Головна

У Миколаєві працює Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі

Тут у затишних кабінетах, психологині та фахівчині із соціальної роботи надають фахову психологічну, соціальну та юридичну допомогу:

• інформацію про повноваження та функції суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії насильству;

• комплексну соціально-психологічну та первинну правову допомогу особам, постраждалим від насильства;

• послугу екстреного (кризового) втручання;

• анонімні та конфіденційні консультації з психологічних і юридичних питань стосовно випадку насильства.

Для клієнтів з дітьми, облаштували спеціальний ігровий куточок. Дитина спокійно гратиметься, поки відбуватиметься спілкування зі спеціалістом Центру.

Завжди звертайтеся по допомогу та консультацію

• 068-401-95-17

ГАРЯЧА ЛІНІЯ ДЕННОГО ЦЕНТРУ

Viber, Telegram, Skype

Знаходиться центр за адресою:

• вул. Потьомкінська, 95-А (вхід з вул. Інженерна, 13)

Графік роботи:

• пн.- чт. 8.30 - 17.15, у п'ятницю до 16:00.

 

003Відносини між роботодавцями та найманими працівниками не завжди відповідають нормам чинного законодавства. В той час, як легалізація праці – є завданням загальнонаціонального масштабу, виконання якого забезпечить соціальні гарантії громадян у майбутньому та сприятиме процвітанню і розвитку бізнесу.

Наявність трудового договору гарантує працівнику право на основну та додаткову відпустки, оплату лікарняного, дотримання встановленої законодавством норми тривалості робочого часу, допомогу по безробіттю, соціальні гарантії, встановлені колективним договором, соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та пенсійне забезпечення.

Для роботодавців використання легальної праці дає можливість підпорядковувати працівників правилам трудового розпорядку; проводити навчання, підвищення кваліфікації своїх працівників, щоб підвищити якість виробничого процесу та скористатися механізмом відшкодування державою витрат роботодавця на сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за кожного офіційно працевлаштованого працівника.

Звертаємо увагу, що на роботодавців, які використовують нелегальну працю, очікують фінансові санкції.

 
rozhdestvo
 

Січень – пора чудес та добра, особливо для дітлахів. В бібліотеці-філії № 8 для дітей (звідувачка Інна Скворцова) проведено святково-розважальну програму «Буде радість, буде сміх, свято завіта до всіх!». В ході якої діти грали у цікаві ігри та змагалися у конкурсах і вікторинах по книгам, які прочитали впродовж року.

Було весело і цікаво, а наприкінці свята всім найкращим читачам бібліотеки Дід Мороз та Ірина Богдан – начальник відділу з гуманітарних питань, вручили новорічні солодкі подарунки від адміністрації Корабельного району.

Нових цікавих книг у Новому 2022 році, юні читачі!

001002

 

2022

Новий рік завжди несе з собою надію на краще, віру в найсвітліше. Це свято щороку окриляє, завдяки чому ми вирушаємо в життєвий шлях з новими силами, новими планами.

Нехай 2022 рік принесе Вам добрі новини, мир і злагоду.

Нехай Новий рік подарує благополуччя, здійснення найзаповітніших мрій, зміцнить віру в майбутнє, а успіх супроводжуватиме у всіх починаннях завжди і в усьому.

Нехай доля буде прихильною до Вас, а віра в краще майбутнє незгасною.

Радісних свят у колі найдорожчих людей!

З Новим Роком !

голова адміністрації Олександр Цуканов

 

storm

Попередження про погіршення погодних умов!

Внаслідок виходу активного циклону впродовж доби 28 грудня на території Миколаївської області очікуються значні опади у вигляді льодяного дощу, снігу та мокрого снігу, налипання мокрого снігу, ожеледь (2 рівень небезпечності, ПОМАРАНЧЕВИЙ).

У зв'язку з ожеледицею зростає травмонебезпека як для пішоходів, так і для автомобілістів!

Миколаївська облдержадміністрація ЗАКЛИКАЄ:

по можливості обмежити пересування власними транспортними засобами (насамперед на автошляхах поза межами населеного пункту);

без нагальної потреби не виходити на вулицю (передусім літним людям та дітям без нагляду дорослих);

не заходити за межі встановлених огорож, а в місцях відсутності звертати увагу на наявність небезпечних утворень з криги і снігу на дахах будинків, деревах;

під час поривів вітру уникати знаходження під лініями електропередач, деревами, поблизу нестійких конструкцій;

у випадку виявлення обривів електричних мереж не підходити близько до місця обриву, обмежити доступ до нього та повідомити про пошкодження комунальні служби;

водіїв бути особливо уважними та обережними, чітко дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, обирати безпечну швидкість та дистанцію руху, уникати різкого гальмування та ризикованого маневрування;

керівників підприємств, установ, організацій з розумінням віднестися до вимушених запізнень працівників, а також розглянути можливість скорочення робочого часу та роботи дистанційно.

Миколаївська облдержадміністрація нагадує, що у зв'язку з погіршенням погодних умов всі комунальні та дорожні служби області переведені у посилений режим роботи та закликає водіїв не створювати перешкоди для роботи спеціальної техніки!

Будьте уважні та обережні!

Не наражайте на небезпеку себе та своїх рідних!

 
УВАГА!
Шановні мешканці Корабельного району!

Про визначення рівнів епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Миколаївської області

Рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 21 грудня 2021 року (протокол №49) скасовано з 00 год. 00 хв. 23 грудня 2021 року «червоний» рівень» епідемічної небезпеки поширення на території Миколаївської області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Разом з тим на території м. Миколаєва та області застосовано обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені пунктом 3 постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України 2 гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Продовжується регулярне проведення, створеними при місцевих органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, мобільними робочими групами регулярних перевірок щодо дотримання санітарного законодавства, протиепідемічних заходів під час карантину в громадському транспорті, закладах громадського харчування, магазинах, супермаркетах, ринках, розважальних закладах та інших галузях торгівельно-побутової, громадської діяльності.

 

«Тік - Новий рік, Ток – все буде ОК!»

Новий рік іде землею
В чистім полі без доріг,
Світить зорі понад нею,
Розсіває срібний сніг.
Новий рік іде горами
У червоних чобітках.
Сяють ясними вогнями
Скрізь ялинки по хатах

Дитячий Центр позашкільної роботи радісно та святково зустрів дітей з багатодітних сімей Корабельного району. Саме для них творчі колективи Центру презентували театралізовану ігрову програму «Тік- Новий рік,Ток – все буде ОК!»

Заступник голови адміністрації Корабельного району Олександр Беззубенко привітав дітей зі святом та побажав їм здійснення мрій і творчих успіхів.

Вихованці Дитячого Центру підготували розважальну програму з іграми та конкурсами. У залі панувала святкова новорічна атмосфера. А Дід Мороз та Снігуронька з'явилися мов із казки та зачарували дітей своїм привітанням.

Запрошені діти отримали солодкі подарунки від адміністрації Корабельного району.

Захід проведено з дотриманням карантинних обмежень.

З прийдешніми святами, любі друзі!

038040039041

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3060
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1256295

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

.

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"