Головна

06

З метою благоустрою та санітарного утримання території Корабельного району м Миколаєва спеціалістами відділу санітарної інспекції адміністрації району протягом липня поточного року проведено організаційну роботу, та виконано:

ПЕРЕЛІК РОБІТ

 

05Пам'ятай про свою безпеку

За період з 2019 року по 2023 рік майже 49 тисяч українців зазнали ризику, пов'язаного із торгівлею людьми. За результатами національного дослідження проведеного з метою з'ясування вразливості українців до ситуацій торгівлі людьми в умовах війни в Україні – 29% українців готові прийняти ризиковану пропозицію роботи за кордоном або в іншому населеному пункті.


докладно...

 
28 липня, напередодні Дня працівників торгівлі, керівництво адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради, в особі заступника голови адміністрації району Олександра Беззубенка, привітали представників малого бізнесу, які з першого дня війни, залишаючись у місті, не покинули свою справу та підтримували мешканців району, які потребували гуманітарної допомоги.

Подячним листом Миколаївського міського голови відзначено фізичних осіб - підприємців:

Флягу Тетяну

Кучеренка Анатолія

Кирилюка Максима

Русяновського Олексія

Новосьолову Ганну

16

 

den-derzhavnosti-2

Україна відзначає День Української Державності 28 липня.

24 серпня 2021 року, у 30-ту річницю Незалежності України, президент Володимир Зеленський оголосив про заснування нового свята – Дня української державності, яке відзначатиметься у День хрещення Русі-України.

31 травня 2022 року Верховна Рада встановила, що 28 липня в Україні буде святковий день – День української державності.

den-derzhavnosti

читати далі...

 

1415

«Торгівля людьми - злочин та порушення прав людини»

Під такою назвою у бібліотеці-філіалі №18 Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького м. Миколаєва (пр. Корабелів, 12) відбувся тематичний лекторій для бібліотекарів, користувачів бібліотеки та для колективу творчого об'єднання «Райдуга» (керівниця Валєєва А.Д.)

Модератор заходу - Ірина Богдан начальниця відділу з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради. Пані Ірина розповіла про причини та наслідки торгівлі людьми, шляхи потрапляння в ситуацію, про особливості торгівлі людьми під час війни в Україні, про масштаби явища цього злочину.

Слухачі дізнались про суть торгівлі людьми як комплексної проблеми, зокрема в період війни, про основні шляхи потрапляння українських громадян до тенет торгівців людьми та про нові ризики, що виникли під час війни.

Модераторка роздала всім тематичні інформаційні буклети та брошури з метою розповсюдження інформації серед населення Корабельного району. Буклети також являються інформаційними індикаторами для людей і створені з метою запобігання стати жертвою злочину, несуть стислу та розгорнуту інформацію про дії під час опинення у скрутній ситуації.

Також пані Ірина надала статистичну інформацію про злочини торгівлі людьми в Україні, запевнила, що торгівля людьми - це форма сучасного рабства та порушення прав людини. Це не лише сексуальна експлуатація або випадки, пов'язані із викраданням людей, це загалом незаконне отримання надприбутків з експлуатації чоловіків, жінок і дітей.

Завідувачка бібліотеки Лілія Полковниченко прокоментувала питання злочину торгівлі людьми, зазначив актуальність роботи фахівців, які виявляють та надають послуги та допомогу постраждалим.

На заході слухачі отримали знання, дізнались про нові фактори вразливості, нові ризики та виклики, що можуть впливати на виникнення ситуацій, пов'язаних із торгівлею людьми.

 

30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Щороку увесь світ відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який проголошено 30 липня Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою привернення уваги світової спільноти та підвищення рівня поінформованості населення щодо торгівлі людьми.

24 липня на чолі із заступником директора департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Олександром Рябенком відбулась робоча нарада, в якій брали участь начальниця відділу сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми Ольга Казакуца, начальники та головні спеціалісти відділів з гуманітарних питань адміністрацій районів міста Миколаєва.

У ході наради були розглянуті питання щодо торгівлі людьми в умовах воєнного стану та організації проведення інформаційно-просвітницьких заходів з протидії торгівлі людьми в період з 24.07.23 до 07.08.23.

13

 

info_logoУ Миколаєві щотижня проводять зустрічі для містян, чиє житло постраждало внаслідок війни

Людям допомагають розібратися з процедурами та документами, роз'яснюють першочергові кроки, які необхідно зробити для отримання відшкодування за пошкоджене майно.

Зібрання проходять у приміщенні департаменту ЖКГ. Останнє було присвячено державній програмі єВідновлення, що стартувала 10 травня. За умовами програми, громадяни можуть отримати до 200 тисяч гривень компенсації на відновлення пошкодженого через війну майна.

Заступник директора департаменту ЖКГ Ігор Набатов пояснив - щоб стати учасником програми, треба подати заявку в "Дії". Невдовзі буде доступна можливість зробити це в паперовому вигляді - із заявами працюватимуть управління соціального захисту Миколаєва.

Запрошуємо на зустрічі жителів Миколаєва, яким потрібна підтримка та консультація.

На вас чекають у п'ятницю, 28 липня, о 14 годині.

Адреса: вул. Адмірала Макарова, 7, актова зала департаменту ЖКГ.

 

dopomoha_na_prozhyvannja

ІНФОГРАФІКА

З метою осучаснення умов надання допомоги для внутрішньо переміщених осіб Уряд 11.07.2023 ухвалив постанову, якою уточнено параметри надання цієї підтримки (далі – Постанова).

Постанова запроваджує концептуально новий підхід до надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам (далі – Допомога). Відтепер з метою посилення адресності, зокрема:

- термін надання Допомоги складає від 6 до 12 місяців;

- з 1 серпня 2023 року Допомога автоматично продовжується на 6 місяців для внутрішньо переміщених осіб, які вже до зазначеної дати отримують допомогу на проживання (крім тих, які перебувають за кордоном більш як 30 календарних днів підряд, відбувають покарання в місцях позбавлення волі, були засуджені за колабораціонізм, повернулися до постійного місця проживання);

- розмір Допомоги залишається на рівні 3,0 тис. грн щомісяця для дітей та осіб з інвалідністю, 2,0 тис. грн щомісяця – для інших осіб;

- Допомогу отримують діти, народжені після переміщення в сім'ях внутрішньо переміщених осіб;

- Допомога призначається на родину внутрішньо переміщених осіб з урахуванням соціального статусу, майнового стану кожного члена родини (Допомога направлена на осіб, які найбільше її потребують);

- з 1 вересня 2023 року передбачено здійснення верифікації всіх отримувачів Допомоги, за результатами якої Міністерством фінансів України буде надано пропозиції щодо припинення надання Допомоги окремим з них;

- щодо осіб, які вперше виявили бажання отримувати Допомогу після набрання чинності Постанови, буде застосовано верифікацію.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3223
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1133840

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"