Оголошення
дислокация
Map
Головна

Фотопроєкт «(Не)помітні історії»

Життя на окупованих територіях очима українців

Спеціаліст відділу з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради спільно з представниками Департаменту соціального захисту населення, Миколаївського міського центру соціальних служб та районних адміністрацій м. Миколаєва відвідали виставку «(Не)помітні історії», яка проходить в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького, присвячену внутрішньо переміщеним українцям.

У проєкті представлені світлини, на яких зображені речі, які люди забрали з собою під час евакуації з окупованих територій на згадку про рідну домівку та історії кожного з них, які наповнені болем та розпачем, але з великою надією повернутись додому. Усі герої, які взяли участь і поділились з нами своєю історією зазнали тяжких тортур: сексуального насильства, зумовленого війною, полону, депортації та були змушені залишити свої оселі.

Усі бажаючі можуть відвідати виставку та поринутись у спогади героїв фотопроєкту протягом наступних трьох тижнів, до 15 квітня, яка знаходиться за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 143А, Центральна бібліотека імені М.Л. Кропивницького.

IMG_7963

 

Адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради інформує

 

info_logo25-28.03.2024 року спеціалістами відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради проведено рейди - обстеження об'єктів торгівлі та сфери послуг з метою перевірки виконання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». У ході рейдів на території Корабельного району було перевірено 48 установ. Виявлено 6 порушень, видано 5 попереджень. Не здійснюють господарську діяльність – 5 установ.

*******

26-28.03.2024 року спеціалістами відділу санітарної інспекції адміністрації району було проведено рейди щодо перевірки санітарного стану вулиць приватного сектору (вулиці - Вільна, Вокзальна, Льотчиків, Молодіжна, Райдужна, Танкістів, Шефська). За підсумками рейдів виявлено ряд порушень Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві (складування будівельних матеріалів та будівельного сміття, відсутність покажчиків будинків). На порушників складено 14 адміністративних протоколів за ст. 152 КУпАП, які передано на розгляд адміністративної комісії для подальшого визначенням виду адміністративного стягнення. Видано 35 попереджень домовласникам та проведено роз'яснювальну роботу щодо обов'язкової наявності договору на вивіз ТПВ та утримання прилеглої території в задовільному санітарному стані.

*******

Протягом тижня (25.03-26.03.2024 року) спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району спільно з представниками відділу поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області здійснювали рейди - відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва з метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: вулиця Самойловича, 24, вулиця Металургів, 28-36; вулиця Океанівська, 31; проспект Богоявленський, 311, проспект Богоявленський, 342. Складено 5 протоколів за статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів). Для притягнення порушників до адміністративної відповідальності матеріали направлено до адміністративних комісій за місцем проживання осіб.

*******

На відпрацюванні в комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об'єкти нерухомого майна (на території Корабельного району) внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України перебуває 577 звернень від громадян. Станом на 29.03.2024 року відпрацьовано 454 акти (будинки - 204, квартири – 250). 123 акти знаходяться в роботі (79- будинки, 44 - квартири). Протягом тижня обстежено 7 об'єктів.

*******

Станом на 29.03.2024 спеціалісти Служба у справах дітей адміністрації Корабельного району здійснили особистий прийом 1300 громадян щодо отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, отримали 499 осіб. Підготовлено 75 проєктів рішень виконавчого комітету. Організаційна робота триває.

 

Два роки тому, вранці 29 березня, росіяни вдарили по Миколаєву крилатою ракетою. Сьогодні наші молитви і думки з колегами і рідними загиблих внаслідок ракетного удару по будівлі Миколаївської ОВА.

У цей день росія вбила 37 людей, які прийшли на роботу. Схиляємо голови в скорботі та памʼятаємо кожного. Вічна їм памʼять...

photo_2023-03-29_11-04-56

 

Сьогодні, 28 березня, минуло 80 років, як Миколаїв було звільнено від фашистських загарбників в 1944 році. У вдячній пам'яті поколінь назавжди залишиться ратний подвиг бійців, серед яких немає невідомих, бо ім'я кожному – Визволитель.....

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради спільно з міським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та районною організацією ветеранів відвідали учасників бойових дій другої Світової війни - Калмикова Семена Петровича та Крутих Олександру Павлівну.....

Сьогодні наша країна знову бореться з окупантами. Пам'ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню міста від фашистів.

