Головна

Прибирання Широкобальського мосту

З метою забезпечення комфортного проживання мешканців міста, дотримання «Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві» адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради із залученням
КП «Обрій ДКП» виконуються роботи з очищення бордюрів на Широкобальському мосту.

Комплекс робіт включає в себе ліквідацію ґрунту на бордюрних каміннях та видалення трави.

_1most

 

1403____2Консультації з питань трудового законодавства учасникам АТО

31 серпня 2017 року на базі Корабельного центру зайнятості був проведений виїзний прийом з представником Управління Держпраці Миколаївської області для учасників АТО, які перебувають на обліку.

Головний державний інспектор Управління Держпраці Миколаївської області Пшенична Олена поінформувала присутніх про:

- гарантії для працівників, призваних на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятими на військову службу за контрактом;

- порядок внесення записів про перебування на службі у ЗСУ у трудову книжку;

- порядок надання щорічних відпусток військовослужбовцям, в тому числі учасникам АТО;

- додаткові гарантії трудових прав інвалідів війни.

Нагадала, в якому випадку можливо звернення за консультацією та допомогою до зазначеного Управління.

За більш детальною інформацією звертайтесь за адресою:

м. Миколаїв, вул. Корабелів 16, каб.12, тел. 36-22-88

 

dfsЕлектронний кабінет

У Мін'юсті України 01.08.2017 р. за №942/30810 зареєстровано наказ Мін­фіну України від 14.07.2017 №637, яким затверджено Порядок функціонування Електронного кабінету.

Порядком, зокрема, передбачено, що Електронний кабінет забезпечує електронну форму взаємодії платників податків та державних органів з контролюючими органами, надання/отримання користувачам/користувачами докумен­тів, інформації та послуг, передбачених Податковим кодексом.

Електронний кабінет ведеться україн­ською мовою, працює постійно (24 год. на добу кожного календарного дня), крім часу, необхідного для його технічного обслуговування, та забезпечує захист даних (у тому числі персональних даних) від несанкціонованого доступу із застосуванням комплексної системи захисту інформації з підтвердженою відповідністю, яка є су­купністю організаційних та інженерно-технічних заходів, спрямованих на унеможливлення витоку, перехоплення, втрати, знищення, модифікації та блокування ін­формації.

Електронний кабінет включає відкриту (загальнодоступну) частину та приватну частину (особистий кабінет).

Усі користувачі без використання ЕЦП мають доступ до відкритої (загальнодос­тупної) частини Електронного кабінету та можуть отримувати інформацію, необ­хідну для роботи контролюючих органів, яка відповідно до законодавства є відкри­тою та підлягає оприлюдненню.

Вхід до приватної частини (особистого кабінету) здійснюється після проходження користувачем електронної ідентифікації он-лайн з використанням ЕЦП.

Наказ набирає чинності з дня опубліку­вання.

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

 

Шановні мешканці Корабельного району м.Миколаєва!

5 вересня 2017 року  з 10.00 до 11.00

Адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради проводить «гарячу» телефону лінію з питань Порядку відключення споживачів від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання.

телефон 60-07-17

6 вересня 2017 року з 14.00 до 15.00

Адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради проводить «гарячу» телефону лінію з питань Порядку створення об'єднань співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ).

телефон 60-02-77

 

1403__Презентація Вищого професійного училища суднобудування м. Миколаєва

На базі Корабельного районного центру зайнятості за участю безробітних з середньою освітою Корабельного та Вітовського районних центрів зайнятості пройшла презентація навчального закладу – Вище професійне училище суднобудування м. Миколаєва.

Заступник директора з навчально-виховної роботи училища Лемещенко Тетяна надала інформацію про навчальний заклад, його професії, за якими навчають, а саме:

Електрогазозварник;

Електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах;

Машиніст крана (кранівник);

Кухар, Бармен;

Кухар.

1403__2Учасники заходу мали змогу отримати максимум інформації про умови вступу та навчання, ознайомитись з умовами проживання.

Найбільше зацікавлення учасників викликали терміни навчання, можливість працевлаштування в Польщі після навчання на електрогазозварника (термін навчання 10міс.).

