Головна

Привітали кращих освітян Корабельного району

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій жителів усієї країни особливо піднесений і радісний.

У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками педагогів та їх вихованців.

2 жовтня, традиційно, в адміністрації Корабельного району привітали кращих освітян району та за багаторічну плідну педагогічну діяльність, високу професійну майстерність, впровадження інноваційних форм навчання, виховання молодого покоління вручили Почесні грамоти голови адміністрації Корабельного району.

Учителю! Пораднику і друже!

Ви вибрали дорогу непросту.

Сьогодні усі дякують Вам дуже

За Вашу працю вчительську святу!

IMG_6758

 

Проекти – переможці Громадського бюджету м. Миколаєва втілюються у життя

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради ведуться роботи з улаштування спортивного майданчика на береговій зоні у мкр. Широка Балка (проект-переможець Громадського бюджету м. Миколаєва на 2018 рік «Шикарна площадка для пляжного волейболу»). Підрядна організація – ФОП Коцеруба А.І.

IMG_20180928_103901

 

dfsПодання податкового розрахунку сум доходу за формою №1ДФ

Особи, які мають статус податкових агентів, зобов'язані подавати податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку (далі — форма №1ДФ. Така форма подається лише у разі нарахування (виплати) сум зазначених доходів платнику податку податковим агентом протягом звітного періоду (пп. «б» п, 176.2 ст. 176 Кодексу).

читати далі...

 

Моя мета – працевлаштування!

В Корабельному центрі зайнятості за участю БФ «Ласка» відбувся семінар-тренінг на тему: «Психологічна мотивація до працевлаштування».

Метою тренінгу було підвищення рівня мотивації безробітних осіб до сприяння своїй зайнятості.

Бізнес-тренер Юлія Татенко в процесі роботи використовувала техніку позитивної реінтерпретації (пошук позитивного досвіду, позитивних сторін) особистих якостей і негативних установок людини, які заважають ефективному працевлаштуванню.

Протягом тренінгу, бізнес-тренер використовувала декілька блоків: міні-лекція, презентація, групова дискусія та анкетування

Така методика проведення тренінгу викликала живий відгук від учасників.

За словами безробітних - це дуже «незвично шукати і несподівано бачити у своїх мінусах плюси, адже це підвищує віру в себе, свої можливості і дає сили протистояти труднощам».

Учасники заходу охоче ділились своїми думками, а тепла атмосфера в групі сприяла глибокому аналізу себе та отриманню підтримки.

1403_21403_3

 

veteran-2018

ЛІТА МОЇ ЛІТА !

Людська осінь, як і природа, буває різною. В одних вона палахкотить розмаїттям барв, у інших-тихим бабаним літом. Але не сумуйте. І перш ніж настане осінь, перш ніж посивіє коса, у кожного ще буває весна і літо життя.

У відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг ) відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана (відзначається 1 жовтня), який був проведений творчим колективом ММПК « Корабельний».

Народний вокальний колектив «Вітовчани» подарував присутнім свою творчість і тим самим висловив подяку людям старшого віку за любов, ласку і тепло. Лунали українські пісні, широкі як таврійські степи, глибокі як Чорне море, високі як Карпатські гори. Артисти були нагороджені гучними оплесками.

Ми висловлюємо слова щирої вдячності людям старшого покоління за все добре, що посіяли у наших душах, за тепло, що даруєте кожну мить і за те, що навчили нас любити, мріяти і радіти. Саме завдяки Вам, людям старшого віку, нашим матерям та бабусям, ми зараз такі, які є !

В.о. заступника директора міського територіального центру Т.П.Мельник

 

ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ УКРАЇНИ

22 вересня, у день 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в Україні в роки Другої світової війни, в країні вперше відзначався День партизанської слави, встановлений Указом Президента від 30.10.2001р. № 1020/2001.

У відділенні денного перебування Корабельного району відбулась зустріч з нагоди вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни, увічненння їх пам´яті.

DPS1DPS2

 
323232_001
 

Рейд з питань дотримання правил благоустрою

Співробітниками відділу санітарної інспекції адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради проведено черговий санітарний рейд по вул. Прибузькій та Оранжерейній.

Виявлено факти складування будівельних матеріалів та будівельного сміття на прилеглих територіях, несвоєчасного видалення карантинних рослин (амброзія), неналежного утримання прилеглих територій (нескошену траву, випадкове сміття). В ході проведення рейду видано більше 15 приписів про необхідність усунення порушень статті 152 КУпАП.

Адміністрація району вкотре закликає усіх мешканців приватних домоволодінь стежити за санітарним станом прилеглих територій. За їх неналежне утримання передбачено адміністративну відповідальність за ст. 152 КУпАП.

IMG_20180914_110600IMG_20180914_110807

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1948
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 767882

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"