Оголошення
дислокация
Map
Головна

Корабельний районний відділ філії Державної установи "Центр пробації" в Миколаївській області запрошує ініціативних та небайдужих громадян для здійснення волонтерської діяльності у сфері пробації на добровільній та безоплатній основі.

Пробація - це система наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду та відповідно до закону до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого.

Уповноважені органи пробації працюють з такими категоріями громадян:

-обвинувачені, стосовно яких органом пробації готується досудова доповідь;

-особи, засуджені до покарання у виді позбавлення права обіймати певні посади та займатися певною діяльністю, громадських робіт, виправних робіт;

-особи, яким покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк

-замінено покаранням у виді громадських робіт або виправних робіт;

-особи, звільнені від відбування покарання з випробуванням;

-звільнені від відбування покарання вагітні жінки та жінки, які мають дітей віком до трьох років;

-особи, які засуджені до покарання у виді обмеження волі, які направляються для відбування покарання до виправних центрів;

-особи, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, стосовно яких вживаються заходи з підготовки їх до звільнення.

Але одним з головних чинників, які можуть забезпечити виконання уповноваженими органами пробації покладених на них завдань і функцій, є налагодження тісної співпраці з громадянським суспільством, спільна робота у напрямі соціалізації правопорушників.

З цією метою законодавцем передбачена можливість залучення до виконання функцій, покладених на пробацію, волонтерів пробації.

Волонтерська діяльність, пов'язана з пробацією здійснюється відповідно до Закону України "Про волонтерську діяльність" з урахуванням особливостей, визначених Законом України "Про пробацію".

Основним завданням волонтерів пробації є сприяння органу пробації у здійсненні нагляду за засудженими та проведення з ними соціально-виховної роботи. Волонтери пробації здійснюють свої повноваження під керівництвом персоналу органу пробації.

Волонтером пробації може стати фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, уповноважена органом пробації та волонтерською організацією на виконання окремих завдань, пов'язаних із пробацією, на добровільній та безоплатній основі.

Волонтерська діяльність, пов'язана з пробацією, здійснюється волонтерами пробації за такими напрямами:

-сприяння уповноваженим органам з питань пробації у здійсненні наглядових заходів за

-місцем проживання, роботи та навчання суб'єктів пробації;

-участь у складанні та реалізації виховної роботи із суб'єктами пробації;

-участь у складанні та реалізації індивідуальних планів роботи із суб'єктами пробації;

-участь у проведенні індивідуально-профілактичної роботи із суб'єктами пробації;

-надання консультативної, психологічної та інших видів допомоги суб'єктам пробації;

-сприяння у працевлаштуванні суб'єктів пробації, залучення їх до навчання, виховних

-заходів та соціально-корисної діяльності;

-сприяння у реалізації пробаційних програм стосовно суб'єктів пробації, звільнених від відбування покарання з випробуванням;

-участь у реалізації інших заходів, спрямованих на виправлення суб'єктів пробації та запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.

-діяльність волонтерів пробації, пов'язана із здійсненням наглядових заходів за дотриманням суб'єктами пробації обов'язків, визначених законом та покладених на них рішенням суду, що передбачає участь у: перевірці суб'єктів пробації за місцем роботи або навчання; перевірці виконання обов'язків, покладених рішенням суду на осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням; перевірці достовірності поважних причин, що обумовили неявку суб'єктів пробації до уповноваженого органу з питань пробації в призначений строк;

- заходах, пов'язаних із початковим розшуком суб'єктів пробації, місцезнаходження яких невідоме.

Ми Вас чекаємо за адресою:
м. Миколаїв, вул. Океанівська, 1/3, уповноважений орган з питань пробації
 

Пам'ятаємо, що про природу та чистоту довкілля дбає не тільки держава, але й кожен з на особисто.

Внаслідок військової агресії російської федерації та повномасштабного вторгнення на територію нашої незалежної держави від вибухів у Корабельному районі міста Миколаєва зазнали пошкоджень цивільні об'єкти та інфраструктура. З метою покращення благоустрою району та залучення засуджених, які відповідно до судового рішення були притягнуті до покарання у виді громадських робіт, 18 травня 2022 року було проведено робочу зустріч заступника начальника Корабельного районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області підполковника внутрішньої служби Ірини МОРОЗЮК з головним спеціалістом відділу санітарної інспекції управління комунального господарства адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради Олександром ГОЛОВЕНКО.

