Головна

293_1Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано встановлення контейнерного майданчику по пр. Богоявленському, 293. Підрядна організація – ФОП Петрушков А.Є..

 

dfsЩодо оподаткування заробітної плати студентів влітку

Головне управління ДФС у Миколаївській області повідомляє студентам про особливості оподаткування доходів, отриманих під час трудової діяльності влітку.

Трудова діяльность здійснюється за трудовим та за цивільно-правовим договорами. Відповідно до ст.21 Кодексу законів про працю України трудовий договір — це угода між працівником і роботодавцем, за якою працівник зобов'язується виконувати роботу, визначену цією угодою, з підляганням внутрішньому трудовому розпорядку, а роботодавець зобов'язується виплачувати працівнику заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, які передбачено законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін.

докладно

 

dfsЧи платить роботодавець за працівника податки? Як перевірити?

З метою забезпечення зручності для платників податків, Головне управління ДФС у Миколаївській області нагадує, що в Електронному кабінеті платника фізична особа - платник податків може в електронному вигляді сформувати запит та отримати відомості з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків (далі – ДРФО - платника податків) про суми виплачених доходів та утриманих податків. У такий спосіб працівник може перевірити сплату податків за нього роботодавцем.

Для цього, фізичній особі з використанням електронного цифрового підпису необхідно:

1) зайти на сайт Електронного кабінету платника, за посиланням http://cabinet.sfs.gov.ua;

2) увійти в особистий кабінет (віконце у верхньому куті праворуч);

3) ідентифікувати себе через електронний особистий ключ;

4) активувати меню «Заяви, запити для отримання інформації» та активувати строку – «Запит про суми виплачених доходів та утриманих податків з ДРФО - платників податків для заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи/декларації про майно і витрати осіб, які звернулись за призначенням житлових субсидій»;

5) заповнити запит, підписати (електронним особистим ключем) та надіслати.

Звертаємо увагу, що відомості про суми отриманих доходів та суми сплачених податків у електронному вигляді надаються за останні три роки (по квартально), відомості за останній звітний період (квартал) надаються через 60 днів після його закінчення.

* * * * * * * * * *

Підприємці, які досягли пенсійного віку, не сплачують ЄСВ

Головне управління ДФС у Миколаївській області повідомляє, що відповідно до Закону України від 08 липня 2010 року №2464 «Про збір і облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон №2464) фізичні особи-підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподатковування, а також члени їх родин, які беруть участь у здійсненні ними підприємницької діяльності, є платниками ЄСВ.

Слід зазначити, згідно з ч.4 ст.4 Закону №2464 фізичні особи - підприємці звільняються від сплати ЄСВ за себе, якщо вони отримують пенсію за віком або є особами з інвалідністю, або досягли віку, встановленого ст.26 Закону України від 23 вересня 1999 року №1105 «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу. Такі особи можуть бути платниками єдиного внеску, виключно, за умови їх добровільної участі у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування.

Що стосується найманих працівників, у тому числі інвалідів або пенсіонерів за віком, сплата єдиного внеску підприємцями здійснюється на загальних підставах, згідно з чинним законодавством.

Головне управління ДФС у Миколаївській області

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по пров. Широкий (друга черга). Площа асфальтування дороги – 1095,5 кв.м. Підрядна організація – ФОП Гурко А.М.

IMG_20190723_105338IMG_20190723_105429

 

ambrozia

УВАГА! АМБРОЗІЯ!

Кожен рік існує проблема загострення стану здоров'я хворих на алергію у вегетаційний період алергенної рослини – амброзії полинолистної, який триває з середини червня до середини вересня.

Амброзія полинолистна – це однорічний карантинний бур'ян, з міцною кореневою системою, яка проникає в ґрунт до 4 метрів. Амброзія не має природних ворогів і відзначається великою біологічною активністю. З кожним роком вогнища амброзії поширюються на нові території, утворюючи при цьому велику надземну масу, витісняючи інші бур'яни та культурні рослини. Сходить амброзія з середини квітня до початку травня. Цвіте з середини липня до кінця жовтня. Розмножується амброзія насінням, яке у великій кількості (до 80-100 тисяч насіння) дозріває у вересні-листопаді.

