Головна

dfsЯк відобразити у формі № 1ДФ безповоротну фінансову допомогу

Відповідно до Довідника ознак доходів, наведеного у додатку до Порядку № 4, дохід, виплачений самозайнятій особі, відображається у податковому розрахунку за формою № 1ДФ за ознакою доходу «157».

Оподаткування доходів фізичних осіб регулюється розділом IV Податкового кодексу, відповідно до п. 162.1 ст. 162 якого платником податку на доходи фізичних осіб є фізична особа - резидент, яка отримує доходи, зокрема, з джерел їх походження в Україні.

При цьому згідно з пп. 168.1.1 п. 168.1 ст. 168 зазначеного Кодексу податковий агент, який нараховує (виплачує, надає) оподатковуваний дохід на користь платника податку, зобов'язаний утримувати податок із суми такого доходу за його рахунок за ставкою, визначеною у ст. 167 цього Кодексу (18 %).

Оскільки у такому випадку надана безповоротна фінансова допомога не є результатом від здійснення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця, що проводиться у порядку та за правилами, передбаченими законодавством для такої категорії осіб, то така сума допомоги оподатковується за нормами, встановленими Податковим кодексом для оподаткування доходів фізичних осіб як додаткове благо.

Таким чином, сума безповоротної фінансової допомоги, отримана платником податку від податкового агента (юридичної особи, фізичної особи - підприємця), включається до складу загального місячного оподатковуваного доходу такого платника податку та оподатковується ПДФО за ставкою 18 %.

Крім того, відповідно до пп. 1.2 п. 16 підрозділу 10 розділу XX Податкового кодексу об'єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені ст. 163 цього Кодексу, п. 163.1 якої передбачено, що об'єктом оподаткування резидента є, зокрема, загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід, до якого серед іншого включається дохід, отриманий платником податку у вигляді додаткового блага (крім випадків, передбачених ст. 165 зазначеного Кодексу).

Сума безповоротної фінансової допомоги, надана платнику податку - фізичній особі, оподатковується військовим збором на загальних підставах за ставкою 1,5 %

Отже, сума безповоротної фінансової допомоги, наданої фізичній особі - підприємцю (в тому числі фізичній особі - підприємцю - платнику єдиного податку), не є доходом від провадження підприємницької діяльності такої особи та в податковому розрахунку за формою № 1ДФ відображається за ознакою доходу «126».

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

 
zDnemZahistnika
 

zah_vitШановні мешканці Корабельного району!

Вітаю Вас зі святом – Днем захисника України! Святом мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства.

Захищати свою Батьківщину завжди було справою гідності й честі сильних і сміливих людей. І доки триватиме ця нерозривна естафета між поколіннями, доки на нашій землі пануватимуть мир, добро, затишок і спокій.

Щиро бажаю Вам міцного здоров'я, злагоди, достатку та вагомих досягнень у ратній службі та праці.

Нехай над Україною завжди височіє чисте блакитне небо!

З повагою,

голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов

 

dfsВитрати фізичної особи на оплату праці

Відповідно до пп. 177.4.2 п. 177.4 ст. 177 Податкового кодексу до переліку витрат, безпосередньо пов'язаних з отриманням доходів фізичною особою - підприємцем від провадження господарської діяльності на загальній системі

Читати...

 
102
Історії потерпілих від торгівлі людьми. Історія друга.

Історія Марини

Марина та Георгій вже деякий час мешкали у громадянському шлюбі, коли він повернувся додому до Азербайджану та запросив дівчину приїхати до нього. Так і сталось, через деякий час вона поїхала до нього. Перші декілька місяців дівчина підтримувала зв'язок з родиною, регулярно спілкувалась з мамою по телефону, навіть свекруха спілкувалась з мамою Марини, Ольгою, по телефону. Марина дзвонила з різних телефонних номерів, але через деякий час часті дзвінки припинилися. Під час однієї з таких розмов, вона розповіла мамі, що знаходиться в міліції через те, що Георгій її побив, розірвав український паспорт. На щастя дівчина встигла заховати закордонний паспорт у сусідів. В міліції у Марини зняли побої та пообіцяли допомогти у повернені додому. Зв'язок з родичами перервався.

Через місяць дівчина знов передзвонила та надала матері координати знайомої Катерини, у якої вона ховалась від Георгія. Катерина розповіла, що у дівчини вибито декілька зубів і вона дуже схудла. Ці побої продовжувались весь час, поки Марина перебувала в Азербайджані. Дівчина була дуже залякана, оскільки Георгій запевнив її, що ніхто не зможе допомогти їй у повернені додому. Але коли Ольга дізналась про підневільний стан та насильство над її дочкою, вона почала шукати допомогу.

Так, через знайомих, жінка дізналась про діяльність центру «Ла Страда-Україна». Жінка надіслала до центру листа з описом ситуації та контактами Марини. Через мережу партнерських організацій дівчину було знайдено. Документи Марини також були поновлені у Консульстві України в Азербайджані. Марина нарешті опинилась вдома. Зараз дівчина мешкає у рідному місті та з жахом пригадує часи, коли над нею знущались, били та погрожували.

Будьте уважними! Якщо Ви потрапили в схожу ситуацію, телефонуйте!

Національна «гаряча лінія» з питань запобігання

торгівлі людьми 0 800 505 501

Також Ви можете звернутись до районного відділу поліції

40-20-02

До відділу з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району

60-02-93

До Миколаївської місцевої прокуратури №2 Миколаївської області на «гарячу лінію»

60-03-13
 

znak_uvagaУВАГА!

В ніч з 07.10.2017 на 08.10.2017 та протягом 08.10.2017 на території м. Миколаєва очікується значне погіршення погодних умов, різкі пориви вітру, подекуди досягатимуть рівня небезпечного явища 25-30 м/с.

З метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій,
просимо адміністрація Корабельного району просить керівників усіх підприємств незалежно від форми власності:

- вжити необхідних запобіжних заходів щодо недопущення виникнення надзвичайних ситуацій пов'язаних із складними погодними умовами;

- підготувати для застосування та утримувати у готовності техніку необхідну для ліквідації можливих наслідків надзвичайних ситуацій;

- підприємствам, які використовують у своєму виробництві висотну техніку – утриматись від її використання на період погіршення погодних умов.

У разі виникнення НС прошу Вас інформувати адміністрацію Корабельного району: в робочі дні 60-02-71, 60-02-85, 60-02-59

Цілодобово: 60-07-51 (черговий адміністрації Корабельного району)

 

IMG_20171005_144343Тривають роботи із обрізки дерев

05.10.2017 року з метою забезпечення безпеки учасників дорожнього руху, адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради із залученням підрядного підприємства ФОП «Кущ Є.В.»  розпочато роботи із обрізки гілок та знесення аварійних дерев по пр. Богоявленському ріг вул. Янтарна.

Також на виконання звернень Управління патрульної поліції у м. Миколаєві на території району виконуються роботи із забезпечення нормативної видимості технічних засобів реагування дорожнього руху (дорожніх знаків та світлофорних об'єктів), ліквідація гілок, що нависають над проїзною частиною доріг.

Роботи у даних напрямках тривають.

 

info_logo3 жовтня 2017 року спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з представниками районного відділення поліції, членами громадського формування «Каскад» проведено рейд щодо припинення стихійної торгівлі на території Корабельного району за адресою: вул. Океанівська 14/1 - 14/2 (біля ЗОШ № 33). Складено 8 протоколів за ст.ст.152, 160 частина перша Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району та районного суду для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1589
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 664062

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"