Головна

Надійна кар'єрна перспектива – служба за контрактом!

На базі Корабельного районного центру зайнятості  протягом серпня 2017 року були проведені семінари з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

Представник Корабельного районного військового комісаріату Моцигайло Костянтин поінформував присутніх про надійну кар'єрну перспективу при обранні служби за контрактом та:

- Безкоштовне медичне лікування;

- Право на безкоштовне отримання житла;

- Безкоштовне навчання у ВНЗ під час служби (з другого контракту);

- Офіцерське звання для осіб з вищою освітою;

- Безкоштовне вивчення іноземної мови в ВНЗ і за кордоном;

- Участь в миротворчих місцях за кордоном (оплата в іноземній валюті).

Розповів про безкоштовне позачергове страхування і техобслуговування транспортних засобів.

Зазначив, що для вступу на військову службу за контрактом необхідно звернутись до Корабельного районного військового комісаріату за адресою: м. Миколаїв, проспект Богоявленський 309, тел. (0512) 64-52-98, 64-53-00, моб. (066)522-29-54.

Корабельний районний центр зайнятості і надалі буде продовжувати активно співпрацювати з представниками Корабельного РВК в рамках затвердженого спільного рішення.

 

dfsІнформація громадянам та суб'єктам господарювання щодо надсилання електронних листів до ІДД ДФС

Якщо Ви бажаєте надіслати запитання/повідомлення на електронну адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , то з метою прискорення надання відповіді, переконливо просимо Вас:

докладніше...

 

zarplata_v_konverteЗАРОБІТНА ПЛАТА «В КОНВЕРТІ» - Є НЕВІГІДНОЮ ЯК ДЛЯ ДЕРЖАВИ, ТАК І ДЛЯ ПРАЦІВНИКА!

Згідно з Конституцією України, людина, її життя та здоров'я, честь та гідність, недоторканість визнаються найвищими соціальними цінностями. Кожна людина має право на працю, тобто можливість заробляти собі на життя працею, яку вона вільно обирає або на яку вільно погоджується.

В умовах сьогодення характерним явищем нашого суспільства є нелегальна зайнятість. Люди, які зустрічаються з проблемами працевлаштування, мають пам'ятати, що не оформлення роботодавцем у встановлений Законом термін працівника є грубим нехтуванням законодавства про працю. Це, в свою чергу, тягне за собою низку проблем для самого працівника, а саме: втрату за цей період права на матеріальне забезпечення у випадку безробіття та у разі часткової або повної втрати працездатності, при виході на пенсію, не включення часу нелегальної роботи до стажу.

Працівник, який отримує зарплатню в «конверті», виявляється повністю беззахисним перед роботодавцем. Усна домовленість жодним чином не фіксується юридично, роботодавець сплачує стільки, скільки вважає за потрібне і доти, поки вважає за потрібне. Працівник не має жодних доказів на підтвердження дійсного розміру своєї заробітної плати та набутого стажу.

Отже, під час оформлення трудових відносин з роботодавцем працівник повинен знати, що період роботи обов'язково заноситься до трудової книжки працівника.

Шановні громадяни! Вимагайте від своїх роботодавців офіційного оформлення на повний робочий день та виплату заробітної плати відповідно до  законодавства – прозоро і чесно, не погоджуйтесь на неповну зайнятість та виплати у «конвертах». Отримуючи заробітну плату у «конверті» чи маючи інше джерело доходу без сплати внесків до Пенсійного фонду - ви маєте забезпечене сьогодення, але ризикуєте своїм майбутнім. Своєчасна й повна сплата платежів у Пенсійний фонд України, а також забезпечення заробітною платою працівників не менше мінімальних соціальних стандартів – це обов'язок кожного роботодавця щодо соціального захисту своїх працівників.

Керівництво Інгульського об'єднаного управління ПФУ м. Миколаєва

Миколаївської області.

 

info_logo17 серпня 2017 року спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з представниками районного відділення поліції, членами громадського формування «Каскад» проведено рейд щодо припинення стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва за адресами: пр. Корабелів, 15; Богоявленський, 342; Складено 3 протоколи за ст.152. Припинено несанкціоновану торгівлю свіжою рибою. Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району м. Миколаєва та районного суду для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

IMG_5069IMG_5070

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано роботи з капітального ремонту дороги по пров. Фруктовому (площа ремонтних робіт - 1722 м2 ). Підрядна організація – ПП «Шляхрембуд №17».

