Головна

Нові можливості!

Державна міграційна служба доповідає!

В рамках співпраці Корабельного районного центру зайнятості з Корабельним відділом Державної міграційної служби України були проведені інформаційно-консультаційні заходи для безробітних осіб.

1403___5Начальник Корабельного РВ УДМС Посохова Наталя поінформувала присутніх про мету самої служби, а саме:

- реалізація державної політики у сферах міграції (імміграції та еміграції), у тому числі протидії нелегальній (незаконній) міграції, громадянства;

- реєстрації фізичних осіб, біженців та інших визначених законодавством категорій мігрантів.

Державна міграційна служба України діє на підставі Постанови Кабінету Міністрів України №360 від 20.08.2014 про Державну міграційну службу України.

Начальник Корабельного РВ УДМС Посохова Наталя звернула увагу присутніх, що почастішали випадки шахрайства, пов'язаного з оформленням паспортних документів через підставних осіб чи організацій.

Зауважила, що тільки особа, яка бажає оформити документи за кордон (біометричний паспорт, закордонний паспорт) може звернутись до Державної міграційної служби.

Щоб отримати паспорт, потрібно звернутися до Державної міграційної служби. Зараз ви не прив'язані до місця проживання, і можете отримати закордонний паспорт в будь-якому відділенні України. А забрати документ можна за місцем реєстрації, або за місцем проживання.

Для отримання паспорта України для виїзду за кордон вам необхідно надати такі документи:

1. Паспорт громадянина України. А якщо особа ще не встигла отримати паспорт за віком (молодше 14 років), то потрібно надати свідоцтво про народження.

2. Оригінал або копія ідентифікаційного номера. Бувають випадки, коли особи за своїми релігійними або іншими переконаннями відмовляються про присвоєння ідентифікаційного номера. Тоді в такому випадку, держава їх не змушує давати цей номер.

3. Чек про сплату державного збору. Якщо у вас пільги, то потрібно надати документ, що засвідчує про звільнення від сплати збору.

Вартість оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон становить 557,32 грн (оформлення протягом 20 робочих днів) або 810,32 грн (оформлення протягом 7 робочих днів).

На сьогодні є можливість запису до електронної черги для подання документів на закордонний паспорт.

Запис до електронної черги є індивідуальним, бронювання та передача запису до черги стороннім особам заборонені. Під час оформлення паспорта працівник міграційної служби перевіряє ідентифікатор (останні 4 цифри номера паспорта для онлайн-запису та прізвище і ініціали особи для талону, отриманого в терміналі). У разі неспівпадіння цих даних, запис до черги буде анульовано, пред'явникові буде запропоновано здійснити запис до електронної черги самостійно

За більш детальною інформацією звертайтесь за адресою:

м. Миколаїв, вул. Янтарна 64, тел. 64-48-86, сайт https://dmsu.gov.ua/mykolaiv/

 

dfsПорядок укладення Договору про одноразову сплату у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування

Порядок укладення Договору про одноразову сплату у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування (далі - Договір) врегульовано статтею 10 Закону № 2464 та розділом V Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20.04.2015 № 449.

докладно...

 

Свято весни

Весна наповнює всіх теплом, світлом, з'являються перші квіти, оживає природа.

У відділенні денного перебування Корабельного району чоловіча половина для  наших чарівних жінок підготувала святкові привітання, а саме: розважально - музичну програму «Зі святом весни, любі жінки!». 

8_8_2

Цього разу її проводили у приміщенні відділення територіального центру Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за адресою: вул. Металургів, 8, у відремонтованому, святково оформленому, затишному актовому залі. Всі жінки чекали цього дня, щоб почути на свою адресу привітання та пісні, відчути себе бажаними та щасливими. Підняти настрій, провести концерт, подарувати квіти – все це встигли зробить чоловіки, що відвідують відділення денного перебування на чолі з заступником директора міського територіального центру Громовим Г.М..  Вони привітали  жінок віршами, виконали пісні, звеселили гумором та частушками – одним словом, нагадали, що можуть бути ніжними, уважними та небайдужими до Вас, чарівні жінки: мами, бабусі, подруги.

