Головна

IMG_20180905_105957Санітарне очищення району

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради звітує громаді міста про роботи із санітарного очищення, які виконувались протягом поточного тижня з 03.09.2018 по 07.09.2018.

Із залученням підрядного підприємства ліквідовано звалища гілля та опалого листя по пр. Богоявленському – ріг вул. Кобзарська, пр. Корабелів, вул. Самойловича (район Корабельного районного суду), вул. Новобудівній, вул. Океанівській. Ліквідовано несанкціоновані сміттєзвалища по вул. Океанівська 18/1, пр. Богоявленському 318/1.

Виконано ручне прибирання внутрішньоквартального проїзду в районі вул. Ольжича, 5-В (район зливової каналізації), тротуару по
пр. Богоявленському(від СКПБ «Водолій до вул. О.Ольжича). Двічі виконано прибирання зупинок громадського транспорту.

Із залученням ТОВ «Миколаївзеленгосп» виконано покіс газонів в районі зони відпочинку «Чайка», пр. Богоявленського – ріг вул. О.Ольжича.

Із залученням громадських працівників та ПП «ФІБ» виконано прибирання зелених зон від випадкового сміття по пр. Богоявленському, Корабелів, вул. Металургів, Глинки, Новобудівна та території спортивного містечка «Корабельний». Тривають роботи по видаленню самосійної порослі по вул. Самойловича (район Корабельного районного суду).

Із залученням ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» двічі виконано механізоване прибирання магістральних доріг району.

Роботи із санітарного очищення тривають.

IMG_20180704_100558

 

TVCHSПід головуванням заступника голови адміністрації В.Красножона відбулось планове засідання комісії з питань ТЕБ та НС при адміністрації Корабельного району.  У ході засідання були розглянуті  такі  питання:

1. Про заходи щодо підготовки районного господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2018 -2019 років.

2. Про забезпечення пожежної безпеки та недопущення загибелі людей на пожежах і подіях в пожеженебезпечний осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

3. Про стан роботи щодо проведення паспортизації, ідентифікації, розроблення ПЛАС для ОПН які розташовані на території Корабельного району м. Миколаєва.

4. Про заходи щодо попередження загибелі людей на водних об'єктах в зимовий період.

 

Початок занять на факультетах «Університету ІІІ віку»

Ось і промайнула літня спекотна пора і осіннє привітне тепло запрошує всіх слухачів–студентів соціально-просвітницького проекту «Університету ІІІ віку» до початку занять та зустрічей.

yniver05.09.2018р. об 11-00 год. у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася святкова зустріч з нагоди початку нового навчального періоду на базі  соціально-педагогічного проекту «Університету ІІІ віку». Прикрашений актовий зал, оформлена виставка творчих робіт підопічних відділення зустрічали своїх гостей.

На захід завітали: 1-й заступник директора міського територіального центру Самерханова Л.І, викладачі-волонтери «Університету ІІІ віку», які будуть доносити до слухачів факультетів нові знання та навики, представники районних громадських організацій.

Слухачі та відвідувачі відділення прийняли активну участь у підготовці та проведенні музично-розважальної програми, дарували радість і ділилися творчістю наші активні учасники: В.Матвєєв, О.Козовякін, Л.Сичова, М.Черторигіна, Т.Кислична, Г.Осадча, М.Меркулов, Т.Бобкова, Н.Насілевська, М.Спиця, Н.Іванова, М. Коваленко, Н.Лапшина, С.Денькович, В.Телеганенко. Лунали вітання для всіх іменинників вересня, привітання з нагоди початку зустрічей, присутні з задоволенням аплодували всім виступаючим. Захід пройшов у теплій, дружній атмосфері.

Відділення денного перебування  Корабельного району щиро дякує всім учасникам зустрічі та запрошує мешканців району на зустрічі та заняття до «Університету ІІІ віку».

 

dfsЯк бути в випадку неотримання фізичною особою

квитанції на сплату земельного податку

На підставі вимог п. 16.1 ст. 16, абзацу четвертого п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу платник податків зобов'язаний стати на облік у відповідних контролюючих органах за місцем знаходження земельних ділянок у порядку, встановленому законодавством.

Відповідно до п. 63.6 ст. 63 Кодексу облік платників у контролюючих органах ведеться за податковими номерами.

докладно...

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано капітальний ремонт тротуару по вул. Вокзальній, 49, 51 (площа ремонту – 300 кв.м.) та виконано  капітальний ремонт внутрішньоквартального проїзду по  вул. Радужній, 34 (площа ремонту – 350 кв.м.)  Підрядна організація ФОП Басиста Т. А.

IMG_20180905_102319IMG_20180905_102502

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради закінчено роботи з капітального ремонту тротуарної частини по пр. Богоявленському від № 332 до вул. Новобудівної. Площа ремонту – 605 кв.м. Підрядна організація ФОП «Озейчук С.М.»

IMG_20180904_125113IMG_20180904_125450

 

GBMУВАГА!

Загальноміське голосування!

Шановні мешканці Корабельного районну 4 вересня 2018 року розпочалось голосування за проекти у рамках громадського бюджету м. Миколаєва.

Кожен мешканець міста може проголосувати за 2 проекти – один великий (до 1 млн. грн.) і один малий (до 200 тис. грн.). Мешканці міста, які внаслідок фізичних вад не мають можливості самостійно заповнити бланк для голосування та (або) особисто проголосувати в пунктах для голосування, мають право скористатись допомогою своїх рідних, близьких та інших осіб, доручивши їм подати заповнений бланк для голосування. При подачі бланку для голосування довіреною особою має бути пред'явлено паспорт, відповідне посвідчення особи, яка доручила їм подати бланк для голосування.

Проголосувати Ви можете у приміщенні адміністрації Корабельного району

Адреса пункту: вул.Богоявленський, 314 каб. 112

Режим роботи:

понеділок, вівторок, четвер 09:00 - 17:00;

середа, п'ятниця 09:00 – 15:00;

працює без перерви.

Проголосувати онлайн можна на офіційному сайті Громадського бюджету м.Миколаєва:

http://mykolaiv-budget.e-dem.in.ua

Деталі та перелік проектів, які допущені для голосування, розміщено на офіційному інтернет-порталі Миколаївської міської ради у розділі "Громадянам - Громадський бюджет" https://mkrada.gov.ua/.

Голосування буде триватиме до 17 вересня включно.

Переможцями голосування є проекти, які набрали найбільшу кількість голосів за рейтинговою системою. Якщо в результаті голосування два або декілька проектів отримали однакову кількість балів, пріоритетність проектної пропозиції визначається жеребкуванням, яке проводить координаційна рада за присутності авторів.

Інформація про проекти-переможці буде опубліковано на офіційному сайті Громадського бюджету м. Миколаєва.

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано капітальний ремонт дорожнього покриття:

- по вул. Єсеніна від № 77 до  вул. Фруктової, площа ремонту – 780 кв.м. Підрядна організація ТОВ «Миколаївавтодор».

- по провул. 2-й  Братський, площа ремонту – 1015 кв.м. Підрядна організація ФОП «Гочаренко А.В.».

image-0-02-04-35image-0-02-04-64

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1948
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 767891

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"