Головна

Боротьба зі сніговими заметами

У зв'язку з погіршенням погодних умов, пов'язаним із сніговими заметами, адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради 16.01.2018 розпочато роботи із очищення снігу.

На території житлового фонду, з залученням житлово-комунальних підприємств району розпочато очищення прибудинкових територій від снігу. Комплекс робіт включає в себе очищення тротуарних доріжок, сходів та посипання їх піщано-сольовою сумішшю.

До робіт залучено:

- КП ДЕЗ «Океан» - 23 комунальні працівники;

- КП ДЕЗ «Корабел» - 26 комунальних працівників;

- КП ДЕЗ «Пілот» - 14 комунальних працівників;

- КЖЕП 24 – 17 комунальних працівників;

- КП СКП «Гуртожиток» - 9 комунальних працівників.

З залученням підрядних підприємств ФОП «Кущ Є.В.» та КП «Обрій-ДКП» виконується очищення від снігу зупинок громадського транспорту по пр. Богоявленському та пр. Корабелів.

З залученням трактора малої механізації (КП «Обрій-ДКП») виконується очищення тротуарної частини по пр. Богоявленському, пр. Корабелів та вул. Океанівській.

Також КП «ЕЛУ автодоріг» виконує очищення та посипання магістральних доріг – пр. Богоявленський, пр. Корабелів.

Роботи у даному напрямі тривають.

IMG_20180116_130414IMG_20180116_121101IMG_20180116_120430IMG_20180116_114013

 

«ЧАРО-ДІЙ» ВИЗНАЧИВ ПЕРЕМОЖЦІВ

Починаючи з 1 листопада 2017 р. Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи (директор – Наталія Баштова, заслужена артистка України) проводив відбіркові етапи проекту новорічно-різдвяних програм «ЧАРО-ДІЙ», автором якого є провідний методист театрального жанру Тетяна Скубченко.

Оргкомітет проекту «ЧАРО-ДІЙ» ретельно відбирав усі програми переможців для того, щоб потім презентувати їх жителям області на телеканалі «Миколаїв». Усі програми різні: за напрямками, за формами, але всі вони – дуже цікаві. Так, з 2 по 6 січня, під час святкування, кожен зміг передивитися ці програми. А 7 січня у студії НСТУ «Миколаївська регіональна дирекція» були підбиті підсумки та нагороджені переможці.

Дуже приємно, що серед чималої кількості програм, запропонованих на розсуд оргкомітету, новорічна казка «Пригоди в Задзеркаллі» Миколаївського міського палацу культури «Корабельний» визнана найкращою і удостоєна найвищої нагороди – Гран-прі.

charodiy-_6_01-0-25-21-148charodiy-_6_01-0-53-07-165

До студії телерадіокомпанії на святковий запис передачі були запрошені Максим Коровай, заступник директора з культурно-масової діяльності та Світлана Москалюк, керівник художній міського палацу культури «Корабельний».

Ведуча програми Тетяна Скубченко, яка є й автором проекту «ЧАРО-ДІЙ», привітала переможців, вручила їм диплом «Гран-прі» від управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації та МОЦНТ та КОР за артистизм та краще режисерське втілення новорічної казки, а також ікону як символ миру та благословення.

 

7 січня набув чинності

Закон України № 2229-VIII "Про запобігання та протидію домашньому насильству"

Закон містить визначення "домашнє насильство" як умисне систематичне фізичне, психологічне або економічне насильство по відношенню до нинішнього або колишнього чоловіка або іншого родича, що призводить до фізичних або психологічних страждань, розладів здоров'я, втрати працездатності, емоційної залежності або погіршення якості життя потерпілого.
За вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, тобто умисне вчинення будь-яких діянь (дій або бездіяльності) фізичного, психологічного чи економічного характеру (застосування насильства, що не спричинило тілесних ушкоджень, погрози, образи чи переслідування, позбавлення житла, їжі, одягу, іншого майна або коштів, на які потерпілий має передбачене законом право, тощо), внаслідок чого могла бути чи була завдана шкода фізичному або психічному здоров'ю потерпілого, а так само невиконання термінового заборонного припису особою, стосовно якої він винесений, або неповідомлення уповноваженим підрозділам органів Національної поліції України про місце свого тимчасового перебування в разі його винесення, каратимуть штрафом від десяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від тридцяти до шестидесяти годин, або адміністративним арештом на строк до п'ятнадцяти діб.

До повнолітнього, який здійснив домашнє насильство, разом із покаранням на строк до 3 місяців або довше можуть застосувати такі заходи:

- заборона перебувати вдома у потерпілого;
- обмеження спілкування з дитиною, якщо насильство було направлено проти неї або скоєне в її присутності;
- заборона наближатися до будинку, роботи або інших місць, де часто буває потерпілий;
- заборона контактувати з потерпілим, у тому числі, за допомогою месенджерів або інших людей;
- направлення на програму для кривдників.

Умисне невиконання обмежувальних заходів, або умисне ухилення від програми для кривдників караються арештом до півроку або обмеженням волі до 2 років.

Якщо Ви стали жертвою або свідком домашнього насильства, звертайтесь до Національної поліції України за номером 102, або до відділу з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району за номерами: 60-02-93, 60-02-23

 

infoЕКСПРЕС -ІНФОРМАЦІЯ 12.01.2018

Санітарне очищення району

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради повідомляє громаді міста Миколаєва про те, що протягом тижня на території району проводились активні роботи з санітарного очищення.

