Головна

mchsКорабельний районний відділ ГУ ДСНС у Миколаївській області інформує

З початку поточного року на території Миколаївської області зареєстровано 6 надзвичайних ситуацій природного характеру, що на 14% менше ніж за аналогічний період минулого року, постраждало 1 1 осіб зменшення на 91% (2016 - 7 НС, загинуло 12 осіб, постраждало 122 осіб). Збитки від НС попередньо складають понад 53 млн. гри.

В Корабельному районі з початку року зареєстровано 8 подій, постраждало 3 особи, загибелі не зареєстровано (2016 рік 12 подій, постраждала 1 особа, загинуло 3 осіб).

Всього з початку 2017 року внаслідок надзвичайних ситуацій, подій та пожеж у Миколаївській області загинуло 72 особи (2016 рік - 72 особи), показник на рівні.

За поточний період 2017 року в Корабельному районі виникло 189 пожеж (за аналогічний період 2016 току - 209 пожеж, зменшення на 10%), з них:

- в житловому секторі 51 пожежі (2016 рік 32, збільшення на 59%);

- на транспорті 5 пожеж (2016 рік 2, збільшення на 150%);

- на відкритій території 129 пожеж (2016 рік 174, зменшення на 23%);

- на об'єктах 4 пожежі (2016 рік 1, збільшення на 300%).

В Корабельному районі м. Миколаїв за поточний період загинуло дві людини (за аналогічний період 2016 року загибелі не було допущено).

Крім того, з початку року 13 пожеж виникло у лісовому урочищі «Балабанівка», ДП «Миколаївлісгосп».

 

dfsІнформація громадянам та суб'єктам господарювання щодо надсилання електронних листів до ІДД ДФС

Якщо Ви бажаєте надіслати запитання/повідомлення на електронну адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , то з метою прискорення надання відповіді, переконливо просимо Вас:

докладно...

 

До дня міста Миколаєва

12 вересня 2017 року, з нагоди 228-ї річниці заснування міста Миколаєва, у приміщенні адміністрації Корабельного району м. Миколаєва вшановували багатодітні родини.

45-ти багатодітним сім'ям, які нараховують від 4 до 11 дітей у сім'ї презентували подарунки.

У заході взяли участь голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов та директор Департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Сергій Бондаренко, які привітали родини зі святом, подякували за їх внесок в розбудову держави та побажали сім'ям здоров'я, родинного затишку, а дітям – успіхів у навчанні та гарного настрою.

IMG_5178IMG_5174

 

«Мій Миколаїв: святий і величний!»

9 вересня Корабельний район відзначив 228-у річницю з дня заснування міста Миколаєва.

Увечері, на площі біля міського палацу культури «Корабельний», за підтримки адміністрації Корабельного району м. Миколаєва всім мешканцям та гостям району була презентована велика святкова програма - «Мій Миколаїв: святий і величний!»

Урочисту частину з нагоди Дня міста відкрив заступник голови адміністрації Корабельного району м. Миколаєва Валентин Красножон. Зі святом мешканців району привітали перший заступник міського голови Андрій Дадівєрін, депутати міської ради Юрій Гранатуров та Владислав Ентін.

З нагоди 228-ї річниці заснування міста Миколаєва Почесною грамотою Миколаївського міського голови за багаторічну сумлінну працю та значний особистий внесок у вирішення питань благоустрою та озеленення м. Миколаєва відзначили Сєрдцева Вадима Андрійовича, який понад 70 років займається озелененням нашого району та міста. На сьогоднішній день нараховується більш 20 тисяч дерев, посаджених саме Вадимом Андрійовичем, а найголовніше, що все це він робить зовсім безкорисно, на благо розвитку громади.

Почесною грамотою Миколаївської міської ради були відзначені кращі керівники навчальних закладів району, а саме загальноосвітньої школи № 47 – Зінаїда Моторна, економічного ліцею № 1 - Лариса Шалар, дитячих дошкільних закладів № 106- Віра Дмитрієва, №144 – Ірина Голосна.

У цей святковий вечір вручити подарунки багатодітним матерям, які проживають в Корабельному районі, і які є справжніми берегинями сімейного вогнища:

- Ануфрієвій Ірині – чудовій жінці, матері-героїні, що виховала 11 дітей;

- Давидян Ірині, яка виховала 9 дітей: 8 дівчаток, 1 хлопчик, мати-героїня;

- Дрізі Олені - матері-героїні, яка народила та виховала 2 доньки та 4 сини;

- Якуповій Катерині, яка народила та виховала 5 дітей;

- Кравченко Людмилі, яка народила та виховала 3 дівчинки та 2 хлопчиків.

Упродовж свята на площі біля Палацу культури були розташовані виставка Миколаївського краєзнавчого музею, міні-зоопарк, проводились майстер-класи, працювали фотозони та театр живих скульптур.

Миколаївський міський Палац культури «Корабельний» разом зі своїми творчими колективами протягом всього вечору налаштовував усіх присутніх на гарний настрій та подарував справжнє свято. Запам'яталися іскрометні виступи народного ансамблю бального танцю «Фантазія» та зразкового ансамблю бального танцю «Улыбка», вокального об'єднання «Унісон», танець «Незламні.UA» у виконанні вихованців Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів №6, студії естрадного співу «Звезда», зразкового ансамблю танцю «Водограй» , школи індійського танцю – «Лакшмі», показові виступи у виконанні секції «Карате», циркової студії «Баттерфляй», виступи народних вокальних ансамблів «Океаночка» та «Вітовчани», народного ансамблю циганської пісні і танцю «Бахтале».

