Головна

sluzhba_detiВ рамках реалізації правоосвітницького проекту «Я маю право» та на виконання Комплексної програми захисту прав дітей Миколаївської області «Дитинство» на 2018-2020 роки, затвердженої розпорядженням  Миколаївської обласної державної адміністрації від 23.11.17 № 485-р, службою у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради спільно з Корабельним відділом поліції та Корабельним районним у м. Миколаєві відділу ДРАЦС ГТУЮ у Миколаївській області згідно із затвердженим графіком було проведено черговий профілактичний  захід "Діти вулиці". В ході заходу обстежені двори та вулиці по вул. Генерала Попеля, вул. Океанівській, пр. Корабелів, вул. Самойловича. Дітей, які знаходилися без догляду дорослих, займалися бродяжництвом та жебракуванням не виявлено.

Учасниками заходу проведено профілактичні бесіди з батьками та дітьми щодо їх прав та обов'язків.

IMG-ff

IMG-81

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради в червні 2018 розпочато капітальний ремонт внутрішньоквартальних проїздів від будинку по вул. Олега Ольжича, 3 д вздовж будинку по вул. Айвазовського, 5 а та ЗОШ № 1. Підрядна організація ФОП Гурко А.М.

IMG_20180625_103212IMG_20180625_103055


 

ambroziaВести боротьбу з карантинними рослинами треба усім разом

Амброзію полинолисту з повним правом можна назвати екологічно небезпечним бур'яном. Адже пилок амброзії викликає у людей захворювання - амброзійний поліноз або «сінну пропасницю». У період цвітіння амброзії від цього захворювання страждає величезна кількість населення. У людей втрачається працездатність, опухають слизові оболонки верхніх дихальних шляхів та очей, з'являється нежить і сльозотеча, чхання, підвищення температури, розвивається астма. Єфективних ліків проти цього захворювання поки що не існує.

Одним з основних завдань на даний час для кожного жителя району є виявлення та локалізації карантинних бур'янів.

Доречно буде нагадати що 16.02.2010 набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері поводження з відходами» від 21.01.2010 №1825-VІ, яким внесені зміни до статей 52, 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За невиконання заходів щодо боротьби з карантинними рослинами передбачається адміністративне покарання.

Згідно змінам встановлена адміністративна відповідальність у вигляді накладання штрафу на громадян від двадцяти (340 грн.) до вісімдесяти (1360 грн.) неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб'єктів підприємницької діяльності – від п'ятдесяти (850 грн.) до ста (1700 грн.) неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Відтак ми звертаємося до мешканців району, керівників підприємств, організацій, закладів освіти з проханням взяти участь у виконанні заходів щодо боротьби з карантинними рослинами, та не допускати подальшого розповсюдження карантинних рослин на території району.

Вести боротьбу з карантинними рослинами треба усім разом: адміністраціям районів, підприємствам, організаціям, навчальним закладам, всій громадськості.

 

Запрошуємо до безкоштовного дитячого табору!

У четверг, 28 червня, на площі біля бізнес-центру «Металург-Півдня» (пр. Богоявленський, 321)  відбудеться Всеукраїнська благодійна акція «Одноденний вуличний дитячий табір для дітей «Щасливий Час».

Програма заходу розрахована на цілий день – о 9:00 розпочнеться реєстрація учасників; по завершенню акції о 17:00 відбудеться святковий концерт.

Організатори заходу запрошують у табір дітей будь-якого віку. На них чекає насичена ігрова програма: різноманітні конкурси, ігри, майстер-класи, квести, батути, анімації, солодка вата і попкорн. І все це абсолютно безкоштовно!

Дана акція буде проведена під керівництвом організаторів заходу: Міжнародної благодійної організації IMOCE (США), Адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради, Благодійного фонду «Дім Милосердя», ТОВ «Металург-Півдня», Корабельної районної організації товариства Червоного Хреста України та за участі Християнської євангельської церкви «Нове життя».

Тож приводь своїх дітей 28 червня о 9-00 до БЦ «Металург-Півдня» і дай собі відпочити  – про дітей подбають досвідчені вожаті!

