Головна

uvagaШановні мешканці Корабельного району міста Миколаєва!

З 18.09.2023 р., у зв'язку з плановими ремонтними роботами в приміщеннях, де розміщено підрозділ центру надання адміністративних за адресою: просп. Богоявленський, 314, тимчасово зупинено прийом суб'єктів звернення за адміністративними послугами.

Центр з надання адміністративних послуг вибачається за можливі незручності та нагадує, що отримати адміністративні послуги громадяни можуть звернувшись до найближчого відділення центру надання адміністративних послуг за адресою: м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 1 або до центрального офісу за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20.

За додатковою інформацією просить звертатись за телефоном: (0512)300112,(0512)373437.

 

 

praporШановні мешканці Корабельного району!

Щиро вітаю Вас з Днем Державного Прапора України!

19 років минуло відтоді, як 23 серпня започаткували нову святкову дату – ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ – згідно з Указом Президента України від 23.08.2004 року № 987 «Про День Державного Прапора України». Саме цього дня 32 роки тому група народних депутатів внесла синьо-жовтий стяг до сесійної зали Верховної Ради.

Синьо-жовтий стяг став символом єднання всіх українців, незалежно від мови, віросповідання та політичних переконань, у прагненні розбудови своєї країни, втіленням честі і гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.

Нехай завжди гордо майорить над Батьківщиною стяг нашої волі, єдності та могутності українського народу.

Голова адміністрації Корабельного району

Олександр Цуканов

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано капітальний ремонт дорожнього покриття пров. Комарова. Площа облаштування асфальтобетонного покриття складає – 676,02 кв. м.

_

 

gerb_cvk

 

ЦВК ЗАЯВЛЯЄ ПРО НЕЛЕГІТИМНІСТЬ ОРГАНІЗАЦІЇ ПІДГОТОВКИ ТА ПРОВЕДЕННЯ РФ БУДЬ-ЯКИХ ВИБОРІВ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ УКРАЇНИ

 

Щасливе дитинство – запорука успішного майбутнього

Попри всі події, які відбуваються в нашій країні, місцева влада зробила все можливе щоб дати змогу дітям, які потребують особливої соціальної уваги, поїхати відпочити.

Відділом з гуманітарних питань адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради було проведено організаційну роботу та отримано 28 путівок, які було розподілено серед: дітей сиріт; дітей позбавлених батьківського піклування; дітей,батько яких є учасником бойових дій; дітей з внутрішньо переміщених сімей; дітей з інвалідністю; дітей з багатодітних сімей.

Сьогодні, 18 серпня, діти відправились автобусом до табору «Соколята», який знаходиться у Львівській області, м. Хирів. Табір обладнаний всім необхідним для комфортного та активного відпочинку дітей та підлітків.

IMG-e478cbfc687225f1e4217375bd31adbb-VIMG-f116812443b5b15165bc7f8a67febe92-V

 

info_logoАдміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради інформує

Триває перевірка об'єктів торгівлі та сфери послуг щодо дотримання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

докладно...

 

infoЗ метою благоустрою та санітарного утримання території Корабельного району спеціалістами відділу санітарної інспекції адміністрації району був проведений рейд у мікрорайоні Широка Балка щодо санітарного стану вулиць приватного сектору.

докладно...

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3223
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1133813

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"