Головна

Сьогодні у відділенні денного перебування Корабельного району відбувалась зустріч підопічних відділення з помічником народного депутата України Гайду О.В. Розумним О.В. та членом його штабу Карабін Л.М., які вручили 6 комплектів палок для скандинавської ходи. Відсвяткували цю подію чаюванням із смаколиками.

002001

Підопічні факультету «Здоровий спосіб життя» висловлюють слова щирої подяки народному депутату України Гайду О.В. за здійснення мрії.

Якщо Ви теж бажаєте спілкуватись з цікавими людьми, пізнавати нове та цікаве, а також підтримувати здоровий спосіб життя тоді приєднуйтесь до нашої команди. Ми чекаємо Вас за адресою пр. Богоявленський, 301/2, тел. 64-50-61

Заступник директора апарату Корабельного району міського територіального центру
Подаєнко Т.І.
 

Сьогодні ми повертаємося своєю пам'яттю до тієї окупації, яка тривала 1225 днів та ночей до осені 1944 року. 75 роки тому наш народ здобув Велику Перемогу.

З днем визволення України всіх присутніх на районному заході привітала заступник голови адміністрації Корабельного району Алла Луцька.

Вихованці Дитячого Центру позашкільної роботи виконали літературно-музичну композицію.

Захід проведено за підтримкою ММПК «Корабельний».

Ветерани, представники підприємств, установ, організацій району, директора вчителі та учні загальноосвітніх, профтехнічних навчальних закладів, військовослужбовці, воїни-учасники АТО, ветерани-афганці здійснили покладання квітів до пам'ятника Воїну – визволителю.

Нехай нашими духовними цінностями, нашими найвищими чеснотами стануть священна пам'ять і глибока повага до тих, хто пройшов страшну і сувору школу війни, хто у повоєнні роки відбудував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом любові до Батьківщини, зразком витримки, мудрості й терпіння, щирої віри у непорушну єдність поколінь, у щасливе майбутнє нашої незалежної держави.

IMG-f

20191028_100325

20191028_10124720191028_101316

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради розпочато роботи з капітального ремонту внутрішньоквартальних проїздів від пр. Корабелів вздовж будинків № 12, 12-а, 12-в, 12/1, 16/1. Підрядна організація – ТОВ «КАЙСЕР».

IMG-95IMG-96

 

IMG_7365Фестиваль патріотичної пісні на честь 75-ої річниці визволення України від нацистських загарбників!

Відділ з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради тісно співпрацює з навчальними закладами з питань патріотичного виховання, формування громадянської компетентності учнівської молоді. Проводяться спільні заходи, акції, проекти.

Значну роботу проводить педагогічний колектив Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 43 імені К.Ф. Ольшанського.

Учні школи беруть участь у районних мітингах, покладаннях квітів до дня визволення міста, Дня Перемоги. Шкільний зразковий музей ольшанців проводить екскурсії для учнів шкіл району.

24 жовтня в школі відзначили 75-ту річницю визволення України від нацистських загарбників. Вшановували ветеранів війни, учасників бойових дій, учасників ООС (АТО), їм було вручено квіти, цінні подарунки.

IMG_7366IMG_7369

Урок мужності завершився фестивалем патріотичної пісні, в якому взяли учні 5-11 класів.

Захід сприяв збереженню історичної пам'яті нащадками визволителів, вихованню любові до нашої Батьківщини, формуванню патріотичних почуттів, упевненості в необхідності боронити територіальну цілісність, суверенітет і незалежність нашої держави.

 

20191024_11073324 жовтня 2019 року спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з представниками районного відділення поліції, членами громадського формування «Каскад» проведено рейд щодо припинення стихійної торгівлі на території Корабельного району за адресами: вул. Металургів, 28-36, вул. Океанівська 31, 14/1, 14/2, вул. Самовловича 24. Складено 6 протоколи: за ст.152 - 5, за ст.160 - 1 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району та районного суду для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

 

Позачерговий профілактичний рейд з протипожежної безпеки був проведений 22.10.2019року провідним інспектором Корабельного РВ у м. Миколаєві ГУ ДСНС України у Миколаївській області Олійник Владиславом Олександровичем сумісно з соціальними працівниками відділення соціальної допомоги вдома Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Перевіряли стан газових котлів, електроприладів, місця приготування їжі та опалювання. Підопічні були проінструктовані та отримали буклети з доцільною інформацією.

123

4

 

 

IMG-dbЗ нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми було проведено вуличну акцію «Хода за свободу» у центрі нашого міста на вулиці Соборній.

Основна мета акції – роз'яснення громадянам існування проблеми торгівлі людьми, її основні форми та способи втягнення в експлуатацію, з особливим акцентом на трудову експлуатацію.

Важливим є привернення уваги городян до проблеми торгівлі людьми та способів її запобігання, адже понад 160 000 українців постраждали від торгівля людьми, починаючи з 1991 року.

Головний спеціаліст відділу з гуманітарних питань Валентина Гайворонська взяла участь у ході, проводила консультування населення з розповсюдженням інформаційних матеріалів: #Живи вільно; Локальні дії. Глобальні зміни; Небезпеку видно не одразу.

IMG-77IMG-8e4d8f7a1d7c34720bc544f6ff1cd2b7-V

Національна «гаряча лінія» з питань запобігання
торгівлі людьми 0 800 505 501
 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради розпочато капітальний ремонт зупинки громадського транспорту по пр. Богоявленському ріг вул. Прибузької (непарна сторона). Підрядна організація ФОП Петрушков А.Є.

IMG_20191010_094851

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2305
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 826157

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"