Також виконано поточний ремонт ділянки дороги по вул. Кобзарської на перехресті вул. Княжої. Підрядна організація – ПП «Шляхрембуд №17».

21
 

Зустріч з цікавою людиною, керівником Вітовського козацького товариства.

Вже традиційними стали зустрічі з людьми, які можуть поділитися своїми знаннями, досвідом чи розповісти про захоплення, хоббі.

Напередодні святкування Дня Прапору та Дня Незалежності України 17.08.17р об 11-00 год у відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради завітав представник територіальної козацької громади м. Миколаєва, керівник Вітовсько - Богоявленського  козацького товариства Сергій Миколайович Параскун.

В цікавій формі він розповів про історію виникнення цього  товариства, з якою метою воно створено і працює, які основні напрями діяльності, де знаходиться. Всі присутні з цікавістю слухали розповідь про  історію  козацтва, його здобутки, походи та пригоди, бо ж цікаво дізнатися про історію свого краю.

Сергій Миколайович займається козацьким військовим мистецтвом давно, в роки навчання удосконалював  навики ведення бою і має бажання передати свій досвід та знання молодшому поколінню. Прийти і займатися в товаристві може кожен бажаючий, щоб навчитися само організувати своє життя, захистити себе та своїх близьких, вивчати національні традиції та свята в дусі козацтва, розширити світогляд та знайти друзів і побратимів. Діяльність організації різнобічна: проведення національних та обрядових свят, навчання та виховання підростаючого покоління  у сучасних умовах,  надання порад та передача свого життєвого досвіду.

Присутні з цікавістю слухали, а потім висловлювали свої думки  та задавали питання, які їх цікавили .

Ми вдячні Сергію Параскуну за те, що знайшов час для зустрічі та надану інформацію, яка буде корисна і для дорослих і для дітей.

Відділення Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) дякує всім учасникам заходу за активну участь та запрошує мешканців району з вересня місяця на зустрічі та заняття до «Університету третього віку».

Заступник директора міського територіального центру Г.М.Громов

 

info_logoСпеціалістами управління комунального господарства, благоустрою та санітарного очищення адміністрації району протягом останнього часу проведено рейди у приватному секторі району із перевірки дотримання Правил благоустрою м. Миколаєва, у тому числі з питання своєчасного знищення амброзії по вул. Торговій, вул. Каховській, вул. Фонтанній, вул. Ходирєва, вул. Кубинській, вул. Л.Українки, пров. Л.Українки, вул. Ушакова, вул. О.Ольжича, пр. Богоявленському, вул. Ольшанців, вул. Янтарній, вул. Волкова, вул. Литовченка, вул. Ударній, вул. Родинній.

За результатами проведеного рейду складено 60 протоколів за порушення Правил благоустрою м. Миколаєва, а саме: за наявність амброзії на прибудинкових територіях, за складування будівельних матеріалів і будівельного сміття тощо. Видано 86 попередження. Під час рейдів розповсюджено 521 листівка з інформацією про небезпечність амброзії.

 

5

Жертвами торгівлі людьми дедалі частіше стають діти і чоловіки

Майже три чверті жертв торгівлі людьми у світі є жінками або дівчатами. Згідно зі звітом Управління Організації Об'єднаних Націй з наркотиків і злочинності (UNODC), 51 відсоток жертв є жінками, а ще 20 відсотків - неповнолітні дівчата.

Загалом протягом останніх десяти років значно збільшилась кількість дітей, які стають жертвами торгівлі людьми. При цьому переважно хлопчики стають жертвами зловмисників у країнах Африки, де більш поширене використання примусової праці, а також жебрацтво та використання дітей-солдатів. А в країнах Центральної Америки, Карибського басейну та Південної Америки, де поширене сексуальне рабство, жертвами торгівлі людьми стають переважно дівчата.

Порнографія та торгівля органами

Попри те, що більшість жертв торгівців людьми є жінками, за останнє десятиліття помітно збільшилась серед них частка чоловіків - з 13 до 21 відсотка. У UNODC це пояснюють тим, що у світі стало більш поширеним використання фізичної рабської праці.

читати далі...

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1539
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 646495

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"