Головна

san_ochushСанітарне очищення району

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради інформує громаду міста про роботи із санітарного очищення, які виконувались протягом поточного тижня з 18.06.2019 по 21.06.2019.

Із залученням підрядного підприємства виконувались роботи із прибирання куп гілля по пр. Богоявленському, пр. Корабелів, вул. Глинки, вул. Самойловича, вул. О. Ольжича, в мкр. Кульбакино. Також виконувалась ліквідація звалищ сміття на території багатоповерхової забудови (вул. Глинки, 3, 5, пр. Корабелів, 12-А, 12-Б, вул. Океанівська, 24, 30, вул. Ольжича, 3-Д.).

Двічі виконано прибирання зупинок громадського транспорту по пр. Богоявленському, пр. Корабелів, вул. 295-ї Стрілецької Дивізії, вул. Прибузькій, об'їзній дорозі. Виконано ручне прибирання прибордюрної частини доріг по вул. Рибна та вул.Кобзарська.

Із залученням ТОВ «Миколаївзеленгосп» виконано роботи з покосу трави по вул. Металургів, вул. Глинки, вул. Новобудівна, пляжу «Чайка», скверу на перетині пр. Богоявленського та вул. О. Ольжича, мкр. Балабанівка, території біля кладовища по вул. Гагаріна (біля головного входу).

Із залученням громадських працівників, направлених з районного центру зайнятості, та ТОВ «Миколаївзеленгосп» виконано прибирання від випадкового сміття пр. Богоявленського, пр. Корабелів, вул. Океанівської, вул. Самойловича.

Із залученням ТОВ «Миколаївзеленгосп» виконувались роботи по санітарній обрізці та знесенню аварійних дерев за адресами:

вул. Океанівська, 32-В, пр. Богоявленський (зупинка «Таврія-В»), вул. Новобудівна, 5, пр. Богоявленський, 330.

Із залученням ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» тричі виконано механізоване вакуумне та вологе прибирання магістральних доріг району (пр. Богоявленський, пр. Корабелів, вул. Океанівська, вул. Металургів, об'їзної дороги).

Роботи із санітарного очищення тривають.

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради із залученням підрядної організації КП «ГДМБ» виконано поточний ремонт мереж вуличного освітлення по пров. Чернишевського довжиною 348 п.м. з улаштуванням 8 світлоточок та по вул. Толстого від вул. Літньої до вул. Приміської довжиною 207 п.м. з улаштуванням 8 світлоточок.

cherhushtolstogo

 

afisha_Nika-Tera

 
dfsДФС Миколаївщини: до бюджету забезпечено
37,3 млн. грн. податку на нерухомість

За 5 місяців 2019 року Головним управлінням ДФС у Миколаївській області до місцевих бюджетів забезпечено 37,3 млн. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (так званий податок на нерухомість), що на 4,6 млн. грн. більше, ніж у відповідному періоді 2018 року.

Власники нерухомого майна – юридичні особи перерахували до місцевих бюджетів Миколаївщини 33,9 млн. грн. податку на нерухомість. Внесок фізичних осіб до місцевих скарбниць області становить 3,4 млн. гривень.

Збільшення надходжень з податку на нерухомість є результатом ефективного та прозорого адміністрування, а також плідної співпраці Головного управління ДФС у Миколаївській області та органів виконавчої влади, місцевого самоврядування.

Головне управління ДФС у Миколаївській області інформує, що у разі виникнення питань щодо сплати податку на нерухоме майно, громадянам необхідно звертатися до Центрів обслуговування платників за місцем розташування об'єкта оподаткування та пред'явити оригінали документів, які підтверджують право власності фізичної особи на відповідний об'єкт нерухомості. Якщо розбіжності будуть підтверджені, контролюючий орган проводить перерахунок суми податку і надсилає нове повідомлення – рішення про сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Фізичними особами податок сплачується протягом 60 днів з моменту вручення податкового повідомлення-рішення.

* * * * * * *

Від Миколаївщини до державного бюджету надійшло 830,3 млн. грн. ПДВ

На Миколаївщині сплату податку на додану вартість забезпечують 8061 платник, серед яких 7554 юридичні особи і 507 фізичних осіб - підприємців.

Як повідомив начальник Головного управління ДФС у Миколаївській області Володимир Копіца, у січні - травні 2019 року до державного бюджету мобілізовано 830,3 млн. грн. ПДВ з вироблених в Україні товарів, що на 183,2 млн. грн., або на 28,3 відс. перевищує надходження з податку на додану вартість у січні - травні 2018 року.

За словами Володимира Копіци, ДФС Миколаївщини ефективно відпрацьовує ризикові операції суб'єктів господарської діяльності, виявляє і руйнує схеми з формування фіктивного податкового кредиту, що забезпечує збільшення обсягів декларування ПДВ до сплати в бюджет. Вагомі показники із сплати ПДВ - яскраве підтвердження ефективного адміністрування цього податку і своєчасного запобігання схемам мінімізації.

