Головна

Найкращих жінок Корабельного району м. Миколаєва нагороджено Почесними грамотами голови адміністрації району

IMG_7058

Напередодні Міжнародного жіночого Дня в малій залі адміністрації Корабельного району за багаторічну працю, професійну майстерність, особистий внесок у соціально-економічний розвиток району, плідну громадську діяльність Почесними грамотами голови адміністрації Корабельного району було  відзначено  найкращих жінок району:

Круглікову Тамару Іванівну – фрезерувальника 5 розряду ремонтно- механічної дільниці ТОВ «Морський спеціалізований порт НІКА-ТЕРА».

Прокоф'єву Галину Валентинівну – інженера-конструктора ТОВ «Елеваторпромсервіс».

Волшукову Любов Леонідівну – бригадира цеху № 1 ДП Миколаївського авіаремонтного заводу «НАРП».

Фефелову Катерину Броніславівну – оператора пульта управління дільниці згущення БОДЗ дирекції з виробництва ТОВ «Миколаївський глиноземний завод».

Павлову Ольгу Павлівну – фахівця з державних закупівель ТОВ «Миколаївський тепловозоремонтний завод».

Клименко Тетяну Василівну – диспетчера з залізничних операцій району (вантажного) ДП «Стивідорна компанія «Ольвія».

Зайцеву Тетяну Вікторівну – виконуючого обов'язки завідуючого терапевтичним відділенням Миколаївської міської лікарні № 5.

Грициву Катерину Олександрівну – медичну сестру загальної практики сімейної медицини сімейної амбулаторії № 2 комунального неприбуткового підприємства  Миколаївської міської ради «Центр  первинної медико- санітарної допомоги № 7».

Таратухіну Катерину Павлівну – директора Миколаївської вечірньої школи № 1.

Моторну Зінаїду Володимирівну – директора Миколаївської загальноосвітньої школи № 47.

Нагороджуваних привітав перший заступник голови адміністрації Корабельного району Олександр Гвозденко.

IMG_7061IMG_7068IMG_7076IMG_7078IMG_7080

 

pensПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ З 1 БЕРЕЗНЯ

І. Проведення перерахунку у зв'язку із збільшенням показника середньої заробітної плати.

Вперше з 1 березня 2019 року пройде автоматичний перерахунок раніш призначених пенсій відповідно до ч. 2 ст. 42 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003 № 1058-IV шляхом збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії.

Формула перерахунку залишається незмінною. Вона застосовувалася для осучаснення пенсій в жовтні 2017 року, за нею розраховуються новопризначені пенсії та будуть автоматично переглядатися пенсії кожного року. Ця формула враховує стаж (роки сплати соціальних внесків), рівень заробітної плати, яку отримував пенсіонер, і рівень середньої заробітної плати по країні – спеціальний показник для розрахунку пенсійних виплат. І саме цей показник буде тепер щорічно збільшуватись, а отже і збільшуватиметься загальний розмір пенсії.

докладно...

 

До уваги мешканців Корабельного району, які утримують у своєму господарстві молодняк ВРХ!

73162

Відповідно до пункту 9 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 січня 2019 року № 110, адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради розпочала приймати документи від фізичних осіб – власників великої рогатої худоби, які мають право на отримання дотації за утримання ВРХ, для подання відомостей департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Дотація за молодняк надається на безповоротній основі за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку ВРХ до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників.

докладно...

 

NSPДо уваги виборців з обмеженими можливостями

Голосування за місцем перебування

Виборцям, які внесені до списку виборців на виборчій дільниці, але за віком, у зв'язку з інвалідністю чи за станом здоров'я не здатні пересуватися самостійно, дільнична виборча комісія надає можливість голосувати за місцем перебування цих виборців.

докладно...

 

01.03.2019 року робочою групою у складі представників адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради, Корабельного ВП ГУНП у Миколаївській області, ГФ «Каскад» проведено рейд з ліквідації несанкціонованої торгівлі за адресами: пр.Богоявленський, 311, вул.Океанівська, 31, вул.Океанівська, 14/1, 14/2. Складено 12 протоколів за ст. 152 КУпАП, 2 протоколи за ст. 160 КУпАП.

20190301_11120520190301_114012

 

IMG-d24Санітарне очищення району

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради інформує громаду міста про роботи із санітарного очищення, які виконувались протягом поточного тижня з 25.02.2019 по 01.03.2019.

Із залученням підрядного підприємства ліквідовано звалища гілля та опалого листя по пр. Богоявленському, пр. Корабелів, вул. Новобудівній,
вул. Н. Гвардії, вул. Г. Сагайдачного – ріг вул.Уральська, вул. Металургів – ріг вул. Уральська,  вул. Океанівській у сквері на кінцевій зупинці маршруту громадського транспорту № 17 та на території багатоповерхової забудови
(пр. Богоявленський, 309).

Двічі виконано ручне прибирання зупинок громадського транспорту по пр. Богоявленському, пр. Корабелів вул. Прибузька, вул. 295 Стрілецької дивізії, Об'їзній дорозі. Тривають роботи із прибирання прибордюрної частини дороги по пр. Богоявленському.

