Головна

38

 

 

 

 

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Запорізька від вул. 3 Козацька до вул. 6 Козацька. Площа асфальтування дороги - 2040 кв. м.

 
Триває літній оздоровчий сезон для дітей пільгових категорій

Найціннішим скарбом для кожної людини є сім'я. Можна мати безліч хороших друзів та знайомих, але тільки родина дає нам відчуття захищеності і потрібності на все життя, робить нас щасливими і впевненими у майбутньому. Дитячі будинки сімейного типу - це сім'ї в яких діти, позбавлені батьківського піклування відчувають підтримку та любов.

26 липня 2021 року на відпочинок до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Динамо», який розташований в курортній зоні міста Очаків на березі Чорного моря поїхали 15 дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в дитячих будинках сімейного типу. В таборі відпочинку буде організовано ряд тематичних заходів: мистецькі конкурси, вікторини, спортивні змагання, літературні читання, тощо.

Бажаємо юним миколаївцям гарно відпочити та щасливо повернутися додому!

37

 

Відділом санітарної інспекції адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради із залученням підрядного підприємства ФОП Звіренко О.М. постійно виконуються роботи із прибирання зупинок громадського транспорту вздовж магістральних доріг. Комплекс робіт включає в себе підмітання пасажирських платформ, очищення урн, зривання несанкціонованої реклами та прибирання прибордюрної частини дороги паркувального карману. Адміністрація Корабельного району закликає усіх громадян берегти чистоту, викидати сміття в урни та не засмічувати зупинки несанкціонованою рекламою чи малюнками, адже їх влаштування та утримання відбувається за бюджетні кошти громади міста.

3536

 

Відділом санітарної інспекції адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради із залученням підрядного підприємства ТОВ «Миколаївзеленгосп» виконуються роботи із покосу трави (у тому числі джерел проростання карантинних рослин (амброзії) за адресами: пустир за ЗОШ №48, зелені зони між ЗОШ №43 та ДНЗ №133, територія за храмом по вул. Торговій, вул. Г.Сагайдачного – ріг вул. Уральська. Роботи у даному напрямку тривають.

31323334


 

21 липня 2021 року робочою групою у складі представників громадського формування «Каскад» та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд по боротьбі зі стихійною торгівлею по вул. Металургів, вул. Океанівській та пр. Богоявленському.

В ході рейду складено 5 протоколи за ст. 152 КУпАП.

282930

 

27В Головному управлінні Пенсійного фонду України в Миколаївській області розпочато підготовку до перерахунку пенсій військовослужбовців

Постанову Кабінету Міністрів України №713 «Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб» прийнято 14 липня 2021 року.

З метою поетапного зменшення диспропорцій в розмірах пенсій військовослужбовців та деяких інших осіб Уряд ухвалив з 1 липня поточного року:

- встановити щомісячну доплату 2000 грн колишнім військовослужбовцям, особам начальницького і рядового складу міліції, поліцейським та іншим особам, пенсії яким призначено до 1 березня 2018 року;

- установити, що у разі, коли щомісячний розмір пенсійних виплат з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, сум індексації, щомісячної доплати, передбаченої пунктом 1 цієї постанови, інших доплат до пенсій, встановлених законодавством (крім пенсій за особливі заслуги перед Україною), в осіб, які отримують пенсію, призначену відповідно до Закону, не досягає 3854 гривень, таким особам встановлюється щомісячна доплата до пенсії в сумі, якої не вистачає до зазначеного розміру, яка враховується під час подальших перерахунків пенсій;

- збільшити мінімальну пенсію для учасників бойових дій до 3893,4 грн.

Станом на 01 липня 2021 року на обліку в Головному управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області перебуває 19 589 пенсіонерів військовослужбовців та силових структур, яким пенсію призначено відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», середній розмір їх пенсійних виплат складає 5174,77 грн.

Варто зазначити, що останній перерахунок пенсій військовослужбовцям органи Пенсійного фонду проводили в березні 2018 року.

 
26

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради висловлює подяку громадській організації «Альтера+» за активну участь у покращенні благоустрою району. На добровільних засадах представники ГО «Альтера+» ведуть пропаганду здорового способу життя та виконують роботи із ліквідації написів, що рекламують сайти із продажу наркотичних речовин.

 

Відділом санітарної інспекції адміністрації Корабельного району із залученням ТОВ «Укрбіорост» виконуються роботи із санітарної обрізки аварійних дерев (тополь) за адресою: пр. Богоявленський, 295.

25

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2917
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1192532

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

koradm@mkrada.gov.ua

znak

Питання "гарячої лінії"