Головна

sluzhba_detiМи, дорослі, хочемо бачити кожну дитину щасливою, люблячою своїми батьками, впевненою в собі.

З метою запобігання бездоглядності та безпритульності серед дітей, виявлення малолітніх та неповнолітніх, які опинились у складних життєвих обставинах, недопущення вживання ними алкогольних напоїв, тютюнових виробів, профілактики та попередження нещасних випадків в літній період 11.07.2018 службою у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради організовано та проведено черговий рейд «Діти вулиці».

У ході рейду перевірено місця скупчення людей, торгові точки на предмет реалізації спиртних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім. Фактів порушення суб'єктами підприємницької діяльності «Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами» не виявлено.

Учасники профілактичного заходу відвідали 5 сімей, де проживають діти, які перебувають на профілактичному обліку служби, та обстежені житлово-побутові умови, про що складено відповідні акти. Відносно одного законного представника направлено клопотання до Корабельного відділу поліції про притягнення до адміністративної відповідальності за ст.. 184 КУпАП. З усіма законними представниками проведено профілактичні бесіди, в ході яких вони попереджені про відповідальність за життя своїх дітей.

Звертаємось до батьків, законних представників, суб'єктів господарювання та пересічних громадян Корабельного району: від кожного і нас залежить добробут, щастя, фізичний та моральний стан дітей! Адже чужих дітей не буває!DSC01445SDC19328SDC19352

 

Emblem_of_the_Pension_Fund_of_UkraineПенсійний фонд України запровадив новий онлайн – сервіс для громадян  –   СМС – інформування.

Відтер, за допомогою СМС – повідомлень Пенсійний фонд інформуватиме пенсіонерів про призначення та перерахунок пенсій, а застрахованих осіб – про сплату за них єдиного соціального внеску та розмір їхнього страхового стажу.

У зв'язку з цим, запрошуємо всіх бажаючих з числа пенсіонерів та застрахованих осіб, які проживають в Інгульському, Корабельному районах міста Миколаєва та Вітовському районі Миколаївської області завітати до Інгульського об'єднаного  управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області  та  надати відповідні контактні дані мобільного зв'язку та згоду на отримання СМС – повідомлень від Пенсійного фонду України.

Одночасно закликаємо громадян реєструватися на веб – порталі Пенсійного фонду України. Адже, користуючись електронним сервісом Фонду,  ви матимете доступ до даних, які містяться в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування та будете володіти інформацією щодо пенсійного забезпечення та сплачених страхових внесків.

Крім цього, особи, які користуються послугами веб – порталу за допомогою електронного цифрового підпису, мають можливість замовити послугу СМС – інформування безпосередньо на порталі, не звертаючись до органів  Пенсійного фонду України.

Чекаємо Вас за адресами:

- м. Миколаїв, пр. Богоявленський, 55 – е, каб. 404 (понеділок – четвер з 08:30 до 17:15, п'ятниця – з 08:30 до 16:00);

- вул. Океанівська, 1-б, каб. 12 (понеділок – четвер з 08:30 до 17:15, п'ятниця – з 08:30 до 16:00).

 

Станом на 11.07.2018 адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради розпочато капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення по вул. Приміській. Підрядна організація ТОВ «Светолюкс – Електро – монтаж».

primist1

 

Перевірка санітарного утримання прилеглих територій до приватних домоволодінь

10 липня поточного року співробітниками адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд по вул. Ударній на предмет перевірки санітарного утримання прилеглих територій до приватних домоволодінь.

У ході обстеження було виявлено факти несвоєчасного видалення карантинних рослин (амброзія), складування будівельних матеріалів без відповідного узгодження.

За результатами рейду складено 9 адміністративних протоколів, надано 12 приписів про необхідність усунення порушень Правил благоустрою міста Миколаєва та роздано більше 30-ти інформаційних матеріалів про небезпеку карантинної рослини – амброзії.

