Головна

sluzhba_detiПро підсумки проведення рейдів «Діти вулиці»

Діючим законодавством України покладено захист прав, свобод та законних інтересів дітей на служби у справах дітей та правоохоронні органи.

Зазвичай, першими дзвіночками для служби у справах дітей адміністрації є повідомлення від дільничних інспекторів поліції, навчальних закладів та дитячих садочків. Саме вони першими дізнаються про сімейні сварки, побиття, негаразди та безвідповідальне ставлення батьків до своїх нащадків, про те, коли діти потерпають від своїх рідних, які не те, що їх не люблять і не захищають їхні права, а навпаки, постійно та грубо їх порушують.

Приклад батьків – найпотужніший фактор виховання. А тому серед бездоглядних дітей більшість таких, що виховувалися і виховуються в неблагополучних, асоціальних сім'ях, де батьки ведуть аморальний спосіб життя, зловживають алкоголем, наркотиками, мають проблеми з законом, і за своїми дорослими проблемами вони, на жаль, не бачать проблем малечі.

Для запобігання порушення прав та інтересів дітей сектором захисту прав, свобод та законних інтересів дітей служи у справах дітей не рідше 1 разу на місяць проводяться профілактичні рейди „Діти вулиці". В першу чергу відвідуються діти, які перебувають на всіх обліках служби. Крім цього, відвідуються місця найбільшого скупчення дітей, а саме: території, прилеглі до навчальних закладів, ринки, комп'ютерні клуби тощо.

Станом на 20.05.2019 сектором захисту прав свобод та законних інтересів дітей служби заплановано, організовано та проведено 16 рейдів «Діти вулиці».

З метою попередження нещасних випадків з дітьми двічі організовано профілактичні рейди з представниками Корабельного районного відділу у м.Миколаєва Державної служби з надзвичайних ситуацій, в ході яких з дітьми та законними представниками проведені профілактичні бесіди про дотримання правил поводження з вогнем та роздані відповідні буклети.

Всього під час рейдів, з метою попередження бездоглядності та безпритульності дітей відвідано 45 сімей. Виявлено та поставлено на профілактичний облік служби 2 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах; попереджено про адміністративну відповідальність за неналежне утримання дітей 40 законних представників, у відношенні 5 батьків направлені клопотання до Корабельного ВП про притягнення їх до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУпАП.

 

В Миколаївському регіоні найбільший попит є на робітничі професії

З початку 2019 року в базі даних Миколаївської обласної служби зайнятості налічувалося 14,2 тис. вакансій, що на рівні аналогічного періоду минулого року. Про це повідомив директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

За його словами, більшість вакансій пропонувались у сфері сільського, лісового господарства та промисловості.

«Найбільшим попитом на ринку праці користуються представники робітничих професій. Зокрема є потреба в трактористах-машиністах сільгосптехніки, водіях, продавцях, швачках, кухарях, слюсарях-ремонтниках, сторожах, підсобних робітниках та прибиральниках службових приміщень тощо. Серед службовців користуються попитом спеціалісти державної служби, лікарі, бухгалтери, державні виконавці», – повідомив директор ОЦЗ Дмитро Оборонько.

Середня заробітна плата, яку пропонують роботодавці становить 5255 гривень.

За сприяння служби зайнятості у січні-квітні були працевлаштовані 10,3 тис. осіб, зокрема 1584 трактористів-машиністів, 641 водія, 391 продавця.

Всього на сьогоднішній день в базі даних Миколаївської обласної служби зайнятості налічується 2442 актуальні вакансії.

Контактна інформація: вул.Нікольська,68, м.Миколаїв, 54001, відділ інформаційної роботи Миколаївського ОЦЗ, тел. (0512) 37-24-72; 37-31-10; Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

den_evropuУ відділені денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) з нагоди Дня Європи в Україні відбулась зустріч з завідуючою філіалом бібліотеки №14 ЦБС для дорослих мкр. Кульбакино Пушкар Л.А, бібліотекарем Диндеренко О.С. та учасником театральної студії «Апельсин» БК мкр. Кульбакино Ткаченко М.В.

