Головна
12

 

 

8 травня в Україні відзначають День пам'яті та примирення, присвячений пам'яті жертв Другої світової війни.

Україна вшановує пам'ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також інших жертв війни.

Мер міста Олександр Сєнкєвич, голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов та заступники голови адміністрації здійснили покладання квітів до пам'ятника «Воїну-Визволителю», вул. Ольшанців, 66; пам'ятника на честь героїв–десантників загону К.Ф. Ольшанського, вул. Ольшанців, 72; пам'ятного знаку «Скорботна мати», сквер Слави, вул. Гагаріна, цвинтар, що у Корабельному районі.15

Ці травневі дні українські сім'ї зустрічають з особливими почуттями. Друга світова війна забрала мільйони людських життів. Минають роки, але залишається живою пам'ять про страшну трагедію, яка пройшлася по долі чи не кожної родини в Україні, в Європі, багатьох родин по всьому світу.

Ми зажди пам'ятаємо про те, як довгі 1225 днів і ночей Україна була окупована. Окупована, але не зломлена. Загарбана, але не поставлена на коліна.

У прийдешні дні слави та пам'яті кожен з нас особисто приєднується до вшанування великого подвигу, що увінчує героїзм, мужність та величезну любов народу до рідної країни.

Наш доземний уклін, безмежна вдячність та глибока шана визволителям української землі, які ціною власного життя відстояли честь та гідність Батьківщини. Ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна і завдяки кому ми гордо звемося українцями.

08091410

 

В переддень великої Перемоги над нацизмом у другій Світовій війні представники адміністрації Корабельного району разом з районною радою ветеранів відвідали учасників бойових дій, ветеранів та інвалідів війни. Завдячуючи благодійній допомозі ТОВ «Миколаївський глиноземний завод» вручили продовольчі набори і побажали здоров'я та довголіття шановним ветеранам.

Ми схиляємо голову перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед сотнями тисяч наших земляків, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали на підприємствах у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав звільнення світу від нацизму. Ми вшановуємо пам'ять усіх жертв цієї найстрашнішої війни. Цей смерч забрав понад 10 мільйонів українських життів.

Вічна їм слава, вічна їм пам'ять!

0607

 

06.05.2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд – обстеження 23-х об'єктів, а саме: 7-ми непродовольчих та 11-ти продовольчих крамниць, закладів громадського харчування - 4, салонів краси - 1.

У ході рейду було складено 2 протоколи за статтею 44-3 (частина друга) Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»), що передбачає штраф від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, 2 протоколи за статтею 42 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення санітарних норм»), що передбачає штраф від одного до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від шести до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. А також, складено 3 акти санітарно- епідемічного обстеження об'єктів господарювання.

0405

 

0306 травня 2021 року спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району спільно з представниками відділу поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області провели рейд - відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва з метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: вул. Самойловича, 24, вул. Океанівська, 31; пр. Богоявленський, 311, пр. Богоявленський, 342.

Складено 5 протоколів за статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу).

Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

 

infoЗвертаємо Вашу увагу, що всі види пробації щодо неповнолітніх в Корабельному районі м. Миколаєва виконує окремий підрозділ

 

Адміністрація Корабельного району висловлює щиру подяку ТОВ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан», ТОВ «Миколаївський глиноземний завод», ДП НАРП, КП «Обрій», КДЮСШ «Олімп», ДЮСШ № 5 за активну допомогу в святковому облаштуванні району.

Плідною співпрацею та спільними зусиллями ми зробимо наш район кращим.

 

04.05.2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд – обстеження 29-ти об'єктів, а саме: 8-ми непродовольчих та 4-х продовольчих крамниць, закладів громадського харчування – 15, салонів краси -2.

У ході рейду на суб'єктів господарської діяльності було складено 2 протоколи за статтею 42 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення санітарних норм»), що передбачає штраф від одного до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від шести до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та надано одне попередження суб'єкту господарювання щодо усунення порушень Правил благоустрою в м. Миколаєві.

0102

 

З 1 травня 2021 року Миколаївщина – у «жовтій» зоні

Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов повідомив, що 30 червня Державна комісія з питань ТЕБ та НС прийняла рішення про скасування "червоного" рівня епідемічної небезпеки на території Миколаївської області:

«Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За результатами Державна комісія вирішила скасувати:

з 00 години 00 хвилин 01 травня 2021 року "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Київської та Миколаївської областей. Також застосувати на території Київської та Миколаївської областей обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені для "жовтий" рівня епідемічної небезпеки".»

g_1g_2

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2837
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1095051

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"