Головна
dfsДПС у Миколаївській області забезпечено на підтримку армії
102,2 млн грн військового збору

Відповідно до Податкового кодексу України з серпня 2014 року в Україні запроваджено військовий збір, який у повному обсязі перераховується до державного бюджету і використовується на підвищення обороноздатності держави.

Головним управлінням ДПС у Миколаївській області забезпечено позитивну динаміку надходження військового збору до бюджету. Так, у січні – березні 2020 року до бюджету мобілізовано 102,2 млн грн військового збору, що на 13 млн грн більше, ніж у відповідному періоді 2019 року. Це свідчить про високу відповідальність та сумлінність працедавців та інших податкових агентів, які зобов'язані утримувати та перераховувати з доходів фізичних осіб військовий збір до бюджету.

Нагадуємо, що згідно з діючим законодавством, платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за сплату збору до бюджету є роботодавці, які нараховують доходи у вигляді заробітної плати своїм найманим працівникам. Ставка збору - 1,5 відс. доходів, що підлягають оподаткуванню.

Нагадуємо, що лише платники єдиного податку не сплачують військовий збір, решта податкових агентів є обов'язковими платниками військового збору.

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

dfsЛегальна праця забезпечує соціальні гарантії працівникам

Головне управління ДПС у Миколаївській області закликає роботодавців та найманих працівників дотримуватися законодавства про працю та уникати неофіційних трудових відносин.

Нелегальні трудові відносини та незадекларована заробітна плата призводять до зменшення надходжень до бюджетів, створюють брак коштів для оплати праці вчителів, лікарів, інших працівників бюджетної сфери, фінансування соціальних програм. Роботодавець, який ухиляється від офіційного оформлення працівників, позбавляє їх захисту основних трудових прав, а наймані працівники втрачають страховий стаж, який забезпечує їм отримання заробленої пенсії та інших соціальних виплат.

Легальна праця забезпечує офіційно працевлаштованим робітникам «білу» заробітну плату та соціальні гарантії:

-безпечні умови праці

-регулярну заробітну плату

-страхування на випадок тимчасової втрати працездатності (виплата по лікарняних листах)

-страхування від нещасних випадків на виробництві

-страхування на випадок безробіття

Тільки легальна праця дасть можливість гідної майбутньої пенсії.

Відсутність належним чином оформлених трудових відносин з найманими працівниками позбавляє роботодавців прав вимагати від працівників належного виконання робіт, дотримання правил внутрішнього трудового розпорядку, встановленого режиму роботи та можливості притягнути до відповідальності працівника, який виконав її неякісно.

Головне управління ДПС у Миколаївській області закликає працівників оформляти офіційно трудові відносини з роботодавцями, адже тільки легальна праця забезпечує їм соціальний захист.

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

04 квітня 2020 року на виконання пункту 3 протоколу № 2 засідання робочої групи з координації проведення заходів щодо попередження виникнення та розповсюдження короновірусної хвороби серед населення, спеціалістами адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради спільно з представниками районного відділу поліції, Держпродспоживслужби та за участі членів громадського формування «Каскад» провели рейд - обстеження продовольчих ринків Корабельного району.

У ході рейду складено 1 протокол за ст.160 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до суду для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

091011

 
yvaga_РЕЖИМ РОБОТИ ІЗ ВІДВІДУВАЧАМИ
В АДМІНІСТРАЦІЇ КОРАБЕЛЬНОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

докладно...

 

03 квітня 2020 року працівниками адміністрації Корабельного району спільно з представниками Держпродспоживслужби та Корабельного районного відділу поліції проведено рейд - обстеження мережі магазинів роздрібної торгівлі за адресами: вул. Металургів 28-36, пр. Богоявленський, 307, вул. Океанівська 31, вул. Самойловича 24 з питань дотримання санітарно - гігієнічних норм під час дії карантину.

У ході перевірки, у 15-ти торгових закладах, виявлено наступні порушення: відсутній журнал «Здоров'я», не розмежовано зберігання верхнього одягу та спец. одягу, не промаркірований збиральний інвентар.

05060708

 
В органах пробації призупинено проведення особистого прийому громадян

В умовах загальнодержавного карантину з метою запобігання поширення епідемії коронавірусноїінфекції в усіх органах пробації призупинено проведення особистого прийому громадян.

Корабельний районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області переведено в особливий режим роботи з клієнтами в умовах загальнонаціонального карантину!

При цьому більшість питань (окрім виконання визначених судом обов'язків) можна вирішити дистанційно – за допомогою телефонного зв'язку або через Інтернет.

Отримати інформацію довідкового характеру можна за телефоном: (0512)64-00-03 – начальник Корабельного районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Новікова Вікторія В'ячеславівна.