Із залученням підрядного підприємства виконувались роботи по обрізці та знесенню аварійних дерев по пр. Богоявленському 340/2, 287, 289, 317, 319, пр. Корабелів, 15, вул. Глинки, 9, вул. Торгова, 203-А.

IMG_20190

Із залученням підрядного підприємства ТОВ «Миколаївзеленгосп» та громадських працівників виконано прибирання випадкового сміття по пр. Богоявленському від вул. Самойловича до спортивного містечка «Корабельний» та  пр. Корабелів. Виконано роботи по видаленню стерні та самосійної порослі по вул. Уральська (між вул. Г. Сагайдачного та вул. Металургів).

Роботи із санітарного очищення тривають.

 
05

На Николаевщине стартует весенний фотопроект для молодежи «Объектив профессий»

Николаевский областной центр занятости с 1 марта 2019 запускает профориентационный фотопроект для молодежи «Объектив профессий», который реализуется в рамках Программы государственной службы занятости по профессиональной ориентации на 2017-2020 годы.

«Фокус внимания современных старшеклассников смещен в сторону Интернет-коммуникаций, социальные сети можно и нужно использовать с пользой. Именно поэтому этот фотопроект введен в таком формате с целью помочь учащимся 8-11 классов г. Николаева и Николаевской области подготовиться к осознанному профессиональному выбору будущей профессии, в том числе и через ознакомление с профессиями своих родителей, с использованием социальных сетей», - отметил директор ОЦЗ Дмитрий Оборонько.

Условия проекта:

- В период с 1 марта по 16 мая 2019 участники должны разместить 2 фото на своем профиле в Instagram с хэштегом # знимокпроф.

- Первое фото должно отражать специфику будущей профессии, на нем обязательным является присутствие участника фотопроекта, который с помощью атрибутики профессии или соответствующего рабочего места изображает свою будущую профессию. Вместе с фото должно быть пост, который описывает (уточняет) будущую профессию участника.

- Второе фото должно отражать специфику профессии одного из родителей. На фото должен быть участник фотопроекта вместе с одним из родителей на рабочем месте. Под фото должен быть пост, характеризующий профессию родителей.

Фото участников проекта будут дублироваться на страницу в Facebook (Николаевский областной центр занятости) и в Instagram (стори mikolaevocz) в рубрику фотопроект «Объектив профессий».

Победителями фотопроекта будут признаны участники, фото которых станут самыми популярными по количеству предпочтений в Интернете (суммарное количество «лайков» на личной странице участника в Instagram и предпочтениях фото на странице Николаевского ОЦЗ в Instagram и Facebook). Подведение итогов и награждение победителей фотопроекта «Объектив профессий» - 20 мая 2019.

Контактна інформація: вул.Нікольська,68, м.Миколаїв, 54001, відділ інформаційної роботи Миколаївського ОЦЗ, тел. (0512) 37-24-72; 37-31-10; Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

01

63% старшокласників змінили свій вибір професії після участів проекту «PROF-TEST»

Фахівці Миколаївського обласного центру зайнятості провели порівняльний аналіз вибору професії старшокласниками: під час участі у першому етапі проекту «PROF-TEST» у 2016-2017 роках і через два роки потому, коли учасники проекту стали першокурсниками вишів та професійно-технічних навчальних закладів.

«Мета проекту полягала в тому, щоб дати дітям можливість «приміряти» обрану професію, більше про неї дізнатися і визначитися підходить вона їм чи не підходить, адже правильний вибір професії – це якісна профілактика безробіття у майбутньому», – пояснив директор Миколаївського ОЦЗ Дмитро Оборонько.

За його словами, із 65 учнів, які брали участь у проекті, більше 40 – змінили свій вибір і зараз навчаються за іншими професіями, останні впевнилися в правильності свого вибору і вступили до навчальних закладів за тими професіями і спеціальностями, які «приміряли» в «PROF-TESTі». Два роки тому серед учасників проекту були популярними такі професії, як юрист, програміст і лікар, їх обрали для себе по 9 школярів. В результаті, якщо на юриста і програміста зараз навчаються сім і п'ять осіб відповідно, то на лікаря не пішов вчитися жоден учасник проекту.

«Причини зміни вибору професії різні – зазначив Дмитро Оборонько, – хтось уявляв, що банкір – це той, хто тільки рахує гроші, але не врахував процесу кропіткої роботи з документами, у когось «романтика» роботи лікаря у вигляді вдячних здорових пацієнтів «затьмарилась» необхідністю набуття неймовірної кількості знань, недоспаних ночей, сліз пацієнтів та їхніх рідних, постійного контролю над власними емоціями і невисокою зарплатою, у когось з часом змінилися інтереси тощо. І добре, коли усвідомлення того, що це «не твоя» професія приходить раніше, ніж встигнеш витратити на її здобуття багато років, а в результаті - працювати в інших галузях».

докладно...

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2100
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 811882

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"