Головна

agr4-symbol-smВсеукраїнська акція "16 днів проти насильства!"

Впродовж останніх років з 25 листопада до 10 грудня в усіх регіонах України проходить акція "16 днів проти насильства". Дати проведення акції є символічними. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

докладно про акцію

 

Holodomor225 листопада - День пам'яті жертв голодомору та політичних репресій

Шановні мешканці Корабельного району!

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам'ять жертв голодомору - мільйонів обірваних життів наших співвітчизників. Вони загинули у муках голоду, не проживши відведених років не зі своєї вини, не за своїм бажанням.

Цього дня вся країна віддає шану загиблим під час хвилини мовчання, запалюючи свічки і лампадки, згадуючи події минулого. У храмах проходять поминальні служби за жертвами голодоморів. До меморіалів та пам'ятних знаків несуть колоски пшениці, квіти... Спомин про трагедії, що стали геноцидом українського народу, об'єднує людей різного віку, віросповідання та національності.

Пам'ять про страчених голодом залишиться у наших серцях навічно, гуртуючи нас, додаючи сил і мудрості берегти найцінніше - життя, захищати рідну землю!,

Шановні мешканці Корабельного району, схилімо голови в жалобі. Світла пам'ять загиблим!

Голова адміністрації Корабельного району О.М.Цуканов

 

info_logoЕКСПРЕС -ІНФОРМАЦІЯ

22.11.2017

Згідно із Актом обстеження зайнятих земельних ділянок комісією з питань упорядкування розміщення об'єктів торгівлі та сфери послуг на території м. Миколаєва, адміністрація Корабельного району м. Миколаєва виконує планові заходи щодо демонтажу тимчасових споруд, які незаконно встановлені на території Корабельного району.

Так, 22 листопада 2017 року за адресами: вул. Океанівська (вул. Артема), 30-А та вул. Океанівська, 32. Всього було демонтовано 2 тимчасових споруди. Зазначені об'єкти перевезено на майданчик тимчасового зберігання.

 

Боротьба з опалим листям

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради звітує громаді міста, що із залученням підрядних підприємств ФОП «Кущ Є.В.» та КП «Обрій-ДКП» щоденно ведуться роботи з вивезення опалого листя з території  Корабельного району м. Миколаєва.

Так, з початку тижня роботи по вивезенню опалого листя проводились по пр. Богоявленському, вул. Металургів, вул. Глинки, вул. Новобудівна, вул. Самойловича.

Роботи у даному напрямі тривають.

IMG_20171122_113258IMG_20171122_113411IMG_20171122_114313

 

dfsДержавна податкова інспекція у Інгульському районі м.Миколаєва Головного управління Державної фіскальної служби України у Миколаївській області інформує 

читати

 
img0
День гідності і свободи встановлений указом президента України Петра Порошенка №872/2014 від 13 листопада 2014 «Про День гідності і свободи», з метою затвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження і донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події на Україні почала XXI століття, а також в знак належної поваги патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року і в листопаді 2013 року - лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, націона льних інтересів нашої держави і його європейського вибору.
У зв'язку зі святом в Миколаєві сьогодні заплановано ряд заходів.
О 13.00 в Миколаєві біля пам'ятника Героям Небесної Сотні пройде покладання квітів квітів і молебен (на розі вулиць Велика Морська та Садова - Сквер Європи).
А ввечері, о 18.00, на Соборній площі відбудеться віче за участю активістів Майдану і хода від вулиці Соборної по проспекту Центральному до Скверу Європи.
 

dfsОсобливості оподаткування податком на нерухомість площі нежитлових приміщень, включених до загальної площі об'єкта нерухомості

Об'єкти житлової нерухомості — це будівлі, віднесені відповідно до законодавства до житлового фонду, дачні та садові будинки (пп. 14.1.129 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу).

Будівлі, віднесені до житлового фонду, поділяються на такі типи: житловий будинок, прибудова до житлового будинку, квартира, котедж, кімнати у багатосімейних (комунальних) квартирах.

Житловий будинок — це будівля капітального типу, споруджена з дотриманням вимог, установлених законом, іншими нормативно-правовими актами, і призначена для постійного у ній проживання. Житлові будинки поділяються на житлові будинки садибного типу та житлові будинки квартирного типу різної поверховості. Житловий будинок садибного типу — житловий будинок, розташований на окремій земельній ділянці, який складається із житлових та допоміжних (нежитлових) приміщень.

Базою оподаткування податку на нерухомість є загальна площа об'єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток.

Порядок обчислення суми податку на нерухомість визначено п. 266.7 ст. 266 Податкового кодексу.

За наявності у власності платника податку одного об'єкта житлової нерухомості, в тому числі його частки, податок обчислюється виходячи з бази оподаткування, зменшеної відповідно до пп. «а» або пп. «б» пп. 266.4.1 п. 266.4 ст. 266 Податкового кодексу та відповідної ставки податку.

Отже, за наявності у власності фізичної особи — платника податку житлового будинку податок обчислюється з огляду на загальну площу такого об'єкта нерухомості незалежно від площі нежитлових приміщень такого будинку.

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

 
IMG_5535

17 листопада 2017 року спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з представниками районного відділу поліції, членами громадського формування «Каскад» проведено рейд щодо припинення стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва за адресами: пр. Богоявленський, 342; вул. Океанівська,  14/1 - 14/2 (біля ЗОШ № 33), вул. Металургів, 28-36. Складено 6 протоколів за  ст.152, 3 протоколи за ст.160 частина перша Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району м. Миколаєва та районного суду для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

IMG_5533IMG_5534

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1589
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 664093

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"