Головна

IMG_20200706_150852_HHTАдміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради розпочато роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Волгоградська від пр. Богоявленського до вул. Рибної (2 пусковий комплекс).

 

Санітарне очищення району

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради інформує громаду міста про роботи із санітарного очищення, які виконувались протягом поточного тижня з 30.06.2020 по 03.07.2020.

Із залученням підрядного підприємства виконано прибирання гілок, побутового та будівельного сміття за такими адресами: вул. Національної Гвардії (від вул. Самойловича до будинку по вул. Океанівська, 62), пр. Корабелів, пр. Богоявленського (мкр. Широка Балка), вул. Новобудівної та на території багатоповерхової забудови (вул. Океанівська, 40-В, 30, 28).

Виконано ручне прибирання зупинок громадського транспорту вздовж магістральних доріг району, також виконано прибирання прибордюрної частини дороги по вул. Новобудівній та вул. Знаменській (від ЗОШ № 44 до кінцевої зупинки громадського транспорту).

Виконано роботи із санітарного очищення, вирізання порослі та очищення стовбурів дерев на території скверу по вул. Новобудівній (перехрестя з вул. Рибною).

Із залученням підрядного підприємства виконано покіс трави у сквері біля ЗОШ № 47, вул. Рильського (від Торгової Площі до вул. Металургів), Торговій Площі, вул. Металургів (від пр. Богявленського до ЗОШ № 40), вул. Рибній (від вул. Металургів до вул. Новобудівної) та на території багатоповерхової забудови (вул. Металургів, 8, 34-А, пр. Богоявленськоий, 287, 289).

Із залученням підрядного підприємства виконано роботи із санітарної обрізки дерев по пр. Богоявленськогму, 314/2.

Двічі виконано механізоване прибирання магістральних доріг району (пр. Богоявленський, пр. Корабелів, вул. Океанівська, вул. Металургів, об'їзна дорога).

01020304

 

info_logo01 липня 2020 року спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району спільно з представниками громадського формування «Каскад» провели відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва з метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: вул. Металургів, 28-36, пр. Богоявленський, 311; вул. Самойловича, 24.

Складено 3 протоколи за статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

 

rem_dorАдміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Адмірала Ушакова від вул. Кобзарська до житлового будинку № 8А.

Площа асфальтування дороги – 1846 кв.м. Підрядна організація – ФОП Гончаренко А.А.

 

Як платникам податків Миколаївщини повідомити про корупційні правопорушення?

Виявлення та запобігання корупції є одним із першочергових завдань Головного управління ДПС у Миколаївській області, оскільки випадки вчинення неправомірних дій негативно впливають на ефективність діяльності податкової служби Миколаївщини, її імідж та ділову репутацію, а також на взаємовідносини з платниками податків.

З метою вжиття дієвих заходів, направлених на профілактику і попередження корупційних правопорушень керівництвом податкової служби області здійснюється постійний контроль за упередженням неправомірних дій та бездіяльності, вчиненням можливих корупційних правопорушень працівниками ГУ ДПС у Миколаївській області під час виконання своїх посадових обов'язків.

Нагадуємо, що отримати роз'яснення з питань, які стосуються корупційних правопорушень або повідомити інформацію про факти можливих корупційних правопорушень або правопорушень, пов'язаних з корупцією, можливо за телефоном 50-19-13 або на електронні поштові скриньки, за адресами Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

Звертаємо увагу, що особи, які за наявних обґрунтованих переконань (інформація є достовірною) повідомляють про порушення вимог Закону України від 14 жовтня 2014 року №1700 «Про запобігання корупції» (далі – Закон) іншою особою є викривачами.

Повідомлення про корупцію може бути як письмовим, так і усним, подане як окремою особою (індивідуальне), так і групою осіб (колективне) (п.1.10 Порядку організації роботи з повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами, в органах Державної податкової служби, затвердженого наказом ДПС України від 27.02 2020 №108).

Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції (викривачі), перебувають під захистом держави, право на такий захист виникає у зв'язку із повідомленням ними про порушення вимог Закону іншими особами. Викривачам надаються гарантії захисту щодо анонімності та нерозголошення інформації щодо них.

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано улаштування зупинки громадського транспорту по Об'їзній дорозі, зупинка «вул. Космонавта Волкова».

Підрядна організація ФОП Петрушков А.Є.

_viber_2020-06-26_14-08-13

 

konstit

Шановні мешканці Корабельного району!

Прийміть щирі вітання з визначним державним святом - Днем Конституції.

Нехай непорушні принципи рівності та верховенства права, задекларовані Основним Законом України, стануть реаліями сьогодення й прийдуть до серця кожного громадянина нашої держави.

Зичу Вам добра, впевненості і віри в себе й прекрасну долю України! З честю і гідністю носіть дане нам Конституцією високе звання громадянина України!

Голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов

 

znak_uvaga

 

 

УВАГА! Планові відключення електропостачання на 01 - 08 липня 2020 року

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2556
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 965125

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"