Головна
2018_013

Квітнева розважальна програма «Юморина 2018»

То правду кажуть, що біда серця веселі покида,

Не вжитись лиху біля сміху, де сміх, там лихо пропада.

П.Глазовий

Саме у квітні місяці відчувається подих весни, сонячні промені зігрівають вже по-справжньому і хочеться спілкуватися та прогулюватися на вулиці. У перші квітневі дні відбуваються розважальні програми та зустрічі до Дня сміху та жартів – 1 квітня. І у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради теж була організована та проведена музично-розважальна програма для відвідувачів – «Юморина 2018». До неї із завзяттям та творчим поривом готувалися активні учасники «Літературно-музичного факультету» та веселі і кмітливі підопічні.

Програму розпочали ведучі  Н.Горошко і Т.Сокол з привітань та жартів « по-Одеські», гуморески розказав М.Меркулов, частушки під назвою «Страдания» виконали Т.Бобкова та І.Гринько, з жартівливими піснями виступили учасники художньої самодіяльності: Т.Кислична, М.Черторигіна, Г.Осадча, Л.Сичова, І.Гринько, О.Козовякін, М.Меркулов, Л.Артеменко, Г.Шаховал, З.Башкірцева, Т.Бобкова, а музичний супровід надав В.Матвєєв, конкурси та анекдоти підготувала та провела Н.Іванова, з квітневими жартами виступила С.Очеретнюк.

Зустріч пройшла у привітній та веселій атмосфері, слухачі отримали задоволення, а артисти – щірі оплески. Такі зустрічі у нас завжди проходять з аншлагом та жвавим обговоренням побаченого.

Заступник директора міського територіального центру Г.М.Громов

 

Розміри разової грошової допомоги до 5 травня в 2018 році

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14.03.2018р. № 170 у 2018 році виплата разової  грошової допомоги, передбаченої Законами України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" і „Про жертви нацистських переслідувань", здійснюватиметься у таких розмірах:

1. особам з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув'язнення  не виповнилося 14 років) в'язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним особами з  інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

I групи — 3685 гривень

II групи — 3265 гривень

III групи — 2845 гривень

2. учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув'язнення не виповнилося 18 років) в'язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків, — 1265 гривень.

3. особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, — 3685 гривень.

4. членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, — 630 гривень.

5. учасникам війни та колишнім в'язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога — 525 гривень.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати в управлінні соціальних виплат і компенсацій Корабельного району департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради за адресою: вул. Новобудівна, 1 каб. №9, тел. 60-09-05, 60-08-77

Начальник управління соціальних виплат і компенсацій

Корабельного району Т.В. Коба

 

dfsЗміни у Порядку ведення ЄРПН

З 24.03.2018 р. набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 р. №204, якою внесено зміни до Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого власною постановою від 29.12.2010 р. № 1246.

Змінами, зокрема, передбачено, що операційний день триває в робочі дні з 8:00 до 20:00. Технічне обслуговування та регламентні роботи, що потребують зупинки Реєстру, не проводяться протягом операційного дня, крім аварійних випадків. Якщо 15 число або останній день місяця припадає на вихідний, святковий або неробочий день, то такий день вважається операційним днем.

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

 

IMG_20180402_110735Ліквідація наслідків складних погодних умов

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради інформує, що внаслідок ускладнення погодних умов, пов'язаних з поривами вітру, було значно пошкоджено тополю за адресою: вул. Попеля 162.

03.04.2018 адміністрацією району із залученням ФОП Дьомич М.Г. було виконано роботи зі знесення вказаного дерева.IMG_20180403_130840

 

Санітарне очищення району

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради інформує про роботи із санітарного очищення території району, які виконувались протягом поточного тижня.

