Головна

1403___21.12_2Пенсійне забезпечення громадян

В рамках співпраці з Інгульським об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України м. Миколаєва в Миколаївській області, на базі Корабельного центру зайнятості було проведено інформаційно-консультаційний захід.

Заступник начальника відділу обслуговування громадян Інгульського об'єднаного управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Підхамутна Наталія ознайомила присутніх із електронними сервісами Пенсійного Фонду України та висвітлила переваги їх використання.

Зазначила, що за допомогою веб-порталу Пенсійного фонду України кожна особа може перевірити надання роботодавцем звітності та сплати ним єдиного соціального внеску.

Під час спілкування надійшло чимало запитань від присутніх, на які вони отримали вичерпні та кваліфіковані роз'яснення.

Безробітні цікавились питаннями:

– врахування стажу роботи за кордоном до визначення пенсійного забезпечення;

– врахування в страховий стаж періоду декретної відпустки;

– добровільне соціальне страхування.

Корабельний районний центр зайнятості і надалі буде продовжувати активну співпрацю з представниками Пенсійного фонду.

Більш детальну інформацію про послуги Пенсійного Фонду Ви можете отримати за адресою:

м. Миколаїв, пр. Богоявленський, 55,

тел. (0512) 58-37-02,

Реєстрація на Web-порталі ПФУ: 58-22-51

сайт: portal.pfu.gov.ua

 

Молодіжний центр для ЗОШ №40

На базі Корабельного районного центру зайнятості був проведений Молодіжний центр для учнів 10, 11-х класів ЗОШ №40.

В ході екскурсії центром зайнятості учні ознайомились з описами професій, які на сьогоднішній день є актуальними.

Під час уроку, з метою розширення уявлення про свої можливості та нахили, учням було запропоновано пройти тестування.

За результатами тестів, найбільше результатів отримали три нахили до роботи: до розумового виду діяльності, до планово-економічних видів роботи та до естетики та мистецтва. Для більшої поінформованості учнів про професії, які відносяться до цих нахилів, був проведений перегляд анімаційних відеороликів профорієнтаційного спрямування.

Наприкінці заходу, під час дискусії, четверо учнів впевнились у виборі майбутньої професії, а саме: програміст, масажист, доктор, дизайнер.

1403_yrok_21.121403_yrok__21.12


 

dfsНова форма декларації про майновий стан і доходи

З 31.12.2017 р. набере чинності наказ Мінфіну України від 06.06.2017р. № 556, яким викладено у новій редакції форму податкової, декларації про майновий стан і доходи та інструкцію щодо її заповнення. Починаючи з 01.01.2018 р. декларація має подаватися за новою формою.

Змінами передбачено відображення фізичними особами — підприємцями у додатку Ф2 до декларації амортизаційних відрахувань за витратами, понесеними на придбання (самостійне виготовлення) основних засобів та придбання нематеріальних активів. Крім того, для фізичних осіб — підприємців, які у звітному (податковому) році припиняють державну реєстрацію підприємницької діяльності за власним рішенням та подають декларацію у строки, встановлені абзацом другим п. 177.11 ст. 177 Податкового кодексу, передбачено відображення дати прийняття рішення про припинення у рядку 8 «Категорія платника» декларації. Також до декларації внесено зміни з метою реалізації абзаців другого та третього пп. «д» пп. 164.2.17 п. 164.2 ст. 164 Кодексу.

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

 

22 грудня за ініціативи голови адміністрації Корабельного району Олександра Цуканова у Дитячому Центрі позашкільної роботи (директор – Тетяна Турчак) відбулось традиційне новорічне свято для дітей з багатодітних сімей Корабельного району.

Діти брали участь у конкурсах та новорічних пригодах разом з Дідом Морозом, Снігуронькою і казковими персонажами. Чудове новорічне свято підготував творчий колектив та вихованці Дитячого Центру.

Кожен учасник казки отримав призи та солодкі подарунки, незабутні враження, усмішки та новорічний настрій від безпосередньої участі у святі.

4_n5_n

 

Настала чудова святкова пора, пора новорічних ялинок, здійснення мрій, отримання подарунків.