Шануємо всіх тих, хто сьогодні в жорстокій битві захищає рідну українську землю та наближає день Перемоги.

Ми вистояли тоді, тож зможемо вистояти зараз! Адже наше місто незламна фортеця півдня України!

28-03-2024-228-03-2024-1

 

Миколаївська міська рада та IsraAID запускають кампанію з інформування населення про інтерактивну карту «ХодиДоВоди».

Інтерактивна карта «ХодиДоВоди»

xodu_do_vodu

 

znak_uvagaВажливе нагадування!!!!!

Комісійне обстеження обʼєктів, які були пошкоджені внаслідок обстрілів після 23.02.2023, здійснює управління державного архітектурно-будівельного контролю Миколаївської міської ради.

Для проведення комісійного обстеження необхідно звернутись з офіційною заявою до управління за адресою:

м. Миколаїв, вул. Херсонське шосе, 48/8

або ж на офіційну електронну адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

тел.. (0512)-53-31-18

 

info_logoАдміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради інформує

Триває перевірка об'єктів торгівлі та сфери послуг щодо дотримання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

12-14.03.2024 року спеціалістами відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради проведено рейди - обстеження об'єктів торгівлі та сфери послуг з метою перевірки виконання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». У ході рейдів на території Корабельного району було перевірено 67 установ. Виявлено 6 порушень, надано 5 попереджень. Не здійснюють господарську діяльність – 4 установи.

*******

З метою перевірки утримання у належному санітарного стані території Корабельного району, 12-14.03.2024, спеціалістами відділу санітарної інспекції адміністрації району було проведено рейди щодо перевірки санітарного стану вулиць приватного сектору (вулиці - Торгова, Національної гвардії, Ольшанців, Приозерна, Фонтанна, Академіка Патона, Леваневського). За підсумками рейдів виявлено ряд порушень Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві (складування будівельних матеріалів та будівельного сміття, відсутність покажчиків будинків).

На порушників складено 10 адміністративних протоколів за ст. 152 КУпАП, які передано на розгляд адміністративної комісії для подальшого визначенням виду адміністративного стягнення. Надано 31 попередження домовласникам та проведено роз'яснювальну роботу щодо обов'язкової наявності договору на вивіз ТПВ та утримання прилеглої території в задовільному санітарному стані.

*******

Протягом тижня (12.03-14.03.2024 року) спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району спільно з представниками відділу поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області здійснювали рейди - відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва з метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: вул. Самойловича, 24, вул. Металургів, 28-36; вул. Океанівська, 31; пр. Богоявленський, 311, пр. Богоявленський, 342:

Складено 9 протоколів за статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів).

Для притягнення порушників до адміністративної відповідальності матеріали направлено до адміністративних комісій за місцем проживання осіб.

*******

На відпрацюванні в комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об'єкти нерухомого майна (на території Корабельного району) внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України перебуває 548 звернення від громадян. На тепер відпрацьовано 425 Актів (будинки - 191, квартири – 244). 77 Актів знаходяться в роботі (48- будинки, 29- квартири). Протягом тижня обстежено 8 об'єктів.

*******

Спеціалісти Служба у справах дітей адміністрації Корабельного району станом на 15.03.2024 року здійснили особистий прийом 1253-х громадян щодо отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Станом на 15.03.2024 статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, отримали 499 осіб. Підготовлено проєктів рішень виконавчого комітету – 69.Організаційна робота триває.

*******

На виконання рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 20.04.2022 року № 309 «Про реалізацію Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг у місті Миколаєві», адміністрацією Корабельного району проведено особистий прийом 140 громадян щодо забезпечення їх права на компенсацію витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб на території Корабельного району. Оброблено 330 справ громадян (ВПО).

 

street_name

До уваги мешканців будинків приватного сектору Корабельного району м.Миколаєва!

Відповідно до п.1 статті 41 Закону України від 25.04.2019 № 2704-VIII «Про забезпечення функціонування української мови як державної», адресні покажчики на Ваших будинках (назва проспекту, вулиці, провулку тощо) мають бути державною мовою (українською).

Адміністрація Корабельного району рекомендує домовласникам замінити адресні покажчики, які не відповідають вимогам Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» відповідно до Реєстру топонімів міста Миколаєва

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3319
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1143086

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"