Головна

dfsДПС у Миколаївській області інформує про порядок отримання податкового номеру для дитини

Головне управління ДПС у Миколаївській області інформує, що отримати реєстраційний номер облікової картки платника податків для дитини можна наступним чином.

докладно...

 

9 серпня на відпочинок до дитячого оздоровчого табору "Дельфін" відправлено 13 дітей пільгових категорій, які проживають у Корабельному районі.

Табір "Дельфін" - це заклад відпочинку та оздоровлення, який забезпечує змістовне дозвілля, задоволення інтересів та індивідуальних потреб дітей.

Бажаємо юним представникам Корабельного району гарного відпочинку, яскравих вражень і знайомств з новими друзями!

09-08-2021-109-08-2021-2

 

IMG_20210806_130043667_HDR

Адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради ведуться роботи з реалізації проєкту-переможця Громадського бюджету м. Миколаєва №94 «Майданчик безпеки та екології, інклюзивний проєкт для дітей та дорослих «ЕКОБЕЗПЕЧНА МРІЯ» - капітальний ремонт спортивно-ігрового майданчика за адресою: пр. Богоявленському, 285.

 

06 серпня 2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд – обстеження 21-го об'єкта, а саме: 8-ми непродовольчих та 11-ти продовольчих крамниць, салонів краси -3.

У ході рейду було складено 2 протоколи за статтею 44-3 (частина друга) Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»), що передбачає штраф від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

007008

 

Відділом санітарної інспекції адміністрації Корабельного району із залученням підрядного підприємства ТОВ "Миколаївзеленгосп" організовано роботи із знищення карантинної рослини - амброзії.

Виконано покіс амброзії за адресами: вул. Гетьмана Сагайдачного - ріг вул. Рильського, вул. Адмірала Ушакова, 3/1, пр. Богоявленський - ріг вул. Лесі Українки.

Роботи у даному напрямі тривають.

Адміністрація району вкотре закликає усіх власників приватних домоволодінь, підприємств та об'єктів торгівлі постійно оглядати свої прилеглі території та негайно викошувати виявлені карантинні рослини. Нагадуємо, що за несвоєчасне знищення карантинних рослин передбачено адміністративну відповідальність за ст. 152 КУпАП. (штрафні санкції від 340 до 1360 гривень – для фізичних осіб та від 850 до 1700 гривень – для юридичних осіб).

004005006

 

sluzba_zaynЛегалізація праці – сьогодні залишається актуальним та важливим питанням

Офіційне оформлення трудових відносин з найманими працівниками, сьогодні залишається актуальним та важливим питанням.

Наявність трудового договору гарантує працівнику право на основну та додаткову відпустки, оплату лікарняного, дотримання встановленої законодавством норми тривалості робочого часу, допомогу по безробіттю, соціальні гарантії, встановлені колективним договором, соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та пенсійне забезпечення.

Для роботодавців використання легальної праці дає можливість підпорядковувати працівників правилам трудового розпорядку; проводити навчання, підвищення кваліфікації своїх працівників, щоб підвищити якість виробничого процесу та скористатися механізмом відшкодування державою витрат роботодавця на сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за кожного офіційно працевлаштованого працівника.

Також, слід пам'ятати, що на роботодавців, які допустили до роботи працівника, без офіційного трудового договору, очікують фінансові санкції.

Легалізація праці – є завданням загальнонаціонального масштабу, виконання якого забезпечить соціальні гарантії громадян у майбутньому та сприятиме процвітанню і розвитку бізнесу.

 

Відділом санітарної інспекції адміністрації Корабельного району із залученням підрядника ФОП Звіренко О.М. виконуються роботи із прибирання зеленої зони по вул. Самойловича. Комплекс робіт включає в себе вирізання самосійної порослі, прибирання сміття та видалення карантинних рослин із подальшим вивезенням. Роботи у даному напрямі тривають.

001002003

 

Emblem_of_the_Pension_Fund_of_UkraineОсобам з інвалідністю І групи встановлено доплату до пенсії

Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2021 № 748 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2021 р. № 127 " передбачено, що з 1 липня 2021 року мінімальний розмір пенсійної виплати в осіб з інвалідністю І групи не може бути нижчим 2200 гривень.

З текстом постанови можна ознайомитись за посиланням: https://www.kmu.gov.ua

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2917
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1192499

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

koradm@mkrada.gov.ua

znak

Питання "гарячої лінії"