8__1

Хочеться подякувати нашим талановитим чоловікам: В.Матвєєву за музичний супровід програми та виконані ним класичні твори на акордеоні, С.Деньковичу (гра на сопілці), І.Каламурзі: у нього завжди є гумор та жарти, які він майстерно виконує, О.Козовякіну за виконані чарівні пісні: «Очі волошкові», «Эти глаза напротив», Г.Меркулову дякуємо за пісні «Червона троянда», «Сиреневый туман», І.Гринько виконав пісні «Галина» та «Берега», М.Спиця подарував жінкам пісні з кінофільму «Весна на заречной улице». Зал підспівував та аплодував нашим артистам.

Весняний подарунок для жінок надав депутат міської ради м.Миколаєва Єнтін В.О., який виступив з привітаннями та подарував присутнім жінкам квіти.

Тож наші жінки відчули себе потрібними, бо самий дорогий подарунок на свято – увага. Нехай весна панує в душі в усі пори року. Будьте милими, чарівними, здоровими - зі святом Вас, любі жінки!

 

IMG_20180307_132957

Прибирання Зупинки Арка

Роботи по розчищенню зупинки Арка виконуються КП «Обрій-ДКП». Проведення робіт по розчищенню міжквартальних проїздів – сфера відповідальності департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради.

Однак, адміністрація Корабельного району регулярно проводить очищення вказаних проїздів з залученням комунальних підприємств.

IMG_20180307_135223Прибирання Школи мистецтв

На даний час КП «Обрій-ДКП» розпочато роботу по прибиранню території навколо школи мистецтв.

До відома: збір та вивезення снігу договорами не передбачено, оскільки це є необґрунтованою витратою бюджетних коштів.

 

IMG_6014Напередодні 8 Березня в малій залі адміністрації Корабельного району відбулося нагородження найкращих жінок району почесними грамотами голови адміністрації за плідну громадську діяльність, особистий внесок у розвиток дітей, молоді та з нагоди Міжнародного жіночого Дня 8 Березня. Нагороджуваних привітав заступник голови адміністрації Корабельного району Красножон Валентин Леонідович.

У ММПК «Корабельний» відбувся святковий захід присвячений Міжнародному жіночому дню, за участі керівництва району, трудових колективів, організацій, установ, підприємств району, матерів-героїнь, учителів та вихователів навчальних і дошкільних закладів, бібліотекарів.

З вітальним словом виступив заступник голови адміністрації Валентин Красножон, який подякував жінкам району за їх самовіддану працю, їх велике материнство, відданість, ніжність і добро, яке було, є і буде вічним на землі. Побажав найкращій половині людства квітучої молодості, любові рідних та близьких, безмежного шанування від оточуючих.

IMG_6011IMG_6018Прекрасних дам, гостей урочистостей, вітали артисти Миколаївського Академічного художнього російського драматичного театру та запропонували для перегляду виставу «Скамейка». Своїм запалом вони створили атмосферу радості, весняної піднесеності. Адміністрація та мешканці Корабельного району разом виносять щиру подяку артистам за гарну виставу!

IMG_6027IMG_6030

З прекрасним святом – торжеством весни, любі жінки!!!

 

web-portal_0ВЕБ-ПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ – ЗРУЧНО, НАДІЙНО, КОРИСНО!

Кожна людина з початком своєї трудової діяльності повинна замислитися над такими питаннями: «Чи сплачує за мене роботодавець кошти до Пенсійного фонду?», «Чи вірно відображаються мої індивідуальні дані та обліковується моя заробітна плата в органах Пенсійному фонду?», «Який страховий стаж я здобув?». Адже саме від відповідей на ці запитання залежить яке пенсійне майбутнє буде мати кожна людина.

