Головна

25 травня 2021 року спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району спільно з представниками відділу поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області провели рейд - відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва з метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: вул. Самойловича, 24, вул. Металургів, вул. Океанівська, 31; пр. Богоявленський, 311, пр. Богоявленський, 342.

Складено 7 протоколів за статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу).

Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

 

24 травня 2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд – обстеження 19-ти об'єктів, а саме: 8-ми непродовольчих та 8-ми продовольчих крамниць, закладів громадського харчування – 2, салонів краси -1.

У ході рейду було складено 2 протоколи за статтею 44-3 (частина друга) Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»), що передбачає штраф від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, 2 протоколи за статтею 42 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення санітарних норм»), що передбачає штраф від одного до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від шести до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. А також, складено 1 акт санітарно- епідемічного обстеження об'єкту господарювання.

received_248750363693620received_290084269460382

received_480454183280354received_1118802875268225

 

IMG-V

З родини починається держава

Без сім'ї немає щастя, без неї немає й щирої любові. Сім'я - це саме те життєве середовище, де дитина повинна вчитися добру. Тому сім'я - це просто щастя. А якщо сім'я велика, то й щастя - більше. І мати велику сім'ю - по-своєму подвиг.

24 травня 2021 року, в адміністрації Корабельного району, привітали тих жінок, які зважилися мати саме велику сім'ю. Це багатодітні родини, в яких виховується від п'яти до десяти дітей.

Заступники голови адміністрації району Олександр Беззубенко та Алла Луцька вручили жінкам, «берегиням сімейного вогнища» подарунки та побажали родинного затишку, злагоди, благополуччя.

У всі часи одвічними і неоціненними були родинні цінності, що з покоління до покоління передавалися як найкоштовніший спадок та найбільше шанувалися. А матері, які народили та виховують діточок завжди будуть мати повагу та вдячність.

Нехай у ваших домівках завжди панує злагода й добробут!

 

Третій четвер травня – унікальний день для всіх українців. Цього дня ми відзначаємо День вишиванки.

Апарат адміністрації Корабельного району також долучився до свята. Одягнули вишиванки, щоб згадати про наші традиції та історію.

Нехай цього дня у всіх буде сонячно і радісно на душі!

200320700486_85138

 

vish

 

 

Щорічно у третій четвер травня українці в усьому світі відзначають День вишиванки – одне з найбільш самобутніх свят, присвячених розквіту української культури.

 

subsid_linkВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Для переоформлення субсидій надається 5 місяців

З травня 2021 року відбулися зміни у Програмі житлових субсидій. Для оформлення цього виду допомоги на наступний період громадяни мають подати оновлену заяву та декларацію.

Відповідні документи вже затверджені Міністерством соціальної політики (наказ Мінсоцполітики від 07.05.2021 № 242) та зареєстровані у Мін'юсті.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!!!

З метою уникнення утворення черг, на підставі документів, поданих протягом УСІХ 5 місяців неопалювального періоду, тобто, у травні – вересні 2021 року, житлова субсидія ВСІМ домогосподарствам буде призначена з травня 2021 року.

Просимо усіх хто потребує підтримки держави не піддаватися панічним настроям, не створювати масових скупчень, адже житлова субсидія особам, які звернулися за її призначенням у будь-який місяць з травня до вересня 2021 р., буде нарахована починаючи з травня 2021 року.

Звернутися за оформленням субсидії можна одним із таких способів:

- безпосередньо до управлінь соціальних виплат і компенсацій департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради;

- заповнені бланки можна надіслати поштою на адресу районного управління соціальних виплат і компенсацій департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради;

- через електронний сервіс, який розміщено на офіційному веб-сайт Мінсоцполітики https://www.msp.gov.ua.

Бланки Заяви та Декларації можна роздрукувати:

1. З офіційного веб-сайту Мінсоцполітики https://www.msp.gov.ua,

2. З офіційного веб-сайту департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради http://sotsdepart.mk.ua

з метою їх надання в паперовій формі особисто або надсилання поштою до районних управлінь соціальних виплат і компенсацій департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

Що стосується призначення субсидії на підставі рішень комісій, утворених органами місцевої влади та органами місцевого самоврядування, то з урахуванням внесених змін, випадки, що раніше розглядалися комісіями, відтепер будуть призначатися органами соціального захисту населення самостійно на підставі наданих громадянами документів.

 

19 травня 2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд – обстеження 28-ми об'єктів, а саме: 8-ми непродовольчих та 17-ти продовольчих крамниць, закладів громадського харчування - 3.

У ході рейду було складено 2 акти санітарно- епідемічного обстеження об'єктів господарювання.

2627

 

17 травня 2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд – обстеження 22-х об'єктів, а саме: 6-ти непродовольчих та 14-ти продовольчих крамниць, закладів громадського харчування - 2.

У ході рейду було складено 1 протокол за статтею 44-3 (частина друга) Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»), що передбачає штраф від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, та складено 2 акти санітарно- епідемічного обстеження об'єктів господарювання.

2425

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2837
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1095036

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"