Головна

IMG-032400bfbf17a9ded9d1f4bb57d9d62d-VЛіквідація наслідків снігопаду

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради звітує про хід робіт із ліквідації наслідків снігопаду, який відбувся 07.01.2019 – 08.01.2019.

Із залученням трактора малої механізації підрядного підприємства виконано очищення тротуарів вздовж магістральних доріг по пр. Богоявленському (від вул. Торгова до мкр. Балабанівка), пр. Корабелів та вул. Океанівській.

Із залученням підрядного підприємства виконано очищення від снігу та посипання піщано-сольовою сумішшю зупинок громадського транспорту по пр. Богоявленському та пр. Корабелів. Аналогічні роботи продовжуються 09.01.2019 на зупинках по Об'їзній дорозі та вул. Прибузькій.

На замовлення адміністрації району підрядним підприємством ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» у приватному секторі виконано очищення та посипання доріг, що мають асфальто-бетонне покриття.

Адміністрація Корабельного району звертається до усіх власників приватних домоволодінь та підприємців з наполегливим проханням вчасно проводити очищення прилеглих територій та їх посипання протиожеледною сумішшю. У разі невиконання вимог Правил благоустрою, порушники будуть притягатися до адміністративної відповідальності.

 

Санітарне очищення району

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради інформує громаду міста про роботи із санітарного очищення, які виконувались протягом поточного тижня з 02.01.2019 по 04.01.2019.

Із залученням підрядного підприємства ліквідовано звалища гілля та опалого листя по пр.Корабелів.

Двічі виконано ручне прибирання зупинок громадського транспорту. Вивезено сміття із прибордюрної частини доріг по вул. Гагаріна та другорядній дорозі по пр. Корабелів. Виконано ручне прибирання сміття по
пр. Богоявленському від вул. Самойловича до дитячого містечка «Корабельний».

Із залученням підрядного підприємства ліквідовано написи із рекламою наркотичних речовин  за адресами:

- вул. Металургів, 72, 28;

- пр. Богоявленський, 320;

- вул. Новобудівна, 1;

- вул. Айвазовського, 4, 5А, 11А.

IMG_20181227_082820IMG_20181227_084656IMG_20181227_095509IMG_20190102_125746

Роботи із санітарного очищення тривають.

 

2Новорічні свята приносять дітям масу позитивних емоцій. Новий рік та Різдво Христове асоціюється у малечі з Дідом Морозом, подарунками та ялинкою. Це свята, які дарують задоволення та насолоду, і обов'язок дорослих – посприяти цьому, особливо, якщо це стосується дітей, які з певних причин відносяться до категорії «з особливими потребами».

Так, відділення Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) привітали дітей з особливими потребами солодкими новорічними подарунками. Незабутні враження, щасливі усмішки батьків і дитячі очі, що сяяли радістю, – найбільша нагорода.

Хай буде у ваших родинах, як і в усій Україні, мир і злагода, хліб і до хліба, а Різдвяні свята додадуть вам гарного настрою та життєвого натхнення на весь наступний рік.

Заст.директора міського територіального центру Т.І. Подаєнко

 

Попереджений – значить живий-здоровий:

служба у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради  разом зі співробітниками Корабельного РВ у м. Миколаїв ГУ ДСНС України в Миколаївській області нагадують про необхідність дотримання правил пожежної безпеки.

Якщо у свята до вас у двері завітала служба у справах дітей спільно із рятувальниками – не лякайтеся – це пропаганда безпечного способу життя і обережного поводження з опаленням.

Як кажуть працівники ДСНС: «Холоди надворі, як не дивно, додають вогню у хатах». Люди намагаються зігрітися у будь-який спосіб – результат – стрімко зростає кількість пожеж. Основна причина: нехтування правилами пожежної безпеки. Аби правила не так швидко забувалися, працівники рятувальної служби роздають  спеціальні пам'ятки.

Будинки, на які служби звертають особливу увагу – оселі сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

P90102-111926P90102-112940

Так, 02 січня 2019 року завідувач сектору захисту прав, свобод та законних інтересів дітей служби у справах дітей адміністрації Корабельного району Таворська Л.В. та головний спеціаліст сектору захисту прав, свобод та законних інтересів дітей служби у справах дітей адміністрації Корабельного району Кабацюра О.Л. спільно з провідними інспекторами Корабельного РВ у м.Миколаєві ГУ ДСНС України у Миколаївській області Олійником В.О., Мишеніною Ю.О. відвідали 4 сім'ї, в яких утримуються 10 дітей.

