Головна

detiСвято дитинства

01.06.2018 року День захисту дітей розпочався в Корабельному районі розважально-ігровою програмою «Я – читаюча дитина, Я – майбутнє України!» в бібліотеці для дітей №8.

Того ж дня Дитячий Центр позашкільної роботи провів театралізовану концертно-ігрову програму «Корпорація геніїв». Під час програми для дітей були проведені цікаві ігри, веселі конкурси.

На стадіоні «Молодіжний» відбувся фестиваль фізичної культури та спорту на якому вихованці ДЮСШ №5 продемонстрували свої спортивні вміння та навички.

Голова адміністрації О.М.Цуканов привітав всіх дітей зі святом, побажав гарного літнього відпочинку, щирих усмішок, веселого настрою. Всі отримали солодкий подарунок - улюблений смаколик дитинства – морозиво, а також призи та подарунки від адміністрації району.

Також, сьогодні площа перед БК «Кульбакінський» замайоріла різними фарбами та кольорами, адже там відбувся щорічний конкурс малюнку на асфальті, по завершенню конкурсу заступник голови адміністрації А.В.Луцька вручила призи переможцям, подарунки всім учасникам конкурсу, а також всі присутні діти отримали морозиво. Артисти будинку культури подарували гостям розважальну програму «Райдужне дитинство».

Веселого літнього відпочинку, любі наші діти!!!

IMG_6436IMG_6448IMG_6451IMG_6459IMG_6469IMG_6470

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради із залученням підрядної організації ФОП «Озейчук С.М.» розпочато капітальний ремонт тротуарної частини по пр. Богоявленському від № 332 до вул. Новобудівної.

IMG_20180531_130338IMG_20180531_130449

 

sluzhba_detiНа сторожі дитинства

День захисту дітей в Україні відзначається із 1998 року. У 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини, згідно з якою кожна держава зобов'язана поважати та заохочувати право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті, забезпечувати їй повноцінне дозвілля й відпочинок та сприяти наданню для цього відповідних можливостей.

Проте сьогодні перед Україною постають нові виклики у сфері захисту прав дітей у зв'язку з ескалацією насильства, бойових дій на території  областей нашої держави.
Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і, в майбутньому, стали гарними батьками і громадянами своєї країни.

Цього дня у багатьох містах світу проводяться різноманітні розважальні, ігрові та культурні заходи, присвячені дітям, і ,звісно ж, за їхньої участі.

Також у День захисту дітей проводять різні благодійні заходи та концерти, а зібрані на них кошти передаються на допомогу нужденним дітям.

Не залишилася осторонь і служба у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради.  З якими ж результатами ми зустрічаємо свято?

За поданням служби  у справах дітей та сприянням адміністрації Корабельного району надана допомога «Червоного хреста» 3 сім'ям, які опинилися у складних життєвих обставинах, а саме набори продуктів харчування.

За поточний 2018 службою, з метою соціального захисту дітей, забезпечення їх прав, свобод, попередження нещасних випадків, профілактики дитячої бездоглядності та правопорушень серед дітей, проведено 15 профілактичних рейдів «Діти вулиці», в ході яких відвідані 43 родини, в яких проживають діти. З усіма законними представниками проведені профілактичні бесіди про недопустимість неналежного виконання батьківських обов'язків та жорстокого поводження з дітьми.

Всього в 2018 році виявлено та поставлено на профілактичний облік 7 дітей, які потребують захисту держави.

З метою попередження дитячої бездоглядності та соціального сирітства, за клопотанням служби у справах дітей, 6 дітей вміщені до комунального закладу «Миколаївський центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Миколаївської обласної ради. Батькам наданий термін для усунення всіх негараздів.

Виявлено та поставлено на первинний облік служби 9 дітей, які залишилися без батьківського піклування. Надано 13 статусів дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

З числа статусних дітей: 7 влаштовано під опіку, до дитячого будинку сімейного типу 2 діток, усиновлені громадянами України – 1 дівчинка, США – 2 хлопчики.

Проведено перевірки стану виховної роботи у 8 навчальних закладах району з питань профілактики бездоглядності та безпритульності серед неповнолітніх, виховної роботи з дітьми.

З метою захисту інтересів та прав дітей, службою відвідано 60 судових засідань.

Дитинство – найщасливіший час для багатьох з нас, ми завжди з теплими почуттями згадуємо роки нашої молодості й дитинства, так давайте ж робити всі зусилля, щоб наші діти, діти нашого часу могли з посмішкою через кілька років згадувати ті роки, коли вони були маленькими, коли вони росли, і входили в доросле життя. Вони надихають, спонукають до нових досягнень, повертають віру в життя.

Бажаємо вам, дорогі діти, вашим батькам та рідним міцного здоров'я, щастя, добра та сімейного затишку. Нехай усі мрії і задуми завжди збуваються!

 

detiШановні діти та мешканці Корабельного району м. Миколаєва!

Щиро вітаю Вас з Міжнародним Днем захисту дітей!

У перший день літа ми вітаємо наших наймолодших громадян з чудовим святом радості і добрих справ.

Діти – це наше найдорожче багатство. В них – надія на щасливе майбутнє нашої  Батьківщини.

Від щирого серця бажаю всім, хто небайдужий до долі дітей та їх майбутнього,  здоров'я, добробуту, здійснення задумів та мрій!

А юним мешканцям Корабельного району бажаю сяючих, щирих усмішок, щасливого дитинства та вірних друзів!

Зі святом Вас!

З повагою

голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов

 
shoswjnuj

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради в травні 2018 року із залученням підрядної організації ФОП Гурко А.М. виконано капітальний ремонт дороги по провулку Шосейному, площа ремонту – 393 м2. 
levanevsk

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради в травні 2018 року із залученням підрядної організації ТОВ «Миколаївавтодор» розпочато капітальний ремонт дороги по вул. Металургів від вул. Леваневського до вул. Львівської.


 

Відповідно узгодженого графіку, спеціалістами адміністрації Корабельного району за участю представників ГФ «Каскад» проведено рейд щодо припинення стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва за адресою: вул. Океанівська, 14/1 - 14/2 (біля ЗОШ № 33) та пр. Богоявленський біля зупинки «Галицинове - дачі», пр. Богоявленський, 342.

Складено 7 протоколів за ст.152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у неустановленому для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

IMG_6431IMG_6432IMG_6434

 

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1831
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 696443

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"