22 грудня на площі біля Бізнес – центру ТОВ «Металург – Півдня» на радість малечі засяяла різнокольоровими вогнями районна Новорічна ялинка.

В урочистій церемонії відкриття районної Новорічної ялинки взяв участь голова адміністрації Корабельного району м. Миколаєва Олександр Цуканов, який привітав усіх присутніх зі святами, які наближаються, та побажав дітям та їх батькам радості, гарного настрою, виконання бажань, посмішок і веселих свят.

Новорічна казкова програма за участю творчих колективів міського Палацу культури «Корабельний» подарувала дітям усмішки та гарний настрій.

А також всі присутні свята мали змогу взяти участь у благодійному ярмарку у рамках Новорічного марафону добрих справ.

Зимова красуня буде радувати всіх до Водохрещі.

1_n2_n3_n

 

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради звітує громаді міста, що в районі тривають роботи із обрізки дерев.

Так, протягом грудня поточного року, на виконання припису  Національної поліції України, виконано роботи із забезпечення нормативної видимості технічних засобів регулювання дорожнього руху (дорожніх знаків та світлофорних об'єктів). Також ведуться роботи з обрізки та знесення аварійних дерев згідно зі  зверненнями громадян. Даний вид робіт виконується виключно згідно з актами обстеження зелених насаджень.

Роботи у даному напрямі тривають.

IMG_20171220_144125

 

dfsВиключення неприбуткових організацій з Реєстру неприбуткових установ

Неприбуткові організації, які до 01.01.2018 р. не приведуть свої установчі документи у відповідність з вимогами Податкового кодекcу (п. 133.4 Податкового кодексу України) та не нададуть копії таких документів фіскальному органу, після 01.01.2018 р. будуть виключені з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Виключення неприбуткової організації з Реєстру здійснюється на підставі рішення фіскального органу шляхом скасування присвоєної їй ознаки неприбутковості.

Як наслідок — з 01.01.2018 р. така організація втратить статус неприбуткової і вважатиметься платником податку на прибуток на загальних підставах із відповідним оподаткуванням.

У такому випадку за період перебування в Реєстрі неприбуткова організація повинна подати неприбутковий звіт разом з фінансовою звітністю за 2017 рік в строки, встановлені для річного періоду – протягом 60 к.дн., що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року (пп. 49.18.3 ПКУ).

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

 

Художник, який малює на обличчі

Багато дівчат хотіли б пов'язати свою роботу з сферою моди, дизайну – і в цьому випадку варіантом може стати професія візажиста. Візажист – це в першу чергу, художник, який малює не на полотні, а на обличчі або тілі; віртуоз стильного образу справжньої особистості.

В рамках проведення «Тижнів професійних майстер-класів», на базі Миколаївської загальноосвітньої школи №47, була проведена презентація «Візажист» для учениць 10-х класів за участю майстра виробничого навчання Миколаївського професійного ліцею сфери послуг Караманової Ганни.

1403_vizagustКараманова Ганна розповіла про визначення кольоротипу людини, ази візажу (корегування і зорове поліпшення контуру обличчя, що виконується за допомогою різноманітних косметичних засобів), новітні методи та стилі навчання під час семінарів, майстер-класів.  Поінформувала, що професія візажиста з'явилася порівняно недавно, тому основне навчання фахівці отримують на практиці.

Робота візажиста складається з двох етапів: коректування і поліпшення контура обличчя за допомогою макіяжу. Мода постійно змінюється, тому при накладенні макіяжа, візажист зобов'язаний враховувати не тільки індивідуальність клієнта, але й відображати напрями моди, підкреслюючи загальний стиль особи – стиль одягу і вміння поводити себе в суспільстві.

Шляхом майстер-класу Корабельний районний центр зайнятості та Миколаївський професійний ліцей сфери послуг надали можливість учням хоч на декілька хвилин відчути себе справжніми творцями краси.

За більш детальною інформацією Ви можете звернутись до Миколаївського професійного ліцею сфери послуг:

Адреса: 54003, м.Миколаїв, вул. 5-та Слобідська 91,

(поміж вул. Погранична (Чигрина) і Чкалова))

Телефон для довідок: (0512) 24-91-39, 24-80-74

Сайт: mplsp.edukit.mk.ua

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1661
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 672964

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"