Головна

dfsДо уваги підприємців...

Приймаєте працівника на роботу – не забутьте повідомити Державну податкову службу України!

Головне управління ДПС у Миколаївській області нагадує, що легалізація робочих місць та заробітної плати – соціальна гарантія майбутнього кожного працюючого.

Нормами Кодексу законів про працю України від 10 грудня 1971 року № 322-VIII із змінами та доповненнями встановлено, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу та подання повідомлення до територіальних органів Державної податкової служби.

Роботодавець до початку роботи найманого робітника зобов'язаний повідомити органи ДПС про прийняття працівника на роботу.

Повідомлення про прийняття працівника на роботу (далі – Повідомлення) складають при укладанні безстрокового трудового договору, строкового трудового договору та контракту.

Нагадуємо, що Повідомлення подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою – підприємцем до територіальних органів ДПС за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за формою згідно з додатком до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 № 413 «Про порядок повідомлення Державній податковій службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу» до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:

засобами електронного зв'язку;

на паперових носіях разом з копією в електронній формі;

на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п'ятьма особами.

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

Електронні сервіси для дистанційного спілкування з Державною податковою службою України

Головне управління ДПС у Миколаївській області доводить до відома платників, що у зв'язку з оголошенням в Україні карантину Державна податкова служба рекомендує використовувати електронні сервіси:

- спеціалізованого клієнтського програмного забезпечення «Єдине вікно подання електронної звітності» (далі – Єдине вікно);

- інформаційно-телекомунікаційної системи «Електронний кабінет» (далі – Електронний кабінет).

докладно...

 

dfsДПС Миколаївщини повідомляє: на потреби армії перераховано понад 285 млн гривень

У січні-серпні 2020 року Головним управлінням ДПС у Миколаївській області мобілізовано до державної скарбниці понад 285,3 млн грн військового збору. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 19,2 млн грн. або на 7,2 відсотків.

Стабільне надходження до бюджету військового збору свідчить про ефективність вжитих ДПС Миколаївщини заходів з детінізації доходів, зокрема, щодо легалізації заробітної плати, а також про відповідальність та патріотизм платників податків, які сумлінно виконують свій конституційний обов'язок щодо сплати податків до бюджету, у т.ч. і військового збору.

Нагадуємо, що військовий збір у повному обсязі перераховується до державного бюджету України та використовується на підвищення обороноздатності держави.

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

20200917_10194717 вересня 2020 року з метою дотримання вимог постанови КМУ від 22.07.2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», робочою групою у складі представників Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд - обстеження 9-ти продовольчих та 8-ми непродовольчих крамниць, 4-х об'єктів громадського харчування.

В ході перевірки складено 2 протоколи за ст. 42 КУпАП «Порушення санітарних норм».

 
15_09

15 вересня 2020 року з метою дотримання вимог постанови КМУ від 22.07.2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», робочою групою у складі представників Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд - обстеження 4-х продовольчих та 4-х непродовольчих крамниць, 3-х об'єктів громадського харчування за адресою: пр. Богоявленський, 340.

В ході перевірки складено 2 протоколи за ст. 42 КУпАП «Порушення санітарних норм».

 

navchanya_TROДо уваги населення!

На виконання рішення Ради національної безпеки та оборони України з метою недопущення зниження рівня мобілізаційної готовності підрозділів територіальної оборони у період з 19.09.2020 року по 26.09.2020 року відбудуться навчальні збори із окремим батальйоном територіальної оборони м. Миколаєва.

З 22.09.2020 року по 25.09.2020 року відбудеться активна фаза навчальних зборів - виконання завдань за призначенням підрозділів територіальної оборони відповідно до законодавства про територіальну оборону.

У цей період буде організовано пропускний режим через обладнані блок – пости знаками зниження швидкості, знаком SТОР, пересувними загородженнями для припинення руху автомобілів.

В Корабельному районі - на виїзді з м. Миколаєва в напрямку с. Лимани, приблизно 900м після заправки «LIG», поворот праворуч на другорядну асфальтовану дорогу перед Балабановським кладовищем.

А також, будуть проводитись заходи з охорони і патрулювання мостів, без припинення транспортних потоків.

 

znak_uvaga

УВАГА!

АТ «Миколаївобленерго» заплановано проведення ремонтних робіт, у зв'язку з цим буде тимчасово припинена подача електроенергії:

16.09.20 з 8:00 до 17:00 буде відключено від електроенергії:

вул. Фонтана 21- 195.

17.09.20 з 8:00 до 17:00 буде відключено від електроенергії:

вул Приозерна 125-189, вул. Єсеніна 44-48, 78/А, вул. Литовченка 195, 199, 208, пров. Богоявленського повстання 1-42, пров. Леванова 1-25, пров. Фруктовий 2/1-31

 

fond_soc_strahОсобливості призначення та виплати допомоги в разі отримання інвалідності або смерті медика від COVID

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2020 № 498 правлінням Фонду внесено зміни до бюджету ФССУ на 2020 рік з метою уточнення планових показників бюджету, зокрема, в частині виділення Фонду фінансової допомоги в сумі 233,3 млн грн для проведення страхових виплат у разі захворювання або смерті медичних працівників у зв'язку з інфікуванням гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

Для отримання одноразової страхової допомоги відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» медичні працівники, яким буде встановлено інвалідність внаслідок захворювання на COVID-19, а також члени родини, батьки та утриманці в разі смерті медичного працівника мають звернутися до робочого органу Фонду соціального страхування України

У випадку встановлення медичному працівнику інвалідності протягом одного календарного року після захворювання на COVID-19 внаслідок виконання професійних обов'язків, медик має подати заяву до робочого органу Фонду за місцем свого проживання. Залежно від встановленої групи інвалідності виплати складуть від 630,6 тис. грн (ІІІ група інвалідності), до 735,7 тис. грн (ІІ група) і 840,8 тис. грн (І група).

Уряд прийняв низку дуже важливих рішень, аби надати допомогу родинам медичних працівників, які померли, рятуючи життя своїх пацієнтів під час пандемії. Відповідальність здійснення цих виплат покладена саме на Фонд соціального страхування України, допомоги будуть надані за кошти державного бюджету. Фонд готовий призначити і профінансувати ці виплати максимально оперативно. На сьогодні вже затверджені форми заяв, які мають подати сім'ї для отримання допомоги – вони не забюрократизовані та передбачають мінімально необхідний перелік документів для здійснення цих виплат.

Члени сім'ї померлого медичного працівника, які мають право на отримання одноразової допомоги, визначаються відповідно до Сімейного кодексу України.

Усі члени родини медичного працівника, який помер від коронавірусної хвороби внаслідок виконання професійних обов'язків, мають право на отримання одноразової допомоги у розмірі 1,576 млн гривень (750 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, установлений на 01 січня календарного року).

Одноразова допомога буде пропорційно розподілена між усіма членами родини, батьками медика та особами, які перебували на його утриманні. Кожен з них має написати заяву на отримання допомоги за встановленою формою та подати до робочого органу Фонду за місцем проживання медика на момент смерті.

Рішення про призначення та фінансування одноразової допомоги оформлюється наказом начальника обласного управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

Виплата одноразової допомоги здійснюється Фондом упродовж місяця після прийняття заяв від родини медика.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2597
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 998965

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"