Головна

ЗАПРОШЕННЯ НА УРОЧИСТИЙ ЗАХІД

З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Департамент соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації, департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, Миколаївська обласна організація Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України» запрошують шановних миколаївців до обласного Палацу культури 29 листопада

Урочистий захід з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю розпочнеться о 10.00 годині виставкою мистецьких виробів людей з особливими потребами. 

Об 11.00 годині - великий святковий концерт кращих творчих колективів області та міста.

 

dfs

 

Головне управління ДПС у Миколаївській області повідомляє

докладно,,,

 

smartfonuМи живемо в часи бурхливого розвитку технологій. Техніка всюди: телефони, планшети, комп'ютери. Мобільні телефони змінили світ – немає потреби аргументувати очевидність цього факту. Телефон - це маленький, іноді навіть повноцінний комп'ютер. Смартфони для багатьох людей стали невід'ємною частиною життя.

Отримувачі соціальних послуг відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) також не відстають від сучасного життя, тому вони завзято вчаться користуватись смартфонами та планшетами поринаючи в світ технологій. Адже мобільний телефон – це не тільки засіб зв'язку, але і засіб дозвілля.

Якщо ви пенсіонер і бажаєте не відставати від молоді та теж бажаєте йти в ногу з часом , то приєднуйтесь до нас за адресою пр. Богоявленський, 301\2 (тел. 64-50-61). Ми чекаємо на вас!

Заступник директора аппарату Корабельного району міського територіального центру
Подаєнко Т.І
 

dfsЩо є податковим номером платника податку і де його використовувати?

Головне управління ДПС у Миколаївській області повідомляє, що податковим номером платника податків є:

код за Єдиним державним реєстром підприємств та організацій України для платників податків, які включаються до такого реєстру (юридичні особи та відокремлені підрозділи юридичних осіб — резидентів та нерезидентів);

реєстраційний номер облікової картки платника податків — фізичної особи, крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті про право здійснювати будь-які платежі за серією (за наявності) та номером паспорта;

реєстраційний (обліковий) номер платника податків, який присвоюється контролюючими органами за структурою, встановленою у п. 2.3 розд. ІІ Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 №1588, платникам податків, визначеним у п. 2.4 розд. ІІ цього Порядку.

Податковий номер платника податків зазначається у всіх свідоцтвах, довідках, в інших документах або повідомленнях, що видаються платнику податків, у всіх податкових деклараціях (розрахунках, звітах), платіжних документах щодо податків і зборів, у фінансових документах, а також в інших випадках, передбачених законодавством.

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

У відділенні соціальної допомоги вдома Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) було організовано та проведено зустріч соціальних робітників з начальником відділу персоніфікованого обліку та виплати пільг управління соціальних виплат і компенсацій Корабельного району Петрак Іриною Олександрівною на тему «Безготівковий механізм нарахування пільг».

petrak

Присутні мали змогу поспілкуватися з спеціалістом, отримати змістовні відповіді на хвилюючі питання.

Щиро дякуємо за цікаву та пізнавальну зустріч.

Заступник директора апарату Корабельного району міського територіального центру

Т.І. Подаєнко

 
IMG_20191115_120414Дотримання простих правил пожежної безпеки дозволить зберегти
ваше життя та життя ваших дітей!

Порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення — досить поширена причина виникнення пожеж у побуті в холодну пору року. Якщо пожежа все одно сталась, то її причина ховається завжди в порушені правил експлуатації чи невиконанні інструкцій.

Так, 15.11.2019 року служба у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради спільно з провідними інспекторами Корабельного РВ у м. Миколаєві ГУ ДСНС України у Миколаївській області, з метою попередження нещасних випадків під час опалювального сезону, відвідали 4 сім'ї, в яких утримуються 14 дітей.

Особливу увагу звертали на родини, які проживають в приватних будинках з пічним опаленням.

В ході рейду з усіма законними представниками проведені профілактично-роз'яснювальні бесіди, вони попереджені про належне виконання батьківських обов'язків та виконання відповідних правил безпеки з метою збереження життя та здоров'я їх нащадків.

 

«Українська мова – велична і проста»

День української писемності та мови - свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. У цей день за традицією покладають квіти до пам'ятника Несторові - літописцю, відзначають найкращих популяризаторів українського слова, заохочують видавництва, які випускають літературу українською мовою.

З нагоди свята української писемності та мови у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) волонтер Суслонова Інна Георгіївна провела захід «Українська мова – велична і проста», де розповіла про те, як створювалась Кирилівська азбука та українська мова.

Слухачі «Літературно-музичного» факультету на базі «Університету третього віку» підготували літературно-музичну програму. Вони прочитали вірші українських поетів Т.Шевченко, Л.Українки , бо саме поетичне слово розкриває всі глибини і красоту української мови. Людмила Артеменко, Іван Каламурза, Іван Гринько заспівали українські пісні, а Семен Денькович зіграв на сопільці віночок українських пісень. Глядачі зустрічали всіх виконавців бурхливими оплесками.

На завершення святкової зустрічі, зігрітою теплом добрих сердець, пролунали слова побажання: «Бажаємо усім присутнім міцного здоров'я, процвітання та якомога більшого існування нашій українській мові. Нехай живе наша рідна мова! Люди, радіємо, що в нас є наша, рідна українська мова!»

Відділення денного перебування дякує всім учасникам заходу за активну участь та запрошує до співпраці мешканців району. Ми чекаємо Вас за адресою: пр.Богоявленський, 301/2, тел. 64-50-61.

Заступник директора апарату Корабельного району міського територіального центру
Т.І.Подаєнко
 

info_logoДо уваги споживачів, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг!

Звертаємо увагу на зміну порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Закону України від 09.11.17 № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» пільга над

Розраховані органами соціального захисту населення суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).

Пільговикам, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта).

У зв'язку з цим платіж за послугу нараховується у повному обсязі, без врахування знижки, яка надається пільговику.

У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг

АТ «Ощадбанк» (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі).

Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується в Україні вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки ненарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року. У такому разі рекомендуємо звернутися до органу соціального захисту населення за місцем проживання. Сума пільги у такому випадку за жовтень буде донарахована в наступному місяці.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2305
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 826150

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"