Головна
info_logoАдміністрація Корабельного району повідомляє
про старт літньої оздоровчої кампанії – 2021 «Здорові діти – майбутнє нації»

До таборів відпочинку направляються діти з 7 до 18 років

Бюджетні путівки надаються для дітей пільгових категорій:

- дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

- дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях;

- рідних дітей батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім'ї;

- дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції/операції об'єднаних сил, а також внаслідок захворювання, одержаного у період участі в антитерористичній операції/операції об'єднаних сил;

- дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей;

- дітей з малозабезпечених сімей;

- дітей з багатодітних сімей;

- дітей з інвалідністю за відсутності медичних протипоказань та здатних до самообслуговування;

- дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

- дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи;

- дітей, взятих на облік службами у справах дітей як таких, що перебувають у складних життєвих обставинах;

- дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи;

- дітей, які перебувають на диспансерному обліку;

- дітей, одному з батьків яких встановлено інвалідність І або ІІ групи.

Для отримання бюджетної путівки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку потрібно надати ксерокопію свідоцтва про народження дитини - (2 шт) та ксерокопії документів, які підтверджують належність дитини до пільгової категорії (з собою необхідно мати оригінали документів).

Документи приймаються - вівторок, четвер
з 09-00 до 12-00 та з 13-00 до 16-00
відділом з гуманітарних питань
адміністрації Корабельного району, пр. Богоявленський, 314
 

24 березня 2021 року спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району спільно з представниками відділу санітарної інспекції адміністрації району провели обстеження 12-ти об'єктів торгівлі вздовж пр. Богоявленського на предмет дотримання підприємцями правил благоустрою на території Корабельного району м.Миколаєва.

У ході рейду надано 2 приписи щодо необхідності встановлення урн для сміття біля входу до крамниць.

 

24 березня 2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва та відділу поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області проведено рейди – обстеження 23-х об'єктів, а саме: 11-го непродовольчих та 6-х продовольчих крамниць, закладів громадського харчування – 4, салонів краси - 2.

У ході рейду на суб'єктів господарської діяльності представниками ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області було складено 1 протокол за статтею 44-3 КУ «Про адміністративне правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»), що передбачає штраф від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, 1 протоколи за статтею 42 КУ «Про адміністративне правопорушення» («Порушення санітарних норм») та надано 3 попередження щодо порушень Правил благоустрою м. Миколаєва.

18192021

 
telefonШановні мешканці
Корабельного району м.Миколаєва!

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради 06 квітня 2021 року з 10.00 до 11.00 проводить «гарячу» телефонну лінію за наступною темою:

«Про порядок призначення опіки та піклування над дітьми –сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування»

Телефон «гарячої» лінії 60-07-41

 

17ДПС Миколаївщини про алгоритм розрахунку податкової знижки в частині сум витрат на сплату страхових внесків, сплачених за договорами довгострокового страхування життя (недержавного пенсійного забезпечення)

Головне управління ДПС у Миколаївській області інформує, що підпунктом 166.3.5 п. 166.3 ст. 163 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) передбачено, що платник податку має право включити до податкової знижки, зокрема, суму витрат на сплату страхових платежів (страхових внесків, страхових премій) та пенсійних внесків, сплачених платником податку страховику-резиденту, недержавному пенсійному фонду, банківській установі за договорами довгострокового страхування життя, недержавного пенсійного забезпечення, за пенсійним контрактом з недержавним пенсійним фондом, а також внесків на банківський пенсійний депозитний рахунок, на пенсійні вклади та рахунки учасників фондів банківського управління як такого платника податку, так і членів його сім'ї першого ступеня споріднення, які не перевищують (у розрахунку за кожний з повних чи неповних місяців звітного податкового року, протягом яких діяв договір страхування):

а) при страхуванні платника податку або за пенсійним контрактом з недержавним пенсійним фондом, або на банківський пенсійний депозитний рахунок, пенсійний вклад, рахунок учасника фонду банківського управління чи за їх сукупністю – суму, визначену в абзаці 1 п.п. 169.4.1 п. 169.4 тст.169 Кодексу ( у 2020 році: 2102 грн. х 1.4 = 2940 гривень);

б) при страхуванні члена сім'ї платника податку першого ступеня споріднення або за пенсійним контрактом з недержавним пенсійним фондом, або на банківський пенсійний депозитний рахунок, пенсійний вклад, рахунок учасника фонду банківського управління на користь такого члена сім'ї чи за їх сукупністю – 50 відс. суми, визначеної в абзаці першому п.п.169.4.1 п.169.4 ст. 169 Кодексу, в розрахунку на кожного застрахованого члена сім'ї (у 2020 році: 2102 грн. х 1.4 х 50 відс. = 1470 гривень).