Вони провели для підопічних відділення літературно-музичну програму «Саундтрек Парижу» з використанням відео-матеріалів про зірок французької естради.

Підопічні відділення вдячні за проведений захід та можливість доторкнутися до прекрасного.

Заступник директора апарату Корабельного району міського територіального центру

Подаєнко Т.І.

 

ccd1Діяльність служби у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради базується на захисті прав та інтересів дітей.

Проведення профілактичних рейдів – це одна з форм роботи, метою якої є не лише запобігання випадкам загрози життю та здоров'ю дітей, а й профілактика дитячої безпритульності та бездоглядності, виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, надання їм захисту та підтримки.

Згідно з наказом служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації від 04.04.2019 № 24 «Про відзначення Міжнародного дня захисту дітей в Миколаївській області» службою району проводиться низка заходів, одним з яких є рейд «Діти вулиці».

З метою профілактики та попередження бездоглядності, безпритульності та жебрацтва серед дітей, попередження нещасних випадків в літній період з підлітками та своєчасної їх евакуації з місць, де загрожує небезпека 17 травня 2019 року службою у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради проведено позачерговий профілактичний рейд, в ході якого обстежено умови проживання у 3 сім'ях, де виховується 4 дітей.

З батьками проведено профілактичні бесіди щодо створення належних умов для проживання дітей та недопустимості вживання спиртних напоїв. З однією матір'ю - профілактичну роботу про недопустимості вчинення насильства в сім'ї щодо своєї дочки. Всі законні представники попереджено про адміністративну відповідальність.ccd3

Обстежені місця скупчення людей, місцеві парки, та берег річки. З дітьми проведено бесіду щодо правильного поводження на водоймах, в лісі тощо. Наголошено підліткам про те, що навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на воді. Знання та виконання правил поведінки на природі є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку.

 

Адміністрацією Корабельного району розпочато роботи з капітального ремонту внутрішньоквартальних проїздів по вул. Океанівській, 18, 18/1, 18/2, 20, 20/1 і пр. Богоявленському, 317, 319.

Підрядна організація - ФОП Басиста Т.А.

12

 

P90510-174254Дитяче – ігровий майданчик в оновленому вигляді

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано роботи з поточного ремонту дитячого майданчику по пр. Богоявленському, 448 (біля бібліотеки – філіалу № 17).

Підрядна організація - приватне підприємство "ТІГЕРОН".

 

У колі родини

16 травня 2019 року з нагоди Міжнародного Дня сім'ї за ініціативою адміністрації Корабельного району м. Миколаєва та активної участі творчого колективу міського Палацу культури «Корабельний» (Олексій Чебан) відбулось родинне свято, яке об'єднало родини матерів, що мають почесне звання «Мати - героїня», та багатодітні сім'ї, в яких виховується більше 9-ти дітей.

Заступник голови адміністрації району Валентин Красножон привітав родини зі святом, побажав їм здоров'я, добра, родинної злагоди, благополуччя, гідного продовження у найдорожчому своєму багатстві - дітях, та вручив «берегиням» родин пам'ятні подарунки.

IMG_7202

 

«Найкраще в світі слово – мама!»

«Мама! Найдорожче слово в світі,

де б не був ти, що б ти не робив.

Назавжди вона твій шлях освітить,

ніжним серцем відданим тобі»

den_materiМама, матінко, матуся! Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово, яким ми звертаємось до найближчої... найріднішої... найдорожчої... найдобрішої для нас людини, людини з прекрасним і гордим іменем – Мати! Материнська ласка гріє нас упродовж усього життя.

З нагоди свята Дня матері та Дня родини у відділенні денного перебування міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбувся святковий концерт, де артисти нашої художньої самодіяльності привітали всіх жінок, які мають найцінніше звання людини – мама зі святом та подарували зворушливі пісні і вірші присвячені матерям.

Безумовно, це свято – одне з найбільш зворушливих свят, тому що кожен із нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами. Цінуйте любов своїх матерів. Шануйте та поважайте свою родину, сім'я це не просто щось важливе у житті, це і є ваше життя...

Заступник директора апарату Корабельного району міського територіального центру 

Подаєнко Т.І.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2165
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 829843

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"