Головна

У першу неділю листопада країна вшановує соціальних працівників – людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія. Соціальна робота – це мистецтво налагоджувати зв'язки між людьми. День працівника соціальної сфери – професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки по службовому обов'язку, але і по велінню совісті і заклику душі.

podyaka

02.11.2018р. у Будинку вчителя відбувся урочистий захід з нагоди Дня працівника соціальної сфери, в якому прийняли участь працівники відділень Корабельного району  та отримали привітання, матеріальне заохочення, цінний подарунок і сертифікат на літнє оздоровлення. Колектив відділень Корабельного району висловлює слова щирої вдячності

- голові Миколаївської міської організації інвалідів війни, збройних сил та учасників війни - Бушиній Любові Миколаївні;
- директору бази відпочинку - Жуку Олександру Анатолійовичу;
-  ПП - Ісмайловій Наташі Мамедівні;
-  ПП – Альбещенко Юрію Володимировичу;
- голові Миколаївської міської ради ветеранів України  – Ященко Віталію Михайловичу;
- голові Миколаївської обласної організації ТСО України - Шутяк Юрію Олександровичу;

- депатутату Новоодеської міської ради – Анкосі Андрію Борисовичу

за високу оцінку праці, організоване свято, чудовий святковий настрій та надані заохочення. Щиро дякуємо та бажаємо благодійникам міцного здоров'я, добра, миру, злагоди, здійснення усіх задумів і сподівань.

Колектив відділень Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) висловлює слова щирої подяки:
- голові Миколаївської міської організації інвалідів війни, збройних сил та учасників війни - Бушиній Любові Миколаївні;
- директору бази відпочинку - Жуку Олександру Анатолійовичу;
- директору студії «Мир шаров» - ПП Тітову Олексію Андрійовичу;
- директору кафе «2 аиста» - Саакян Вілену;
- голові ветеранської організації міста – Ященко Віталію Михайловичу;
- директору благодійного Фонду «Миколаїв – єдина родина» - Чайці Владиславу Володимировичу за нагородження подарунками та грошовими преміями групи працівників соціального захисту населення з нагоди професійного свята – Дня робітника соціальної сфери.
Сердечно дякуємо благодійникам за розуміння і допомогу. Зичимо вам здоров'я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Нехай усі життєві дороги ведуть вас до успіхів!

 

dfsКомфортні умови для бізнесу за допомогою електронних сервісів ДФС

Головне управління ДФС у Миколаївській області нагадує платникам податків, що основними завданнями Державної фіскальної служби сьогодні є створення комфортних умов для бізнесу, зокрема, забезпечення якісного обслуговування, недопущення податкового тиску, електронізація сервісів для платників, які дозволять обслуговувати платників дистанційно, а також зменшення витрати часу на адміністрування податкових платежів. Впровадження нових, у тому числі й електронних, сервісів спрощує роботу та водночас дисциплінує.

Функціонують інформаційно-довідкові сервіси ДФС, зокрема Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (ЗІР), який постійно оновлюється та надає можливість суб'єктам господарювання самостійно у зручний для них час отримати достовірну і повну довідкову інформацію з питань щодо оподаткування, державної митної справи, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, електронного цифрового підпису та іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на органи ДФС.

З 1 жовтня 2018 року ДФС запроваджено нові електронні формати для фізичних осіб щодо отримання інформації з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків. Доповнено інформацію про суму виплаченого доходу, суму перерахованого податку, а також про дати прийняття/звільнення з роботи відповідно до Податкових  розрахунків за формою №1ДФ, які подаються податковими агентами до контролюючих органів. Зазначені електронні формати розміщено на веб-порталі Державної фіскальної служби України у рубриці «Електронна звітність».

З метою реалізації платниками податків своїх прав та обов'язків, визначених Податковим кодексом України функціонує інформаційно-телекомунікаційна система «Електронний кабінет платника». Запит формується фізичними особами – платниками податків з використанням електронного цифрового підпису фізичної особи, що сертифікований у будь-якому акредитованому центрі сертифікації ключів.

Головне управління ДФС у Миколаївській області

 

dfsНа користь Головного управління ДФС у Миколаївській області вирішено 146 судових справ

Одним з основних завдань Головного управління ДФС у Миколаївській області є здійснення контролю за дотриманням податкового законодавства та надання роз'яснень платникам податків з питань оподаткування.

У січні - вересні 2018 року судами різних інстанцій розглянуто 245 справ про порушення податкового законодавства на суму 397,7 млн. гривень.

Як зазначила начальник юридичного управління ГУ ДФС у Миколаївській області Олена Рибальченко, під час супроводження справ у судах, Головним управлінням ДФС у Миколаївській області доведено обґрунтованість вимог податкового законодавства по 146 справах, що становить майже 60 відс. від загальної кількості розглянутих справ.

Cудами прийнято рішень на користь органів ДФС у Миколаївській області на загальну суму 124 млн. гривень. Станом на 1 жовтня 2018 року, за рішеннями суду до бюджету вже надійшло 19,4 млн. гривень.

За словами Олени Рибальченко, основним фактором вирішення справ на користь органів ДФС є належний стан взаємодії між структурними підрозділами Головного управління ДФС у Миколаївській області, якісна підготовка доказової бази при оформленні та реалізації перевірок.