Офіційне звернення можна направити на електронну адресу: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript або засобами поштового зв'язку на адресу: 54052, м. Миколаїв, вул. Океанівська, 1/3.

Уповноважені органи з питань пробації переведено на особливий режим роботи з клієнтами в умовах загальнонаціонального карантину!

З 18 березня 2020 року:

- скасовано групові заходи;

- відсутність транспортного сполучення буде визнаватися поважною причиною неявки на реєстрацію чи для участі в реалізації пробаційних програм за умови неможливості дістатися до органу пробації іншим способом;

- у разі неможливості особистої явки допускається проведення реєстрації шляхом телефонної розмови чи спілкування з працівником пробації з використанням інших засобів віддаленого зв'язку (в тому числі й за допомогою мережі Інтернет).

Водночас звертаємо увагу, що встановлені карантинні обмеження не передбачають можливості невиконання обов'язків, встановлених для суб'єктів пробації рішеннями суду.

БАЖАЄМО МІЦНОГО ЗДОРОВ'Я!

 

dfsДо уваги платників податків! ДПС роз'яснює як правильно користуватися електронними сервісами

Головне управління ДПС у Миколаївській області повідомляє, що Державна податкова служба України випустила 3-й відеоурок. Нині у ДПС роз'яснюють як оформити запит на отримання відомостей з ДРФО про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

https://www.tax.gov.ua/media-tsentr/videogalereya/videouroki/6067.html

https://youtu.be/_SKY0auOjSk

https://www.facebook.com/TaxUkraine/videos/284290552557638/

Звертаємо увагу, ця довідка потрібна, у тому числі, і для заповнення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Як заповнити декларацію про майновий стан і доходи можна переглянути за посиланнями:

https://tax.gov.ua/media-tsentr/videogalereya/videouroki/5977.html

https://www.youtube.com/watch?v=SuFkpDOosB8

https://www.facebook.com/107383900636180/videos/1407838859418903/

Відеоурок «Заповнення квартальної декларації фізичними особами-платниками єдиного податку, які перебувають на ІІІ групі», розміщено за посиланнями:

https://tax.gov.ua/media-tsentr/videogalereya/videouroki/6018.html

https://www.youtube.com/watch?v=YOhECvfE0Z4

https://www.facebook.com/107383900636180/videos/256478902049126/

Нагадуємо, щоб скористатися приватною частиною Електронного кабінету, необхідно мати цифровий підпис.

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

dfsПодаткова знижка на навчання

Головне управління ДПС у Миколаївській області повідомляє, що згідно з п.п.166.3.3 п.166.3 ст.166 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) право на податкову знижку у вигляді зменшення оподатковуваного доходу за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п.164.6 ст.164 ПКУ, має платник податку на фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати у вигляді суми коштів, сплачених на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника податку або члена його сім'ї

І ступеня споріднення.

Суспільні відносини, що виникають у процесі реалізації конституційного права людини на освіту, прав та обов'язків фізичних і юридичних осіб, які беруть участь у реалізації цього права, а також компетенцію державних органів та органів місцевого самоврядування у сфері освіти регулює Закон України від 5 вересня 2017 року №2145 «Про освіту» (далі – Закон №2145), із змінами та доповненнями, та спеціальні Закони України: від 22 червня 2000 року №1841 «Про позашкільну освіту», із змінами та доповненнями, від 11 липня 2001 року №2628 «Про дошкільну освіту», від 16 січня 2020 року №463 «Про повну загальну середню освіту», від 10 лютого 1998 року №103/98 «Про професійну (професійно-технічну) освіту», із змінами та доповненнями, від 1 липня 2014 року №1556 «Про вищу освіту», із змінами та доповненнями.

Структуру та типи закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти визначено спеціальними законами.

Відповідно до ст. 22 Закону №2145 юридична особа має статус закладу освіти, якщо основним видом діяльності є освітня діяльність.

Права та обов'язки закладу освіти, передбачені Законом №2145 та іншими законами України, має також фізична особа-підприємець або структурний підрозділ юридичної особи приватного чи публічного права, основним видом діяльності якого є освітня діяльність.

Відповідно до п.5 част.1 ст. 1 та п.6 част.1 ст. 7 Закону України

від 2 березня 2015 року №222 «Про ліцензування видів господарської діяльності», із змінами та доповненнями, ліцензія – це право суб'єкта господарювання на провадження виду господарської діяльності або частини виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, зокрема, освітньої діяльності, яка ліцензується з урахуванням особливостей, визначених спеціальними законами у сфері освіти.

З метою отримання податкової знижки за навчання, до вітчизняних відносяться заклади дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти, основним видом діяльності яких є освітня діяльність.

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2497
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 928971

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"