Головна

IMG_20180514_113542Санітарне очищення району

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради звітує громаді міста про роботи із санітарного очищення, які виконувались протягом поточного тижня з 14.05.2018 по 18.05.2018.

Із залученням підрядного підприємства виконано очищення зелених зон від куп гілля та опалого листя по пр. Корабелів, пр. Богоявленському, вул. Знаменська, вул. Океанівська. Під шляхопроводом (мкр. Ш.Балка), у сквері по вул. Айвазовського та на території багатоповерхової забудови (пр. Корабелів, 12, пр. Богоявленський, 299, 295, вул. Океанівська, 1, 18/1, 30, вул. Тарле, 1, вул. О.Ольжича, 1В) ліквідовано несанкціоновані звалища сміття.

Виконано ручне прибирання Об'їзної дороги та внутрішньоквартального проїзду від БЦ «Металург – Півдня», СК «Водолій» до буд. № 325/1 по пр. Богоявленському.

Із залученням громадських працівників, направлених з районного центру зайнятості, виконано прибирання зелених зон по пр. Богоявленському та пр. Корабелів. Прибрано побутове сміття у сквері на кінцевій зупинці «Океан».

Із залученням підрядного підприємства ТОВ «Миколаївзеленгосп» виконано покіс газонів по вул. Новобудівна.

Роботи тривають.

IMG_20180517_083211IMG_20180517_083247IMG_20180517_103710IMG_20180517_103749IMG_20180518_092445

 

dfsПодання податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку за формою № 1ДФ

Особи, які мають статус податкових агентів, зобов'язані подавати податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку (далі — форма № 1ДФ), у строки, встановлені Податковим кодексом для податкового кварталу, до контролюючого органу за місцем свого розташування. Така форма подається лише у разі нарахування (виплати) сум зазначених доходів платнику податку податковим агентом протягом звітного періоду (пп. «б» п, 176.2 ст. 176 Кодексу).

Форма № 1ДФ подається до контролюючих органів:

докладно...

 

SDC16345Сьогодні, 17 травня, відзначається День вишиванки. У культурі будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому.

У всьому світі на ряду з іншими державами вишиванками може похвалитись і Україна! Бо вишивка – символ, який зберігає коріння, ідентичність, розуміння себе. Це наша історія: міфологія, релігія, давнє мистецтво наших предків, душа нашого народу. Науковці вважають, що у вишивці зашифровано наш генетичний код.

SDC1635916 травня Миколаївський міський палац культури «Корабельний» також долучився до відзначення цього відносно нового народного свята під час підсумкового іспиту студентів ІV курсу факультету мистецтв кафедри музичного мистецтва Миколаївської філії КНУКіМ Анастасії Джанелідзе та Ольги Черномор. На кваліфікаційному екзамені звучали музичні твори українського спрямування у виконанні народного вокального ансамблю «Вітовчани» (керівник Василь Стефанюк). Справжньою окрасою, окрім гарно поставлених голосів, був і зовнішній вигляд як практиканток, так і вокалістів: ошатний національний одяг надавав справжнього українського колориту, створюючи цілісний і гармонійний образ твору мистецтва.

Скажу більше, протягом року більшість культурно-масових заходів не обходиться без використання вишиванок, інших вишитих речей, адже національне вбрання – щось набагато більше, аніж просто одяг. Це щось дуже особливе: особисте, рідне, святе. Свята календарної обрядовості, народні та державні свята обов'язково обрамлені елементами декору з використанням народних символів, вишивки.

Тому, вдягаючи вишиванку, будьте певні, що у вас впізнають українця, де б ви не були!

 

17.05.2018 відповідно узгодженого графіку, спеціалістами адміністрації Корабельного району за участю представників Корабельного відділу поліції проведено рейд щодо припинення стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва за адресою: вул. Океанівська 14, 14/1 - 14/2 (біля ЗОШ № 33) та  пр. Корабелів, 11.

Складено 8 протоколів за ст.152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

IMG_6390IMG_6392

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано роботи з поточного ремонту внутрішньоквартального проїзду по вул. Райдужна, 61 (площа ремонтних робіт – 290 м2). Підрядна організація – ТОВ «Миколаївавтодор».

raydygna_61

 

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради виконано роботи з улаштування дитячого спортивно-ігрового майданчику по пр. Богоявленському, 307. Підрядна організація – ТОВ «Монолит МК».

IMG_20180516_124000IMG_20180516_124033

 

dfsВзяття на облік платників податків

Згідно з нормами Цивільного кодексу юрособа вважається створеною з дня її державної реєстрації, а фізособа здійснює своє право на підприємницьку діяльність за умови її державної реєстрації в порядку, встановленому законом. Відомості про проведення реєстраційних дій щодо юросіб та ФОП у день їх проведення передаються до ДФС. Надходження  відомостей є підставою для взяття на облік за основним місцем обліку як платників податків і зборів (статті 64 та 65 Податкового кодексу) та як платників єдиного внеску (ст. 5 Закону про ЄСВ).

докладно...

 

troyanov13 травня аматорський художній колектив театр М.Троянова ММПК "Корабельний" (керівник Т.Герман) посів ІІ місце на обласному конкурсі аматорських театрів «Миколаївська Мельпомена», де показав виставу "Прелести измены" В.Красногорова та зміг показати свої творчі надбання, а глядачам та журі дозволив поринути у світ прекрасного мистецтва. На сценічному майданчику у виконанні талановитих акторів-аматорів вирувала  справжня дія.

 

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1831
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 696458

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"