В ході рейду з усіма законними представниками проведені профілактично-роз'яснювальні бесіди, вони попереджені про належне виконання батьківських обов'язків та виконання відповідних правил безпеки з метою збереження життя та здоров'я їх нащадків.

Вкотре попереджаємо усіх –  пожежу легше попередити, ніж загасити.

 

dfsДо уваги платників податків! Реорганізовано Центри обслуговування платників м.Миколаєва

Головне управління ДФС у Миколаївській області повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року №296 «Про реформування територіальних органів Державної фіскальної служби» та наказу ДФС України від 10.05.2018 №291 «Про реорганізацією територіальних органів ДФС у Миколаївській області» відбулась реорганізація ДПІ в Інгульському районі та ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області.

На виконання наказу ДФС України від 12.07.2018 №445 «Про затвердження переліків управлінь, які утворені на правах відокремлених підрозділів ГУ ДФС в областях, та державних податкових інспекцій» у місті Миколаєві утворено на правах відокремленого підрозділу Миколаївське управління ГУ ДФС у Миколаївській області та ДПІ у м. Миколаєві, у його складі.

Звертаємо увагу платників податків, що для отримання послуг, консультацій, звірок та подання звітності можна звертатися до Центрів обслуговування платників за наступними адресами:

м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 24/2 (ЦОП №1);

м. Миколаїв, вул. В'ячеслава Чорновола, 1/1 (ЦОП №2);

м. Миколаїв, вул. Океанівська, 1а (ЦОП №3).

Центр обслуговування платників ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва, розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Чкалова, 20/9, у зв'язку з реорганізацією ліквідовано.

 
Робота відділення денного перебування Корабельного
району в мікрорайоні Кульбакіно

Беручи до уваги віддаленість мікрорайону Кульбакіно, фахівці відділення денного перебування Корабельного району територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) приїжджають в мікрорайон для проведення занять зі студентами "Університету третього віку». Заняття проходять в місцевому будинку культури. Директор Чвіль Зоя Олександріна люб'язно запропонувала кабінети для проведення занять на факультетах «Рукоділля», «Соціально-педагочічний» та «Літературно-музичний».

kylb_2В затишному класі проходять заняття на факультеті «Рукоділля» із слухачами університету. Заняття проводить Горошко Н.А. Робочий процес захоплює та приносить емоційне задоволення. А результати виконаної роботи своїми руками будуть красуватись вдома чи стануть подарунком для близьких людей. Підопічні задоволені від здобутих навичок та позитивних емоцій. Залучення людей поважного віку до творчості є одним із шляхів забезпечення розвитку індивідуальних здібностей, розширення обсягу знань та здорової організації вільного часу.

В теплій та професійній атмосфері проводить заняття на факультеті «Соціально-педаногічний» - психолог Мацова Н.М. Що таке психологія? Психологія – це душа, вчення та наука. Заняття проходять згідно затверджених планів роботи відділення. Слухачі університету завжди прислуховуються до порад психолога, а це дає можливість діяти правильно.

kylb_1Занять на факультеті «Літературно-музичний» проводяться в музичному класі, де надана можливість користуватись музичним інструментом «Сінтезатор» та мікрофоном. Заняття проводить Тимонова С.П. На заняттях слухачі університету вивчають та співають нові пісні, читають вірші та слухають класичні музичні твори.

Професіоналізм фахівців, їх душевна теплота та дружня атмосфера – ось на чому заснована робота відділення денного перебування.

Запрошуємо осіб поважного віку та осіб з інвалідністю (старше 18 років) м. р-н. Кульбакіно взяти участь у заняттях на факультетах, які проводяться в Будинку культури (вул. Райдужна,38).

Ми висловлюємо слова щирої вдячності директору БК Чвіль З.О. та ввіреному їй колективу за підтримку в питаннях соціального захисту населення.

Заступник директора міського територіального центру Подаєнко Т.І.

 

2018-1

Новий рік завжди несе з собою надію на краще, віру в найсвітліше. Це свято щороку окриляє, завдяки чому ми вирушаємо в життєвий шлях з новими силами, новими планами.

Нехай 2019 рік принесе Вам добрі новини, мир і злагоду.

Нехай Новий рік подарує благополуччя, здійснення найзаповітніших мрій, зміцнить віру в майбутнє, а успіх супроводжуватиме у всіх починаннях завжди і в усьому.

Нехай доля буде прихильною до Вас, а віра в краще майбутнє незгасною.

Радісних свят у колі найдорожчих людей!

З Новим Роком !

голова адміністрації Олександр Цуканов

 
UAEuATO2petitsiya12osbb1decentralBezplPravDopom
 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2047
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 795490

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"