Головне управління ДФС у Миколаївській області

 

dfsСплата транспортного податку у 2019 році

Головне управління ДФС у Миколаївській області повідомляє, що у 2019 році фізична особа, яка володіє легковим автомобілем, з року випуску якого минуло не більше 5 років та середньоринкова вартість якого становить понад 1 млн. 564 тис. 875 грн., повинна сплатити до бюджету транспортний податок.

Статтею 267 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) визначено особливості справляння транспортного податку. Відповідно до цієї статті ПКУ платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, у тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні, згідно з чинним законодавством, власні легкові автомобілі. Згідно з пп.267.2 ПКУ об'єктом оподаткування транспортним податком є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше 5 років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року. У зв'язку з тим, що з 1 січня 2019 року розмір мінімальної заробітної плати становить 4173 грн., середньоринкова вартість легкових автомобілів для цілей оподаткування транспортним податком збільшилась до 1 млн. 564 тис. 875 гривень.

Контролюючий орган направляє фізичній особі - платнику податку податкове повідомлення-рішення про сплату суми транспортного податку та відповідні платіжні реквізити за місцем її реєстрації до 1 липня звітного року. Фізична особа сплачує транспортний податок протягом 60 днів з дня отримання податкового повідомлення-рішення.

Платник податку - юридична особа самостійно обчислює суму податку, станом на 1 січня звітного року, і до 20 лютого цього року подає контролюючому органу за місцем реєстрації об'єкта оподаткування декларацію, а також сплачує транспортний податок авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що настає за звітним кварталом, які відображаються у річній податковій декларації. До контролюючих органів подається форма декларації з транспортного податку, яку затверджено наказом Міністерства фінансів України від 10.04.2015 №415 «Про затвердження форми Податкової декларації з транспортного податку».

Головне управління ДФС у Миколаївській області

 

dfsБудьте уважні!

Шахраї від ніби-то імені фіскальної служби можуть полювати і на курорті

Головне управління ДФС у Миколаївській області попереджає платників податків, які провадять фінансово-господарську діяльність у місцях масового відпочинку громадян під час курортного сезону 2019 року про можливі випадки шахрайства ніби-то від імені працівників ГУ ДФС у Миколаївській області.

Звертаємо увагу, що працівники фіскальної служби Миколаївської області при здійсненні перевірок повинні мати при собі службове посвідчення, направлення та копію наказу про проведення перевірки, а також інші документи, які дозволяють зареєструватися у журналі перевірок і дотримуватися усіх повноважень визначених Податковим кодексом України.

Уважно перевіряйте інформацію та не дозволяйте аферистам вводити себе в оману. Про подібні випадки, а також випадки вчинення неправомірних дій працівників ГУ ДФС у Миколаївській області, під час виконання службових обов'язків просимо негайно повідомляти чергову частину ГУ ДФС у Миколаївській області, за телефоном: 50-18-41 та відділ з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДФС у Миколаївській області, за телефонами: 50-19-13, 50-19-17.

Головне управління ДФС у Миколаївській області

 

64324256_2214745651972591_891193576342421504_nЯких змін Ви очікуєте від державної служби зайнятості?

– ДСЗ проводить опитування

Державна служба зайнятості прагне покращувати свої послуги. З цією метою на сайті установи запроваджено опитування для роботодавців щодо задоволеності її послугами. Тут же можна внести свої пропозиції щодо змін, які, на думку респондентів, могли б поліпшити якість обслуговування, бути більш корисними чи доречними для роботодавців.

Так, протягом двох місяців (до 19 серпня 2019 року) на головній сторінці вебсайту ДСЗ dcz.gov.ua або на регіональній сторінці mik.dcz.gov.ua під активною кнопкою «Опитувальник роботодавця», а також в рубриці «Роботодавцям» можна пройти запропоноване анкетування, надавши оцінку якості сервісу, та викласти власне бачення щодо вдосконалення послуг служби зайнятості.

За додатковою інформацією

звертайтеся до відділу взаємодії з роботодавцями

Миколаївського міського центру зайнятості:

телефон (0512) 37-24-64 та (0512) 37-24-69.

 

IMG_72311З нагоди Дня дільничного офіцера поліції

18 червня 2019 року, з нагоди Дня дільничного офіцера поліції заступник голови адміністрації Корабельного району Алла Луцька привітала працівників Корабельний відділу поліції із професійним святом.

За сумлінну працю, професійну майстерність та вміння невідкладно приймати правильні рішення Почесними грамотами голови адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради заступник очільника району відзначила 5-х дільничних офіцерів поліції сектору превенції Корабельного відділу поліції.


IMG_7232IMG_7234

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2208
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 795078

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"