Головна

dfsПідстави для подання податкової декларації про майновий стан і доходи

Головне управління ДПС у Миколаївській області повідомляє, що відповідно до норм розділу IV Кодексу обов'язок щодо подання декларації у платників податків виникає при отриманні:

доходів не від податкових агентів (тобто від інших фізичних осіб, які не зареєстровані як самозайняті особи). До таких доходів відносяться, зокрема, доходи від надання в оренду рухомого або нерухомого майна іншим фізичним особам; успадкування майна не від членів сім'ї першого та другого ступенів споріднення, при нотаріальному оформленні спадщини або договору дарування, за якими не було сплачено податок на доходи фізичних осіб та військовий збір, тощо.;

докладно...

 

dfsДо місцевих бюджетів Миколаївщини надійшло більше 26 млн грн податку на нерухоме майно

Завдяки постійній цілеспрямованій роботі щодо визначення об'єкта оподаткування податком на нерухоме майно, відмінним від земельної ділянки (так званий «податок на нерухомість») та суми податку до сплати, у січні 2022 року Головним управлінням ДПС у Миколаївській області до місцевих бюджетів мобілізовано 26,5 млн грн податку на нерухомість, що на 8 млн грн або 43% більше ніж у відповідному періоді 2021 року.

Лідерами у сплаті податку на нерухомість є власники об'єктів нерухомості – юридичні особи, внесок яких у місцеві бюджети у січні 2022 року становив 25,2 млн гривень. Фізичні особи – власники майна перерахували до місцевих скарбниць області 1,3 млн грн податку на нерухомість.

В умовах децентралізації влади сплачені до бюджетів місцевих громад податки є джерелом фінансування соціальної сфери, фінансовим підґрунтям для розвитку інфраструктури, можливістю використовувати бюджетні надходження на впровадження ефективних проєктів розвитку регіону.

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

15 лютого 2022 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд – обстеження 15-ти об'єктів господарювання, а саме: 11-ти непродовольчих та продовольчих крамниць, закладів громадського харчування - 4.

У ході рейду було складено 3 протоколи за статтею 44-3 (частина друга) Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»), що передбачає за собою накладення штрафу на громадян від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, 1 протокол за статтею 42 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення санітарних норм»), що передбачає за собою накладення штрафу на громадян від одного до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від шести до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. А також, попереджено суб'єктів господарювання про необхідність дотримання карантинних заходів.

013014

 

012Корабельний район вшанував пам'ять ветеранів війни в Афганістані

15 лютого Україна вшановує пам'ять учасників бойових дій в Афганістані та військових конфліктах в інших країнах. Саме в цей день, у 1989 році відбулось виведення радянських військ з Афганістану. Чимало українців загинули на чужій землі.

З привітальним словом до присутніх звернувся Володимир Мезинов голова районної ради ветеранів війни та праці.

Вісім воїнів – інтернаціоналістів нагороджено подарунками та Подяками голови адміністрації Корабельного району Олександра Цуканова. Покладання квітів до пам'ятного знаку учасників бойових дій в Афганістані та військових конфліктах в інших країнах відбулося за підтримки ветеранів війни в Афганістані та адміністрації Корабельного району.

Ветерани війни, товариші по службі, рідні та мешканці району згадали в цей день воїнів, які загинули в Афганістані хвилиною мовчання.

Покладання квітів та тематичні заходи здійснено з дотриманням карантинних обмежень.

007008009010011

 

00610 лютого 2022 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, відділу поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд – обстеження 16-ти об'єктів господарювання, а саме: 5-ти непродовольчих та 7-ми продовольчих крамниць, закладів громадського харчування - 4.

У ході рейду було складено 3 протоколи за статтею 44-3 (частина друга) Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»), що передбачає за собою накладення штрафу на громадян від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

А також, попереджено суб'єктів господарювання про необхідність дотримання карантинних заходів та необхідності вакцінування.

 

09 лютого 2022 року спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району спільно з представниками відділення поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області провели рейд - відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва з метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: вул. Металургів, 28 -36, вул. Океанівська, 31, вул. Самойловича, 24, пр. Богоявленський, 311.

Складено 4 протоколи за статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу).

Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

 
dfsДПС Миколаївщини повідомляє: на потреби армії у січні 2022 року
перераховано 42,1 млн гривень

У січні 2022 року Головним управлінням ДПС у Миколаївській області мобілізовано до державної скарбниці 42,1 млн грн військового збору. У порівнянні з аналогічним періодом 2021 року надходження зросли на 6,2 млн грн, або на 17,1 відс.

Стабільне надходження до бюджету військового збору свідчить про ефективність вжитих ДПС Миколаївщини заходів з детінізації доходів, зокрема, щодо легалізації заробітної плати, а також про відповідальність та патріотизм платників податків, які сумлінно виконують свій конституційний обов'язок щодо сплати податків до бюджету, у т.ч. і військового збору.

Нагадуємо, що військовий збір у повному обсязі перераховується до державного бюджету України та використовується на підвищення обороноздатності держави.

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

dfsЧи зобов'язаний декларант здійснювати переклад документів, які надаються ним одночасно з поданням одноразової (спеціальної) добровільної декларації, у разі якщо об'єкти декларування знаходяться за межами України?

Головне управління ДПС у Миколаївській області пояснює, що відповідно до абзацу десятого п.п. 7.2 п. 7 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) декларант зобов'язаний документально підтвердити вартість об'єктів декларування шляхом додання до одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі – Декларація) засвідчених належним чином копій документів, що підтверджують вартість об'єктів декларування, у разі якщо такі об'єкти знаходяться (зареєстровані) за межами України.

докладно...

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3068
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1272639

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

.

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"