійснювали господарську діяльність – 4.

******

Протягом тижня, 21 - 24.11.2023, спеціалістами відділу санітарної інспекції адміністрації району було проведено рейди щодо перевірки санітарного стану вулиць приватного сектору (вулиці Ольшанців, вулиці Янтарна, вулиці Торгова, вулиці Сімферопольська, вулиці Калиниченка, вулиці Лесі Українки, вулиці Костя Гордієнка, вулиці Пшеницина, вулиці Княжа, вулиці Нахімова, вулиці Січових стрільців).

За підсумками рейдів виявлено ряд порушень Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві (складування будівельних матеріалів та будівельного сміття, відсутність покажчиків будинків).

На порушників складено 14 адміністративних протоколів за ст. 152 КУпАП, які передано на розгляд адміністративної комісії для подальшого визначенням виду адміністративного стягнення. Надано 59 попереджень домовласникам та проведено роз'яснювальну роботу щодо обов'язкової наявності договору на вивіз ТПВ та утримання прилеглої території в задовільному санітарному стані.

******

Спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району спільно з представниками відділу поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області провели рейд - відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва з метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: вулиця Самойловича, 24; вулиця Металургів, 28-36; вулиця Океанівська, 31; проспект Богоявленський, 311; проспект Богоявленський, 342:

Складено 6 протоколів за статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів).

Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

******

На відпрацюванні в комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об'єкти нерухомого майна на території Корабельного району (програма «є Відновлення») внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України перебуває 377 звернень від громадян (154- приватні будинки, 223 – квартири).

На тепер відпрацьовано 235 Актів (будинків - 116, квартир – 119). 142 Акта знаходяться в роботі (38- будинки, 104- квартири). Протягом тижня комісією обстежено 18 об'єктів.

******

Станом на 24.11.2023 спеціалісти Служба у справах дітей адміністрації Корабельного району здійснили особистий прийом 782-х громадян щодо отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

На тепер статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, отримала 91 особа. Організаційна робота триває.

 

009

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Родинної від проспекту Богоявленському до вулиці Сімферопольської. Площа асфальтування дороги та тротуарів складає – 2279 кв. м.
 

e-malyatkoПослуга «єМалятко»

З серпня 2023 року послуга «єМалятко» більше не є експериментальним проєктом, а перейшла до переліку постійних послуг.

Ці зміни відбулись завдяки прийняттям Кабінетом Міністрів України постанови №853 «Деякі питання надання комплексної електронної публічної послуги «єМалятко» від 11 серпня 2023 року.

докладно...

 

dfsДо уваги суб'єктів господарювання!

Державна реєстрація – обов'язкова умова здійснення підприємницької діяльності

Головне управління ДПС у Миколаївській області нагадує платникам податків та громадянам про необхідність реєстрації суб'єктами господарювання у випадку здійснення системної господарської діяльності з продажу товарів (надання послуг).

Подробнее...

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3292
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1124971

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"