Головна

Море! Сонце! Відпочинок!

11 липня 49 дітей соціально-незахищеної категорії з Корабельного району було відправлено на відпочинок до дитячого табору «Маяк», с. Рибаківка, за рахунок міського бюджету. Головний спеціаліст відділу з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району Валентина Гайворонська здійснила контроль за відправкою дітей, побажала їм гарного відпочинку, яскравих емоцій та щасливих посмішок.

IMG-3IMG-4

 

znak_uvagaУВАГА!

У зв'язку з реконструкцією теплової мережі, з 09.07.2019 року на строк виконання робіт, планується поетапне перекриття руху автотранспорту по пр. Корабелів.

 

Санітарне очищення району

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради інформує громаду міста про роботи із санітарного очищення, які виконувались протягом поточного тижня з 01.07.2019 по 05.07.2019.

Із залученням підрядного підприємства виконувались роботи із ліквідації звалищ гілля та листя по пр. Богоявленському (мкр. Широка Балка), мкр. Кульбакіно, пр. Корабелів, вул. Океанівській, вул. Самойловича, на Широкобальському шляхопроводі, вул. 295 Стрілецької дивізії, вул. Глинки та на території багатоповерхової забудови (вул. Океанівська, 10, 18/2).

Двічі виконано прибирання зупинок громадського транспорту по пр. Богоявленському, пр. Корабелів, вул. 295 Стрілецької дивізії,

вул. Прибузькій, об'їзній дорозі. Виконано ручне прибирання прибордюрної частини дороги по вул. Новобудівна та вул. Глинки.

Із залученням ТОВ «Миколаївзеленгосп» виконано роботи із покосу трави по обїзній дорозі.

Із залученням підрядних підприємств виконано роботи із покосу трави, очищення бордюрних каменів та видалення самосійної порослі на Широкобалському шляхопроводі. Ліквідовано звалище сміття на проході між вул. Самойловича та вул. Вітрильна.

Із залученням громадських працівників, направлених з районного центру зайнятості, та ТОВ «Миколаївзеленгосп» виконано прибирання від випадкового сміття пр. Богоявленського, пр. Корабелів, вул. Океанівської,

вул. Самойловича, вул. Новобудівна, вул. Глинки, вул. Металургів, пляжу «Чайка».

Із залученням ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» тричі виконано механізоване вакуумне та вологе прибирання магістральних доріг району.

Роботи із санітарного очищення тривають.

IMG_20190702_084712IMG_20190702_085137IMG_20190702_090323IMG_20190704_082649

 

IMG-71Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано роботи з улаштування грального комплексу на дитячому майданчику по вул. Олега Ольжича, 3-в. Підрядна організація – ПП «ТІГЕРОН».

 

konstit

Шановні мешканці Корабельного району!

Прийміть щирі вітання з визначним державним святом - Днем Конституції.

Нехай демократичні засади, принципи рівності, верховенства права, закріплені Основним законом України, стануть реаліями сьогодення й прийдуть до серця кожного громадянина нашої держави.

У цей святковий день бажаю вам успіхів у відповідальній діяльності в ім'я процвітання України!

Голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов

 

socalniy-zahistРеабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 року 309 затверджений Порядок використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу.

Для отримання реабілітаційних послуг отримувач або його законний представник письмово звертається (заява у довільній формі) за місцем проживання до управління соціального захисту населення, маючи при собі наступний пакет документів:

паспорт громадянина України та/або свідоцтва про народження, та/або інший документ, що посвідчує особу дитини;

індивідуальна програма реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;

виписка з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о).

Управління соціального захисту населення протягом п'яти робочих днів з дати подання заяви укладає договір у трьох примірниках про здійснення для дитини реабілітаційних заходів, в якому зазначаються обсяг і строки проведення таких заходів.

Вартість реабілітаційних заходів для кожної дитини визначається реабілітаційною установою відповідно до індивідуальної програми реабілітації (далі - ІПР). Між тим гранична вартість реабілітаційних заходів не перевищує для однієї дитини, яка відповідно до ІПР за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження I та II ступеня - 16 тис. гривень, III ступеня - 25 тис. гривень.

Оплата проводиться органами соціального захисту населення на підставі актів виконаних робіт відповідно до договору про надання реабілітаційних заходів, укладеного з реабілітаційною установою.

За детальнішою інформацією звертатися до районних управлінь соціальних виплат і компенсацій м. Миколаєва за адресами:

- Управління соціальних виплат і компенсацій Корабельного району

вул. Новобудівна,1 тел. 60-08-78

Управління соціальних виплат і компенсацій Центрального району

вул. Декабристів,25 тел. 47-59-29

- Управління соціальних виплат і компенсацій Заводського району

вул. Мореходна, 9 тел. 34-61-59

- Управління соціальних виплат і компенсацій Інгульського району

вул. Миколаївська, 26 тел. 58-61-22

 

centr_zanВ Миколаєві можна знайти роботу за допомогою чат-бота в Telegram

Рекрутери Миколаївського міського центру зайнятості розробили чат-бота в Telegram для допомоги в пошуку роботи та працівників. Про це на своїй сторінці у Facebook написав директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

докладно...

 

IMG_18900,5 млн гривень на створення та 1,5 млн на розвиток бізнесу в Миколаївській області надано з Фонду ЗДССУВБ

У вівторок, 25 червня, в Миколаївському обласному центрі зайнятості відбулась бізнес-зустріч «Разом до успіху» для діючих і майбутніх підприємців. Її мета – привернути увагу громадськості до важливості значення малого та середнього бізнесу в розвитку Миколаївського регіону.

докладно...

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2208
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 795044

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"