Головна

zarplata_v_konverteЛегалізація трудових відносин наповнить додатковими коштами бюджети місцевих громад

З метою зміцнення фінансової спроможності місцевих бюджетів Головним управлінням ДПС у Миколаївській області спільно з місцевими органами влади постійно вживаються заходи, направлені на залучення додаткових коштів та забезпечення надходжень по податку на доходи фізичних осіб до місцевих бюджетів.

докладно...

 

dfsЯким чином отримати в паперовій формі документ, що засвідчує реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків неповнолітньої особи віком від 14 до 18 років під час оформлення паспорта громадянина України вперше?

ВІДПОВІДЬ НА ПИТАННЯ

 

dfsГоловне управління Державної податкової служби у Миколаївській області інформує...


* Увага! На Миколаївщині знову активізувались податкові шахраї


* Власники «елітних» автомобілів сплатили до місцевого бюджету області понад 2 мільйони гривень транспортного податкудокладно...

 

deklaryvannya_spadschini

докладно...

 

z_dnem_nezalezhnosti-2021

 

DayUAШановні мешканці та гості Корабельного району!

Щиро вітаю Вас із найголовнішим святом нашої країни – Днем незалежності України!

24 серпня 1991 року назавжди увійшло у всесвітню історію, як видатна подія сучасності, яка започаткувала нову епоху в житті нашого народу, розкрила його вікові прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання та культурного піднесення.

Періоди становлення української державності, починаючи від традицій Київської Русі та Запорізької Січі, поступово створювали умови для розвитку і поглиблення демократичних процесів. І незалежність України – це заслуга усього народу, багатьох його поколінь.

Цього року ми святкуємо 30-ту річницю незалежності. Незалежність стала випробуванням для всіх нас- тестуванням на зрілість.

Сьогодні ми дорогою ціною – ціною життя і здоров'я найкращих українських синів та доньок – виборюємо незалежність власної держави, доводячи всьому світу, що Україна – країна вільних людей...

Зміцнення Української держави – наша спільна справа. Від об'єднання зусиль та активних дій кожного з нас залежить сьогодення країни та її розбудова.

Поступово, крок за кроком, ми з Вами долаємо труднощі розбудови України. На цьому шляху бажаю всім миру та злагоди. Нехай не зрадить Вам оптимізм і віра в щасливе майбутнє нашої Батьківщини!

З днем народження, Українська держава!

З повагою,

голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов

 

den_nezal_n

 

23 серпня в Корабельному районі м. Миколаєва відбулась церемонія підняття символу нашої Батьківщини, країни чистого синього неба і безкрайніх жовтих ланів - Державного Прапора України (пр. Богоявленський, 316)

В урочистостях взяли участь керівництво адміністрації району та представники районних служб.

16297022527441629702252703

 

praporШановні мешканці Корабельного району!

Щиро вітаю Вас з Днем Державного Прапора України!

29 років минуло відтоді, як 23 серпня започаткували нову святкову дату – ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ – згідно з Указом Президента України від 23.08.2004 року № 987 «Про День Державного Прапора України»

Синьо- жовтий стяг став символом єднання всіх українців, незалежно від мови, віросповідання та політичних переконань, у прагненні розбудови своєї країни, втіленням честі і гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.

Нехай завжди гордо майорить над Батьківщиною стяг нашої волі, єдності та могутності українського народу.

Голова адміністрації Корабельного району

Олександр Цуканов

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2917
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1192489

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

koradm@mkrada.gov.ua

znak

Питання "гарячої лінії"