28_chervnya

 

gkhШановні мешканці приватного сектору Корабельного району!

Ми живемо в одному з привабливих районів міста Миколаєва, розташованому на березі Бузького лиману. Мрія кожного мешканця Корабельного району – з гордістю сказати: «Наш район самий найкращій та чистий».

16 травня 2013 року Миколаївською міською радою було прийнято рішення № 28/10 «Про внесення змін та доповнень до рішення Миколаївської міської ради від 19.04.2007 р. № 12/21 «Про затвердження Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві». Реалізація цих Правил є першим кроком до втілення нашої мрії.

Правила благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві регулюють права й обов'язки учасників правовідносин у галузі благоустрою території міста, визначають комплекс заходів, необхідних для забезпечення чистоти і порядку в місті.

 

докладно...

 

Санітарне очищення Корабельного району

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради звітує громаді міста про роботи із санітарного очищення, які виконувались протягом поточного тижня з 18.06.2018 по 22.06.2018.

Із залученням підрядного підприємства виконано очищення зелених зон по від куп гілля по пр. Богоявленському, пр. Корабелів, вул. Новобудівній. Ліквідовано звалища пожежонебезпечного сміття (гілля, трава) на території багатоповерхової забудови та приватного сектору (вул. Остапа Вишні, 153, пр. Богоявленський, 295, 299, 285, пр. Корабелів, 16-А, вул. Металургів, 72).

IMG_20180618_102232

Виконано ручне прибирання зупинок громадського транспорту по пр. Богоявленському та пр. Корабелів. На виконання припису Національної поліції тривають роботи із очищення прибордюрної частини по вул. Кобзарській. Також виконано очищення ливневих каналізацій по вул. Приозерній, вул. Л. Українки, напроти СКПБ «Водолій», вул. Самойловича.

Із залученням громадських працівників, направлених з районного центру зайнятості, виконано очищення зелених зон від випадкового сміття вздовж пр. Богоявленського, пр. Корабелів, вул. Океанівській. Тривають роботи по очищенню бордюрів від трави та самосійної порослі вздовж магістральних доріг району (пр. Богоявленський, пр. Корабелів, вул. Океанівська, вул. Новобудівна, вул. Кобзарська.). Приведено до належного санітарного стану дворову територію по пр. Корабелів, 16-А.

Із залученням ТОВ «Миколаївзеленгосп» тривають роботи по покосу газонів по пр. Корабелів, вул. Новобудівній, території зони відпочинку «Чайка».

Із залученням ПП «ФІБ» тричі на тиждень виконувались роботи із санітарного очищення території по пр. Богоявленському від вул. Океанівська до зупинки «Риф». Тривають роботи по видаленню самосійної порослі по
вул. Новобудівна.

На замовлення адміністрації району ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» тричі виконано механізоване прибирання магістральних доріг району ( вакуумне та вологе).

Роботи тривають.

У зв'язку з високим рівнем пожежної небезпеки адміністрація району звертається до усіх громадян та підприємців з наполегливим проханням не складувати на прилеглих територіях пожежонебезпечне сміття, виконувати покіс трави, дбати про належний санітарний стан рідного міста!

 

Проведено черговий санітарний рейд

Співробітниками відділу санітарної інспекції та відділу координації торгівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради 22.06.2018 проведено черговий рейд з питань дотримання об'єктами торгівлі санітарних норм.

Під час проведення рейду по пр. Богоявленському – ріг пр. Корабелів, внутрішньоквартальному проїзді від пр. Богоявленського до кінцевої зупинки громадського транспорту № 76 виявлено факти неналежного утримання прилеглих територій, а саме несвоєчасне прибирання сміття, непокошену траву, складування будівельних матеріалів без відповідного узгодження.

Усім порушникам Правил благоустрою міста (супермаркету АТБ, СКПБ «Водолій», та іншим об'єктам торгівлі) було видано приписи про необхідність усунення недоліків.

reyd

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано капітальний ремонт дороги по вул. Металургів від вул. Леваневського до вул. Львівської, площа ремонту – 1503,4 кв.м Підрядна організація ТОВ «Миколаївавтодор».IMG_20180621_151639

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1891
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 754493

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"