Головна

Шановні мешканці та гості Корабельного району!

Вітаю Вас з Днем міста Миколаєва!

У нашого міста славне минуле, сповнені Бойовою славою сьогодення та натхненною працею майбутнє, бо живуть у нашому місті люди, які по - справжньому люблять свій край та створюють нове обличчя сучасної України.

Цей складний час будить ініціативу кожного і сповнює нас бажанням захистити рідне місто, робити добрі справи на благо рідного міста і всієї держави.

Щиро бажаю всім перемоги, родинного благополуччя, оптимізму, впевненості в майбутньому, успішної праці на благо України та рідного міста.

З Днем народження, наше саме рідне місто-Герой Миколаїв!!!

Нехай життя у рідному місті вирує, а кожен з жителів буде неодмінно щасливий....

Щастя та яскравого майбутнього тобі, улюблене місто!

З повагою,

голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов

den_mista_2022© Юлія Поліщук 2022

 

З метою благоустрою та санітарного утримання території Корабельного району у належному стані спеціалістами відділу санітарної інспекції адміністрації району проведено організаційну роботу:

Протягом тижня, 05.09-07.09.2023, спеціалістами відділу санітарної інспекції адміністрації Корабельного району був проведений рейд щодо санітарного стану вулиць приватного сектору (вулиця Фонтанна, вулиця Приозерна, вулиця Єсеніна, вулиця Литовченка, вулиця Бригадна, вулиця Каховська).

За підсумками рейду виявлено ряд порушень Правил благоустрою міста (складування будівельних матеріалів та будівельного сміття, несвоєчасне видалення карантинних рослин, відсутність покажчиків будинків).

На порушників складено 16 адміністративних протоколів за ст. 152 КУпАП, які передано на розгляд адміністративної комісії для подальшого визначенням виду адміністративного стягнення. Надано 99 попереджень домовласникам та проведено роз'яснювальну роботу щодо обов'язкової наявності договору на вивіз ТПВ та утримання прилеглої території в задовільному санітарному стані.

004

005006

 

e-vidnovlennya

Важлива інформація для мешканців пошкоджених будинків!

8 вересня, о 15 годині відбудеться щотижнева онлайн-зустріч, присвячена питанням відновлення нерухомого майна, пошкодженого внаслідок обстрілів.

До розгляду пропонуються:

Постанова Кабінету Міністрів України № 381 "Про затвердження Порядку надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації, з використанням електронної публічної послуги “єВідновлення”.

Постанова Кабінету Міністрів України № 600 "Про затвердження Порядку надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна".

Всіх охочих запрошують взяти участь.

Консультацію проведуть фахівці департаменту ЖКГ.

Посилання для приєднання до конференції на платформі Zoom: http://surl.li/kwrvr

Ідентифікатор конференції: 879 7086 2163

Код доступу: 376032

 

05

У школах та інших навчальних закладах України традиційно стартує освітній процес. На жаль, сьогодення не дозволяє нам повністю відчути радість та хвилювання свята – 1 вересня.

06 вересня 2023 року Служба у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та благодійний фонд «МИЛОСЕРДНА УКРАЇНА» привітали дітей, які позбавлені батьківського піклування, з початком навчального року.

0607

 

oblyk-mobylyzacii

poryadok-mobylyzacii1

Всі військовозобов'язані громадяни України зобов'язані бути приписаними до Центру комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання.

У випадку, якщо військовозобов'язаний змінив місце проживання (перебування), він зобов'язаний стати на облік у територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки за новим місцем проживання. Тобто громадяни, які під час бойових дій перемістилися до іншого місця проживання зобов'язані прибути до територіального центру комплектування та соціальної підтримки ("військомату") для постановки на облік.

Відповідно до статей 4, 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану, статті 17 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», статті 37 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», Указу Президента України від 26 липня 2023 року №451/2023 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 27 липня 2023 року №3275-1X «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», з метою забезпечення виконання Указу Президента України від 24 лютого 2022 року №65/2022 «Про загальну мобілізацію» громадянам України чоловічої статі віком від 18, до 60 років, які прибули до нового місця проживання на територію Миколаївського району Миколаївської області в період дії воєнного стану, а також у зв'язку з евакуацією із зони бойових дій та інших населених пунктів, вимог статті -37 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» необхідно з'явитися до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки для взяття на військовий облік.

 

01.09.2023 напередодні Дня підприємця, керівництво адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради, в особі заступника голови адміністрації району Олександра Беззубенка, привітали представників бізнесу, які з першого дня війни, залишаючись у місті, не покинули свою справу та підтримували мешканців району, які потребували гуманітарної допомоги.

Подячним листом Миколаївського міського голови відзначено підприємців району:

Новосьолова Дмитра

Бут Олену

Щурко Світлану

Сайфуддінова Алішера

Котовського Миколу

01-09-2023-003

 

e-vidnovlennya

Продовжується формування бази пошкоджених об'єктів (приватних будинків) внаслідок збройної агресії рф, загальна кількість яких на території Корабельного району м. Миколаєва станом на 31.08.2023 становить 768. Триває щоденна робота щодо підготовки та передачі актів комісійного обстеження з пакетом документів до управління Державного архітектурно-будівельного контролю. Загалом передано 380 актів.

На відпрацюванні в комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об'єкти нерухомого майна (на території Корабельного району) внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України перебуває 146 заявок (86 квартир та 60 приватні будинки). На тепер 72 заявки відпрацьовано, 74 заявки знаходиться в роботі.

 

infoПротягом тижня, 29.08.-31.08.2023, спеціалістами відділу санітарної інспекції адміністрації Корабельного району був проведений рейд (вул. І.Франка, вул. Льотчиків, пров. Льотчиків, вул. Коцюбинського, вул. Літня, вул. Шепетова, вул. Польова) щодо санітарного стану вулиць приватного сектору.

01-09-2023-00101-09-2023-002

За підсумками рейду виявлено ряд порушень Правил благоустрою міста (складування будівельних матеріалів та будівельного сміття, несвоєчасне видалення карантинних рослин, відсутність покажчиків будинків, влаштування зливових ям на за межами територій приватних домоволодінь).

На порушників складено 17 адміністративних протоколів за ст. 152 КУпАП, які передано на розгляд адміністративної комісії для подальшого визначенням виду адміністративного стягнення. Надано 62 попереджень домовласникам та проведено роз'яснювальну роботу щодо обов'язкової наявності договору на вивіз ТПВ та утримання прилеглої території в задовільному санітарному стані.

31 серпня 2023 року працівниками адміністрації району спільно з представниками КП «Обрій – ДКП» відбувся рейд - обстеження щодо наявності договорів на вивіз ТПВ та санітарного утримання території навколо об'єктів торгівлі та сфери послуг.

Перевірено 18 суб'єктів господарювання, які не мають договорів на вивіз ТПВ. За результатами рейду надано 11 попереджень за відсутність договорів на вивіз сміття.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3223
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1133809

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"