Із залученням ФОП «Кущ Є.В.» виконувались роботи із ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ по вул. Рибній, Ольшанців, Андреєва, Новобудівній, Айвазовського, пр. Корабелів, сквері по вул. Новобудівній, 3, сквері біля ЗОШ № 14 та на території багатоповерхової забудови. Загалом на міське сміттєзвалище вивезено близько160 м³ сміття.

Виконано роботи із ручного прибирання прибордюрної частини на «Широкобальському» шляхопроводі, по пр. Богоявленському від «Широкобальського» шляхопроводу до вул. 295-ї Стрілецької Дивізії та пр. Корабелів.

Із залученням громадських працівників, направлених з районного центру зайнятості, виконувались роботи по прибиранню зелених зон вздовж магістральних доріг.

Із залученням КП «Обрій-ДКП» відновлено роботи по прибиранню узбіч по Об'їзній дорозі.

На замовлення адміністрації району ФОП «Дьомич М.Г.» виконує роботи із кронування, санітарної обрізки та знесення аварійних дерев.

Роботи тривають.

IMG_20180328_140207

2dc5b-VIMG_20180326_125246

 

Спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з представниками громадського формування «Каскад» проведено рейд щодо припинення стихійної торгівлі на території Корабельного району за адресами: пр. Богоявленський, 342 (біля маркету АТБ); вул. Океанівська 14/1 - 14/2 (біля ЗОШ № 33), вул. Океанівська, 31. Складено 8 протоколів за ст.ст.152, 160 частина перша Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району та районного суду для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

14213_n

 
2121

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради у березні 2018 року із залученням підрядної організації КП «ГДБН» виконала ремонт мереж вуличного освітлення:

- по вул. Торгова з улаштуванням 4-х світлоточок, довжина нової мережі складає 153 п.м.;

- по вул. Космонавта Волкова з улаштуванням 18-ти світлоточок, довжина нової мережі складає 562 п.м.;

- по вул. Сімферопольська з улаштуванням 9-ти світлоточок, довжина нової мережі складає 281 п.м.

 

__003Правова зустріч «Про захист прав споживачів»

У відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради заступником начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Циганом І. М. та головним спеціалістом управління захисту споживачів Мар'янко Н. І.  було проведено лекцію на тему: «Захист прав споживачів»

Зокрема, роз'яснено, що Закон України «Про захист прав споживачів» регулює відносини між споживачами товарів, робіт і послуг та виробниками і продавцями товарів, виконавцями робіт і надавачами послуг різних форм власності, встановлює права споживачів, а також визначає механізм їх захисту та основи реалізації державної політики у сфері захисту прав споживачів.

Звернуто увагу, що споживачі повинні знати свої права та обов'язки, що містить даний Закон.

Також звернуто увагу, що у разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків - споживач, в порядку та у строки, що встановлені законодавством, має право вимагати:

1) пропорційного зменшення ціни;

2) безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк;

3) відшкодування витрат на усунення недоліків товару.

Продавець, виробник зобов'язані прийняти товар неналежної якості у споживача і задовольнити його вимоги.

Крім того, роз'яснено, що на ринках діють Державні лабораторії ветеринарно-санітарної  експертизи. Тому купуючи продукти на стихійних ринках, споживачі піддають себе певним ризикам.

Звернуто увагу на те, що часто через мережу Інтернет здійснюють діяльність шахраї, тому при покупці товарів через Інтернет, необхідно переконатися щодо суб'єкта господарювання, що здійснює діяльність, адреси, тощо.

Роз'яснено, що часто люди похилого віку стають жертвами шахраїв. Тому необхідно при укладанні Договорів уважно читати їх зміст, звертаючи увагу на предмет договору, на строки виконання робіт, ціну Договору. У Договорі повинні бути  зазначені адреса суб'єкта господарювання, чітка його назва.

Відділення денного перебування Корабельного району дякує за змістовну, корисну інформацію та сподіваємось за подальше співробітництво у питаннях правового захисту населення.

Заступник директора міського територіального центру Г.М.Громов

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1736
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 682910

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"