Головна

IMG-53b25da109be7c70aaea973a2ade18d7-VШановні ветерани, вітаємо вас з Днем пам'яті та примирення, з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Мер міста Олександр Сєнкєвич та голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов здійснили покладання квітів до пам'ятного знаку «Воїну-Визволителю», вул. Ольшанців, 66; «Стели Ольшанцям», вул. Ольшанців, 72; пам'ятного знаку «Скорботна мати», сквер Слави, вул. Гагаріна, цвинтар, що у Корабельному районі.

Ці травневі дні українські сім'ї зустрічають з особливими почуттями. Друга світова війна забрала мільйони людських життів. Минають роки, але залишається живою пам'ять про страшну трагедію, яка пройшлася по долі чи не кожної родини в Україні, в Європі, багатьох родин по всьому світу.

Ми зажди пам'ятаємо про те, як довгі 1225 днів і ночей Україна була окупована. Окупована, але не зломлена. Загарбана, але не поставлена на коліна.

Мільйони українців 75 років тому своєю хоробрістю і героїзмом, відвагою захищали рідну землю. Через тяжкі бої, мільйони жертв прийшла до нас Перемога. Не перелічити подвигів – і бойових, і трудових здійснених під час Другої світової війни, не перелічити героїв відомих та невідомих, живих та полеглих.

Ми схиляємо голову перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед сотнями тисяч наших земляків, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали на підприємствах у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав звільнення світу від нацизму. Ми вшановуємо пам'ять усіх жертв цієї найстрашнішої війни. Цей смерч забрав понад 10 мільйонів українських життів.

Вічна їм слава, вічна їм пам'ять!

Події тих днів не повинні згаснути в народній пам'яті. Про це нагадуватимуть меморіальні дошки, пам'ятники. Та найголовніший меморіал – людська пам'ять, яку нащадки несуть у вічність у своїх серцях.

День Перемоги для нашого народу свято, яке об'єднує всі покоління і є невичерпним джерелом патріотизму, віри у власні сили та можливості.

IMG-0f26b73bbe6f4114fdfba2946d3b1621-VIMG-6b9597ae4ab5835eb0c8f59a5c1c3a21-VIMG-276733f5d779cf63a30554bb02447f35-VIMG-64934729787276a9d65e484a02c1a286-V

 

Ветерани, доземний Вам уклін!

Напередодні Дня пам'яті та примирення, відзначення 75-ї річниці Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, голова адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради Олександр Цуканов разом із заступниками Олександром Гвозденком, Аллою Луцькою, Олександром Беззубенком завітали до учасників бойових дій, інвалідів Другої світової війни.

Зі словами подяки від онуків та правнуків за мужність та нездоланність духу у боротьбі з фашистськими загарбниками ветеранам війни вручено продовольчі набори, які щиро було надано ТОВ "Миколаївський глиноземний завод" (Віктор Кожевніков).

Ми славимо Вас, ветерани. Ви жива історія тих великих і трагічних подій.

0102


 
0001
 

5 травня 2020 року спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з представниками районного відділу поліції проведено відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва з метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: пр. Богоявленський, 311; пр. Богоявленський, 342 (маркет «АТБ»), вул. Океанівська, 31, вул. Самойловича, 24.

Складено 6 протоколів за статтями 152, 160 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району та районного суду для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

 

SAM_6230«Хай не кане в забуття все, що гідне пам'яті і слави ....»

Чим далі час віддаляє нас від переможного дня над нацизмом, тим більше цінується подвиг захисників і визволителів Вітчизни, що символізує тріумф справедливості.

Напередодні відзначення 75-ї річниці Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради висловлює щиру подяку підприємствам: ТОВ «Миколаївський суднобудівний завод «ОКЕАН» (Василь Капацина), філії «Ольвія» ДП «Адміністрація морських портів України (Андрій Єгоров), ТОВ "Миколаївський тепловозоремонтний завод" (Вячеслав Сімченко), ДП «Миколаївський авіаремонтний завод «НАРП» ( Віктор Кирницький), ТОВ «МСП «НІКА-ТЕРА» (Алім Агакішієв), ДЮСШ № 5 (Майя Рудаковська), які надали благодійну допомогу у благоустрої пам'ятників та пам'ятних місць тих, хто ціною власного життя увійшов у безсмертя, мужньо і самовіддано захищаючи Батьківщину від фашистських загарбників.

А також, висловлюємо слова подяки ТОВ "Миколаївський глиноземний завод" (Віктор Кожевніков), які надали продовольчі набори ветеранам війни, як вдячність від онуків та правнуків за нездоланність духу.

Саме активній громадянській позиції підприємств району, їх небайдужості та підтримки життєво важливих соціальних проектів, адміністрація району має можливість вирішувати повсякденні питання громади Корабельного району м. Миколаєва.

Адміністрація Корабельного району бажає колективам підприємств злагоди та добробуту. Нехай таланить у всіх добрих справах на благо людини.

Ми пишаємося багаторічною співпрацею з Вами.

