Головна

Отримувачі соціальних послуг відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) готуються до спортивних змагань серед людей літнього віку.

Сьогодні наші підопічні провели тренування з настільного тенісу в КДЮСШ «Олімп», де гравці отримали задоволення від такої активної гри. Настільний теніс – це не тільки весело і цікаво, а ще й корисно.

Тож приходьте до нас, пограємо разом. Ми чекаємо вас за адресою пр.Богоявленський, 301/2, тел. 64-50-61.

Висловлюємо подяку директору КДЮСШ «Олімп» Капур С.В. за надану можливість комфортно проводити тренування нашим підопічним.

Заступник директора міського територіального центру Корабельного району Подаєнко Т.І.

2

 

dfsПраво на податкову знижку за навчання дитини

Головне управління ДПС у Миколаївській області повідомляє, що відповідно до п.п.166.3.3 ст.166 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п.164.6 ст.164 ПКУ, фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати у вигляді суми коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника податку або члена його сім'ї І ступеня споріднення. Членами сім'ї фізичної особи І ступеня споріднення для цілей застосування податкової знижки вважаються її батьки, її чоловік або дружина, діти такої фізичної особи, у тому числі усиновлені.

Законом України від 5 вересня 2017 року №2145 «Про освіту» визначено, що договір укладається між закладом освіти і здобувачем освіти (його законними представниками) або юридичною чи фізичною особою, яка здійснює оплату.

Враховуючи викладене, з метою використання права на компенсацію вартості навчання члена сім'ї І ступеня споріднення один із батьків може включити до податкової знижки на навчання лише суми коштів, сплата яких фактично підтверджена відповідним розрахунковим документом (квитанції, касові ордери, чеки тощо), у якому зазначено, що платіж за навчання здійснено безпосередньо особою, яка звертається за податковою знижкою.

При цьому, у договорі про навчання повинно бути зазначено прізвище, ім'я та по батькові особи, яка буде навчатися (дитини).

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради розпочато роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Рибній (на ділянці від вул. Торгової до причалу № 13).

Підрядна організація – ФОП Гончаренко А.В.

11

 

IMG-2ad0332ce64d7f15ea6be6ffea9fc1cb-VАДМІНІСТРАЦІЯ КОРАБЕЛЬНОГО РАЙОНУ

МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ЕКСПРЕС

11.09.2019

11 вересня 2019 року спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з представниками районного відділення поліції, членами громадського формування «Каскад» проведено рейд щодо припинення стихійної торгівлі на території Корабельного району за адресами: пр.Богоявленський, 311; вул. Самойловича, 24, вул.Океанівська, 31. Складено 11 протоколів за ст.152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району.

 

nikoblenergoФілія «Південна» АТ «Миколаївобленерго» інформує та застерігає населення!

З настанням осіннього періоду значно збільшується рівень травмування сторонніх осіб на обладнанні енергопостачальних підприємств України.

Найбільше смертей (травмувань) відбувається через спроби населення самостійно відновити електропостачання власних осель або здійснити крадіжку електричного обладнання, а також випадки пов'язані із спробами проникнення або наближення людини до об'єктів електроенергетики (території трансформаторних підстанцій, будівлі закритих трансформаторних підстанцій, інші електричні розподільні установки), причинами травмування населення є неправильна організація виконання робіт в охоронних зонах підстанцій, повітряних та кабельних ліній електропередачі.

Щоб запобігти ураженню електричним струмом слід знати і виконувати елементарні вимоги електробезпеки:

- не наближатися ближче, ніж на 8м до обірваних дротів повітряних ліній електропередач;

- не намагатися проникати за огородження і всередину діючих електроустановок (трансформаторних підстанцій, щитових, електрощитів);

- звертати увагу на попереджувальні знаки безпеки;

- не намагатись самотужки, або із залученням сторонніх осіб вирішувати проблеми відсутності електроенергії, у разі відсутності електропостачання телефонуйте до Кол-центру АТ «Миколаївобленерго» за багатоканальним номером телефону : 0-800-504-001 (всі дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів – безкоштовні);

- при виявлені відкритих дверей трансформаторних підстанцій, обірваних дротів повітряних ліній електропередачі та інших нестандартних ситуацій не зволікайте, телефонуйте до Кол-центру АТ «Миколаївобленерго»;

- пояснюйте дітям, яку небезпеку становить електричний струм, якщо не дотримуватися елементарних правил електробезпеки.

Порушуючи елементарні норми й правила безпеки, порушник потенційно наражає на небезпеку не тільки себе, а й оточуючих, а його дії підпадають під дію Адміністративного та Кримінального кодексу України.

Пам'ятайте! Життя і здоров'я Ваше та Ваших дітей, людей які Вас оточують у Ваших руках! Нехтування вимогами електробезпеки може обійтися великою ціною.

АТ «Миколаївобленерго»

 

sluzhba_detiШановні мешканці

Корабельного району м.Миколаєва!

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради

24 вересня 2019 року з 10.00 до 12.00 проводить «гарячі» телефонні лінії за наступними темами:

«Про порядок призначення опіки та піклування над дітьми –сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування»

Телефон «гарячої» лінії 60 - 07 -41

                           «Про правові наслідки позбавлення батьківських прав»

                                 Телефон «гарячої» лінії 60 - 07 -45

Прес-служба адміністрації Корабельного району

 

07 вересня 100-річний ювілей відзначила мешканка Корабельного району, ветеран праці, учасник Другої світової війни Марія Олексіївна Поліщук.

Марія Олексіївна Поліщук народилася у селі Піски, Баштанського району Миколаївської області. Працювала на сільськогосподарських роботах, дояркою та нянею у дитячому садку. Марії Олексіївні довелося пройти складний життєвий шлях. Наразі про жінку піклується онука – Порух Тетяна Іванівна. Не забувають про Марію Олексіївну і правнуки.

100_З нагоди такої визначної події 9 вересня до ювілярки з подарунками та привітаннями завітали представники міської влади, а також чимало поважних гостей. У родинному колі привітали ювілярку директор міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Миколаївської міської ради Бондаренко С.М., заступник директора міського територіального центру Т.І.Подаєнко, помічники народного депутата ВР України Гайду О.В. - Розумний О.В. та Карабін Л.Д., заступник голови Корабельної адміністрації Луцька А.В., голова Миколаївської міської організації ветеранів Ященко В.М.. Ювілярці вручили фінансову допомогу, квіти, подарунки та солодощі.

Від міської влади 100-річна ювілярша щомісячно буде отримувати адресну стипендію особам похилого віку, яким виповнилося 100 і більше років відповідно до рішення Миколаївської міської ради.

Многії літа Вам, Маріє Олексіївно! Здоров'я, достатку, благополуччя всій Вашій родині! Ми пишаємося Вами та тим, що Корабельний район м. Миколаєва славиться такими довгожителями!

Відділення Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) висловлює щиру подяку представникам влади та благодійникам за допомогу в організації та проведені цього свята:

- народному депутату Верховної ради України Гайду О.В. за надану фінансову допомогу;

- Миколаївській міській організації ветеранів - голова Ященко В.М., ТОВ «1001 мелочь» - директор Щурко С.Є., ПП мережа магазинів «Дона роза» - директор Юнашев В.Л., ТОВ «Лакомка» - директор Бут О.М. за надані подарунки, квіти та святковий торт.

 

dfsПорядок надання довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи

Головне управління ДПС у Миколаївській області повідомляє,

докладно...

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2264
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 818709

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"