Головна

26 червня відзначається Міжнародний день боротьби із вживанням наркотиків та їх незаконним обігом.

В переддень цієї дати заступник голови адміністрації Корабельного району Алла Луцька разом з Регіональним координатором взаємодії з громадськістю в Секретаріаті Уповноваженого України з прав Людини в Миколаївській області Вадимом Жепало провели робочу зустріч з представниками громадської організації «Альтера+», в ході якої обговорено питання структури роботи реабілітаційного центру для алко-наркозалежних, проконсультовано з юридичних питань та обговорено низку спільних заходів, які раніше було заплановано.

26 червня 2020 о 10.00 за ініціативи ГО «Альтера+» при підтримці адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради запланована мирна масова акція під назвою «Намалюй життя» по зафарбовуванню наркотичних записів, приурочена до «Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотичних засобів та їх незаконним обігом».

Запрошуються всі бажаючі до участі в акції.

Місце збору учасників – проспект Богоявленський, 314, біля будівлі адміністрації Корабельного району.

Всеукраїнська «гаряча лінія» з питань участі в акції 0800750335 (безкоштовно).

 

info_logoДо уваги керівників підприємств, установ, організацій!

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради на підставі Кодексу цивільного захисту України, «Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов'язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту», який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 23.10.2013 № 819 та на виконання доручення Миколаївського міського голови від 01.06.2020 № 110/02.02.05-10 «Про організацію навчання населення м. Миколаєва з питань цивільного захисту», проводиться робота щодо збору та узагальненню списків фахівців, діяльність яких пов'язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, на підприємствах, установах та організаціях району, для проходження ними функціонального навчання в мережі підрозділів навчально - методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у Миколаївській області у 2021 році.

За додатковою інформацією та роз'ясненнями звертатися до сектору з питань НС та ЦЗН в Корабельному районі за тел. 60-02-85.

 

dfsКористуєшся землею – сплачуй податки!

роз’яснення Головного управління ДПС у Миколаївській області щодо податку на землю

читати далі...

 

sluzba_zaynМайже 700 вакансій для людей з інвалідністю було зареєстровано в Миколаївській обласній службі зайнятості з початку року

Протягом січня-травня 2020 року 1009 зареєстрованих безробітних осіб з інвалідністю скористалися послугами Миколаївської обласної служби зайнятості, що на 4% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

За сприянням служби зайнятості працевлаштовано 126 осіб, які мають інвалідність, з них 14 – ще до набуття статусу безробітного. Рівень працевлаштування цієї категорії громадян в умовах карантину зменшився майже на 4% порівняно з січнем-травнем 2019 року і склав 11%. Про це повідомив директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

докладно...

 

Emblem_of_the_Pension_Fund_of_UkraineІЗ 03 ЧЕРВНЯ «НЕДІЮЧИМ» ФОПАМ НАДАНО МОЖЛИВІСТЬ СПИСАННЯ НЕДОЇМКИ ІЗ ЄСВ ЗА 2017-2020 РОКИ

Пункт 5 розділу I Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо усунення дискримінації за колом платників" від 13.05.2020 року № 592-IX набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування. Тобто, з 03.06.2020 р. є можливість «списати» суми недоїмки, нараховані платникам ЄСВ з числа ФОП на загальній системі та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, за період з 01.01.2017 року, а також штрафи та пеня, нараховані на ці суми недоїмки, якщо такими платниками не отримано дохід (прибуток) від їх діяльності, що оподатковується ПДФО.

докладно...

 
vozlozh1

День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

 День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні — день пам'яті в Україні. Відзначається щорічно 22 червня. Встановлено напередодні 60-ої річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр.

День встановлено в Україні «...з метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, їх подвигу та жертовності ... на підтримку ініціативи громадських організацій ветеранів війни, праці, Збройних Сил і жертв нацистських переслідувань...» згідно з Указом Президента України від 17 листопада 2000 р.

Віддаймо шану всім борцям, які в час воєнного лихоліття визволяли рідну землю від фашистських загарбників. Схилимо голову перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна.

 

med

Шановні медичні працівники!

Вітаю з Вашим професійним святом.

Ви – запорука нашого здоров'я, Ви – наші рятівники та спасителі у самі найтяжчі хвилини нашого життя!

Низький уклін Вам за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з'являється віра та надія на одужання і це найголовніше.

Від усієї душі бажаю Вам здоров'я, щастя та безхмарного неба. Нехай усе у Вас буде добре!

голова адміністрації                                                                 

З повагою,

Голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано роботи:

з облаштування закритого контейнерного майданчика по вул. Океанівська, 32.

ремонту тротуарної частини по пр. Богоявленському в районі зупинки «вул. Янтарна». Площа укладання тротуарної плитки – 290 кв.м.

Підрядна організація – ФОП Петрушков А.Є.

з улаштування тротуарів біля будинків по вул. Океанівська, 28, вул. Генерала Попеля, 170.

Площа укладання тротуарної плитки – 125,5 кв.м та 158,7 кв.м відповідно. Підрядна організація – ФОП Озейчук С.М.

001006

 

002

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2556
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 965126

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"