Наприклад, якщо договір страхування життя, що передбачає сплату платником податків страхового платежу (страхового внеску, страхової премії) за рік у сумі 16000, розпочинався 14 серпня 2020 року і платником податків у серпні 2020 року сплачено страховий платіж за рік у сумі 16000 грн ( з 14.08.2020 по 13.08.2021), то з урахуванням норм п.п. «а» п.п. 166.3.5 Кодексу платник податку має право віднести на витрати суму фактичних витрат за 5 місяців дії договору у звітному податковому 2020 році, що не перевищує 14700 грн. (2940 грн. х 5 місяців).

При страхуванні члена сім'ї платника податку першого ступеня споріднення за вищезазначеними умовами понесених витрат платник податку має право віднести на витрати суму, що не перевищує 14700 грн. (2940 грн. х 5 місяців х 50%).

Отже, нормами Кодексу передбачено, що платник податків має право включити до податкової знижки фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати, зокрема, на сплату страхових платежів ( страхових внесків, страхових премій), які не мають перевищувати обмеження, встановлені п.п. «а» та «б» п.п. 166.3.5 п. 166.3 ст. 166 Кодексу, у розрахунку за кожний з повних чи неповних місяців звітного податкового року, протягом яких діяв договір страхування.

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

e-malyatkoЧи можуть батьки новонародженої дитини через комплексну послугу «єМалятко» під час державної реєстрації її народження отримати РНОКПП без подання документів до контролюючого органу?

Головне управління ДПС у Миколаївській області інформує, що згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 року № 691 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини» із змінами та доповненнями (далі – Постанова № 691) в межах комплексної послуги «єМалятко» надано можливість:

батькам новонародженої дитини за їх бажанням під час державної реєстрації народження дитини одночасно здійснити реєстрацію її у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (далі – Державний реєстр). У такому разі Облікова картка фізичної особи – платника податків за формою № 1ДР (далі – Облікова картка за ф. № 1ДР) не заповнюється, а реєстрація здійснюється на підставі відомостей, що містяться у заяві про державну реєстрацію народження, в обсязі, необхідному для проведення реєстрації, отриманих у порядку інформаційної взаємодії з Державного реєстру актів цивільного стану громадян;

фізичним особам, віком від 14 до 18 років, під час оформлення паспорта громадянина України вперше за їх бажанням одночасно зареєструватися у Державному реєстрі платником податків. У такому разі Облікова картка № 1ДР не заповнюється, а реєстрація здійснюється на підставі відомостей, що містяться у заяві-анкеті, яка подається під час оформлення паспорта громадянина України. Дані, необхідні для проведення реєстрації у цьому випадку направляються до Державного реєстру у порядку інформаційної взаємодії.

Обмін електронними повідомленнями між Мінюстом, ДПС та ДМС здійснюється через систему електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів відповідно до положень постанов Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року № 357 «Деякі питання організації електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів», від 08 вересня 2016 року № 606 «Деякі питання електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів», Порядку надання комплексної послуги «єМалятко», затвердженого Постановою № 691, інших нормативно-правових актів, що передбачають створення та функціонування системи електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів, визначають порядок інформаційної взаємодії.

Після реєстрації фізичної особи у Державному реєстрі ДПС надсилає Мін'юсту/ДМС реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру для його внесення до свідоцтва про народження/паспорта громадянина України у формі картки.

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

22 березня 2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд – обстеження ринка «Фенікс» та 25-ти об'єктів, а саме: 8-ми продовольчих крамниць, непродовольчих магазинів – 12, закладів громадського харчування - 4, салонів краси - 1.

У ході рейду порушень не виявлено.

1516

 
13

22 березня 2021 року спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району спільно з представниками відділу поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області провели рейд - відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва з метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: вул. Металургів, 32; вул. Генерала Попеля, 164; вул. Самойловича, 24, вул. Океанівська, 31; пр. Богоявленський, 311, пр. Богоявленський, 342.

Складено 7 протоколів за статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу) та 1 протокол за статтею 44-3 КУ «Про адміністративне правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»), що передбачає штраф від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району та районного суду для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2774
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1064961

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"