Головна

kylbakino_DK

В І Т А Є М О

Адміністрація Корабельного району вітає творчий колектив Кульбакінського Будинку культури з 20 –річчям від дня заснування закладу.

Культурні досягнення аматорів народного мистецтва Вашого Будинку культури є не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги.

Щиро вдячні Вам за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.

Бажаємо Вашому колективу теплоти у серці, міцного здоров'я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог!

 

dfsНовий навчальний рік триває: нагадуємо про порядок отримання податкової знижки на навчання

Головне управління ДПС у Миколаївській області повідомляє, що відповідно до п.п.166.3.3 п.166.3 ст.166 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п.164.6 ст.164 ПКУ, фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати у вигляді суми коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника податку або члена його сім'ї І ступеня споріднення. Членами сім'ї фізичної особи І ступеня споріднення для цілей застосування податкової знижки вважаються її батьки, її чоловік або дружина, діти такої фізичної особи, у тому числі усиновлені.

27.09

докладно,,,

 

dfsУвага! Нові реквізити бюджетних рахунків для сплати податків та зборів

Головне управління Державної податкової служби у Миколаївській області повідомляє, що на виконання п.3 Постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (IBAN) в Україні» Державною казначейською службою України здійснено заміну діючих рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту IBAN (29 літерно-цифрових символів) із збереженням довжини номера рахунку аналітичного обліку – не більше 14 цифрових символів.

Звертаємо увагу, що перехід на міжнародні номери рахунків при обслуговуванні бюджетів за доходами буде здійснено Казначейством з 01 жовтня 2018 року.

Таким чином, починаючи з 01 жовтня 2019 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів, відкритих відповідно до вимог стандарту IBAN.

Ознайомитись з новими реквізитами бюджетних рахунків можна на суб-сайті ГУ ДПС у Миколаївській області, за посиланням: http://mk.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/.

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

Миколаївський ОЦЗ розробив електронний «Кластер професій»

Миколаївський обласний центр зайнятості розробив електронний «Кластер професій» для тих, хто вперше обирає або планує змінити свою професію.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав директор ОЦЗ Дмитро Оборонько.

«Обіцяно – зроблено!

Правильно обрана у молодому віці професія – запорука успіху в житті. Однак, щоб визначитися необхідно познайомитися з специфікою фаху. Важливо на первинному етапі дати дітям доступну інформацію. Впевнений, з молоддю потрібно розмовляти їхньою мовою. Тому ми прикладаємо максимально зусилля, щоб дати актуальну та зрозумілу інформацію поколінню Y та Z. Папки з описом професій містять багато цікавої інформації про світ професій, але доступні тільки у приміщеннях служби зайнятості, а сучасних школярів дуже важко відірвати від смартфонів. Тому ми створили «Кластер професій», який функціонує онлайн.

«Кластер професій» складається з фахів, які є затребуваними на ринку праці. Кожна професія містить інформацію про тип професійної діяльності, історію виникнення, цікаві факти, вимоги до працівника та чим він займається на робочому місці.

У форматі інтерактивної карти представлено навчальні заклади Миколаївщини та Державної служби зайнятості, які дозволяють здобути фах. На сьогоднішній день представлено 20 професій, які є найбільш затребуваними в Миколаївській області.

Оновлення триватиме й надалі.

Звертаю увагу, «Кластер професій» розроблено Миколаївською обласною службою зайнятості для покращення дистанційного інформаційного простору служби зайнятості. Якщо обираєте професію, або змінюєте її – скористайтеся новим дистанційним ресурсом за посиланням https://mik.dcz.gov.ua/publikaciya/klaster-profesiy»

 

yvagaОголошення

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу координації торгівлі, підприємництва та оборонної й мобілізаційної роботи.

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України, повна вища освіта, вміння роботи на комп'ютері з електронними базами даних, вільне володіння державною мовою.

Заяви подавати до адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради: м. Миколаїв, пр. Богоявленський, 314 протягом 30 календарних днів з дня публікації в ЗМІ даного оголошення.