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради

 

IMG_20200430_121335_HHTАдміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради розпочато роботи з улаштування спортивного майданчика по вул. Приозерній (мкр. Причепівка). Підрядна організація –ТОВ «ГИНГАРС».

 

Санітарне очищення району

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради інформує громаду міста про роботи із санітарного очищення, які виконувались протягом поточного тижня з 24.04.2020 по 30.04.2020.

Із залученням підрядного підприємства виконано прибирання опалого листя, гілок, побутового та будівельного сміття за такими адресами: територія навколо кладовища по вул. Гагаріна, пр. Корабелів (зелена зона), вул. Самойловича (зелена зона), об'їзної дороги та на території багатоповерхової забудови (вул. Океанівська, 18/1, вул. Рибна, 5, пр. Богоявленський, 324).

Виконано роботи з ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища по вул. Гагаріна, 2.

Наразі тривають роботи із прибирання території навколо природної балки в районі провулку 3-й Прибузький. Також на замовлення адміністрації району навколо балки встановлено 8 інформаційних табличок про заборону викидання сміття у невідведених для цього місцях.

Адміністрація району вкотре закликає мешканців міста берегти чистоту та не утворювати несанкціонованих сміттєзвалищ. Закликаємо до громадянської свідомості та відповідальності за екологічний стан нашого міста. Нагадуємо, що ліквідація звалищ виконується за бюджетні кошти Миколаївської громади. Кошти, що витрачаються на ліквідацію сміттєзвалищ, могли б бути використані для виконання робіт з благоустрою території району (ремонт доріг, влаштування тротуарів, висадка зелених насаджень, вуличне освітлення тощо).

IMG_20200428_092837IMG_20200428_092905

 

У Миколаєві збільшилась кількість безробітних і зменшилась кількість вакансій. Як допомагатимуть роботодавцям платити зарплату за «вимушений простій» працівників?

У Миколаєві протягом квітня 2020 року зросла кількість зареєстрованих безробітних в чотири рази порівняно з аналогічним періодом минулого року. За місяць статус безробітного отримали 1545 миколаївців. Про це повідомив директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько під час зустрічі з Миколаївським міським головою Олександром Сєнкевичем

В середньому міський центр зайнятості реєструє по 75 безробітних у день. У квітні минулого року – по 17.При цьому кількість вакансій у місті зменшилася втричі. Якщо на 30 квітня в минулому році було 2443 вакансії, то цього року – лише 704 актуальні вакансії.

IMG_9723«Це, звісно, впливає на економічний добробут міста. Сьогодні з цього приводу спілкувався з міським головою Олександром Сєнкевичем. Говорили про те, що необхідно підтримувати роботодавців, які своїми податками наповнюють місцеву скарбницю, але наразі через карантин змушені зупиняти або скорочувати свою діяльність. Служба зайнятості відтепер може надати допомогу по частковому безробіттю на період карантину», – написав Дмитро Оборонько на своїй сторінці у Facebook.

«До мене часто звертаються представники малого та середнього бізнесу з питанням фінансової підтримки найманих працівників у період карантину, – зазначив Олександр Сенкевич. – Наразі я вивчаю і пропоную різні шляхи достойного виходу підприємств із карантину з найменшими кадровими і виробничими втратами, тому буду спрямовувати міських роботодавців до центрів зайнятості, як одного з надійних джерел державної допомоги».

За словами Дмитра Оборонька, допомогу по частковому безробіттю можуть отримати роботодавці з-поміж суб'єктів малого та середнього підприємництва на строк зупинення (скорочення) діяльності, а також протягом 30 календарних днів після завершення карантину. Отримані кошти роботодавці мають виплатити офіційно найманим працівникам (крім осіб, які отримують пенсію і працюючих за сумісництвом) за кожну годину, на яку працівникові було скорочено тривалість робочого часу, (із розрахунку двох третин тарифної ставки, встановленої працівникові, але не більше розміру мінімальної заробітної плати (4723 грн).

Для цього роботодавці повинні звернутися до центру зайнятості за місцем реєстрації його як платника єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування протягом 30 календарних днів з дня зупинення (скорочення) діяльності та подати такі документи:

1) заяву у довільній формі(у якій також зазначається інформація про належність роботодавця до суб'єктів малого або середнього підприємництва, та до якої додаються копії підтверджуючих документів, завірених в установленому порядку, щодо середньої кількості працівників та доходу роботодавця за календарний рік, що передує року подання до територіального органу документів, передбачених цим пунктом);

2) копію наказу із зазначенням дати початку зупинення (скорочення) діяльності;

3) відомості про працівників (прізвище, ім'я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний державний орган і мають відмітку в паспорті), у яких виникло право на допомогу по частковому безробіттю на період карантину згідно з цією статтею;

4) довідку про сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за останні шість місяців, що передують даті зупинення діяльності.

Документи можна подавати поштою, електронною поштою або через скриньку для кореспонденції, що встановлена у кожному центрі зайнятості

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефонами https://cutt.ly/lygfS1q

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2497
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 928924

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"