Головна

viborylogokorabel

УВАГА!

Зміна графіку роботи відділу ведення Державного реєстру виборців!

з 1 березня відділ працює без вихідних (крім 8 березня)

 

mchs28 березня 2019 року провідним інспектором Корабельного РВ у м. Миколаєві ГУ ДСНС України у Миколаївській області Олійник Владиславом Олександровичем сумісно з соціальними працівниками відділення соціальної допомоги вдома міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Корабельного району був проведений позачерговий профілактичний рейд з протипожежної безпеки.

У першу чергу перевіряли стан газових котлів, електроприладів, місця приготування їжі та опалювання. Також була проведена профілактична бесіда протипожежної безпеки щодо спалювання сухого гілля та залишків осіннього листя на присадибних ділянках у весняний період. Підопічні були проінструктовані та отримали буклети з доцільною інформацією.

Заступник директора аппарату

Корабельного району міського

територіального центру Подаєнко Т.І.

 

Миколаївська обласна служба зайнятості організовує дистанційне навчання безробітних під замовлення роботодавців

sl_zayn

За допомогою дистанційної форми навчання з початку року 58 клієнтів Миколаївської обласної служби зайнятості підвищили свою кваліфікацію під замовлення роботодавців – ФГ «ОРГАНІК СІСТЕМС», ФГ «Аргумент», ФГ «Владам» та ПСП Агрофірма «Роднічок». Про це розповів директор ОЦЗ Дмитро Оборонько.

«Дистанційне навчання – це сучасна форма набуття нових компетенцій в онлайн-режимі. Кожен з шукачів роботи, не виїжджаючи за межі місця проживання, зміг підвищити свій рівень знань, умінь та навичок у сільськогосподарській сфері, які відповідають вимогам роботодавців та гарантовано отримають бажану роботу», – пояснив директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

Навчання проводилося за напрямами «Агротехнічні заходи щодо вирощування та збирання овочів» та «Виконання весняно-польових робіт у фермерському господарстві».

Загалом з початку року професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації на замовлення роботодавців проходили майже 3000  безробітних. Найпопулярніші професії – кухар, лицювальник-плиточник,  водій тролейбусу, трамвая, електрогазозварник, машиніст-оператор дощувальних машин та агрегатів, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, перукар, манікюрник, бармен, адміністратор та інші.

 

mediagrЯ МЕДІАГРАМОТНИЙ

Слухачі «Університету третього віку» відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) взяли участь в міні-тренінгу «Я - медіаграмотний» який відбувся в бібліотеці-філіалі №18 Централізованої бібліотечної системи для дорослих м.Миколаєва. Даний захід проводився в межах проекту згуртування громади Миколаєва «Миколаїв: ми –коло!», який впроваджується Міжнародною організацією з міграції ( МОМ ) за фінансуванням ЄС. Мета та завдання даного заходу:

- підвищення медійної культури серед громадян;

- набуття навичок критичного мислення;

- уміння відрізняти фейкову та маніпулятивну інформацію, уникати пропаганди в усіх її проявах .

Тренерами на тренінгу виступили спеціалісти центральної міської бібліотеки ім. М.Л.Кропивницького: головний бібліотекар Письменна І.В. та провідний програміст Середенко А.В. Під час занять підопічні познайомились з поняттям «медіаграмотність» та обговорили важливість медіоосвіти в сучасних реаліях бурхливого розвитку інформаційних технологій. В ході міні-тренінгу акцент було зроблено на обізнаності у роботі з основними медійними ресурсами - друкованими періодичними виданнями, телебаченням та соціальними медіа. Підопічні денного перебування вчилися розпізнавати маркери маніпуляцій в новинних повідомленнях, на фото та відео, дізнались, що таке фейк, та як відрізнити фейкову новину від правдивої.

Підбиваючи підсумки даної зустрічі, хочемо щиро подякувати:

спеціалістам бібліотеки-філії №18 за приємну та дружню атмосферу;

спеціалістам Центральної міської бібліотеки ім. Кропивницького за нові знання які отримали наші підопічні. Недарма в народі кажуть «Вчитися ніколи не пізно».

Заступник директора аппарату Корабельного району міського територіального центру Подаєнко Т.І.

 

pruburannayДовгоочікувана весна прийшла і почала вбирати все живе в зелені шати, але разом із цим принесла з собою необхідність виконання робіт з благоустрою та окультуренню  прилеглих територій. Саме тому працівники відділень Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) прийняли активну участь в упорядкуванні та очищенні від сміття прилеглих територій відділень.

