Головна
dfsТриває кампанія декларування 
громадянами доходів, одержаних у 2017 році

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва нагадує, що триває кампанія декларування громадянами доходів, одержаних у 2017 році.

докладно...

 

telephone

Шановні мешканці Корабельного району м. Миколаєва!
Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради проводить проводить «гарячі» телефонні лінії: 
 

image-0-02-05-4bd158313b011f46968766c34f58b4a0fc32b68c76cdd487bfa58249dcf252c2-VЛіквідація наслідків снігопаду

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради звітує про хід робіт з ліквідації наслідків снігопаду, який відбувся 18.03.2018-19.03.2018.

Із залученням трактора малої механізації КП «Обрій-ДКП» виконувались роботи щодо  очищення та посипання тротуарів вздовж магістральних доріг.

Із залученням ФОП «Кущ Є.В.» виконується очищення від снігу зупинок громадського транспорту вздовж пр. Богоявленського.

Житлово-комунальні підприємства району виконують очищення та посипання тротуарних доріжок, сходів та підхідних шляхів до під'їздів на території багатоповерхової забудови.

На замовлення адміністрації району ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» виконує посипання доріг у приватному секторі.

КП «ЕЛУ автодоріг» виконує посипання протиожеледною сумішшю магістральних доріг.

IMG_20180319_101743IMG_20180319_102507

Роботи тривають.

Адміністрація Корабельного району вкотре звертається до усіх власників приватних домоволодінь та підприємців з проханням вчасно провести очищення прилеглих територій та їх посипання протиожеледною сумішшю.

 

shevchenkoВшановуємо Т.Г. Шевченка  –  народного поета, художника, митця.

У березні місяці відзначаємо 204 річницю з дня народження українського поета, митця, який вніс неоціненний вклад у розвиток світової та національної культурної спадщини. Проводимо в ці дні бесіди, лекції - покази, відвідуємо виставки, музеї.

15 березня  відділенням денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради  було організовано для підопічних відвідування обласного художнього музею ім.В.В. Верещагіна та перегляд пересувної виставки одного дня «Живописна Україна», присвяченої  життю та творчим надбанням українського поета Т.Г.Шевченка.

Цікаву та насичену розповідь лектор музею Запісочна Л.О. почала з відомих віршів та слухання пісні – заповіту. Свої слова вона підкріплювала відео-переглядом, де зображено творчий доробок Т.Г. Шевченка, як живописця і кожну картину характеризувала рядками його віршів.

Працівники і слухачі нашого відділення вдячні за чудову зустріч, що підготували для  нас.

Заступник директора міського територіального центру Г.М.Громов

 

info_logoШановні мешканці Корабельного району!

Давайте разом зробимо наш район чистішим. Не допустимо створення несанкціонованих звалищ у невідведених для цього місцях недбайливими мешканцями району, що захаращують сміттям прибудинкові території та організаціями, які не мають дозволу на вивіз сміття, опалого листя та гілок.

На території Корабельного району діє єдине спеціалізоване комунальне підприємство «Обрій-ДКП», яке має дозвіл на вивіз будівельного сміття, опалого листя та сухих гілок на міське звалище та надає послуги мешканцям району:

– вивіз будівельного сміття;

– вивіз опалого листя, сухих гілок.

Для отримання інформації щодо вивозу сміття звертайтесь за телефоном:

60-07-55, 60-07-42

 

IMG_20180315_154739Санітарне очищення району

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради інформує громаду міста про роботи із санітарного очищення, які виконувались протягом поточного тижня.

Із залученням підрядного підприємства ФОП «Кущ Є.В.» виконувались роботи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ по пр. Богоявленському, мкр. Широка Балка та на території багатоповерхової забудови.

Виконано ручне прибирання прибордюрної частини по
пр. Богоявленському (від вул. Гагаріна до вул. Океанівська).

Громадськими працівниками направленими з районного центру зайнятості виконано прибирання зелених зон вздовж пр. Богоявленського та пр. Корабелів. Із залученням громадських працівників та КП «Обрій-ДКП» розпочато прибирання узбіч по Об'їзній дорозі.

Також, цього тижня було завершено роботи із видалення самосійної порослі на території зони відпочинку «Чайка».

Із залученням ФОП «Кущ Є.В.» виконувались роботи по ліквідації написів, які рекламують наркотичні речовини. Продовжувались роботи по зриванню несанкціонованої реклами, розміщеної у невідведених для цього місцях.

Роботи тривають.

IMG_20180313_155434IMG_20180315_095142IMG_20180315_110515IMG_20180315_133739

Разом з тим, адміністрація Корабельного району вкотре звертається до усіх мешканців з наполегливим проханням берегти чистоту та екологію рідного міста, не утворювати несанкціонованих сміттєзвалищ, не забруднювати вулиці випадковим сміттям та не пошкоджувати об'єкти благоустрою, адже зовнішній вигляд нашого міста залежить від культури кожного з нас.

 
SDC19328

ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД „ДІТИ ВУЛИЦІ"

З метою перевірки житлово-побутових умов проживання і утримання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та подолання сімейного неблагополуччя, 13 березня 2018 року спеціалістами служби у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради проведений профілактичний рейд „Діти вулиці".

Під час рейду обстежені та перевірені житлово-побутові умови проживання 8 дітей, які по недбалості батьків перебувають у складних життєвих обставинах.

P80201-122143

За результатам рейдового заходу складені акти обстеження житлово-побутових умов, з батьками проведені індивідуально-профілактичні бесіди про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов'язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей.

Як свідчить практика, постійні рейдові заходи дають позитивні результати. У більшості сімей, побутові умови відповідають нормам. Батьки, знаючи, що перебувають під особим контролем, відчуваючи, що долею їх дітей постійно цікавляться, стають більш дисциплінованими, намагаються налагодити побут і зробити все можливе, щоб діти жили в гарних умовах.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1736
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 682913

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"