Головна

dfsДо уваги платників податків!

ДПІ в Інгульському районі м.Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області повідомляє платникам податків, що обслуговування платників з питань земельного податку, орендної плати та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки здійснюється у територіальних органах ДФС у Миколаївській області за місцем знаходження земельної ділянки або за місцем реєстрації об'єкта нерухомості, за наступними адресами:

Район - Корабельний район м. Миколаєва

Центр обслуговування платників в Інгульському районі м. Миколаєва №2

Адреса - м. Миколаїв, вул.Океанівська 1А

Телефон - (0512)640207

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

 

sluzhba_deti27.07.2018 з метою виконання завдань, визначених Планом дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року, в рамках реалізації просвітницького проекту «Я маю право!» службою у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради спільно з фахівцями Корабельного районного у м. Миколаєві відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області, та представниками Корабельного ВП організовано та проведено позачерговий профілактичний рейд «Діти вулиці».

Спонуканням для організації заходу стали повідомлення громадян про непоодинокі випадки невчасної реєстрації народжень дітей.

В ході заходу проведена інформаційна робота з громадянами щодо реєстрації народження дітей, оформлення державної соціальної допомоги, влаштування дітей до дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів.

20180727_085131

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради завершено роботи з капітального ремонту внутрішньоквартальних проїздів від будинку по вул. Олега Ольжича, 3-д вздовж будинку по вул. Айвазовського, 5-а та ЗОШ № 1.

Площа асфальтування дороги – 1721 м2, асфальтування тротуарів – 416 м2, укладання тротуарної плитки – 557 м2.

Підрядна організація –    ФОП Гурко А.М.

IMG_20180724_174323_1IMG_20180724_174314_2IMG_20180724_174219_3

 

kylbak

 

sluzhba_detiЗ метою профілактики та попередження бездоглядності,  безпритульності та жебрацтва серед дітей, виявлення малолітніх та неповнолітніх, які опинились у складних життєвих обставинах, попередження нещасних випадків в літній період з підлітками 20 липня 2018 року службою у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради спільно з Корабельним відділом поліції організовано та проведено черговий рейд «Діти вулиці».

Учасниками профілактичного заходу відвідано 5 сімей,  відносно яких надійшли повідомлення від громадян щодо  неналежного утримання дітей, обстежено житлово-побутові умови, про що складено відповідні акти. Результатами заходу є ініціювання притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУпАП. 1 законного представника. Офіційні попередження про відповідальність за неналежне виконання своїх батьківських обов'язків отримали 4 громадянина.

З усіма законними представниками та їх дітьми проведені профілактичні бесіди, в ході яких роз'яснені відповідні статті Сімейного, Адміністративного, Цивільного та Кримінального кодексів, надані відповідні рекомендації.

 

Emblem_of_the_Pension_Fund_of_UkraineПенсійний фонд України запровадив новий сервіс із надання електронних документів з підтвердженням QR-коду

Послуга доступна для користувачів Веб-порталу Пенсійного фонду України, які увійшли на Портал за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП).

Це сучасне нововведення дозволяє громадянам не виходячи з дому отримувати такі електронні документи:

- довідку про доходи пенсіонера (загальний розмір призначеної пенсії);

- довідку про доходи пенсіонера для призначення субсидій, що містить дані про розмір пенсії без урахування видів виплати;

- індивідуальні відомості про застраховану особу (форма ОК-5), що містить інформацію про страховий стаж, заробітну плату та сплату страхових внесків страхувальниками.

- витяг з Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування, що містить дані щодо нарахованої заробітної плати, що враховується для розрахунку страхового стажу.

Зазначені електронні документи дійсні для оформлення субсидій, документів у центрах надання адміністративних послуг, посольствах, консульських та банківських установах, органах фіскальної та виконавчої служб, територіальних органах міграційної служби, тощо.

Електронний документ з QR-кодом, підписаний електронним цифровим підписом Пенсійного фонду України, згідно з чинним законодавством, є аналогом паперового документа, підписаного відповідальною особою в органів Фонду.

 

Санітарне очищення району

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради звітує громаді міста про роботи із санітарного очищення, які виконувались протягом поточного тижня з 16.07.2018 по 20.07.2018.

Із залученням підрядного підприємства ФОП «Кущ Є.В.» двічі виконано прибирання зупинок громадського транспорту по пр.Богоявленському та пр.Корабелів. Виконано ручне прибирання прибордюрної частини дороги по вул. Глинки. На виконання припису Національної поліції розпочато аналогічні роботи по вул.Прибузька.

Виконано очищення зелених зон від куп гілля по пр.Богоявленському, пр.Корабелів, вул.Океанівській, вул.Глинки, вул.Новобудівна, у сквері по вул.Айвазовського. Ліквідовано несанкціоновані звалища сміття на території багатоповерхової забудови (вул.Океанівська, 18/1, 35, пр.Корабелів, 12-А, 12-Б).

докладно...

 

Море! Сонце! Відпочинок!

Середа та п'ятниця цього тижня видалися насиченими для 61 дитини соціально-незахищеної категорії з Корабельного району, адже в ці дні за рахунок міського бюджету їх було відправлено на відпочинок до дитячих таборів «Динамо» (м. Очаків) та «Маяк» (с. Рибаківка). Головний спеціаліст відділу з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району Валентина Гайворонська здійснила контроль за відправкою дітей, побажала їм гарного відпочинку, яскравих емоцій та щасливих посмішок.

Всього станом на 20.07.2018 року в Корабельному районі охоплено відпочинковою послугою 164 дитини, які потребують  особливої соціальної уваги та підтримки, визначених Законом України «Про оздоровлення та відпочинок дітей».

IMG_20180720_091108IMG_20180718_081901IMG_20180720_091934IMG_20180718_081652

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1891
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 754476

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"