Адміністрація району в черговий раз звертається до усіх мешканців району з проханням дбати про належне санітарне утримання прибудинкових територій!!!

udarna3udarna5udarna4

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради станом на 10.07.2018 виконано капітальний ремонт дороги по вул. Ударній від вул. Гагаріна до вул. Андрія Антонюка (Маршала Жукова), площа ремонту – 990,2 кв.м. Підрядна організація ТОВ «Кайсер»

udarna1udarna2

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради на початку липня поточного року виконано поточний ремонт тротуару по просп.Богоявленському на перехресті з вул.Прибузькою.

crest1crest2

 

sluzhba_detiЗ метою перевірки житлово-побутових умов проживання і утримання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та подолання сімейного неблагополуччя, 06.07.2018 спеціалістами служби у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради спільно з представниками Корабельного ВП проведений черговий профілактичний рейд „Діти вулиці".

Під час рейду обстежені та перевірені житлово-побутові умови проживання 9 дітей, які по недбалості батьків, перебувають у складних життєвих обставинах.

За результатам рейдового заходу складені акти обстеження житлово-побутових умов, з батьками проведені індивідуальні профілактично-роз'яснювальні бесіди про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов'язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей.

Як свідчить практика, постійні рейдові заходи дають позитивні результати. У більшості сімей, побутові умови відповідають нормам. Батьки, знаючи, що перебувають під особливим контролем служби, відчуваючи, що долею їх дітей постійно цікавляться, стають більш дисциплінованими, намагаючись налагодити побут і зробити все можливе, щоб діти жили в гарних умовах.

Але є сім'ї, де батьки не бажають ставати на шлях виправлення. У відношенні двох батьків близьким родичам рекомендовано звернутися до суду з позовною заявою про позбавлення їх батьківських прав.

Спеціалістами служби у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради вживаються всі можливі, передбачені законодавством заходи, щодо захисту прав, свобод та законних інтересів дітей, ситуація у вищезазначених сім'ях тримається під контролем.

DSC02298DSC05214

 

Санітарне очищення району

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради звітує громаді міста про роботи із санітарного очищення, які виконувались протягом поточного тижня з 02.07.2018 по 06.07.2018.

Із залученням підрядного підприємства виконано очищення зелених зон від куп гілля по пр. Богоявленському, пр. Корабелів, вул. Новобудівній,

Океанівській, Металургів, Глинки, Самойловича, Металургів. Ліквідовано звалища сміття на території багатоповерхової забудови та приватного сектору (пр. Богоявленський, 327/2, 295, вул. Океанівська, 30, 28, 35, вул. О.Ольжича, 3-Г, пр. Корабелів, 4, 2-А, вул. Галицинівська – ріг вул. Л. Українки, мкр. Кульбакино).

Виконано ручне прибирання зупинок громадського транспорту по

пр. Богоявленському та пр. Корабелів. Виконано ручне прибирання прибордюрної смуги дороги по вул. Самойловича, Об'їзній дорозі.

Із залученням громадських працівників, направлених з районного центру зайнятості, виконано очищення зелених зон від випадкового сміття вздовж пр. Богоявленського, пр. Корабелів, вул. Океанівської. Тривають роботи з очищення бордюрів від трави та самосійної порослі вздовж магістральних доріг району (пр. Богоявленський, Об'їзна дорога, вул. Океанівська).

Із залученням ТОВ «Миколаївзеленгосп» виконано роботи з покосу газонів по пр. Корабелів, пр. Богоявленському (мкр. Балабанівка),

вул. Самойловича.

Із залученням ПП «ФІБ» тричі на тиждень виконувались роботи із санітарного очищення території по пр. Богоявленському від вул. Океанівська до зупинки «Риф». Виконано роботи по видаленню самосійної порослі по

вул. Новобудівна. Наразі тривають вказані роботи на території зони відпочинку «Чайка». Виконано очищення бордюрів від трави по вул. Самойловича.

На замовлення адміністрації району ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» тричі виконано механізоване прибирання магістральних доріг району ( вакуумне та вологе).

Роботи з санітарного очищення території Корабельного району тривають.

IMG_20180625_101035IMG_20180704_094359IMG_20180704_100558

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1891
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 754475

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"