Під час зустрічі встановлено, що на території Корабельного району на даний час є робота пов'язана з прибиранням об'єктів, які постраждали від обстрілів, а також робота з їх відновлення, в тому числі прибирання вулиць Корабельного району. Виходячі з військового стану звернено особливу увагу на дотримання техніки безпеки під час виконання покарання у вигляді громадських робіт суб'єктами пробації. Обговорено подальші плани співпраці.

 

pensПраво на достроковий вихід на пенсію за віком

Законом України від 15.02.2022 № 2040-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення пенсійного законодавства» внесено зміни, зокрема, до Закону України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні» від 16.12.1993 № 3721-ХІІ (далі – Закон № 3721).

Так, відповідно до статті 21 Закону № 3721 особам, трудовий договір з якими розірвано не більше ніж за півтора року до досягнення пенсійного віку, встановленого статтею 26 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003 № 1058-IV (далі – Закон № 1058), а саме 60 років, з ініціативи власника або уповноваженого ним органу у зв'язку зі змінами в організації виробництва та праці, у тому числі з ліквідацією, реорганізацією, банкрутством, перепрофілюванням підприємства, установи, організації, скороченням чисельності або штату працівників, з умови реєстрації осіб у державній службі зайнятості та відсутності підходящої для них роботи, а також у зв'язку із виявленням невідповідності працівника займаній посаді за станом здоров'я у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, гарантується право на достроковий вихід на пенсію за віком відповідно до Закону № 1058, якщо вони мають страховий стаж, необхідний для призначення пенсії за віком у мінімальному розмірі, передбаченому абзацом першим частини першої статті 28 Закону № 1058 (30 років страхового стажу для жінок, 35 років – для чоловіків).

 

info_logoНа виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.2022 № 333 «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» та рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради звертається до власників житла, які бажають передати приміщення приватного житлового фонду для безоплатного розміщення внутрішньо переміщених осіб.

З метою отримання більш детальної інформації щодо отримання компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб власникам житла необхідно звернутися до адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради за адресою: пр. Богоявленский, 314. Часи прийому: понеділок – п'ятниця з 9.00 до 12.00.

 

Точки видачі питної води у Корабельному районі

1

пр.Корабелів, 4

Працює

2

пр.Корабелів, 12

Працює

3

пр.Богоявленський, 325

Працює

4

пр.Богоявленський, 127

Працює

5

вул.Олега Ольжича, 3Г

Працює

6

вул.Океанівська, 28

Працює

7

вул.Океанівська, 32

Працює

8

вул.Океанівська, 64

Працює

9

вул.Глинки, 6

Працює

10

вул.Райдужна, 55

Працює

11

вул.295 Стрілецької Дивізії, 44

Працює

 

yvaga_Забороняється на період дії правового режиму воєнного стану відвідування лісів населенням і в'їзд до лісів Миколаївської області транспортних засобів, за винятком осіб, які відповідно до чинного законодавства здійснюють виконання своїх службових обов'язків із забезпечення оборони держави, національної безпеки, охорони правопорядку, виконання лісогосподарських заходів.

 

Сєнкевич Online

dszn05

Друзі, збираємо дані про наслідки російських атак на місто.

 

Якщо через обстріли ваші домівки чи майно пошкоджено або зруйновано, просимо вас заповнити електронну форму за посиланням: https://bit.ly/3itmPuR

Ми зафіксуємо факти і характер пошкоджень. Що можна швидко полагодити – допоможемо.

Якщо у вас немає доступу до інтернету або вам потрібна консультація щодо заповнення електронної форми, звертайтесь до колцентру при Миколаївській міській раді за телефонами:

+38 (0512) 751 588

+38 (0512) 533 588

+38 (095) 003 1588

+38 (093) 170 1588

+38 (067) 460 1588

 

 

gymanitarna_dopomoga

УВАГА‼️‼️‼️yvaga_

Для сімей з дітьми, які в умовах війни залишилися без підтримки та можливостей для забезпечення базових потреб діточок

‼️Першочергово допомога надається сім'ям з дітками інвалідами, опікунським сім'ям, одиноким матерям, багатодітним сім'ям та сім'ям військовослужбовців/ТРО‼️

Для цільової допомоги по районам міста, будь-ласка заповніть анкету за посиланням нижче

https://forms.gle/RbjypPZpAmXPkpqs8

Це дасть змогу сформувати потреби по місту та допомогти Вам найближчим часом

Бережіть себе

Все буде Україна

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3068
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 979427

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

.

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"