Головна

3123 лютого 2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд – обстеження 20-ти об'єктів, а саме: 13-ти непродовольчих та 4-х продовольчих крамниць, закладів громадського харчування -3.

У ході рейду на суб'єктів господарської діяльності представниками ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області було складено 1 протокол за статтею 42 КУ «Про адміністративне правопорушення» («Порушення санітарних норм»).

 

30Санітарна обрізки дерев

Адміністрація Корабельного району із залученням підрядного підприємства ТОВ «Укрбіорост» виконує роботи із кронування, санітарної обрізки та знесення аварійних дерев на території району.

Протягом минулого тижня виконано роботи за адресами: вул. Океанівська, №11 та № 14.

Загалом виконано знесення 3-х аварійних дерев та кронування 5-ти дерев на території Корабельного району.


 

Санітарне очищення

18 лютого 2021 року адміністрацією Корабельного району із залученням підрядного підприємства ФОП Звіренко О.М. здійснено роботи із ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ на території району (мкр. Кульбакино, мкр. Широка Балка, вул. Самойловича).

Вкотре закликаємо усіх мешканців Корабельного району берегти чистоту та не викидати сміття у невідведених для цього місцях. Нагадуємо, що усі роботи із ліквідації сміттєзвалищ фінансуються із міського бюджету, який набагато доцільніше витрачати на роботи із благоустрою (ремонт доріг, тротуарів, влаштування освітлення, будівництво дитячих та спортивних майданчиків тощо).

2829

 

2717 лютого 2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд – обстеження 13-ти об'єктів, а саме: 5-ти непродовольчих та 3-х продовольчих крамниць, закладів громадського харчування -3, салонів краси - 2.

У ході рейду на суб'єктів господарської діяльності представниками ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області було складено 2 протоколи за статтею 42 КУ «Про адміністративне правопорушення» («Порушення санітарних норм»).

 

2516 лютого 2021 року команда філії - Миколаївського обласного управління АТ «Ощадбанк» на чолі з начальником управління Олександрою Любименко святкувала відкриття установи нового формату ТВБВ №10014/060 за адресою: м. Миколаїв, вул. Металургів, 34.

Відкриття сучасного відділення в Корабельному районі міста Миколаєва відвідали поважні гості – очільники Миколаївської міської ради та адміністрації району.

Особисто привітали з першим робочим днем керівники найкрупніших у місті та області підприємств: ДП «Стивідорна компанія «Ольвія» та суднобудівного заводу «Океан».

Співробітники ТВБВ №10014/060, яке очолює Ольга Медведєва, з хлібом- сіллю зустрічали гостей та клієнтів у сучасному відділенні, оснащеному преміум - зоною, депозитарієм, кімнатою переговорів, відкритими робочими місцями менеджерів з обслуговування роздрібних клієнтів та клієнтів ММСБ, зоною 24/7.

За високі досягнення та показники бізнесу відділення стало Кращою командою Ощадбанку за підсумками І півріччя 2020 року.

Тож, побажаємо команді ще більш високих результатів та успіхів у новому відділенні!

26

 

2316 лютого 2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд – обстеження 15-ти об'єктів по вул. Океанівська, а саме: 7-ми непродовольчих та 7-ми продовольчих крамниць, закладів громадського харчування -1.

У ході рейду на суб'єктів господарської діяльності представниками ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області було складено 1 протокол за статтею 44-3 КУ «Про адміністративне правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»), що передбачає штраф від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

17 лютого 2021 року спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району спільно з представниками відділу поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області провели рейд - відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва з метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: вул. Металргів, 32; вул. Генерала Попеля, 164; вул. Самойловича, 24, вул. Океанівська, 31; пр. Богоявленський, 311, пр. Богоявленський, 342.

Надано 6 попереджень щодо неприпустимості торгівлі у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу.

24

 

legalНаслідки нелегальної праці

Нелегальна праця – це використання роботодавцями найманої робочої праці без належного оформлення трудових відносин.

Небезпека нелегальної зайнятості, полягає у тому, що бюджет недоотримує кошти, мінімізуються надходження до Пенсійного фонду, а особливо в тому, що люди не матимуть змоги отримати пенсію, яка відповідає рівню їхньої реальної зарплати.

Крім того у разі вивільнення у випадку скорочення чисельності або штату працівників, або ж при виникненні проблем зі здоров'ям, працівник не отримає компенсаційних виплат і оплати лікарняного листа, або вони розраховуватимуться тільки з офіційної, малої заробітної плати.

Таким чином, влаштовуючись на роботу неофіційно, працівник повинен чітко усвідомлювати, що це може призвести до того, що:

• вимагатимуть працювати понад норму, а то і без вихідних без додаткової оплати праці;

• не буде доплат за роботу в нічний час, за наднормативні роботи і роботу у святкові дні, а також індексації заробітної плати у зв'язку із зростанням індексу інфляції;

• не буде вихідної допомоги при звільненні працівника через скорочення штатів;

• не буде ніяких соціальних гарантій, передбачених для працівника;

• не буде права на відпустку, в тому числі, і на відпустку в зв'язку з вагітністю, пологами і для догляду за дитиною, грошової компенсації за невикористану відпустку;

• не буде права на достроковий вихід на пенсію (якщо робота пов'язана з шкідливими умовами праці);

• не буде права на охорону праці;

• працівник не матиме змоги зареєструватись в центрі зайнятості як безробітний та отримати відповідну допомогу.

Якщо раніше до роботодавців за порушення трудового законодавства застосовувались тільки адміністративні санкції, то відтепер з'явились і фінансові санкції.

Тож закликаємо роботодавців та працівників свідомо ставитися до свого майбутнього – легалізувати найману працю та відмовитись від «чорної» зарплати в «конвертах»!

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2774
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1065009

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"