Головна

grom_sluh

Увага! Зміни у даті проведення районних громадських слухань

26 грудня 2018 року об 11-00 у приміщенні актової зали учбового корпусу Вищого професійного училища суднобудування (вул. Айвазовського, 6-А) відбудуться районні громадські слухання щодо будівництва об'єкта транспортної інфраструктури – залізничної колії для обслуговування нежитлового об'єкта по вул. Айвазовського, 14/2.

Початок реєстрації учасників о 10-00. Право голосу на громадських слуханнях мають громадяни, які проживають у Корабельному районі м. Миколаєва, та яким на день проведення громадських слухань виповнилось 18 років. Учасникам слухань необхідно мати при собі документ, який засвідчує особу та містить відомості про місце її проживання (реєстрації).

Ініціативна група

 

День Святого Миколая

День Святого Миколая – свято з особливим шармом. За легендою Миколай був покровителем дітей. Православна гілка християнства дане свято відзначає 19 грудня.

Цього дня представники адміністрації Корабельного району завітали до Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №6.

Від імені голови адміністрації Олександра Цуканова начальник відділу з гуманітарних питань Ірина Богдан разом зі Святим Миколаєм порадували вихованців інтернату солодкими подарунками, а артисти ММПК «Корабельний» концертно-розважальною програмою.

Учні навчального закладу також підготували декілька цікавих та яскравих привітальних номерів до свята.

Настрій у всіх присутніх залишився гарним, а діти пообіцяли весь наступний рік бути чемними, щоб знову отримати гарні емоції, подарунки, солодощі.

IMG_6901IMG_6910

 

«Чарівна акція до Дня Святого Миколая»

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Чарівний святковий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая.

Голова адміністрації Корабельного району Цуканов О.М. разом з начальником відділу з гуманітарних питань Богдан І.І. завітав до діток, які потребують особливої соціальної підтримки. Шановні гості з побажаннями міцного здоров'я, добробуту, злагоди подарували дітям іграшки (цікаві конструктори, гарні ляльки, настільні ігри та м'які іграшки), солодкі подарунки, цитруси.

IMG_6868IMG_6871

 

Санітарне очищення району

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради інформує громаду міста про роботи із санітарного очищення, які виконувались протягом поточного тижня з 10.12.2018 по 3014.12.2018.

Із залученням підрядного підприємства ліквідовано звалища гілля та опалого листя по пр. Корабелів, вул. Океанівській, Металургів, Глинки, Новобудівна та на території багатоповерхової забудови.

Двічі виконано ручне прибирання зупинок громадського транспорту. Виконано ручне прибирання прибордюрної частини на внутрішньоквартальному проїзді по маршруту руху громадського транспорту № 76 (від пр. Богоявленського до кінцевої зупинки) та другорядної дороги по пр. Корабелів.

Із залученням ТОВ «Миколаївзеленгосп» виконані роботи по санітарній обрізці, знесенню та кронуванню дерев по вул. Океанівська, 8,

пр. Богоявленському – ріг вул. Океанівська. Також виконано підрізку гілок, які заважають нормативній видимості технічних засобів регулювання дорожнього руху по вул. Океанівська та вул. Кобзарська (район ЗОШ № 49).

Із залученням громадських працівників та ПП «ФІБ» виконано прибирання зелених зон від випадкового сміття та опалого листя по просп. Богоявленському (від вул. Самойловича до зупинки «Риф»), пр. Корабелів, вул. Металургів, Глинки, Новобудівна, Океанівська, Об'їзній дорозі та на території спортивного містечка «Корабельний».

Роботи із санітарного очищення тривають.

IMG_20181214_093004

 

У 2018 році Україна офіційно долучилася до всесвітнього благодійного руху «Щедрий вівторок». Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи.

blag_dopblag_dop1

Учні 7-Б класу Миколаївської гімназії №3 в особі класного керівника Плахути Наталії Ярославівни долучилися до соціального проекту «Щедрий вівторок» і організували відвідування 7-ми підопічних відділення соціальної допомоги Корабельного району, вдома, з врученням благодійної допомоги у вигляді продовольчих наборів, які надало ТДВ «Южноукраїнська транспортна компанія».

Працівники відділення Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) щиро дякують благодійникам та небайдужим, які підтримали всеукраїнську благодійну ініціативу, віддали часточку своєї любові та зробити добру справу для суспільства.

Заступник директора  міського територіального центру Т.І.Подаєнко

 

Всеукраїнський тиждень права «Мої права – моя фортеця»

«Призначення житлових субсидій на опалювальний період»

Слухачі "Університету третього віку» ідділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) з нетерпінням чекають зустрічей зі спеціалістами на тематичні лекції правового характеру.

PRAV_ZYSTR

Ось і 10.12.2018 року в актовому залі відділення денного перебування Корабельного району відбулась змістовна та корисна правова зустріч з завідувачем сектору прийняття рішень відділу соціальних виплат Управління соціальних виплат і компенсацій Корабельного району департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Ліщук Людмилою Анатоліївною, яка розповіла про порядок призначення житлової субсидії на опалювальний період 2018-2019 роки.

Дякуємо за підтримку в питаннях соціального захисту населення Управлінню соціальних виплат і компенсацій  Корабельного району.

Заступник директора міського територіального центру Т.І.Подаєнко

 

dfsОподаткування доходу у вигляді допомоги на поховання

Головне управління ДФС у Миколаївській області повідомляє, що згідно з п.п.165.1.22 п.165.1 ст.165 розд.IV Податкового кодексу України (далі – ПКУ), до загального місячного або річного оподатковуваного доходу платника податку не включаються кошти або вартість майна чи послуг, що надаються як допомога на поховання платника податку:

а) будь-якою фізичною особою, благодійною організацією, Пенсійним фондом України, відповідним структурним підрозділом місцевої державної адміністрації, фондами загальнообов'язкового державного соціального страхування України або професійною спілкою;

б) роботодавцем такого померлого платника податку за його останнім місцем роботи (у тому числі перед виходом на пенсію) у розмірі, що не перевищує подвійний розмір суми, визначеної в абз. І п.п.169.4.1 п.169.4 ст.169 ПКУ. Сума перевищення за її наявності остаточно оподатковується під час її нарахування, виплати та наданні.

Таким чином, якщо допомога на поховання померлого працівника виплачується з фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України за його останнім місцем роботи, то такий дохід незалежно від розміру отриманої допомоги не є об'єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб. При цьому, сума виплаченої допомоги відображається роботодавцем у податковому розрахунку за формою 1ДФ з ознакою доходу «146».

Головне управління ДФС у Миколаївській області

 
NG-2019
 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2047
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 795519

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"