Додаткова інформація за телефоном: 60-02-35

 

Санітарне очищення району

IMG_20190926_181157Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради інформує громаду міста про роботи із санітарного очищення, які виконувались протягом поточного тижня з 23.09.2019 р. по 27.09.2019р..

Із залученням підрядних підприємств ліквідовувались звалища гілля та опалого листя по вул.Самойловича, мкр.Причепівка, внутрішньоквартальному проїзді між ЗОШ №54 та ЗОШ №1, вул.Кобзарська, пр.Корабелів, вул.Океанівській.

Виконано прибирання зупинок громадського транспорту по пр.Богоявленському, пр.Корабелів, вул.295 Стрілецької Дивізії, вул.Прибузькій, об'їзній дорозі.

Із залученням громадських працівників, підрядних підприємств ТОВ «Миколаївзеленгосп» та ФОП Звіренко О. М. виконано прибирання від випадкового сміття пр.Богоявленського, пр.Корабелів, вул.Океанівської, вул.Металургів, вул.Глинки, вул.Новобудівної, вул.Айвазовського. Виконано згрібання опалого листя по пр.Корабелів (непарний бік), вул.Океанівській, 38 (дитячий майданчик), Океанівській, 1-Б, внутрішньоквартальному проїзді між ЗОШ №54 та ДНЗ №111.

Із залученням ТОВ «Миколаївзеленгосп» виконано покіс трави за адресою вул.Океанівська, 38 (дитячий майданчик).

Із залученням ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» тричі проведено механізоване вакуумне та вологе прибирання доріг району.

Вкотре закликаємо усіх мешканців берегти чистоту рідного міста, не утворювати несанкціонованих сміттєзвалищ та не палити опале листя. Листя слід компостувати або залишати під деревами як покривний матеріал. За короткий проміжок часу воно перетвориться на добриво.

Нагадуємо, що за спалювання опалого листя передбачено адміністративну відповідальність за ст. 152 КУпАП.

IMG_20190926_181152IMG_20190926_085138IMG_20190926_085122_1IMG_20190924_111616

 

Відділом санітарної інспекції адміністрації Корабельного району на поточному тижні проведено чергові рейди по вулицям приватного сектору району на предмет дотримання мешканцями «Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м.Миколаєві», затверджених рішенням Миколаївської міської ради від 16.05.2013 № 28/10.

В ході огляду вулиць Вільна, провулку Вільний, вулиць Шефська, Танкістів, Молодіжна, Зої Космодем'янської, Чернишевського, Єсеніна, Приозерна та Фруктова виявлено ряд порушень вказаних Правил, а саме: складування будівельних матеріалів без відповідного узгодження, неналежне утримання прилеглих територій, спалювання опалого листя.

В ході проведення рейду видано 45 приписів про необхідність усунення порушень та складено 14 адміністративних протоколів, які передано на розгляд адміністративної комісії при адміністрації району.

Адміністрація району закликає усіх небайдужих громадян при виявленні фактів спалювання опалого листя негайно викликати поліцію за номером «102» або повідомляти про це адміністрацію Корабельного району. Нагадуємо, що за спалювання листя порушники будуть притягатись до максимальних штрафів, а саме 1360 грн для фізичних та 1700 грн для юридичних осіб.

IMG-79656f22b2bb591d3e9cb2d66201ed92-VIMG-4df577987311b402310968527d9896f3-V

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG-4e6c68a740f80174fb216a86168fafec-VIMG-6b8404f4bc42c02cfc69c17d3771a360-V

 

dfsВідкрито офіційну сторінку Головного управління ДПС у Миколаївській області у мережі Facebook

Головне управління ДПС у Миколаївській області офіційно розпочало свою роботу. У зв'язку з цим у мережі Facebook створено сторінку ГУ ДПС у Миколаївській області.

На офіційній сторінці ГУ ДПС у Миколаївській області можна ознайомитися з усіма податковими новинами, результатами діяльності ДПС Миколаївщини, та анонсами подій.

Запрошуємо вас приєднатися, за посиланням: https://www.facebook.com/ДПС-у-Миколаївській-області-100309384698624/?ref=settings

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2264
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 818700

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"