Закінчилося свято святковим феєрверком.

P1150621P1150639P1150673P1150705P1150690P1150755P1150771

 

yniver5Початок занять на факультетах «Університету третього віку»

Як завжди, у вересні місяці, ми святкуємо День знань та проводжаємо дітей та онуків до школи. І вже не перший рік  проводимо святкові заходи з нагоди початку зустрічей на базі соціально-педагогічної послуги «Університету третього віку» для людей старшого покоління.

7 вересня об 11-00 год. слухачі та активні учасники наших зустрічей завітали на святкову програму з нагоди початку занять та зустрічей  у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

На захід завітали гості та керівники: депутат Миколаївської міської ради Горбенко Наталія Олексіївна, директор міського територіального центру соціального обслуговування Самерханова Любов Іванівна та заступники директора міського територіального центру Заводського, Центрального,  Інгульського районів. Вони привітали всіх  з початком нового навчального року.

yniver3Ведучі заходу Горошко Н.А. та Сокол Т.В. розпочали програму та нагадали всім присутнім, які факультети відкриті у цьому році і хто з фахівців та викладачів - волонтерів зможе проводити заняття та надавати освітні послуги. У залі було багато підопічних відділення, а самому найстаршому  Телеганенку Василю Івановичу 4 вересня виповнилося 90 років. Вітальні вірші  для Ювіляра  прочитала  Г. Шаховал. Активні учасники художньоі самодіяльності  привітали ювіляра та підготували музичні номери.

Колектив творчого самодіяльного хору «Журавушка» порадував усіх присутніх своїми виступами. На кожну зустріч вони старанно готуються та проявляють себе, як справжні артисти. Це активні слухачі літературно-музичного факультету: Л.Сичова, М.Черторигіна, М.Меркулов, О.Козовякин, Т. Кислична, Н.Лапшина, Г.Арутюнова, М.Зелинський, Г.Осадча. А музичний супровід надає викладач-волонтер С.Тимонова. Присутні в залі активно підтримували оплесками та співом учасників концерту та дарували нашим артистам квіти.

Святкова зустріч пройшла в радісній та піднесеній атмосфері. Після завершення концертної програми, за чашкою запашного фіточаю, відвідувачі ще довго ділилися враженнями та позитивними емоціями.

Відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  дякують всім учасникам заходу за активну участь та запрошують  до співпраці мешканців району.

Заступник директора міського територіального центру Г.М.Громов

 

dfsПро стан надання адміністративних послуг в ЦОП при ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва звітує про результати роботи у сфері надання адміністративних послуг та сервісів станом на 31.08.2017 року.

докладно...

 

Надання безоплатної правової допомоги – соціальна програма Уряду України

5 та 6 серпня 2017 року на базі Корабельного центру зайнятості були проведені інформаційно-консультаційні заходи «Ваші права, Ваші обов'язки» разом з представниками Другого миколаївського місцевого центру НБВПД.

1403_pravovi_poslygu

Головний спеціаліст відділу правової інформації та консультації Другого миколаївського місцевого центру НБВПД Заболотна Олена поінформувала присутніх про правові послуги, які можна отримати в центрі правової допомоги:

- надання безоплатних правових консультацій;

- представництво інтересів особи у разі, якщо справа потребує розгляду в суді чи вже розглядається судом;

- складання документів, необхідних для захисту прав особи у суді.

 

Головний спеціаліст Белгак Юлія зазначила, що право на вторинну правову допомогу мають:

- малозабезпечені особи (середньомісячний дохід яких не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму);

- інваліди, які отримують пенсію або допомогу, що призначається замість пенсії, у розмірі, що не перевищує двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб);

- внутрішньо переміщені особи та громадяни України, які звернулися із заявою про взяття їх на облік як внутрішньо переміщених осіб;

- діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування і т.д.

Головний спеціаліст Середенко Катерина нагадала, що безоплатна вторинна правова допомога передбачає, що роботу адвоката у справі оплачує держава. Це означає, що для особи така правова допомога є безкоштовною. Усі інші платежі, пов'язані із судовим розглядом справи, людини, яка отримує безоплатну правову допомогу, необхідно сплачувати самостійно:

- судовий збір;

- експертиза (якщо вона потрібна);

- публікація у пресі про виклик відповідача і таке інше.

Присутні з цікавістю спілкувались з представниками центру, жваво проходило й обговорення проблемних питань. Безробітні виявили побажання частіше запрошувати для участі в семінарах представників Другого центру.

Більш детальну інформацію про Другий центр та його послуги

Ви можете отримати за адресою:

м. Миколаїв, вул. Космонавтів 61, тел. (0512) 44-54-60, електронна пошта: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ,

У Facebook:

https://www.facebook.com/2mbvpd/

Здійснюють консультування по Skape!

Логін: drygiy.bvpd

Номер всеукраїнської гарячої лінії:0-800-213-103

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1539
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 646460

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"