 

 

 

 

За більш детальною інформацією звертайтесь за адресою:

м. Миколаїв, вул. Айвазовського 6-А, веб-сайт: vpus.my1.ru, тел. (0512) 63-35-74, 0939776772, 0992762999.

 

talantu_pivd_krayТаланти південного краю: поет М.М. Зелинський

З нагоди Дня незалежності України у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулася зустріч з талановитою людиною, ветераном праці, самобутним поетом і композитором, мешканцем Корабельного району М.М.Зелинським.

Микола Мар'янович розповів, як народжується поетична строка у нього, де він бере натхнення для написання поезії. І перш за все – це місце, де народився, материнська любов та Боже благословення.

Працюючи спеціалістом на суднобудівному заводі, він почав писати вірші, які у подальшому увійшли до збірки «Божий дар – моя строка». Його талант помітили і запросили до спілки самодіяльних композиторів Миколаївської області і в 1985 році він був нагороджений медаллю лауреата всесоюзного конкурсу самодіяльної художньої  творчості.

Ведучи розповідь про свій творчій шлях та пошуки свого стилю, він  читав вірші напам'ять та зі збірки: тут і тема кохання, і любов до рідного краю, вірші про Миколаїв. Пише він і пісні, і  романси, які професійно виконав.

Зустріч  пройшла в теплій атмосфері, час пролетів непомітно, бо поет красномовно та переконливо розповідав, так, що перед очима ставала ясна картина життя та творчіх поетичних пошуків майстра слова.

Дякуємо за зустріч нашому поету та запрошуємо таланти нашого краю до співпраці.

 

До уваги підприємців!

Розпорядженням міського голови від 18.08.2017 № 262р «Про організацію та проведення міського конкурсу «Кращий підприємець року міста Миколаєва», приуроченого до Дня підприємця (далі - Конкурс) затверджено Положення про Конкурс, з метою залучення більшої кількості учасників прошу Вас сприяти поширенню інформації серед підприємців м. Миколаєва про можливість участі в Конкурсі у наступних номінаціях:

- «Кращий підприємець року у сфері виробництва»;

- «Кращий підприємець року у сфері торгівлі»;

- «Кращий підприємець року у сфері транспорту та зв'язку»;

- «Кращий підприємець року у сфері побутових послуг»;

- «Кращий підприємець року у сфері медичних послуг»;

- «Кращий підприємець року у сфері комунальних послуг»;

- «Кращий підприємець року у сфері громадського харчування»;

- «Кращий підприємець року у сфері туристичних послуг»;

- «Кращий підприємець року у сфері інформаційних послуг»;

- «Кращий підприємець року у сфері інновацій»;

- «Кращий підприємець року у соціальній галузі»;

- «Молодий підприємець року»;

- «Меценат року».

Зарахування учасника Конкурсу здійснюється на підставі поданої заяви та інформації відповідно додатку до заяви на адресу м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20, каб. 554, тел.: 37-43-97, 37-20-37.

Додаткова інформація та додаток до заяви розміщено на сайті Миколаївської міської ради в розділі «ПІДПРИЄМЦЯМ» - «Увага! Актуально» (https://mkrada.gov.ua/content/uvaga-aktualno.html)

 
IMG_5160

В Корабельному районі м. Миколаєва відзначили

День Державного Прапора України

В цей визначний день керівники Корабельного району, представники підприємств та установ, політичних партій і громадських організацій, ветерани війни, мешканці та гості району зібрались у єдину родину біля великого  Державного Прапору України, що знаходиться в Корабельному районі м. Миколаєва по пр. Богоявленському, 316.

Після урочистого офіційного підняття  символу нашої Батьківщини, країни чистого синього неба і безкрайніх жовтих ланів, мешканців та гостей району привітав голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов, який відзначив, що Державний Прапор України – це гордість, символ одвічного прагнення до свободи, добробуту на власній землі та гідного майбутнього України.

Творчі вітання учасникам заходу подарували художні колективи Палацу культури «Корабельний».

IMG_5143IMG_5152IMG_5137IMG_5158

В ознаку святкування 26-ї річниці Дня Незалежності та вшанування тих, хто віддав своє життя заради щасливого майбутнього країни, учасники урочистостей  поклали квіти до пам'ятного знаку «Героям, полеглим у славу Вітчизни».

IMG_5162IMG_5169

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1539
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 646461

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"