Так, аби не мати прикрих несподіванок на порозі пенсійного віку, Пенсійний фонд України надає всім можливість здійснювати постійний контроль за даними, що можуть впливати на пенсійні права громадян за допомогою веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

Для того, щоб стати користувачем даної послуги, слід пройти процедуру реєстрації, яка проводиться тільки один раз. На веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України є три способи реєстрації:

Спосіб № 1. Подача заяви для реєстрації на веб-порталі при особистому відвідуванні територіального органу Пенсійного фонду України.

Для цього слід звернутися до територіального управління Пенсійного фонду України за місцем реєстрації з паспортом та ідентифікаційним номером, заповнити заяву та отримати код реєстрації.

Спосіб № 2. Он-лайн реєстрація за електронним цифровим підписом (ключем ЕЦП).

Для цього необхідно звернутись до акредитованого центру сертифікації ключів та отримати індивідуальний ключ ЕЦП, який зберігається на будь-якому носії (флешка, жорсткий диск комп'ютера), зайти на адресу веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України та виконати прості кроки реєстрації.

Спосіб № 3. Он-лайн реєстрація за допомогою електронного пенсійного посвідчення (ЕПП).

Всі особи, які мають електронне пенсійне посвідчення, мають змогу пройти процес реєстрації на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України он-лайн за допомогою РIN-коду, який отримується при видачі електронного пенсійного посвідчення.

Після проходження реєстрації кожен користувач веб-порталу отримає індивідуальні відомості з дотриманням вимог до захисту персональних даних.

Шановні громадяни! Інгульське об'єднане управління Пенсійного фонду України м.Миколаєва Миколаївської області наполегливо рекомендує Вам постійно контролювати дані, які впливають на розмір Вашої пенсії сьогодні чи у майбутньому. Не зволікайте – дбайте про пенсію зараз!

Керівництво Інгульського об'єднаного  управління Пенсійного фонду України м.Миколаєва Миколаївської області.

 
IMG_20180305_095253

До уваги власників домоволодінь!!!

Адміністрація району вкотре змушена констатувати що деякі мешканці приватних домоволодінь безвідповідально відносяться до своїх обов'язків по очищенню прилеглої території. Ігноруючи вимоги Правил благоустрою, несвідомі громадяни не очищають тротуарну доріжку біля власних будинків. Наслідок такої бездіяльності – тротуар перетворений на ковзанку та високий ризик травматизму перехожих.Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради у зв'язку з погіршенням погодних умов (протягом минулого тижня), пов'язаних із сніговими заметами звертається до усіх мешканців приватного сектору із наполегливим проханням не бути байдужими та бездіяльними до власного міста.

Згідно п. 12.2.30 Правил «Благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м.Миколаєві» – Несвоєчасне прибирання снігу і льоду із тротуарів, пішохідних доріжок, доріг, місць паркування автомобілів, покрівель, прибудинкових територій, територій підприємств і організацій, у тому числі прилеглих до них територій; несвоєчасне посипання їх піском, скидання снігу на проїжджу частину вулиць – є адміністративним правопорушенням.

IMG_20180305_094945IMG_20180305_095136Нагадуємо, що прилегла територія - територія, що безпосередньо примикає до меж будинку, у тому числі індивідуальної забудови, спорудження, огородження будівельного майданчика, автогаражного кооперативу, АЗС, об'єктів торгівлі, реклами й інших об'єктів по всьому периметру до проїзної частини, включаючи тротуари, зелену зону, паркувальний карман, а також
0,5 м частини дороги від бордюру, крім магістральних вулиць.

Закликаємо власників приватних домоволодінь відповідально відноситись  до своїх обов'язків, адже ціна недбалості – дискомфорт, забої та травмування перехожих, серед яких можуть бути діти, вагітні жінки, літні люди.

 

Ліквідація наслідків снігопаду

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради звітує громаді міста про хід виконання робіт з ліквідації наслідків снігопаду

image-0-06image-0-02image-0-04image-0-05image-0-01image-0-03


 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1736
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 682915

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"