Оголошення
дислокация
Map
Головна

infoТриває перевірка об'єктів торгівлі та сфери послуг щодо дотримання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

07.11- 09.11.2023 року спеціалістами відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради проведено рейди - обстеження об'єктів торгівлі та сфери послуг з метою перевірки виконання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

У ході рейдів на території Корабельного району було перевірено 51 установа. Виявлено 7 порушення, надано 7 попереджень. Не здійснюють господарську діяльність – 2.

 

info_logoЗ метою перевірки щодо утримання території Корабельного району у належному санітарного стані протягом тижня, 07.11 - 09.11.2023, спеціалістами відділу санітарної інспекції адміністрації району було проведено рейди щодо перевірки санітарного стану вулиць приватного сектору (вулиці Пилипа Орлика, вулиці Єсеніна, вулиці Академіка Рильського, вулиці Литовченка, вулиці Космонавта Волкова, вулиці Фруктова, вулиці Лесі Українки, вулиці Адмірала Ушакова, вулиці Олега Ольжича).

За підсумками рейдів виявлено ряд порушень Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в міста Миколаєві (складування будівельних матеріалів та будівельного сміття, відсутність покажчиків будинків).

На порушників складено 15 адміністративних протоколів за ст. 152 КУпАП, які передано на розгляд адміністративної комісії для подальшого визначенням виду адміністративного стягнення. Надано 62 попередження домовласникам та проведено роз'яснювальну роботу щодо обов'язкової наявності договору на вивіз ТПВ та утримання прилеглої території в задовільному санітарному стані.

Спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району спільно з представниками відділу поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області провели рейд - відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва з метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: вулиця Самойловича, 24; вулиця Металургів, 28-36; вулиця Океанівська, 31; проспект Богоявленський, 311; проспект Богоявленський, 342:

Складено 5 протоколів за статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів).

Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

 

komissiya_e-vidnovlennya

На відпрацюванні в комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об'єкти нерухомого майна на території Корабельного району (програма «є Відновлення») внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України перебуває 369 звернень від громадян.

На тепер відпрацьовано 211 Актів (будинків - 99, квартир – 112). 158 Актів знаходяться в роботі (51- будинки, 107- квартири). Протягом тижня комісією обстежено 8 об'єктів.

 

dfs-stattya

Головне управління ДПС у Миколаївській області інформує

Податкова знижка – можливість платника на повернення частини сплаченого податку

Головне управління ДПС у Миколаївській області нагадує, що у рамках проведення кампанії декларування доходів - 2023 платники податків можуть скористатися правом на отримання податкової знижки.

Податкова знижка – це можливість громадянина повернути частину сплаченого загальнодержавного податку на доходи за певні послуги, які були здійснені протягом звітного податкового року платником податку.

Звертаємо увагу, що до податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і особу, яка звертається за податковою знижкою (їх покупця (отримувача), зокрема: квитанціями; фіскальними або товарними чеками; прибутковими касовими ордерами. Податок підлягає поверненню протягом 60 календарних днів з дня подання декларації.

 

Відділом з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради видано 98 продуктових наборів багатодітним родинам, які зараз проживають на території Корабельного району міста Миколаєва...

Допомога була надана міжнародною незалежною благодійною організацією соціального спрямування «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка».

005006007

 

photo_2023-11-09_12-11-53

У Миколаєві готуються до похолодання: де можна буде погрітися безхатченкам

В місті облаштовують місця обігріву, видачі гарячого харчування та теплих речей для безхатченків і людей, які опинилися у скрутній ситуації.

При встановленні середньодобової температури повітря нижче - 5 градусів, теплі речі та гаряче харчування можна буде отримати за адресами:

вул. Кузнецька, 83

вул. 12 Поздовжня, 50-А

вул. Металургів, 8/4

вул. Шевченка, 19-А.

Сюди ж можна принести теплий одяг для тих, хто потребує.

Розгорнуто пункти обігріву за адресами:

вул. Кругова, 47 «Центр реінтеграції бездомних осіб»

с. Весняне, вул. Очаківська, 1-Б «Миколаївський центр соціальної реабілітації «Відновлення».

У разі необхідності та різкого зниження температури повітря додатково відкриється пункт обігріву для бездомних у сквері біля автовокзалу (пр. Богоявленський, від пр. Миру до вул. Будівельників).

 
sluzhba_deti
Станом на 03.11.2023 спеціалісти Служба у справах дітей адміністрації Корабельного району протягом здійснили особистий прийом 620-ти громадян щодо отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів отримали 35 осіб. Підготовлено 27 проєктів рішень виконавчого комітету щодо статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Організаційна робота триває.
 

e-vidnovlennya

На відпрацюванні в комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об'єкти нерухомого майна (програма «є Відновлення»)з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об'єкти нерухомого майна (на території Корабельного району) внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України перебуває 369 звернень від громадян. На тепер відпрацьовано 191 Акт (будинків - 89, квартир – 102). 178 Актів знаходяться в роботі (61- будинки, 117- квартири). Протягом 31.10- 02.11.2023 року комісією обстежено 19 об'єктів.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3312
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1136832

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"