Шкідливим для людини є квітковий пилок амброзії, що здатен переноситись вітром на відстань до 50 км. У період цвітіння серед населення спостерігається алергійне захворювання амброзійний поліноз, симптомами якого є підвищення температури, сльозотеча, кон'юктивіт, погіршення зору, запалення слизових оболонок верхніх дихальних шляхів.

Адміністрація району звертається з проханням регулярно проводити обстеження прилеглих територій на предмет виявлення та ліквідації карантинного бур'яну - амброзії та продовжувати цю роботу протягом вегетаційного періоду рослини.

За несвоєчасне видалення амброзії полинолистої з посадових осіб та громадян стягується штраф, згідно ст. 105, 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

yvagaАдміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців.

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України, повна вища освіта, вміння роботи на комп'ютері з електронними базами даних, вільне володіння державною мовою.

Заяви подавати до адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради: м.Миколаїв, пр. Богоявленський, 314 протягом 30 календарних днів з дня публікації в ЗМІ даного оголошення.

Додаткова інформація за телефоном: 60-02-35

 

viborylogokorabel.

 

Санітарне очищення району

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради інформує громаду міста про роботи із санітарного очищення, які виконувались протягом поточного тижня із 15.07.2019 по 19.07.2019.

Із залученням підрядного підприємства виконувались роботи із ліквідації звалищ гілля та листя по пр. Богоявленському (мкр. Широка Балка), мкр. Кульбакино, пр. Корабелів, вул. Океанівській та на території багатоповерхової забудови (пр. Богоявленський,307, 295, пр. Корабелів, 2,

2-А, 16-А, вул. Океанівська, 18/2,).

Двічі виконано прибирання зупинок громадського транспорту по пр. Богоявленському, пр. Корабелів, вул. 295-ї Стрілецької Дивізії, вул. Прибузькій, об'їзній дорозі. Виконано підмітання «Торгової площі».

Із залученням ТОВ «Миколаївзеленгосп» виконано роботи із покосу трави по пр. Корабелів (непарний бік), у сквері біля ЗОШ № 14, вул. Знаменська та вогнищ амброзії по вул. 295-ї Стрілецької Дивізії.

Із залученням ТОВ «Миколаївзеленгосп» виконувались роботи із санітарної обрізки та знесення аварійних дерев по вул. Океанівська, 45, Айвазовського, 5-А.

Із залученням громадських працівників, направлених з районного центру зайнятості, та ТОВ «Миколаївзеленгосп» виконано прибирання від випадкового сміття пр. Богоявленського, пр. Корабелів, вул. Океанівської, вул. Самойловича, вул. Новобудівна, вул. Глинки, вул. Металургів, пляжу «Чайка» та очищення зупинок громадського транспорту по пр. Богоявленському та пр. Корабелів.

Із залученням ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» тричі виконано механізоване вакуумне та вологе прибирання магістральних доріг району.

Роботи із санітарного очищення тривають.

* * * * * * * * * *

Ліквідація несанкціонованих звалищ сміття

Адміністрацією Корабельного району із залученням підрядного підприємства розпочато роботи із ліквідації несанкціонованого звалища сміття біля АГК «Південний-2» (на відкосі біля залізничної дороги).

Адміністрація району вкотре звертається до мешканців району з наполегливим проханням дбати про чистоту у місті та не утворювати несанкціонованих звалищ. Їх ліквідація виконується за бюджетні кошти, замість виконання робіт із благоустрою району, тобто замість ремонту доріг, тротуарів, встановлення лав тощо.

Нагадуємо, що утворення несанкціонованих сміттєзвалищ є порушенням Правил благоустрою м. Миколаєва та тягне за собою адміністративну відповідальність у вигляді штрафу до 1360 грн для фізичних та до 1700 для юридичних осіб.

фото

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2208
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 795032

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"