Головна

IMG_2506Маже один мільйон гривень Миколаївська ОСЗ планує надати на розвиток підприємництва в регіоні до кінця року

Майже 63 млн. грн. на започаткування власної справи надала безробітним Миколаївська обласна служба зайнятості з Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, починаючи з 2001 року. В цій програмі за 19 років взяли участь майже 13 тис. осіб. Про це повідомив директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

«Займатися бізнесом в Україні завжди було непросто, але той, хто дійсно хоче «працювати на себе», завжди знаходить можливості. Однією із таких можливостей є програма служби зайнятості – надання допомоги по безробіттю одноразово для відкриття власної справи. Сьогодні, напередодні Дня підприємця, ми хочемо подякувати нашим клієнтам за те, що вони раціонально розпорядилися отриманими коштами, працюють на благо регіону, розвивають свій бізнес, створюють робочі місці, наповнюють скарбницю податками», – зазначив директор ОЦЗ Дмитро Оборонько.

докладно

 

sluzhba_detiПро дитячі справи

28.09.2019 традиційно, перед початком навчального року, спеціалістами служби у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради Таворською Л.В. та Вознюк О.В. організовано та проведено черговий профілактичний рейд «Діти вулиці». Мета заходу: перевірка готовності дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, до нового 2019-2020 навчального року

В ході рейду відвідані чотири родини, з дітьми та їх батьками проведена відповідна профілактична робота, обстежені умови проживання, про що складені відповідні акти.

І, як результат, відносно одного законного представника направлене клопотання до Корабельного ВП про притягнення до адміністративної відповідальності, відносно двох дітей вивчається питання про постановку на профілактичний облік.

IMG_20190815_110244IMG_20190805_143351IMG_20190805_143355_resized_20190805_030059952IMG_20190805_143457

 

dfsЗ початку курортного сезону на Миколаївщині легалізовано 2885 робочих місць

У рамках проведення операції «Курорт-2019» Головним управлінням ДФС у Миколаївській області вживаються активні заходи щодо дотримання норм податкового законодавства у зонах масового відпочинку громадян, забезпечення дієвого контролю за сплатою податків і зборів до бюджету, а також розширення бази оподаткування.

докладно...

 

В Корабельному районі м. Миколаєва відзначили День Державного Прапора України

23 серпня 2019 року керівники Корабельного району, представники підприємств та організацій, громадськість району зібрались у єдину родину біля головного флагштоку Корабельного району (великого Державного Прапора України) - країни чистого синього неба і безкрайніх жовтих ланів.

Перший заступник голови адміністрації Олександр Гвозденко разом з кращими спортсменами району Щербаковою Єлизаветою – майстром спорту України, чемпіонкою області, чемпіонкою України, чемпіонкою Європи з кікбоксингу в розділі музичні форми та Санкевичем Костянтином – володарем І-го розряду, чемпіоном області, призером Чемпіонату України серед юніорів, рекордсменом області з метання диску та спису - підняли Державний Прапор України.

В урочистій промові Олександр Гвозденко зазначив, що Державний Прапор України – це гордість, символ одвічного прагнення до свободи, добробуту на власній землі, це запорука державотворчого успіху у громадянській злагоді, об'єднанні зусиль громадян вільної України в єдиному прагненні – сумлінною працею зміцнити силу і славу своєї Батьківщини.

В ознаку вшанування всіх, хто виборює незалежність України, учасники урочистостей поклали квіти до пам'ятного знаку.

 

f01f2f5

 

Моя Україна вільна та незалежна

З нагоди 28-ї річниці незалежності України у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулась лекція на тему «Моя Україна вільна та незалежна», на якій згадали історичні державотворчі події становлення незалежності України, як формувалась національна свідомість патріотизму і відповідальності за долю України, про утворення атрибутики держави, прийняття Конституції та декларації про державний суверенітет України.

Якщо ви цікавитесь розвитком та історичними подіями в країні та бажаєте з задоволенням проводити час в дружній атмосфері, тоді приєднуйтесь до нашої команди.

Ми чекаємо Вас за адресою пр. Богоявленський, 301/2, тел. 64-50-61.

Заступник директора міського територіального центру Корабельного району Подаенко Т.І.

independed

 

dfsШановні платники податків! Вчасно сплатіть податкові зобов'язання, термін сплати яких спливає 30 серпня 2019 року

Головне управління ДФС у Миколаївській області нагадує платникам податків, що 30 серпня 2019 року – останній день сплати:

податку на додану вартість за липень платниками, у яких базовий звітний період дорівнює календарному місяцю;

акцизного податку за липень;

податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) з нарахованого, але не виплаченого доходу за липень;

ПДФО із загальної суми процентів, нарахованих за липень на поточний або депозитний банківський рахунок; на вклади членів кредитної спілки;

військового збору з нарахованого, але не виплаченого доходу за липень;

плати за землю (земельний податок або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) (крім громадян) за липень;

рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини за липень;

рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України за липень;

рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами територією України за липень;

рентної плати за транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України за липень.

Головне управління ДФС у Миколаївській області

 

dfsЯк підприємцю повідомити державну фіскальну службу про нового працівника?

Головне управління ДФС у Миколаївській області повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року №413 «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу», повідомлення про прийняття працівника на роботу подається фізичною особою-підприємцем до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку його як платника єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за формою згідно з додатком, до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором, а саме:

- засобами електронного зв'язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;

- на паперових носіях, разом із копією в електронній формі;

- на паперових носіях, якщо трудові договори укладено з п'ятьма особами.

Інформація, що міститься у повідомленні про прийняття працівника на роботу, вноситься до реєстру страхувальників і реєстру застрахованих осіб відповідно до Закону України від 8 липня 2010 року №2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування».

Головне управління ДФС у Миколаївській області

 

Останнім часом на вулицях міста все частіше зустрічаються малолітні діти в компанії батьків, що знаходяться в алкогольному сп'янінні. Зрозуміло, що підійти та зробити зауваження людині в такому стані буде безглуздо та безрезультатно, та серце крається від думки, що ці діти змушені існувати в жахливих умовах, часто голодні та холодні через брак розуму чи батьківських інстинктів своїх рідних.

Не можливо без сліз дивитися на те, як йде по вулиці п'яна істота, яку важко назвати мамою, ледь тримаючись на ногах, а позаду біжить голодна, брудна, абияк одягнута дитина та плаче.

15.08.2019, з метою перевірки умов проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, начальником служби у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради Мамонтовою О.Є. та головним спеціалістом служби Кабацюрою О.Л. спільно з інспекторами зв'язків з громадськістю УПП в Миколаївській області сержантом поліції Федоровим О.В., лейтенантом поліції Хитько А.А., сержантом поліції Зіньковою О.О. було здійснено черговий виїзд до таких родин.

У ході проведення заходу здійснено перевірку умов проживання дітей у двох сім'ях, де батьки неналежним чином виконують свої батьківські обов'язки.

З батьками було проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов'язків, ведення здорового способу життя, створення належних умов для проживання та розвитку дітей, попередження насилля в сім'ї.

Законних представників попереджено про відповідальність, передбачену чинним законодавством.

За результатами рейду складені відповідні акти.

IMG_20190815_102118_resized_20190815_125714098IMG_20190815_110403_resized_20190815_024918087IMG_20190815_120315_resized_20190815_010310531IMG_20190815_105805_resized_20190815_024917662

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2264
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 818726

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"