Головне управління ДФС у Миколаївській області

 

veteranuБудемо пам'ятати і не забувати!

Продовжуються заходи з нагоди Дня визволення України від нацистських загарбників.

Зазвичай у ці дні відбуваються вшанування ветеранів та полеглих у війні. Тож представники відділення Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та голова районної ради ветеранів Мезінов В.І. відвідали з привітаннями 10 ветеранів Другої світової війни та вручили їм подарунки.

Ми пишаємось героїзмом, силою духу та мужністю наших ветеранів, які у ті буремні роки звільнили від окупантів рідну землю.

Дякуємо вам, ветерани! Ваш шлях до миру був тернистим, на вашу долю випали тяжкі випробування, вам крізь роки – наша глибока повага.

З Днем визволення України!


Заступник директора міського територіального

центру Т.І.Подаєнко

 
449

30 жовтня, працівники міського палацу культури "Корабельний" отримали практичні поради стосовно домашнього насильства.

На виконання Указу Президента України від 14 листопада 2017 року № 361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», розпорядження Миколаївської облдержадміністрації від 08.02.2018 № 29-р «Про затвердження регіонального плану заходів щодо реалізації на території Миколаївської області правопросвітницького проекту «Я маю право!», наказу управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради Про реалізацію регіонального плану заходів правопросвітницького проекту «Я маю право!» та з метою підвищення рівня правової освіти та культури населення, створення належних умов для набуття громадянами правових знань, а також забезпечення їх конституційного права знати свої права і обов'язки для працівників ММПК "Корабельний" організована та проведена зустріч на правову тематику з Анатолієм Берсаном, начальником відділу «Воскресенського бюро правової допомоги» Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД.

450Анатолій Олегович у доступній формі ознайомив присутніх з поняттям "домашнє насильство" та його формами. Під час інформування спеціаліст з правових питань наголосив на тому, який захист гарантовано постраждалим, виділивши заходи, які застосовуються до кривдника, зокрема що таке обмежувальний припис.

А ще пан Анатолій розповів нам про те, де і як отримати кваліфіковану допомогу, куди звертатися у разі, якщо проти вас застосовують протиправні дії.

Ця зустріч була конструктивною і відкритою, кожен із присутніх зміг задати запитання та висловити свою точку зору стосовно теми бесіди.

По завершенню Анатолій Берсан роздав усім буклети та брошюри з корисною інформацією з даного питання!

 

znak_uvagaУВАГА!

ПАТ «Миколаївгаз» повідомляє Вам, що 31 жовтня 2018 року групою ВБСГ Миколаївського відділення ПАТ «Миколаївгаз» будуть проводитися планові роботи з технічного обслуговування внутрішньо-будинкових систем газопостачання, випробування газопроводу на герметичність з припиненням газопостачання в житлових будинках за адресами:

Вулиці: 1-16-та Козацькі;

вулиця Запорізька;

вулиці:1-ша, 5-та  Вітовські;

Всього: 79 абонентів.

Відповідно до «Правил технічної експлуатації систем газопостачання» п 5.54 «Категорично забороняється проводити пуск газу без перевірки газопроводу на герметичність».

Не дозволяється пуск газу в житлові будинки, якщо технічний стан газопроводів і газових приладів перевірено не у всіх квартирах.

 
Вітовське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області інформує
Профілактика травматизму–основне направлення роботи відділення

Успішна привентивна діяльність по попередженню виробничого травматизму потребує глибокого знання виробничої ситуації на кожному підприємстві, всебічно-го аналізу умов праці, ретельного вивчення видів і причин нещасних випадків, типових небезпек, соціальної структури і фахового складу трудового колективу.

Страхові експерти з охорони праці ї Фонду соціального страхування  є помічниками, радниками і консультантами страхувальників. Тому вони часто відвідують підприємства, бувають в трудових колективах, вивчають стан безпеки праці безпосередньо знаходячись на виробництві.

докладно...

 
okg2

Відкриваємо захоплюючий світ комп'ютерних знань

Сьогоденний світ неможливо уявити без використання комп'ютерів, сучасних телефонів та планшетів.

Відвідувачі відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) охоче навчаються користуватись сучасною комп'ютерною технікою за програмою факультету «Основи комп'ютерної грамотності» в «Університеті третього віку», ці курси відкривають для них незвіданий світ з великою кількістю інформації. Програма навчання  розроблена з урахуванням вікових особливостей та доступна без попередньої підготовки. Для повноцінного використання комп'ютера літні люди  навчаються друкувати текст на клавіатурі, користуватися електронною поштою, шукати інформацію в Інтернеті за допомогою пошукових систем, користуватися програмою Skype і розбиратися в інтерфейсі соціальних мереж. В набутті цих нових знань їм допомагає викладач - фахівець із соціальної роботи Кривцова С.С.

Хочеться побажати всім слухачам факультету «Основи комп'ютерної грамотності» наполегливості та цілеспрямованості.

Запрошуємо всіх бажаючих громадян району відвідати відділення денного перебування Корабельного району.  В «Університеті третього віку» ви зможете отримати нові знання та вміння, відчути себе корисним суспільству, продемонструвати свої таланти, познайомитися з новими цікавими людьми.

Заступник директора міськоготериторіального центру Т.І.Подаєнко

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1999
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 781357

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"