Головна

dfsПраво фізичних осіб на пільгу щодо сплати земельного податку

Платниками земельного податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі.

Нарахування фізичним особам сум земельного податку проводиться контролюючим органом (за місцем знаходження земельної ділянки), які надсилають (вручають) платникові за місцем його реєстрації до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку.

Податок сплачується фізичними особами протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Статтею 281 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) визначені пільги щодо сплати земельного податку для фізичних осіб.

Так, звільняються від сплати  податку:

- інваліди першої і другої групи;

- фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;

- пенсіонери (за віком);

- ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

- фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для вищезазначеної категорії фізичних осіб, поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм:

- для ведення особистого селянського господарства - у розмірі не більш як 2 гектари;

- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах - не більш як 0,25 гектара, в селищах - не більш як 0,15 гектара, в містах - не більш як 0,10 гектара;

- для індивідуального дачного будівництва - не більш як 0,10 гектара;

- для будівництва індивідуальних гаражів - не більш як 0,01 гектара;

- для ведення садівництва - не більш як 0,12 гектара.

ДПІ в Інгульському районі м. МиколаєваГУ ДФС у Миколаївській області

 

Санітарне очищення району

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради з 20.08 по 28.08 поточного року виконала роботи з санітарного очищення району, а саме:

- ліквідовано несанкціоновані звалища сміття по пр. Богоявленському, 314, 312а, 326, вул. Металургів від пр. Богоявленського до вул. Глинки, вул. Національної Гвардії від вул. Океанівська до вул. Самойловича, пр. Корабелів, 12,12а,12б;

- із залученням підрядного підприємства ТОВ «Миколаївзеленгосп» виконано покіс зелених зон по вул. Металургів, вул. Рильського;

- виконано ручне прибирання зупинок громадського транспорту та паркувальних кишень  по пр. Богоявленському, пр. Корабелів,  по об'їзній дорозі на перехрестях з вул. Ольшанців, вул. Торговою, вул. Янтарною, вул. Бригадною,  вул. Єсеніна, вул. Гагаріна;

- із залученням підрядного підприємства ПП «ФІБ» виконано роботи з ліквідації несанкціонованих звалищ сміття по вул. Океанівській, вул. Самойловича та  прибирання території спортивного містечка «Корабельний»;

- із залученням громадських працівників, направлених з районного центру зайнятості, виконано прибирання зелених зон вздовж магістральних доріг по пр. Богоявленського,  пр. Корабелів, вул. Самойловича, вул. Океанівській.

 

ambroziaАдміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради звертається до мешканців району з наполегливим проханням приєднатися до боротьби з амброзією.

Нагадуємо, що за несвоєчасне видалення карантинних рослин на прилеглих та закріплених територіях передбачено адміністративну відповідальність за ст. 152 КУпАП п.12.2.42 Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку м. Миколаєва у вигляді накладання штрафу від 340 грн до 1360 грн.

 

myzejЗустріч у музеї

Напередодні  святкування Дня незалежності України працівниками відділення денного перебування Корабельного району 23.08.2018р. для слухачів «Університету третього віку» було організовано та проведено відвідування обласного художнього музею ім.В.Верещагіна, де для них була проведена екскурсія по залу іконопису та картинній галереї і проведено майстер-клас «Вишиванка – символ України».

Дякуємо організатору екскурсії та майстер-класу Давиденко Я.К. за цікаву розповідь та надану можливість освоїти нову техніку перенесення малюнку на папір.

Ми висловлюємо слова вдячності за можливість отримати естетичну насолоду від побаченого. Кожен з відвідувачів залишив в своєму серці частинку любові до рідного краю та традицій свого народу.

Заступник директора міського територіального центру Т.І. Подаєнко

 

uvagaУВАГА! КОНКУРС!

З нагоди відзначення Дня підприємця розпорядженням міського голови від 18.08.2017 №262р затверджено Положення про міський конкурс «Кращий підприємець року міста Миколаєва», який буде відбуватись за наступними  номінаціями:

Докладно про конкурс...

 

Будь в віках благословенна – наша ненька, Україна!

ter_1

«Наша дума, наша пісня не вмре, не загине...

От де, люде, наша слава, слава України!»

Тарас Шевченко

У цьому році виповнюється 27-річниця проголошення незалежності нашої держави. Ця дата втілює в собі давнє прагнення нашого народу до свободи та самовизначення. І саме прапор став символом незалежності, слави і відродження України.

22.08.2018р. у відділенні денного перебування Корабельного району з нагоди відзначення Дня державного прапора та річниці  Незалежності нашої держави зібрались відвідувачі на лекцію, щоб послухати розповідь про історію створення держави, про видатних діячів-державотворців та сучасних талановитих людей, які прославляють та сприяють розвитку нашої держави. До зустрічі була підготовлена книжкова виставка: «Мальована історія незалежності України» автори брати Капранови, представлене видання «Великий Українець» за матеріалами з життя та діяльності М.С.Грушевського, а також цікаве пізнавальне видання про зв'язок історії мови з історією народу А.Матвієнко «Історія виникнення рідного слова».

ter_2Активна учасниця наших зустрічей  Шаховал Г.С. прочитала авторські вірші про нашу Україну, а учасники факультету «Літературно-музичний» підготували та виконали українські народні та сучасні пісні. Були представлені музичні твори автора та виконавиці популярної сучасної  пісні «А сорочка мамина..» Наталії Май.

З нагоди Дня Державного Прапора і річниці незалежності нашої держави бажаємо всім міцного здоров'я, родинного благополуччя, сімейного затишку, успіхів у справах та починаннях!

Запрошуємо осіб похилого віку та осіб з інвалідністю до відділення денного перебування Корабельного району, де ви зможете не тільки цікаво та змістовно провести свій вільний час, а й прийняти участь в оздоровчих заходах.

Адреса відділення: пр.Богоявленський,301/2, тел. 64-50-61, 64-61-49

Заступник директора міського територіального центру Т.І.Подаєнко

 
IMG_6700

У переддень Незалежності України ми вшановуємо ще один символ державності - Державний Прапор України. День Прапора урочисто вшанували в Корабельному районі. В кольорах нашого прапора – єдність українського народу, його відвага та незалежність.

Право підняти Прапор було надано першому заступнику голови адміністрації Корабельного району Олександру Павловичу Гвозденку та учням Миколаївської гімназії №3 – Семеновій Катерині, переможниці Всеукраїнської олімпіади з біології та Сємаку Дмитру переможцю обласної олімпіади з біології.

У заході взяли участь представники установ та підприємств, ветерани та жителі Корабельного району.

IMG_6681IMG_6680IMG_6689IMG_6694
 

sluzhba_detiСлужба у справах дітей адміністрації Корабельного району роз'яснює!

Відповідно до ч.6 ст. 30-1 Закону України «Про охорону дитинства» Урядом було прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 року №268 «Про затвердження Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів» (далі-Порядок)

Порядком доповнено перелік дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, категорією дітей, які виявлені місцевими органами виконавчої влади та / або органами місцевого самоврядування і не зареєстровані як внутрішньо переміщенні особи, які не проживають у населений пунктах, що не розташовані на лінії зіткнення.

До цієї категорії належать діти, батьки яких або один із них загинули (зникли безвісті), потрапили в полон, померли внаслідок поранення, контузії або каліцтва, отриманих у населеному пункті, на території яких здійснювалася анти терористична операція, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 02 грудня 2015 року №1275-р, і в яких органи державної влади виконують повноваження у повному обсязі.

докладныше...

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1948
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 767933

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"