Двічі виконано ручне прибирання зупинок громадського транспорту (вівторок, п'ятниця) що включає у себе очищення урн для сміття, підмітання пасажирської платформи та зупиночного карману.

ost

Із залученням підрядного підприємства ФОП «Кущ Є.В.» виконувались роботи з  ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ по пр. Богоявленському, вул. Океанівській, вул. Рибній та на території багатоповерхової забудови.

mys

За зверненнями громадян, згідно з актами обстеження зелених насаджень, виконувались роботи із санітарної обрізки дерев.vet

Також, у ніч із 07.01 на 08.01.2018 та 10.01-11.01.2018, із залученням ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» виконано вакуумне механічне прибирання прибордюрної смуги доріг по пр. Богоявленському, пр. Корабелів, вул. Океанівській та вул. Металургів.

Роботи у даному напрямі тривають.

 

Святкова Різдвяна програма

Хай Новий Рік несе у вашу хату

Щастя й радості багато!

Христос народився ! Славімо його!

З таких щірих та радісних привітань було розпочато святкову зустріч під назвою «Ми вам будем щедрувати про ясне життя й красу» у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, яку підготували та провели працівники закладу за участю активних слухачів факультетів «Університету третього віку».

rizdv_zystrichУ ці святкові новорічні та  різдвяні дні всі відчувають особливу силу та тяжіння до народних обрядових пісень: колядок та щедрівок. І з творчим запалом наші відвідувачі вивчали новорічні привітання та пісні, якими привітали всіх присутніх на зустрічі. А саме: це обрядові та величальні пісні Різдвяних свят: «Добрий вечір Вам у дім», «Нова радість стала», « З Новим роком» , популярні  колядки та щедрівки . Артисти додали святкового настрою глядачам  своїм  новорічним вбранням. Дякуємо нашим артистам: Кисличній Т, Сичовій Л, Осадчій Г, Черторигіній М, Арутюновій Г, Артеменко Л, Козовякіну О, Каламурзі І, Стернад Л, Шаховал Г,Лапшиній Н.. Саме завдяки цим людям в нас завжди аншлаг на святкових зустрічах. На цей раз особливо хочеться відмітити слухачів гуртку «Англійська мова»: Воронкову Л, Попову О, Битіну О, Насілевську Н, Боклач В, бо спів Різдвяної пісеньки англійською мовою був незвичним для вуха  нашого слухача, а переклад та привітання сподобалися всім і приємно вразили. Музичний супровід до виступів готували завідуюча відділення С.Тимонова та активний учасник музичного факультету О.Козовякін, за що ми їм дуже вдячні.

Бажаємо в новому році всім учасникам і слухачам нашого відділення добра, радості, втіхи та творчої наснаги, дружби та взаєморозуміння, щоб радувати нас своїми співами та жартами протягом року.

Заступник директора міського територіального центру Г.М.Громов

 

torg_people

Будьте уважними! Якщо Ви потрапили в схожу ситуацію, телефонуйте!

Національна «гаряча лінія» з питань запобігання

 

торгівлі людьми -  116123 (безкоштовно з мобільних телефонів)

Також Ви можете звернутись до районного відділу поліції

40-20-02

До відділу з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району

60-02-93

До Миколаївської місцевої прокуратури №2 Миколаївської області на «гарячу лінію»

60-03-13

Національна «гаряча лінія» з питань запобігання

торгівлі людьми -  116123 (безкоштовно з мобільних телефонів)

 

dfsЗ початку 2018 року стартувала кампанія декларування

громадянами доходів, одержаних у минулому році

Податкова декларація подається платниками податків за місцем своєї податкової адреси в один із таких способів (за вибором):

- особисто або уповноваженою на це особою;

- надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

- засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису.

докладно...

 

РІЗДВЯНА ЗУСТРІЧ

Нова радість стала,

Яка не бувала:

Зірка ясна над вертепом

Весь світ осіяла.

Де Ісус родився,

Там світ просвітився.

Одне з найбільш важливих свят, один з найбільш магічних днів, коли кожна родина і словом і ділом створювали у своїй оселі атмосферу затишку, щастя та миру - Різдво Христове.

rizdvo

Так, у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) зібрались, як дружна сім' я, слухачі «Університету третього віку». В такі дні всі повинні неодмінно бути разом , щоб і протягом року пам' ятати про міцність родинних уз.

Яка ж історія цього свята, свята Різдва Христова? Розповідь про історію походження цього свята розпочала активна учасниця наших заходів, керівник творчого колективу «Живе слово» – Суслонова Інна Георгіївна.

7 січня сталася велика для всього християнського світу подія. Різдво Христове – найбільш широко шановане свято у світі. Люди різних соціальних верств, матеріального становища, переконань і поглядів не минають цього свята своєю увагою. Дуже давньою є українська традиція миритися у цей день, пробачати одне одному образи, щоб на повну міру відчути радість життя.

Дружньо і з радістю присутні в залі  та учасники музичного факультету виконали низку українських  святкових привітань - щедрівки «Щедрик, щедрик, щедрівочка» та «Нова радість стала».

Всіх присутніх  запросили  на різдв' яні зустрічі,  які будуть  проходити у січні - свято Василя та Маланки, свято Водохреща.

Заступник директора міського територіального центру Г.М.Громов

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1661
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 672968

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"