Заступник директора апарату Корабельного району міського територіального центру Т.І. Подаєнко

 

26.03.2019 року біля пам'ятного знаку формування десанту К.Ф.Ольшанського відбувся урочистий захід «Ваш подвиг славимо в віках» з нагоди 75-ї річниці визволення міста Миколаєва.

IMG_7148

На заході були присутні почесні гості – мер міста Миколаєва Олександр Федорович Сєнкєвич, голова адміністрації Корабельного району Олександр Миколайович Цуканов, депутати міської ради, рада ветеранів війни та праці Корабельного району, військовослужбовці в/ч А-2026, в/ч А-1594, І-го окремого батальйону морської піхоти ім. К. Ф. Ольшанського, 406-ї окремої артилерійської бригади ім. генерал-хорунжого О. Алмазова, учасники бойових дій; представники адміністрації Корабельного району, організацій, підприємств, установ району, педагогічні колективи закладів освіти та учнівська молодь.

Право спустити вінок на воду надано учням 9-го класу Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №43 ім. Костянтина Ольшанського: Цвєтковій Ксєнії – переможниці міських та обласних олімпіад з базових предметів, відмінниці, члену шкільного самоврядування; Пішицю Богдану – члену шкільного самоврядування.

По завершенню заходу сформована делегація здійснила урочистий прохід на військових катерах і буксирі «Костянтин Ольшанський», який підійшов до пам'ятного знаку на воді, маршрутом десанту К.Ф.Ольшанського із покладанням квітів і вінків до пам'ятного знаку на місці формування і висадки десанту ім. К. Ф. Ольшанського у морському порту.

Захід з нагоди 75-ї річниці визволення Корабельного району та міста Миколаєва ініційовано та організовано адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради спільно з міським палацом культури «Корабельний», при співпраці та допомозі підприємств району:

Товариств з обмеженою відповідальністю «Миколаївський глиноземний завод», «Миколаївський тепловозоремонтний завод», філії «Октябрськ» Державного підприємства «Адміністрація морських портів України», Державного підприємства «Стивідорна компанія «Ольвія»», спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера», за активної участі Миколаївського авіаційно-ремонтного підприємства «НАРП», Товариства з обмеженою відповідальністю «Марконі» (судохідно-буксирна компанія)».

Низький уклін і глибока вдячність всім Вам, дорогі ветерани, за подвиг, сміливість, мужність і відвагу!

IMG_7110IMG_7111IMG_7115IMG_7116IMG_7122IMG_7128IMG_7131IMG_7144IMG_7145

 

golos2Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ!

31 березня 2019 року відбудуться чергові вибори Президента України.

З цікавою темою «Я маю право голосу» до слухачів «Університету третього віку» відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) завітала головний спеціаліст відділу державної реєстрації нормативно-правових актів головного територіального управління юстиції в Миколаївській області Царук Юлія Юріївна.

Юлія Юріївна надала вичерпну інформацію про права кожного виборця:

- хто може голосувати за місцем перебування;

- якщо у списку виборців відсутня помітка «НСП» (нездатність самостійно пересуватись);

- як відбувається голосування за місцем перебування;

- як написати заяву про тимчасову зміну місця голосування (зразок заяви);

- якщо громадянина немає в державному реєстрі виборців та його дії;

- як проголосувати 31 березня 2019 року внутрішньо переміщеним особам та мешканцям тимчасово окупованих територій.

golosТакож Царук Ю.Ю. розповіла про дії виборця 31 березня 2019 року на

виборчій дільниці з 8.00 год. до 20.00.год., а саме:

- як отримати виборчий бюлетень;

- як заповнити виборчий бюлетень.

Слухачі відділення денного перебування задавали свої запитання Юлії Юріївні на які отримували професійні відповіді.

Зустріч, яка відбулась у відділенні, дасть можливість слухачам «Університету третього віку» правильно скористатись правом свого голосу на чергових виборах Президента України.

Висловлюємо слова щирої вдячності Царук Ю.Ю. за цікаву та змістовну зустріч.

Заступник директора апарату Корабельного району міського територіального центру Т.І.Подаєнко

 

pensiiСьогодні 25.03.2019р. у відділенні соціальної допомоги вдома Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) було організовано та проведено зустріч соціальних робітників із заступником начальника відділу обслуговування громадян ПФУ Корабельного району Підхамутною Наталею Олександрівною на тему «Підвищення пенсій з 01.03.2019року. Порядок призначення».

Присутні мали змогу поспілкуватися з Наталею Олександрівною, отримати змістовні відповіді на виникаючі питання.

Щиро дякуємо за цікаву та пізнавальну зустріч.

Заст.директора апарату Корабельного району міського 

територіального центру Т.І. Подаєнко

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2104
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 813064

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"